تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
اينترنت و موارد مربوط به آن

بهترین isp برای دانلود رایگان شبانه

صفحه  صفحه 2 از 2:  « پیشین  1  2  
#11 | Posted: 16 Apr 2013 14:52
از بین isp ها
پارس آنلاین الان به نسبت قیمت سرویس میگیرن منصفانه تر و در عین حال با دردسر کمتری هست و بهتره
من که 7 سالی میشه دارم شایدم بیشتر !

حتی برای چندین نفر هم سبب خیر شدم گرفتم براشون ! اونایی که سر رشته دارن از ترافیک و شیریینگ اینترنت خوب به طبع راضین ، ولی بقیه هی میگن وایمکس خوبه ماله ایرانسل یا چمیدونم مبین نت که ماله سپاه هه خوبه در صورتی که اونا به واقع میبینی سرعت دانلودت به 20 یا 30 هم نمیرسه سرویس 512 !!! و این یعنی افتضاح
چون پارس تو روز حداقل 200-300 هست و شبانه هم زیر 100 نمیاد با اینکه یه کم محدودش کردن شده این ...
حالا قضاوت با خودتون ...


تـ کـیـه بـر دوسـتــــ مـکـن مـحـ ـرم اسـرار کـسے نـیـسـت ... مـا تـجـ ـربـه کـردیـم کـسے یـار کـسے نـیـسـت
     
#12 | Posted: 18 Apr 2013 09:59
mohamaad1:
بچه من سرویس دو مگ شاتل دارم ولی بگم اینهایی که میگن سرعت دانلود شبانشون به شدت افت می کنه تقصیر خودشونه چونکه حتما شبها دانلود زیاد می کنند شرکت هم برای تنبیه سرعت دانلودشون رو میگیره یا اصطلاحا میگن سرویستون اگر اشتباه نکنم رو شر کردند وبه بقیه میده تا بقیه هم بتونند استفاده بکنند من الان شاتل دارم سرعت دانلود شبانه خودم با سرویس دو مگ نزدیک ۲۷۰ هستش دوستم هم سرویس ۱۲۸ شاتل داره به من گفت سرعت دانلود شبانش به ۲۵۰میرسه اول باور نکردم ولی وقتی از نزدیک دیدم باورم شد

اگه بخوایی منطقی به قضیه نگاه کنی
این شرکتا اصن مجوز و حق ندارن دست ببرن تو سرویس کم و زیادش کنن ، چه برسه به اینکه به چند نفر شِیرش کنن :|
اما از اونجایی که اینجا ایرانه و همه چی در هم و برعکسه گنده ترینشون که مخابراته این قانون پایه گذاری کرده و یه خط ۱۲۸ کیلو بیت رو به ۹ نفر دیگه هم شیر میکنه و چنان گند میزنه به سرعت که طرف حاضره برگرده به دایل آپ :|

ولی در مورد این جایزه مصرف منصفانه هم شما تا حدودی درست میگی ، البته شاتل یا ... و یا هر سرویس دهنده دیگه برا اینه بتونه فروش ترافیک حجمی خودشو هم داشته باشه این طرح ریخته
حتی اونایی که مبلغ بالایی میدن برای سرویس نامحدود ، که مشخصه دانلود زیاد میخواد . رو هم اگه از ۳۰ گیگ بگذرونه سرعتشو خود به خود محدود و خیلی کم میکنن
تا بتونن اینور قضیه رو هم داشته باشن .


تـ کـیـه بـر دوسـتــــ مـکـن مـحـ ـرم اسـرار کـسے نـیـسـت ... مـا تـجـ ـربـه کـردیـم کـسے یـار کـسے نـیـسـت
     
#13 | Posted: 21 Apr 2013 10:32
31 فروردین 1392
پر سرعت ترین سرویس دهندگان اینترنت کشور در اسفند۹۱

اگرچه در حال حاضر کاربران برای دریافت اینترنت چندمگابیتی هم مجاز شده‌اند، اما برخی گلایه‌ها نسبت به سرعت پایین اینترنت ادامه دارد. با این وجود براساس بررسی‌های صورت گرفته برخی از شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی اینترنت به عنوان شرکت‌های برتر و آنهایی که سرعت بیشتر دارند شناخته شده‌اندایسنا _ اگرچه در حال حاضر کاربران برای دریافت اینترنت چندمگابیتی هم مجاز شده‌اند، اما برخی گلایه‌ها نسبت به سرعت پایین اینترنت ادامه دارد. با این وجود براساس بررسی‌های صورت گرفته برخی از شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی اینترنت به عنوان شرکت‌های برتر و آنهایی که سرعت بیشتر دارند شناخته شده‌اند.

براساس بررسی‌های صورت گرفته اسفند‌ماه سال گذشته در ارتباط با اینترنت دو مگابیتی دربازه زمانی یک تا هشت شرکت شاتل، از ۸ تا ۱۶ آسیاتک و از ۱۶ تا ۲۴ انتقال داده‌ها (عصر تلکام) به عنوان برترین شرکت‌ها از نظر سرعت شناخته شده‌اند.طی ساعات یک تا هشت عصر انتقال داده‌ها (عصر تلکام)، پارس آنلاین، نداگستر صبا و آریانا‌گستر اسپادانا در رده‌های بعدی سرعت قرار دارند.

هم‌چنین در ساعات ۸ الی ۱۶ به ترتیب افرانت، شاتل، آریاناگستر اسپادانا، عصر انتقال داده‌ها، نداگستر صبا و ایرانسل دیگر شرکت‌هایی بوده‌اند که سرعت بالایی در ارائه‌ی خدمات داشته‌اند.

در ساعات ۱۶ تا ۲۴ نیز پارس آنلاین، نداگستر صبا، شاتل، آریاناگستر اسپادانا و داده پردازی فن‌آوا رتبه‌های دوم تا ششم سرعت در بخش اینترنت دو مگابیتی را به خود اختصاص داده‌اند.

اینترنت یک مگابیتی
در بخش اینترنت یک مگابیتی شرکت شاتل در دو بازه زمانی یک تا هشت و هشت تا ۱۶ بالاترین سرعت را برای کاربران داشته و در ساعات ۱۶ تا ۲۴ شرکت داده‌پردازی فن‌آوا در رده‌ی اول سرعت قرار گرفته است.

در ساعات یک تا هشت پس از شاتل به ترتیب پارس آنلاین، پیشگامان توسعه ارتباطات، آسیاتک و نداگستر صبا در رده‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

در بازه زمانی هشت تا ۱۶ نیز به ترتیب آریاناگستر اسپادانا، آسیاتک، شبکه ارتباط شبدیز، ایرانسل، پارس آنلاین، عصر انتقال داده‌ها، نداگستر صبا و ارتباطات مبین‌نت دیگر شرکت‌هایی بوده‌اند که سرعت بالایی برای کاربرانشان فراهم کرده‌اند.

هم‌چنین طی ساعات ۱۶ تا ۲۴ به ترتیب شرکت‌های شاتل، آسیاتک، پیشگامان توسعه ارتباطات، آریاناگستر اسپادانا، عصر انتقال داده‌ها (عصر تلکام)، پارس آنلاین، نداگستر صبا، شبکه ارتباط شبدیز و پردیس در رده‌های بعدی قرار گرفته‌اند.
۵۱۲ کیلوبیت

در ارتباط با اینترنت ۵۱۲ نیز طی دو بازه زمانی یک تا هشت و هشت تا ۱۶ شرکت آسیا تک و در بازه ۱۶ تا ۲۴ شرکت عصر انتقال داده‌ها بالاترین سرعت را برای کاربران خود به ارمغان آورده‌اند.
در ساعات یک تا هشت عصر انتقال داده‌ها، ایرانسل، پارس آنلاین و شاتل در رده‌های دوم تا پنجم سرعت قرار داشته‌اند.

در بازه زمانی هشت تا ۱۶ نیز به ترتیب آریاناگستر اسپادانا، عصر انتقال داده‌ها، افرانت، داده‌پردازی فن‌آوا، شاتل، ایرانسل، پارس آنلاین، ارتباطات مبین‌نت و نداگستر صبا به عنوان دیگر شرکت‌هایی که اینترنت پرسرعت‌تری در اختیار کاربران خود قرار داده‌اند، شناخته شدند.

همچنین طی ساعات ۱۶ تا ۲۴ شرکت‌های آسیا‌تک، پارس آنلاین، ایرانسل، شبکه ارتباط شبدیز، داده‌پردازی فن‌آوا، شاتل، پیشگامان توسعه ارتباطات، ارتباطات مبین‌نت و ارتباطات فن‌آوا، دیگر شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی اینترنت پرسرعت در اسفند‌ماه سال گذشته بوده‌اند.
۲۵۶ کیلوبیت

اینترنت ۲۵۶ کیلوبیتی
در آخرین ماه سال قبل طی ساعات یک تا هشت پارس آنلاین، از ۸ تا ۱۶ عصر انتقال داده‌ها و ۱۶ تا ۲۴ ارتباطات مبین‌نت بالاترین سرعت را داشته‌اند.

براساس اعلام مرکز متما، طی ساعات یک تا هشت در بخش اینترنت ۲۵۶ شاتل، عصر انتقال داده‌ها و ارتباطات مبین‌نت رده‌های دوم تا چهارم سرعت را داشته‌اند.

در بازه زمانی هشت تا ۱۶ نیز به ترتیب پارس آنلاین، آریاناگستر اسپادانا، شاتل، نداگستر صبا و داده‌پردازی فن‌آوا شرکت‌هایی بوده‌اند که پس از عصر انتقال داده‌ها رتبه‌های بعدی اینترنت پرسرعت را از آن خود کرده‌اند.

طی ساعات ۱۶ تا ۲۴ هم ارتباطات فن‌آوا، شاتل، ایرانسل، عصر انتقال داده‌ها، نداگستر صبا و آریانا گستر اسپادانا به ترتیب رتبه‌های دوم تا هفتم سرعت را از آن خود کرده‌اند.
۱۲۸ کیلوبیت

اینترنت ۱۲۸ کیلوبیت
طی ساعات یک تا ۱۶ شرکت آسیا تک پرسرعت‌ترین اینترنت را در اختیار کاربران خود قرار داده و در ساعات ۱۶ تا ۲۴ شرکت عصر انتقال داده‌ها بالاترین سرعت را داشته‌ است.

همچنین طی ساعات یک تا هشت عصر انتقال داده‌ها، ایرانسل، شاتل و مبین‌نت در رده‌های بعدی قرار داشته‌اند.

در ساعات هشت تا ۱۶ نیز به ترتیب ارتباطات مبین‌نت، نداگستر صبا، شاتل، ایرانسل و آریاناگستر صبا در رده‌های دوم به بعد قرار گرفته‌اند.

در بازه زمانی ۱۶ تا ۲۴ نیز شرکت‌های آسیاتک، شبکه ارتباط شبدیز، نداگستر صبا، شاتل و ایرانسل بعد از عصر انتقال داده‌ها دیگر شرکت‌هایی بوده‌اند که پرسرعت‌ترین اینترنت را برای کاربران خود ارائه کرده‌اند.
۶۴ کیلوبیت

اما در بخش اینترنت ۶۴ کیلوبیت هم در تمام ساعات روز شاتل بالاترین سرعت را داشته و در ساعات ۸ تا ۱۶ آسیاتک و ایرانسل و در ساعات ۱۶ تا ۲۴ ایرانسل پس از آن در رده های بعدی سرعت قرار گرفته‌اند.


ای بس که نباشیم و جهان خواهد بود
نی نام ز ما و نه نشان خواهد بود
زین پیش نبودیم و نبد هیچ خلل
زین پس چو نباشیم همان خواهد بود

حکیم عمر خیام


*******

مردم فقط "یک بار" بايد بمونن تا موفق بشن،
ولى جمهوری اسلامی "هر بار" باید موفق بشه تا بمونه . . .
     
#14 | Posted: 25 Aug 2013 11:04
مبین نت شبا رو ۱۷۰ ِ برا من شبا

L
     
#15 | Posted: 24 Jan 2014 22:20
مبین نت وافتضاحه اصلا راضی نیستم ۲تا۸صبح رایگانه به اصطلاح.

خدایا...
دیگه بسمه...
بریدم رحم کن
.........


زندگی پانتومیم است حرف دلت رابه زبان اوری باخته ای
     
#16 | Posted: 12 Dec 2014 15:18
بستگی به منطقه و محلتون و شرکتی که ازش سرویس میگیرین داره...من از شاتل و ایرانسل و مبین نت و اسیاتک و مخابرات استفاده کردم....چند سال پیش شاتل خوب بود ولی از زمانی که مخابرات سرویساشو نامحدود کرده فقط از مخابرات میگیرم ..هم خونه و هم واسه شرکتمونو.. اسیاتک سرعتش بالاتر از قراردادشون بود شباشم عالی بود شبی ۶ ..۷ گیگ دانلود بود ولی همه مراکز تهران ندارن..ایرانسل که وایمکس و گرون ولی کار راه اندازه..مبین نت که دزد به تمام معناست یه عده آدم بیسواد هم دارن پشتیبانیش میکنن......مخابرات تو مناطقی که من باهاشون کار کردم خوب بوده چند نفری هم که میشناسم خوره دانلودن از مخابرات میگیرن...‌
     
#17 | Posted: 23 Dec 2014 18:16
من تا یک ماله پیش از سرویس شبانه پارس آنلاین استفاده می کردم واقعا عالی بود
ولی از ۱۰ آذر ۹۳ به بعد، این سرویس پولی شده یعنی اگر ۳ گیگ دانلود کنید، ۱ گیگ از ترافیک کم میکنه. برای من که هر شب ۲ گیگ دانلود می کردم دیگه نمی صرفه، حتما این سرویس رو حذف خواهم کرد. اما بهترین مزیت پارس آنلاین، پشتیبانیش بوده که حتی ساعت یک نصف شب هم با دقت و حوصله پاسخگوی من بودند.
     
#18 | Posted: 2 Jan 2015 15:51
شاتل بابلسر ۱۲۰ قبلانا ۷۰ ۸۰ بیشتر نبود الان توپه...

mr.ahmadi
     
#19 | Posted: 28 Dec 2016 03:24
سلام . من با های وب کار میکنم وسرعتمم ین یک تا دو مگابایت هست . ممنونم اگه اری کنید که سرعتم بشتر بشه

13151968
     
#20 | Posted: 2 Jan 2018 16:42
سلام بچه ها
من خودم شرکت ارائه اینترنت دارم و پهنای باند مشترکیینمو از داده پردازی فن آوا گرفتم قطعا در حال حاظر از همه سرویس دهنده ها بهتره
هم دانلود رایگانه شبانه داره ۲-۸
هم یه سری تلوزیون های اینترنتی در هر تایمی از روز بخوای فیلم توشون ببینی از حجمت کم نمیشه
     
صفحه  صفحه 2 از 2:  « پیشین  1  2 
اينترنت و موارد مربوط به آن انجمن لوتی / اينترنت و موارد مربوط به آن / بهترین isp برای دانلود رایگان شبانه بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites