خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
علم و دانش انجمن لوتی / علم و دانش /

Wonders of Creation | عجایب خلقت


صفحه  صفحه 4 از 8:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  پسین »
shadok مرد #31 | Posted: 25 Apr 2012 07:03
کاربر

 
ادوارد مورداکسی :

هم پشت سرش صورت داشته هم جلو روش ولی اینقدر صورت پشتیه از خودش صدا درمیاره که بالاخره در سن 33 سالگیش خودکشی میکنه!!

الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #32 | Posted: 25 Apr 2012 07:05
کاربر

 
پاسکال پنتیون :

از وقتی که به دنیا میاد یه سر دیگه هم روی سرش داشته که چشمها و دهنش حرکت میکردن ولی قابلیت دیدن و حرف زدن نداشتند !!

الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #33 | Posted: 25 Apr 2012 07:07
کاربر

 
انسان چهارچشم :

این انسان یه جفت چشم دیگه هم روی چشم هاش داشته که میتوانستن زاویه ی
مشخصی رو ببینن !!
با یه جفتش میتونسته جلو پاشو ببینه و با اون یکی جفت هم میتونسته چشم چرانی کنه (پشت سرش هم زن خوک نماست که دماغ و دهنش مثل خوک بوده و تنها مورد مشاهده شده در جهان هست !!!)

الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #34 | Posted: 25 Apr 2012 07:09
کاربر

 
گروس مک تانل :

از زمانی که به دنیا اومده از نظر زشتی مقام اول رو داشته و 3 بار هم ازدواج کرده و یه پسر طبیعی و زیبا هم به دنیا آورده !

الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #35 | Posted: 25 Apr 2012 07:23
کاربر

 
مغز باور نکردنی

Tammetمردی انگلیسی با کارکرد بالای مغز در حد یک دانشمند است که دارای استعدادی در زمینه‌ سهولت محاسبات ریاضی، حافظه‌ ترتیبی و یادگیری زبان به صورت فطری می‌باشد. او مادرزادی به بیماری صرع دچار است. مشاهده‌ اعداد به مثابه رنگ‌ها و احساسات، نشانه ای از احساس متقارن است اما جزئیات و مشخصات شبیه‌سازی ذهن تامِت از اعداد، بسیار خاص و بی همتاست.

به گفته‌ی او، در ذهنش هر عددی تا عدد 10000 دارای شکل و احساس خاص خود است که در نتیجه‌ی آن او می تواند حاصل محاسبات را همانند یک تابلوی نقاشی ببیند و اول یا مرکب بودن عدد را احساس کند. او تصاویر بصری خود را این‌گونه توصیف می کند: 289 زشت، 333 جذاب و به اندازه‌ عدد «پی» زیبا!

تامت نه تنها دیده هایش را زبانی و لفظی تعریف می‌کند بلکه آثاری هنری نیز خلق می‌کند دقیقاً مانند نقاشی با آبرنگ... همانند نقاشی او با عدد پی.تامت رکورد‌دار قاره‌ اروپا در به حافظه سپردن و بازگویی عدد پی تا 22514 رقم در مدت زمانی بیش از 5 ساعت است.او همچنین به زبان‌های مختلفی از جمله انگلیسی، فرانسه، فنلاندی، آلمانی، اسپانیایی، لیتوانی، رومانیایی، استونیایی، ایسلندی، والش و اسپرانتو تسلط دارد.

امت زبان جدیدی به اسم مانتی (Manti) را نیز به وجود آورده است. تامت توانایی یادگیری سریع زبان‌های جدید را دارد و برای اثبات این موضوع در یک مستند تلویزیونی تلاش کرد زبان ایسلندی را طی یک هفته یاد بگیرد. هفت روز بعد او در تلویزیون ایسلند در حال انجام گفتگویی به زبان ایسلندی حضور یافت!

لازم به یادآوری است که زبان ایسلندی به عنوان دشوارترین زبان ها از نظر ساختاری، گویشی و دستور زبانی در بین زبان‌های دنیا رکورددار است.
الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #36 | Posted: 25 Apr 2012 07:26
کاربر

 
پسری با بینایی صوتی
Ben underwood taugh یک پسر نابیناست که هر دو چشم خود را بر اثر سرطان درسن 3 سالگی از دست داده است اما تا به امروز یک زندگی معمولی، با فعالیت در زمینه بسکتبال و دوچرخه‌سواری را تجربه کرده است. او به خود آموخته است که از پژواک محیط برای هدایت کردن خود در پیرامونش استفاده کند، بدون هیچ سگ راهنمایی. او حتی به دست هم احتیاج ندارد چرا که از صداها استفاده می‌کند.

بن صدای کوتاهی (همانند صدای کلیک) را به وجود می‌آورد سپس انعکاس این صدا در برخورد با اشیاء به او بر می‌گردد. گوش‌های او به طور خارق‌العاده‌ای این پژواک را دریافت می کند و به او امکان تشخیص مکان اشیاء را می‌دهد. او تنها انسانی است که همانند خفاش‌ها یا دلفین ها عمل می کند؛ تنها با استفاده از انعکاس صدا و نه هیچ چیز دیگر، او می‌بیند.
الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #37 | Posted: 25 Apr 2012 07:27
کاربر

 
پسر لاستیکی
پسر لاستیکی، انعطاف‌پذیرترین مرد زنده، پنج مرتبه رکورد دار گینس و مشهورترین بندباز دنیاست. او در بسیاری از مسابقات حرفه ای بسکتبال و بیس بال و همچنین در برنامه های «نمایش امشب با Jay leno»، «مرکز پزشکی Espn»، «برنامه oprah winfrey»، «باور می کنید یا نه» توسط «Ripley»، «criquedusoleil» ، «Best down» ، «sport show priod»، «کانال Discovery»، «مردان سیاه پوش2»، «کارنوال HBD»، «CSI:NY» ،«American got talent» شرکت کرده است.او بازوی خود را از حالت عادی خارج می کند (از مفصل) و از داخل یک راکت تنیس بدون سیم عبور می کند.
الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #38 | Posted: 25 Apr 2012 07:29
کاربر

 
مرد آهن ربایی
Liew thow lin پیمانکار بازنشسته‌ 70 ساله در مالزی، به تازگی با کشیدن ماشینی طی مسافتی 20 متری، به وسیله‌ زنجیر آهنی قلاب شده به یک صفحه‌ آهنی چسبیده روی قفسه‌ سینه‌اش، خبر ساز شده است. او می‌گوید متوجه شده که توانایی خارق‌العاده‌ای برای چسباندن اشیاء (به طور مغناطیسی) به پوستش دارد.

در حال حاضر او کشیدن ماشین را هم به فهرست نمایش‌هایش اضافه کرده است. به گفته‌ او، پس از خواندن مقاله‌ای درباره‌ خانواده‌ای در تایوان که دارای چنین قدرتی بودند، او چندین شیء آهنی را روی شکم خود قرار داد و در نهایت شگفتی شاهد آن بود که اشیاء به شکمش چسبیدند و به زمین نیفتادند و از آنجایی که این موهبت الهی در سه پسر و دو نوه‌ او نیز وجود دارد، او معتقد است که این توانایی موروثی است.

الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #39 | Posted: 25 Apr 2012 07:31
کاربر

 
سلطان دندان
در 30 آگوست سال 2007 در پنجاهمین جشن سالگرد استقلال مالزی، راتاکریشان ولو (با نام محلی راجا گیگی) رکورد جهانی قبلی کشیدن قطار با دندان را شکست.این بار او 6 واگن متصل به هم به وزن 297/1تن را طی مسافتی بیش از 2/8 متر در ایستگاه قدیمی کوالالامپور کشید. راجا گیگی از تامپین در مالزی، فن متمرکز کردن قدرت بر هر بخشی از بدن را از یک معلم هندی در سن 14 سالگی فرا گرفته است.

الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #40 | Posted: 25 Apr 2012 07:34
کاربر

 
آقای همه چیز خوار
Michel Lotito متولد 1950 کمدینی فرانسوی است که به خاطر خوردن اشیای غیرقابل هضم، به آقای همه چیز خوار مشهور شده است.نمایش های لولیتو در رابطه با خوردن فلزات، شیشه و پلاستیک است و در زمینه‌ی خوردن یک شیء کامل او نمایش‌هایی را با خوردن دوچرخه، تلویزیون و یک سسنا 150 داشته است.

او اشیائی در سایز کوچکتر که هنوز به اجزای دیگر خود متصل نشده‌ را به تکه‌های کوچک تقسیم می‌کند و می‌بلعد. او یک هواپیما را در طی سالهای 1978 تا 1980 (طی 2 سال) خورد!لولیتو از کودکی شروع به خوردن اشیای نامتعارف فلزی کرد و از سال 1966، نمایش‌های عمومی خود را آغاز نمود. به دلیل رژیم خاصی که دارد حتی بعد از مصرف و خوردن اجسامی که معمولاً سمی هستند، به ندرت از اثرات بیماری رنج می‌برد.

او پیش از اجرای روزانه‌اش که در آن در حدود یک کیلوگرم از اجسام را می‌خورد، از روغن معدنی استفاده می‌کند و حجم قابل توجهی آب در حین صرف غذا می‌نوشد.او ظاهراً دارای شکم و روده‌ای با دیواره‌ای دو برابر ضخیم‌تر از حد معمول است و اسید دستگاه گوارش او آن طور که گفته شده به طرزی غیر عادی، قوی است و به او اجازه‌ هضم غذای فلزی‌اش را می‌دهد.

الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
صفحه  صفحه 4 از 8:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  پسین » 
علم و دانش انجمن لوتی / علم و دانش / Wonders of Creation | عجایب خلقت

جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا