انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
خانه و خانواده
  
صفحه  صفحه 2 از 5:  « پیشین  1  2  3  4  5  پسین »

در مقیاس خانواده زنان مدیران قابلی هستند یا مردان؟ چرا؟؟


مرد

 
در خانواده زنها از نظر مالی بهتر مدیریت میکنن و پس انداز بیشتری میکنن ولی در جامعه وقتی مدیر میشن سریعا جوگیر میشن و جایگاه قدیمی خودشونو فراموش میکنن و شروع به امر و نهی میکنن و کارهایی که خودشون حاضر به انجام دادنش نبودنو میخوان که بقیه انجام بدند.
دوستدار روابط آزاد خانومم هستم
     
  
مرد

 
زنان در کل و در مجموع کلا همیشه در همه حال عمرا مدیر باشن
     
  
مرد

 
برای خانواده و مدیریت کارهای خونه به نظر من خانما مدیرای قابلی هستند... رتق و فتق امور منزل فقط از عهده ی خانما برمیاد...
من آبی ام تاجی ام اسم تیمم استقلاله
جلو تاج ایستادی واست باخت اجباره....
     
  
مرد

 
بستگی به شخصیت درونی زوج داره،اما فک کنم در کل در خونواده هایی که خانوم خونه شاغل نباشه،بهترین گزینه برای مدیریت خونه مادر خونواده باشه
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
  
زن

 
مسلمه که زنا مدیریت بهتری نسبت به مردا توی خونه دارن دلیلش هم کاملا منطقیه مرد معمولا مشغول کار بیرون از خونه ست وقتی هم که میاد خسته ست و فرصتی برای فکرو برنامه ریزیه درست حسابی نداره دلیل دیگه هم نکته بین و افکار اقتصادیه زنه که ازش یه مدیر مالی قابل ساخته اما مردا اکثرا به فکر ساده خرج کردن پولی هستن که با تلاش در اوردن !
تازه کلا چیزایی که ذهن و حواس یه مرد رو به خودش مشغول میکنه با زن فرق داره
مثلا مردا از چندروز قبل برنامه ریزی میکنن فلان روز و فلان ساعت باید تو خونه باشه تا بتونه فوقتبال تیم مورد علاقشو ببینه و زن به این فکرمیکنه که درس بچه ها رو قبل از اون ساعت تموم منه چای رو دم کنه تخمه رو تو یه ظرف بزرگ و یه سینی خیلیییییی بزرگتر جلوی مرد بذاره و هزارتا کار دیگه
۱مدیریت خعععلی خوبه دیگه اینه که به محض واریز شدن حقوق همشو از حساب شوهر برمیداریم
     
  
مرد

 
nazikocholo: مسلمه که زنا مدیریت بهتری نسبت به مردا توی خونه دارن دلیلش هم کاملا منطقیه مرد معمولا مشغول کار بیرون از خونه ست وقتی هم که میاد خسته ست و فرصتی برای فکرو برنامه ریزیه درست حسابی نداره دلیل دیگه هم نکته بین و افکار اقتصادیه زنه که ازش یه مدیر مالی قابل ساخته اما مردا اکثرا به فکر ساده خرج کردن پولی هستن که با تلاش در اوردن !
تازه کلا چیزایی که ذهن و حواس یه مرد رو به خودش مشغول میکنه با زن فرق داره
مثلا مردا از چندروز قبل برنامه ریزی میکنن فلان روز و فلان ساعت باید تو خونه باشه تا بتونه فوقتبال تیم مورد علاقشو ببینه و زن به این فکرمیکنه که درس بچه ها رو قبل از اون ساعت تموم منه چای رو دم کنه تخمه رو تو یه ظرف بزرگ و یه سینی خیلیییییی بزرگتر جلوی مرد بذاره و هزارتا کار دیگه
۱مدیریت خعععلی خوبه دیگه اینه که به محض واریز شدن حقوق همشو از حساب شوهر برمیداریم
حرفاتو قبول دارم ولی این زنی که تو ازش اینجا گفتی بیشتر شبیه به مامانامونه نه دخترای الان که هم سطح با شوهرشون الان کار می کنن و خونه داری رو قبول ندارن.البته هستن دخترایی که واقعا اگه باشن یکی مثل من و امثال من نمی تونیم خودمونو جمع کنیم چه برسه به این که بخواییم واس زندگی هم برنامه ریزی کنیم.
این دختر خانوما رو شوهراشون باید طلا بگیرن
     
  
زن

 
salam_446: حرفاتو قبول دارم ولی این زنی که تو ازش اینجا گفتی بیشتر شبیه به مامانامونه نه دخترای الان که هم سطح با شوهرشون الان کار می کنن و خونه داری رو قبول ندارن
والا این فقط یه گوشه از کاراییه که مابرای شوهرامون میکنیم تازه اگه این کار مامانه پس مرد بعد از ازدواج باید همش با مادرش زندگی کنه و فقط برای پول خرج کردن و رفع نیاز جنسیش پیش زنش بیاد که در این صورت ازدواج نکنه به نفعشه
یکی از جنبه های مدیریت زن توی خونه همینه که مثل یه مادر حواسش به همه چیز باشه نه فقط خرج خونه و یه اشپزیه ساده!صندوق انتقاد و بهانه تو خونه یه زنه مدبرو لایق همیشه خالیه
(البته منظورم اینه که نذاره پربشه)
     
  
زن

 
خورشید خانه،زن یا مرد؟

باید سعی کنید انرژی خود را بالا ببرید تا بتوانید به شوهر و فرزندانتان انرژی دهید
یک ازدواج موفق را در نظر بگیرید. روزهای خوب و آرام زندگی مشترکتان را به یاد آورید، ساعت هایی که در آرامش و عشق غوطه ور بودید، فکر می کنید مهمترین کسی که سازمان دهنده این خوشبختی می باشد، کیست؟ زن و یا شوهر؟

برای پاسخ به این پرسش، روزهای ابری و ساعت های وحشتناک دعواها و بگو مگو هایتان را هم در نظر بیاورید ، پس از گذشت زمان ، حالا که نگاهی به آن لحظات طوفانی می اندازید ، فکر می کنید می توانستید جلوی آن همه اعصاب خرد شدن ها را بگیرید؟ آیا می توانستید عشق و محبت را جانشین نگاه ها ی تنفرآمیز و حرف های زشت قرار می دادید؟چه کسی این قدرت را دارد که فضای خانه را آکنده از آرامش و عشق و یا سرد و بی روح کند؟

بسیار ساده است، خورشید خانه می تواند بتابد و همه از نور و گرمایِ وجود او ، زنده و شاداب شوند و می تواند پشت ابرهای تیره بماند تا همه جا سرد و غمناک شود.

اگر امشب شاد و سرحال هستید،می توانید شوهر و فرزندانتان را حتی اگر ناراحت و خسته باشند ، سرحال بیاورید و اگر عبوس و بد اخلاق باشید، آن ها نیز عبوس می شوند، زیرا آنان سر نخهای زندگی خود را از شما می گیرند. شما این توانایی را دارید که روحیه خانواده خود را تقویت کنید و یا به شدت تضعیف نمایید. شما هستید که حال و هوای خانواده خود را پدید می آورید.در یک ازدواج عالی، زن و مرد بیشتر از آن که در صدد یافتن یک همسر مناسب باشند، باید خود مناسب این ازدواج باشند.

اکثر زنان مایلند که نقش های خود را به عنوان همسر و مادر بهبود بخشند، (شاهد ما بر این ادعا، بیشتر مخاطبان برنامه های تلویزیونی و نشریات خانواده بانوان هستند ) نقش آن ها چیزی است که در وجود آن ها نهفته است.

زمانی که شما یک دختر بچه بودید ، با عروسک هایتان نقش های امروزتان را تمرین می کردید، امروز که یک همسر و مادر واقعی هستید، چرا بعضی روزها پشت ابرها می مانید و طلوع نمی کنید؟

همانطور که می دانید و تجربه کرده اید، کارهای خانه کسل کننده ، تکراری و بدون رشد فکری است و اگر در گذر زمان بخواهید فقط و تنها به این کارها برسید، رفته رفته افسرده شده و انرژی و قدرت شما رو به زوال می رود. به قول مادربزرگ که همیشه می گفت «تا در ماشین بنزین نریزی که روشن نمی شه» شما هم باید بنزین بزنید.باید سعی کنید انرژی خود را بالا ببرید تا بتوانید به دیگران انرژی دهید.

بهترین پمپ بنزین نه تنها برای شما بلکه برای همه انسانها، تحرک و ورزش است. کلاسهای ورزشی که به طور مرتب و منظم باشد، غیر از آن که انرژی شما را بالا می برد، سلامت فکری و جسمی شما را تا سن کهنسالی تضمین می کند .شاید بگویید کارهای خانه همان ورزش است و یا از صد تا ورزش، تحرکش بیشتر است. اما ذهن شما از خودتان قوی تر و باهوش تر است و می داند که این، کارِ خانه است نه ورزش. تنبلی و سستی را کنار بگذارید ، همین امروز در یک کلاس ورزشی ثبت نام کنید و سلامتی و انرژی را به خانه خود بیاورید.
یادم میاید وقتی نوجوان بودم ،در کلاس زبان انگلیسی، با مادر یکی از دوستانم، همکلاسی بودم. اگر بدانید آن خانم پس از پایان کلاس، با چه عشقی به خانه و خانواده اش می رسید. اگر همیشه دوست داشتید نقاشی یاد بگیرید یا به کلاسهای هنری بروید، یا علی بگویید و شروع کنید

پمپ بنزین بعدی ، طبیعت است. گذشتگان ما هر کدام در خانه هایشان یک پارک و فضای سبز شخصی داشتند، بعد از ظهر ها دور حوض پر از ماهی روی تخت می نشستند و کنار سماور که همیشه قل قلش به راه بود،می گفتند و می خندیدند، اما امروزه به دلیل زندگی شهری از این موهبت غافل شدیم. اگر بتوانیم در منزلمان باغجه کوچکی داشته باشیم و هر روز به آن سر بزنیم و ساعتی سرمان را با آن گرم کنیم ، که چه بهتر، اگر امکان آن وجود نیست ، تا آنجا که می توانیم سعی کنیم به پارک ها و یا فضای سبز برویم و با نگاه کردن به گل ها و درختان و آب روان، انرژی موجود در آن ها را دریافت کنیم.

رفت و آمد و دیدار (نه تلفن) دوستان خوب و آشنایان همدل و فامیل، پمپ بنزین بعدی است، که اگر ساده و بی آلایش برگزار شود، انرژی شما را تا یک هفته تامین می کند. چه اشکالی دارد که مثلا یک بعد از ظهر به دیدن دختر عمویتان بروید و شام و نهار نمانید. مادربزرگان ما که افسردگی را درد بی دردی می دانند، مگر در روزگار جوانی دور همدیگر آبدوغ خیار نمی خوردند و یا غذاهای اصیل ایرانی مانند کله جوش ، اشکنه و...لذت دور هم شاد بودن را به تشریفات اضافه نفروشید، تلفن را بردارید و برای امروز با کسی که دوستش دارید، مثلا خاله تان، قرار بگذارید.

انجام دادن کارهای مورد علاقه تان هم به نوعی بنزین زدن است، هیچوقت برای شروع ، دیر نیست، یادم میاید وقتی نوجوان بودم ،در کلاس زبان انگلیسی، با مادر یکی از دوستانم، همکلاسی بودم. اگر بدانید آن خانم پس از پایان کلاس، با چه عشقی به خانه و خانواده اش می رسید. اگر همیشه دوست داشتید نقاشی یاد بگیرید یا به کلاسهای هنری بروید، یا علی بگویید و شروع کنید.

شما می توانید بهتر از آن باشید که تا به حال بوده اید، هر روز ورزش کنید، از طبیعت انرژی بگیرید ، سری به دوستان خوب تان بزنید ، کارهای مورد علاقه تان را انجام دهید تا پر انرژی شوید و بتوانید با عشق و محبت به همسر و فرزندانتان مثل خورشید بتابید.
... الله ...
با هر چه عشق نام تو را می توان نوشت
با هر چه رود نام تو را می توان سرود
بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را‍‍
با دست های روشن تو می توان گشود
     
  
مرد

 
خانم ها مدیرهای خوبی هستند
در کار خانه و بچه داری ومدیریت مالی حرف اول رو میزنند.اهل قناعت وپس انداز و...هستند.
شاید بخاطر غلبه احساسشون بر افکار گاهی دین ما اجازه مدیریت رو بهشون توی یکسری مسائل نمیده.
چون خودشون از بین میرن.
مثلا در دین داریم که اگه میخواهی زنت رو زود پیر کنی مدیریت اقتصادی خانه رو بده دست همسرت.
خوب مدیریت میکنه ولی چون غصه میخوره زود پیر میشه
در کل من معتقدم واقعا مدیریت زن ها از مردها بهتره.خصوصا در کارهای فرهنگی و تربیتی
ای کاش به جای آرمیدن بودی
یا این ره دور را رسیدن بودی
کاش از پی صد هزار سال از دل خاک
چون سبزه امید بر دمیدن بودی
     
  
زن

 
حکم کلی که نمیشه صادر کرد
بستگی به شخصیت اون خانوم داره
و محدود به امور خانه داری نیست
بسیاری از خانمها در امور اجتماعی هم مدیران موفقی هستند ولی متاسفانه جامعه ما هنوز به این باور نرسیده
نه بسته ام به کس دل نه بسته کس به من دل
چو تخته پاره بر موج رها رها رها من
     
  
صفحه  صفحه 2 از 5:  « پیشین  1  2  3  4  5  پسین » 
خانه و خانواده

در مقیاس خانواده زنان مدیران قابلی هستند یا مردان؟ چرا؟؟

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?

برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2024 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA