خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد /

دوستی و برقراری ارتباط با دیگران


صفحه  صفحه 6 از 16:  « پیشین  1  ...  5  6  7  ...  15  16  پسین »
SexyBoy مرد #51 | Posted: 14 Dec 2011 11:10


مجردی تـلـخ است یا شیـریـن ؟!ازدواج بیرون آمدن از پوسته تنهایی است، وقتی مجردی در لاك تنهایی فرو رفته ای؛ ازدواج شریك كردن یك نفر دیگر در همه زندگی خودت است، وقتی مجردی شریكی نداری؛ ازدواج تولد یك خانواده جدید است، وقتی مجردی خانواده ات همانی است كه بود؛ ازدواج هویتی جدید برای مرد و زن است، وقتی مجردی چیزی جز دختر یا پسر خانواده نیستی؛ ازدواج یك دنیا وظیفه و تعهد است، وقتی مجردی، وظیفه و تعهد زیادی نداری و دوران پس از ازدواج با زمانی كه مجردی از زمین تا آسمان فرق دارد.


باید پای حرف تمام افراد متاهل و مجرد نشست و صحبت هایشان را مو به مو گوش داد و آنوقت نتیجه گرفت كه دنیای تاهل جذاب تر است یا دنیای تجرد، البته اگر همه آنهایی كه سفره دلشان را پهن كرده اند راست گفته باشند و از احساسات واقعی شان پرده برداشته باشند.

بیشتر آدم ها هیچ وقت از شرایطی كه دارند راضی نیستند، آنها هر وقت به چیزی می رسند باز هم افسوس گذشته را می خورند یا نگاهشان به داشته های دیگران است، پس وقتی از ازدواج و تجرد هم حرف می زنند دچار همین حس می شوند برای همین است كه حرف آدم ها در مورد این دو دوره از زندگی را نمی توان ملاك قضاوت صد درصدی قرار داد؛ ولی فارغ از این بحث ها آنچه كه نمی شود در آن شك كرد مزایایی است كه به واسطه ازدواج سهم آدم ها می شود و محدودیت هایی كه پس از ازدواج دست و پای آدم ها را می بندد.

وقتی ازدواج می كنی از زندگی قبلی ات كنده می شوی از تمام چیزهایی كه پدر و مادرت برایت خواسته اند و همه شان دلخواهت نبودند، آن وقت خودت خانم یا آقای یك خانه می شوی درست مثل پدر و مادرت با همان خوبی ها و البته بدی ها و نقص هایی كه نمی خواهی میراث دارشان باشی.

وقتی ازدواج می كنی اگر عاشق همسر و زندگی جدیدت باشی، طعم خوش زندگی 2 نفره را حس می كنی و حاضر نمی شوی دیگر به دوران تنهایی ات برگردی؛ دورانی كه مجرد بودی و هیچ وقت هویت جداگانه ای از خانواده ات نداشته ای. وقتی ازدواج می كنی دیگر خودت هستی و همسرت با یك دنیا مسوولیت و تعهد كه هیچ كس جز خودت و او نباید زیر بارشان برود.

در خانه متاهلی همه وظایف روی دوش زن و مرد خانه است و بهتر می شود اگر آنها خودشان دست به دست هم، كارها را پیش ببرند چون انتظار كمك از دیگران فقط به زیبایی و استقلال زندگی متاهلی ضربه می زند.

اگر حاصل این ازدواج، فرزند یا فرزندانی هم باشد دیگر شرایط پیچیده تر می شود، ولی با وجود همه این پیچیدگی ها زندگی متاهلی معجزه ای دارد كه دوران تجرد با همه آزادی ها و خوشی هایش به پای آن نمی رسد، البته اگر تو بازیگر ازدواجی موفق باشی و در كنار همسرت دومین بال یك پرنده برای پرواز رو به سوی اوج باشی.

تجرد؛ فرصتی برای رشد

همانقدر كه یك ازدواج خوب می تواند آدم ها را رشد بدهد دوران مجردی هدفمند هم می تواند باعث اوج گرفتن آنها بشود. اگر در یك خانواده مهربان و وظیفه شناس كه همه اعضای آن به خاطر خوشبختی هم تلاش می كنند به دنیا آمده باشی و خودت هم اینگونه آفریده و رشد كرده باشی حتما دوران تجرد خوبی خواهی داشت.

تا وقتی یك دانش آموز هستی و وظیفه ای جز ساختن خودت نداری ماندن در خانه پدر و مادر فرصت خوبی است كه تا می توانی رشد كنی و برای روزهای بهتر آماده شوی. وقتی راه دانشگاه و داشتن حرفه ای مناسب را هم در پیش گرفتی مجرد بودن می تواند عصای دستت برای پیشرفت باشد چون آن وقت هم دغدغه ای جز موفق شدن نداری.

در دوران مجردی می شود آرزوهای خوبی برای آینده طراحی كرد، می شود در دنیای نیامده آینده، نقش شاهزاده ای را بازی كرد كه همه چیز وفق مرادش پیش می رود و كسی سر راهش پیدا نمی شود كه مانع بتراشد و سنگ اندازی كند. در این دوران می شود تا جایی كه ممكن است خوشحال بود و از نعمت زیر سایه پدر و مادر بودن استفاده كرد.

اما این احساسات زیبا هم تا زمانی خوب هستند و رویاها تا یك سنی آدم ها را ارضا می كنند، شاید وقتی ما آدم ها به این مرز احساسی می رسیم همان زمانی باشد كه تاریخ مصرف دوران مجردی تمام شده و حس تاهل از زیر پوسته كهنه تجرد قصد خودنمایی دارد.

متاهل بودن به معنی رسیدن به همه چیز نیست، همان طور كه مجرد بودن باعث از دست دادن همه چیز نمی شود و مجرد ماندن باعث خوشبختی مطلق نمی شود، درست مثل اینكه ازدواج كردن موجب سعادت ابدی نمی شود. كسی كه مجرد است یا متاهل خوشبخت یا بدبخت مطلق نیست چون چه تجرد و چه تاهل، دو دوره از زندگی است كه بسته به اینكه چگونه به آن نگاه كنی می تواند تلخ یا شیرین باشد.
.What's life? Life is love
.What's love? A kissing
.What's kissing? Come here and I'll show you

Sexy
      
soniyahot زن #52 | Posted: 1 Jan 2012 15:01
کاربر

 
به نظر خود من در ابتدا ایجاد رابطه مهم ترین چیز برای آقایان شجاعت هست و البته رعایت ادب و برای خانم ها بررسی فرد پیشنهاد دهنده در ابتدای کار وعدم اطمینان کامل در اوایل برقراری رابطه
مرد=زن

جداسازی‌های جنسیتی توهین به انسانیت است
      
amirhoo3in مرد #53 | Posted: 1 Jan 2012 15:39
کاربر

 
آموزش نمیخواد که.خوشش بیادازت باکله میاد طرفت!
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
      
soniyahot زن #54 | Posted: 1 Jan 2012 17:03
کاربر

 
amirhoo3in:
آموزش نمیخواد که.خوشش بیادازت باکله میاد طرفت!

دوست عزیز برخی افراد هستند که از اطماد به نفس پایینی برخوردارند و تا به حال تجربه دوستی با جنس مخالف را نداشته اند برای این افراد اولین قدم بسیار سخت هست و در برخی موارد نمی دون حتی باید چگونه پیشنهاد بدن

هدف از ایجاد این تاپیک با کمک افراد حرفه به این دوستان آموزش دهیم
مرد=زن

جداسازی‌های جنسیتی توهین به انسانیت است
      
julien مرد #55 | Posted: 1 Jan 2012 17:09
کاربر
 
برای بار اول به نظرم بیشتر باید سعی کنه جلب توجه کنه
      
sajad_tt67 مرد #56 | Posted: 1 Jan 2012 17:13
کاربر

 
اول باید احسا تنهایی کنی تا بونی دنبال دوست بگردی
قلبم آرام است
این چشم‌ها که می‌بینی
برای آبیاری آغوش تو پرآب شده‌اند

اگه تونستی پوشه ای به اسم con توی کامپیوتر بسازی
بدون خط فاصله یا نقطه و....
      
djjjjjjavad مرد #57 | Posted: 13 Jan 2012 17:28
کاربر

 
انقدر انسان ها از هم دور شدن که برای پیدا کردن یه دوست هم نیاز به آموزش دارن
من برگشتم
      
florajoon زن #58 | Posted: 28 Jan 2012 04:10
کاربر
 
دوستان گل واقعا ببخشید که وسط حرفای بسیار شیرینتون میپرم ولی میخوام این تاپیک رو توش فقط دوو تا دونه پست بگذارم که با خوندنش تقبیبا بشه گفت به درد بقیه دوستان بخوره
پست اول رو برای آقایون میگذارم و در کل یادشون میدم که چطور باید پیش برند
پس الان روی حفم فقط آقایون عزیز هستند
ببینید دوستان گلم برای بعضی از شما دوستان دوست دختر فقط یک وسیله ارضای جنسی اما برای بیشترتون احساس و عواطفه و مسئله ی جنسی در درجه دومه اینو من درک میکنم ولی در ابتدا باید شما هم اینو درک کنید که در جایی با فرهنگ نسبتا پایین ایران دخترای ایران که داخل کشور زندگی میکنند حق دارند همه رو به ی ه چشم نگاه کنند.
اولین چیزی که مهمه که داشته باشید اعتماد به نفسه ما دخترا خوشمون نمیاد روت نشه حرف بزنی منظورم پر رو بودن نیست ولی اینکه ببینیم با دیدن دو تا دختر شل میشی و نمیتونی حرف بزنی خوشمون نمیاد. پس چه برای رابطه جنسی و چه برای رابطه احساسی باید اعتماد به نفس پیدا کنی حالا چطور میتونی اعتماد به نفس پیدا کنی رو هم میگم به روی چشم .
روش پیدا کردن اعتماد به نفس:
اولین کاری که باید بکنی اینه که با دوستانی که هی تیکه میندازند به دخترا دوری کنی چون تیکه انداختن برای پسراییه که میدونند هیچ وقت دستشون به اون دختر نمیرسه و با تیکه انداختن میخواند خودشون رو خالی کندد بعد از دوری از این افراد سعی کنید هر روز هم شده یه بار به خودتون بگید که دختر چیزی نداره اونم مثل منه پس میتونم از پسش خییییییییلی راحت بر بیام
با دوام این کار کم کم اعتماد به نفس بالایی پیدا خواهید کرد
در مسئله بعی چیزی که دختر دوست داره قد بلنده پس اگه قدتون از طرف مقابل کوتاه تره سعی کنید زیاد تلاش نکنید چون برای یه دختر واقعا سخته با پسری راه بره که از خودش کوتاه تره پس سعی کنید به فکر دخترانی باشید که نه خیلی ولی اندکی از شما دوستان کوتاه تر باشند.
[/font][font#DF0101]از اینجا به بعد دیگه فرق میکنه برای آقاییونی که صرفا جهت سکس میاند جلو یا برای احساسات و عواطف

حالا در مورد دسته ای حرف میزنیم که به دنبال صرفا سکس هستش
شما دوستان برای موفقیت در کارتون در درجه اول هیکل خوبی رو باید داشته باشید نه یه متر شکم اگه یه متر شکم دارید باید وااااااااااااقعا راحت برای کسی که میخواید مخش رو برای سکس بزنید خرج کنید راحت بهتون بگم یعنی اگه میخوای داشته باشیش باید چیزی داشته باشی که بقیه ندارند که حاظر بشه اون دختر برای داشتنش حتی جسمش رو هم بده پیشنهاد میکنم دنبال دختر باکره هم راه نیفتید چون به نتیجه نمیسید .... دوم از رنگ های تند در لباساتون استفاده کنید تیشرت قرمز با کت کتان مشکی با شروال لی و یه لب خند زیبا خییییییییلی کمکتون میکنه یادتون باشه دسته ی شما ابدا نباید خودش رو لوس کنه چون دنبال سکس هستید نه ازدواج و رابطه
سوم اینکه برای به دست آوردن جسم یه دختر سعی در تصاحب قلبش نکنید چون دور از وجدان و شعور و انسانیته
چهرام اعتماد جلب کردنه که چشم این رو هم توضیح میدم نگران نباشید
چگونه اعتماد جلب کنیم
برای جلب اعتماد ابتدا باید بتونید راحت حرفتون رو بزنید اگه مشکل دارید میتونید جلو آینه تمرین کنید بهتون کمک زیادی میکنه ثابت کنید که حتی اگر هم بحث فقط جنسیه شما به جسم اون علاقه دارید نه فقط مثل یه سوراخ بهش نگاه کنید بازم ببخشید بابت بی ادبی میخواستم منطورم رو درست برداشت کنید
برای جلب اعتماد همچنین زیاد خسن نبودن در سکس اول خیییییییلی میتونه کمکتون کنه و خوب توجه کردن به دختری که میخوای مخش رو بزنی ور اصلا فراموش نکن تا اونم به تو رسیدن رو فراموش نکنه
در ادامه
در ادامه این دوستان که میخواست مخ بزنند باید هیچ وقت از حرفای سکسی و اطلاعات گرفتن قافل نشند
به زبان دیگر به دختره خط بدید که میخوام خلاصه این کار رو میتونید با سوالاتی مثل شما دخترا کجاهای بدنتون حساس تره بپرسید
خیلی جواب میده
و مطلب آخر اگه میخواید سکستون با اون دختر ادامه پیدا کنه در موقع سکس با قدت و آرامش سکس کنید تا دختر از سکسش با شما لذت ببره و جووووووون مادرتون سردی زیاد بخورید که زود ارضا نشید ما دخترا دیر تر از شما ارضا میشیم
حالا برای دوستانی که به فکر به دست آوردن قب دخترا هستند نه صرفا جسمشون
کار شما ها واقعا میشه گفت سخته چون به معنای جلب اعتماد کامل یه دختره . در کشور های خارجی تنها کافیه بری جلوی دختره و رک بگی که دوست داری باهاش دوست شی همین کافیه ولی در کشوری مثل ما اگه اون اول این حرف رو بزنی دختر میترسه و هیچ وقت سمتتون نمیاد.
بر خلاف دسته اول به این دسته پیشنهاد میکنم سراغ دختران باکره ولی با جنبه برید باز هم سعی کنید سمت کسی برید که زیاد مذهبی نیست چون براش راحت تره جلب اعتماد این دسته از دختران واقعا کار سختیه یه جورایی در ابتدا باید کاری کنید که اندکی دلشون یا براتون بسوزه و یا به صورتی براشون جالب باشید یکی از راه های جالب بودن یه لب خند زدنه اونم به دختری که پسرا خودشون رو واسش میکشند فقط لبخند بزنید و رد شید اون دختر شما براش جالب میشید ولی خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییل تا کید میکنم ابدا هیچ رقمه هیچ مدله شل نشید به خصووووووص از اول رابطه یا تون باشه ما دخترا پسری رو دوست دراید که بشه بهش تکیه داد اگه ببینیم با دو تا ناز و اعدای ما شل میشی به خودمون میگیم خوب یه دختردیگه از من خوشکل تر خیلی راحت خرش میکنه پس این پسر قابل اعتماد نیست

دوست ندارم دل سردتون کنم ولی کار زیاد دراید اگه در این زمینه اطلاعات بیشتری خواستید همین جا یا در نامه خصوصی بگید راحتماییتون میکنم
مطلب بعد تیپه نمیکنم خودتون رو بکشید ولی یه چیزی تنتون باشه که حس کنیم خوش تیپید و راحت باشیم که باهاتون قدم بزنیم از تعریف کردن از دختر قافل نشید خییییییییلی دخترا دوست دارند ازشون تعریف بشه
وقتی دیدی دختره داره خودش رو برات لوس میکنه زیاده روی نکن
چون بهش بر میخوره
ولی یه کوچولو نازش رو بکش که حس آرامش کنه
بعد از اون باید لطف کنید و ثابت کنید که احساس دارید ما دخترا در ابتدا از عشق میترسیم چون احساسات ککور کورانس
ما دوست دارید دوست پسرمون یه پسر جنتل من و خوش تیپ در عین حال شاد و سر حال باشه
دوست نداریم مارو یاد غم قوصه هامون بندازه . یه چیز ما و شما خیلی با هم فرق میکنه که حتما یادتون باشه که رعایت کنید
شما پسرا در غم ترجیح میدید تنها باشید و خودتون فکر کنید و مشکلتون رو حل کنید ولی ما دخترا دنبال حل مشکل نیستم دنبال دل داری گرفتن هستیم پس اگر هم گفتیم تنهام بزار اگه خود مشکل شما نباشی واقعا دوست نداریم تنهامون بگذاریدپیشمون بمونید و سعی کنید آروممون کنید چه مدیونم هی بگید اشکال نداره درک میکنم و از این حرفا که خودتون استاد تر از منید
در ادامه
در ادامه این دوستان یادشون باشه که بعد از جلب اتماد باید قلب رو به دست بیارید . این رو خودتون باید پیدا کنید راهش رو ولی در کل درک کردن و هم دردی کردن در مشکلات و اعتماد کردن به دختر کمکتون میکنه
واقعا خسته شدم انقدر تایپ کردم بزارید اول اینو پست کنم اگه دیدم دوستان خوششون اومد کامل میکنم براتون چون واقعا وقت گیره و دوست ندارم بعد از تایپ هیچ استقبالی ازش نشه اگه دوست داشتید قسمت بعدی و همچینن راهنمایی دختران برای زدن مخ پسرار و هم یادتون میدم
پیروز و سربلند باشید منتظر نظراتتون هستم تا ببینم به دردتون خورده یا نه
.....
      
florajoon زن #59 | Posted: 28 Jan 2012 04:21
کاربر
 
Nameless:
سلام من چند تا سوال دارم.امیدوارم به یه جواب برسم.
من زیاد با مترو رفت و آمد میکنم . معمولا ظاهر موجه و آرومی دارم . کاری با قیافه و هیکل اینا نداریم...
یه چند بار تو مترو بین شهری برام پیش اومده که دختری اومده روبروم نشسته ولی خب اون شروع نکرده و منم علاقه ای نشون ندادم و طرف بعد از ۱۵ . ۲۰ دقیقه با دلخوری بلند شده و رفته بدون اینکه یه کلمه حرف بزنه . برای من جای تعجب داره که اگر طرف قصدش آشنایی بوده چرا هیچی نگفته یا ... یعنی همیشه یه پسر باید مطرح کنه؟ البته من بیشتر برای این ایجاد رابطه نکردم چون از ظاهر طرف خوشم نیومده ( از زیبایی صورتش . نوع آرایش کردنش و یا رفتارش...) من بی ادبی میدونم که بخوام به طرف با حرف زدن بفهمونم که ازش خوشم نمیاد و یا الان شرایط مناسبی نیست . در ضمن من با ارتباط چشمی زیاد جور نیستم و نمیتونم مثل یه بچه پررو با هر غریبه ای رفتار کنم . به نظرتون من خجالتی ام ؟

مسئله خجالتی بودن نیست دوست من ایننه که برای یه دختر خییییییییلی زشته به خصوص توی ایارن که بخواد رابطه ای رو شرو کنه خیلی براش سخته و نه خجالتی نیستی ولی تعجب هم نداره چون دختر روش نمیشه رابطرو شرو کنه و در ضمن زیاد به خودت نگیر شاید بی منظور اومده و جلوت نشسته
Nameless:
من نمیتونم دلیلی برای دوستی حتی با خوشگل ترین دخترایی که میبینم پیدا کنم . یا حتی با خیلیا جور نیستم (اخلاقی و فکری) برای همین همیشه دور و برم شلوغ نیست و گاها روزایی که تو خونه ام حتی ۴ تا کلمه هم صحبت نمیکنم . بعضیا زیاد از این حالت همیشه سرد من خوششون نمیاد و فکر میکنن که من زیاد خشک و افسرده ام . و فکر میکنن که منم باید مثل اونها با هر کی معاشرت و یا حتی صحبت داشته باشم و یا الکی سر هر موضوعی صحبت کنم و یا به هر موضوعی علاقه نشون بدم تا اجتماعی تر به نظر بیام ولی من واقعا اونها رو درک نمیکنم . در ضمن من هر وقت که خواستم به هر کس با قطعیت حرفم رو زدم یا هر جا که باید سخنرانی کردم حتی وقتی که بقیه جرات گفتنش رو نداشتن من اگه صلاح میدیدم اون حرف رو میگفتم . شما راجع به من نظر بدید و

ببین عزیز من این رفطار هایی که گفتی یه مشکل بزرگ دارند اجتماعی نبودن شما خیییلی بده چون یه دختر و چه پسر فرق ینمیکنه ترجیح میده با کسی دوست شه که آدم راحتیه و اجمتماعیه منظورم رو متوجه شدی
Nameless:
خیلی رک بهم بگین باید مثل بقیه باشم حتی اگر از رفتار بقیه بدم میاد؟

نه دوست من نیازی نیست مثل بقیه باشی خودت باش ولی اگه بخوای دسوتی پیدا کنی خودت باش ولی خودت رو اندکی اجتماعی تر کن و به آهنگ های شاد بیشتر گوش بده زیاد تر حرف بزن و راحت تر باش تو جاهایی مثل فیس بوک فعالیت کن و خلاصه قاطی شو قاطی مردم عزیز دلم
.....
      
florajoon زن #60 | Posted: 29 Jan 2012 03:36
کاربر
 
به دست آوردن دل دختر توسط پسر قسمت دوم و نهایی
خوب دوستان گل اولا از تمام نامه ها و پستاتون اینجا ممنون چشم کاملش میکنم برای خانوم ها رو هم میگم
در ادامه این مطلب بودیم که چطوری دل یه دختر رو به دست بیاریم و رسیدیم به قسمت قلب دختر
من این قسمت رو دوس دارم
خوب در ابتدا باید اینو بدونید که این راه کار هایی که میگم ممکنه فقط یکیش و شاید هم هیچ کدومش به دردتون نخوره پس به جای کپی کردن این کارها فکر کنیدو با توجه به موقعیتی که دارید بهترین تصمیم رو بگیرید
خوب برای شرو باید کاری کنید که دختر خیالش از شما راحت باشه یعنی همون جلب اعتماد که در قسمت اول یعنی در صفحه ۸ تاپیک براتون توضیح دادم بعد از جلب اعتماد سعی کنید بیشتر گوش بدید تا حرف بزنید ما دختر ها گوش شنوا رو بیشتر دوست داریم ولی اگر دیدید خجالتی هست اون طرف سعی کنید با حرفای خوب و معدبانه کم کم و آروم آروم نرمش کنید و سر صحبت رو باز کنید
این خیلی مهمه که بدونید از سوال هایی که یه جواب بله و یا خیر دارند تا جای ممکن بپرهیزید چون مثل باز جویی میشه سعی کنید همیشه سوالاتی بپرسید که نیاز به توضیح داشتهب اشند هرچند اگه کوتاه باشند
یه مشکل اصلی اکثر آقا پسر های گل :
سعی نکنید سوال های جنسی بپرسید و سعی نکننید سوال هایی بپرسید که جنبه خانوادگی و یا زیادی خودمون یباشه
زود خودتون رو خودمونی نکنید
زود شوخی های ناجور نکنید و سعی کنید همیییییییییشه چه در زمان چت و چه در زمان حرف زدن یا قرار آدم به اصطلاح cool باشید و سعی کنید همیشه دختر پیشتون احساس شادی کنه
از گفتن بیش از حد دوست دارم و عاشقتم جدا بپرهیزید چون زیادیش مزش رو میبره و اصلا زیبا نست
دقت کنید که همیشه خودتون رو برای ملاقات مشقات نشون بدید ولی همیشه با رعایت ادب و احترام حرف بزنید حتی وقتی میخواید یه تیکه بندازید ادب رو رعایت کنید که باعث ناراحتی نیشه و باعث خنده و شادی هر دو طرف شه مثلا:
ببین دارم میگم مثلا
اگه در یه مهمونی طرف رو دیدید که لباسش یه مقدار زنندس به جای اینکه حرف بدی بزنید میتونید بگید مثلا
سارا این لباس رو پوشیدی میخوای کی بخورتت خودم میخورمت ها ببینید دوستان این مثال مال موقعیه که خیلی با اون طرف قاطی شدید و لطفا جنبه داشته باشید و هی از فردا نامه های خصوصی چرت و پرت بهم ندید جنبه ی حرف رو داشته باشید مرسی

در ادامه
در ادامه میتونم بگم که کم کم پیش برید و یه دفعه چند پله نپرید به خصوص با دختر هایی که در ایارن زندگی میکنند چون یادتون باشه حتی وقتی عاشقتون باشه هنوز اون یه خورده ترس رو از سوئ استفاده شما داره
پس خواهشا هیچ وقت زیادی پیش نرید و قدم به قدم پیش برید
همیییییییییییییشه رو راست باشید
یادتون باشه دوستان که حتی اگه ما از حرفی ناراحت شیم از دروغ گفتن بیشتر ناراحت میشیم پس وقتی سوالی میپرسیم اگه راتش رو بگی کمتر ازیت میشیم چون اگه بعدا بفهمیم دروغ گفتید خییییییلی ظربه بدی میخوریم و معمولا نمیتونیم ببخشیم.
وفادار باشید
ببینید دوستان در کشوری مثل ایران یه دختر یاد میگیره که به یه پسر فکر کنه پس واقعا سخت عاشق میشه ولی اگه شد دیگه نمیشه کاریش کرد پس اگه قلبی رو میخواید به دست بیارید قبلش خوووووووووب فکر کنید و همه ی جوانب رو در نظر بگیرید چون بعد از کار دیگه نمیشه کاریش کرد.
فکر میکنم تموم شد حالا اگه باز هم مطبی بود که نگفته بودم دوباره میام و توی همین پست میگذارم

از همه ی دوستان به خصوص آقا پسر هایی که پستم رو کامل دنبال کردند کمال سپاس رو دارم. و امید وارم به دردشون بخوره و باز هم میگم هر گونه سوال و یا مطلبی بود فعلا همین جا میتونید بگذارید چون هنوز مال خانوم هارو نگفتم پس بازم اینجا سر میزنم ولی بعد از اون لطفا بهم پیام خصوصی بدید تا بیام و پاسخ بدم
پیروز و سربلند باشید
.....
      
صفحه  صفحه 6 از 16:  « پیشین  1  ...  5  6  7  ...  15  16  پسین » 
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد / دوستی و برقراری ارتباط با دیگران

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا