خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
علم و دانش انجمن لوتی / علم و دانش /

آیا موجودات فضایی UFO وجود دارند؟


صفحه  صفحه 8 از 14:  « پیشین  1  ...  7  8  9  ...  13  14  پسین »
shadok مرد #71 | Posted: 3 May 2012 15:33
کاربر

 
موجودات فضایی وتکنولوژی ما انسان ها
آنها به سیاره ما وبدن ما نیاز ندارند اما به تکنولوژی ما چطور؟این هم پذیرفتنی نیست.آشکار است که اگر آنها این توانایی را دارند که صدها سال نوری وشاید بیش از آن را بپیمایند تا به زمین برسند ، پس به طور قطع تکنولوژی شان هم خیلی فراتر از ماست.


الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #72 | Posted: 3 May 2012 15:36
کاربر

 
آیا ممکن است ما با انسان های غار نشین ملاقات کنیم تا تکنولوژی شان را بدزدیم؟


برخی از مردم به این فکر افتادند که عکس این قضیه رخ داده است ؛ یعنی ، دولت ها با انجام دادن مهندسی معکوس از سفینه های موجودات فضایی به این پیشرفت های فناورانه عظیم رسیده اند (به خصوص در مقوله هایی مانند هواپیمای نظامی)بر این اساس می توان درک کرد که چرا افکار عمومی بر این باور است که دولت آمریکا شواهد ملموس ومعتبری از موجودات فضایی در اختیار دارد اما آنها را پنهان می کند.این باور هم چندان قابل درک نیست.

اگر شما تلفن همراهی را به انسانی غار نشین بدهید ، بعید است بتواند از روی آن مهندسی معکوس را انجام دهد.او احتمالا فقط برای خرد کردن استخوان ها از آن استفاده می کند.همچنین ، اگر این موضوع روی می داد ، آن وقت انتظار می رفت که هواپیمای ارتشی آمریکا فوق العاده توانمندتراز هر ارتش دیگری باشند ؛ که چنین نیست.

این توضیحات درباره بازدید موجودات فضایی از زمین جالب توجه است واگر شواهد چشمگیری از حضور فرا زمینی ها در زمین وجود داشته باشد ، پس نباید دوباره نگران انگیزه آنها باشیم.اگر آنها اینجا باشند ، حضورشان پر اهمیت وجالب می شود ، حال علت آمدنشان هرچه می خواهد باشد.
الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #73 | Posted: 3 May 2012 15:38
کاربر

 
چرا موجودات فضایی باید به دیدن ما بیایند؟

در فیلم های علمی – تخیلی پاسخ گویی به این پرسش آسان است.موجودات فضایی در آستانه ی در ظاهر می شوند تا سیاره ما رامنهدم ، یا دست کم تصاحب کنند اما همان طور که خوانندگان باهوش توجه دارند ، با وجود اینکه نیم قرن است که مردم بشقاب پرنده می بینند، هنوز زمین تخریب نشده است.بنا براین ، انگیزه های دیگری برای بازدید آنها مطرح شد.


الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #74 | Posted: 3 May 2012 15:42
کاربر

 
شاید موجودات فضایی به دنبال منافع ما هستند اما کدام منافع ؟

ممکن است این موجودات آب یا شاید طلا ، نقره ،یا پلاتین ما را می خواهند.در واقع همه این ایده ها ، مبالغه آمیزند ؛ چون برای موجودات فضایی ، پیدا کردن این مواد در منظومه خودشان خیلی کم هزینه تر است و می توانند در هزینه حمل ونقل هم صرفه جویی کنند.

احتمال دیگر این است که این آدم های بیگانه آمده اند تا با ما زاد ولد کنند .این موضوع نه فقط غیر منطقی است بلکه قابل درک هم نیست.برای انجام دادن این کار باید کپی برداری ژنتیک موجودات فضایی از DNA ما باشد.وافزون بر این ، DNA شان باید تقریبا شبیه DNA ما باشد.با وجود اینکه DNAما فقط دو درصد با شامپانزه ها تفاوت دارد ، انسان ها نمی توانند با آنها تولید مثل موفقی داشته باشند ، ومعمولا هم آن را امتحان نمی کنند.به علاوه ، مشکل می توان تصور کرد که طبیعت گونه ای تولید کند که برای یافتن شریک جنسی برای تولید مثل ، با موشک از منظومه ای ستاره ای در دوردست ، به مسافرتی برود ؛ عجب خواستگاری دشواری !!
الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #75 | Posted: 3 May 2012 15:43
کاربر

 
«بازدید کنندگانی از دور دست»

آیا پاسخ پرسش هایی مانند این اینکه موجودات فضایی از کجا می آیند، چه شکلی هستند بدست می آید؟ آیا ممکن است موجودات فضایی همین حالا هم در زمین حضور داشته باشند؟

بسیاری از مردم این طور فکر می کنند.نتایج نظر سنجی های عمومی در آمریکا معمولا نشان می دهد که بیش از نیمی شهروندان متعقدند که دولت آمریکا اطلاعات مربوط به ملاقات با موجودات فرا زمینی را پنهان می کند.در اروپا نیز نظر عموم مردم مشابه این است.بنابر باور بسیاری ، موجودات فضایی مدام به حریم فضایی ما تجاوز می کند وگه گاه ساکنان زمین را مورد آزار و اذیت قرار می دهند.

آشکار است که در این صورت ، دست کم برخی از مردم دقیقا می دانند که موجودات فضایی چه شکلی اند.این افراد پاسخ پرسش هایی را که بشر هزاران سال به دنبال آنها بوده است ، می دانند.
الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #76 | Posted: 3 May 2012 15:44
کاربر

 
چرا مردم فکر می کنند که موجودات فضایی اینجا هستند؟

نخستین بار درسال 1947،«کنت آرنولد» تاجری از اهالی ایالت آیداهو به خبرنگاران گفته بود که هنگام پرواز با هواپیمای کوچکش ، دسته ای از اشیای عجیب وغریب را دیده است .بنابر ادعای آرنولد ، آنها در محدوده ای کوهستانی در شمال غربی آمریکا با سرعت 2000کیلومتر در ساعت در حال جست وخیز بودند. آنها مثل برق وباد به این طرف و آن طرف می رفته اند : « مانند بشقاب پرنده هایی در آب بالا وپایین می جهیدند ».

توصیفی که خبرنگاران آن را نادرست متوجه شدند آنها داستان را این طور نوشتند که آرنولد «بشقاب پرنده » را دیده است ( در واقع او فکر می کرد که آنها اشیایی هلالی شکل اند ).

ناگهان بشقاب های پرنده در همه جا دیده شدند.یکی از کاپیتان های نیروی هوایی آمریکا در همان زمان واژه «پرنده ناشناس» یا UFO (با تلفظ یوفو) را ابداع کرد ؛ نامی که امروزه به طور مکرر در مورد هر نور یا جسم ناشناس مشاهده در آسمان به کار می رود.
الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #77 | Posted: 3 May 2012 16:59
کاربر

 
سیگنال ها
در آغاز می توانیم این نکته را یاد بگیریم که ما سیگنال های را که از تمدن هایی عقب مانده تر از ما گسیل می شوند ، نخواهیم یافت.به هرحال شاید جوامعی فضایی وجود داشته باشند که وضعیتی مشابه اروپا در دوره امپراطوری روم ، یا مانند آمریکا در زمان اوج فرمان روایی آزتک ها داشته باشند اما ما آنها را را نخواهیم یافت.

هیچ کدام از این جوامع فرستنده های رادیویی نساختند. هرچیزی که ما کشف می کنیم ، دست کم در سطح فناوری ما وبه احتمال زیاد پیشرفته ( مگر چقدر احتمال دارد که تاریخ سیاره آنها با چند سال اختلاف ، به موازات تاریخ سیاره ما پیش برود؟) خواهد بود.به یاد داشته باشید ، در حالی که زمین 6/4 میلیارد سال سن دارد ، سن عالم در حدود14میلیارد سال است.

«بنابراین ، موجودات سایر منظومه های ستاره ای ، زمان بسیار زیادی در اختیار داشتند تا نسبت به ما برتری قابل توجهی پیدا کنند.(احتمالا میلیارد ها سال)»

پس ،اگر برخی از این جوامع یشرفته آن قدر مهربان باشند که پرتوهای دانش وخرد انبوهشان را به سمت ما بتابانند ، ممکن است ما چیز های زیادی بیاموزیم . حتی اگر آنها فقط فرهنگشان، هنر، موسیقی ،یا ویژگی های مذهبشان (با فرض اینکه چنین چیز هایی داشته باشند) را برای ما بفرستند ، ارزش آن را دارد که در موزه جهانگردی به نمایش در آیند. در آن صورت ناگهان موجودات فضایی همه جا مُدِ روز می شوند.

«مثلا کاپیتان جیمز کوک که فرهنگ جزایر دریای جنوب رادر آخرین سال های قرن هجدهم کشف کرده بود ، مُدِ روز انگلستان بود.»

واقعا جالب خواهد بود اما به یاد داشته باشید که اگر موجودات فضایی صدها سال نوری دورتر از ما باشند ، مکالمه دو طرفه عملی نیست ؛ چون فقط ما هستیم که پیام را دریافت می کنیم. وهمان طور که بعدا در این وبلاگ صحبت می شود ، شاید ما اصلا سیگنال های او را نفهمیم.در آن هنگام این واقعیت روبه روی ماست که تنها نیستیم.

این قضیه اهمیت فلسفی زیادی دارد اما دانستن اینکه موجود هوشمند دیگری هم در آن دور دست ها وجود دارد ، به پرسشی که در نظر زیست شناسان زجر آور است پاسخ می دهد :حیات هوشمند در سیاره ای که حیات دارد ، چگونه به وجود می آید؟
الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #78 | Posted: 3 May 2012 17:00
کاربر

 
زنی که توسط موجودات فضایی بار دار شده است!!!
این جریان موجب شوک واقعی در اروپا و بخصوص در ایتالیا شده است ...خانم جیوانا از ایتالیا کسی است که تصور میشود از تماس با موجودات فرا زمینی باردار شده باشد!
این جریان موجب شوک واقعی در اروپا و بخصوص در ایتالیا شده است – این داستان مشابه یک رمان علمی تخیلی می ماند اما با توجه به آثار و شواهد موجود ، مورد جیوانا تاثیر برانگیز است.
شرح واقعه و جنین بیگانه درون او
این داستان توسط جیوانا که در منطقه سرد دنیا زندگی میکند در تیرماه ۸۹ عنوان گردیده است ، داستانی نه درباره تماس ، بلکه در خصوص ربوده شدن وی که اولین بار در ۴ سالگی آغاز شد.اکنون او ۴۱ سال سن دارد و برای اولین بار در خصوص این ماجرا سخن می گوید:
من به یاد می آورم بشقاب پرنده ای رو که در هوا معلق بود ، اون به رنگ متالیک بود (نقره ای) ، من بخاطر نمی آورم به چه صورت و چگونه وارد آن شدم و خودم رو در هوا شناور میدیدم – ۴ موجود در اطاق من وجود داشتند ، هیچ چیزی به من متصل نبود (در حالت خوابیده معلق در هوا) و آنها گفتند که حرکتی نکنم
الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #79 | Posted: 3 May 2012 17:08
کاربر

 
مصاحبه کننده: و اونها چگونه این رو به شما گفتند؟
جیوانا : بوسیله تله پاتی این رو گفتند ، اونها گفتند که برای اینکه اتقاقی برای من نیفتد من حرکتی نکنم و اینکه اونها قصد ندارند کاری با من بکنند (آسیبی به من وارد کنند)

- پس اونها چه قصدی داشتند؟
اونها بیشتر در حال تحقیق روی مواد بیولوژیکی بودند – بافت و خون و … ، من وقایع این جریان رو کم کم به یاد می آورم (در طول گذشت زمان پس از واقعه)

- آیا دلیل یاد آوری شما به خاطر نشانه هائی است که داشتید؟
بله ، این بخاطر نشانه هائی بوده که من داشتم (نشانه ها: محل‌های زخم کوچک در نقاطی مانند کمر ، سینه ، پا) – محل اثراتی از نور (مانند شب تاب) در بدن او مشاهده شده است (با انعکاس نور مشابه ماورائ بنفش به رنگی فسفری در نقاط مختلف بدن جیوانا در فیلم دیده می شود مشابه باقی ماندن اثر زمانی که دست خیس به بدن برخورد کند و اثر بجای بگذارد) ، این ماده روی پوست تمام آن موجودات فرا زمینی بوده که پس از تماس در بدن ما نفوذ کرده و به عنوان یک ماده ضدعفونی کننده مورد استفاده قرار گرفته ، به همین علت از آلوده شدن آنها توسط ما و همچنین ما توسط آنها از برخورد فیزیکی جلوگیری بعمل می آمده
- زمانی که در آزمایشگاه تجزیه شدند مشخص گردید که این ماده از مواد طبیعی نبوده ، این ماده مشتق از سیلیس و میکا شناسائی شد – این نمونه از اتاق جیوانا گرفته شده است (داخل یک پلاستیک) و آن در یک پارچه لوله شده در منزل وی پیدا شده است.
بنظر محققین اثری از نیترات فسفر در آن ماده پیدا نشده که موجب درخشندگی طبیعی آن است ، این یک ماده بسیار خاص است – الکترونهای این ماده بسیار برانگیخته و شگفت آور هستند که ما به اون تغییر ساختاری میگیم و به آن یک میدان بزرگ مغناطیسی میدهد.
مثل این میماند که ما فسفر را در یک شتاب دهنده ذره ای بگذاریم که البته جیوانا به هیچوجه نمی توانسته در خانه خودش چنین چیزی را بسازد – جیوانا شرح میداد که آنها قادر بودند با نور از حرکت انسان جلوگیری کنند (زمانی که معلق در سفینه بر روی او آزمایش انجام میشد)
ما در سرشت آن موجدات مانده ایم و بسیاری از چیزهائی که جیوانا نمیتواند بخاطر بیاورد اما ما با این همه ادله چه باید انجام دهیم (دلایلی که محققین معتقدند موجودات فرا زمینی به انسان ها نیاز دارند)
بخاطر اینکه ما سازگار با نژاد بیولوژیکی هستیم ، ما تنها از نظر زیستی سازگار هستیم ، ما از لحاظ ژنتیک به گونه آنها خیلی نزدیک هستیم ، ما کمک میکنیم به ایجاد گونه دو رگه از آنها و ما این نژاد محکوم به انقراض هستند مگر اینکه ما به آنها کمک کنیم.
در جهت اثبات این مدعی شاهد آن زندگی جیوانا میباشد (که در ادامه می خوانید)
به گزارش خليج فارس آن‌لاين؛ جیوانا فیلم ها و عکس هائی داشت از بشقاب پرنده ای که او را ربوده بود ، این فیلمها تاثیر گذار هستند و توسط جیوانا با تلفن همراه در شب گرفته شده اند که می توان حرکت مورب بشقاب پرنده با نوری قوی در داخل در حال پرواز را مشاهده کرد که بنظر نمی رسد چیزی مشابه آن در زمین باشد (تا کنون تولید یا ساخته شده باشد)


در عکس های دیگر تصاویر بسیار روشن و واضح هستند ، با آثار و شواهد مرجع میتوان اطمینان حاصل کرد که آن یک بشقاب پرنده است ، معاینات رادیولوژیک جیوانا ثابت کرد که در مغز او چیزی کاشته و نصب شده است – مطالعاتی انجام شد که آن شی غیر عادی بوده است.
او گفت : من هیچ زخمی نداشتم که بنظر رسد شیئ رو داخل بدنم کنند.
جیوانا در زمان مطالعات و آزمایشات ، یکی از دکترها چیزی مشابه به نوزاد در بدن او پیدا کرد اما بنظر اون یک نوزاد نمی رسید ، با عوارض بوجود آمده در بدن او بعد از مدتی سقط جنین جیوانا صورت گرفت و چیزی که پس از سقط توسط دکتر دیده شد وحشتناک بود.
یک ترکیب دو رگه بین انسان و موجودات فضائی – تمام مراحل توسط دوربین ثبت شد ، تصاویری بسیار تکان دهنده ، نوعی جفت که در داخل بدن جیوانا تولید شده بود پیدا شد ، موجودی با ویژگی های انسانی دارای بالا تنه و پائین تنه با دو دست و پا ، نیم تنه بالا و صورت آن مشابه نژاد ربایندگان فضائی بنظر میرسد (بصورت غورباقه مانند با چشمهائی بزرگ)
سقط جنینی که با ناهنجاریهای ظاهری به مانند یک هیولا بود!
الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
shadok مرد #80 | Posted: 3 May 2012 17:10
کاربر

 
موجودات فضایی چقدر از ما دورند؟

چندسال نوری تا نزدیک ترین تمدن فضایی فاصله است؟

در سال 1960 هنگامی که فرانک دریک نخستین تلاش مدرن را برای استراق سمع سیگنال های فرا زمینی آغاز کرد ، آنتن های رادیویی خود را به سمت دو ستاره نسبتا نزدیک ،اپسیلون نهر وتاوقیطس که به ترتیب 10و12سال نوری از زمین فاصله دارند، نشانه رفت.

اوبه چند علت این ستاره های همسایه را انتخاب کرد:


1- آنها هم از لحاظ اندازه وهم از نظر درخشندگی مانند خورشیدند؛نوعی ستاره که به احتمال زیاد سیاره هایی دارد که برای حیات مناسب اند.

2- آنها نزدیک ما هستند وسیگنالهایی که از فواصل نزدیک ارسال می شوند احتمالا قوی ترند.این سیگنال ها خیلی کمتر براثر طی کردن فاصله ضعیف می شوند.

به علاوه ، وجود موجودات فضایی در همسایگی ما از اینکه آنها به اندازه نصف کهکشان از ما فاصله داشته باشند،جالب تر است.اگر موجودات فضایی واقعا نزدیک باشند - فرض کنید کمتر از 100سال نوری - آن وقت ارتباط دو طرفه ، اگر چه مسلما کند است ، اما دست کم ارزش فکر کردن را خواهد داشت.

فرانک چندین سال پای این دستگاه ها وتلسکوپ هایش موی خود راسفید کرد وچیزی از این دو ستاره نشنید ،پژوهش های ناسا و SETIهم که پس از او انجام شد نیز همین طور.

مسلما در سال 1960 دانشمندان این مسئله را نمی دانستند که عالم پر از سیگنال های دائمی وقوی جوامع پیشرفته است وبدون آگاهی از این موضوع احتمال می دادند که تمدن ها فضایی آنقدر فراوان اند که ستاره های نزدیک ماهم موجودات فضایی را در خود جای داده باشند.ولی آزمایش های SETI در دهه گذشته نشان دادکه چنین نیست.
الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
صفحه  صفحه 8 از 14:  « پیشین  1  ...  7  8  9  ...  13  14  پسین » 
علم و دانش انجمن لوتی / علم و دانش / آیا موجودات فضایی UFO وجود دارند؟

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا