خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
Homosexuals - همجنسگرایان انجمن لوتی / Homosexuals - همجنسگرایان /

چرا به دادن علاقه مند شدم؟! / پسر 19 ساله + عكس


صفحه  صفحه 5 از 11:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  پسین »
Lyndsy_Fonseca مرد #41 | Posted: 21 Jun 2014 01:07 | Edited By: Lyndsy_Fonseca
کاربر

 
vizly_parsa:
سلام من پارسام ١٨ سالمه
من همین چند دقیقه پیش عضو شدم
راستش دنبال یجایی میگشتم حرفامو بزنم
ولی همش فکر میکردم مسخرم میکنن
از طریق یکی از دوستام با اینجا آشنا شدم...
تا حالا دوستای زیادی داشتم یعنی شاید بیشتر از همه ی همسن و سالام ولی دوست خوب خیلی کم و شایدم کمتر از همه!
خیلی بدم میاد یکی به خاطر سکس باهام دوس شه ولی از زمانی که یادم میاد به خاطر سکس باهام دوس شدن یعنی الان میفهمم که همش به خاطر سکس بوده...
چندوقتیه خیلی افسردم و دوس ندارم بیرون برم چون همیشه توو کوچه و خیابون بهم تیکه میندازن و اذیتم میکنن قبلا زیاد توجه نمیکردم اما الان نمیتونم
فکر نکنم مدت زیادی رو بتونم با این شرایط دوام بیارم
خیلی طولانی شد ولی هرکی خوند اگه میتونه راهی بهم نشون بده ازین شرایط در بیام خیلی ازش ممنون میشم

سلام. من هم اون اوایل گیج شده بودم، به هرحال چیز کمی نیست. هرچی باشه بعد از سالها با ابعاد جدید زندگیت روبرو میشی و میتونه شوکه کننده باشه.

هیچ چیز و هیچکس نمیتونه بهت کمک کنه به جز خودت. اول باید ببینی خودت دقیقا چی فکر میکنی در مورد خودت و اصلا چرا اینجایی؟ همجنسگرا هستی؟ استریت هستی؟ ....... آیا احساس گناه داری؟ نداری؟ عقیده ی مذهبی داری؟ نداری؟ و......

خیلی خیلی موارد کمی پیش میاد که کسی صرفا عاشق اخلاق و روحیات کس دیگه ای بشه. سکس بخشی از رابطه ی عاشقونس و طبیعیه. زیبایی از عوامل جذب کننده است و ری اکشن مطابق با زیبایی و سکس رو به عنوان یه چیز عجیب و یا عامل تحقیر امیز نگاه نکنید. سکس قسمت مهمی از زندگی عاطفی انسانهارو تشکیل میده. با برقراری رابطه متشکل از یک جفت نر و ماده و یا نر-نر و یا ماده-ماده هورمون اکسی توسین ترشح میشه که عامل اصلی همون شور و حرارت یک رابطه ی عاشقونه محسوب میشه. در کنارش هورمونهای پرولاکتین و اندورفین هم نقش مهمی دارن. میخام این رو بهتون بگم که تمام این واکنشها غیرارادی هستش و نباید اصلا سخت بگیرید این چیزهارو.. کافیه با موج حرکت کنید بزارید همه چیز روال طبیعی خودشو رو طی کنه
?It never stops, does it


I'm not gay
      
lonely_guy مرد #42 | Posted: 22 Jun 2014 16:50
کاربر
 
Arman2b:
من خوب پستا رو نخوندم ولی ۲-۳ تا خط رو خوندم ، چیز عجیبی گفتین همتون،یعنی چی دگرجنس گرا بودن و کلا همه نوع سکس ممنوعه؟ منظورتون چیه؟!

به نظرم بهترینش اینه یکیو واقعا پیداکنی بخوادتت و فقط با خودت باشه یعنی فقط خودتون دونفر. با بقیه هرچه زودتر قطع رابطه کن. یکی که واقعا همو دوست داشته باشین البته اکه همجنسگرا هسی!
      
Lyndsy_Fonseca مرد #43 | Posted: 6 Jul 2014 04:25 | Edited By: Lyndsy_Fonseca
کاربر

 
vizly_parsa:
من چیزی از هورمون و اینجور چیزا سر در نمیارم فقط میدونم نمیخوام بهم بگن چه جیگری و عمو چند سالته و اینجور چیزا...
اصلا خودم قبول دارم یکی میتونه پسر دوس داشته باشه ولی نباید باهاش مثه دخترا رفتار بکنه که
دخترا یچیزایی رو دوس دارن پسرا یچیز دیگه
تقریبا ٨٠%از کسایی که میخواستن باهام دوس بشن و بعد یه مدت حرف از سکس میزدن وقتی بهشون گفتم نه اولش مثه استاد دانشگاها توضیح میدادن که اینکار عادیه ولی وقتی قبول نمیکردم شروع میکردن به فحش دادن...
واسه همین فقط با یکی دوتا از دوستام فقط حرف میزنم بقیشون واسه سکس میخوان حرف بزنن
الانم احساس میکنم هیچ چیز خوبی جز قیافه و بدنم واسه بقیه ندارم که باهام دوس شن...
نمیتونم قبول کنم مثه دخترا باهام رفتار کنن...
حتی اونایی که من میخوام باهاشون دوس بشم و اهل اینکارا نیستن قبول نمیکنن وشنیدم با فلانی چیکار کردی درحالی که من روحمم خبر نداره از اون حرف ولی کسایی که نمیتونن بام دوس شن واسم حرف در میارن
خیلی نامردیه:'(

قابل هضم نیست اخه. اگه شما واقعا به این چیزا علاقه نداری چرا وارد انجمن گی ها شدی و این سوالات رو می پرسی؟

همجنسگراها حتی اگه فرض بگیریم که اهل سکس نباشن، ولی این رو مطمئنم که حداقل هیچکدومشون از اینکه مورد تعریف و تمجید (درمورد ظاهر و چهره و شمایل) قرار بگیرن بدشون نمیاد. اون هشتاد درصدی هم که میگین به سکس فکر میکردن دقیقا قاعده ی بالارو تایید میکنه. همونطور که از اسم همجنسگرایی پیداس، این رابطه شامل برقراری ارتباط با همجنس هستش که سکس هم جزئی ازونه. موارد نادری پیدا میشه که واقعا دنبال سکس نباشن و یه دوستی معمولی بخوان.
در اینصورت شما باید بیشتر تلاش کنید تا ازین موارد نادر پیدا کنید.

مشکل شما با سکس داشتن چیه؟ من فکر میکنم شما با سکس داشتن مشکلی ندارید. فقط دوست ندارید که کسی در نگاه اول برای سکس به شما جذب بشه، چون در اینصورت یه حالت سواستفاده ای داره (دقیقا چیزی که خودم در رابطه ی اولم داشتم )

در کل اما بازم حس میکنم شما خواسته یا ناخواسته بسیار همجنسگرا و گی هستید ، جدی میگم این رو. هیچکس در صورتی که خودش نخواد اسباب سواستفاده ی بقیه نخواهد شد.. به نظر من شما علی رغم چیزی که میگید بطور ارادی یا غیرارادی به اطرافیانتون این سیگنال قوی "هی... میتونی به من تیکه بندازی چون من لذت میبرم ازش" رو القا میکنید.

بنابراین اگه واقعا علاقه ای به این مسائل جنسی ندارید سعی کنید روی رفتار خودتون کنترل بیشتری داشته باشید، در اینصورت هیچکس به فکر سکس با شما نخواهد بود. (بازم میگم اگه شما نخواین، کسی در مورد شما فکر سکسی نمیکنه)

موفق باشی دوستم
?It never stops, does it


I'm not gay
      
Lyndsy_Fonseca مرد #44 | Posted: 6 Jul 2014 12:43 | Edited By: Lyndsy_Fonseca
کاربر

 
این مطلب خیلی جالبه..

ژنتیک مادر می تواند پسر همجنسگرا تولید کند!بر اساس یک مطالعه جدید، چینش ژن های یک مادر می تواند بر گرایش جنسی پسرش تاثیر بگذارد.این تحقیق به اثبات یک دهه مناقشه بر سر احتمال ژنتیکی بودن همجنسگرایی کمک می کند.
X و Y:
کروموزوم ها ملکول های رشته مانند بزرگی هستند که یک دستور العمل ژنتیکی ارگانیسم را شامل می شوند. انسان 23 جفت کروموزوم دارد. کروموزوم X یکی از همان دو کروموزوم جنسیت در پستانداران است؛ و دیگری Y است. زنان دو کروموزوم X دارند و Y ندارند، در حالی که مردان یک کوروموزوم X و یک Y دارند.
اگرچه زنان دو کروموزوم X دارند اما یکی از آنها فعال است، چرا که دیگری در حین فرآیندی بنام "متیلاسیون"5 غیر فعال می شود.
اگر یکی از کروموزوم های X زن غیر فعال نشود، ماده ژنتیکی بسیار فراوانی خواهیم داشت که می تواند منجر به ایجاد پروتئین اضافی مضر شود.
تفاوت بزرگ:
بطور معمول، غیر فعالی کروموزوم X در زنان بطور اتفاقی رخ می دهد: نیمی از سلول ها در بدن زن یک کروموزوم X غیر فعال دارند، در حالی که در دیگر سلولها آن کروموزوم X دیگر غیر فعال است.
اگرچه زمانی که محققان در این پژوهش اخیر سلولهای 42 مادری که حداقل دو پسر همجنسگرا داشتند را بررسی کردند، دریافتند که یک چهارم زنان در این گروه گونه متفاوتی را نمایش می دهند.
"بوکلانت" به Live Science"" می گوید: "هر سلول جداگانه که ما در این زنان بررسی کردیم یک کروموزوم X غیر فعال مشابه داشت. این بسیار غیر عادیست."
متقابلا تنها 4 درصد مادرانی که پسر همجنسگرا نداشتند وتنها 13 درصد از مادرانی که یک پسر همجنسگرا داشتند، این عدم توازن حاد را نشان دادند.
بوکلت می گوید: "ما فکر می کنیم یک و یا تعداد بیشتری از ژن ها در کروموزوم X وجود دارند که بر گرایش جنسی پسران این مادران تاثیر گذاشته اند."
سایر کروموزوم ها هم شامل می شوند:
"بوکلانت" همچنین پیش از این کل ژنوم انسانی مردانی که دو و یا بیشتر برادر همجنسگرا دارند را مورد بررسی قرار داده است. محققان امتدادهای یکسان DNA بر روی سه کروموزوم 7، 8 و 10 یافتند، که در 60 درصد برادران همجنسگرای مورد مطالعه مشترک بود.
مطالعه همچنین دریافت که مادران نقش غیر معمول بزرگی در گرایش جنسی پسرشان دارند: منطقه کروموزوم 10 تنها زمانی با همجنسگرایی مرتبط می شود که از مادر به ارث رسیده باشد.
"بوکلانت" در مصاحبه تلفنی می گوید: "ما فکر می کنیم که اینگونه خواهد بود که مردان همجنسگرایی وجود دارند که مردان همجنسگرای کروموزوم X هستند، همچنین مردان همجنسگرای کروموزوم 7، مردان همجنسگرای کروموزوم 10 و یا در مواردی ترکیبی از اینها خواهند بود."
"بوکلانت" فکر می کند اگرچه موانعی مانند رهبران مذهبی وجود دارد، اما نباید این نگرانی ها مانع دانشمندان شود تا سوالات اساسی مطرح کنند از جمله اینکه آیا همجنسگرایی زمینه ای ژنتیکی دارد یا نه؟
او معتقد است زمانی که بتوانیم این تغییرات را در گرایش جنسی ایجاد کنیم، خصوصیات شخصیتی و فیزیکی دیگری همچون هوش یا توانایی موسیقیایی را هم می توانیم تغییر دهیم، که از نظر او دست یافتنیست؛ اما گذشته از اتفاق افتادن این مسائل یا نه، بنظر او این یک سوال پزشکی نیست؛ بلکه این تمام جامعه است که باید در این زمینه تصمیم بگیرد.

برگرفته از سایت آیریس

منابع:
http://www.genetics.ucla.edu/courses/hg19/
http://www.genetics.ucla.edu/courses/hg19/Bocklandt_et_al.pdf
?It never stops, does it


I'm not gay
      
Lyndsy_Fonseca مرد #45 | Posted: 12 Jul 2014 15:28
کاربر

 
vizly_parsa:
@Lyndsy_fonsesca
نمیدونم چرا اینقد قضیه رو علمیش میکنی
انگار خودت توو این جامعه نیستی
یه بار بری بیرون و دقت کنی میبینی که چند نفر دوس ندارن اینکارو ولی هیچکس واسش نظر طرف مقابل مهم نیس که میخواد یا نه که اگه هم نه کارشو به زور هم شده انجام میده
درضمن من هم به هیچکس القا نمیکنم که به من تیکه بندازن...مگه دسته منه؟!شعور بقیه هم دست من نیس که
تو هم پسر ها رو با دخترا یکی میدونی واسه دوس داشتن

عزیزم من نمیدونم مشکل اصلیت چیه آخه؟ نمیدونم کجا زندگی میکنی، ولی آخه مگه میشه کسی این همه آدم منحرف دورش داشته باشه که فقط به تجاوز و تیکه انداختن و اذیت کردن شما فکر کنن؟

برای منم این مسائل بوده ولی نه در این حد که همه ی آدمهای اطرافم بهم تیکه بندازن و کسی بخواد با زور بهم تجاوز کنه و این موضوع برام تبدیل به یه معضل بشه!

جواب این سوالات من رو میشه صاف و پوست کنده بدی؟

- شما گی هستید ؟
- اگه گی هستی، گی بودن رو دوست داری یا متنفری که گی هستی؟
- رابطه ی ایده آل گی رو چی میدونی؟ و سطح توقعاتت از پارتنرت چیه؟
- اگه گی نیستی چرا و چطور به ذهنت خطور کرد که بیای اینجا (انجمن همجنسگرایان) و مشکلت رو مطرح کنی؟
- علاقه ای به دخترها دارید؟
?It never stops, does it


I'm not gay
      
shayyan مرد #46 | Posted: 4 Nov 2014 01:36
کاربر
 
با سلام . بله همه ی شما درست میگویید. همه ی ما انسان ها نیاز دارید توسط کسی مورد عشق و نوازش باشیم و کسی رو دوست بداریم. ما هم جنس گرایان خیلی سخت میشه کسی رو پیدا کنیم که ما را واقعا بخواهد نه برای این که برای مفعول پول خرج میکنیم یا فاعل صرفا مفعول را برای ارضای جنسی خودش می خواهد. بلکه تنها برای این که هر دو از این که کنار هم هستند ارامش داشته باشند. همیشه در این فکرنباشند که حالا کسی بهتر پیدا بشه اون منو ول میکنه{احساس نا امنی} من یکی از بزرگ ترین اشتباهاتم این بوده که همیشه به طرفه مقابم احساس امنیت داده ام ولی در عوض از همین را من را بسیار اذیت کرده اند

واقعا دلم ی حس واقعی می خواست هنوزم کمبود عشق را تو دلم حس میکنم ی خلا که فقط با عشق و اطمینان کسی که هم اغوشت میشه میتونی پر کنی. کسیکه از همه دل بکنه و فقط تو رو دریابه تو تمام حالات بد زندگی ارومت کنه . کسی که ندیدنش ارمشو ازت بگیره و فقط دل خوشه این باشی که اگه با تو نیست با کس دیگری هم نیست . حتی بتونی ذر غیابش با فکر کردن به او و یاد چشمان زیبایش ارام بشی

واقعا چقدر سخت شده که برای ی دوستیه ساده نمیشه به کسی اعتماد کرد مخصوصا همجنسگرایان . مگه من چی میخواهم از کسی به جز ی رابطه 2 طرفه از عشق و دوستی .چرا بعضی ها همش دنبال کسی بهترند شاید اولین عشقت بهترین باشد و دیگران هوسی زود گذر چرا در اغوش کشیدن کسی که دوستش داری برایت سخته باور کن ان کسی که تورا دوست دارد با تمام عیب هایت دوستت دارد .ولی دیگران تو را برای لذت خود میخواهند و با اولین نه که به انها میگویی باعث عصبانی انها میشوی ولی عشقت همیشه صبور است همیشه . ولی تنهای تنها
برگ زرد
      
satiar زن #47 | Posted: 1 Dec 2014 02:56
کاربر

 
من صادقانه نظر خودمو میدم. بخداوند قسم میخورم یه ذره دروغ نگم..من از ۸سالگی یا ۹سالگی نیاز شدید به همجنس رو در خودم احساس میکردم. و همیشه وقتی استخر میرفتم با دیدن اندام لخت پسرای دیگه شدیدا تحریک میشدم.. و معمولا رابطه هامم از سن ۱۲سالگی به بعد اروم اروم با پسرای فامیل شکل گرفت و اولین باری که سکس را به شکل واقعی تجربه کردم ۱۵سالم بود وتا بمیرم دوران ۱۵تا ۲۰سالگی رو هرگز فراموش نمیکنم و زیباترین دخترای دنیا برام از کاملا بی معنا!! هرکی دوست نداره نپذیره ولی من واقعیت رو گفتم و میدونم اغلب پسرای گی بامن هم عقیده هستن. موفق باشین.
پسر کوچلوی شیطون!!
      
Lyndsy_Fonseca مرد #48 | Posted: 7 Dec 2014 01:03 | Edited By: Lyndsy_Fonseca
کاربر

 
satiar:
من صادقانه نظر خودمو میدم. بخداوند قسم میخورم یه ذره دروغ نگم..من از ۸سالگی یا ۹سالگی نیاز شدید به همجنس رو در خودم احساس میکردم. و همیشه وقتی استخر میرفتم با دیدن اندام لخت پسرای دیگه شدیدا تحریک میشدم.. و معمولا رابطه هامم از سن ۱۲سالگی به بعد اروم اروم با پسرای فامیل شکل گرفت و اولین باری که سکس را به شکل واقعی تجربه کردم ۱۵سالم بود وتا بمیرم دوران ۱۵تا ۲۰سالگی رو هرگز فراموش نمیکنم و زیباترین دخترای دنیا برام از کاملا بی معنا!! هرکی دوست نداره نپذیره ولی من واقعیت رو گفتم و میدونم اغلب پسرای گی بامن هم عقیده هستن. موفق باشین.

اهومم، ممکنه همیشگی نباشن این احساسات. اخه من وضعم خیلی خراب بود توضیح داده بودم اینجا قبلا.
اما الان به شدت علاقه پیدا کردم به دخترها و حتی بیشتر از پسرها، ولی به هرحال بایسکشوال هستم و الان کاملا خوشحالم از چیزی که هستم
?It never stops, does it


I'm not gay
      
nimahot مرد #49 | Posted: 5 Jan 2015 21:38
کاربر

 
خب یه بار دادم خوشم اومد و بهش علاقمند شدم.فقط هم مفعول بودنو دوست دارم.
[Disabled]
      
shakaat مرد #50 | Posted: 8 Jan 2015 15:59
کاربر

 
Babaknew:
من ٣٥ سالمه

آخه مرد حسابی کی یه مرد ۳۵ ساله رو میکنه؟!!!!
      
صفحه  صفحه 5 از 11:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  پسین » 
Homosexuals - همجنسگرایان انجمن لوتی / Homosexuals - همجنسگرایان / چرا به دادن علاقه مند شدم؟! / پسر 19 ساله + عكس

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا