انجمن لوتی
صفحه  صفحه 1 از 9:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  پسین »
Homosexuals - همجنسگرایان

تاپیک اختصاصی دوجنسه های ایرانی

 مرد
#1   Posted: 19 Sep 2011 20:02

 1 Star

ارسالها: 106

درخواست ایجاد تاپیکی برای دوجنسه های (شیمیل یا تراجنسی) ایرانی دارم

اسم تایپیک : تاپیک اختصاصیه دوجنسه های (ترنسکشوال) ایرانی.

می خوایم بفهمیم چقدرن،وضعیتشون چجوریه. (دوجنسه های ایرانی بیان ببینیم چقدرن)


گذشته ها را فراموش میکنم .
 
     
  
 مرد
#2   Posted: 19 Sep 2011 20:48

 1 Star

ارسالها: 106

دو جنسه (بیناجنس ) کیست؟


دو جنسه و یا بیناجنس : حدود ۱٫۷ درصد از تولدهای انسانی فرد متولدشده دارای صفات اولیه­ و ثانویه­ جنسی متضاد است. به این معنی که اندام‌های جنسی مربوط به یک جنس را دارد (صفات اولیه) اما موی صورت، لحن صدا، توزیع چربی در بدن، ساختار استخوانی و استقامت ماهیچه­ای (صفات ثانویه) او کم­ و بیش شبیه جنس دیگر است،به عبارت ساده تر : خصوصیات هر دو جنس را دارا هستند ،این افراد به نوعی اختلال جنسی مبتلا هستند. به این گونه افراد بـِـیناجــِنس و یا دوجنسه (intersex و یا Hermaphrodite) گفته می‌شود.
یک فرد دوجنسی در زندگی خود ممکن است با برادران و خواهران خود، خانواده خود، دوستان خود و جامعه خود، درگیر کش‌مکشی هویتی باشد. اغلب افرادی که در زمان تولد دوجنسی به دنیا می‌آیند در همان سنین تحت عمل جراحی تثبیت یا تغییر جنسیت قرار می‌گیرند. عملی که ممکن است فردای آنها را با یک بحران هویتی عجین کند.

افراد دوجنسی در معرض رفتارها و برچسب‌گذاری‌های اطرافیان قرار می‌گیرند و ممکن است سال‌ها خود را به خاطر آنچه که هستند سرکوب کنند و شرایط فشار و استرس زیادی را تجربه کنند. حتی این امکان دور از انتظار نیست که از طرف خانواده‌های‌شان طرد شوند.


گذشته ها را فراموش میکنم .
 
     
  
 زن
#3   Posted: 31 Jul 2012 14:20


 1 Star

ارسالها: 74
alex0211: بله دوست عزیز من توی مرکز شهر تهران زیاد میبینم. ولی بیشتریاشون خیلی خجالتی و کم رو هستن.
از مدیران درخواست کردم یه تاپیک برای شیمیل ها بزنیم که هم اونا خجالتشون بریزه و هم راحت بتونن ابراز وجود کنن و بقول خودمونی یخشون اب بشه.
یه شیمیل باید بدونه که مثل بقیه ادم ها میتونه زندگی کنه و حالت بدن و تناسب اندامش نباید ازادیه اونرو توی جامعه ازش بگیره.
باید با اراده قوی و اعتماد بنفس جلوی بقیه اظهار وجود کنه و پیشرفت داشته باشه.
برای اندام هم مدل های مختلف لباس این روز ها همه جا یافت میشه که میتونه حالت اندام رو بپوشونه و یا دارو هایی هست که اندام هارو نمایان کنه که این داروها میشه روش عکس.
چون من تا حالا زیاد دیدم که از صدای خودشون خجالت میکشن که مردم عادی بشنون در حالی که هر نوع صدایی رو میشه تغییر داد با استفاده از دارو و ... که گفتنش بد اموزی داره .
اگر مشکل صدا داشته باشن هم عیبی نداره.چون این روزها صدا نیست که کاره ادمو جلو میبره مهم اراده و اعتماد بنفسه.
من تا حالا خیلی دیدم که زن هایی با صدای کلفت حرف میزنن{مردونه} و خیلی هم دیدم که مردهایی با صدایی فوق العاده نازک {زنونه } حرف میزنن و بر میگرده با هنجره و تارهای صوتی با پزشک معالجش حل میشه و نمیشه دیگه بهش گفت مشکل.

شیمیل های عزیز و دوستان ببخشید اگه زیاد گفتم و سرتون رو درد اوردم.
سلام من تازه اومدم انجا و خوب جالبه که اطلاعات کافی در مورد ترنس ها و تفکیک اونها با شیمیل و زنونه پوشها نمی بینم

و اینه برای گذاشتن عکس حتماْ بایستی اونو لینک کرد من هم عکس های زیادی دارم.
 
     
  
↓ Advertisement ↓
TakPorn
 مرد
#4   Posted: 11 Aug 2012 07:42


 1 Star

ارسالها: 229
خواهشا گي ها و زنانه پوش ها،همينجور كه براشون تايپينگ مجزا،در سايت ايجاد شده
همانقدر هم به دوجنسه ها احترام بزارند،تا تايپينگ مستقل و مجزاي خودشون رو داشته باشند.

دوجنسه به شخصي گفته ميشه كه مادرزاد،سينه زنونه دارند و آلت تناسلي مردونه(كير)
و به دليل گذران زندگي روزانه،(تحصيل-كارو...)سرزنش خانواده و آشنايان-به يكي از دوجنس،زنانه يا مردانه،در جامعه ظاهر ميشوند
 
     
  ویرایش شده توسط: AminE  
 زن
#5   Posted: 17 Aug 2012 13:22


 1 Star

ارسالها: 74
AminE: وجنسه به شخصي گفته ميشه كه مادرزاد،سينه زنونه دارند و آلت تناسلي مردونه(كير)
و به دليل گذران زندگي روزانه،(تحصيل-كارو...)سرزنش خانواده و آشنايان-به يكي از دوجنس،زنانه يا مردانه،در جامعه ظاهر ميشوند

ترنس یا دوجنسه کسی هست که به لحاظ ترشح هورمونهاش با مردا متفاوته و هورمونهای جنس مخالف رو داره حالا میتونه به اندازه باشه که روی اندامشم تاثیر داشته باشه پس هورمون تراپی میکنه و در نهایت تغییر جنسیت میده البته خیلی کلی گفتما.

hasharjon: یعني ما توي اين سايت دوجنسه ي واقعي نداريم!؟
يا كسي كه اونا رو از نزديك ديده باشه.

چرآ انقدر واسه شماها تعجب اوره معلومه که داریم و خیلی هم زیاد من ترنس هستم و خیلی های دیگرم میشناسم که مثل من هستن عکسهامم میتونی تو تایپیک ترنسها و عکسهای سکسی ببینی نمیدونم چٰا شماها اول یکم تحقیق نمیکنین بعد...

breast_lover: یه سوال داشتم فرق ترنس با شیمیل چیه؟
ترنس کسی هست که به لحاظ ترشح هورمون ابتدا زن هست و حالا یا عمل زیبایی انجام میده و یا به صورت طبعیی و اورکانیک به لحاظ جسمی زن هست اما عمل میکنه و واژن میزاره ولی از نظر روحی و رفتاری کاملاْ دختره و حتی مثل من بعضی ها اورگاسم میشن که این به میزان و درصد ترشح هورمون استروژن بستگی داره اما شیمیل ها مرد هستن که با گذاشتن پروتز خودشونو شبیه زنها میکنن و خوب این کاملاْ موقتی هست و حتی مثل مردها ارضا میشن اما داشتن ظاهر جنس مخالف رو دوست دارن و خودشونو در اون قالب احساس میکنن اما مشکل ترشح هورمونی ندارن و بیشتر یه مسله منتالی هست تا اورگانیک و خوب من ترنس هستم حالا شاید باورش برای بعضی ها سخت باشه اینجا یا تو خیابون فرقی نمیکنه چون اندامم و ظاهر و صدام کاملاْ دخترونه هست بعضیا اینجا باور نمیکنن و فکر میکنن و سر کارشون گذاشتم اما خوب میزان ترشح استروزن من ۸۱٪ به نسبت ۱۹٪ تستسترون هست و این کاملاْ زنونست، اورگاسم میشم و بقیه چیزام کاملاْ دخترونست فقط وازن ندارم که اونم باید عمل کنم.
 
     
  ویرایش شده توسط: naznazishiva  
 زن
#6   Posted: 18 Aug 2012 03:58


 1 Star

ارسالها: 74
majeidawz: البته توضیحاتت در مورد ترنس و شی میل خیلی دقیق و درست نبود. در واقع ترنس و شیمیل با هم تفاوتی ندارند. هر دو در واقع زنانی هستند با آلت مردانه. در این افراد هم اختلالات هورمونی باعث میشه که چهره و اندام تا حدی زنانه باشه ولی آلت تناسلی مردانه باشه. بسته به میزان و درصد هورمونها شباهت این افراد به مرد یا زن تغییر میکنه. به عنوان مثال هورمون زنانه در شما زیادتره و در نتیجه شما شباهت و تمایلت به قالب زنانه هست. البته هورمونها اونقدر زیاد نیست که باعث بشه مثلاً سینه ها به اندازه کافی بزرگ بشه. در نتیجه برخی از این دوستان جراحی پلاستیک میکنن و با گذاشتن پروتز بالاتنه رو کاملا زنانه میکنن.
بهزیستی به اونهای که شمیل هستن و فقط پروتز میزارن مجوز نمیده و اینکه تو بدن هر جنسی هورمون جنس مخالف ترشح میشه مثلاْ خانوما ۱۰ تا ۱۵٪ تستسترون و برعکس و گاهی ه بیشتر اما شیمل ها مثل ترنسها ا.نقدر ترشح هورمونی ندارن و خوب سینه های من هم کوچیک نست ۷۰ هست میتونی تو تایپیک سینه های ایرانی ببینی و من اورگاسم میشم و خوب چون رحم ندارم تو روده میریزه و مقداری که بیرون میاد خیلی کمه بی رنگ و مثل اب هستش خیس میشه بیشتر اما با یک شیمیل بودم که اون مثل یه مرد باهام سکس میکرد هم تو ایران و هم بروکسل اونا بیشتر پروتز میزارن تا تاثیر هورمون و هورمون تراپی اونی هم که ایران بود چون نتونست مجوز بگیره عمل کرد و سینه ها و باسنشو پروتزشو برداشت من باسنم اندازش خوبه سینه هامم نمیخوام دست بزنم همه هم خوششون میاد حالا بعضی اقایون سینه بزرگ دوست دارن خوب اون مشکل من نیست یا کلاْ مشکل ماها نیست.

majeidawz: اورگاسم میشی یعنی با وجودِ داشتنِ آلت تناسلی مردانه، انزال مردانه نداری و ارگاسم داخلی داری؟؟؟؟
بخاطر وجود استروزن و خوب فیناستراد بالا ترشح صورت میگیره همون طور که در خانوما هست.

saeed_1390: naznazishiva شماها باورتون میشه این زنه به تایپیک نگاه کنید باید این حرفارو بزنه
واقعا خستم کردن بله من زن هستم اما ترنس یه زن فقط برای سکس بهش نگاه میشه من عاشق سکسم اما لینجا ها که میام میبینم انقدر خودتون بهک دورغ گفتین که اگه کسی راست بگه باور نمیکنین تو تایپیک ترنسها که فقط زنونه پوشها و پسرا هستن و جالب به اونا میگن ترنس و من ترنسم و یه زن و به زن بودنمم افتخار میکنم.
 
     
  
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
 زن
#7   Posted: 29 Aug 2012 05:25


 1 Star

ارسالها: 74
عکس های شیوا
 
     
  ویرایش شده توسط: naznazishiva  
 زن
#8   Posted: 29 Aug 2012 09:52


 1 Star

ارسالها: 74

عکس های شیوا دوجنسه (تراجنسی) ایرانی


 
     
  
 زن
#9   Posted: 29 Aug 2012 09:57


 1 Star

ارسالها: 74

عکس از سوراخ کون شیوا دوجنسه (شیمیل ایرانی)


آب کیر روی کون و لای کون (اسپرم روی سوراخ کون و کمر)


 
     
  
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
 مرد
#10   Posted: 1 Sep 2012 10:53


 1 Star

ارسالها: 85
naznazishiva: سینه های من هم کوچیک نست ۷۰ هست میتونی تو تایپیک سینه های ایرانی ببینی و من اورگاسم میشم و خوب چون رحم ندارم تو روده میریزه و مقداری که بیرون میاد خیلی کمه بی رنگ و مثل اب هستش خیس میشه
من گفتم مثلا سینه های شما کوچیکه مثال زدم عزیزم. منظورم شمای نوعی بود
ارگاسم میشی تو روده میریزه؟ میدونی داری چی میگی؟
کم بیرون میاد و کمه و بی رنگ و مثل آب؟ از کجا بیرون میاد؟ کجا خیس میشه؟

ببین، ترنس یا شیمیل یا لیدی بوی، یک زن است با آلت مردانه. دقیقا همون چیزی که شما از خودت توصیف کردی. چنین اشخاصی خلق و خو و حتی صدا و اندامشون زنانه است.(نه مثل پسرهای این سایت که لباس زنانه میپوشن و فکر میکنن که دوجنسه و ترنس هستن)

ترنسها آلت مردانه دارند و مانند مردها هم ارگاسم میشن
 
     
  
صفحه  صفحه 1 از 9:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  پسین » 
Homosexuals - همجنسگرایان

تاپیک اختصاصی دوجنسه های ایرانی

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید
رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
↓ Advertisement ↓
 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2022 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA

انجمن لوتی   18+

قبل از بازدید از این وب سایت، شما تأیید می کنید که حداقل 18 ساله و در سن قانونی هستید و شرایط و ضوابط و قانون حریم خصوصی (قوانین انجمن) را مطالعه کرده اید. و در ضمن موافقت می‌کنید که این وب‌سایت از کوکی‌ها (cookies) استفاده کند تا در صورت لزوم بتواند عملکردهای ضروری و بهبود و ارتقا تجربه شما را فراهم کند. در ضمن شما متوجه هستید و می پذیرید که این وب سایت هیچ یک از اطلاعات شخصی یا حساس شما را جمع آوری نخواهد کرد.