خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
اينترنت و موارد مربوط به آن انجمن لوتی / اينترنت و موارد مربوط به آن /

معرفی و دانلود نرم افزار و سايت فیلتر شکن (مبارزه با فیلترینگ ایران)


صفحه  صفحه 5 از 48:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  ...  48  پسین »
nima2020 مرد #41 | Posted: 14 Apr 2011 20:46 | Edited By: nima2020
کاربر

 
نرم افزار فیلترشکن ultra vpn

نرم افزار ultra vpn در واقع یک vpn مجانی است که شما می توانید با استفاده از آن به یک کامپیوتر دیگر درultra vpn.png خارج از ایران وصل شده و به راحتی از اینترنت بدون فیلتر استفاده نمائید. ضمنا این برنامه ای پی شما را تغییر می دهد و از شناسایی شما در اینترنت جلوگیری می کند.
برنامه را از لینکی که در پایین این پست هست دانلود نمایید و برنامه را نصب نمایید. وقتی برنامه شروع به کار می کند از شما یک یوزرنیم و پسورد می خواد که می توانید به این سایت(https://www.ultravpn.fr/account.htm) بروید و یوزرنیم و پسوردی را به نام خود ثبت کنید.
بعد از نصب برنامه و وارد کردن یوزرنیم و پسورد، هنگامی که برنامه پیغامی مبنی بر اینکه ای پی شما تغییر کرده است را نشان داد برنامه شروع به کار کرده است. ضمنا اگر باز هم با سایت فیلتر شده مواجه شدید می توانید روی آیکون برنامه در قسمت پایین سمت راست ویندوز کلیک راست کرده و از قسمت Proxy Settings را انتخاب کرده و از پنجره جدید باز شده گزینه دوم که Use Internet Explorer Settings هست را انتخاب نمایید.

لینک دانلود برنامه روی سرور سایت سازنده:
https://www.ultravpn.fr/download/ultravpn-install.exe
      
nima2020 مرد #42 | Posted: 14 Apr 2011 20:54
کاربر

 
راهنمای جامع مقابله با فیلترینگ

جزوه الکترونیک «راهنمای جامع مقابله با فیلترینگ» کاملترین مرجعی است که تاکنون به زبان فارسی در زمینه فیلترینگ و روشهای مقابله با آن نگاشته شده است. حتی در میان مراجع انگلیسی هم کمتر مرجعی را میتوان پیدا کرد که تا این حد کامل و یکجا به مسئله فیلترینگ پرداخته باشد.

این جزوه بر اساس مقالات سایت نوفیلتر شکل گرفته و به این منظور تهیه شده است که بتواند به راحتی بین افراد و سایر وب سایتها منتشر شود تا پس از فیلتر شدن سایت اصلی توسط جمهوری اسلامی این آموزشها همچنان در اختیار هموطنان قرار داشته باشد. دوستانی که برایشان امکان دارد میتوانند ضمن توجه به این نکات، آن را بر روی وب سایتهای خود قرار دهند و با این کار از حق هموطنان خود در دسترسی آزاد به طلاعات حمایت کنند. اگر امکان آپلود فایل برایتان وجود ندارد میتوانید با لینک کردن به سایت نوفیلتر یا معرفی آن به دوستانتان ما را در این راه یاری کنید.

جزوه الکترونیک به طور کامل توسط سایت نوفیلتر پشتیبانی میشود و طبق فواصل زمانی معین، نسخه‌های به روز شده آن منتشر خواهند شد. همچنین خوانندگان میتوانند سوالات و نظرات خود را در رابطه با موضوعات مطروحه در این جزوه در قسمت انجمن سایت مطرح کنند.

فرمت جزوه راهنمای جامع مقابله با فیلترینگ به صورت فایل PDF است و برای خواندن آن نیاز به آدوب آکروبات 6 یا بالاتر دارید. برنامه آکروبات در اغلب سی‌دی های نرم‌افزاری وجود دارد، همچنین شما میتوانید آن را به رایگان از سایت آدوبی دانلود کنید.

دانلود با حجم 1.8MB
      
nima2020 مرد #43 | Posted: 14 Apr 2011 20:57
کاربر

 
مقابله با فیلترینگ معکوس

فیلترینگ معکوس محصول تحریمهای ایالات متحده آمریکا بر علیه نظام جمهوری اسلامی است. این تحریمها در ابتدا برای اعمال محدودیتهای مالی و تجاری علیه ایران و چند کشور دیگر وضع شدند ولی دامنه آنها امروزه به دانلود نرم‌افزار و سایر خدمات رایگان اینترنت در حال گسترش است.
این نوع از فیلترینگ به طور اساسی با فیلترینگی که تا کنون در مورد آن صحبت کردیم متفاوت است. این گونه از فیلترینگ نه توسط دولت ایران بلکه بوسیله شرکتهای آمریکایی اعمال میشود و اساس آن بر کنترل IP آدرس مشتری توسط وب سایت شرکتهای مذکور استوار است، به طوری که اگر IP آدرس مشتری متعلق به یکی از کشورهای مورد تحریم باشد از ارائه خدمت به او امتناع میشود.
شیوه مقابله با این نوع از فیلترینگ، بر ٢ رویکرد کلی متکی است: اول، استفاده از خدمات شرکتهای مشابه (غیر آمریکایی) و دیگری تغییر IP آدرس. در زیر روشهای مقابله با فیلترینگ معکوس توضیح داده شده‌اند:
تغییر ISP:همانطور که گفته شد اساس فیلترینگ معکوس بر بلوک کردن IP آدرسهای ایرانی توسط شرکتهای آمریکایی است. به همین جهت، بهترین راه حل، پیدا کردن سرویس‌دهنده اینترنتی هست که IP آدرسهای آن به نام ایران ثبت نشده باشند. سرویس‌دهندگان تازه تأسیس و سرویس‌دهندگان اینترنتی که پهنای باند خود را از طریق ماهواره یا شرکتهای خارجی تأمین میکنند ممکن است مفید واقع شوند. برای اینکه بفهمید یک IP آدرس به نام چه کشوری ثبت شده است میتوانید از سایتهای زیر کمک بگیرید:
http://www.۲privacy.com/
http://www.hcidata.co.uk/اگر نتوانستید در داخل کشور ISP مناسبی پیدا کنید ممکن است مجبور شوید از ISP های خارج از کشور استفاده کنید. به کمک ویندوز XP میتوانید به لیستی از ISPهای کشورهای مختلف دسترسی پیدا کنید. این ISPها عمدتاً رایگان هستند ولی توجه داشته باشید که شما برای اتصال به آنها متحمل هزینه تماس بین‌الملل خواهید شد. در موارد اضطرار و برای کارهای حساسی مانند پرداختهای آنلاین شاید معقولانه‌ترین کار این باشد که به جای قبول مشکلات و ریسک استفاده از پروکسیهای عمومی، هزینه چند دقیقه تماس بین‌الملل را متقبل شوید.
آینه ها (Mirrors):اگر مشکل شما با فیلترینگ معکوس تنها در دانلود فایل یا نرم‌افزار است، برایتان ساده‌تر است تا به جای تغییر IP آدرس، از میرورها استفاده کنید. میرورها، کپی مطالب و فایلهای یک وب سایت در سایتهای دیگر هستند. اگر وب سایت اصلی به شما اجازه دانلود فایل مورد نظرتان را نمیدهد سعی کنید آن فایل را از وب سایتهای دیگر دریافت کنید. برای پیدا کردن میرور مناسب میتوانید از سایت filemirrors.com کمک بگیرید.
شرکتهای مشابه:اگر شرکتی از فروش محصول یا خدماتش به شما خودداری میکند، منطقی‌ترین کار این است که شما هم سعی نکنید به زور پولتان را به جیب آن شرکت واریز کنید. در عوض سعی کنید محصول یا خدمات مورد نیازتان را از شرکتهای مشابه خریداری کنید. در این میان شرکتهای کانادایی و با یک رتبه پایین‌تر شرکتهای اروپایی بهترین جایگزینها هستند. ولی به هر حال، گاهی بعضی محصولات (خصوصاً محصولات نرم‌افزاری) فقط توسط شرکتهای آمریکایی عرضه میشود، همچنین محصولات و خدمات این شرکتها در مقایسه با رقبای اروپایی‌شان از کیفیت و قیمت مناسب‌تری برخوردار است.
پروکسی:پروکسی یک ارتباط غیر مستقیم بین کامپیوتر مشتری با سرور شرکت میزبان ایجاد میکند. این ویژگی باعث میشود تا بتوان از پروکسی برای فائق آمدن بر مشکل فیلترینگ معکوس استفاده کرد. زیرا در این حالت IP آدرس مشتری از دید شرکت میزبان مخفی میماند و در واقع کامپیوتر میزبان به جای IP آدرس حقیقی مشتری، IP آدرس پروکسی را می‌بیند و چنین تصور میکند که مشتری در کشوری که پروکسی در آن قرار دارد ساکن است. نکات زیر شما را در استفاده از پروکسی راهنمایی میکند:
۱. اگر قصد دارید از پروکسیهای عمومی برای کارهای حساس استفاده کنید، حتماً به خطرات امنیتی استفاده از این گونه پروکسی‌ها توجه داشته باشید. زیرا ممکن است ناخواسته اطلاعات مهم خود را در اختیار هکرها یا دزدان اینترنتی قرار دهید. در واقع پروکسیهای عمومی به هیچ وجه برای کارهای مهمی مانند پرداختهای اینترنتی توصیه نمیشوند.۲. از آنجایی که برای کارهای حساس نظیر وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری از پروتکل اتصال ایمن (SSL) یا رمزنگاری شده استفاده میشود، شما حتماً باید از پروکسیهای HTTPS یا Socks استفاده کنید. پروکسیهای معمولی (HTTP) در این مورد کارایی ندارند. اکثر وب پروکسیها نیز از اتصال ایمن پشتیبانی نمیکنند و برای این منظور مناسب نیستند.۳. پروکسی مورد استفاده شما باید از نوع ناشناس (Anonymous) باشد تا IP آدرس حقیقی شما را به سایت میزبان اطلاع ندهد.۴. استفاده از پروکسی، دقیقاً همان روشی است که هکرها و سارقان اینترنتی برای شناسایی نشدن از آن استفاده میکنند. به همین جهت بانکها و مؤسسات مالی آنلاین نظیر پی‌پال به شدت نسبت به استفاده از پروکسی‌ها حساس هستند و چنانچه متوجه شوند برای دسترسی به حساب شما از پروکسی استفاده شده یا اینکه به طور مکرر از IP آدرسهای مختلف به حساب شما دستیابی شده، ممکن است حساب شما را به حال تعلیق درآورند و از شما بخواهند برای فعال کردن مجدد آن با آنها تماس بگرید.
      
nima2020 مرد #44 | Posted: 14 Apr 2011 21:00 | Edited By: nima2020
کاربر

 
فیلتر شکن your-freedom و آموزش استفاده از آن100% ok

وارد سایت
http://www.your-freedom.net/ شوید و یک یوزر بسازید البته خود این سایت در ایران فیلتر هست بنابراین در ابتدا باید از یک فیلتر شکن استفاده کنید برای ریجستر در صفحه اصلی در بالای صفحه در قسمت login، فرست ویزیت رو کلیک کنید سپس اطلاعاتتون رو وارد کنید و روی submit کلیک کنید بعد به آدرستان یک لینک فعال سازی ارسال میشود . account خود را فعال کنید و در قسمت download برنامه را دانلود کنید پس از run کردن برنامه در tabهای بالا روی port کلیک کنید و تیکهای socks 4/5 و web proxy را بزنید .
سپس به tab اول یعنی status برگشته و روی configure کلیک کنید در صفحه جدید طبق عکس عمل کنید سپس در tab چهارم یعنی account information اطلاعات خود را وارد کنید توجه داشته باشید که در tab پنجم یعنی proxy setting فقط قسمت proxy type=http https و proxy authentication or none پر باشد و بقیه قسمتها خالی باشد حالا save and exit را زده و start connection کنید


بهتره اخرین ورژن نرم افزار رو از خود سایت دانلود کنید
http://www.your-freedom.net/index.php?id=downloads

عکس 1

عکس2

عکس3

در اخر تنظیمات قسمت connection برای browser خودتون رو به صورت زیر حتما تنظیم نمائید
برای فایر فاکس مثلا به صورت زیر عمل نمائید

عکس4
      
nima2020 مرد #45 | Posted: 14 Apr 2011 21:08
کاربر

 
یک راه بسیار ساده و دائمی برای بدست اوردن فیلتر شکن های جدید


هر روز دهها وبلاگ و وب سایت ، فیلتر شکنهای جدید را معرفی می کنند . اگر در گوگل کلمه شکن را سرچ کنید نمی توانید سایتها و فیلتر شکنهای جدید را پیدا کنید . برای اینکه بفهمید کدام فیلتر شکنها جدید تر هستند و خیالتان از فیلتر نشدن آنها راحت باشد باید در یکی از دو آدرس زیر کلمه شکن یا فیلتر شکن یا https+شکن را سرچ کنید
http://blogsearch.google.com
http://www.parseek.com/blogfa
در نتیجه جستجو در آدرسهای بالا جدید ترین وبلاگهایی که فیلتر شکنهای فیلتر نشده را گذاشته اند پیدا می شود . هر روز از همین روش برای بدست اوردن فیلتر شکن استفاده کنید . با این روش هیچوقت بدون فیلتر شکن نمی مانید
      
AloneBoy مرد #46 | Posted: 16 May 2011 16:45
کاربر
 
دانلود بدون فیلتر نرم افزارهای فیلترشکن


http://goo.gl/7WQus 2MB اولترا سرف + راهنمای پارسی
http://goo.gl/HOqsA 2MB آرت آوپینگ(11روزه) + راهنما
http://goo.gl/OsiPN 5MB سونیک پروکسی+راهنمای پارسی
http://goo.gl/IJb5s 1MB مستر ژانگ + راهنمای پارسی
http://goo.gl/dO6Kn 1MB هاپستر + راهنمای پارسی
http://goo.gl/NwD3W 20MB جوندو جپ + راهنمای پارسی
http://goo.gl/V99kF 444KB تونل + راهنمای پارسی
http://goo.gl/FPHNJ 2MB پوف + راهنمای پارسی
http://goo.gl/MvBGP 3MB یور فریدوم + راهنمای پارسی
http://goo.gl/7iaka 3MB ترافیک کمپرسور+راهنما پارسی
http://goo.gl/JJjjW 13MB گاست سرف + راهنمای پارسی

اگر در دانلود از پیوندهای فوق با مشکل مواجه شدید از لینک زیر استفاده کنید

http://goo.gl/Z6mQh
      
AloneBoy مرد #47 | Posted: 17 May 2011 09:26
کاربر
 
برنامه
Ultrasurf

http://goo.gl/dPA8A
..............................
برنامه
Jondo

http://goo.gl/4CMUq
..............................
معرفی یک سایت برای دسترسی به فیس بوک و تویتر. فایل متنی را دانلود و مطالعه کنید
http://goo.gl/klBPU
..............................
برنامه
VOA Shield . vpn
http://goo.gl/2kyC3
..............................
برنامه
Tor Browser
بعد از دانلود حتما قسمت راهنما که داخل فایل دریافتی است را مطالعه کنید
http://goo.gl/9aMXS
..............................
برنامه
GhostSurf
بعد از دانلود حتما قسمت راهنما که داخل فایل دریافتی است را مطالعه کنید
http://goo.gl/My6zU
..............................
برنامه
Advanced Tor
بعد از دانلود حتما قسمت راهنما که داخل فایل دریافتی است را مطالعه کنید
http://goo.gl/ukYC5
..............................
برنامه
GhostSurf 2005 Platinum
بعد از دانلود حتما قسمت راهنما که داخل فایل دریافتی است را مطالعه کنید
http://goo.gl/jIQRq
..............................
مرورگر
Usejump

http://goo.gl/2zFsu
..............................
برنامه
aol 9.6
بعد از دانلود حتما قسمت راهنما که داخل فایل دریافتی است را مطالعه کنید
http://goo.gl/OF1Lx
..............................
برنامه
Mr.Zahng
بعد از دانلود حتما قسمت راهنما که داخل فایل دریافتی است را مطالعه کنید
http://goo.gl/wxck9
.............................
برنامه
alkasir
بعد از دانلود حتما قسمت راهنما که داخل فایل دریافتی است را مطالعه کنید
http://goo.gl/nxweM
..............................
برنامه
ASProxy Wing
بعد از دانلود حتما قسمت راهنما که داخل فایل دریافتی است را مطالعه کنید
http://goo.gl/8gWKQ
..............................
برنامه
Ultra VOA Persian

http://goo.gl/Oufes
..............................
برنامه
Ultra Radio Farda

http://goo.gl/dIlph
..............................
برنامه
FreeGate VOA Persian
بعد از دانلود حتما قسمت راهنما که داخل فایل دریافتی است را مطالعه کنید
http://goo.gl/DLCWK
..............................
برنامه
FreeGate Rado Farda

http://goo.gl/VK5U6
..............................
برنامه
Gtunnel

http://goo.gl/v1YWt
..............................
برنامه
YourFreedom
بعد از دانلود حتما قسمت راهنما که داخل فایل دریافتی است را مطالعه کنید
http://goo.gl/F2DqG
..............................
برنامه
Sonic Proxy
بعد از دانلود حتما قسمت راهنما که داخل فایل دریافتی است را مطالعه کنید
http://goo.gl/G0uSi
..............................
تولبار جنبش سبز – این تولبار در 2 نسخه برای اکسپلورر و فایرفاکس می
باشد. به دلیل فیلتر بودن سایت اصلی این تولبار بهتر است هنگام نصب یک
برنامه فیلتر شکن دیگر را باز نگه دارید تا این تولبار به درستی نصب شود
برای اکسپلورر
http://goo.gl/tnrb3

برای فایرفاکس
http://goo.gl/itd3I
..............................
برنامه
Gpass

http://goo.gl/8jBr8
..............................
برنامه
Simorgh

http://goo.gl/DhArV
..............................
برنامه
Traffic Compressor
بعد از دانلود حتما قسمت راهنما که داخل فایل دریافتی است را مطالعه کنید
http://goo.gl/Btw24
..............................
برنامه
HTTP-Tunnel Client
بعد از دانلود حتما قسمت راهنما که داخل فایل دریافتی است را مطالعه کنید
http://goo.gl/N4AaT
..............................
برنامه
Hotspot Shield

http://goo.gl/vVp5N
..............................
برنامه
Vidalia Bundle

http://goo.gl/ZrdrK
..............................
برنامه
Puff
بعد از دانلود حتما قسمت راهنما که داخل فایل دریافتی است را مطالعه کنید
http://goo.gl/Cgcq9
      
AloneBoy مرد #48 | Posted: 11 Jun 2011 22:30
کاربر
 
دانلود نسخه جدید برنامه آلتراسورف برای عبور از فیلتر سایتها در ایران. نسخه 10.12


خصوصیات برنامه:
حفاظت از حریم شخصی کاربران اینترنت و گشت و گذار ناشناس در اینترنت - مخفی ماندن آدرس آی پی و مکان ، پاک

کردن تاریخچه ، کوکی ها و . . . گشت و گذار با امنیت بسیار بالا در وبدانلود
      
AloneBoy مرد #49 | Posted: 14 Jun 2011 08:36
کاربر
 
برای دانلود نسخه جدید برنامه جوندو جهت عبور از فیلترینگ به یکی از لینکهای زیر مراجعه کنید


دانلود


دانلود
      
avizon123 مرد #50 | Posted: 20 Jun 2011 05:48
کاربر

 
      
صفحه  صفحه 5 از 48:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  ...  48  پسین » 
اينترنت و موارد مربوط به آن انجمن لوتی / اينترنت و موارد مربوط به آن / معرفی و دانلود نرم افزار و سايت فیلتر شکن (مبارزه با فیلترینگ ایران)

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا