انجمن لوتی: عکس سکسی جدید، فیلم سکسی جدید، داستان سکسی
گفتگوی آزاد سکسی
  
صفحه  صفحه 4 از 17:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  14  15  16  17  پسین »

غسل بعد از رابطه


مرد

 
غسل نه ! اعتقادی ندارم
مجنونم و دل زده از لیلیا ... خیلی دلم گرفته از خیلیا
     
  
مرد

 
به نظر من غسل بعد از رابطه واجبه حتي ائمه هم روي اين قضيه تاكيد كردن و البته بعد از سكس گفتن بايد يه چند لحظه هم آغوشي انجام بشه بعدش ادرار كردن بعدش خوردن عسل كه خيلي سفارش شده و بعد هم غسل چون هم انرژي از دست رفته بدن رو باز ميگردونه و هم باعث نظافت ميشه و از سنگ كليه هم جلوگيري ميشه
اصفهان نصف جهان - فقط سپاهان
     
  
زن

 
اره واقعا آدم به ارامش میرسه
Signature
اوس کــریم:گنــاهامو نادیده بگیرهمونطور که دعاهامو نشنیده میگیری :
(سلام به همه لزبین های لوتی)
     
  
↓ Advertisement ↓
زن

 
اره غسل می کنم
     
  
مرد

 
غسل باعث میشه که آدم اروم بشه

به نظر من همه کارها بدون حکمت خدا نیست
دوست خوب با عشق
     
  
زن

 
غسل هم باعث پاکی میشه و هم آرامش روح و روان
     
  
مرد

 
به نظر من قصل فقط روش سشتن کامل بدن را در زمان و قومی توضیح داده که سال به سال حمام نمی کردن. که برای ان دوره چیز لازم و خوبی بود .
ولی امروزه با وجود اینهمه آگاهی و وجود حمام در همه خانه ها و این که هر کس حد اقل هفته ای یکی دو بار حمام میکنه توضیح خوبی نیست.
بعد از سکس بهتره حمام کنید و تمام بدن را بشورید . استفاده از صابون هم نباید فراموش بشه .
چون تعداد میکروبها و باکتری هایی که از طریق سکس انتقال پیدا می کنند زیاده استفاده از محلول های ضد عفونی مثل بتادین بعد از سکس برای ضد عفونی کردن آلات تناسلی خیلی خوبه و باعث کاهش احتمال انتقال بیماری میشه. همچنین بهتره قبل از سکس هم دوش گرفته بشه تا هم بدن خوشبویی داشته باشید و هم از انتقال عفونت مخصوصا به داخل واژن خانم ها جلوگیری بشه . قبل از سکس هم بهتره کاملا آلت تناسلی و دست ها با بتادین ضد عفونی بشه ، همچنین اگه از سکس دهانی هم لذت می برید بهتره که مسواک هم بزنید .
خوب با رعایت نکات بالا یه سکس سالم خواهیم داشت . حالا فکر کنید برگشتید ۱۴۰۰ سال قبل و میخواید اینارا حالی یه مشت عرب جاهل بکنید!! به خدا محمد هم خوب صبر و حوصله ای داشته که همین قصل را هم بهشون یاد داده. ولی در مورد آیندگان خیلی جاها نقل شده که آنها خود آگاهند ، پس نباید چشمامون را ببندیم و بگیم چون اسلام ۱۴۰۰ سال پیش فقط با آب بدنشون را خیس می کردند این کافیه و خوبه . این حد اقل کمترین کاریه که باید بکنید.
آریا
چو ایران نباشد تن من مباد
     
  
مرد

 
خوبه
ادم سبک میشه
WHY so SERIOUS
     
  
مرد

 
بر میگرده به دوران جهالت اون زمون هزار تا بیماری میگرفتن پیامبرا هم که نمیتونستن به ادمای اون موقع علمیشو حالی کنن غسل رو جزو اعمال واجب کردن که حداقل پاکیزه بشن چون ادما هر کاری رو بزارن کنار کردنو نمیزارن کنار
من یه زمانی جزء اقلیت های هندی بودم .....
آخه یه گاوی رو به عنوان عشق می پرستیدم
     
  
مرد

 
کس و شعری بیش نیست
     
  
صفحه  صفحه 4 از 17:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  14  15  16  17  پسین » 
گفتگوی آزاد سکسی

غسل بعد از رابطه

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?

برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2024 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA