تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
Homosexuals - همجنسگرایان

فیلم‌ها و سریال‌های دگرباشان جنسی

صفحه  صفحه 1 از 7:  1  2  3  4  5  6  7  پسین »  
#1 | Posted: 7 Apr 2010 15:18
دوستان در این تاپیک به معرفی فیلم های سینمایی و سریال هایی که برای جامعه ی دگرباش جنسی ساخته شده اند بپردازید.
کلمات کلیدی : فیلم های سینمایی با موضوع همجنسگرایی + سریال های همجنسگرایی + فیلم ترنس سکشوال + سینمای کوئیر + فیلم سینمایی گی + فیلم سینمایی لزبین + سریال گی + سریال لزبین +مستند همجنسگرایان + فیلم و سریال اقلیت جنسی + gay movies + gay serial + lesbian movie + lesbian serial + Queer film + Queer movie + Queer serial + The Bubble + Out in the Dark + Bridegroom + Unveiled + Eloïse's Lover + Vicdan + The Kids Are All Right + The Matthew Shepard Story + The Object of My Affection + Holding Trevor + The Normal Heart + North Sea Texas + Transamerica + Mambo italiano + Touch of Pink + A Jihad for Love + Amnesia: The James Brighton Enigma + Ander + Thelma & Louise + Imagine Me & You + Monster + Farewell My Queen + Elena Undone + Running on Empty Dreams + Un amour de femme + We Are the Night + Boys Don't Cry + Heavenly Creatures + Kiss Me + High Art + Milk + Philadelphia + GIA + Mulholland drive + Baby formula + Shelter + Yossi 2012

عشق من عاشقم باش!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

دل نه اجبار میفهمد نه نصیحت...
آنکه لایق دوست داشتن است را دوست می دارد.
     
#2 | Posted: 8 Apr 2010 11:53 | Edited By: Alihandicam
عالی بود

يك همجنس گراي زن ايراني در بن بستراديو فردا : «بن بست» عنوان تازه ترين فيلم رامين گودرزي نژاد فيلمساز ايراني ساكن بريتانيا، در ماه جاري (آوريل) در لندن به نمايش درمي آيد. فيلمنامه بن بست را مهشاد تركان بر اساس زندگي يك زن جوان همجنس گرا نوشته است.

كيانا فيروز اين زن ايراني است كه در نقش خود بازي مي كند و با بهره گيري از تجربيات شخصي اش، زندگي دگرباشان را بر پرده سينما به نمايش درمياورد.

در گفت و گو با راديو فردا كيانا فيروز و رامين گودرزي نژاد در باره تم اصلي اين فيلم بحث برانگيز توضيح مي دهند.

رامين گودرزي نژاد: داستان اين فيلم داستان يك زن همجنسگراي ايراني است كه دارد تلاش مي كند صداي همجنسگراهاي ايراني را به گوش دنيا برساند. خودش در اين اثنا مجبور مي شود، به دليل اينكه امكان برگشت به ايران را ندارد، درخواست پناهندگي اش را به وزارت كشور انگلستان تسليم كند ولي با جواب منفي آنها رو به رو مي شود.


اين خانم كه قبل تر در ايران مشغول ساختن يك فيلم مستند بوده در خصوص همجنسگرايان ايراني، فوتيج هايي كه داشته توسط نيروهاي امنيتي كشف مي شود و در ايران هم او را مورد پيگرد قرار مي دهند. ولي به هر روي با توجه به اينكه توانسته خودش را به اينجا برساند و همچنان مشغول به فعاليت هاي حقوق بشري و مشخصاً در خصوص همجنسگراها است، آماده است كه تمام اين تهديدها و خطرات را بپذيرد. ولي متاسفانه عليرغم تمام اين شواهد و قرائن كه نشان مي دهد او كيست و چيست و داراي چه نوع گرايشي است در زندگي خصوصي اش، وزارت كشور انگلستان همه مطالب را ناديده مي گيرد و با درخواست پناهندگي او مخالفت مي كند.

آقاي گودرزي نژاد، چه انگيزه اي، چه موضوعي باعث شد كه شما برويد سراغ يك چنين موضوعي؟

من سال ۲۰۰۷ يك فيلم كوتاه ساختم كه شما فكر مي كنم در راديو فردا آن را منعكس كرديد، به اسم آيا هرگز اتفاق افتاده ام، آن راجع به يك زن شاعره ايراني همجنسگرا است و وقتي اين فيلم پخش شد و تعداد يكي دو جشنواره بين المللي نمايش داده شود، تعداد زيادي از همجنسگراهاي ايراني و بخصوص خانم ها با من تماس گرفتند و از اينكه اقدامي در اين زمينه شده، مرا به نوعي... حالا كلمه «تشويق» را شايد نبايد به كار برد...


به نوعي از من خواستند كه بازهم اگر مي توانم در اين زمينه فعاليت كنم. وقتي خانم كيانا فيروز، كه يك سابقه فيلمسازي هم در ايران داشت، با من تماس گرفت در انگليس و خواست بداند كه اگر فيلم مستندي بسازد، امكان پخشش هست و من به او گفتم كه چه خطراتي متوجه او خواهد بود، و او پذيرفت و من قول دادم كه هر كاري بتوانم براي پخش آن فيلم ها خواهم كرد، وقتي به انگلستان آمد، ما روي اين سناريو كار كرديم و تصميم گرفتيم صداي اين اقليت آسيب پذير و به نوعي مظلوم را بتوانيم د رابعاد گسترده تري به گوش تمام دنيا برسانيم.


بنابراين اين فيلم بر اساس سناريويي است كه خانم كيانا فيروز نوشته اند؟

في الواقع، فيلمنامه بر اساس زندگي ايشان نوشته شده. نه اينكه ايشان در نوشتن سناريو دخالت داشت.


حالا ممكن است با ايشان صحبت كنم؟

خواهش مي كنم.

آقاي گودرزي نژاد كمي توضيح دادند ولي مي خواهم از خود شما بپرسم كه چطور شد تصميم گرفتيد در چنين فيلمي شركت كنيد؟ ممكن است درباره نقش خودتان بيشتر توضيح دهيد؟

كيانا فيروز: بله. من نقش يك همجنسگراي ايراني را در فيلم بازي كردم. فيلمنامه قسمت عمده اش از زندگي خود من اقتباس شده و يك فضاي مستند داستاني به فيلم داده. علت حضور من در اين فيلم اين بوده كه براي من به عنوان يك لزبين مهم بوده و هست كه مشكلات يك لزبين ايراني ديده شود و تنها راهي كه مي توانست صداي اين اقليت تحت فشار را به گوش ما برساند، از طريق يك رسانه آزاد امكان پذير است. و اين فيلم تاثيرگذار خواهد بود.


آيا اين فيلم به نمايش درآمده، يا به نمايش در مي آيد؟ در چه مرحله اي است؟

ماه آينده فيلم به نمايش در مي آيد. اما آنونس فيلم از دسامبر ۲۰۰۹ روي يوتيوب بوده و بيش از هزار نفر آنونس فيلم را ديده اند.


آيا در فستيوال ها هم قرار است شركت داده شود؟ كارهاي فستيوالي فيلم در چه مرحله اي است؟

صد در صد اين فيلم در فستيوال ها به نمايش در خواهد آمد. در حال حاضر به سانفرانسيسكو دعوت شده ايم و بعد در كانادا به ترتيب اين فيلم به نمايش در خواهد آمد.


خانم كيانا فيروز، شنيده ام شما در انگليس تقاضاي پناهندگي كرديد و الان دچار مشكل شده. ظاهراً وزارت كشور انگليس با پناهندگي شما مخالفت كرده است.

براي من به عنوان يك فعال در زمينه حقوق همجنسگراي ايراني براي پناهندگي در كشور انگلستان اقدام كرده ام و با تمام مشكلاتي كه در ايران با آنها رو به رو هستم، درخواست من رد شده است.


در وضعيت روحي بسيار سختي به سر مي برم. همچنانكه وزارت كشور بسيار با بي مسئوليتي با مسئله من برخورد مي كند، يك كمپين جدي شروع شده در انگليس براي حمايت از من.


سازمان دگرباشان جنسي در كانادا، انجمن مهاجران همجنسگراي انگلستان از من حمايت مي كنند. ولي من اين خطرات را به جان مي خرم و همچنان دفاع خواهم كرد از حقوقمان. شرايط همجنسگرايان ايراني نه تنها در ايران بلكه در كشورهاي ميزبان از جمله تركيه بسيار سخت است. گويا اين اقليت، تقدير آرامش ناپذير برايشان رقم خورده. ولي ما همچنان هستيم. ما همچنان فعاليت مي كنيم تا صداي همجنسگرايان ايراني به گوش دنيا برسد.با تو سرسبزی از ایثار سیه پوشان است

ای مسلط دستت از خون شهیدان سرخ است
     
#3 | Posted: 9 Apr 2010 18:05
ترک ها
Cracksخلاصه ای از فیلم: داستان زندگی دختران یک مدرسه دخترانه شبانه روزی در انگلیس معلمی به نام خانم جی که برای آنها حالت تقدس را دارد و تفاوتی که او با دیگر معلمان دارد تمام دختران را عاشق خود کرده اما تمام این ها با آمدن تازه واردی به هم می ریزد دختری زیبا و سحرآمیز از اسپانیا،دانش آموزی انتقالی که روی دیگر سکه را به دختران نشان می دهد و ....

ژانریا سبک: Drama | Romance | Thriller

تماشای تریلر فیلمبا تو سرسبزی از ایثار سیه پوشان است

ای مسلط دستت از خون شهیدان سرخ است
     
#4 | Posted: 8 Jul 2010 12:19
I Now Pronounce You Chuck and Larry 2007
خلاصه ای از فیلم: "چاک لوین" و "لری ولنتاین" دو آتش نشان و دوست از بروکلین هستند."لری" که از مرگ همسر خود "پاولا" غمگین است با تغییر حق بیمه او به نام فرزندانش مشکل دارد."لری" زندگی "چاک" را در یک ماموریت نجات می دهد و در عوض "چاک" می خواهد این کار او را پاسخ دهد...

ژانر فیلم: Comedy,Romance

تماشای تریلر فیلمدین افساری است که به گردنتان میاندازند تا خوب سواری دهید و هرگز پیاده نمیشوند, باشد که رستگار شوید
     
#5 | Posted: 1 Aug 2010 11:08
کلیپ زندگی یک دوجنسه ایرانی(شاید زیاد ربطی به این تاپیک نداشته باشه)

اینم لینک دان


http://www.4shared.com/video/dOCJQq9i/x202b_____x202clrm.html?cau2=403tNull


     
#6 | Posted: 15 Apr 2012 09:05


فیلم سینمایی شرایط (Circumstance)به کارگردانی و نویسندگی مریم کشاورز و با بازیگری هنرپیشه‌هایی چون نیکول بوشهری، سارا کاظمی، رضا سیخو صافی،سهیل پارسا،نسرین پاک خو، سینا آمدسان و کئون مهاجری محصول سال ۲۰۱۱ از کشور سوئد است طول این فیلم ۱۰۵  دقیقه و در لبنان، آمریکا و ایران فیلمبرداری شده است.
این فیلم جنجالی در مورد خانواده متمول مسلمان ایرانی است که نگران رشد جنسی دخترشان در کنار عصیان عقده‌های پسرشان هستند.
موضوع این فیلم در مورد دو دختر جوان به نامهای عاطفه و بهترین دوستش شیرین است که در سن رشد و در اوج کنجکاوی جنسی قرار دارند. قسمت‌های زیادی از این فیلم در مترو تهران فیلمبرداری شده است. مهران برادر عاطفه یک موزیسین سابق است که پس از ترک اعتیاد و خارج شدن از کمپ تمام گذشته خود را انکار می‌کند و به پلیس امنیت اخلاقی میپیوندد. مهران مخالف برقراری رابطه خواهرش با شیرین است و بر آن بر می‌آید تا شیرین را از عاطفه دور نگه دارد در این میان پای یک خواهر برادر به داستان باز می‌شود و ماجراهایی دیگر رقم میخورد.

همه لات بازیات واسه مامانه بوده خون ریزیاتم که عادت ماهانه بوده
...
     
#7 | Posted: 21 Aug 2012 19:38
کوهستان بروکبک
Brokeback Mountain
توضیحات: کوهستان بروکبک (به انگلیسی: Brokeback Mountain)‏ فیلمی رومانتیک محصول سال ۲۰۰۵ میلادی می‌باشد که پیچیدگی‌های رابطهٔ احساسی و جنسی بین دو مرد همجنس‌گرا/دوجنس‌گرا را در آمریکا بین سالهای ۱۹۶۳ میلادی تا ۱۹۸۳ میلادی به تصویر می‌کشد.

این فیلم توسط آنگ لی کارگردانی شده‌است و برگرفته از داستان کوتاه «کوهستان بروبک» نوشتهٔ آنی پروکس می‌باشد. در این فیلم بازیگرانی مانند هیت لجر، جیک جیلنهال، آن هاتاوی و میشل ویلیامز ایفای نقش کرده‌اند.

کوهستان بروکبک برنده شیر طلایی فستیوال ونیز شد و از طرف اکادمی فیلم و هنرهای تلویزیونی مفتخر به دریافت بهترین وصف و بهترین کارگردانی گشت.علاوه بر این، این فیلم جوایز گلدن گلوب، جوایز فیلم منتخب منتفدین و جوایز ایندیپندنت اسپریت را در کارنامه خود نیز ثبت کرده‌است. کوهستان بروکبک بیشترین تعداد نامزدی را برای جوایز (۸ عدد) در ۷۸مین آکادمی اداوردز را به دست آورد که توانست سه جایزه را از آن خود کند.


داستان فیلم: کوهستان بروکبک ماجرای انیس دلمار (هیت لجر) یک کارگر مزرعه و جک توئیست (جیک جیلنهال)، یک گاوچران است که در کوهستان بروکبک در وایومینگ در سال ۱۹۶۳ عاشق یکدیگر می‌شوند. فیلم به روایت زندگی آن‌ها تا بیست سال بعد می‌پردازد.

این دو در یک مزرعه هنگامی یکدیگر را ملاقات می‌کنند که رئیس مزرعه آن‌ها را برای پشم چینی گوسفندان استخدام کرده‌است. یک شب پس از مصرف زیادی مشروب جک حرکتی جنسی نسبت به انیس انجام می‌دهد که در ابتدا با مخالفت وی رو به رو می‌شود و میان آن دو آمیزش جنسی برقرار می‌شود. سپس انیس به او اجازه می‌دهد که ادامه دهد هرچند که او هشدار می‌دهد این اولین و آخرین بار است که اجازهٔ چنین کاری را می‌دهد. روابط احساسی آن‌ها گسترش می‌باید و عاشق یک دیگر می‌شوند. مدتی کوتاهی بعد هنگامی که در می‌یابند و...

khoda negahdar baraye hamishe
     
#8 | Posted: 25 Aug 2012 23:37
من عاشقتم فيليپ موريس
I love you phillip morris
توضیحات: یک فیلم کمدی همجنسگرایانه است که بازی متفاوتی از جیم کری را به نمایش می گذارد.این فیلم برگرفته از یک داستان واقعی است هر چند که شگفت انگیز وباورنکردنی به نظر می رسد.

تماشای تریلرفیلمkhoda negahdar baraye hamishe
     
#9 | Posted: 27 Aug 2012 20:19
2003 Latter Daysخلاصه ای از فیلم: داستان یه عشق از نوع همجنس به همجنس،فیلم از اینجا شروع میشه که 4 تا مبلغ دینی همسایه یه پسر همجنسگرای شیطون میشن،این پسر از یکی از این پسرای مبلغ دینی خوشش میاد و میخواد باهش رابطه برقرار کنه،کم کم عشق به وجود میاد،سکانسهای خیلی قشنگی داره (بعضی جاهاش اشک آدم درمیاد،اولین بوسه) با گریه شروع میشه بعد یه بغل یه پناه،یه نگاه،نگاهی عاشقانه و شروع یک بوسه،حرکت دست نوازشگر از شانه به گردن،بعدش از دماغشون درمیاد این بوسه!
سکانس بوسه زیر برف،باید ببینید نمیشه توصیفش کرد،هم آغوشی آتشین و عاشقانه،خیلی هم سکسی و بعد درد و دل و نگاههای عاشقانه و خواب،خواب با هم،در کنار هم،تا خود خود صبح و...


ژانریا سبک: Comedy | Drama | Romance

تماشای تریلرفیلم
هماهنگ با نسخه ۷۲۰ بلوری

khoda negahdar baraye hamishe
     
#10 | Posted: 7 Sep 2012 03:13
بدون پشیمانی
No Regret

خلاصه ای از فیلم: Sumin و Jaemin دو شخصیت اصلی داستان هستند،که Sumin یک فرد یتیم است و در کارخانه ای که پدر Jaemin مالک آن است کار می کند،پسر مالک کارخانه به خاطر تعلیل نیرو Sumin را از کار اخراج می کند،Sumin برای تامین مخارج خود ناچار به کار در یک روسپی خانه می شود،این دونفر در روسپی خانه بار دیگر یکدیگر را ملاقات کرده و Jaemin برای رفع نیاز جنسیش Sumin را احضار کرده و با او سکس انجام می دهد،ناگفته نماند Sumin پیش از این به روی ماشین شخصی به عنوان راننده کار می کرده و یکبار پیش از اخراج شدنش Jaemin را به مقصدی رسانده بود و آن دو در آن زمان همدیگر را نمی شناختند و یک جرقه عاطفی بین این دو رخ داده بود،به هر رو Jaemin یک دل نه صد دل عاشق Sumin می شود،تا جایی که به نامزد خود،دختری که مادرش برایش انتخاب کرده...

تماشای تریر فیلمkhoda negahdar baraye hamishe
     
صفحه  صفحه 1 از 7:  1  2  3  4  5  6  7  پسین » 
Homosexuals - همجنسگرایان انجمن لوتی / Homosexuals - همجنسگرایان / فیلم‌ها و سریال‌های دگرباشان جنسی بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites