تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
شوخی و سرگرمی سکسی

از اینجا و آنجا فقط اخبار سکس

صفحه  صفحه 2 از 4:  « پیشین  1  2  3  4  پسین »  
#11 | Posted: 13 Oct 2011 21:57
عکسهای سک.س پائول جوئل سرمربی تیم دربی کانتی از تیمهای حاضر در لیگ قهرمانان انگلستان منتشر و باعث آبروریزی وی شد!گفته می شود از وی که متأهل و صاحب دو فرزند است ساعتها نوار ویدئویی سک.س و معاشقه با یک دختر بلوند وجود دارد!

به نوشته نشریه News of The World، جویل که تا کنون خود را یک پدر خانواده معرفی می کرد شخصا صحنه های سک.س با دختر بلوند را فیلمبرداری کرده است.

وی به نصیحت بازیکنانش برای ازدواج مشهور است.

به گزارش وبلاگ ترجمه اخبار ترکیه به نقل از حریت، همچنین در کنار خبر عکس هایی از این مربی 43 ساله منتشر شده است که در آن وی دستهای دختر را با طناب به تختخواب بسته و با وی معاشقه می کند.

تیم دربی کانتی از تیمهای قعر جدولی سوپرلیگ انگلستان است.

رئیس این تیم گفته است زندگی شخصی پائول جوئل ارتباطی به ما ندارد و طرفداران هم گفته اند: کاش جوئل قابلیتی را که در تختخواب از خود نشان داده است در زمینهای فوتبال هم نشان دهد!!
     
#12 | Posted: 13 Oct 2011 21:59
تجاوز جنسی به آرش، کودک دو ساله ایرانی

اخبار سکسی: هنوز خبر تلخ دختر مریانجی، کودکی پنج ساله که قربانی کودک آزاری شده بود، در اذهان عمومی کمرنگ نشده که این بار پسر بچه‌ای دو ساله می‌ه‌مان ناخوانده بیمارستان بعثت در همدان شد تا «آرش» ی دیگر قربانی نا‌آگاهی ناپدری معتادش شده باشد.


اکبر بیگلری، دادستان همدان در گفت‌و‌گو با ایسنا ـ منطقه همدان، درباره این کودک‌ آزاری گفت: آرش پسر بچه دو ساله، توسط ناپدری‌اش مورد کودک آزاری قرار گرفته و نشانه‌های تجاوز جنسی که مطرح شده در حال بررسی است.

وی گفت: یکی از دلایلی که ناپدری، این کودک را مورد آزار قرار داده است اعتیاد به ماده مخدر شیشه بوده است. مادر آرش که عقد موقت ۹۹ ساله این مرد بوده، پافشاری بر ترک مواد مخدر همسرش داشته است.

دادستان همدان ادامه داد: ناپدری آرش به دلیل اینکه همسرش مانع استعمال مواد مخدر شده، این کودک را مورد آزار قرار داده است.

وی گفت: در حال حاضر این مرد در زندان به سر می‌برد، آرش و مادرش نیز به علت آسیب‌های وارد شده در بیمارستان بستری بودند که مرخص شدند.

وی هم‌چنین با اشاره به قربانی کودک مریانجی عنوان کرد: مادر این دختر بچه دیوانه بوده که پدر او به دلیل شغلی که داشته در بیرون از شهر بوده که متوجه قربانی شدن فرزندش توسط پدرش می‌شود.

براساس این گزارش، مریانج یکی از شهرهای تابعه شهرستان همدان و در ۶ کیلومتری جاده همدان، کرمانشاه و در دامنه‌های الوند واقع است.

آثار تجاوز جنسی در آرش دو ساله دیده شده است!
     
#13 | Posted: 13 Oct 2011 22:03
فروش رایگان کاندوم در بازی های فوتبال!فروش رایگان کاندوم در بازی های فوتبال!

بازی های جام جهانی فوتبال که در افریقای جنوبی در جریان است ، خیل عظیمی از مشتاقان را از سراسر دنیا به این منطقه کشانیده است . نظر به اینکه میزان شیوع ایدز و بیماریهای مقاربتی در این منطقه بالا میباشد ، دست اندرکاران امور بهداشتی افریقا بر آن شده اند که با فروش رایگان کاندوم در توالت های عمومی که در اماکن پر ازدحام قرار دارند گامی در جهت پیشگیری از آلودگی به ویروس ایدز بردارند. نظر به اینکه در همه جای دنیا معمولاً تهیه کاندوم در توالت های عمومی در ازای پرداخت پول مقدور میباشد ، لیکن به منظور تشویق مردم به استفاده از کاندوم در هنگام برقراری رابطه جنسی مسئولین افریقایی از منفعت اقتصادی خود چشم پوشی کرده و به رایگان آنرا در اختیار مراجعه کنندگان قرار داده است . از آنجایی که دراین ایام پر هیاهو که فضای هیجانی خاصی را در منطقه ایجاد کرده است طرفداران تیم های شرکت کننده معمولاً با تاریک شدن هوا جشن و پایکوبی های خود را با مصرف مشروبات الکلی تکمیل مینمایند . لذا میتوان متصور بود که در چنین شرایطی چه اندازه احتمال مبادرت به فعالیتهای جنسیه خطرناک بالا رفته وبه همان نسبت میزان خطر انتقال بیماری های جنسی افزایش میابد . گفتنی است که کارگران سکس در افریقا از ماه ها قبل به شوق درامد اقتصادی بالا چشم انتظار شروع این با زی ها بوده اند.
     
#14 | Posted: 13 Oct 2011 22:04
تجاوز لیلی مظاهری به کیانوش سنجری در صدای آمریکا

بنابر اسناد دادگاه ویرجینیا، (کیانوش سنجری) یکی از کارمندان قراردادی بخش فارسی صدای آمریکا طی شکوائیه‌ای تسلیمی به یکی از دادگاه‌های حوزه واشنگتن مدعی شده است که لیلی مظاهری، وی را مجبور کرده است تا با او رابطه جنسی برقرار کند.


لیلی مظاهری

بنابر اسناد دادگاه ویرجینیا، (کیانوش سنجری) یکی از کارمندان قراردادی بخش فارسی صدای آمریکا طی شکوائیه‌ای تسلیمی به یکی از دادگاه‌های حوزه واشنگتن مدعی شده است که لیلی مظاهری، وی را مجبور کرده است تا با او رابطه جنسی برقرار کند.

سایت ایران گلوبال می‌نویسد: اوراق دادگاه نشان می‌دهد که خانم مظاهری وکیل امور مهاجرت کیانوش سنجری بوده و بنابرگفته سنجری، لیلی مظاهری با تهدید به اخراج از آمریکا، وی را مجبور به هم خوابگی با خود کرده است.


عکسی سکسی از لیلی مظاهری

لیلی مظاهری یک وکیل ایرانی-آمریکائی و بنیان گذار موسسه حقوق قانونی است. وی با تلاش برای مقابله با حکم اعدام زندانیان و مجرمان «محکوم به اعدام» در ایران (بعنوان مثال: “نجات نازنین”، “نجات اشرف”، و “نجات ملک”) توجه رسانه‌های غربی را به خود جلب نموده، و احکام پرونده‌های متعددی به دلیل تلاش‌های وی تغییر یافته است.


کیانوش سنجری، کارمند صدای آمریکا

مظاهری درباره قوانین ایران، و نیز تخلفات حقوق بشر در منطقه خاورمیانه نظرات کار‌شناسی ارائه می‌دهد. وی همچنین در راستای مبارزه علیه نظام اسلامی و متهم کردن جمهوری اسلامی در خصوص ظلم به زنان، و نیز رد حق حضانت فرزند در برابر کنگره آمریکا شهادت داده است.
     
#15 | Posted: 13 Oct 2011 22:06
دختر همجنسگرا، گربه ای را به فرزندخواندگی پذیرفت!

امروز در اینترنت می گشتم که این عکس رو با عنوان “دختر همجنسگرا، گربه ای را به فرزندخواندگی پذیرفت” دیدم و به خودم گفتم حالا چرا گربه؟ چرا یک کودک از خوانواده فقیر رو به فرزندخواندگی نپذیرفته؟ - شنیده بودم سگی سرپرستی چند بچه گربه را پذیرفته ، اما اینکه یک انسان گربه رو به فرزندخواندگی بپذیره یکمی عجیب هست.دختر همجنسگرا و گربه

بیچاره اون گربه که باید با این دختر زیر یک سقف زندگی کنه!
     
#16 | Posted: 13 Oct 2011 22:07
سکس و شلیک به سینه‌ها !

تیموتی هونز، ۳۸ ساله، اهل اوهایوی امریکا، در هنگامی برقراری رابطه جنسی باهمسر خود به او شلیک کرد.تیموتی هونز

تیموتی هونز، ۳۸ ساله، اهل اوهایوی آمریکا، در هنگامی برقراری رابطه جنسی باهمسر خود به او شلیک کرد. به ادعای آقای هونز این امر کاملاً تصادفی رخ داده است و زمانیکه او سعی داشته چیزی از روی میز کنار تخت خواب بردارد به ناگهان ضامن اسلحه‌‌ رها شده و قفسه سینه همسر را نشانه رفته است.

خانم هونز خوشبختانه از این سانحه جان سالم به در برده است لیکن تحقیقات وسیعی پیرامون این جرم در حال انجام است چرا که آقای هونز چند ماه پیش به دلیل توهین و خشونت به همسر ۶۰ روز در زندان بوده است و هنوز کلاس‌های کنترل خشم را به پایان نرسانیده است، لذا تصور می‌رود که صحنه نمایش بوده است و او عمداً قصد کشتن همسر را در سر می‌داشته است!
     
#17 | Posted: 13 Oct 2011 22:15
کیتی پری و مایلی سایرس در سکس پارتیحضور کیتی پری خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی در جشن دختران همجنسگرای آمریکا جنجال آفرین شد. حتی “مایلی سایرس ” هنرپیشه، خواننده‌ی پاپ و ترانه‌ سرای آمریکایی در این سکس پارتی حضور یافت.

کیتی پری و مایلی سایرس گفتند: ما از منتشر شدن عکسهای شخصی خبر داشتیم در واقع ما عکسها را به قیمت 3،500 دلار فروختیم و به موسسه خیریه تحقیقات سرطان سینه هدیه کردیم.

خبرنگار: کیتی تو دوست دختر زیاد داری؟
کیتی پری: بله

خبرنگار: آیا از بوسیدن لب دختران لذت میبری؟
کیتی پری: بله من از بوسیدن لب دختران لذت میبرم بوسیدن لب دوست دخترانم من را یه یاد طعم خوش گیلاس میآورد.
     
#18 | Posted: 13 Oct 2011 22:17
شخصیت مارج سیمپسون در مجله پلی‌بوی جنجال آفرین شد

مارج سیمپسون یکی از شخصیتهای کارتون سیمپسون‌ها هست ، این کارتون آمریکایی که نخستین‌بار در سال ۱۹۸۹ از شبکه تلویزیونی فاکس به صورت مجموعه‌ای تلویزیونی نشان داده شد و از آن به بعد هر هفته پخش می‌شود . خالق سیمپسون‌ها، مت گرونینگ است.شخصیت مارج سیمپسون روی جلد مجله پلی‌بوی

شیکاگو سان تایمز گزارش داد اولین بار که مجله پلی‌بوی به دکه روزنامه فروشی ارائه شد ، از شخصیت کارتونی استفاده کرد و تعداد زیادی مجله را خریدند و همچنین اعتراضات گسترده ای انجام شد.

به نقل از مدیر عامل جدید پلی‌بوی ، فلاندر اسکات : استفاده از شخصیت مارج سیمپسون در مجله پلی‌بوی برای این بود که خوانندگان مجله را بیشتر کنیم ، خواننده مجله پلی‌بوی به طور متوسط ٣٥ سال است و در این سن علاقه مندانی هستند که به کارتون سیمپسون (بزرگ سالان) علاقه دارند.
     
#19 | Posted: 13 Oct 2011 22:27
یک معلم زن 32 ساله آمریکایی شاگرد خود رو که پسر نوجوان بوده به خانه خود برده وبه اومشروبات الکلی خورانده وبه او تجاوز جنسی کرده است .پس از برملاشدن ماجرا و شکایت والدین این دانش آموز این زن از مدرسه اخراج و جریمه سنگینی پرداخت کرد از این رویدادها در مدارس آمریکا زیاد اتفاق می افتد در آنجا رابطه جنسی افراد بالای 18 سال با افراد زیر 18 سال به عنوان تجاوز جنسی تلقی می شه حال آنکه درایران اینگونه موارد یعنی تجاوز زن به پسر بسیار مورد استقبال هم قرار می گیرد
     
#20 | Posted: 13 Oct 2011 22:28
تجاوز 5 پسر به معلم جوان در جنوب تهران

ربايندگان يك معلم مؤسسه خصوصى دخترانه كه با كشاندن وى به زمين كشاورزى درجنوب تهران، به او تجاوز كرده اند
ازسوى قضات دادگاه كيفرى استان تهران محاكمه خواهند شد.
روز دوم‌ اسفندماه‌ سال‌ 82 دختر 22 ساله‌يي‌ به‌ نام‌ فهيمه‌ براي‌ رفتن‌ به‌ آموزشگاه‌ از منزل‌شان‌ در منطقه‌ شهران‌ خارج‌ شد و ديگر برنگشت‌. پدر فهيمه‌ كه‌ نسبت‌ به‌ سرنوشت‌ دخترش‌ نگران‌ شده‌ بود، به‌ كلانتري‌ 142 كن‌ رفت‌ و براي‌ يافتن‌ او تقاضاي‌ كمك‌ كرد.
فرداي‌ آن‌ روز پسر ناشناسي‌ با پدر فهيمه‌ تماس‌ گرفت‌ و گفت‌: ما دخترتان‌ را گروگان‌ گرفته‌ايم‌ و بايد 450 هزار تومان‌ به‌ ما بدهيد تا فهيمه‌ را آزاد كنيم‌.
پدر فهيمه‌ قبول‌ كرد و شخا آدم‌ربا در ميدان‌ صادقيه‌ تهران‌ قرار ملاقات‌ گذاشت‌ تا پول‌ درخواستي‌ را تحويل‌ بدهد و دخترش‌ را آزاد كند،اما ابتدا موضوع‌ را با پليس‌ در ميان‌ گذاشت‌. كارآگاهان‌ به‌ او توصيه‌ كردند، با كيف‌ پول‌ در سر قرار حاضر شود و منتظر رسيدن‌ آدم‌ربا بماند. ساعتي‌ پيش‌ از فرا رسيدن‌ زمان‌ ملاقات‌، ماموران‌ در اطراف‌ محل‌ قرار كمين‌ كردند. بدون‌ اينكه‌ ديده‌ شوند.
اما پدر فهيمه‌ هر چه‌ به‌ انتظار ايستاد، خبري‌ از جوان‌ ناشناس‌ نشد.
او با نااميدي‌ و اضطراب‌ به‌ خانه‌ برگشت‌ و همان‌ شب‌ جوان‌ ناشناس‌ در يك‌ تماس‌ تلفني‌ به‌ او گفت‌: دخترت‌ هرگز به‌ خانه‌ برنمي‌گردد. ديگر منتظرش‌ نباشيد. پس‌ از گفتن‌ اين‌ جمله‌ فورا تلفن‌ را قطع‌ كرد. از سوي‌ ديگر، كارآگاهان‌ جست‌وجوي‌ گسترده‌يي‌ را براي‌ يافتن‌ دختر ربوده‌ شده‌ آغاز كردند تا اينكه‌ با گذشت‌ پنج‌ روز از اين‌ ماجرا، فهيمه‌ با پدرش‌ تماس‌ گرفت‌ و گفت‌: من‌ در ميدان‌ آزادي‌ منتظرت‌ هستم‌ و از چنگ‌ آدم‌ربايان‌ فرار كرده‌ام‌. ماموران‌ همراه‌ با پدر فهيمه‌ به‌ ميدان‌ آزادي‌ رفتند و با دختر جوان‌ روبرو شدند. فهيمه‌ همان‌ موقع‌ همراه‌ ماموران‌ به‌ دايره‌ يازدهم‌ آگاهي‌ تهران‌ رفت‌ تا در آنجا شكايت‌ خود را مطرح‌ كند. ماموران‌ كنجكاو بودند كه‌ بدانند چه‌ بلايي‌ بر سر فهيمه‌ آمده‌ و چگونه‌ به‌ تنهايي‌ برگشته‌ است‌. فهيمه‌ كه‌ بشدت‌ ترسيده‌ بود ماجراي‌ ربوده‌ شدنش‌ را چنين‌ تعريف‌ كرد: روز دوم‌ اسفندماه‌ از آموزشگاه‌ بيرون‌ آمدم‌ تا به‌ خانه‌ برگردم‌. در ميدان‌ نور سوار خودرويي‌ شدم‌ كه‌ سه‌ سرنشين‌ داشت‌. هر سه‌ پسر جواني‌ بودند كه‌ يكي‌ از آنها در صندلي‌ جلو و ديگري‌ در صندلي‌ عقب‌ نشسته‌ بود. جوان‌ سوم‌ هم‌ رانندگي‌ مي‌كرد. در ميانه‌ راه‌ پسر جواني‌ كه‌ در صندلي‌ عقب‌ نشسته‌ بود، چاقويي‌ از جيبش‌ درآورد و به‌ پهلويم‌ فشار داد. مي‌خواستم‌ فرياد بزنم‌، اما دستهايش‌ را روي‌ دهانم‌ گذاشت‌ و مرا روي‌ صندلي‌ خواباند.
آنها در تاريكي‌ شب‌ به‌ سمت‌ يافت‌آباد راه‌ افتادند و مرا در منطقه‌ چهاردانگه‌ به‌ اتاقكي‌ در حاشيه‌ يك‌ زمين‌ كشاورزي‌ بردند.
به‌ آنها التماس‌ كردم‌ كه‌ با من‌ كاري‌ نداشته‌ باشند، اما هر سه‌ با زور وحشيگري‌ به‌ من‌ تجاوز كردند و بعد مرا در اتاقي‌ انداختند و زنداني‌ام‌ كردند.
فرداي‌ آن‌ روز هم‌ دو جوان‌ افغاني‌ كه‌ كارگر زمين‌ كشاورزي‌ بودند به‌ سراغم‌ آمدند و به‌ من‌ تجاوز كردند.
چند بار مي‌خواستم‌ خودم‌ را بكشم‌، اما نشد. مدت‌ چهار شبانه‌ روز در آن‌ خانه‌ كوچك‌ زنداني‌ بودم‌، تا اينكه‌ روز پنجم‌، سه‌ پسر جوان‌ براي‌ انجام‌ كاري‌ از آنجا رفتند، ساعتي‌ بعد به‌ سراغ‌ يكي‌ از كارگران‌ افغاني‌ رفتم‌ و با دادن‌ مقداري‌ پول‌ و زنجير طلايم‌ از او خواستم‌ كه‌ يك‌ اتومبيل‌ برايم‌ بگيرد. او هم‌ پذيرفت‌ و با گرفتن‌ پول‌ و زنجير طلا مرا سوار اتومبيل‌ كرد تا از آنجا بروم‌...
بعد از صحبت‌ هاي‌ فهيمه‌، كارآگاهان‌ به‌ منطقه‌ چهاردانگه‌ رفتند و دو كارگر افغاني‌ به‌ نام‌ اوصف‌ و شكور و پسرجواني‌ به‌ نام‌ مصطفي‌ )19ساله‌( را كه‌ راننده‌ اتومبيل‌ بود، دستگير كردند.
اوصف‌ و شكور به‌ تجاوز به‌ دختر جوان‌ اعتراف‌ كردند و مصطفي‌ در بازجويي‌ اوليه‌ گفت‌: من‌ راننده‌ بودم‌ و از ماجراي‌ آدم‌ربايي‌ خبر نداشتم‌ و يكي‌ از دوستانم‌ به‌ من‌ گفته‌ بود كه‌ در منطقه‌ ميدان‌ نور با دوست‌ دخترش‌ قرار دارد. من‌ هم‌ با آنها رفتم‌، اما وقتي‌ دختر جوان‌ سوار ماشين‌ شد. دوستم‌ با چاقو او را تهديد كرد و به‌ زمين‌ كشاورزي‌ برد. اما همين‌ جوان‌ در بازجويي‌هاي‌ بعدي‌ اعتراف‌ كرد كه‌ او نقشه‌ آدم‌ربايي‌ را مي‌دانسته‌ و به‌ دختر جوان‌ هم‌ تجاوز كرده‌ است‌.
كارآگاهان‌ با اطلاعات‌ به‌ دست‌ آمده‌، يكي‌ از همدستان‌ او به‌ نام‌ داود را كه‌ در ربودن‌ فهيمه‌ شركت‌ داشت‌ دستگير كردند. اما هنوز سومين‌ جوان‌ فراري‌ است‌.
پرونده‌ اين‌ آدم‌ربايي‌ به‌ شعبه‌ 77 دادگاه‌ كيفري‌ استان‌ تهران‌ فرستاده‌ شد و ديروز در دادگاه‌ مصطفي‌ و همدستش‌ داود به‌ ربودن‌ دختر و تجاوز به‌ او اعتراف‌ كردند.
اكنون‌ تلاشي‌ دوباره‌ براي‌ دستگيري‌ سومين‌ جوان‌ متجاوز آغاز شده‌ است‌ تا قاضي‌ دادگاه‌ حكم‌ خود را درباره‌ متهمان‌ صادر كند.

بنا به گزارش خبرنگار ما؛ پرونده اين جنايت سياه كه با توجه به اقرار صريح ربايندگان دختر جوان به تجاوز به عنف به نظر مى رسد آنان با مجازات اعدام روبرو شوند به شعبه ۷۷ دادگاه كيفرى استان تهران ارجاع شده است وقرار است ۵ قاضى به اتهامات هولناك عاملان جنايت سياه رسيدگى كنند.

وای به روزی که فشار کیر ملت بزند بالا خدا رحم کند به کون رهبرشان
     
صفحه  صفحه 2 از 4:  « پیشین  1  2  3  4  پسین » 
شوخی و سرگرمی سکسی انجمن لوتی / شوخی و سرگرمی سکسی / از اینجا و آنجا فقط اخبار سکس بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2018 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites