تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
علم و دانش

عجایب و ماورایی ها

صفحه  صفحه 9 از 11:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  پسین »  
#81 | Posted: 2 Jan 2016 14:50


كتاب غولها

مجموعه غول پیکران (Gigas = gigantics) (یا در انگلیسی کتاب بزرگ یا کتاب غولها) بزرگترین دست نوشته باقی مانده از قرون وسطی در جهان است. این کتاب در اوایل قرن 13 در صومعه ی بندیکتین (Benedictine) از podlazice بوهمیا بوجود آمد، و الان در موزه ملی سوئد در اسکتهلم نگهداری میشود، جایی که دو کتابدار برای بلند کردن آن مورد نیاز است. همچنین بدلیل مثالها و تصاویری از شیطان در داخل آن و همچنین بدلیل افسانه هایی که حول پیدایش و ساخت آن وجود دارد، به انجیل شیطان نیز معروف است.

این نسخه قدیمی در یک پوشه چوبی قرار داده شده، جلد آن چرمی است، بوسیله آهن آراسته شده و در قطع92 سانتیمتر بلندی، 50 سانتیمتر عرض و 22 سانتیمتر قطر دارد و بزرگترین دستنوشته شناخته شده قرون وسطی است. نسخه اولیه آن دارای 320 کاغذ از پوست پرداخت نشده گوساله است، گرچه 8 صفحه آن متعاقبا به دلایل نامفهوم از نسخه اصلی جدا شده است. هیچکس نمیداند که این صفحات توسط چه کسی و به چه دلیلی کنده شده است، اما به نظر میرسد که آن صفحات شاملقواعد رهبانی از راهبان آن صومعه بوده است. وزن این نسخه قدیمی تقریبا به75 کیلوگرم میرسد. کاغذ استفاده شده در آن شامل پوست 160 گوساله (طبق برخی از منابع پوست خر) می باشد.

این دستنوشته در صومعه بندیکتین ساخته شده نزدیک به کرودیم (Chrudim) که در طول قرن 15 نابود شد. تاریخچه این دست نوشته در سال 1229 پایان مییابد. این کتاب بعدا به صومعه سدلک (sedlec) گرو گذاشته شد و بوسیله راهبان صومعه بندیکن، در برومو خریداری شد.
از سال 1477 تا 1593 در کتابخانه صومعه برومو نگهداری شد تا سال 1594 که برای پیوستن به کلکسیون رودولف دوم، به پراگ برده شد.
بعد از جنگ 30 ساله در سال 1648، تمام کلکسیون بوسیله ارتش سوئد به عنوان غنائم جنگی به سرقت رفت. این دستنوشته از سال 1648 تا سال 2007 در کتابخانه سلطنتی سوئد در اسکتهلم نگاه داشته شد. مکان ساخته شدن این کتاب، در یک ماکت، در موزه کراست(Chrast) مشخص شده است.
در 24 سپتامبر 2007، بعد از 359 سال، این مجموعه تاسال 2008 به عنوان یک امانت از سوئد به پراگ داده شد.

این مجموعه شامل تمام نسخه لاتین عهد عتیق و عهد جدید است (تورات و انجیل)، به غیر از کتاب اعمال رسولان و مکاشفه، که از نسخه ابتدایی و قدیمی لاتین آن هستند.
همچنین ایزیدور (Isidore) از دایره المعارف ریشه لغات سویل (Seville) هم شامل آن هستند همچنین عهد عتیق جوزوفوس (Josephus) از یهودیها، کسماس (cosmas) از تاریخچه پراگ در بوهمیا (Bohemia)، مقالات مختلف (شامل مقالاتی از تاریخ، فیزیولوژی، علوم طبیعی، ریشه جویی و ..... )، یک تقویم به همراه آمار کامل، و لیستی از برادران صومعه پودلازیس (Podlazice)، روشهایی از سحر و جادو و دیگر سوابق محلی. کل این سند به زبان لاتین نوشته شده است.

این نسخه قدیمی شامل تذهیباتی به رنگهای قرمز، آبی، زرد، سبز، طلایی است. حروف بزرگ مکررانه در کل صفحه بصورت کاملا استادانه تذهیب شده اند. به طور کلی به نظر میرسد که در سراسر کتاب هیچگونه تغییری بوجود نیامده است. هیچ نشانی از گذر زمان، خرابیها و یا حالاتی بر روی نوشته های آن نیست. این ممکن است پیشرو این باور باشد که کل کتاب در زمان بسیار کوتاهی نوشته شده است.
صفحه 290، به عبارتی دیگر خالی، شامل یک عکس منحصر بفرد از شیطان، بطول 50 سانتیمتر است. صفحات زیادی قبل از این صفحه، بر روی پوست گوساله لکه دار نوشته شده و تیره و تاریک هستند (میتوان گفت تقریبا متفاوت از بقیه دستنوشته). دلیل وجود تفاوت در رنگ این است که وقتی پوست گوساله بدون حفاظ در معرض آفتاب قرار گیرد تیره میشود. و چون این کتاب از پوست ساخته شده، صفحاتی که در معرض آفتاب قرار گرفته اند، تیره تر هستند.
طبق افسانه ها راهبی بود که که یکی از قواعد رهبانی را شکست و محکوم به زنده در دیوار قرار داده شدن(زنده بگور شدن)، شد. و برای اینکه اشتباه خود را جبران کند، قول داد که یک کتاب را در طول یک شب بنویسد که باعث شکوه این رهبانگاه (معبد)، برای همیشه شودو شامل تمام دانش بشری باشد. نزدیک نیمه شب مطمئن شد که نمیتواند این کار را تمام کند، پس روح خود را به ازای کمک، به شیطان فروخت. شیطان این کتاب را تمام کرد و راهب یک عکس از او را به آن اضافه نمود.
با اینکه افسانه این کتاب بوسیله تفتیش عقاید مذهبی کلیسا ممنوع نبود و بسیاری از دانش پژوهان آن را مطالعه میکردند، خیلی از نمودهای متاب با واقعیت مخلوط میشدند، همچنین با توجه به تصویر بزرگ شیطان که در آن زمان منحصر بفرد بود، میتوان گفت که افسانه، حقیقت را تغییر داد تا داستان بصورت جالبتری گفته شود.
در طول زمان هرکسی که به این تصویر نگاه میکرد برای مدتی غرق در تصویر میشد و به این باور میرسید که این یکی از نقاط کلیدی این کتاب است و این توضیح میدهد که چرا مردم باور دارند که این راهب روح خود را به شیطان فروخته است. افراد بسیاری بوده اند که نتوانسته اند صفحه مخالف این عکس را ببینند(هشت صفحه کنده شده بود) و این باور وجود دارد که این عکس تصویری از پادشاهی بهشت بوده است (در اسطوره های مختلف پادشاهی بهشت به صورتهای مختلف به تصویر کشیده شده است برای مثال باغ عدن یا کوه الیمپوس در اساطیر یونان باستان و .... رجع شود به ویکیپدیا). این باور نیز وجود دارد که این دو صفحه جداشده از هم، ساخته شده بود تا نشانه ای باشد از این حقیقت که خوب و بد در کنار هم وجود دارند و هیچ چیز بدشگونی وجود ندارد(Nothing Sinister).
چیزی که به احمال زیادتر اتفاق افتاده این بوده که این راهب درخواست کرده تا این کتاب را در تنهایی بسازد و احتمالا در یک دوره 20 ساله این اتفاق افتاده است. و بسیاری از راهبان از متون موقوف شده و مقدس به عنوان وسیله ای برای پاکسازی روح شیطانیشان(قسمت پلید وجودشان) استفاده کرده اند.که میتواند انگیزه راهبان را توضیح دهد(منظور از انگیزه در اینجا راه و رسم وسلکشان است). این قسمت از افسانه که میگوید او به عنوان تنبیه زنده بگور شد، احتمالا یک تفسیر غلط از اسمش است که در لاتین بصورت ŒHermanInclusus نوشته میشود یا در انگلیسی هرمان دور افتاده و منزوی (Inclususدر لاتین به معنی منزوی و از جامعه جدا شده میباشد و بدلیل آوردن پسوند Œ میتواندهم به معنی تبعید شده (دور افتاده بدلیل تنبیه) یا دور افتاده خود خواسته باشد).
هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com مجاز میباشد.
پ . ن : با تشکر فراوان از دوست خوبم كامران عزيز برای ترجمه و ارسال این مطلب

     
#82 | Posted: 2 Jan 2016 14:53


تپه پیچیده گوبکلی که مکان آن در جنوب ترکیه قرار دارد ، قدیمیترین معبد بر روی زمین بوده و ممکن است برای پرستش ستاره شعرای یمانی ساخته شده باشد.
سن این سازه پیچیده به 11 هزار سال قبل باز می گردد که این مکان کمتر از 20 سایت را در بر دارد، همان طور که کاوش های اعمال شده در نیمه های سال 1990 این موضوع را مورد تایید قرار داد که تنها تعداد کمی از این سایت ها کشف شده اند. در این سازه ها هر حلقه نشان دهنده ستون های T مانند سنگی بسیار بزرگ است . که با کنده کاری بر روی این ستون ها نمایی از حیوانات وحشی بر روی آنها تزیئن شده است.

دو ستون سنگی عظیم در هر حلقه قرار دارد که در موازات هم دیگر قرار دارند و در مرکز هر حلقه به چشم می خورند. سختار های تپه گوبکلی می تواند اشاره ای به ستاره شعرای یمانی داشته باشد. گوبکلی با توجه به دوره نوسنگی ساخته شده است و این نظریه را اشکار می سازد که وضعیت ظهور اقتصاد انگیزه ای شد برای ساخت شهرک سازی و گسترش شهر نشینی (تمدن) ، هنر و دین.
در همین حال در مجاورت معبد هیچ مدرکی دال بر وجود فعالیت کشاورزی وجود ندارد و در این مورد مذهب باعث تشکیل اولیه زراعت و دامپروری در این منطقه بوده است.
«اما این معبد بسیاری از اماکن شکار گاهی را در خود داشته است ،که به آن زمان متعلق بوده اند – به گفته مدیر حفاری کلاوس اشمیت از موسسه باستان شناسی آلمانی ، علاوه بر این ، تپه مذکور یک پناهگاه بوده است برای کسانی که در آنجا زندگی می کردند.»

ما می توانیم حدس بزنیم در آن دوره چه آیئنی وجود داشته باشد. باستان شناس کلاوسس اشمیت از دانشکده صنعتی میلان ایتالیا سوالی را مطرح می کند که این مکان علاوه بر داشتن پناه گاهی در حالی که در تاریکی شب آسمان در بالای این تپه به وضوح مشاهده می شود ، ساخت این سازه ها می تواند چه دلیلی داشته باشند؟. که در این میان دانشمندان بریتانیایی با کاووش در این منطقه و بررسی های انجام شده به این موضوع رسیدند که ستون های سنگی (هِنگ) باعث شده است به عنون یک نوع رصدخانه تاریخی مورد استفاده برای پرستش ماه قرار گیرند.


آقای مالیا توسعه دهنده مدل های آسمانی ، که بناهای گوبکلی را مشاهده می کند در این باره اذعان دارد. پس از گذشت هزاره ها مکان فعلی ستارگان تغییرات چشم گیری را داشته اند که این تغییران همچنین در محور زمین و چرخش ستاره گان محسوس می شود. برخی از ستارگان از صفحه آسمان ناپدید گشته اند و در ادامه پس از سپری شدن هزاران سال باز دوباره دیده شده اند. امروزه ستاره شعرای یمانی تقریباً در طول روز پس از خورشید درخشان ترین ستاره آسمان است و در شبانگاه چهارمین شی درخشان پس از ماه ، ونوس و مشتری است.
(ستاره شعرای یمانی بخوبی زمان های طلوع و غروب آن بر اساس تقویم مصر باستان تعیین شده است،) توضیحانی از آقای مالیا. در وسعت تپه گوبکلی ، ستاره شعرای یمانی تا سال 9300 قبل از میلاد در پایین ترین حد افق بوده است و به صورت اتفاقی در آسمان ظاهر می شود. و آشکار می شود این ستاره تاثیر بسزا و بسیار قوی را بر روی مردم باستان داشته است.

با توجه به آقای مالیا «شاید این معبد پس از دنبال کردن ستاره گان ساخته شده باشد. می تواند به آسانی تصور کرد که ظهور ستارگان و اجرام جدید در آسمان پدیدآورنده ادیان جدیدی در زمین بوده باشد.»
با کمک گرفتن از نقشه های ماهواره ای از این تپه آقای مالیا متوجه شد که در کنار خطوط موازی و بین 2 ستون سنگی عظیم در کنار آنها یک حصار قرار دارد. امروزه سه حلقه به طور کامل توسط حفاری کشف شده است و این نقاط اشاره ای واضح به ستاره شعرای یمانی داشته که قدمت آنها به ترتیب بر می گردد به سالهای 9100 ، 8750 و 8300 قبل از میلاد.
آقای مالیا نتایج اولیه خود را در این باره مورد تایید قرار می دهد و خاطر نشان می کند که محاسبات صورت گرفته توسط «طول سنج های» دیرینه کاملا دقیق و حساب شده است. و می افزاید هنوز معلوم نیست که این سازه ها تنها به دنبال ستاره شعرای یمانی در امتداد افق ساخته شده باشند و بسیار سخت است برای گفتن این موضوع که این حلقه های ایجاد شده تنها برای این امر دلیل به وجود آمده باشند.
علاوه بر این، کاوشهای بیشتر می تواند به اهمیت نجوم در جوامع بسیار دیرینه بپردازد که با وجود محدودیت های بسیار زیاد از جانب تیم امنیتی موجود این امر به مراتب بسیار از کاوشگران سلب می شود.
منبع: http://paranormal-news.ru/news/samaja_drevnjaja_religija_vozmozhno_svjazana_s_pokloneniem_siriusu/2013-08-20-7521

     
#83 | Posted: 5 Jan 2016 15:05


هرم باستانی بوسنی

هرم بوسنی اولین هرمی بود که در اروپا کشف شد. در قلب کشور بوسنی در حومه شهر ویسکو. حتما بیشتر شما تا به حال در مورد این هرم چیزی نشنیده اید و دوست دارید بیشتر بدانید. طبق معمول کسانی که دوست ندارند توهمی که از تاریخ انسانیت در ذهن ما سر هم کرده اند از بین برود، همواره با تئوری هایی که بیشتر شبیه به شوخی می ماند قدم به جلو می گذارند و تلاش دارند ثابت کنند این اکتشافات اشتباه است و این هرم یک پدیده طبیعی است و ساخته دست انسان نیست. اما در اینجا هرچقدر هم تلاش کنند و توهم سازی کنند و پنهان کاری کنند، نمی توانند مدارک روشن را از دید ما پنهان کنند. این هرم دارای تمام پایه و سازه اصلی می باشد: چهار دیوار شیب دار بدون خطا که رو به چهار جهت اصلی هستند، نوک یکدست و ورودی پیچیده. همچنین در نوک هرم ویرانه دیوارهای قرون وسطایی وجود دارد که در زمان پادشاه بوسنیایی «تِورکو کوترومانک» (1338-1391 میلادی) بر روی هرم ساخته شده بوده است.

خصوصیات این هرم بسیار نزدیک به هرم خورشید در «تئوتیهواکان» در مکزیک است و به همین دلیل نام این هرم را «هرم خورشید بوسنی» نام نهاده اند.
در این منطقه همچنین چهار سازه باستانی دیگر وجود دارد. هرم ماه بوسنی، هرم اژدهای بوسنی، هرم عشق بوسنی، و معبد زمین.
باستان شناس آمریکایی-بوسنیایی «سِمیر اوسماناگیک» که پانزده سال از عمرش را به مطالعه هرم های آمریکای لاتین پرداخته است می گوید: ما بلوک هایی را کشف کرده ایم که بسیار کیفیت متفاوتی با بلوک های ما دارند و من باور دارم بخشی از دیواره هرم بوده اند. حتی ورودی هایی با کف سنگفرش شده و تونل های زیر زمینی نیز کشف کرده ایم. (اوکتبر 2005)
مدرکی که می تواند طلسم فریب های دروغین در مورد تاریخ انسانیت که به خورد ما داده اند را بشکند. پیامی روشن که دوست ندارند شما در مورد آن بدانید.

اردوی تابستانی داوطلبان بین المللی:
هنگامی که نخست در سال 2005 هرم بوسنی کشف شد (و احتمالا بیشتر شما چیزی در این مورد نشنیدید) محققان با توجه به خاک و پوشش گیاهی انباشته شده بر روی سطح آن، عمر هرم را ارزیابی کردند. آزمایشهای رادیوکربنی نشان دادند که پوشش انباشته شده 12000 سال عمر دارد. اما آزمایشهای تازه نشان دادند که عمر هرم بسیار بیشتر از اینهاست.
اما یکی از بزرگترین اکتشافاتی که در سال 2012 در ماه ژوئن، در اولین شیفت داوطلبان بین المللی انجام شد در حالی بود که تیم توسط باستان شناسان ایتالیایی، دکتر «ریکاردو برت» و «نیکولو بیسکونتی» هدایت می شد. آنها توانستند لایه ای فسیل شده بر روی یکی از بلوک های کانکریت را کشف کنند که زمانی این لایه سراسر هرم را پوشانده بوده است.
ماده آلی کشف شده به آزمایشگاه رادیوکربن در اوکراین فرستاده شد و آزمایشها نشان دادند که این لایه حد اقل 24800 سال (+ یا – 200) عمر دارد.
هرم خورشید بوسنی اکنون با قدمتی بیش از 25000 سال پابرجاست. مدرکی که می تواند دیدگاه اشتباهی که ما نسبت به گذشته خودمان داریم را متلاشی کند و با تکانی شدید ما را بیدار و وادار به جستجوی بیشتر کند. جستجو برای به یاد آوردن اینکه ما واقعا که هستیم.
فیسبوک دانش کیهانی
https://www.facebook.com/danesh.keyhani

     
#84 | Posted: 5 Jan 2016 15:12


حفره هایی مجدد در زمین، اینبار در روسیهEnglishrussia گزارش می دهد که از اواخر دهه ی 1980 حفره های عجیبی در جنگلهای متراکم در ناحیه ی سیبری ظاهر می شوند.آنها انقدر بزرگ هستند که یک نفر می تواند وارد انها شود اما این حفره ها به طور ناگهانی چند متر پایین تر به پایان می رسند. جنگل اطراف انها دست نخورده و غیر قابل نفوذ توسط ماشین الات سنگین است، و خاک برداشته شده از انها در ان حوالی نیست... این ها علاقه ی مرا به زمین توخالی عمیقا بر می انگیزد. به نظر می رسد نمونه های هسته ی زمین باشند ،که همراه چند علامت برش عمودی در طرفین می باشند. ماشین الات مورد نیاز برای حفر چنین حفره هایی اثرات دائمی بر جنگل اطراف بر جای می گذارند. این حفره ها برای انجام تحقیقات نفت یابی حفر نشده اند. بسیار کوچک می باشند. چون به هم متصل نیستند پس قسمتی از یک شبکه نیستند. این حفره ها به صورت تصادفی در یک جنگل عظیم ، جزو ان جنگلهای کشف نشده، در عمق ان قرار می گیرند. ادمهای فضایی؟ حفره های اخیر در زمینی نزدیک بزرگراه متصل کننده ی شهر های Krasnoyarsk و Abakan نزدیک روستای kurgang در سیبری مشاهده شدند، که با حفره های موجود در جنگل فرق دارند، بیشتر شبیه مکان تصادف یا حفره های زیرزمینی هستند. تعجب می کنم ایا زمین لرزه ی سه سال پیش موجودات Cthulhu Mythas همچون روح خوارها (eater of soul) را که در همان منطقه در جنگ سرد پراکنده شدند،داستانی از چارلز استراس، بیدار نکرد... نظریه ها و نظریه های بیشتر... انها می گویند اهمیت سوالات بیش از پاسخ ها می باشد، اما گمان می کنم من هم سوالات را از یاد برده باشم
     
#85 | Posted: 6 Jan 2016 09:27
زمان و فضا شیوه هایی هستند که از طریق آنها می اندیشیم، و نه شرایطی که تحت تسلطشان زندگی میکنیم.
(Albert Einstein) آلبرت اینشتاین
جهان خودآگاه
نویسنده : آرش بیک
قسمت : ۳۲۱ دانستنیها
تاریخ :۳۰ جون ۲۰۰۹
با درود، گزارش این هفته را به مصاحبه جالب " آرت بل" مجری برنامه رادیو شبانه " سی تو سی" با "دین رادین" اختصاص داده ام وی فارغ التحصیل رشته مهندسی الکترونیک از دانشگاه ماساچوست است و دارای چند کتاب ارزنده نیز میباشد.
دین رادین میگوید: خود آگاهی انسان موضوع مصاحبه می باشد و اصولاً خود آگاهی انسان چیست که همواره موضوع تحت بررسی فلاسفه، روانشناسان ودانشمندان است و چرا هیچیک ازمتفکران نمی توانند با یک نظریه محکمه پسند و علمی آنرا ثابت کنند؟ دلیل آن هم کاملاً مشخص است زیرا خودآگاهی و هوشیاری را نمی توان بر روی میز آزمایشگاه گذاشت و آن را تشریح کرد. اما وجود دارد و هزاران پژوهشگر و محقق و از جمله هزاران "شمن" و پیر طریقت در طی اعصار و قرون از آن گفته و به عبارتی آن را تایید کرده اند.
پروفسور رادین ادامه داده ومی گوید؛ سرانجام چندین سال پیش گروهی از دانش پژوهان دانشگاه معتبر پرینستن آمریکا، تحقیقات گسترده ای را برای اثبات وجود جهان خود آگاه آغاز کردند و گروهی از آنان، پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه، تصمیم گرفتند تا توسط تکنولوژی پیشرفته امروزی که بخشاً کامپیوتر هم یکی از ارکان مهم آن است دستگاه بسیار پیچیده ای را طراحی کنند که توسط آن دستگاه کوچک که باندازه یک قوطی کبریت است و همواره با ماهواره هایی که در اتمسفر زمین وجود دارند در ارتباط می باشد و از امواج الکترو مگنتیک زمین نیز بهره می برد، نوسانات انرژی خودآگاه انسان ها را اندازه گیرد؛ بطور مثال حوادث بزرگ وغیر مترقبه ای که در کره زمین اتفاق می افتد، ظاهراً وجدان خودآگاه انسان لحظات یا دقایقی قبل از وقوع آن حادثه بزرگ، این توانائی را دارد که آن را پیش بینی کند بدین معنی که چنین توانائی، که بعضی ها از آن به عنوان حس ششم یاد می کنند در وجود انسان یا بهتر بگوئیم در مغز انسان طراحی شده است یا کمی علمی تر آن در دی ان ای انسان نوشته شده است.
پروفسور رادین مثال جالب دیگری زده و می گوید؛ بر اساس رکورد موجود در همین دانشگاه که با یکی از همین دستگاههای مورد نظر مجهز است در صبح روز یازدهم سپتامبر سال ۲۰۰۱، قبل از حمله تروریستی به ساختمانهای تجارت جهانی در نیویورک، درست دقایقی قبل از حمله نوسانات شدیدی در دستگاه مورد نظر بوجود آمد که این مسئله باعث شگفتی دانشمندان جهان گشت، این دستگاه حساس که اکثریت کامپیوترهای جهان به آن وصل است دقایقی قبل از حمله تروریستی وجدان خودآگاه انسانها را بر روی کره زمین دقیقاً در آن لحظات بحرانی اندازه گرفته بود و از خود عکس العمل دور از انتظاری نشان داده بود.
او می گوید؛ در حال حاضر این دستگاه کوچک و حساس توسط گروه یاد شده ساخته شده و به معرض فروش گذاشته شده است. او همچنین از افرادی که در این رابطه جویای اطلاعات بیشتر هستند دعوت کرد که به سایت http://noosphere.princeton.edu/ وhttp://www.psyleron.com/ رجوع کنند تا بتوانند از کم و کیف ماجرا با خبر گردند.
در بخش دیگری از مصاحبه وی اشاره کرده و می گوید؛ تحقیقات راجع به جهان خودآگاه توسط دانشمندان دیگر کشورهای جهان از جمله روسیه، چین، اسرائیل و چند کشور اروپایی بسیار جدی گرفته شده و به همین منظور تشکیلات خاصی نیز توسط دولت آمریکا در وزارت دفاع آمریکا برپا گردیده است که نوسانات وجدان خودآگاه مردم جهان را بطور دائم زیر کنترل جدی خود دارد.
در این بخش مجری برنامه آرت بل، نظر وی را راجع به وجود موجودات فرازمینی جویا می شود واو در جواب می گوید؛ شخصاً بعنوان یک دانشمند موضوع ثابت کردن خودآگاهی به اندازه کافی برایم بعنوان یک فرد آکادمیک، جنجال برانگیز بوده و اصولاً بدنبال دردسر جدیدی نمی گردم اما منتظرم تنی چند از دانشمندان پس از قدری پیشروی در این زمینه و بررسی پرونده هایی که روانشناسان معروف مانند پروفسور "جان مک"، و چند تن دیگر که راجع به پدیده " ربوده شدن انسانها توسط موجودات فرازمینی" و همچنین پرونده های برخورد نزدیک انسان با موجودات فرازمینی را بررسی می کنند گزارشی کامل منتشر کنند در آن زمان بنده نیز آن را بطور جدی بررسی خواهم کرد و شاید بتوانم رابطه ای میان خودآگاهی انسان و همسوئی آن با موجودات بیگانه در این رهگذر پیدا کنم.
او می گوید؛ مایلم سوال شما را بی جواب نگزارم و با احتیاط قدری راجع به این مسئله روز پاسخی گفته باشم؛ آنچه که تا به امروز برای محققین ثابت شده است، موجودات فرازمینی خودآگاهی انسان را هدف گرفته و از آن طریق با انسان ارتباط برقرار می کنند، این امر نشان می دهد که آنان بسیار موجودات هوشمند و پیشرفته ای هستند و ظاهراً توانایی آن را دارند که انسان را در آن حیطه یعنی حیطه خودآگاهی که می تواند عالم یا واقعیت دیگری باشد و بشر توانایی درک و حتی دیدن آنرا ندارد بدام اندازند، تکنیکی که پیران طریقت و شمنها ، در آن به استادی رسیده اند و به قولی در آن عوالم رفت و آمد می کنند .این امر این حقیقت را نشان می دهد که براستی چنین عوالمی وجود دارد و حتی می تواند عوالم فیزیکی باشد، عالمی دقیقاً مانند واقعیت دنیای ما.
به عقیده من دلیل مهم افراد پشت پرده دولت آمریکا برای پرده پوشی از ماجرای وجودی فرازمینی ها، می تواند همین مسئله باشد و اصولاً با به اسارت گرفتن یکی از موجودات فرازمینی توانایی رابطه برقرار کردن با آنها را بتوانند بدست آورند. من فکر می کنم این اتفاق افتاده است و دولت آمریکا تا بحال پیشرفتهای فراوانی در این عرصه کرده است. خبری هم دارم که در این زمینه دولت برزیل هم نقش بسیار موثری ایفا می کند. وی در انتها می گوید؛ زمانی که ما بتوانیم بطور موثر از وجدان آگاه خود بهره بگیریم بخش قابل ملاحظه ای از مشکلات ما حل خواهد شد، مثال دیگر و ساده تر آنکه ما باید بیاموزیم فکر خود را کانالیزه کنیم به این شکل که در هنگام بیداری این توانایی را داشته باشیم که در صورت لزوم فکر خود یا وجدان آگاه خود را به هدفی یا موردی متمرکز کنیم و در هنگام خواب، زمانی که خواب می بینیم توانایی آن را پیدا کنیم که بیاد داشته باشیم خواب می بینیم و هدف مورد نظر را پیدا کنیم و برای تمرین من از علاقه مندان می خواهم که دست خود را در خواب پیدا کنند، کار ساده ای نیست برای شخص من ۲ سال طول کشید اما هنگامیکه اتفاق افتاد، انگار حجابی از جسم من برداشته شد و من یک گام موثر بطرف آگاهی برداشتم. در حال حاضر توانایی این را پیدا کرده ام که هر زمانی که بخواهم در رویاهایم به هر جا که اراده کنم سفر کنم، به گفته شمنها ، در این حالت انسان وجدان خود آگاهش بیدار گشته و گام بزرگی بسوی ناشناخته برداشته است .آرت بل میگوید پروفسور عزیز شما با مطالبی که عنوان کردید به گمانم دردسری را که میخواستید از آن اجتناب کنید بجان خریدید و پروفسور رادین در جواب میگوید اینهم یکی از فواید رادیوی شماست که سرانجام دست مصاحبه شونده را به شکلی رو میکنید.
پایدار باشید.
Art Bell
Dean Radin
John Mac
Abduction " ربوده شدن انسانها توسط موجودات فرازمینی"
Shaman
Princeton Eggs
http://www.psyleron.com/
http://noosphere.princeton.edu/
http://www.deanradin.com/NewWeb/deanradin.html

     
#86 | Posted: 6 Jan 2016 09:41
[img=https://s5.postimg.org/alo20qllv/dd_15.jpg]

عکس ها و فیلم ها ظاهرا جنین ترکیبی انسان / بیگانه را نشان میدهد. این عکسها از سقط جنین یک زن ایتالیایی در سال 2010 که ادعا می کند توسط بیگانگان ربوده شده و باردار شده است تهیه شده. نام او جیوناواست. بیگانگان برای اولین بار شروع به ملاقات با او زمانی که او 4 ساله بود کردند.


او در حال حاضر 41ساله است. زن ایتالیایی ادعا می کند که توسط بیگانگان چندین بار باردار شده است. ظاهرا این جنین در حدود ماه دوم سقط شده است. او ادعا می کند که این موجودات از طریق تله پاتی با او صحبت میکنند به او گفته اند که آنها می خواهند برای ایجاد یک نژاد ترکیبی ایجاد کنند که به طور ژنتیکی نزدیک به خود ما باشد ظاهرا آنها از نظر بیولوژیکی نوع سازگار با نژاد خود ، ما را انتخاب کرده اند.


یا بیشتر به طور خاص، این زن انتخاب شده است.او میگوید که از نوجوانی از او نمونه خون گرفته اند و چیزی شبیه مواد فسفری به بدن او میزده اند تا از عفونت جلوگیری نمایند. هنگامی که توسط محققان مواد باقی مانده در اتاق او بررسی گردید ماده طبیعی گزارش شد و اجزای آن شامل نیترات و فسفرگزارش شدکه خاصیت مغناطیسی نیز داشت. پزشکان همچنین دریافتند چیزی در سر جیوناوا کاشته شده است اما اثر زخمی روی سر وی یافت نشد و این جای سوال است که چگونه بدون شکافتن سر این کار انجام شده است.منشا شی و عملکرد آن کاملا نامشخص است. همچنین عکسهای بالا توسط تلفن همراه اواز سفینه فضایی و بیگانگان هستند که به صورت مخفیانه صورت گرفته و نشان میدهد آنها موجودات خزنده مانندی هستند.


هنگامی که او برای بارداری خود مورد بررسی قرار میگیرد پزشکان متوجه ریتم قلبی که شبیه به ریتم قلب نوزاد بود میشوند. اما آنها نمی توانند کودک را پیدا کنند و چون او با جنین مشکل داشت و حال خوبی نداشت، پزشکان انجام سقط جنین را انجام میدهند. چیزی که آنها پیدا کردند و یک جفت انسان ترکیبی بود

     
#87 | Posted: 6 Jan 2016 09:46
کارشناسان توانستند گونه ای عجیب و شگفت آور جمجمه ای باستانی یک بیگانه فرازمینی که متعلق به 1200 سال قبل از میلاد مسیح را کشف نمایند.

این جمجمه بسیار عجیب کشف شده متعلق به چه گونه ای است؟
بازمانده بیگانه از سقوط یک بشقاب ماقبل تاریخ؟ مسافر زمان از آینده؟ پیشروی موجودات در جهان های موازی؟ تا کنون گونه ای شبیه به این کشف نشده است؟ یا عجایب بدشکلی صورت انسان در قدیم است؟ هیچ کس نمی تواند با اطمینان از واقعیت و ماهیت اصلی آن سخنی به میان زند ، اما با توجه به توضیحات ، جمجمه متعلق به جزیره»sealand» است که پتانسیل لازم را برای تغییر جمجمه را بوجود آورده که این گونه از جمجمه متعلق به هیپ نوع از آنسانهای ماقبل تاریخ است.

این جمجه شگفت آور در جولای 2007 در منطقه Olstykke در جزیره دانمارکی Sealand کشف گردید ، با توجه به تحقیقات انجام گرفته بر روی جمجمه با این حال همچنان تا سال 2010 نیز از نظر علمی بدون جواب باقی می ماند. محققان در سال 2008 این جمجمه را در دامپزشکی دبیرستانی در کپنهاگ مورد بررسی قرار داده و صرفا به این نتیجه رسیدند که اگر چه جمجمه کشف شده شبیه گونه پستانداران است ولی ویژگی های منحصر به فرد این جمجمه آن را از دیگر موجودات پستان دار موجود در زمین متمایز ساخته و به ناچار محققان این جمجمه را در طبقه بندی Linnaean حیوانات قرار دادند.
شیوه کشف جمجمه
کارگران در منطقه سی لند برای حفاری در محل حاضر می شوند تا در طول حفاری بتوانند عملیات جایگزینی لوله های فاضلاب قدیمی را با موفقیت انجام دهند ، که در طول حفاری کارگران به استخوانهایی متعددی دست می یابند و بدین صورت کار حفاری متوقف گردیده و کارشناسان علم باستان شناسی برای ارزیابی منطقه به محل مربوطه اعزام می گردند ، برخی از کارشناسان اعزام شده در ابتدای جستجو در محیط معتقد بودند که استخوانهای کشف شده متعلق به نوعی از اسب منقرض شده ای می باشد که قبلا توسط صاحب اسب بنا به دلایلی خاص همچون مریضی کشته می شود و استخوانهای آن در باغ وی باقی مانده است. و این تا زمانی ادامه می یابد که باستان شناسان به جمجمه مذکور دست می یابند و متوجه شکل ظاهری آن می شوند که شبیه جمجمه انسان است.
در کاوشهایی بعدی باستان شناسان که با هدف یافتن » استخوانهای بدن موجود نادر» در محل مربوطه انجام می دهند ، تنها کارشناسان می توانند استخوان حیوانات مرده ، ابزار سنگی همچون تبر ، نیزه و ابزار آلات وابسته به سنگ را در این منطقه پیدا کنند. این واقعیت وجود دارد که جمجمه مربوطه در میان ادوار نوسنگی (عصر حجر) باقی مانده است با این حال ، سن آن را نمی توان به قطعیت آشکار نمود.
با توجه به تحقیقاتی که در مدت 14 روز متوالی در موسسه نیلز بور در کپنهاگ بروی این جمجمه انجام گرفت نشان داده است که این موجود بین 1200 و 1280 سال قبل از میلاد می زیسته . علاوه بر این ، احتمال آن می رود که این جمجمه در 1900 سال قبل از میلاد مسیح مرده و به خاک سپرده شده باشد. همچنین عدم وجود داشتن قطعات اسکلتی دیگر از آن موجود، همراه با حفظ حالت جمجمه، باعث شده است دانشمندان گمان ببرند که آن را برای مدت طولانی نیست که به خاک سپرده شده ، احتمالا تنها چند دهه از این واقعه می گذرد.
شاید برای پنهان کردن این جمجمه اسرار آمیز و رازهای در پشت آن مردمان ادوار دور به عمد آن را به خاک سپرده باشند. توجه داشته باشید که ساکنان منطقه Olstykke دانمارک و روستاهای اطراف آن در این رابطه می گویند: از دوران بسیار قدیم یک عضو محلی بنام l'Ordre Lux Pégasos (حاکم اسب بالدار درخشان)، که بر این اساس به نمایندگی از اقلام مختلف در میان آنها به محافظت جمجمه اسرارآمیز و دستگاه های مختلفی که از نور فوق العاده ، ساخته شده بودند می پرداخت ، البته از نوع فلز نشکن یا سرامیک نیز بودند . جمجمه گفته شده از سرزمین بالکان نشات گرفته است، اما قبل از ورود به دانمارک در پاریس ، فرانسه ، مونیخ و آلمان نگهداری می شد.

اگر این اسطوره درست باشد ، این امکان وجود دارد که در صورت انجام گرفتن تحقیقات بیشتر محققان بتوانند به محل نگهداری آثار باستانی بیگانه دست یابند. این فرظیه وجود دارد که l'Ordre Lux Pégasos هنوز اشیاء که از نور انشعاب می گیرند و نیز دیدگاه های و اهداف خویش را در مناطقی خاص و توسط گروهی مخصوص نگهداری می شود. با توجه به کشفیات دانشمندان در این خصوص به یک نظم خاص دست یافته اند که در سراسر هستی در حدود 1350 تن از شاعران و نویسندگان مشهور با نفوذ در میان اعضای پگاسوس باعث راه اندازی گروهی برای محافظت از اشیا مربوطه شده است.
در میان شاعران و نویسنده گان برجسته می توان به: جیووانی بوساسیو ، ویلیام شکسپیر، رنه دکارت، توماس جفرسون ، ادوارد لیتون – بولیور ، آمبروز بیرکی ، کارین بویه، اچ. جی ولز، خولیو کورتاسار، جوزف هلر، اوکایوت باتلر، الکساندر سلسجنیسن و احمد البغدادی اشاره نمود. شاید مورد تعجب آور در این میان این موضوع باشد که چرا وظیفه حفظ آثار باستانی بیگانه گان و دانش سقوط بر نظم صرفا متشکل از نویسندگان ، آن هم نامی و مشهور است؟ شاید صورت فلکی اسب بالدار نمایان گر این افراد باشد و نمادی برای محافظان صنایع بیگانه گان باشد ، در این میان برخی از محافظان در زمان نچندان دور میان ما زندگی می کردند و شاید آنان توسط الهام می خواهند این دانش گسترده را در زمین فرا خوانی نمایند. پنهان کاری محافظان صنایع بیگانه در حالی است که الهام نشان می دهد بشریت هنوز آماده برای به اشتراک گذاشتن دانش Pegasian نیست.

جمجمه کشف شده در جزیره Sealand حدود یک و نیم برابر بزرگتر از جمجمه یک فرد بالغ معمولی است. به خصوص کاسه چشم آن به اندازه جمجمه یک فرد بالغ است! سطح صاف جمجمه نشان می دهد که جمجمه مذکور متعلق به موجودی است که با آب و هوایی سرد تطبیق داده شده ، دلیل بزرگ بودن اندازه چشم آن اینست که او در شب ، و در زیر زمین در حال بقا بوده و یا بر روی یک سیاره در حال چرخش بدور ستاره بسیار دور یا کم نور قرار داشته است، احتمالا آن سیاره یک ستاره نورتونی و یا یک کوتوله قرمز بوده است. باید اشاره کرد که ستاره Pegasi51 در صورت فلکی اسب بالدار اولین ستاره خورشید مانند شناخته شده است که بمانند خورشیدی است که سیارات در حال چرخش به دور آن هستند. ستاره پگاسوس51 به کمک منابع انسانی «HR 8799″ تصویربرداری شده و به طور مستقیم ، مورد تجزیه و تحلیل طیف نوری HD 209458 b قرار می گیرد ، در صورت فلکی اسب بالدار ، یک سیاره زمین مانند به احتمال زیاد وجود خواهد داشت ، شواهد برای اولین بار از بخار آب موجود در اتمسفر فراتر از منظومه شمسی ما قرار داشته ، گرفته شده است.
هرگونه بهره برداری قانونی از این مطلب با ذکر منبع (وبلاگ بسوی حقیقت) بلا مانع است.
منبع اصلی گردآوری و ترجمه: وبلاگ بسوی حقیقت
منبع اصلی: مجله new scientist

     
#88 | Posted: 9 Jan 2016 09:24
کشف گم شدگان و فراموش شدگان
نوشته سارا هالینگ دیل
چوپانی را تصور کنید که وارد غاری می شود و در آنجا تصویر شمعدان هفت شاخه را بر روی زمین می بیند. با دقت بیشتر متوجه می شود که این تصویر بر روی در مخزنی حک شده است.
گشودن در این مخزن منجر به کشف متون مسیحی شده که هزاران سال پنهان شده بودند. مخفی گاه این متون که احتمالا در زمان حیات یا همزمان با مرگ مسیح نوشته شده اند در اثر سیل پیدا شد.
پروفسور فیلیپ دیویس, استاد دانشگاه شفیلد و متخصص متون توراتی یکی از معدود افرادی است که موفق به دیدن و مطالعه این گنجینه شده است.

این مجموعه شامل هفتاد کتاب فلزی است که به طور متوسط حاوی پنج تا پانزده لوح هستند. داخل کتب تصاویر اسکندر کبیر, تصاویر پر جزییات صورت های کروکدیل و همچنین سمبلهای کلاسیک یهودی مانند شمعدان هفت شاخه, نخل خرما, ستارگان و خوشه های انگور دیده می شود. متون داخل کتب به نظر به نوعی عبری رمزی نوشته شده. تصویری که احتمالا به صلیب کشده شدن مسیح را نمایش می دهد بیش از همه پروفسور را حیرت زده کرده است. این تصویر به عقیده او شامل صلیبی است در پیش زمینه, مقبره ای پشت آن که به شکل ساختمان کوچکی با یک روزنه است و دیوارهای شهری که احتمالا اورشلیم است در پشت مقبره.
غار محل یافته شدن این گنجینه از این حیث اهمیت دارد که در کرانه رود اردن قرار دارد, جایی که مسیحیان اولیه برای فرار از ارتش رومیان به آنجا پناه بردند.
با توجه به قیمت بالای عتیقه های مربوط به مسیحیت, برخی اعتقاد به تقلبی بودن این کتب دارند. پیتر تونمان مدرس تاریخ باستان در دانشگاه آکسفورد مقاله ای در اثبات تقلبی بودن این یافته ها نوشته است. بعضی صاحب نظران این نظر او درباره تقلبی بودن کل مجموعه را رد کرده اند و دلیل خود را منحصر به فرد بودن بخش عمده این آثار و نبود هیچ منبع یا اثر دیگری که منبع اصلی کپی برداری بوده باشد ذکر کرده اند. همچنین معتقدند حتی اگر تعدادی از این کتب تقلبی باشند از آنجا که اطمینانی وجود ندارد که مجموعه از ابتدا به شکل یک کلکسیون واحد یافته شده باشد دلیلی در دست نیست که تمام کتب تقلبی باشند.

آزمایشاتی که بر روی کتب سربی و چرمهایی که کنار کتب یافت شده انجام شده عمر آنها را حدود دو هزار سال تخمین می زند. از دیگر دلایل اصل بودن کتب این مطلب ذکر شده که ایجاد ظاهر باستانی و خوردگی در سرب تقریبا غیر ممکن است.
یکی از مواردی که بر سر آن بحث وجود دارد نحوه کشف کتب است. یک بادیه نشین اردنی ادعای کشف آنها را دارد در حالی که یک بادیه نشین اسراییلی ادعا میکند این کتب در سال 1920 توسط پدربزرگ او کشف شده و به او به ارث رسیده است. او اظهار علاقه کرده که آثار را به کلکسیونرهای خصوصی بفروشد. وقتی طومارهای بحرالمیت کشف شد بازگشایی رمز آنها چندین دهه طول کشید. در طول این مدت طومارها که در اختیار متخصصین قرار نگرفته بود و در اثر مرمت غیر اصولی صدمه دیده بود. نگرانی از تکرار چنین حادثه ای در مورد این کتب پروفشور دیویس و دپارتمان باستان شناسی اردن را با بر آن داشته که اقدامی برای حفظ و بازخوانی این کتب کنند.
وقتی دکتر الکینگتون و همسزش تلاش کردند این نسخ را به اردن بازگردانند تهدید به مرگ شدند. سعدا, مرد اسراییلی که کتب را در اختیار دارد برخی از آنها را برای مطالعه در اختیار دکتر الکینگتون قرار داد اما بعدا وقتی متوجه شد که دکتر قصد بازگرداندن آثار را به اردن دارد تلفنهای تهدید آمیز به دکتر آغاز شد. دکتر الکینگتون و همسرش در بازدیدی که از محل کشف الواح داشتند مورد شلیک ناشناس قرار گرفتند. به نظر او این شلیک به منزله اخطاری بوده است که او بیش از حد به یافتن حقیقت نزدیک شده است. بخشی از این آثار در زمان نوشته شدن این مطلب (بهار 2011)هنوز در اختیار دکتر الکینگتون قرار داشته است.
http://forgetoday.com/features/discovering-the-lost-and-forgotten
پ . ن : با تشکر فراوان از الهام عزیز برای ترجمه و ارسال این مطلب.

     
#89 | Posted: 9 Jan 2016 09:39
خانم ماراتا یاگرونام از پتروزاودسک بدن موجود بیگانه ای را چندین سال در یخچال نگه داشته بود.بیگانه در حیات پشتی تابستانی منزل خانم خانم ماراتا یاگرونام پیدا شد.بدن موجود بسیار گرم بود و تکه فلزی در کنار آن قرار داشت.قبل از آنکه خانم بدن بیگانه فضایی را پیدا کرد صدای وحشتناکی را شنیده بود.طول موجود به 40-50 سانتی متر می رسد و دارای سر بزرگی است و دهان دایره ای شکل است و با یک تکه لباس پوشیده شده است.دو روز قبل این خانم ماراتا یاگرونام با افرادی که بدن بیگانه فضایی را برای مطالعه مصادره کرده بودند ملاقاتی داشت.و با استفاده از لغات خود موضع را به مرکز تحقیقات مرکزی دانشکده علوم کارلین شرح داد.در هر حال افرادی که با وی مصاحبه کرده بودند نتوانستند از خانم ماراتا بشنود که بدن بیگانه را در کجا پیدا کرده است؟
قبل از از بین رفتن بدن پنج عکس توسط خانم یاگرونام گرفته شده بود.

منبع : http://onlysecrecy.com

     
#90 | Posted: 10 Jan 2016 08:39
نقشه ستاره پارسي با مريخ و خوشه پروين مصري انطباق دارد
اين سايت ( يا محوطه ) تاريخي در ايران قرار دارد احتمالا بزرگترين يادواره ستاره ثريا يا خوشه پروين است كه بروي زمين پيدا شده است و در حال حاضر يكي از هيجان انگيز ترين مداركي است كه براي نقشه ستاره و ارتباط با مريخ مي تواند مورد مطالعه قرار بگيرد . ( بروز شده در 2009 )

اخيرا توسط ماهواره عكس هايي با رزولوشن يا وضوح بالايي از اين ناحيه گرفته شده كه در اينجا قرار داده شده است و (tepe) تپه و برآمدگي غير عادي آن به وضوح مشهود است . اين منطقه براي كاووش و تحقيق بسيار پر مخاطره است به علت اينكه ورود به اين كشور براي تحقيق و كاووش از خارج ممنوع مي باشد و هيچ دانشگاهي هم در اين زمينه در ايران وجود ندارد تا با توجه به روز شدن اطلاعات در اين باره به بررسي اين منطقه بپردازد .
تنها اطلاعاتي كه در اين زمينه هست براساس ايميلي است كه از طرف يك دانشجو كه نامي از خود نبرده است : او گفت : اين تپه وسيع روي زمين با نوع ساق پاي گاو مانند مصري (Egyptian leg of the bull shape) شباهاتي دارد . احتمالا اين تپه اي است كه از دل خاك بوسيله حفاري هايي بيرون آمده و در يك عصر باستاني اصلاح شده است .
آنها بر اين باورند كه تپه بيضوي شكل ساخته بشر است . نظريه ديگري نيز در اين زمينه وجود دارد كه مي گويد شايد اين تپه از بقاياي مواد تپه ساخته شده است . با توجه به پيشينه باستاني ايرانيان ميتواند به دليل فرسايش شديد تپه براحتي بيشتر از 4000 سال قدمت داشته باشد . اين شكل برآمده متعارف تقريبا يك شكل بيضوي مانند مي باشد . گوشه بيروني آن كه بسمت بالا زاويه دار شده شكل صورت هاي غيرمتعارف و غير عادي روي سطح كره مريخ است . درازاي آن چيزي در حدود 500 متر است و WAYNE (هرشل) يكبار متقاعد شده كه اين يادواره صورت بشر بوده است . WAYNE اعتقاد دارد كه يكبار اين شكل برآمده ( leg مانند غير متعارف ) اثبات شده كه ساخت بشر بوده است بنابراين به احتمال بسيار زياد و به نيابت از نشان مصري اين سوال مي تواند مطرح شود . مصر و (bird headed star) ستاره سر پرنده ايايران هر دو يادبودهاي با اهميت زمين خوشه پروين به عنوان مهمترين ستاره در سپهر كه به خدايان آنها وابسته«خدايان» است و ديسك بالدار پرنده خدايان (The flying winged disc) را جشن مي گرفتند .
نقشه ستارهمحدوده سناره خوشه پروين در اينجا رو با سايت باستاني مريخ (Lalibela Dendera) در چرخه home page كه درهمين سايت قرار دارد مقايسه كنيد . براي گواه بيشتر بر عقيده ستاره باستاني » خدايان» از خوشه پروين در ايران و سومر در اينجا كليك كنيد :
· ‹Union of the Crescent and the Cross›

همينطور توجه كنيد كه چطور يكي ديگر از مناطق باستاني نزديك به ملك شاه (Malik Shah) اثبات راز بزرگ فراموش شده ديگري را احتمالا از حقيقت موارد غير عادي در مريخ در خود جاي داده است .
نشاندهنده يك نوعيك يادواره عظيم كه تپه دادان (Dadan mound) ناميده شده شايد يك كوه اصلاح شده (Modified mountain) است . اين به طور قابلساختار باستاني ملاحظه اي نزديك به چهار طرف شكل هرم مانند عجيب پيدا شده در مريخ است ( شكل پايين )     
صفحه  صفحه 9 از 11:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  پسین » 
علم و دانش انجمن لوتی / علم و دانش / عجایب و ماورایی ها بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites