خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
Homosexuals - همجنسگرایان انجمن لوتی / Homosexuals - همجنسگرایان /

نظرتون درباره این عکس چیست؟(تولد بچه از یک مرد با رحم مصنوعی) آیا ممکن است؟


صفحه  صفحه 1 از 2:  1  2  پسین »
gayboy33 مرد #1 | Posted: 30 Jan 2012 21:35
کاربر
 
هرچی تو لوتی گشتم نتونستم بفهمم چطوری باید توی این قسمت عکس آپلود کنم...اصلا نمیدونم آپلود سنترش بازه یا نه ؟!! مجبور شدم از آپلود سنتر 4شیرد استفاده کنم..لطفا ویرایش کنید..

نظرتون درباره این عکس چیست؟(تولد بچه از یک مرد با رحم مصنوعی) آیا ممکن است؟چندماه پیش این عکس توی فیسبوک و سایتای ایتالیایی منتشرشد. توی توضیحات این خبر اینطور اومده که این بچه از مردی 32ساله بنام جورجو و همسرش لوکا در شهر رم بدنیا اومده و اسمش اوا هستش. تولد بچه از یک زوج همجنسگرا میتونه ایده اصلی انتشار این خبر باشه. مسئله ای که به دغده ای برای بسیاری از همجنسگراها تبدیل شده که بخاطرش مجبور میشن از یتیم خونه ها فرزندی رو به سرپرستی بپذیرن.
روز بعد هم معلوم شد که این خبر شایعه ای بیش نبوده و این عکس فتوشاپ بوده با این تفاوت که توی اون روز یه عالمه نظر و انتفاد وپیشنهاد توی سایتا و چت روما و...داده شده بود و واکنش مردم به صورت جدی محک زده شده بود. وازاونجایی که ایتالیا یک کشوردینی مسیحی هستش و مرکزکاتولیک های جهان یعنی واتیکان تو رمه(محل انتشار شایعه!) درواقع ماهم بنحوی چنین شرایطی روازلحاظ دینی تو کشورمون داریم...هدف این خبر این بودکه هم تلنگری به این بزنه که یه جور آمادگی تو مردم ایجاد کنه وهم واکنش مخالفا رو بسنجه. چونکه تجربه نشان داده که معمولا همه چیز بایک طرح ساده آغاز میشه و به ایده عملی میرسه و چه بسا یکی از همین روزا خبری با این محتوا مبنی بر بارور شدن موفقیت آمیز یک مرد ولی اینبار بدور از شایعه منتشر بشه.

همونطور که میدونید تو حالت عادی تولد بچه از مرد غیرممکنه. شاید بگین چندسال پیش از یک مرد در آمریکا یا اسپانیا یک بچه بدنیا اومد ولی در جواب باید بریم توی جزییات خبر و به این نکته توجه کنیم که اون مرد دوجنسه بوده و دارای دستگاه تناسلی زنانه برای ایجاد و رشد بچه بوده. پس همونطور که گفتیم درحالت عادی، زاییدن بچه از مرد ممکن نیست. درحالی که خیلی از مردا آرزوی داشتن چنین مزیتی رو میکنن. خیلیا هستن که از جنسیت خودشون راضی نیستن. و به قولی تغییرجنسیت میدن ولی این فقط اسمش تغییرجنسیته و اونا از داخل کاملا مردن و توانایی بچه آوردن رو ندارن. همونطور که میدونید مجاری ادراری در زنها جدا از مجاری تناسلی اند. برخلاف مردها که این دویکی ان. وقتی که مرد تغییر جنسیت میده فقط یک دستگاه تناسلی زنانه و آن هم از بیرون براش درست میکنن و از داخل هیچ تغییری صورت نمیگیره و مجاری تناسلی یا رحم یا واژنی براش ایجادنمیکنن.
دلیل اینکه از یه مرد پرمو برای انتخاب عکس استفاده کردن هم فکر کنم به همین خاطر بوده که بدترین صورت وچندش ترین حالت رو نشون بدن و بگن عمق مسیله تاچه حد میتونه جدی باشه.

من حالا میخام نظر شما رو بدونم. خانما که اصلن نظرات موافقی ندادن و خیلی ناراحت بودن از این موضوع. من میخوام این سوالو از شما بپرسم که آیا دوستان همجنسگرا قبول میکنند روزی چنین خانواده ای با شریک زندگی خود بسازند یا امکانی فراهم بشه که بچه بیارن؟ و دوستان دگرجنسگرا آیا اصلن با چنین چیزی موافقید؟
یک لینک از یوتیوب...
تاسفم برای بنده ای است که بندبند لحظاتش بنده ی بندگان بنده ی شهوتیست که بندبند روحش را به بند میکشند و بند تنش را میدرند.
>>>>>>>>> Only Love <<<<<<<<<
      
gayboy33 مرد #2 | Posted: 15 Feb 2012 11:48 | Edited By: gayboy33
کاربر
 
با تشکر از پرنسس عزیز واسه قبول کردن تاپیک و maryam_tanha عزیز برای ویرایش عکس

اسمی که واسه این نوع از افراد انتخاب کردن خیلی جالبه.. تو ایتالیایی mamma میشه مادر. حالا اینا mammo رو درست کردن یعنی مادر مرد !
قسمتی از این روزنامه رو خوندم که درباره عکس العمل روحانیت گفته که:
Di diverso avviso il portavoce del Pontefice, che ha bollato l'accaduto come una profonda vergogna per l'umanità
از زاویه ای دیگر، سخنگوی پاپ این اتفاق را بعنوان یک رسوایی و ننگ عمیق برای بشریت برشمرده است.

ولی خوب طبیعیه که همیشه روحانیت درمقابل تغییرات مدرنیزیشن موضع مخالف بگیره..
تاسفم برای بنده ای است که بندبند لحظاتش بنده ی بندگان بنده ی شهوتیست که بندبند روحش را به بند میکشند و بند تنش را میدرند.
>>>>>>>>> Only Love <<<<<<<<<
      
gayboy33 مرد #3 | Posted: 16 Feb 2012 20:57 | Edited By: gayboy33
کاربر
 
aliabrahimi:
راستش خوبه ديكه مردا خود كفا شدند ديكه احتياجي به جنس مخالف ندارند همه جيز از خودشونه

از اون لحاظ که آررررررررررررره !!! مردا خیلی وقته که خوداکتفا شدن !! لباسا رو که ماشین میشوره! ظرفا رو هم که ظرفشویی! غذا هم که فست فود هست! از لحاظ روحی و عاطفی هم که خداروشکر عاااااااااشق همجنسمونیم!!!
ولی من اینجا منظورم اینه که اگه یه چنین امکانی پیش بیاد آیا کسی حاضره mammo بشه؟

kun4:
من دوس دارم مامان بشم

دوست خوبم من این پست رو گذاشتم که این سوال رو موشکافانه بررسی کنیم.. آیا حاضرید بچه دار بشید یا نه؟ اگه ممکنه یکم بیشتر توضیح بده که چرا ؟ و حست رو بگو لطفا.. مرسی..

ندیده و نشنیده بودنش شاید تو این دوره زمونه باشه ولی از دنیای فردا هیچ چیزی بعید نیست...
تاسفم برای بنده ای است که بندبند لحظاتش بنده ی بندگان بنده ی شهوتیست که بندبند روحش را به بند میکشند و بند تنش را میدرند.
>>>>>>>>> Only Love <<<<<<<<<
      
gayboy33 مرد #4 | Posted: 22 Feb 2012 21:42
کاربر
 
nx8220:
آقا شما اگه میخوای میتونی گی باشی هیچ مشکلی هم نیس !! اما به آینده یاون بچه ی بدبخت فکر کردی که شایداون بیچاره هم دلش مث بقیه یه مامان واقعی بخواد نه دو تا بابیپشمالو ، این قضیه در مورد لزبین ها هم صدق میکنه . خلاصه هیچ اشکالی نداره اگه بخواین هم جنس باز باشینو تا دسته همدیگرو بکنین اما شما رو به اعتقاداتتون قسم بچه دار شدنو دیگه بیخیال شید دمتون گرم !

چرا این حرفو میزنی؟ چرا همه توی جامعه ایران اینقد بد با گی برخورد میکنن؟؟ مگه ما چمونه؟ با اونایی که دگرجنسگران چه تفاوتی داریم؟ اصن ما چه گناهی کردیم که نباید مثله بقیه یه زندگی آروم داشته باشیم؟ چرا حق بچه دار شدن رو از ما سلب میکنی؟ کی میگه یک مرد نمیتونه نقش یک والده خوب رو برا بچه اش بازی کنه؟ کما اینکه اینا همه تعاریفیه که هنجارهای هر جامعه ای تو اون جامعه به وجود میاره.. ما باید این هنجارها رو بشکنیم.. اون موقعس که این مسیله میشه مسیله ساده و قابل پذیرش..

متاسفانه خیلی از ماها توی درک گی هنوز خیلی خیلی مشکل داریم.. گی هیچ فرقی با احساس لطیف عاشقی با جنس مخالف نداره.. چرا خیال میکنی تا گی دسته کردنو ایناس؟ این تفکرات فقط از کسی برمیاد که هیچ فهمی از احساس قشنگ با معشوق بودن رو نمیفهمه.. احساس آرامش، درددل، نوازشهای عاشقانه و عشقبازی فقط مخصوص استریتها نیست! بخدا گی ها هم همینطورند.. چرا نمیخواین ما رو بپذیرین؟ هرکدوم از ما باید در پیش رفتن به سمت یک جامعه آزاد تلاش کنیم.. چرا ما نباید حق بچه دار شدن و تشکیل خانواده داشته باشیم؟
تاسفم برای بنده ای است که بندبند لحظاتش بنده ی بندگان بنده ی شهوتیست که بندبند روحش را به بند میکشند و بند تنش را میدرند.
>>>>>>>>> Only Love <<<<<<<<<
      
Mail1473 مرد #5 | Posted: 1 Mar 2012 19:50
کاربر

 
توماس بی تای قبلا یک زن بود ولی نام او تریسی لانگودینی بود اما او تصمیم گرفت که تغییر جنسیت بدهد .پس از تغییر جنسیت با همسر فعلی خود نانسی ازدواج کرد ولی اکنون بدلیل ناتوانی همسرش برای باردار شدن ,زحمت حاملگی را پذیرفته و یک نوزاد8 ماهه دختر را در شکم دارد.
توماس زمانيكه در سن 20 سالگي با نام تريسي لانگوديني و بعنوان يك زن در ايالت اوريگان امريكا زندگي ميكرد, تصميم به تغيير جنسيت گرفت .ا و به كمك تيغ جراحان كليه قسمتهاي بيروني زنانگي اش را جراحي كرده و آلت مردانگي را به او پيوند زدند.اما در زمان جراحي او از پزشكان خواست اجزاي دروني زنانگي اش مثل رحم را از بدن او خارج نكنند.مدتي بعد او به آقاي توماس تبديل شد .آقاي توماس كه اكنون 34 ساله هستند, ده سال پيش با نانسي همسر فعلي 45 ساله اش ازدواج نمود. پس از مدتي كه تصميم به بچه دار شدن گرفتند متوجه شدند كه همسرش قادر به بچه دار شدن نيست.پس از مدتي آنها تصميم گرفتند كه نطفه را در رحم آقاي توماس بگذارند. اين عمل نيز با موفقيت برگزار شد و آقاي توماس اكنون 8 ماهه حامله هستند.او گفته است كه اگر همسرش قادر بود كه باردار شود او به هيج وجه به اين كار تن نميداد . ولي از آنجا كه آنها مايل به بچه دار شدن بودند و تنها انتخاب آنان به توصيه پزشكان رحم اجاره اي بود او به اين فكر افتاد هيچ كس ديگر بهتر از خودش نميتواند مواظب جنين باشد و به موضوع اهميت دهد. او ميگويد كه حتي برادرش هم اين موضوع را نتوانست درك كند و از من دوري كرد و گفته است كه خدا ميداند چه هيولايي متولد خواهد شد.او و همسرش نانسي كه يك شركت چاپ در شهر "بند" زندگي كاملا معمولي داشتند تا اينكه مورد بچه پيش آمد و همه چيز را تحت تاثير قرارداد.توماس ادامه ميدهد كه بعضي از خانواده و بستگان همسرم حتي نميدانستند كه من در ابتدا زن بوده و تغيير جنسيت داده ام و در نتيجه موضوع براي همه گيج كننده و غير قابل قبول بود . توماس ميگويد كه مطمئن است كه او پدر و نانس مادر خوبي براي دخترشان خواهند بود. وقتي از او سئوال شد كه چه احساسي دارد او پاسخ داد باورنكردني است! او همچنين گفته است كه بسياري از پزشكان امريكايي بدليل اعتقادات مذهبي حاضر به ديدن ما نميشدند و حتي مرا بعنوان مرد نميشناختند وبسيار لحظات سختي بود. توماس مضافا گفت كه گرچه باور موضوع براي ديگران مشكل است ولي واقعيت ماجرا اين است كه جنيني در درون من روز به روز رشد ميكند و بزودي هم متولد خواهد شد.ما نميخواهيم كه كسي ما رادوست بدارد فقط مايليم كه ديگران با اين موضوع كنار آمده و مارا بحال خود بگذارند. چندي پيش او در مقاله اي در يكي از مجلات متعلق به گي ها مطلبي در مورد سرگذشت و چگونگي عكس العمل و برخورد ديگران با اين موضوع را نوشت. او اكنون منتظر تولد دخترش تا 4 هفته ديگر ميباشد. او همچنين گفت حاملگي من چيزي از مردانه گي من كم نميكند.

این کاربر به دلیل تبلیغ برای همیشه بن شد.
(مدیریت انجمن لوتی)
      
gayboy33 مرد #6 | Posted: 11 Mar 2012 21:44
کاربر
 
Behzadkazemi67:
خجالت اوره و مایه ننگ یشریته

اوون وقت این مایه ننگ واسه چیه ؟؟!!!

اینکه چرا این مرد بچه دار شده خیلی ماجرای جالبی هست
این آقا همجنسگرا نیست و به دلیل اینکه همسرش امکان بارداری نداشته و در صورت بارداری می مرده خودش حاضر شده این کار رو انجام بده

مایه ننگ افکار دگم و قدیمی ما آدماست که همه چیز رو با معیار خودمون میسنجیم داداش
تاسفم برای بنده ای است که بندبند لحظاتش بنده ی بندگان بنده ی شهوتیست که بندبند روحش را به بند میکشند و بند تنش را میدرند.
>>>>>>>>> Only Love <<<<<<<<<
      
gayboy33 مرد #7 | Posted: 18 Apr 2012 06:40
کاربر
 
fcAfsaneh:
داداش ممکن نیست

یعنی اصلا نمیشه با رحم مصنوعی !

آره نمیشه.. این چیزی هم که آقا Mail1473 نوشت درباره یه زنی بوده که موقع تغییر جنسیت دست به رحم و اجزای داخلیش نزده و واسه همین قادر به بارداری بوده.. ولی خب ! امیدواریم یه روزی اینطور هم بشه..! نمیدونم حکم خدا چیه درباره اش ولی مطمئنم اون ما رو دوست داره..

shahrwin:
اینکه چرا این مرد بچه دار شده خیلی ماجرای جالبی هست

این مرد بچه دار نشده.. پیشنهاد میکنم یبار با حوصله همشو بخونی..
تاسفم برای بنده ای است که بندبند لحظاتش بنده ی بندگان بنده ی شهوتیست که بندبند روحش را به بند میکشند و بند تنش را میدرند.
>>>>>>>>> Only Love <<<<<<<<<
      
gayboy33 مرد #8 | Posted: 16 Jun 2012 10:31
کاربر
 
nx8220:
عزیز جان من که با گی مشکلی ندارم عباراتی هم که به کار بردم فقط به منظور تاکید بیشتره .... تاکید حرف من اینه که هیچ به بچه ای که از این راه به دنیا می اد فک کردی ؟؟؟ کوچکترین احتمال در حد ۱ ٪ اگه خودشو ببینه که نسبت به بجه های دیگه فرق داره میدونی چه فجایعی ممکنه در آینده براش رخ بده .... همون جوریم که گفتم این حرف من فقط شامل گی ها یا لزبین ها نیست کلیت داره به تمامی مواردی که بچه دار شدن و یه امر سطحی و ساده میدونن و پیامد ها و عواقب کاری که دارن انجام میدن و در نظر نمی گیرن . بله! حتی زوج های عادی ! بچه دار شدن یه امر پیچده است که به اجتماع ، خانواده ، موقعیت جغرافیایی و ..... مربوطه که همه ی اینا باید در نظر گرفته بشه ؛ به هر پوزش اگه حرفای من بی احترامی تلقی شد

موفق باشی
تاسفم برای بنده ای است که بندبند لحظاتش بنده ی بندگان بنده ی شهوتیست که بندبند روحش را به بند میکشند و بند تنش را میدرند.
>>>>>>>>> Only Love <<<<<<<<<
      
naznazishiva زن #9 | Posted: 11 Aug 2012 07:13
کاربر

 
بله امکان پذیر هستش و این به خاظر ترشح هورمونی ایجاد شده و خوب رهم بخشی روده خانمهاست که به روده بزرگ منهی میشه و البته این آقا رحم نداره و ترکیب احتمالی استروژن . تستسترون حامل کروموزومهای بار دار اینو ایجاد کرده
      
ariania مرد #10 | Posted: 3 Oct 2012 13:57
کاربر

 
خبری که تو صفحه اول گذاشته شده هیج کجا تایید نشده ولی خبری که Mail1473 نوشته درسته . کلا این که مردا باردار بشن امکان پذیره نه این که غیر ممکن باشه ولی هم برای والد و هم برای بچه خیلی خطرناکه و این در حدی است که غیر ممکنش می کنه. مثلا کسی حاظره به خاطر احتمال ۱۰ درصد که بتونه بچه دار بشه و احتمال ۹۰ درصد که بمیره این کار را بکنه؟
آریا
چو ایران نباشد تن من مباد
      
صفحه  صفحه 1 از 2:  1  2  پسین » 
Homosexuals - همجنسگرایان انجمن لوتی / Homosexuals - همجنسگرایان / نظرتون درباره این عکس چیست؟(تولد بچه از یک مرد با رحم مصنوعی) آیا ممکن است؟

جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا