خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
علم و دانش انجمن لوتی / علم و دانش /

آیا موجودات فضایی UFO وجود دارند؟


صفحه  صفحه 3 از 14:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  11  12  13  14  پسین »
zoksi مرد #21 | Posted: 25 Apr 2012 09:35 | Edited By: zoksi
کاربر
 
در دستانت گرمای دست دیگری را احساس میکنم.راستش را بگوحقیقت چیست؟؟؟

Signature
      
zoksi مرد #22 | Posted: 25 Apr 2012 21:06
کاربر
 
فیلمبرداری از یک سفینه ی فضایی در ایران_
یک توریست ژاپنی به طور اتفاقی از یک سفینه ی فضایی در ایران فیلمبرداری کرده است.
به گزارش خبرنگار سرویس بین الملل سایت خبری تیک Tik.Ir ، سایت گدر نوشت: این توریست ژاپنی می گوید که در ابتدا متوجه این سفینه فضایی نشده است اما پس از تماشای دوباره فیلم، حضور یک سفینه بر سر مسجد شیخ فضل الله در اصفهان به چشمش خورده است.
هم اکنون فیلم این رخداد در یوتیوب منتشر شده است.
شی ای که بر سر مسجد دیده می شود دیسک شکل ، نقره ای و بدون هر گونه بال و چراغ است.
در ویدیو شنیده می شود که فردیدر حال بازگویی تاریخ این مسجدقدیمی است.

دانلود فيلم
در دستانت گرمای دست دیگری را احساس میکنم.راستش را بگوحقیقت چیست؟؟؟

Signature
      
zoksi مرد #23 | Posted: 25 Apr 2012 21:18
کاربر
 
دو تصویر از فیلم جسد بیگانه فضایی که کاربران شبکه را شگفت زده کرد!_
فیلمی که به تازگی از جسد یکبیگانه فضایی در سیبری در شبکه منتشر شده است کاربران وب را به شدت شگفت زده کرده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، این فیلم شگفت انگیز را یک گروه روسی بر روی سایت یو تیوب گذاشته اند. این گروه مدعی شده اند این موجود کوچکی که در ته یک گودال کم عمق در سیبری پیدا شده جسد یک بیگانه فضایی است. به گفته این گروه، پس از اینکه ماه گذشته سقوط یک"یوفو" در منطقه "ایرکوتسک" واقع در شمال سیبری گزارش شد، آنهابه محل رفته اند و این بدن بی جان بیگانه فضایی را کشف کرده اند.
به نظر می رسد که موجود فرازمینی پیش از مرگ از جراحات سختی رنج برده و یک پایش را ازدست داده است.
ماه گذشته روستائیان شوکه شده اظهار داشتند که یک شیء نورانی ناشناخته به رنگهای صورتی و آبیرا دیده اند که در نزدیکی دهکده تصادف کرده است. این گزارش عجیب موجب شد که وزارت بحران روسیه گروهی را برای بررسی و تجسس به منطقه بفرستد.
این معما زمانی پیچیده تر شد کهبازرسان اعلام کردند که هیچ گزارشی از عبور یک هواپیما از آسمان این منطقه دریافت نکرده اند و هیچ ردی از سقوط یک هواپیما پیدا نشده است.
براساس گزارش The West Australian، این ویدیو کلیپ 17 آوریل بر روی سایت یوتیوب گذاشته شد و در مدت 2 روز بیشاز 1.5 میلیون کلیک بر روی آن شد.
کاربران شکاک یو تیوب معتقدندکه این فیلم یک فریبکاری و شوخی است.
یک وبلاگ نویس در این خصوص نوشته است: "این چیزی نیست جز یک شوخی. چرا همه بیگانگان فضایی باید همیشه برهنه باشند."
کاربر دیگری نوشته است: "غلط. شرمنده... کاملا تقلبی."
بیننده دیگری نظر داده است: "آیا بیگانگان فضایی وجود دارند؟ بهطور حتم... من آنها را باور می کنم.اما نه در این ویدیو."
در دستانت گرمای دست دیگری را احساس میکنم.راستش را بگوحقیقت چیست؟؟؟

Signature
      
zoksi مرد #24 | Posted: 25 Apr 2012 21:32
کاربر
 
نیروی هوایی برزیل اشیاء ناشناخته پرنده را گزارش می کند

_
دولت برزیل به نیروی هوایی دستور داده هر نوع مشاهده اشیاء ناشناخته پرنده (UFO) را رسما گزارش کند.
این فرمان حکومتی کلیه خلبانان نظامی و مسافربری و نیز مسئولین برج های مراقبت را ملزم می کند در صورت مشاهده این اشیاء به وزارت دفاع گزارش کنند.
این اطلاعات در آرشیو ملی ریودوژانیرو ثبت خواهد شد.
به این ترتیب هر شیء غیرطبیعی که در آسمان برزیل دیده و یا تصویربرداری شود باید گزارش شود.
اما نیروی هوایی برزیل گفته است تنها به جمع آوری اطلاعات اکتفا می کند و اشیاء ناشناخته پرنده را در صورت مشاهده تعقیب نخواهد کرد.
در بیانیه نیروی هوایی این کشور آمده است: "فرماندهی نیروی هوایی فاقد ساختار تخصصی برای تجربیات علمی بر روی این پدیده ها است و خود را محدود به ثبت حوادث (مربوط به اشیاء ناشناخته پرنده) می کند."
طی دهه های اخیر گزارش های متعددی در برزیل درباره ظاهر شدن این اشیا که برخی نیز بشقاب پرنده می نامند منتشر شدهاست.
جت های نیروی هوایی در سال 1986 برای تعقیب اشیاء ناشناختهپرنده در آسمان سائوپائولو به پرواز در آمدند اما این پدیده هرگز روشن نشد.
در سال 1977 نیز ساکنان روستایویجیا در آمازون گفتند مورد حمله موجودات ماوراء زمینی قرار گرفته واز ارتش برزیل تقاضای کمک کردند.
یک مسئول برج مراقبت در برزیلبه روزنامه او دیا گفت حتی بالاترین مقام های این کشور از جمله وزیران و یکی از روسای جمهور گفته اند شاهد اشیاء ناشناخته آسمانی بوده اند.
منبع: بي بي سي
در دستانت گرمای دست دیگری را احساس میکنم.راستش را بگوحقیقت چیست؟؟؟

Signature
      
zoksi مرد #25 | Posted: 25 Apr 2012 21:45
کاربر
 
سقوط 60 سال پیش یک بشقاب پرنده در آمریکا_
این تصویر فریمی است متعلق بهیک قطعه فیلم معروف و جنجالی به مدت ۲ دقیقه و ۵۵ ثانیه که توسطفردی که خود را (( ویکتور )) معرفی کرده است و به صورت مخفیانه ازپایگاه فوق سری (گروم لیک)واقع در منطقه ۵۱ مکانی که به گفته بسیاری از محققین مرکز ازمایش های سری دولت امریکا در رابطه با بشقاب های پرنده استخارج شده است. در این فیلم از یک موجود فرازمینی - از نژاد خاکستری ها - تحقیقاتی به عمل می اید.

ویکتور اذعان کرد چنانچه هویت اصلی او فاش شود بلافاصله توسط دولت به قتل خواهد رسید. (ادعای وی درست بود چرا که بسیاری از کسانی که اقدام به افشای این مسایل کرده اند توسط دولت ایالات متحده به قتل رسیده اند.)او به بسیاری از شبکه های خبری مراجعه کرد تا فیلم را برای عموم پخش کنند. ابتدا به شبکه خبری فاکس Fox TV مراجعهنمود. اما ان شبکه به علت مشکلاتی که قبلا به خاطر پخشفیلم مستند کالبد شکافی موجود فرازمینی برایش به وجود امده بوداز قبول ان فیلم سر باز زد. ان مشکلات بخاطر ان بود که پساز پخش فیلم جنجالی میان موافقانو مخالفان ان فیلم به پا خاست وباعث شد اعتبار شبکه فاکس در نظر مخالفان صحت فیلم خدشه دار شود. و کمپانی فاکس نمی خواست بار دیگر متهم به دروغ پراکنی شود. ضمن ان که پخش چنین اخباری برای شبکه های معروف امریکا خشم دولت ان کشوررا برایشان به ارمغان می اورد.سرانجام شبکه ای مستقل در لوس انجلس به نام Rocket Home Pictures قبول کرد که در حضور یک کارشناس بشقاب های پرنده - دیوید مورتون - ان را برای عموم پخش کند . پس از پخش فیلم مورتون فیلم را برای بینندگان اینگونه تحلیل می کند:
فیلم صامت در محیطی نیمه تاریکفیلم برداری شده است. نیم رخ دومرد نمایان است که یکی از انها یونیفرمی نظامی با یک درجه ستاره روی اپل شانه اش به تن دارد. و یک نفر دیگر که صورت خود را پوشانده و دست وی در تصویر مشخص است و به نظر می رسد که یک پزشک است. انها درمحلی نشسته اند که سیمها میکروفونها و وسایل پزشکی در اناتاق به چشم می خورد. نورهای ضعیفی نیز روی یک دستگاه چشمک می زند که به نظر میرسد ضربان یک قلب ضعیف را نشان می دهند. کل صحنه از پشت یکدیوار شیشه ای فیلم برداری شدهاست. طرف دیگر میز موجود کوچک قهوه ای رنگی با سر بزرگ و چشمان سیاه وجود دارد که چهره او برای هزاران نفر از ربوده شدگان اشناست. یک فرازمینی! وی سپس با بیان چند نشانه در حرکات ان موجود احتمال بیمار بودن ان را مطرح می سازد. ان گونه که از چهره ی وی پیداست دچار نوعی ناراحتی نیز می باشد.
وی ادامه می دهد : پوستش صورتی مایل به قهوه ایست اما قسمت سر ان موجود بنفش رنگ است و اثراتی از کوبیدگی روی اندیده می شود به طوری که احتمالااز نوعی ناراحتی در قسمت جمجمه رنج می برد. فیلم ادامه پیدا میکند و در ادامه شاهد نوعی تشنج شدید در ان موجود می شویم. در لحظه ای از فیلم دهان ان موجودبه خاطر اعمال پزشکان باز شده و مقداری از محتوای اب دهانش به بیرون میریزد. در این لحظه دستگاه نمایش ضربان قلب ان موجود ناگهان به طرز عجیبی یک نوسانشدید را نشان میدهد. در این لحظه مردی که لباس نظامی به تن دارد علامتی می دهد و دو پزشک دیگر بلافاصله به کمک می ایند.این قطعه فیلم ناگهان در قسمتی که پزشکان مشغول مداوای ان موجود هستند به پایان می رسد.
در دستانت گرمای دست دیگری را احساس میکنم.راستش را بگوحقیقت چیست؟؟؟

Signature
      
zoksi مرد #26 | Posted: 25 Apr 2012 21:49
کاربر
 
واقعي يا دروغ؟
_
صحت این فیلم از نظر افراد مختلف متفاوت است. بسیاری ان را حقیقی می دانند و بسیاری نیز جعلی. دیوید مورتون پس از دیدن فیلم متقاعد شد که فیلم حقیقی است به خاطر تطابق وهمخوانی فیلم با اظهارات ربوده شدگان.
ان موجود شباهت بسیاری به موجوداتی دارد که ربوده شدگان تحت هپینوتیزم شکل و شمایلشان را باز گو کرده اند. این نوع معروف از فرازمینی ها که برای تمامی یوفولوژیست ها اشناست به خاکستری ها ( grey ( معروفند . نشانه بعدی که صحت فیلم را تقویت می کند اطلاعاتی است که پایین فیلم به نمایش دردر می ایند.
DNI/27 و سمت راست ان اعدادی که به نظر می رسد برای نشان دادن ساعت و دقیقه و ثانیه به کار می روند DNI ممکن است به کلمه (اداره اطلاعات نیروی دریایی- Department of Naval Intelligence ) دلالت کند . بخشیکه در منطقه ۵۱ مشغول به کار است و بسیاری از مردم از فعالیتهای ان و حتی وجود ان بی اطلاعند. ضمن این که جورج ناپ خبرنگارتلویزیون هم زمانی که جنجال باب لازار به راه افتاد(باب لازار از جمله دانشمندانی بود که مستقیما روی پروژه یوفو ها کار میکردو سپس تمامی اطلاعات خود را منتشرکرد و باعث جنجال بزرگی شد.) برای روشن شدن ادعاهای باب لازار چکهایی را که به او طی مدت زمان کار کردن در منطقه ۵۱ داده شده بود طی یک برنامهتلویزیونی نشان داد که روی تمام انها مهر DNI خورده بود. این مساله نیز صحت وجود چنین بخشی را درمنطقه ۵۱ افزایش می دهد. حالا می رسیم به ویکتور. کسی که به هیچ عنوان از ترس کشته شدن هویت خود را فاش نکرد. سوالیکه مطرح می شود این است که وی چگونه توانست این فیلم را با وجود کنترل شدید از ان محل خارج کند؟ تهیه کننده برنامه ای که فیلم را برای عموم پخش کرد می داند که ویکتور چگونه فیلم را از پایگاه خارج کرد. ویکتور به وی گفته بود که او برنامه ریزی دقیقی انجام داد تا در لحظه ای که کسی نظارتی بر رویش ندارد فیلم ها را از روی نواربه سی دی و دی وی دی کپی کند. ضمنا وی عمدا صدای فیلم را حذف کرده تا مبادا هویت و امنیت خود و کسانی که در فیلم نمایش داده می شوند به خطر افتد.
وی ضمنا به تهیه کننده برنامه گفته بود که مردی که در اکثر صحنه های این فیلم کنار ان موجود ایستاده و دستش را به سمت سر خود می برد تله پات نیروی نظامی بوده که با حضور خود در انجا برقرای ارتباط تله پاتیکی برای کمک به ان موجود را به عهده داشته است ! (این نکته که موجودات فرازمینی با تله پاتیارتباط برقرار می کندد امری حتمی و پذیرفته شده است.)
چون در فیلم ضعف و بیماری ان موجود کاملا اشکار بود برای همین تهیه کننده برنامه از ویکتور راجع به این که ایا ان موجود پس از ان واقعه مرده یا خیرسوال کرد. ویکتور جواب داد مطمئن نیستم. همین قدر می دانم که دیگر از ان موجود برای تحقیقات علمی و مصاحبه استفاده نکردند!
و در پایان طبق اظهارات ویکتور صداهای این فیلم که وی بنا به دلایلی انها را حذف کرده علاوه بر امنیت خود و دیگر افراد مشاهده شده در فیلم این است که طی انجام اعمالی بر روی ان موجود سعی می شود اطلاعات تکنولوژیکی و فنی نیز از ان به دست اید. که خود ویکتور یا انها را نمی دانسته یا نمی خواسته بگوید. ضمنا این مساله که ایا ان فرازمینی به میل خود انجا بوده یااز سانحه ی سقوط بشقاب پرنده اش جان سالم به در برده است نیز نا معلوم است.
-------------------------------------------------------------------------------------
در دستانت گرمای دست دیگری را احساس میکنم.راستش را بگوحقیقت چیست؟؟؟

Signature
      
zoksi مرد #27 | Posted: 25 Apr 2012 21:52
کاربر
 
یک فضانورد با تجربه انگلیسی گفت: موجودات فضایی وجود دارند که از 60 سال پیش تاکنون بارها به زمین سفر کردهو با آن در ارتباط بوده اند.
به گزارش شبکه خبر به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی میل، دکتر ادگار میچل 77 ساله که در سال 1971 میلادی به همراه سفینه آپولو 11 پا بر کره ماه گذاشت گفت: در دوران فعالیت در آژانس فضایی آمریکا ناسا درباره سفر برخی موجودات فضایی اطلاعاتی به دست آوردم ولی این اطلاعات همچنان توسط ناسا مخفی نگه
داشته می شود.
وی افزود: کارمندان سازمان فضایی آمریکا ناسا نیز تاکید کرده اند با موجودات فضایی کوچک و شگفت انگیزی برخوردکرده اند که تا حدی با تصور امروزین ما از آنها مشابهت دارند.
میچل که به همراه فرمانده سفینه فضایی آپولو11 در سال 1971
میلادی رکورد پیاده روی 5 ساعتو 17 دقیقه ای روی کره ماه را برجای گذاشت، افزود: پدیده موجودات فضایی یک حقیقت انکار نشدنی است و اطلاعات کافی که واقعی بودن آنها و سفر آنها به زمین را ثابت کند ،وجود دارد.
این مهندس پرواز که صاحب درجهدکترا در علم هوا فضا نیز می باشد، افزود: شهر روزول در ایالت نیومکزیکو آمریکا تاکنون شاهد سفرهای متعدد موجودات فضایی بوده است و تحقیقاتی که درباره این سفرها همچنان ادامه دارد از واقعی بودن آنها پرده بر می دارد.
وی گفت: تلاش های جدی برای پی بردن به حقیقت این موجودات و سفر آنها به زمین صورت می پذیرد و نهادهای ویژه ای آن را به طور جدی پیگیری می کنند.
میچل در پاسخ به نفی اظهاراتش توسط ناسا گفت: این هم یکی دیگر از نمونه های تلاش آمریکا برای پوشاندن حقایق است و من به هیچ عنوان با آنان هم عقیده نیستم.
این اظهارات در حالی بیان می شود که مسئولان سازمان فضاییآمریکا ناسا تاکنون سخنان میچلرا نفی کرده و مدعی شده اند که ناسا هیچ تلاشی برای مخفی کردن حقایق نکرده است.
-----------------------------------
در دستانت گرمای دست دیگری را احساس میکنم.راستش را بگوحقیقت چیست؟؟؟

Signature
      
zoksi مرد #28 | Posted: 26 Apr 2012 02:35 | Edited By: zoksi
کاربر
 
تاريخچه رويت موجودات فضايي
_

1500 سال قبلاز ميلاد : فرعون تاتموس سوم دواير پليد و نا ارام درخشاني را در پهنه اسمان نظارهمي کند.
329 سال قبل از ميلاد : اسکندر مقدوني اعلام مي کند که هنگامي که لشگريان وي در حال عبور از رودخانه جاکارتس بودند دو شي پرنده در اسمان ظاهر شده وچندين بار به سمت لشگريانش حمله بردند به طوري که باعث رم کردن اسب ها و فيل ها ومتواري شدن سربازان گرديدند. و سربازانتا روز بعد از عبور از رودخانه منصرف گشتند. انها اين حادثه را حادثه اي شيطاني که باعث شکستشان خواهد شد پنداشتند.
170 سال قبل از ميلاد : ناوگاني تماشايي از کشتي هاي پرنده در اسمان لانوپيوم مشاهده گرديدند.
99 سال قبل از ميلاد : هنگامي که ليويوس تروسو مشغول خواندناعلاميه جنگ در ابتداي شروع جنگ ايتاليا بود صداي عظيمي از اسمان شنيده شد و کره اياز اتش در اسمان شمالي در قلمرو اسپولتومظاهر مي شود که رنگ طلايي دارد.سپس به نظر مي رسد که بزرگتر شده و از زمين به سمت اسمانمي رود. درخشندگي اش طوري است که خورشيد را تحت الشعاع خود قرار مي دهد. پس از ان به سمت مشرق رفته و ناپديد ميشود.
42 سال قبل از ميلاد : از روم گزارش مي رسد که چيزي شبيه به يک نوع سلاح با صدايي عظيم از زمين بر مي خيزد و به اسمان ميرود!
70 ميلادي : در 21 مي اين سال يک شبح شيطاني در ابعادي باورنکردني قبل از غروب افتاب در اسمان ظاهر گشت. نيروهاي نظامي شهرها را محاصره کردند و سلاحهايشان را به سمت اسمان نشانه رفتند.
در دستانت گرمای دست دیگری را احساس میکنم.راستش را بگوحقیقت چیست؟؟؟

Signature
      
zoksi مرد #29 | Posted: 26 Apr 2012 02:39 | Edited By: zoksi
کاربر
 
تاريخچه رويت موجودات فضايي
_

80 ميلادي : هنگامي که امپراتور روماگريکولا در سفر اسکاتلند بود در شبي زمستاني شعله هاي عجيبي در اسمان بر فراز جنگلکالدون مشاهده مي کند. تمام اسمان روشن شده بود و زماني که هوا صاف بود يک کشتي اسماني هر شب با سرعتي زياد در اسمان پرواز مي کرد!
98 ميلادي :هنگام غروبافتاب در اسمان رم صفحه اي درخشنده ظاهر گشت و سپس به سمت مشرق رفت!
398 ميلادي :چيزي شبيه به کره اي سوزان که شمشيري از ان خارج شده بود بر فراز اسمان شهربيزانس مشاهده شد. به نظر مي رسيد که اين جسم پرنده از بالاترين نقطه اسمان زمين رالمس مي کرد. چيزي که تا کنون ديدهنشده.
776 ميلادي : افرادي که در بيرونکليسا ايستاده بودند دو صفحه درخشان بزرگ قرمز رنگ رابر فراز کليسا مشاهده کردندکه در حال مانور بودند. بسياري از مردم با ديدن انها وحشت زده شدند و از قلعه فرارکردند!
810 ميلادي : سنت گريگوري به نقل از الکويين منشي و مورخ شارلمگنه ومولف کتاب ويتا کارولي در قسمت سي و يکم کتابش اظهار داشته که در سال 810 هنگامي کهاز شهر اخن المان دورمي شده يک شي گرد و بزرگ درخشان را در اسمان مشاهده کرده کهاز سمت شرق به غرب پروازمي کرده است. اين شي انقدر بزرگ بوده که اسبهاي سلطنتي رم کرده و باعث زمين خوردن و زخمي شدن شارل مگنه مي شوند!
در دستانت گرمای دست دیگری را احساس میکنم.راستش را بگوحقیقت چیست؟؟؟

Signature
      
zoksi مرد #30 | Posted: 26 Apr 2012 02:41 | Edited By: zoksi
کاربر
 
تاريخچه رويت موجودات فضايي


_
1235 ميلادي : ژنرال يوريتسوم ژاپني در روز 24 سپتامبر اين سال در کمپ نظامي خودبود که واقعه اي عجيب روي داد. در هنگام شب و صبح روز بعد نورهايي در اسمانمشاهدهمي گردند که مانورهايي را در اسمان انجام مي دادند. ژنرال از طالع بيناني که همراهاو بودند علت ان واقعه را جويا مي شود و ان ستاره شناسان دانشمند با خونسردي باشخميدهند که اين وقايع طبيعي هستند و وزش باد هنگام سحرگاهان باعث مي شود ستارگان دراسمان به رقص درايند!!
1239 ميلادي : 24 جولاي – انگلستان قبل از دميده شدنستارگان يک شي درخشان دراسمان ظاهر شد و به نظر مي رسيد که مي تواند بروي هر دوسمت خود پرواز کند. اين جسم بزرگ ابتدا از جنوب به سمت بالا پرواز کرد و فورا باگردشيسريع به سمت شمال پرواز مي کند. ان جسم طوري پرواز مي کرد که به نظر مي رسيدبا هر سرعتي که بخواهد مي تواند پرواز کند. بدين ترتيب به اعماق اسمان پروازنمود!
1254 ميلادي : در نميه شب هشتم ماه يک شب پر ستاره ناگهان يک کشتي عظيم در اسمان ظاهر گشت. اين کشتي مجلل با نورهاي رنگي بود. راهبان سنت البان براي مدتي طولاني اين کشتي را مشاهده کردند اما ان جسم از نظر ناپديد شد!
1290 ميلادي : در بايلند يورک شاير شمالي در انگلستان هنگامي که راهب بزرگ و ديگر راهبانمشغول خوردن غذا بودند يک شي مسطح و دايره اي شکل نقره اي رنگ و درخشان بر فرازکليسا به پرواز درامد و باعث وحشت راهبان گرديد!
1332 ميلادي : در ساعات اوليه شب در اگزبريچ انگلستان ستوني نوراني در اسمان مشاهده شد. اين شي از اسمان جنوب برخاست وبا حرکتي ارام به سمت شمال رفت. در جلوي اين شي عجيب دوکي شکل نوري قرمز رنگ بهسمت جلو ساطع مي شد. سپس ان جسم سرعت گرفت و در اعماق اسمان ناپديد گشت.
در دستانت گرمای دست دیگری را احساس میکنم.راستش را بگوحقیقت چیست؟؟؟

Signature
      
صفحه  صفحه 3 از 14:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  11  12  13  14  پسین » 
علم و دانش انجمن لوتی / علم و دانش / آیا موجودات فضایی UFO وجود دارند؟

جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا