تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
شوخی و سرگرمی سکسی

از اینجا و آنجا فقط اخبار سکس

صفحه  صفحه 4 از 4:  « پیشین  1  2  3  4  
#31 | Posted: 30 Jun 2013 19:43
جذاب ‌ترین شکل اندام خانم‌ها از دیدگاه آقایان

دوست دارید بدانید که از نظر مردها واقعاً کدام شکل بدن جذاب‌تر است؟ ممکن است ناراحت شوید، چون این چیزی نیست که انتظار شنیدنش را داشته باشید اما واقعیت است


دکترمن_ من یک مرد هستم و درمورد این مسئله تابحال با هزاران مرد صحبت کرده‌ ام. اطلاعات زیادی طی این سال‌ها جمع‌آوری کرده‌ام و تجقیقات و مطالعات مختلفی را هم در این مورد مطالعه کرده‌ام.

پاسخ این سوال ممکن است باعث تعجبتان شود.

دوستتان ممکن است بگوید چه اهمیتی دارد که بقیه چه فکر می‌کنند. فقط باید خودتان باشید. اما خودتان بودن ممکن است باعث تنهاییتان شود.

مطمئناً باید خودتان باشید، اما بهترین شکل خودتان. به شما اطمینان می‌دهم که لازم نیست برای بهتر کردن شکل بدنتان هیچ قسمت از بدنتان را ببُرید!! باید بهترین چیزی که درونتان است را پرورش دهید.

آیا مردها زنان چاق را دوست دارند؟


گاهی اوقات می‌شنوید که مردها زنان چاق را دوست دارند. این مزخرف است. علاوه بر مزخرف بودن یک دروغ است.

فقط به این دلیل که می بینید مردی با یک زن چاق است به این معنی نیست که اولویت او زنان چاق هستند. دلیل آن فقط این است که در آن زمان انتخاب دیگری نداشته است! همین.

ممکن است مردها در خفا به داشتن رابطه‌ عاشقانه با یک زن چاق فکر کنند اما هیچوقت در چشم عموم با او ظاهر نمی‌شوند. بااینکه ممکن است با یک زن چاق که البته مزایای دیگری دارد بمانند اما دوست داشتند که آن زن خوش‌فرم می بود.

اگر همه شرایط یکسان باشد، همه مردان زن خوش‌فرم را انتخاب خواهند کرد.

آیا مردها زنان لاغر را دوست دارند؟


نه واقعاً اینطور نیست. اکثر مردها هیچ تمایلی به مانکن‌های بسیار لاغر نشان نمی‌دهند. درواقع، این اندام‌ها کمی ترسناک هستند و اصلاً سالم به نظر نمی‌رسند.

اما، در فرهنگ امروز کشور ما لاغر بودن به یک هدف مهم بین زن‌ها تبدیل شده است. زنان بسیاری هر روز در تلاشند که برای تحت‌تاثیر قرار دادن زنان دیگر خود را لاغر کنند.

اما این کار اصلاً سالم نیست. باید سعی کنید که متناسب بمانید.

مردها واقعاً چه دوست دارند؟


اگر واقعیت این بود که مردها زنان ریزه‌ میزه را دوست دارند مطمئن باشید که به شما می‌گفتم. اما خوشبختانه اینطور نیست. ممکن است استخوان ‌بندی بدنتان بزرگ یا ریز باشد. اصلاً مهم نیست چون در هر دو صورت می‌توانید برای مردان جذاب باشید.

شکل برای مردان بسیار مهم‌تر از سایز است!


دانشمندان دریافته‌اند که وزن‌های مختلفی جذاب شمرده می‌شوند. به فرم بدن و قد شما بستگی دارد. حقیقت نشان می‌دهد که زنانی که نسبت دور کمر و دور باسنشان 0.7 است برای مردان جذاب‌تر هستند. دانشمندان دریافته‌اند که این مسئله در همه نقاط جهان و همه زمان‌ها در طول تاریخ صدق می‌کند.

به‌طور خلاصه، مردان زنانی را دوست دارند که بدن خوش‌فرم داشته باشند و سایز برایشان اصلاً مهم نیست.

نسبت 0.7 کمر و باسن، نشانه بیولوژیکی از سلامت و باروری در زنان است. مغز مرد به‌طور اتوماتیک‌وار به این نشانه پاسخ می‌دهد.

Beyoncé و Jessica Alba را در نظر بگیرید


Beyoncé اندامی پهن دارد، اما Alba باریک است. اما هر دوی این خانمها در نظر مردان بسیار جذاب هستند. مهم نیست که استخوان‌بندیتان مثل Beyoncé درشت باشد یا مثل Alba ریز، اگر شکل بدنتان زیبا باشد، شوهرتان شما را خواهد پسندید.

چیز دیگری که مردان در زنان بسیار دوست دارند این است که بدنشان فرم داشته باشد و سفت باشد. البته کمی چربی داشتن اشکالی ندارد. اما اشتباه نکنید وقتی مردها می‌گویند دوست دارند زنشان یک پرده گوشت داشته باشد منظورشان داشتن عضله است نه چربی.

چطور اندام ایدآلتان را به دست آورید


نگران چیزهای از بدنتان که قادر به کنترل آن نیستید، نباشید—مثل استخوان‌بندیتان. روی انرژیتان برای خوش‌فرم شدن و رساندن نسبت دور کمر و دور باسنتان به 0.7 تمرکز کنید.

تا جاییکه می‌توانید شکمتان را صاف کنید. تنها راه آن این است که چربی‌های این ناحیه را از بین ببرید.
باسنتان را فرم داده و گردتر کنید. این تفاوت بین کمر و لگنتان را بیشتر نشان می‌دهد.
بالاتنه‌تان را باریک تر کنید—مخصوصاً در ناحیه بازوها و سرشانه. این هم باعث می‌شود که کمرتان باریک‌تر به نظر برسد.

تردید نکنید. اگر بدنتان را متناسب و خوش‌فرم کنید، اندان زنانه شما خود را آشکار خواهد کرد.


ای بس که نباشیم و جهان خواهد بود
نی نام ز ما و نه نشان خواهد بود
زین پیش نبودیم و نبد هیچ خلل
زین پس چو نباشیم همان خواهد بود

حکیم عمر خیام


*******

مردم فقط "یک بار" بايد بمونن تا موفق بشن،
ولى جمهوری اسلامی "هر بار" باید موفق بشه تا بمونه . . .
     
#32 | Posted: 3 Jul 2013 14:08
تجاوز به خبرنگار هلندی در اعتراضات مصر

Dutch journalist has been raped by a group of five men in Cairo's central Tahrir Square

youtube
خبرنگار زن هلندی در جریان اعتراضات میدان «التحریر» قاهره از سوی گروهی از مردان مورد تجاوز قرار گرفت.

زن خبرنگار هلندی که به منظور پوشش اعتراضات مردمی در میدان «التحریر» حضور داشت، قربانی تعرض جنسی گروهی از معترضان قرار گرفت.

این اتفاق دقیقا در مکانی روی داد که در سال 2011 پس از سرنگونی «حُسنی مبارک»، «لورا لورگان»،‌ رییس بخش اخبار بین الملل شبکه CBS مورد ضرب و شتم و تجاوز قرار گرفت.

به گزارش هالیوود ریپورتر، سفارت هلند در قاهره طی بیانیه‌ای ضمن تایید این اقدام غیرانسانی از سوی معترضین مصری، اعلام کرد، خبرنگار زن 22 ساله‌ی هلندی جمعه‌شب در میدان التحریر مورد تجاوز قرار گرفت. سفارت هلند به قربانی کمک کرده و او را پس از درمان‌های پزشکی، به همراه خانواده به هلند بازگردانده شد.

در قالب ویدئویی که بر روی اینترنت قرار گرفته است، لحظه‌ هجوم معترضین مصری در میدان التحریر که در همان هنگام این خبرنگار از سوی چند مرد مورد آسیب قرار گرفت، نشان داده شده است.


ای بس که نباشیم و جهان خواهد بود
نی نام ز ما و نه نشان خواهد بود
زین پیش نبودیم و نبد هیچ خلل
زین پس چو نباشیم همان خواهد بود

حکیم عمر خیام


*******

مردم فقط "یک بار" بايد بمونن تا موفق بشن،
ولى جمهوری اسلامی "هر بار" باید موفق بشه تا بمونه . . .
     
#33 | Posted: 20 Jul 2013 00:06
تجاوز پدر و معلمان مدرسه به دختر ۱۲ ساله

به گزارش منابع خبری چین نوزاد دختر نوجوان ۱۲ ساله چینی سالم به دنیا آمد و مادر و کودک در سلامت کامل به سر می برند
پارسینه _ یکی از شهروندان صاحب مقام دولتی در همسایگی روستای "کیوای یانگ" استان "هونان" چین در اعتراف خود گفت به دلیل داشتن رابطه جنسی با دختر 12 ساله ام او را باردار کردم.

پس از دستگیری وی در پی شکایت مادر این دختر 12 ساله نزد پلیس پدر مجرم شناخته و دستگیر شد.

به گزارش این خبرگزاری وکلای مدافع این مقام دولتی ادعا کرده اند که وی هیچ نقشی در این زمینه نداشته و اعترافهای وی بی پایه و بی اساس و پدر 74 ساله مجبور به اعتراف از سوی پلیس شده است.

پس از آزمایش DNA ثابت شد که او پدر نوزاد است اما دختر 12 ساله اش پدرش را مبرا از این عمل می داند.

وی در حضور پلیس گفت چندین بار از سوی سه تن از معلمین مدرسه مورد تجاوز قرار گرفته است و حتی مدیر مدرسه نیز با تهدید دختر را وادار به سکوت کرده است.

به گفته این دختر 12 ساله بعد از مورد سوء استفاده قرار گرفتن از جانب سه معلم و مدیر مدرسه نزد پلیس شکایت کردم اما مدیر مدرسه را در حال رشوه دادن به افسر پلیس حین تحقیقات بر روی این موضوع دیدم.

به گزارش این خبرگزاری: پدر 74 ساله در حالی که نزد پلیس اعتراف می کرد گفت: در آن زمان کنترل رفتارم به دلیل مصرف الکل قابل کنترل و پیش بینی نبود من مقصر این عمل هستم.

پرونده همچنان در دادگاه در حالی بررسی است.


ای بس که نباشیم و جهان خواهد بود
نی نام ز ما و نه نشان خواهد بود
زین پیش نبودیم و نبد هیچ خلل
زین پس چو نباشیم همان خواهد بود

حکیم عمر خیام


*******

مردم فقط "یک بار" بايد بمونن تا موفق بشن،
ولى جمهوری اسلامی "هر بار" باید موفق بشه تا بمونه . . .
     
#34 | Posted: 25 Jul 2013 00:55
"فحشاي اجباري" در فقيرترين كشور اروپا


داعيه حمايت از حقوق زنان، از سوي سردمداران غربي، تا چه اندازه با واقعيات موجود در قاره سبز منطبق است؟ در اين گزارش به يك انحطاط فرهنگي- اجتماعي در "مولداوي" فقيرترين كشور اروپايي مي‌پردازيم*** كشور "مولداوي"***شايد اغلب مردم جهان، اروپا را به عنوان قاره‌اي ثروتمند و سبز بشناسند، اما جمهوري مولداوي (Republic of Moldova) كشوري در دل اروپاي شرقي و همسايه اوكراين و روماني است كه كمتر نامي از آن شنيده‌ايم. مولداوي، تا سال ۱۹۹۱ بخشي از اتحاد جماهير شوروي و تحت سلطه روس‌ها بود ولي در همين سال به عنوان يك كشور اروپايي، اعلام استقلال نمود. علي رغم مساحت و جمعيت نسبتاً محدود اين كشور، مولداوي عضو سازمان ملل متحد (UN)، شوراي اروپا (Council of Europe) و سازمان تجارت جهاني (WTO) است و حتي خواستار پيوستن به اتحاديه اروپا نيز مي‌باشد.ميزان بسيار اندك درآمد سالانه ملي، موج مهاجرت شهروندان اين كشور به خارج براي فرار از بيكاري و كاهش قدرت خريد، مولداوي را از سال ۲۰۰۹ به فقيرترين كشور اروپايي تبديل كرده است. دولت آمريكا در سال ۲۰۱۰ قراردادي به امضاء رسانيد كه به موجب آن، كشور مولداوي را طي ۵ سال با اختصاص ۲۶۲ ميليون دلار پشتيباني خواهد كرد.


اما نرخ بالاي بيكاري و تورم در اين كشور سبب شده تا تقريباً يك سوم كل جمعيت آن، در خارج از مرزها مجبور به كار و فحشاي اجباري باشند. مولداوي، در مصرف سرانه سيگار و همچنين نوشيدن مشروبات الكلي نيز جزو ده كشور پرمصرف دنياست.
*** بردگي جنسي در اروپا ***


تجارت سازماندهي شده "انسان" در اروپا، پس از فروپاشي اتحاد جماهير شوروي و پايان جنگ‌هاي يوگسلاوي سابق در ۱۹۹۰ ميلادي شدت يافت. عقد "قرارداد شنگن" (Schengen Agreement) در ۱۹۹۳ و حذف مرزهاي جغرافيايي در اتحاديه اروپا، به نقل و انتقال دختران و زنان جوان از كشورهاي اروپاي شرقي (اوكراين، مجارستان، بلغارستان، روماني، استوني...) به اروپاي غربي (آلمان، انگليس، سوئيس، فرانسه، هلند، بلژيك...) انجاميد. البته در ابتدا زنان به عنوان پيشخدمت، نظافتچي و پرستار خانگي مجبور به مهاجرت مي‌شدند، اما رفته رفته با افزايش نرخ بيكاري در خود كشورهاي مقصد، اين مشاغل به افراد مقيم، سپرده شد، اما تجارت زنان از كشورهاي اروپاي شرقي متوقف نشده و تنها در راستاي اهداف منحط اخلاقي و جنسي دلالان، به شكلي ديگر مبدل گرديد.
طبق آمار اتحاديه اروپا، تعداد زنان قرباني بردگي جنسي در اين قاره به سالانه ۵۰۰.۰۰۰ نفر افزايش يافته و تجارت غيرقانوني انسان، رقمي بالغ بر ۱۰ ميليارد دلار را به جيب تاجران سرازير مي‌كند.

كشور مولداوي در زمينه بردگي ناشي از فقر و همچنين فروش دختران و زنان جوان، در اروپا و چه بسا در جهان پيشتاز است. فرزندان و خانواده زناني كه هر روز به كشورهاي ديگر فروخته مي‌شوند، ديگر كوچكترين خبري از آنان دريافت نمي‌كنند. تاجران انسان و دلالان زن در مولداوي، طعمه‌هاي خود را كدگذاري كرده و با خريد و فروش آنان، بستر سوءاستفاده‌هاي حيواني و تجاوز را فراهم مي‌كنند.
زنان و دختران فقيري كه از مولداوي به تمام اروپا علي‌الخصوص كشورهاي اطراف مانند اوكراين و تركيه فرستاده مي‌شوند، غالباً بايد تحت دوره‌هاي درماني پزشكي قرار گيرند، اما به دليل عدم تمكن مالي بعضاً يا جان مي‌سپارند و يا تا پايان عمر از بيماري‌هاي جسمي و روحي رواني متعددي رنج مي‌برند.
بسياري از افرادي كه در گزارشات و عكس‌هاي رسانه‌اي با عنوان "زنان" از آنان ياد مي‌شود، در حقيقت نوجوانان و حتي كودكاني بيش نيستند كه قرباني تجارتي رذل شده‌اند. "ناديا" ۱۷ ساله مي‌گويد: «مادرم از شدت فقر، ما، يعني دو دخترش را فروخت ولي در هيچ دادگاهي از او شكايت نخواهيم كرد.»محل سكونت اين دو خواهر در مولداوي


از شواهد و قرائن پيداست كه سران اروپايي و مقامات دولت‌ها ترجيح مي‌دهند به اين قبيل معضلات كه مهر ننگ بر پيشاني فرهنگ اروپايي و به عبارت دقيق‌تر انحطاط و نابودي فرهنگ به دست اقتصادگران بين‌المللي است، دامن نزنند. پذيرفتن انحطاط اخلاقي ناشي از فقر، بحران‌هاي اجتماعي و فحشاي اجباري، در دل قاره‌اي كه مهد "فمينيسم" و زادگاه داعيه‌داران "حمايت از حقوق زنان است، تناقضي تأسف‌بار را آشكار مي‌كند. در دهه‌هاي اخير سايت‌ها و كمپين‌هاي بسياري جهت حمايت از زنان آسيب‌ديده و قربانيان بردگي جنسي در اروپا راه‌اندازي شده‌اند اما با اين وجود، تغيير چشمگيري در روند بهبود وضعيت هولناك آنان مشاهده نمي‌شود.

حتي "بردگي جنسي" عبارتي است كه با وجود بحث در محافل رسانه‌اي و سياسي، به لحاظ حقوقي هنوز در قوانين اجتماعي اروپا تعريف مشخصي ندارد. اين مسئله در عين حال، با قانون اتحاديه اروپا مبني بر حفظ حقوق اوليه بشر (Charter of Fundamental Rights of the European Union) ضديت تام دارد.

به طور كلي مي‌توان گفت فحشاي اجباري ناشي از فقر در برخي كشورهاي اروپايي كه مانند مولداوي شهرت كمتري دارند، اعتبار و حيثيت شعاردهندگان حامي حقوق زنان را در كل قاره اروپا لگدمال كرده است؛ آيا مسئوليت اين بحران، بر عهده كساني نيست كه هزينه‌هاي ميلياردي خود در حوزه‌هاي تكنولوژي و صنعت را به جاي رسيدگي به وضعيت امرار معاش شهروندان اروپايي و تمركز بر شرايط نامناسب حقوق زنان، صرف ارسال تسليحات نظامي به فرسنگ‌ها دورتر از اين قاره يعني خاورميانه كرده و مي‌كنند؟


******************


دیگه وضع مام بهتر از اونا نیست . . .


ای بس که نباشیم و جهان خواهد بود
نی نام ز ما و نه نشان خواهد بود
زین پیش نبودیم و نبد هیچ خلل
زین پس چو نباشیم همان خواهد بود

حکیم عمر خیام


*******

مردم فقط "یک بار" بايد بمونن تا موفق بشن،
ولى جمهوری اسلامی "هر بار" باید موفق بشه تا بمونه . . .
     
#35 | Posted: 18 Nov 2017 15:37
دختر آمریکایی بکارتش را ۳ میلیون دلار به تاجری از ابوظبی فروخت
یورونیوز فارسی: این دختر ۱۹ ساله که جیزل نام دارد، بکارتش را روی سایت «سیندرلا اسکورت» به حراج گذاشته بود. این سایت به دختران باکره‌ای که می‌خواهند بکارت خود را بفروشند فضایی ارائه می‌کند تا بتوانند خریداری را که بالاترین پیشنهاد را می‌دهد پیدا کنند. روزنامه ایندیپندنت از قول آژانس «سیندرلا اسکورت» نوشت که پیش از تاجر اماراتی، یک هنرپیشه هالیوود حاضر شده بود برای یک بار همبستر شدن با این مانکن آمریکایی، حدود ۲.۸ میلیون دلار بپردازد. هویت هیچ یک از مشتریان و برنده این حراجی اعلام نشده است.

دختر جوان آمریکایی گفته است فکر نمی‌کرد رؤیایش برآورده شود. او می‌گوید: «خوشحالم که بکارتم را روی این سایت فروختم. هیچ وقت فکر نمی‌کردم که مبلغ پیشنهادی این قدر بالا برود.» وی همچنین می‌گوید از این که زنان مایل به فروش بکارت، آماج فحش و توهین قرار می‌گیرند، «یکه» خورده است. دختر آمریکایی می‌افزاید: «اگر من بخواهم برای اولین بار با کسی باشم که نمی‌شناسمش، این تصمیم خودم است. این که هر زنی بتواند هر کاری خواست با بدن خود بکند و جرأت زندگی کردن با جنسیت خود را داشته باشد، نشانه رهایی است.» قرار است این دختر با محافظ شخصی به دیدار خریدار برود. جیزل می‌گوید قصد دارد تا با پولی که به دست می آورد یک خانه بخرد، هزینه تحصیل در دانشگاه را بپردازد و به سفر دور دنیا برود.

به نوشته ایندیپندنت، پیش از این یک مدل رومانیایی ۱۸ ساله به نام «الکساندرا کفرن» در سال ۲۰۱۶ بکارت خود را به مبلغ دو میلیون پوند به یک تاجر هنگ کنگی فروخته بود. الکساندرا گفته بود: «من ترجیح می‌دهم بکارتم را در سیندرلا اسکورت بفروشم تا این که بخواهم آن را به دوست پسری بدهم که معلوم نیست پس فردا رهایم کند.» مالک وبسایت «سیندرلا اسکورت» یک جوان ۲۷ ساله به نام یان تساکوبیلسکی اهل دورتموند آلمان است. او در مصاحبه‌ای با مجله اقتصادی فوربس گفته است که سهم او ۲۰ درصد از ارزش هر معامله در وبسایت است. او همچنین گفته است دخترانی که هنوز به رشد کافی برای تشخیص خواسته خود نرسیده‌اند یا از نظر روانی مشکل دارند، برای شرکت در حراجی بکارت در وبسایت او پذیرفته نمی‌شوند.

با این حال بسیاری از سکسولوژیست‌ها در لزوم وجود چنین وبسایت‌هایی در عصر مدرن تردید دارند. به اعتقاد یک سکس‌شناس به نام «شان بودرام»، فروش بکارت نه تنها در گذشته وجود داشته، بلکه امری بسیار قدیمی و حتی قانونی در بعضی جوامع بوده است.

Make the REST of your life, the BEST of your life
     
#36 | Posted: 18 Nov 2017 15:58
پاره ای از نظرات کاربران ایرانی در مورد پست قبلبیاه. این مفتخورای خارجی هم که پرده بکارت اصلا [براشون مهم] نیست اینجوری راحت خاورمیانه‌ای‌ها و شرقی‌ها رو کیسه میکنن. دختره انقدر ذوق داره از پولی که میخواد بگیره، آدم خوشحال میشه براش

فروش بکارت، از کثافت این دنیا همین یک مقوله رو ندیده بودیم که اونم چشممون به جمالش باز شد.

جنابِ رئیس: ۳ میلیون دلار داده بکارت طرف رو خریده! مگر الماسی چیزی باشه اون تو

از وقتی فهمیدم ٣ میلیون دلار پول داده بکارت یه دخترو خریده میخوام برم تو دَبه اسید که از دُمبالچه به پایین حل بشم

بکارت خریده؟؟مگه موتوره؟؟؟

مثلا چی آگهی داده؟ یک دستگاه بکارت مدل 90 کاملا تمیز آکبند مال یه خانوم دکتر بوده

منم هستم. به هر حال بحث ۱۲ میلیارد تومن پوله و به هر حال هر کاری یه بار اولی داره...

پس من با دوست پسرم خیلی ارزون حساب کردم!

حالا من که پسر هستم و باکره، اگر حراج کنم کسی چند میخره ! آیا نبود مشتری؟ این سکسیسم علیه پسرا نیست؟

من نمی‌فهمم اگه این قانونیه چرا مثلاً تن‌فروشی قانونی نیست و بالعکس؟ یعنی چه فرقی دارن با هم؟

عکس العمل برخی افراد بدلیل ماهیت کلمات به کار برده شده در خبر شاید عجیب باشد و برداشتی غیراخلاقی از قضیه داشته باشند. نسخه صحیح خبر باید اینگونه باشد: دختر آمریکایی با مهریه سه میلیون دلار به عقد موقت تاجری از ابوظبی درآمد. به همین سادگی! پ.ن: دختر به معنی باکره درنظر گرفته شود.
بحث تیتر خبر خیلی مهمه برای عوام، شنونده از تیتر یورونیوز دچار درگیری ذهنی با مبحث اخلاق میشه و با تیتر من صرفا یک خبر ساده میشنوه

Make the REST of your life, the BEST of your life
     
#37 | Posted: 18 Nov 2017 22:25
mahdi75:
سایت «سیندرلا اسکورت»

آدرس سایتش چیه؟؟
     
صفحه  صفحه 4 از 4:  « پیشین  1  2  3  4 
شوخی و سرگرمی سکسی انجمن لوتی / شوخی و سرگرمی سکسی / از اینجا و آنجا فقط اخبار سکس بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites