تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
گفتگوی آزاد سکسی

خانوم هایی كه از كون دادن لذت می برند لطفا مرا راهنمایی بكنند.

صفحه  صفحه 4 از 8:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  پسین »  
#31 | Posted: 13 Oct 2015 00:39
Gilopamusic:
راهنمایی کنید یه دنیا ممنون میشم ..

دوست عزیز، اخلاقیات یعنی اینکه باعث آزار و اذیت کسی نشی بقیه چرته! مدت محدودی رو که فرصت زندگی کردن داری، زندگی کن و حالشو ببر. بقول معرف می بخور منبر بسوزان مردم آزاری نکن. بنابراین هرکاری رو که دوست داری مادام که برای دیگران باعث آزار و ناراحتی نشه انجام بده که هرگز حسرت به دلت نمونه.

و اما در رابطه با حسادت، ایشون بهت گفته که به یکی کون داده ولی نگفته چند بار و اینکه آیا از اینکار لذت برده یا نه. چه بسا اون هم یک بار بوده و اذیت هم شده. بنابراین جای زیادی برای حسادت نیست. بعلاوه، حسادت سمه! هرگز اجازه نده مسمومت کنه. گیریم که حتی لذت برده باشه، موضوعی یه که به گذشته مربوط بوده و باید به گذشته بسپریش.

موضوع اینکه آیا علاقه ت عاقلانه س یا نه. صرف عشق و علاقه موضوعی یه که با منطق و تعقل بوجود نمیآد ولی میشه در مورد اینکه آیا آینده این عشق و علاقه میتونه مثبت باشه یا نه تفکر و تعقل کرد. من فرض میکنم که منظورت از آینده، ازدواج و تشکیل زندگی باشه. باید بگم که سکس و مسائل جنبی اون تنها قسمتی از امور زندگی مشترک هستند. بنابراین اولا باید مسائلی از قبیل خلقیات، علایق، باورها، هم شأن بودن و سایر مسائل اینچنین رو هم مد نظر قرار بدی.

از طرف دیگه چون امور جنسی بخش مهمی از یه زندگی مشترکه، در این مورد هم باید بگم همه چیز به خودت ربط داره. بعضی ها دوست دارن زنشون حتی بعد از ازدواج هم شیطونی داشته باشه. بعضی ها بعد از ازدواج وفاداری میخوان ولی کاری به پیشینه ندارن و واسشون مهم نیست. برای بعضی ها هم داشتن پیشینه سکسی متنوع و فعال اصلا قابل هضم نیست و نمیتونن باهاش کنار بیان. حالا اگه از نظر خودت پیشینه ش مهم نیست و باعث آزارت نمیشه یا اگه کلا زن شیطون و بازیگوش دوست داری، ادامه بده؛ چه لزومی داره اصلا بهش فکر کنی؟ ولی اگه نمیتونی با پیشینه ش کنار بیای، احتیاط واجب اینه که منصرف بشی.
     
#32 | Posted: 24 Nov 2015 22:11
سعی کن زیاد از کون بدی عادت میکنی
     
#33 | Posted: 24 Nov 2015 23:56
بیشتر برای آقایون لذت داره تا ما خانمها. من در ماه شاید ۲ یا ۳ بار از پشت بدم. حتما از ژل بی حس کننده و نرم کننده استفاده می کنم چون بدون اونا خیلی درد داره. کاندوم استفاده نمی کنم چون با بودن کاندوم خیلی سخت میره تو و اذیتم میکنه. . اگر از پشت میدیم دیگه نباید بزاریم جلو هم بزارن چون برای ما زنها عفونت ایجاد میکنه. معمولا ۱ بارشو هم آب و میزارم بریزه توی پشتم اون لحظه خوبه ولی وقتی میرم دستشویی و اب از پشتم میاد بیرون حسه خوبی ندارم.
     
#34 | Posted: 26 Nov 2015 12:45
من لذت میبرم واقعا اعتیاد اوره یبار تجربه کنی دیگه نمیتونی دل بکنی ولی به قول کاربر قبلی حتما ژل بیحسی بزن مخصوصا اگر بار اوله چون که درد خودشو داره
     
#35 | Posted: 15 Jan 2016 23:27
کون دادن منحصر به خانمها نیست . پس هر کسی که کون داده میتونه در موردش نظر بده
من خودم دهها بار کون دادم و هیچ مشکلی هم برام پیش نیومده و اینکه میگین با کون دادن میترسم همسرم کونی بشه یه فکر غلطه واقعیتش اینه چون بعد چند بار کون دادن دیگه دردی احساس نمیکنه و فقط لذته براش برای همین بیشتر دلش میخواد کون بده تا بیشتر لذت ببره به نظر من کون دادن لذتش بیشتر از کون کردنه چون من هر دو شو تجربه کردم

binam
     
#36 | Posted: 6 Feb 2016 22:44
من تو گوهردشت زیاد کون دادم!
     
#37 | Posted: 7 Feb 2016 00:18
من تابحال نداشتم جون عزیزتون بیاید منم ب این لذت برسونید
     
#38 | Posted: 8 Feb 2016 06:22
من پسرم و جفت پوزیشنها رو دوست دارم! هم کون کردن (کون دختر البته!) و هم کون دادن! تا حالا بیشتر به کیرم حال دادم و انواع و اقسام کس و کونها رو گاییدم ولی فکر میکنم در حق کونم کم کاری کردم! نه که نداده باشم ولی دوست دارم به قول مریم جون اینقدر بدم که عادت کنم و کونم قشنگ باز شه و یه کونی کامل شم و لذت ببرم ازش!
     
#39 | Posted: 21 Feb 2016 22:58
حال میده یه زن سی سال تا چهل و پنج سال و از کون بکنی،واقعا کاربلده و لذت دو طرفشم بیشتره،بعد از اونم یه حالی به کسش بدی که آب از چانش بچکه و دونه دونه موهاش از خیسی به لوپاش بچسبه
     
#40 | Posted: 22 Feb 2016 02:03
yasaman_moradi
yasaman_moradi
..چی؟؟؟؟نکنه از دست ما در بری...بعد ۳۸ سال زندگی تو گوهردشت..شک کردم..منم کردم یا نه؟؟

فکر کن ..ازادمرد باش ..دروغ نگو..سکس.فقط..خشن..البته نه با هر کس
     
صفحه  صفحه 4 از 8:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  پسین » 
گفتگوی آزاد سکسی انجمن لوتی / گفتگوی آزاد سکسی / خانوم هایی كه از كون دادن لذت می برند لطفا مرا راهنمایی بكنند. بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2018 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites