خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد /

Interesting News | اخبار جالب


صفحه  صفحه 12 از 45:  « پیشین  1  ...  11  12  13  ...  44  45  پسین »
pixy_666 مرد #111 | Posted: 18 Aug 2014 13:00
کاربر

 
دختر ایرانی از 5 ساعتی می گوید که لیونل مسی او را پیگیری می کرد


ریحانه ملتی؛ این نام هفته گذشته در شبکه اجتماعی اینستاگرام سر و صدای زیادی به راه انداخت.
او که دختری 17 ساله ساکن تهران است، با یک اتفاق ویژه به فردی مهم در این شبکه اجتماعی تبدیل شد. او در لیست 60 نفری افرادی قرار گرفت که لیونل مسی در اینستاگرام آنها را فالو می‌کند.
این دختر 17 ساله چه کار کرد که ستاره بارسلونا او را در اینستاگرام فالو کند؟ و اصلا چرا این اتفاق مهم است؟


عصر سه‌شنبه، ساعت پنج و نیم؛ اتفاق بزرگ!

ریحانه ملتی تنها 5 ماه پیش عضو شبکه اجتماعی اینستاگرام شد. او پروفایل جمع‌‌وجوری داشت. تعداد فالو‌ئرهایش به 100 نفر هم نمی‌رسید. او در این مدت کوتاه نشان داد که به دو چیز علاقه زیادی دارد، لیونل مسی و والیبالیست‌های تیم‌ملی ایران.
چند عکس یادگاری با سیدمحمد موسوی و سعید معروف داشت و غیر از این چند تصویر هم از ستاره آرژانتینی بارسلونا در صفحه‌اش گذاشته بود. اما هفته گذشته این پیج جمع‌وجور، توجه همه را به خود جلب کرد.
"ریحانه ملتی" یکی از 60 نفری شده بود که پیج رسمی مسی در اینستاگرام آن را فالو کرده بود. اگر به صورت دقیق بخواهید، باید بنویسیم که ساعت 17:30 عصر روز سه‌شنبه تعداد افرادی که مسی فالو میکرد، از 59 نفر به 60 نفر رسید. اتفاقی که بزرگ‌ترین رویای دختر 17 ساله بود.


درصد خوش‌شانسی: یک در 100 هزار

صفحه رسمی لیونل مسی در شبکه اجتماعی اینستاگرام بالای 5 میلیون نفر فالوئر دارد. اما او تنها 59 نفر را فالو کرده است. این به این معنی است که ستاره آرژانتینی در ازای هر 100 هزار نفری که صفحه او را دنبال می‌کنند، تنها یک نفر را دنبال می‌کند.
البته در این لیست 59 نفری هم کمتر نام افراد معمولی دیده می‌شود. صفحه رسمی آدیداس، فابرگاس، اینیستا، باشگاه منچسترسیتی، نیمار، راجر فدرر، رونالدو و چند چهره و برند، لیست فالوئرهای او را تشکیل می‌دهند.
در بین 59 فالوئینگ، نام هیچ آدم معمولی دیده نمی‌شود. اما ریحانه ملتی شانس این را داشت که در این لیست قرار بگیرد.


دختر خوش‌شانس: روزی 50 تا مسیج به مسی می‌زدم

وقتی با خبرنگار ما حرف می‌زد، هنوز اضطراب داشت. چند ساعتی بود که یکی از محبوب‌ترین چهره‌های دنیای فوتبال او را در اینستاگرام فالو کرده بود. اگر بخواهیم بدون رودربایستی بنویسیم، نفس نفس می‌زد و هنوز نتوانسته بود کل ماجرا را هضم کند.

چه زمانی متوجه شدی که مسی تو را فالو کرده؟

- همین چند ساعت پیش، اینستاگرام را که باز کردم، دیدم لئو مسی من را فالو کرده. اولش فکر کردم یکی از این پیج‌های هواداری است که نام مسی را دارد. اما وقتی پیچ را باز کردم دیدم صفحه رسمی مسی است.

فکر می‌کنی چرا مسی این کار را کرد؟

- نمی‌دانم. شاید فهمیده که چقدر دوستش دارم.

از کجا فهمیده باشد؟

- من الان 5 ماه است عضو اینستاگرام شده‌ام. از همان روز اول صفحه مسی را فالو کردم و بعد هم روزی 5، 6 تا پیام خصوصی در اینستا مسیج برای او می‌فرستادم.

هر روز؟ روزی پنج، شش تا مسیج؟

- بعضی روزها که حوصله‌داشتم تا 50 تا مسیج هم برایش فرستادم.

این مسیج‌ها را به چه زبانی می‌نوشتی؟

- من انگلیسی می‌نوشتم. البته زبانم خیلی خوب نیست. بیشتر وقت‌ها در متن مسیج چند بار پشت سر هم می‌نوشتم لئو لئو لئو لئو!

مسی هیچ‌وقت به مسیج‌های شما جواب نداد؟

- نه هیچ‌وقت جواب نداد فکر کنم مسی در دنیا آنقدر طرفدار دارد که روزی چند هزار تا از این پیام‌ها داشته باشد، اگر اینطور باشد که نمی‌رسد هیچ‌کدام از این مسیج‌ها را جواب دهد.

در این مدت کار خاصی کردی تا مسی متوجه میزان علاقه شما به خودش بشود؟

- یک بار با یکی از دوستانم برای مسی جشن تولد گرفتیم. یک کیک سفارش دادیم که روی کیک عکس مسی چاپ شده بود. این جشن تولد برای چند روز پیش از بازی با ایران در جام‌جهانی بود. کلی عکس و فیلم از آن جشن تولد گرفتیم، اما هیچ‌وقت نتوانستیم این عکس را به دستش برسانیم. در اینستا مسیج حتما باید طرف مقابل جواب مسیج تو را بدهد تا تو بتوانی برایش عکس و فیلم بفرستی برای همین نتوانستم این کار را بکنم.

الان از اینکه مسی تو را فالو کرده، چه احساسی داری؟

- خوشحالم این رویای من بود که اتفاق افتاد. خیلی خوشحالم تنها آدم معمولی هستم که مسی فالویش کرده بقیه آدم‌هایی که مسی فالویشان کرده شخصیت‌های مهم هستند.

مسی دختر ایرانی را "آن فالو" کرد؛ ریحانه: همان یک روز، یک دنیا ارزش داشت

در کمتر از یک روز ریحانه ملتی به شهرت زیادی رسید. چند صفحه هواداری بارسلونا در ایران خبر این اتفاق را نوشتند. کلی آدم برای فالوی این دختر 17 ساله درخواست دادند و کمتر از یک روز تعداد فالوئرهای او به 700 نفر رسید.
با این وجود تنها یک روز بعد از این اتفاق لیونل مسی او را از لیست فالوهای خود خارج کرد. این سئوال پیش می‌آید که مسی اشتباهی او را فالو کرده است.
جواب قطعا منفی است. لیونل مسی و دیگر ستاره‌های مشهور دنیا هر چند روز یک بار یکی از هوادارانشان را اینطور فالو می‌کنند و بعد از مدت کوتاهی او را آنفالو می‌کنند.
رفتاری پسندیده که نشان می‌دهد آنها حتی به ناشناخته‌‌ترین هواداران هم احترام می‌گذارند. ریحانه ملتی بعد از اینکه مسی او را آنفالو کرد، گفت: «هیچ اشکالی ندارد. همان یک روزی که مسی من را فالو کرد، یک دنیا برایم ارزش داشت.»
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #112 | Posted: 31 Aug 2014 13:01
کاربر

 
دو ساعت پس از مرگ زنده شد


یک مرد پنجاه و چهار ساله برزیلی به نام والدلوسیو دی اولیوریا (Valdelucio de Oliveira) در یک اتفاق عجیب در یکی از بیمارستان‌های برزیل دو ساعت پس از مرگ، زنده شد.
به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر، روز گذشته در یکی از بیمارستان‌های برزیل اتفاق عجیبی رخ داد و یک مرد پنجاه و چهار ساله به نام والدلوسیو دی اولیوریا وقتی چند روز پیش به بیمارستانی در شهر سالوادور برزیل مراجعه کرد اعلام شد او به مراحل پیشرفته سرطان مبتلا است.
پزشکان تلاش‌های زیادی برای درمان او انجام دادند اما این تلاش‌ها نتیجه‌ای نداد. سرانجام اعلام شد این مرد برزیلی مرده است. روند تشییع وی هم شروع شد بطوریکه جسد او در کیسه مخصوص اجساد قرار داده شد. به خانواده این مرد اطلاع داده شد که او مرده است و مقدمات برای مراسم تشییع جنازه او شروع شد.
وقتی یکی از بستگان وی به سردخانه رفت تا جسد را تحویل بگیرد متوجه شد کیسه حاوی جسد تکان می‌خورد. وقتی این موضوع به مسئولان سردخانه اطلاع داده شد، با کمال تعجب مشاهده شد که این مرد میانسال برزیلی هنوز زنده است.
خانواده وی ، بازگشت او به حیات را به معجزه تشبیه می‌کنند. این مرد برزیلی حالا در بیمارستان است و کار معالجه او ادامه دارد.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #113 | Posted: 2 Oct 2014 11:02
کاربر

 
ترفند عجیب یک رستوران برای جذب مشتری


رستوران ها به خاطر کیفیت غذاهایی که دست مشتری می دهند مشهور می شوند و مشتری ها به مغازه آن ها سرازیر می گردند اما گاهی رستوران ها از راه های غیرقانونی وارد می شوند و به دنبال مشتری می گردند.
یک رستوران غذاهای سنتی در چین برای جذب مشتری دست به کاری بسیار عجیب زده است. صاحب این رستوران قبل از پخت سوپ مخصوص، رشته ها را آغشته به تریاک می کرد تا مشتری ها دچار اعتیاد شده و بار دیگر به این رستوران برگردند.
برای اولین بار یک جوان 26 ساله در این رستوران سوپ خورد و پس از چند روز آزمایش اعتیاد او که برای رانندگی نیاز داشت مثبت درآمد. این در حالی بود که این جوان به هیچ عنوان اهل اعتیاد نیست ولی پلیس حرف او را باور نکرد و وی را به زندان انداخت.
این جوان با کمک وکیلش توانست مسیر قانون را طی کرده و به این رستوران رسیدند. آن ها پس از تحقیقات مختلف متوجه شدند این رستوران تا به حال چندین نفر را معتاد کرده است و مشتری های ثابت خود را از این طریق بدست آورده است.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #114 | Posted: 12 Oct 2014 17:32
کاربر

 
پسری در تصادف کشته شد؛ پلیس به اشتباه خانواده‌ای دیگر را خبر کرد


پلیس شهری کوچک در آلاسکا به اشتباه به یک زوج خبر داد که پسرشان در یک حادثه رانندگی کشته شده است.
ساعت ۳ بامداد روز پنج‌شنبه ۹ اکتبر، یک مامور پلیس به کارن و جی پریست ساکن شهر پالمر خبر داد که جاستین، پسر ۲۹ ساله‌شان در یک تصادف جان خود را از دست داده است.
پدر و مادر جاستین، بعد از شنیدن خبر گریان و آشفته با بستگانشان تماس می‌گیرند و برای خبر دادن به پسر دیگرشان ۷۰ کیلومتر تا شهر انکوریج رانندگی می‌کنند.
بعد از آن هر سه عضو عزادار خانواده راهی خانه دوست دختر جاستین می‌شوند تا خبر بد را حضوری به او بدهند.
ساعت پنج و نیم صبح در خانه را می‌زنند و در آنجا با جاستین پسرشان که حامل خبر مرگش بودند، روبرو می‌شوند.
پلیس به دلیل دادن خبر اشتباه عذرخواهی کرده و توضیح داده که فردی با همین نام اما تاریخ تولد متفاوت در تصادف کشته شده است.
جاستین پریست ماجرا را این طور تعریف می‌کند که صبح زود روز پنج‌شنبه برای بیرون بردن سگش از خواب بیدار شده بوده که صدای در زدن را می‌شنود.
با چشمانی خواب‌آلود در را باز می‌کند و در کمال شگفتی با خانواده‌اش روبرو می‌شود که بعد از دیدن او از خوشحالی فریاد می‌زنند و با دعا و ستایش مسیح اشک‌ریزان یکدیگر را در آغوش می‌گیرند.
جاستین بعد از این ماجرا در گفت‌گو با رسانه‌های محلی گفت که باید به این نکته توجه کرد که شادی و تسکین یک خانواده در این داستان در واقع به معنای عزادار شدن خانواده‌ای دیگر است که واقعا پسرشان را در تصادف از دست داده‌اند.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #115 | Posted: 15 Oct 2014 02:12
کاربر

 
خوش تیپی وزیر ، موضوع روز رسانه های سوئدی


چهره جذاب و خوش تیپ وزیر بهداشت جدید سوئد که جوانی 29 ساله است، موضوع روز رسانه ها و شبکه های اجتماعی این کشور شده است.
به گزارش عصر ایران رسانه ها و شبکه های اجتماعی در سوئد این روزها درباره " گابریل ویکستروم" وزیر بهداشت جدید این کشور و خوش تیپی او به عنوان یک وزیر جوان زیاد مطلب می نویسند.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #116 | Posted: 19 Oct 2014 01:57
کاربر

 
قاضی امریکایی مردی را که از زیر دامن زنان عکس می‌گرفت تبرئه کرد


تقاطع: قاضی دادگاه عالی شهر واشنگتن دی.سی پایتخت امریکا، اتهامات علیه مردی را که به صورت پنهانی از زیر دامن زنان عکس می‌گرفت، رد کرد. در حکم این قاضی آمده که زنان نباید در اماکن عمومی، انتظار حریم خصوصی داشته باشند.
بر اساس حکم "جولیت مک‌‌کنا" که روز ۴ سپتامبر (۱۳ شهریور) صادر و به تازگی در رسانه‌های امریکایی منتشر شده، کریستوفر کلیولند، مردی که در تابستان ۲۰۱۳ به دلیل "عکاسی غیرقانونی" و بدون رضایت یا آگاهی از زنانی که بالاتر از او روی پله‌های "لینکلن مموریال" نشسته بودند، توسط پلیس پارک بازداشت شده بود، از اتهامات وارده، تبرئه شده است.
در حکم قاضی مک‌کنا آمده که زنان شاکی از "کلیولند"، به خاطر نوع لباس و طرز نشستن‌شان بر روی پله‌ها در یک مکان عمومی آن هم در طول روز، نمی‌توانند انتظار حفظ حریم خصوصی داشته باشند.
در جریان بازداشت این فرد اصالتا ویرجینیایی، ماموران پلیس در دوربین او چندین عکس از زیر دامن و پیراهن زنان پیدا کرده بودند که خانم "مک‌کنا" این عکس‌ها را به عنوان مدرک جرم قبول نکرده و با این استدلال که عکاس برای گرفتن‌شان نیازی به هیچ‌گونه "دست‌درازی غیرعادی" نداشته و آن‌چه در عکس‌ها دیده می‌شود، در معرض عموم قرار داشته، آن‌ها را از پرونده برداشته است.
قاضی دادگاه عالی واشنگتن با پذیرش "زننده" و "آزاردهنده" بودن کارهای آقای کلیولند، نوشته که با این وجود، قانع نشده که عکاسی کردن او از آن قسمت از اندام‌های زنان شامل باسن و پستان‌ها که در معرض دید عموم قرار می‌گیرند، دلیل کافی برای بازداشتش توسط ماموران پلیس بوده است.
گفتنی است عکس‌های زیر دامن، یکی از عبارت‌های مورد علاقه‌ی کاربران اینترنت موتورهای جستجو به شمار می‌رود به طوری‌که در امریکا این عبارت، میلیون‌ها بار توسط کاربران جستجو شده است.
در همین ارتباط، در اوایل سال جاری، پوشیدن کفش‌های مجهز به دوربین مخفی که برای عکس گرفتن از زیر دامن زنان طراحی شده، در ژاپن ممنوع اعلام شد.
به دنبال آن، پلیس کیوتو دو مرد را که اقدام به فروش اینترنتی این نوع دوربین‌ها می‌کردند، بازداشت کرد.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #117 | Posted: 19 Oct 2014 02:22
کاربر

 
کدو حلوایی ۹۳۳ کیلویی در آمریکا جایزه گرفت


یک کدو حلوایی به وزن ۹۳۳ کیلوگرم در مسابقه‌ای در شمال کالیفرنیا لقب سنگین‌وزن‌ترین کدوحلوایی که تا کنون در آمریکای شمالی پرورش یافته را کسب کرد. رکورد جهانی البته در اختیار یک کدو حلوایی سوئیسی است.
حدود دو هفته پیش از جشن هالووین که کدو حلوایی‌ها در آن نقش پررنگی را ایفا می‌کنند، یک کدو حلوایی غول‌پیکر مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. این کدو حلوایی در جریان جشنواره‌ای در کالیفرنیای شمالی به عنوان سنگین‌وزن‌ترین کدو حلوایی که تاکنون در آمریکای شمالی پرورش یافته، برنده جایزه شد. به گفته تیم بی‌من، سخنگوی این جشنواره، این کدوحلوایی ۹۳۳ کیلوگرم وزن دارد.
سنگین‌ترین کدوحلوایی آمریکای شمالی در منطقه "Napa Valley" در شمال سن فرانسیسکو پرورش یافته است. این منطقه بیشتر به خاطر محصول شرابش شهرت دارد.
رکورد‌دار پیشین این جشنواره نیز از همین منطقه بوده است. قرار است این کدوحلوایی غول پیکر به زودی با هواپیما به شهر نیویورک منتقل شود تا در کنار دو کدوحلوایی عظیم‌الجثه دیگر در معرض دید عموم قرار گیرد.
جان هاکلی، پرورش دهنده این کدوحلوایی ۹۳۳ کیلویی جایزه‌ای ۱۳ هزار و ۵۰۰ دلاری دریافت کرده است. هرچند این کدو حلوایی در آمریکای شمالی رکورددار شده، اما با این حال نتوانسته رکورد جهانی سنگین‌وزن‌ترین کدو حلوایی جهان را به دست آورد.
این رکورد چند روز پیش به یک کدوحلوایی سوئیسی رسید که ۱۰۵۴ کیلوگرم وزن دارد. بن مایر پرورش‌دهنده این کدوحلوایی علاوه بر جایزه هزار و ۹۰۰ دلاری این مسابقه، جایزه ویژه‌ای نیز به مبلغ ۱۵ هزار دلار دریافت کرد.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #118 | Posted: 19 Oct 2014 02:47
کاربر

 
شتری به خاطر نگرفتن کوکاکولا مالک خود را کشت


مالک پارک حیات‌وحشی در مکزیک زیر سنگینی شتری که روی او نشسته بود، جان خود را از دست داد. به‌نظر می‌رسد که خشم این شتر از مالکش به خاطر دریافت نکردن جیره روزانه کوکاکولا بوده که هرروز از مالک حیات وحش می‌گرفته است.


شتر
آلبرتو کانتو، سخنگوی شهرداری "تولوم" در شرق مکزیک گفت: «یک شتر در پارک حیات وحش مالک پارک را کشته است. به‌نظر می‌رسد دلیل خشم حیوان، این بوده که او جیره روزانه کوکا کولایش را دریافت نکرده بوده. همین مسئله باعث خشم حیوان و مرگ مالک حیات‌وحش شده است. مالک حیات وحش هر روز به این شتر کوکاکولا می‌داده است.»
این مقام مسئول در تشریح جزئیات حادثه نادری که در باغ وحش پیش آمده است، افزود: «این شتر ابتدا او را گاز می‌گیرد و سپس با لگد به او ضربه می‌زند و در نهایت روی مالک حیات‌وحش می‌نشیند. در اثر نشستن شتر بر روی مالک حیات‌وحش و در نهایت بر اثر فشار وزن شتر و خفگی، مالک جانش را از دست می‌دهد.»
ماموران امداد و نجات با بستن طناب‌های مخصوص به شتر، سعی کردند به زور حیوان را جابه جا کنند و مانع مرگ مالک حیات‌وحش شوند، اما تلاش آنها به نتیجه نرسید و مالک ۷۰ ساله زیر وزن شتر جان داد.
دلیل اصلی خشم و کینه شتر به مالک حیات‌وحش هنوز به دقت روشن نیست اما به‌نظر می‌رسد که ناراحتی شتر از دریافت نکردن جیره روزانه کوکاکولایی بوده که هر روز مرتب دریافت می‌کرده است.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #119 | Posted: 19 Oct 2014 02:54
کاربر

 
ماشین عروس متفاوت برادران باجناق


دو برادر به نام‌های منصور و نادر قاسم‌پور 27 و 28 ساله با دو خواهر 17 و 19 ساله در روستای «فرخران» ورزقان با تزئین کمپرسی اسکانیا قدم به آغاز زندگانی تازه گذاشتند.
این دو برادر گفتند: ما دو برادر از دوران کودکی با هم درس می‌خواندیم و با هم کار می‌کردیم و به همدیگر علاقه وافری داریم، به همین خاطر تصمیم گرفتیم هیچ وقت از همدیگر جدا نشویم سال گذشته در یک تصمیم اقدام به ازدواج با دو خواهر کردیم.
منصور و نادر معتقد می‌گویند بعد از پیدا کردن همسر مورد نظر خود، هر دو در یک روز عقد کردیم و امروز هم با این وسیله می‌خواهیم جشن عروسی در یک محل برپا کنیم.
وی هدف از برگزاری این مراسم با کمپرسی اسکانیا را ترویج رسم و رسوم ساده در بین مردم و روستائیان که با خرج و مخارج سنگین عروسی برگزار می‌کنند عنوان کرد و افزود: ما دو برادر با این کمپرسی چندین سال است که با هم کار می‌کنیم و خرج و مخارج زندگانی‌مان را تامین می‌کنیم و امروز هم تصمیم گرفتیم با تزئین ساده این کمپرسی قدم به زندگی ساده خود بگذاریم.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #120 | Posted: 20 Oct 2014 08:39
کاربر

 
باد مجسمه‌ پاریسی که شبیه وسیله جنسی بود، خالی شد


چند معترض در پاریس با حمله به مجسمه بادی بزرگی که به دلیل شباهتش به یک وسیله جنسی سبب اعتراضاتی شده بود، کابل های نگهدارنده مجسمه را پاره کردند و نگهبان را مجبور کردند که بادش را خالی کند.
به گفته پلیس فرانسه این اثر هنری ۲۴ متری که به گفته هنرمند سازنده اش "الهام گرفته از یک وسیله جنسی و درخت کریسمس" بوده است، از سوی گروهی از افراد ناشناس مورد حمله قرار گرفت. آنها کابل های نگهدارنده آن را پاره کردند که سبب شد مجسمه روی زمین بیفتد و نگهبان برای اینکه اثر هنری بیش از این صدمه نبیند، تصمیم گرفت که بادش را خالی کند.
مجسمه بی باد عصر روز شنبه ۱۸ اکتبر از میدان بیرون برده شد.
در روزهای گذشته اعتراضاتی به این اثر که در یکی از میدان های معروف پاریس بنا شده بود صورت گرفته و هنرمند سازنده این اثر در خیابان مورد حمله قرار گرفته بود.
پل مک کارتی،‌ هنرمند آمریکایی،‌ به روزنامه لوموند گفته بود که وقتی برای دیدن اثر خود ("درخت")، رفته بود مردی به او سه بار سیلی زد و فرار کرد.
مک کارتی ۶۹ ساله به لوموند گفته بود که "درخت" اثری انتزاعی است که از یک شوخی درباره وسیله‌ای جنسی برآمده است.
کسی که به مک کارتی سیلی زد فریاد کشیده بود که او فرانسوی نیست و کارش نباید در میدان نصب شود.
پل مک‌کارتی گفته است که این سیلی برایش درد نداشت اما او را غافلگیر کرد که چنین اتفاقی در فرانسه می‌افتد.
در همین حال شهردار پاریس گفته است که این حمله غیرقابل پذیرش است. او در بیانیه ای گفته است: "پاریس حاضر به تسلیم شدن در برابر تهدیدهای کسانی نیست که با حمله به هنرمند یا اثر هنری، به آزادی هنری حمله می کنند. هنر در خیابان‌های ما جایگاه خود را دارد و هیچ کس نخواهد توانست آن را فراری بدهد."
یکی از مقام‌های مسئول در زمینه سفارش و اجرای "درخت" گفته است که این مجسمه به زودی احیا خواهد شد.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
صفحه  صفحه 12 از 45:  « پیشین  1  ...  11  12  13  ...  44  45  پسین » 
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد / Interesting News | اخبار جالب

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا