انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
خانه و خانواده
  
صفحه  صفحه 3 از 6:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  پسین »

اموزش ساختن کاردستی


زن

 
ساخت کیف کادوی نوروزی

کیف‌های پارچه‌ای، هدایای شما را به شکلی زیبا، شخصی و بی‌نظیر می‌پوشانند و هر زمانی که بخواهید به یکی از عزیزانتان کادو بدهید، به خصوص در این روزها که به نوروز نزدیک می شویم و روزهای هدیه دادن از راه می رسند، یکی از زیباترین شکل‌های ارائه آن را فراهم می‌کنند. حتی آنها از هر نمونه دیگری هم مناسب‌ترند، چون از مواد قابل بازیافتی ساخته شده‌اند که می‌توان از آنها استفاده‌های دیگری هم کرد...

برای ساختن جعبه یا کیف‌های کادو، با جمع‌آوری خرت‌وپرت‌هایی که در دسترس‌تان هستند، کار را آغاز کنید. معمولا مغازه‌های دست‌دوم فروشی معمولا منابع مناسبی هستند و چیزهای بدردبخوری برای شروع کار دارند. بعضی وقت‌ها تکه پارچه‌هایی که در خیاطی‌ها معمولا دور می‌اندازند یا به هر دلیلی به کارشان نمی‌آید هم می‌توانند برای ساخت این نوع کیف‌ها مناسب باشند.کیف‌های پارچه‌ای برای کادو، وقتی از داخل آستری داشته باشند، شکیل‌تر و ماندگارتر می‌شوند، پس هرچیزی که دم دستتان است بردارید و برای این کار در نظر داشته باشید. مهم نیست که چه ظاهری داشته باشند و با چیزی که درون کیف است هماهنگی داشته باشند یا نه. تکه پارچه‌های نخی یا کتان، بهترین چیزهایی هستند که به این منظور می‌توانید به‌کار بگیرید.
در ادامه چند راه حل ساده برای تهیه کیف‌های پارچه‌ای کادو آمده است :
۱) دو تکه از پارچه و دو تکه از آستر را در اندازه‌های مساوی و به شکل چهارگوش ببرید. این تکه‌ها در هر سایزی که باشند مطمئنا قابل استفاده‌اند، اما بهترین حالت برای آنها این است که مربع، یا نزدیک به مربع باشند.
۲) تکه‌های پارچه‌ای را در بالای آستر قرار دهید و فقط قسمت بالایی آن را تا کنید و به آن بدوزید. حالا شما قسمت بالایی کیف کادوی خود را ساخته‌اید؛ قسمتی که کیف از طریق آن باز می‌شود.
۳) دو طرف پارچه را از داخل به‌هم بچسبانید، به‌صورتی که روی آسترها به سمت بیرون باشد. تکه‌های پارچه‌ای که برای تزئین کیف شما به‌کار رفته‌اند، از سمت داخل با یکدیگر تماس دارند؛ آنها الان چیزهایی هستند که درون این ساندویچ قرار دارند. قسمت‌هایی را که قبلا دوخته‌اید، باید رو به بالا باشند. حالا سه قسمت دیگر را که باز هستند، با یک کوک کوچک زیر و رو بدوزید. به‌طوری که از قسمت بالایی ۱ تا ۲ سانتی‌متر فاصله داشته باشند.
۴) حالا همه را پشت‌ورو کنید و با یک روبان بلند سرش را ببندید. روبان را با یک یا دو کوک به کیف بدوزید. کوک‌ها باید در دو نقطه وسط روبان قرار گیرند.همه کارهایی که باید انجام می‌دادید همین بود. حالا کار شما تمام شده و می‌توانید به هر شکلی که می‌خواهید از این کیف استفاده کنید یا آنها را به عنوان هدیه به خودتان تقدیم کنید.
     
  
زن

 
برای کودک خود دستبند تشویق بسازیم

● وسایل مورد نیاز
▪ ورقه فوم در رنگ های مختلف
▪ رنگ آکریلیک
▪ چسب
▪ چسب کاردستی (مطابق رنگ فوم)
▪ چوب بستنی
▪ ماژیک...

برای کودک خود دستبند تشویق بسازیم

● طرز تهیه
ابتدا طول چوب بستنی را اندازه گرفته و آن را با اندازه دور مچ کودک مقایسه کنید. چوب بستنی را روی ورقه فوم گذاشته و الگوی آن را با طولی برابر دور مچ کودک تهیه کنید. کافی است یکی از دو انتهای چوب بستنی را به اندازه لازم امتداد دهید. الگوی طرح موردنظر را روی ورقه فوم انداخته و دور تا دور آن را ببرید. سپس با استفاده از ماژیک و یا رنگ آکریلیک دستبند و طرح را رنگ آمیزی کرده و پس از خشک شدن طرح را روی دستبند بچسبانید.
چسب کاردستی را به دو انتهای پشت دستبند چسبانده و بگذارید تا خشک شود.
     
  
زن

 
درمنزل جامدادی پارچه ای برای بچه هابسازیم

● وسایل مورد نیاز
▪ پارچه به اندازه
▪ لایی چسب به اندازه
▪ قیچی
▪ چسب حرارتی
▪ چسب پارچه
▪ وسایل تزئینی مانند دکمه، روبان و ‎.‎.‎. (به دلخواه)...

درمنزل جامدادی پارچه ای برای بچه هابسازیم

● طرز تهیه
لایی چسب را روی پارچه چسبانده و سپس پارچه را از درازا به دو قسمت مساوی ببرید. گوشه های پائینی قطعات را به شکل اریب برش بزنید. حال دو تکه پارچه را روی هم انداخته و از کناره های داخلی به هم بچسبانید. توجه داشته باشید که قسمت بالای آن را چسب نزنید. علاوه بر این قبل از چسباندن باید کناره پارچه بالایی را از بالا کمی به داخل تا کنید. حال لبه پائینی را مانند در جامدادی روی لبه بالایی بیاورید و پس از تعیین محل چسب، دو تکه چسب پارچه را به پارچه ها بچسبانید. سپس برای تزئین جامدادی از وسایل تزئینی به دلخواه استفاده کنید.
     
  
زن

 
روش ساخت کمد برای خرد و ریزها با هنر کاردستی

در هر خانه ای وجود فضای كافی برای نگهداری از وسایل خرد و ریز نه تنها موجب مرتب شدن فضای زندگی و جمع شدن وسایل گوناگون در جای مخصوص خود می شود، دسترسی به آنها در زمان نیاز را نیز ممكن و سهل می سازد. با مجموعه ای از جعبه های كوچک مخصوص كفش بچه ها می توانید كشوهای جادار و مفیدی بسازید كه تقریباً در همه اتاق های خانه كارآمد باشند. در اتاق كودكان از این مجموعه كشوها كه با رنگ های شاد و زنده رنگ آمیزی شده اند برای نگهداری و تفكیک اسباب بازی های كوچک آنها سود ببرید و یا از آن برای نگهداری از وسایل خیاطی، لوازم التحریر و یا وسایل دیگر استفاده كنید. در صورت نیاز می توان برای ساختن كشوهای بزرگتر از جعبه كفش های بزرگسالان بهره گرفت. برای ساخت این كشوها به وسایل زیر نیاز دارید...

روش ساخت کمد برای خرد و ریزها با هنر کاردستی

۹ عدد جعبه كفش كوچک و یک اندازه، مقداری مقوای ماكت سازی، چسب چوب، سوزن ته گرد، رنگ آكریلک یا گواش در سه رنگ سبز، آبی و بنفش، ۹ عدد دستگیره گرد چوبی با پیچ و مهره، پیچ گوشتی، مقداری مقوای كاردبرد، خط كش فلزی، كاتر، قلم موی متوسط نقاشی، چسب حرارتی
ابتدا ارتفاع و عرض جعبه ها را اندازه بگیرید و هر یك از آنها را سه برابر كنید. سپس طول جعبه ها را اندازه بگیرید و به هر یك از اندازه هایی كه اكنون دارید ۱ سانتی متر اضافه كنید. ۸ قطعه از مقوای ماكت را با استفاده از خط كش و كاتر ببرید: دو قطعه با ابعاد برابر با سه برابر طول و سه برابر عرض جعبه ها به علاوه ۴ برابر ضخامت مقوای ماكت سازی برای بالا و زیر دراور.
۲ قطعه با ابعاد برابر با سه برابر طول و سه برابر عرض جعبه ها به علاوه ۲ برابر ضخامت مقوای ماكت سازی برای طبقات افقی.
۴ قطعه برای دیواره های عمودی با ابعاد سه برابر ارتفاع به علاوه ۲ برابر قطر مقوا در طول جعبه های كفش به علاوه دو برابر ضخامت مقوا.
هر یك از قطعاتی كه برای طبقات افقی بریده اید را به سه قسمت مساوی تقسیم كرده و ببرید. حال ابتدا كلاف دور دراور را با نصب دو قطعه بالا و زیر آن به دو قطعه از مقواهایی كه برای دیواره های عمودی بریده اید بسازید. برای نصب قطعات مقوا به هم از سوزن ته گرد استفاده كنید. سپس دیواره های عمودی میانی و در آخر طبقات افقی را نصب كنید. جعبه ها و درهایشان را با رنگ سبز رنگ بزنید و بگذارید كاملاً خشک شوند. در این فاصله اسكلت دراور را نیز با رنگ آبی رنگ بزنید. اگر یك دست رنگ پوشش كافی نداشته باشد پس از خشک شدن دست اول یك بار دیگر آن را رنگ بزنید. بگذارید رنگ كاملاً خشك شود. دستگیره های چوبی را نیز با رنگ آبی رنگ بزنید. پس از خشک شدن رنگ ها محل نصب دستگیره ها را روی وجه كوچكتر جعبه ها مشخص كنید. دستگیره ها را با استفاده از پیچ و مهره و پیچ گوشتی روی جعبه ها نصب كنید.
حالا می توانید در جعبه ها را بسته و آنها را در خانه های خالی دراور بگذارید. برای تزئین دراور روكشی از مقوای پلیسه كاردبرد روی آن بچسبانید. مقوا را قبلاً با رنگ بنفش رنگ بزنید و پس از خشک شدن روی دراور بچسبانید، در قسمت بالای دراور مقوا را به صورت سه آرك پی در پی فرم دهید و درست در بالای دیواره های عمودی میانی و در امتداد آنها با چسب حرارتی بچسبانید تا آرک ها تشكیل شوند. در زیر دراور مقداری از مقوای كاردبرد را لوله كنید و به صورت دو پایه غلتک شكل در زیر آن بچسبانید. این دراور را به روش‌های دیگر مثل نقاشی های دستی، شابلون و یا چاپ های دستی نیز می توانید تزئین كنید.
     
  
زن

 
ساخت جعبه خاطرات یادگاری با هنر کاردستی

این جعبه جذاب و جالب را برای نگهداری اشیاء کوچک - به‌عنوان مثال سکه‌های خارجی، گیره کاغذ یا بندهای ابریشمی درست کنید تا مانع از گم شدن آنها شود.

- وسائل لازم:
جعبه چوبی با سرپوش
ماژیک مشکی ضدآب
تکه کوچک پارچه کرباس
نخ کتانی نارنجی
سبز روشن، سبز متوسط و زنگاری
سوزن برودری دوزی
قیچی...

ساخت جعبه خاطرات یادگاری با هنر کاردستی

۱. تکه کارت دایره‌ای را از روی سرپوش جعبه بردارید. آن را روی پارچه کرباس قرار داده و دورتادور کارت را با ماژیک مشکی بکشید.
۲. هر مربع روی نقشه معرف یک تقاطع (چهارخانه) روی پارچه می‌باشد. طرح را با دوخت ساتن اریب با استفاده از نخ ۶ لا کار کنید.
۳. تکه گلدوزی را کمی به‌طرف داخل خطوط رسم شده با ماژیک، ببرید. آن را داخل سرپوش جعبه قرار دهید.
     
  
زن

 
تهیه خمیر نمکی و طریقه ساخت ظروف زینتی و لوکس

خمیر نمکی خمیری فرم پذیر است که به راحتی با حداقل مواد که در هر آشپزخانه ای یافت می شود تهیه می شود و با آن می توان تزئینات و وسایل بی شماری ساخت. این خمیر علاوه بر خاصیت فرم پذیری فوق العاده و نیاز به هزینه ناچیز پس از پخت نیز دارای استحکام قابل ملاحظه ای است که موجب می شود وسایل ساخته شده از آن برای مدت ها قابل نگهداری و استفاده باشند. کافی است یک بار روش تهیه و کار با آن را فرا بگیرید و سپس با تکیه بر خلاقیت و سلیقه خود از آن برای ساخت وسایل تزئینی بی شمار و نامحدود سود ببرید. برای تهیه خمیر نمکی به مواد زیر نیاز دارید:
۲۷۰ گرم آرد سفید (دو پیمانه سر صاف)
۳۲۰ گرم نمک آشپزخانه (یک پیمانه سر صاف)
۱۸۰ میلی لیتر آب (سه چهارم پیمانه)
۲ قاشق چایخوری روغن مایع طباخی...

تهیه خمیر نمکی و طریقه ساخت ظروف زینتی و لوکس

برای تهیه این خمیر ابتدا مواد خشک را در ظرف بزرگی ریخته آب را اضافه کنید. مواد را با دست خوب مخلوط کنید تا خمیری به دست آید. این خمیر را حداقل به مدت ۱۰ دقیقه تمام ورز دهید تا کاملاً فرم پذیر شود. برای آزمایش آمادگی خمیر، مقدار کمی از آن را در دست گلوله کنید. اگر گلوله ترک نخورد و ازهم باز نشد خمیر آماده کار است.
از این خمیر می توانید فرم های تزئینی جالبی بسازید. برای ساختن فرم های مسطح مانند قلب، ستاره و برگ های مختلف ، ابتدا خمیر را با وردنه به قطر ۶ میلیمتر باز کنید و سپس با استفاده از قالب های شیرینی یا الگوهای مقوایی که خودتان ساخته اید طرح های دلخواه را در آورید و برای ساختن فرم های حجیم مانند خوشه های انگور و یا انواع دیگر میوه ، پس از گلوله کردن خمیر می توانید به راحتی با انگشتان دست به آن فرم دهید. برای چسباندن خمیر از مقدار کمی آب استفاده کنید و با قلم مو به آن بزنید. رنگ آمیزی خمیر را به دو صورت می توانید انجام دهید. یک روش رنگ کردن خمیر ، قبل از ساخت مدل ها است که با افزودن مقداری رنگ گواش به خمیر و ورز دادن آن به راحتی خمیر به رنگ دلخواه شما در خواهد آمد. روش دیگر رنگ آمیزی پس از ساخت و پخت مدل خمیری است . به این ترتیب که پس از پخت و سرد شدن مدل ، آن را با استفاده از رنگ گواش و قلم مو رنگ آمیزی می کنند.
برای پخت خمیر ، مدل ها را در سینی فری که از قبل کمی چرب کرده اید، بچینید و سینی فر را برای مدت نسبتاً طولانی (حدود ۴ تا ۱۰ ساعت بسته به قطر مدل خمیری و ابعاد آن) با درجه حرارت بسیار کم ، معادل ۱۰۰ درجه سانتی گراد یا ۲۵۰ درجه ی فارنهایت در فر قرار داده بپزید تا کاملاً سخت شود . چنان چه درجه حرارت فر شما بیشتر از ۱۰۰ درجه سانتی گراد است زمان پخت را کاهش دهید تا خمیر نسوزد. پس از سخت شدن مدل های پخته شده ، فر را خاموش کنید و اجازه بدهید مدل ها در فر خاموش بمانند تا به تدریج سرد شوند. پخت مدل های ساخته شده با خمیر نمکی را می توانید با اجاق های ماکروفر سریع تر انجام دهید. به این ترتیب که مدل های خمیری را در ظرفی چیده در ماکروفر قرار دهید و درجه آن را بر روی قدرت بسیار کم یا ذوب یخ اتوماتیک بگذارید و هر ۵ دقیقه یک بار در آن را باز کنید. بگذارید خمیر چند دقیقه در ماکروفر خاموش بماند و دوباره ۵ دقیقه دیگر به ماکروفر زمان بدهید. این کار را چند بار تکرار کنید تا خمیر پخته و سخت شود. مدت زمان حرارت دادن برای مدل های مختلف به تناسب قطر و مقدار خمیر آنها متفاوت است و معمولاً از ۳۰ تا ۶۰ دقیقه است.
مدل های ساخته شده از خمیر نمکی را می توانید به جای پختن در مجاورت هوا نیز خشک کنید ولی در این صورت وسایل ساخته شده شکننده تر بوده و از استحکام کمتری برخوردار خواهند بود. مدل های خمیر را بلافاصله پس از ساخت بپزید و هر بار به اندازه مورد نیاز خمیر درست کنید چون خمیر نمکی برای مدت طولانی قابل نگهداری نیست.
حال که با روش تهیه و پخت این خمیر آشنا شدید ایده هایی برای استفاده از آن به شما پیشنهاد می کنیم. یکی از موارد استفاده از خمیر نمکی ساخت ظروف زینتی است که به عنوان ظروف آجیل، نان، میوه و بسیاری موارد دیگر قابل استفاده هستند. برای ساخت ظرف آجیلی که در تصویر مشاهده می کنید ، پس از تهیه خمیر به اندازه داده شده در دستور بالا ، ابتدا دو سوم از آن را با وردنه بر روی سطح صافی که کمی آرد روی آن پاشیده اید باز کنید به طوری که قطر آن به ۶ میلیمتر برسد. با دقت خمیر را بلند کنید و بر روی ظرف گودی که قطر دهانه آن حدود ۲۰ سانتیمتر باشد و داخل آن را قبلاً چرب کرده اید قرار دهید. به آرامی خمیر را با دست بر روی ظرف بکشید به صورتی که فرم داخل ظرف را بگیرد . خمیر اضافه دور ظرف را از لبه ظرف بریده و جدا کنید.
دو لوله خمیری به ضخامت ۷ میلیمتر درست کنید و با پیچیدن آنها به دور هم یک طناب خمیری را دور ظرف بر روی لبه آن بچسبانید. با استفاده از قالب یا الگوی مقوایی برگ ، تعدادی برگ از خمیر بریده جدا کنید. با نوک یک کارد خطوط رگ برگ آن ها را مشخص کنید. برگ ها را مطابق تصویر با کمی آب بر روی قسمت های مختلف طناب خمیری بچسبانید. سپس با دست تعدادی لیمو از خمیر بسازید و در انتهای هر کدام یک عدد دانه میخک فرو ببرید تا مانند محل اتصال لیمو به شاخه به نظر برسند و لیموها را نیز به همان ترتیب و مطابق تصویر بر روی برگ ها بچسبانید . در آخر با استفاده از قالب های کوچک شیرینی تعدادی گل ریز از خمیر در آورید و در میان لیموها و برگ ها بچسبانید.
ظرف خمیری را بلافاصله در فر با درجه حرات ۱۰۰ سانتی گراد قرار دهید و به مدت چند ساعت بپزید تا کاملاً سخت شود. در طول ساعت اول پخت هر چند گاه ی ک بار به ظرف سر بزنید . چنانچه در قسمت داخل ظرف ، خمیر به صورت حبابی باد کرد ، آن را با یک سوزن سوراخ کنید تا هوای جمع شده در زیر خمیر خارج شود. پس از پخت و سرد شدن ظرف خمیری ، آن را از ظرفی که به عنوان قالب مورد استفاده قرار داده بودید جدا کنید و ظرف را مطابق تصویر با رنگ های گواش و قلم مو رنگ آمیزی کنید. پس از خشک شدن رنگ در صورت تمایل می توانید چند لایه وارنیش روی ظرف بزنید که هم آن را براق تر می کند و هم مانع نفوذ رطوبت در ظرف می شود.
     
  
زن

 
سطل نقاشی‌شده مخصوص اتاق کودک

● وسائل لازم
▪ سطل فلزی
▪ نخ سیمی
▪ رنگ پلاستیک سبز، قرمز، زرد و مشکی
▪ قلم‌موی بزرگ
▪ قلم‌موی کوچک
▪ مداد
▪ گچ
▪ کاغذ رسم و کاغذ سفید
▪ نوارچسب...

نقاشی و رنگ‌آمیزی با استفاده از رنگ‌های سنتی قرمز، زرد و سبز این سطل را زیبا و جذاب نموده ات.
۱- روی سطل را با مفتول بکشید تا سطح آن صاف شود. سطل را با دو لایه آستر رنگ پلاستیک سبز به‌وسیله قلم‌موی بزرگی رنگ کنید. الگو را متناسب با اندازه سطح خود بزرگ کنید و طرح را روی کاغذ رسم نمائید. گچ را طرف پشت الگو بمالید و با نوار چسب به سمت کنار سطل بچسبانید. طرح را با مداد روی آن رسم کنید که در این‌صورت تصویر گچی روی سطل منتقل می‌شود.
۲- الگو را به‌دقت برداشته به‌طوری‌که تصویر گچ خراب نشود و با قلم‌موی کوچک آن را با رنگ زدرد و قرمز نقاشی کنید. دو لایه رنگ نموده و بگذارید تا هر لایه به‌مدت ۶ ساعت خشک شود.
۳- زمانی‌که تمام رنگ‌ها خشک شدند، کار را با کشیدن حاشیه مشکی و جزئیات طرح به‌وسیله قلم‌موی کوچکی تکمیل نمائید. صبر کنید تا رنگ خشک شده تا لایه آستر محکمی تشکیل دهد. برای این سطل به رنگ جلا یا لاک الکل نیازی نیست.
     
  
زن

 
درست کردن جوجه اسباب بازی برای کودک

● وسایل مورد نیاز
▪ مقوا ( به شکل مربع و در ابعاد ۱۲ سانتیمتر)
▪ شانه تخم مرغ
▪ نخ کاموای زرد
▪ قیچی
▪ فوم نارنجی
▪ چشم عروسک
▪ سه عدد پر زردرنگ
▪ چسب...
● طرز تهیه
نخ کاموا را حداقل ۱۰۰ بار دور صفحه مقوایی بپیچید (مطابق شکل) سپس نخ دیگری را از بالای آنها عبور داده و در بالای مقوا دور نخ ها حلقه کرده و گره بزنید.
سپس پائین نخ ها را با قیچی بچینید تا به شکل رشته درآید. از شانه تخم مرغ، یک جای تخم مرغی درآورده و آن را برعکس کنید.
سپس با استفاده از چسب رشته کاموایی را روی آن بچسبانید بطوری که گره حقه نخ قسمت بالای آن قرار گرفته و رشته ها اطراف جای تخم مرغی را بپوشانند. حال چشم عروسک را روی آن چسبانده و روی ورقه فوم نارنجی الگوی پای جوجه را بکشید، سپس آن را بریده و زیر جای تخم مرغی بچسبانید.
دو محدوده مثلث کوچک از ورقه فوم جدا کرده، آنها را کمی تا کرده و به جای نوک جوجه بچسبانید.
     
  
زن

 
حوله تزئینی وزیبا سازی سرویس بهداشتی

یک حوله کوچک ساده را با افزودن یک نوار باریک گلدوزی در امتداد یک طرف آن تزئین کنید. شما می‌‌توانید این تکه باریکه نوار گلدوزی را بلندتر درست کنید و حوله حمام را نیز هماهنگ با آن تزئین نمائید...
- وسائل لازم:
تکه باریکه شماره‌دوزی سفید به‌عرض ۷/۵ سانتی‌متر و به‌طول حداقل ۵ سانتی‌متر بلندتر از عرض حوله
نخ کوک با رنگ متضاد
سوزن خیاطی
نخ کتانی آبی
سوزن شماره‌دوزی
قیچی
سوزن ته گرد
حوله کوچک سفید
نخ قرقره همرنگ پارچه

۱. جای گلدوزی را روی تکه باریکه پارچه شماره‌دوزی با دوخت دو ردیف کوک موازی به فاصله ۱۰ خانه جدا از هم بدوزید.
۲. هر خانه رنگی روی نقشه معرف یک دوخت ضربدری است که روی یک خانه بافته پارچه کار شده است مطابق نقشه طرح را با دوخت ضربدری و نخ دولا بدوزید.
۳. لبه‌هی ترکی دوزی نشده اطراف تکه گلدوزی شده را به داخل برگردانید و دو ردیف از خانه‌های دوخته نشده پارچه را در امتداد لبه‌ بلند آن باقی بگذارید و کوک بزنید. پارچه اضافی را از سمت پشت ببرید. تکه گلدوزی شده را به فاصله ۵/۲ سانتی‌متر از لبه با سوزن ته گرد به پارچه وصل کنید و دورتادور لبه را با نخ قرقره همرنگ یک ردیف بدوزید و محکم کنید. در امتداد ردیف‌ سوراخ‌ها به فاصله یک خانه از لبه تا شده کوک بزنید.
     
  
زن

 
روش ساخت خانه پرنده در منزل

● وسایل مورد نیاز
▪ نخ کاموایی قهوه ای رنگ
▪ اسفنج
▪ فوم نارنجی رنگ
▪ شش عدد چشم عروسک
▪ بادکنک گرد
▪ نشاسته
▪ چسب
▪ قیچی
▪ کاسه
▪ روزنامه
▪ رنگ زرد
● مناسب برای سن چهار سال به بالا...
● طرز تهیه
بادکنک را به قطر ۱۰ سانتیمتر باد کرده و سپس آن را از جایی که می خواهید کاردستی را درست کنید آویزان کنید.
حال روزنامه ها را زیر آن پهن کنید. سپس نشاسته را در کمی آب حل کرده و در کاسه ای بریزید. کاموا را به شکل رشته هایی به طول ۱۰ سانتیمتر بریده و درون نشاسته بیندازید. مطمئن شوید تمام سطح کاموا در نشاسته فرو رفته است. سپس رشته ها را درآورده و روی بادکنک بپیچید تا تمام سطح بادکنک را بپوشانند.
حال اجازه دهید تا نخ های روی بادکنک کاملاً خشک شوند. سپس نخ ها را با قیچی به گونه ای ببرید که دو نیم دایره حاصل شوند. اسفنج ها را به شکل توپ بریده و سپس آنها را به رنگ زرد رنگ آمیزی کنید.
چشم های عروسک را روی آنها چسبانده و از فوم نارنجی رنگ مثلث هایی برای نوک جوجه ها جدا کرده و روی اسفنج بچسبانید. جوجه ها را درون لانه شان چسب بزنید.
     
  
صفحه  صفحه 3 از 6:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  پسین » 
خانه و خانواده

اموزش ساختن کاردستی

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?

برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2023 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA