تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
Homosexuals - همجنسگرایان

حیله های کودک آزاری، راهکارها و روش های مقابله با آن

صفحه  صفحه 1 از 9:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  پسین »  
#1 | Posted: 4 Jan 2012 18:32 | Edited By: gayboy33
سلام خدمت همه مدیران عزیز..

من یه تاپیک میخاستم در قسمت همجنسگراها با عنوان :

حیله های کودک آزاری، راهکارها و روش های مقابله با آن

ممنون میشم اگه بسازین...تاسفم برای بنده ای است که بندبند لحظاتش بنده ی بندگان بنده ی شهوتیست که بندبند روحش را به بند میکشند و بند تنش را میدرند.
>>>>>>>>> Only Love <<<<<<<<<
     
#2 | Posted: 24 Jun 2012 15:39
چرا سکس افراد بالغ با کودکان (زیر ۱۸ سال) عملی غیر انسانی تلقی می شه و در برخی از کشور ها مجازات سنگینی بدنبال داره؟


  • سکس افرادی که بلوغ فکری و جسمی 1 نرسیده اند،جنبه تفتیشی دارد،تحقیقات کینزی (پدر علوم سکسولوژی) می گوید : حدودا نیمی از پسران قبل از سن بلوغ تجربه ی تناسلی با شریک جنسی همجنس دارند،اما این موضوع همان طور که گفتم تنها جنبه تفتیشی دارد و ربطی به همجنسگرایی ندارد،همچنین فروید (پدر علم راونشناسی نوین) معتقد بود : قبل از بلوغ کامل، فرد در مرحله ی شناخت خود رفتار دوجنسگرایانه از خود بروز میدهد اما این موضوع تنها برای شناخت خود بوده و به هیچ وجه به معنای همجنسگرا بودن فرد نابالغ نیست. (روانپزشکی کاپلان و سادوک - 2010 )

  • وقتی در مورد سکس افراد بالغ 1 ( نوعا ً فاقد جزء عاطفی قوی) با افراد نابالغ ( دارای جز عاطفی قوی 2 ) سخن میگوییم گفتن اینکه : با رضایت بوده کلا بی معناست،چون شخص هنوز به بلوغ کامل نرسیده که بخواهد در مورد این قسمت مهم از زندگیش تصمیم گیری کند،برای همین رابطه ی جنسی افراد بالغ با افراد نابالغ در کشورهای غربی حتی با رضایت دو طرف،مجازات زندان و حتی عقیم کردن برای فرد بالغ را بدنبال دارد .

-------------

پا نوشت :

1_ منظور از بلوغ فکری و جسمی (بلوغ کامل) و یا افراد بالغ،سن ۱۸ سال و بالای ۱۸ سال می باشد.

2_ بخش عاطفی قوی افراد نابالغ به مرور زمان و به دنبال بلوغ کامل،جای خودشو به عاطفه ی ضعیف (رشد منطق) می دهد .

تاسفم برای بنده ای است که بندبند لحظاتش بنده ی بندگان بنده ی شهوتیست که بندبند روحش را به بند میکشند و بند تنش را میدرند.
>>>>>>>>> Only Love <<<<<<<<<
     
#3 | Posted: 26 Jun 2012 01:26 | Edited By: gayboy33
یکی از مهم ترین مسایلی که باید همجنسگرایان در مورد ان بدانند مسئله بچه بازی (نوعی از کودک ازاری ) است ، در این پست سعی شده که اطلاعاتی که یک همجنسگرا باید بداند به طور خلاصه بیان شود .

ا- بچه بازی چیست و بچه باز (پدوفیل ) کیست ؟

بچه بازی عمدتا به میل افراد بالغ(بالای 18 سال ) به کودکان نابالغ (زیر 15 سال) گفته میشود . دقت شود در این تعریف سن فرد بچه باز حداقل 16 سال و باید دستکم پنج سال بزرگتر از کودک باشد . و بچه باز کسی است. که به رابطه ی جنسی یا لمس فیزیکی به منظور ارضای جنسی با کودکان تمایل دارد . ممکن است شخص خیال پردازیهایی در این مورد داشته باشد یا وارد رابطه فیزیکی با یک کودک شده باشد . این مورد به عنوان یکی از اختلالات و تمایلات جنسی انجرافی در DSM و ICD راهنماهای تشخیصی اختلالات رفتاری و بیماریها مطرح شده است .

2- اگر کودک رضایت داشته باشد ایا رابطه با وی بچه بازی نیست ؟

عموما رضایت کودک ، کلمه مغالطه امیز است کودکان عمدتا درک درستی نسبت به رابطه ی جنسی ندارد و در سنی هستند که قوه ی عاطفه بر منطق غلبه دارد . و شناخت صحیحی ار ارتباط جنسی ندارند . در این حالت کودک یک ماشین مکانیکی جنسی تبدیل میشود . و که خواست های جنسی فرد بزرگسال کودک ازار، را اجرا میکند . کلمه رضایت در مورد کودک در این مورد معنا ندارد . به عنوان مثال شما میتوانید یک کودک را راضی کنید که اسپایدرمن وجود دارد یا وی را راضی کنید که دست به عمل غیرمنطقی بزند(نظیر انچه داعش به کودکان اموزش میدهد) اما همان طور که گفتیم کلمه رضایت در مورد کودک بدلیل رشد نیافتن قوه ی منطق و شناخت از خود ، بی معنیست. و از این جهت این رابطه نیز ، مصداق بچه بازی است .

2- پس چرا رابطه با افراد زیر 18 سال در بسیاری کشورهای غربی جرم است . ایا بچه بازی به رابطه با فرد زیر 18 سال گفته نمیشود ؟

عمدتا سن 18 را سن نسبی که فرد به بلوغ فکری و عقلی رسیده است (از نظر روانشناسی) میدانند. { هر چند از نظر فیزیولوژیک و دانش اعصاب اعداد شاید بیشتر از این باشد (25 و بالاتر) } از ان رو که رضایت کامل طرفین در رابطه شرط اساسی برقراری ارتباط است و از ان جهت که کلمه "رضایت " در مورد افراد زیر 18 سال مفهومی ندارد پس این نوع از رابطه اساسا دارای اشکال است و ممکن است صدمات جبران ناپذیری بر فرد زیر سن قانونی بگذارد . در کنوانسیون جهانی حقوق کودک اشاره شده که تمام افراد زیر 18 سال دارای حقوق در نظر گرفته شده برای یک کودک هستند از این جهت بسیاری از قوانین نظیر اعدام و... شامل حال انها نمیشود .

3- ایا مردانی که بدنبال برقراری رابطه جنسی با کودکان پسر هستند همجنسگرا هستند ؟

در تحقیقات متعدد دیده شده : مردانی که پسران زیر سن قانونی و نابالغ تمایل دارند علاقه ای به رابطه با مردان و همجنس بالغ نداشته اند (علاقه منحصر به کودک ) از این رو انها را نمی توان همجنسگرا دانست . در تحقیقات متعدد دیگری مشخص شد مردانی که کودکان نابالغ همجنس را مورد تجاوز قرار داده بودند قبل از ان با زنان رابطه جنسی داشته اند و نه مردان . [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]

از این رو میتوان گفت اکثریت متمایلان به افراد نابالغ کم سن ، همجنسگرا نیستند .

اما همه ی اینها به این معنی نیست که همجنسگرایان نمیتوانند بچه باز باشند . برخی پژوهش ها به نسبت جمعیت همجنسگرایان و دگرجنسگرایان میزان شیوع بچه بازی در میان همجنسگرایان و دگرجنسگرایان را یکسان میدانند . پس به نسبت میتوان گفت به طور کلی درصد اینکه یک همجنسگرا بچه باز باشد بسیار ناچیز است .[8]

در سال 1992 دو پزشک امریکایی در ایالت کلورادو که از ادعاها و سندهای ارائه شده توسط مذهبیون مبنی بر دست درازی همجنسگرایان به بچه ها و کودکان خردسال در ان ایالت شوکه شده بودند تمام ان استاد و مدارک ارائه شده به اداره پلیس و بیمارستان کودکان رو یک به یک مورد بررسی دقیق قرار داند مطالعات ان دو سال طول کشید و از 269 پرونده ارائه شده تنها به دو موردبرخوردند که خلافکاران ممکن است همجنسگرا باشند و در عوض 267 مورد خلاف کاران همه مردان دگرجنسگرا بودند . این دو پزشک بعدا نتیجه تحقیقات خود را اینطور اعلام کردند که خطر کودک ازاری جنسی توسط یک گی یا لزبین بین صفر و 1.3 دهم درصد است و خطر کودک ازاری جنسی توسط یک غیر همجنسگرایی پدر یا قوم و خویش نزدیک 100 برابر بیشتر است .

----------------

پا نوشت :


1. Sexual Exploitation of Children: Hearings Before the Subcommittee on Crime of the Committee on the
Judiciary House of Representatives (pp 106).University Press of the Pacific, 2002
2. Marshall et al. (1988). Sexual offenders against male children: Sexual preference. Behaviour Research and
Therapy, 26, 383-391
3. Abel, Gene; "The Child Abuser".
4. A. Nicholas Groth, William F. Hobson, and Thomas S. Gary, "The Child Molester: Clinical Observations," in Social
Work and Child Sexual Abuse, eds. Jon R. Conte and David A. Shore (New York: Haworth Press, 1982), 129-54
6. Gene Abel, M.D. and Nora Harlow, The Stop Child Molestation Book, 2001
7. Jenny et al.(1994) Are Children at Risk for Sexual Abuse by Homosexuals?
8-Groth AN, Men Who Rape, Plenum Press Ny. 1979

تاسفم برای بنده ای است که بندبند لحظاتش بنده ی بندگان بنده ی شهوتیست که بندبند روحش را به بند میکشند و بند تنش را میدرند.
>>>>>>>>> Only Love <<<<<<<<<
     
#4 | Posted: 26 Jun 2012 01:42 | Edited By: gayboy33
sepehr08844:
خیلی از پسرا رو کشوندنشون به مسایل و کاری سکسی و جنسی. هر کسی یا سر خودش اومده یا بلده یا شنیده و میدونه.خب منم چیزای دیدم که بنویسمشون خیلی خوبه.میتونه جلوی اینکه خیلی پسرای سن نوجونی بیفتن توی این کارای بد رو بگیره.

من هم دقیقا هدفم از ایجاد این تاپیک جلوگیری از بدام افتادن پسرا و نوجوونهایی هستش که از تله های شوم بعضی از افراد ناآگاهن و این بی اطلاعی میتونه طبعات بسیار سنگینی رو چه از لحاظ روانی، چه از لحاظ اجتماعی، شخصیتی و غیره به فرد متحمل کنه که حتی جاداره به صورت جداگونه به طبعات روانی اون دریک تاپیک جداگونه بحث کرد.. طبعاتی که حتی ممکنه به دلسردی شخص از زندگی و خودکشی اون بیانجامه..
درباره اینی هم که میگید ممکنه از این اطلاعات سوءاستفاده بشه هم بگم که طبعات این هنجار به حدی در جامعه وسیعه که ما بایستی برخی از مرزها را کنار بزنیم و درجهت اطلاع رسانی به افراد بکوشیم.. هرچند هم که این نارحتی شما، بسیار تفکر نابجا و بی موردی هستش.. امیدوارم نوجوونایی که میان سایت لوتی از این مطالب استفاده کنن..
sepehr08844:
من از گیبوی که اینو درست کرد خیلی ممنونم.

خواهش...

تاسفم برای بنده ای است که بندبند لحظاتش بنده ی بندگان بنده ی شهوتیست که بندبند روحش را به بند میکشند و بند تنش را میدرند.
>>>>>>>>> Only Love <<<<<<<<<
     
#5 | Posted: 26 Jun 2012 01:50
اولا اینکه از اینکه بالاخره با تاپیک موافقت شد از مدیران عزیز تشکر میکنم.. درباره تاپیک هم باید بگم که آره واقعا کم داشتیم و نیاز بود.. متاسفانه هم بچه ها یکم کمکارند و هم اینکه احساس میکنم مدیرا نسبت به تاپیک هایی که ما میزنیم یکم سختگیرانه تر و تبعیضمندانه تر رفتار میکنن..

منظورم از کودک آزراری همون بچه بازی در لفظ عامیانه اس یا مجموعه سوءاستفاده های جنسی از کودکان (به صورت تعرض یا هرچه) که از طرف افراد بزرگتر بر اونها تحمیل میشه. واقعا کودک آزاری و بچه بازی یکی از کثیفترین و پلیدترین بلاهاییه که یک نفر میتونه بر سر یک بچه معصوم بیاره.من باید این نکته رو اینجا متذکر بشم که کودک آزاری با رابطه سالم بین دو دوست همجنسگرا اشتباه گرفته نشه.. در رابطه همجنسگراها دوطرف از روی توافق و رضایت قبلی کامل باهم رابطه برقرار میکنند ولی در کودک آزاری فرد قصد فریب کودک یا نوجوان را دارد..
متاسفانه میتونم بگم که درصد زیادی از گی ها (مفعولها) در ایران در اثر همین سوءاستفاده های دوران کودکی مفعول شده ان (مشاهدات شهودی و اسقرایی که اینطور نشون میدن). جایی که افراد یا از سر بچگی و ندانستنها یا از طریق تعرض و اجبار، مورد سوءاستفاده قرار میگیرند. به طوری که تعداد بسیار کمی هستند که به صورت ژنتیکی گی هستند(که البته درباره تفاوتهای این دوتا هم جای بحث بود که مدیران عزیز اجازه ندادند..!)

قبل از شروع فقط یه نکته رو بگم.. من این اطلاعات رو از هیچ جایی کپی نکردم و فقط وفقط براساس مشاهدات اجتماعی خودم بوده. پس اولا از همه دوستان خواهش میکنم همه اطلاعات و مشاهداتشونو دراین رابطه با بچه ها به اشتراک بگذارند. درثانی این اطلاعات سازمان یافته و علمی نخواهند بود، پس از کسانی که به مسائلی مثل علوم روانشناسی اشراف بیشتری دارن تقاضا میکنم در بررسی علمی و آکادمیک مباحث مارو یاری کنند.. کما اینکه مسئله کودک آزاری پر است از مباحث روانشناسانه..

تاسفم برای بنده ای است که بندبند لحظاتش بنده ی بندگان بنده ی شهوتیست که بندبند روحش را به بند میکشند و بند تنش را میدرند.
>>>>>>>>> Only Love <<<<<<<<<
     
#6 | Posted: 26 Jun 2012 02:08
من به جنبه ی روانشناسی این قضیه کاری ندارم ولی آنچه را که از این قضایا دیدم و شنیدم تو محل و منطقمون براتون میگم. حدود یازده سال پیش یادمه یکی از بچه های خوشکل مدرسمون رو هنگام برگشتن از خونه یه راننده تاکسی میبره خارج شهر و به زور میخواد بهش تجاوز کنه که خواست خدا بود که چند نفر سر میرسند و نجاتش میدن و طرف رو هم میگرن و تحویلش میدن که با پول و پارتی میاد بیرون. خیلی سروصدا به پا کرد و بعد از اون دیگه اون پسره رو ندیدم چون از اون محل بلافاصله رفتند و تا چند سال پیش که دیدم آقایی شده و گفت کارشناسی ارشد یه رشته مکانیکی گفت که یادم نیست... یعنی میخوام بگم که تأثیر سوئی رو رفتار اون دوستم نداشت و از همه مهمتر اینکه خانواده اش حمایت کامل رو ازش داشتند تا از این بحران ناخواسته بیرون بیاد...

من آبی ام تاجی ام اسم تیمم استقلاله
جلو تاج ایستادی واست باخت اجباره....
     
#7 | Posted: 26 Jun 2012 02:10
در کودک آزاری همواره شخص بزرگتر سعی دارد با نقشه ای از پیش تعیین شده خود را به هدف برساند..معمولا تفاوت در نقشه هاست ولی محتوای کودک آزاری در اصل یکی است و ما با دانستن هر کدام از این تله ها و ترفندها میتوانیم از بروز چنین حادثه ای جلوگیری کنیم..به نظرشخصی بنده، این افراد در کل از سه نوع نقشه کلی برای فشار آوردن به فرد کوچکتر، راضی کردن او یا به اجبار کشانیدنش استفاده میکنند:
1.عامل تدریج

۲.عامل فشار

۳.عامل نادانی و بچگی

این نکته رو هم بگم که این عوامل و نقشه ها بسیار کلی بوده و هرکدام مباحث گسترده ای رو تحت پوشش قرار میدهند.

تاسفم برای بنده ای است که بندبند لحظاتش بنده ی بندگان بنده ی شهوتیست که بندبند روحش را به بند میکشند و بند تنش را میدرند.
>>>>>>>>> Only Love <<<<<<<<<
     
#8 | Posted: 26 Jun 2012 02:15
مسئله ی دیگه ای هم که در مورد این گونه افراد تجاوز گر میشه گفت اینه که یا با کمبود جنس مخالف رو به رو هستند تا خودشون رو ارضا کنند و یا از همون سنین پائین این رفتار آزاردهنده در وجودشون هست که باز ریشه در کودکی خودشون داره. اکثر این افراد تجاوزگر در دوران کودکیشون مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند که همین مسئله باعث ایجاد عقده در وجودشون میشه و اون بلایی که تو کودکیشون سرشون اومده رو سر کودکان بیگناه میارند.

من آبی ام تاجی ام اسم تیمم استقلاله
جلو تاج ایستادی واست باخت اجباره....
     
#9 | Posted: 26 Jun 2012 02:40
۱.عامل تدریج
در کودک آزاری و فریب بچه، یکی از نقشه هایی که همیشه مورد نظر افراد قرار میگره عامل تدرجی پیش رفتن و آرام بودن اونه.. به طوری که شاید در موردی، فرد به مدت چند ماه یا حتی سال فقط روی مخ بچه راه بره و به اصطلاح مخشو بزنه.. در این تله فرد از چرب زبونی و قدرت حیله گری خودش برای فریب بچه استفاده میکنه..
مثلا اول از روش های غیرمستقیم استفاده میکنه.. بعنوان مثال اول سعی میکنه با تعریف داستانها و قصه های سکسی،اونو وسوسه کنه و جرقه های برقراری سکس رو در ضمیر و فکر بچه بیدار کنه..او با تعریف و تمجید کردنهای مبالغه آمیز از سکس و لذتهای دروغین سعی میکنه کنجکاوی بچه رو نسبت به این امور افزایش بده و به مرور زمان بحث رو به جاهایی که مدنظرشه میبره.. مثلا تو یه موقعیت مناسب که شرایط رو آماده میبینه بحث رو میبره مثلا به داستان سکسش با یه پسر و میگه که تو هم دوست داری امتحان کنی. با این همه شیرینیهایی که او از سکس گفته محاله که بچه قبول نکنه.. توجه کردین چرا وقتی خیلیا حاضر به دادن میشن، میگن توی اون لحظه اول پشیمون میشن و استقامت میکنن...؟ چون میفهمن که این اون چیزی نبوده که واسشون تعریف میکردن و شرایط خیلی متفاوت تره..

تاسفم برای بنده ای است که بندبند لحظاتش بنده ی بندگان بنده ی شهوتیست که بندبند روحش را به بند میکشند و بند تنش را میدرند.
>>>>>>>>> Only Love <<<<<<<<<
     
#10 | Posted: 26 Jun 2012 02:50
rastgoo:
از همون سنین پائین این رفتار آزاردهنده در وجودشون هست که باز ریشه در کودکی خودشون داره. اکثر این افراد تجاوزگر در دوران کودکیشون مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند که همین مسئله باعث ایجاد عقده در وجودشون میشه و اون بلایی که تو کودکیشون سرشون اومده رو سر کودکان بیگناه میارند.

مسئله عقده در دوران کودکی در این افراد درسته... خیلیا آدمایی هستن از دوران بچیگشون در محیط زندگیشون مشکلات باعث ایجاد عقده توشون شده..

تاسفم برای بنده ای است که بندبند لحظاتش بنده ی بندگان بنده ی شهوتیست که بندبند روحش را به بند میکشند و بند تنش را میدرند.
>>>>>>>>> Only Love <<<<<<<<<
     
صفحه  صفحه 1 از 9:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  پسین » 
Homosexuals - همجنسگرایان انجمن لوتی / Homosexuals - همجنسگرایان / حیله های کودک آزاری، راهکارها و روش های مقابله با آن بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2019 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites