انجمن لوتی
صفحه  صفحه 4 از 9:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  پسین »
بازی های کامپیوتری

دنیای بازی

 مرد
#31   Posted: 16 Jan 2012 12:16


 2 Star

ارسالها: 1667
**جدیدترین تصاویراز بازی درحال ساختPrototype2**
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
 
     
  
 زن
#32   Posted: 16 Jan 2012 14:05


 1 Star

ارسالها: 127
نقد بازی.
.
1390*10*26
.بازي اکشن سوم شخص زيبا و پر سرو صداي سال 2009 که در آن شما در نقش الکس مرسر، انساني با شکل شمايلي غير انساني با مهارت هاي خاص که ازگذشته خود و اينکه چه شد به اينشکل در آمده هيچ به خاطر ندارد و حافظه اش از گذشته خاليست ! شما در جريان اين بازي مهيج علاوه بر يافتن راز وجود الکس وکشف گذشته، کنترل کامل اين شخصيت را در دست گرفته و در دنياي تاريک بازي ايفاي نقش ميکنيد . وجود قدرت هاي بي شمارو مافوق بشري شخصيت الکس که با در دست گرفتن خودروهاي جنگي، سلاح هاي متعدد و ماجراجويي اش ، بازي اکشن سراسر از هيجاني را براي بازيکنان به ارمغان مي آورد . بازي در شهر نيويورک در حال وقوع است جايي که شهر با يک ويروس مرگبار آلوده شده و ارتش سعي در نابودي آن دارد .
داستان prototype تقريباً سه هفتهبعد از زماني شروع ميشه که الکس در سردخونه به هوش مي آدو زندگي جديدش رو شروع ميکنه در حاليکه دچار فراموشي شده.جلوي دروازه شهر من مثل يهدونده المپيک دارم دور ميدون timesمي دوم در حاليکه ميزان هورمون هاي بدنم زياد شده! اوه پسر اينآدم خيلي سريعه! دکمه مخصوص رو مي گيرم و جهتي رو انتخاب ميکنم و اون طوري شروع به دويدن ميکنه که انگار چند تا سگ شکاري دنبالش کردن! قبل از اينکهبخوام در مورد حس سرعتش يادداشتي کنم مجبور ميشم بپرم و به يه ساختمون تئاتر مي رسم و راحت از ديوار هاش بالا ميرم انگار که جاذبه اي وجود نداره! وقتي به بالاي ساختمون مي رسممي پرم و مثل يه سنجاب پرنده تو آسمون حرکت مي کنم و رد سياهي پشت سرم تو هوا درست ميکنم.چند دقيقه اي من فقط داشتم حرکت الکس رو امتحان مي کردم، به هوا مي پريدم و از ديوار ساختمون هاي شيشه اي و آهني بالا مي رفتم. منطقه اي که شهر نيويورک رو خوب شبيه سازي کرده.کنترل ساده و روون و جلوه هاي تصويري بدون نقص منو به تحسين وا داشت.
خوب داشتم تانک ها و هليکوپتر ها و سربازا رو فراموش مي کردم البته اونا هم کمي بد اخلاق هستن. بريم سراغ کار خودمون، هدف گيري ساده هست دکمه سمت چپ رو در کنترلر ميگيريد و با دکمه سمت راست هدف ها رو عوض مي کنيد.حالا نوبت انتخاب نوع حمله هست من در عرض سي ثانيه ده ها نوع مختلف حمله وحشيانه ابداع کردم! پس شما انتخاب هاي زياديداريد که انتخاب بين اونا سخته اماشيريني خاصي داره.مثلاً من يک تيغ بلند رو برداشتم و مثل يه ماشين شخم زني همه سربازا رو درو کردم!
هر چي بيشتر به توطئه اي کهعليه من شده و منو به اين شکل در اورده فکر ميکنم و مردم بيچاره اي رو مي بينم که تبديل به هيولاهاي نفرت انگيز شدن و ساختمونايي که تبديل به تلي از خاک شدن بيشتر احساس ازادي عمل ميکنم.آيا من بايد دنبال ماموريت هاي فرعي هم برم تا دونه دونه تکه هاي اين پازل رو کشف و به واقعيت برسم،بايد تاکسي ها رو بردارم و به ميون سربازا پرت کنم و به مردم وحشت زده کمک کنم يا بايد فقطبدوم و بپرم و پرواز کنم؟ اين بازي لذت بخش به نظر از قيد و بند هاي کسل کننده در سيستم حرکتي رها شده و به واقعيت نزديک شده .زندگي واقعي براتونبه اندازه کافي واقعي نيست؟ خوب اينجا بهتره! امتحان کنيد. وقتي که زمان من تموم شده بودمن نتونسته بودم کمک کنم ولي زمين بازي رو خيس کرده بودم! از بازو هاي قطع شده و مشت هاي بزرگ گرفته تا موشک انداز ها و شاخک هاي سياه موجودات غير زميني، از ديوار نوردي ها تا پرواز ها و هليکپوتر دزدي ها تا گرفتن روح دشمن. الکس انعطاف پذيريش شگفت انگيزه، قدرت انکار ناپذيرش به همراه توانايي هاي بي شمارش و شهري با جزييات زياد که توش مبارزه ميکنهو هيولاهاي سريعي که از پا در مي آره همه و همه در prototype به کار گرفته شدن تا فرصت خرابکاري هاي خلاقانه و آزاد کردنشخصيت هاي در بند رو به شما بدن.==================================== ويژگي هاي منحصر به فرد بازي Prototype : - اکشن بسيار مهيجو متفاوت کشنده بازي . - فيلم نامه ي سراسر تخريب و اکشن وهيجان بازي - داستان و تجربه اي کاملا متفاوت در بازي هاي اکشن - بازي در شهر حقيقي نيويورک - انعطاف و توانايي هاي بي نظير شخصيت ا
 
     
  
 مرد
#33   Posted: 17 Jan 2012 07:42


 2 Star

ارسالها: 1667
اخبار!!!
[XBOX360]


[مدت زمان گیم پلیAlan wakeاعلام شد]
**همانطور که میدانید عنوان Alan Wake’s American Nightmare با سبک Action/Adventure/Horror بزودی در زمستان سال 2012 برای XBLA منتشر خواهد شد.طبق گفته های سازنده ی آن، این بازی دارای تغییراتی متحولی شده استکه می توان به طوری گفت Alan Wake 2 است. دشمنانتان کمی سخت تر نسبت به قبل شکست می خورند، محیط بازی دارای ترکیبات جدید از رنگ شده اند، و همینطور تخریب پذیری هم به بازی آمده است. باز هم مثل همیشه تاریکی نقط ضعف شماست و چراغ قوه سپهر شما خواهد بود. البته اینبار با سلاح های جدید تری هم همراه خواهید بود. Remdey اعلام کرد که گیم پلی بازی 5 ساعت است، البته اگر حرفه ای باشید میتوانید در طول 3 هم به پایان برسانید.**
تاریخ:27.10.90
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
 
     
  
 مرد
#34   Posted: 17 Jan 2012 08:03


 2 Star

ارسالها: 1667
اخبار!!!
[PS3,PC,XBOX360]


[آمار فروش بازی های ویدیویی این هفته در بریتانیا]
**آمار فروش بازی های ویدیویی این هفته در بریتانیا منتشر شد و عنوان ورزشی FIFA 12 در مقام اول می باشد.
FIFA 12
Just Dance 3
The Elder Scrolls V: Skyrim
Battlefield 3
Modern Warfare 3
Zumba Fitness
Zumba Fitness 2
RAGE
Assassin’s Creed: Revelations
Need for Speed: The Run**
تاریخ:27.10.90
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
 
     
  
 زن
#35   Posted: 17 Jan 2012 09:08


 1 Star

ارسالها: 127
اخبار بازی
*
1390*10*27
.F1 2011 به ویتا خواهد آمد
*
امروز استودیوی Codemasters عنوان F1 2011 را برای کنسول دستی ویتا معرفی کرد. همچنین در مراسم TGS نمایشی از این بازی مربوط به اجرا شدن بر روی کنسول دستی ویتا اجرا شد که می توانید مشاهده کنید. همچنین اطلاعاتیهر چند اندک اما تکمیلی از بازیاعلام شد. در F1 11 تمامی تیم ها، راننده ها، جاده ها و تمامی جزئیات دیگر که در دنیای واقعی فرمول 1می باش وجود دارد. این عنوان قرار است در 17 دسامبر برای ویتا منتشر شود.
 
     
  ویرایش شده توسط: setare2  
 مرد
#36   Posted: 17 Jan 2012 16:40


 2 Star

ارسالها: 1667
[تصاویری ازبازی درحال ساخت darkness2]

تاریخ:27.10.90
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
 
     
  ویرایش شده توسط: amirhoo3in  
 زن
#37   Posted: 18 Jan 2012 04:15


 1 Star

ارسالها: 127
اخبار دنیای بازی:*
1390*10*28*
.
همان طور که میدانید بازی Max payne3 که پس از سال ها از اینسری قرار بود امسال در ماه مارس عرضه شود،عرضه نسخه کنسولی اش تا ماه مِـی یعنی ۳ ماه به تأخیر افتاد و عرضه نسخهPC نیز به ماه ژوئن موکول شد.
.
بر اساس اطلاعات جدید منتشر شده از سوی راک استار،Max payne3 در ماه می و در تاریخ ۱۵ می در آمریکای شمالی و در تاریخ ۱۸ می در اروپا برای کنسول ها منتشر خواهد شد.نسخه PC بازی نیز در آمریکای شمالی در تاریخ ۲۹ می و در اروپا در تاریخ ۱ ژوئن عرضه خواهد شد.
.
مسئولان راک استار دلیل مشخصی برای این تأخیر عنوان نکرده اند اما گفته اند:
“عرضه دیر تر این عنوان قطعا به سودش خواهد بود و مطمئن باشید که بازی بی نقص را شاهد خواهید بود”
به نظر میرسد که راک استار علاقه زیادی به عرضه بازی هایش در ماه می دارد؛زیرا اگر دقت کنید اینشرکت بازی های Red Dead Redemption و L.A.Noire را هر دو در ماه می منتشر کرده است!
.
 
     
  
 زن
#38   Posted: 18 Jan 2012 04:21


 1 Star

ارسالها: 127
اخبار دنیای بازی:
*1390*10*28**
زمان عرضه دمو mass effect3:
بالأخره تاریخ رسمی عرضه دمو قابل بازی عنوان Mass Effect 3 نیز توسط Boiware مشخص شد.بر اساس اطلاعات داده شده از این سازنده بازی دمو قابل بازیMass Effect 3 در تاریخ ۱۴ فوریه بر روی Xbox Live قرار خواهد گرفت؛اما حالا معلوم نیست که آیا این دمو برای دیگر پلتفرم ها نیز عرضه خواهد شد یا نه؟
.
اطلاعات زیاد دیگری فعلا موجود نیست ولی چیزی که مشخص است این است که این دمو بر روی Xbox 360 از کینکت نیز پشتیبانی میکند و همچنین به احتمالزیاد نیز این دمو در انحصار Xbox 360 خواهد ماند.
.
البته در بعضی خبر گزاری های دیگر نیز گفته میشود که این دمو در ابتدا در انحصار Xbox 360 خواهد بود و پس از آن برای PS3 و PC نیز عرضه میشود؛اما بااین حال فعلا همه چیز در حد شایعه است و باید منتظر خبر های بعدی ماند.
.
 
     
  
 مرد
#39   Posted: 18 Jan 2012 07:56


 2 Star

ارسالها: 1667
[تصاویری ازبازی جدیدmass efect3]

تاریخ:28.10.90
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
 
     
  
 مرد
#40   Posted: 18 Jan 2012 16:21


 2 Star

ارسالها: 1667
اخبار!!!


[DLC جدید برای Dead Island منتشر شد
[
انتظارات از یک عنوانی مثل Dead Island با سبک اکشن ماجراجویی ترسناک همیشه بالا بوده است. به همین خاطر سازنده این بازی، یعنی استودیو Tech Land تصمیم گرفته است با عرضهی DLC جدید در XBL یک تحولی چشم گیری در این بازی قرار بدهد. شما می توانید دیگر نقشخوب بودن رو بازی نکنید، و بروید سراغ آدم بده ی بازی؛ Ryder White. با این وجود هنوز اینDLC عرضه نشده است، ولی 1 February این DLC در XBL منتشر خواهد شد، و هنوز خبری از PSN و Steam نشده است.**
تاریخ:28.10.90
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
 
     
  
صفحه  صفحه 4 از 9:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  پسین » 
بازی های کامپیوتری

دنیای بازی

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید
رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2023 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA