تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
گفتگوی آزاد

Interesting News | اخبار جالب

صفحه  صفحه 14 از 45:  « پیشین  1  ...  13  14  15  ...  44  45  پسین »  
#131 | Posted: 20 Nov 2014 19:14
معتبرترین پاسپورتهای جهان در سال 2014


العربیه : ما احتمالا بارها از خود پرسیده ایم معتبرترین پاسپورتهای جهان کدام هستند؟ یک سایت ایرلندی بعد از انجام تحقیقاتی 10 عدد از پاسپورتهای جهان را به عنوان معتبرترین پاسپورتها دسته بندی کرده است.
این پاسپورتها بر اساس آزادی مسافرت دارندگان این گذرنامه ها طبقه بندی شده اند، و از شماره 10 تا 1 به شرح زیر هستند.
10مین پاسپورت قوی دنیا از آن کشور لیختن اشتاین است که دارندگان آن می توانند به 159 کشور سفر کنند.
9مین پاسپورت قوی دنیا از آن کشورهای مالزی و مالت است که دارندگان آن می توانند به 163 کشور سفر کنند.
8مین پاسپورت قوی دنیا از آن کشور ایسلند است که دارندگان آن می توانند به 165 کشور جهان سفر کنند.
7مین پاسپورت قوی دنیا از آن کشور کره جنوبی است که دارندگان آن می توانند به 166 کشور جهان سفر کنند.
6مین پاسپورت قوی دنیا از آن کشورهای استرالیا، سنگاپور، و یونان است که دارندگان آن می توانند به 167 کشور جهان سفر کنند.
5مین پاسپورت قوی دنیا از آن کشورهای سویس، اتریش و زلاند نوست که دارندگان آن می توانند به 168 کشور جهان سفر کنند.
4مین پاسپورت قوی دنیا از آن کشورهای ایرلند، کانادا، فرانسه، ژاپن، نروژ، پرتغال و اسپانیاست که دارندگان آن می توانند به 170 کشور جهان سفر کنند.
3مین پاسپورت قوی دنیا از آن کشورهای ایتالیا، بلژیک، و هلند است که دارندگان آن می توانند به 171 کشور جهان سفر کنند.
2مین پاسپورت قوی دنیا از آن کشورهای آمریکا، آلمان، دانمارک و لوکزامبورگ است که دارندگان آن می توانند به 172 کشور جهان سفر کنند.
اولین پاسپورت قوی دنیا از آن کشورهای بریتانیا، سوئد و فنلاند است که دارندگان آن می توانند به 173 کشور جهان سفر کنند.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#132 | Posted: 20 Nov 2014 19:16
زنی که می‌گوید در یک روز تا شش ساعت ارگاسم را تجربه می‌کند


"کارا آنایا"، زن ۳۰ ساله‌ی اهل ایالت آریزونا در امریکا، از اختلال "تحریک دستگاه تناسلی مداوم" رنج می‌برد به طوری‌که در برخی روزها می‌تواند در عرض دو ساعت، تا ۱۸۰ بار به ارگاسم برسد.
"کارا" که با همسر ۳۴ ساله و پسر ۱۰ ساله‌اش زندگی می‌کند، در گفتگویی با "بارکرافت تی.وی" (BTV) با بیان این‌که از سه سال قبل، مشکلش را تشخیص داده، می‌گوید این مساله زندگی‌اش را نابود کرده است.
او سه سال قبل وقتی که برای خرید مواد غذایی رفته بود، ناگهان متوجه شد که هر چیزی که می‌بیند یا لمس می‌کند یا می‌بوید، باعث تحریکش می‌شود. این حس، "کارا" را ترساند. او بر روی زمین افتاد و درهمان حالت، چندین ارگاسم را تجربه کرد.
درنتیجه‌ی چنین شرایطی، "کارا" مجبور است تا جایی که امکان دارد از ظاهر شدن در مکان‌های عمومی و فضاهای باز خودداری کند.
با این وجود، زندگی در داخل خانه نیز برای او مشکلاتی ایجاد کرده است: «وقتی شما با این وضعیت دور و بر کودکان باشید، احساس "منحرف" بودن می‌کنید. این موضوع باعث شده که من کم‌تر درگیر زندگی پسرم باشم. ما می‌خواهیم که او مانند بچه‌های دیگر زندگی کند اما به خاطر وضعیت مادرش، کمتر می‌تواند دوستانش را به خانه بیاورد.»
"کارا" به "بارکرافت تی.وی" می‌گوید یاد گرفته که چگونه در هنگام تحریک‌ شدن، حالت صورتش را عادی نگه دارد؛ نوع نفس کشیدنش را کنترل کند؛ و بگذارد همه چیز، در داخل بدنش اتفاق بیفتد.
او اما به خاطر این پنهان نگه داشتن حالتش، رنج بیشتری می‌کشد: «تمام بدنم در تکاپو است و بالا و پایین می‌رود. سرم در اختیار خودم نیست. این‌ها روی حالاتم هم تاثیر می‌گذارد.»
وی در عین حال از روزهایی می‌گوید که وضع بهتر است و در کل روز فقط ۱۰ بار به ارگاسم می‌رسد. در چنین روزهایی است که او به زندگی‌اش امیدوار می‌شود.
هر چند که "کارا" چه در روزهای خوب و چه در روزهای بد، باید پسرش "مریک" را از مدرسه بردارد و برای همسرش "تونی" شام درست کند و نقشش را به عنوان مادر و همسر را ایفا نماید.
او تا کنون توسط چهار پزشک متخصص "مغز و اعصاب" و "دستگاه تناسلی" معاینه شده و چندین آزمایش خون و اسکن مغزی و ام‌.آر.آی انجام داده است. وی هم‌چنین از یک روان‌پزشک مشاوره گرفته است.
محروم شدن از خواب، آسیب زدن به زانوها و مچ‌ پاها، خشکی پوست بدن، و همین‌طور از دست دادن کارش به عنوان پیش‌خدمت رستوران، از دیگر عواقب این وضعیت برای "کارا" بوده است.
او به خاطر هورمون‌های زیاد در بدنش، به طور مداوم نیاز به محبت و مورد نوازش قرار گرفتن دارد و این موضوع روی ازدواجش نیز تاثیر گذاشته است.
در این میان، کسانی هم بوده‌اند که وی را به نقش بازی کردن، متهم کرده‌اند. موضوعی که باعث شده دوستانش را از دست بدهد: «این بیماری باعث شده که شدیدا احساس تنهایی کنم. هیچ‌کس من را درک نمی‌کند و آگاهی بسیار کمی از این شرایط وجود دارد. حتی پزشکان نیز راه درمانی برای آن نمی‌دانند. من فقط می‌خواهم که این وضعیت متوقف شود

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#133 | Posted: 20 Nov 2014 19:26
قاتل ۸۰ ساله آمریکایی در زندان با دختر ۲۶ ساله ازدواج می کند


چارلز منسون که چند دهه است به جرم قتل چند نفر در زندان به سر می برد و هم اکنون ۸۰ سال دارد مجوز ازدواج با یک دختر ۲۶ ساله را گرفته است.
به گزارش آسوشیتدپرس جواز عقد ۱۰ روز قبل برای آقای منسون و افتون ایلین برتون که در زندان به ملاقات او می رود صادر شد.
براساس این گزارش خانم برتون ۹ سال قبل به شهر کورکوران در ایالت کالیفرنیا نقل مکان کرد تا به زندانی که منسون در آن محبوس است نزدیک باشد.
منسون به خاطر قتل هفت نفر در سال ۱۹۶۹ در شهر لس آنجلس به حبس ابد محکوم شده.
شارون تیت، همسر باردار رومان پولانسکی کارگردان مشهور فیلم، در میان قربانیان او بود.
خانم برتون که خود را استار می نامد به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت که او و آقای منسون ماه آینده ازدواج خواهند کرد.
او به آسوشیتدپرس گفت: "همه بدانید که خبر صحیح است.... این اتفاق خواهد افتاد. من عاشق او هستم."
آقای منسون در دهه ۶۰ رهبر یک فرقه کیش شخصیت بود. او و پیروانش طی دو شب در ماه اوت ۱۹۶۹ هفت نفر را به ضرب چاقو یا گلوله کشتند.
منسون و سه زن همدست او برای آن قتل ها به اعدام محکوم شدند، اما آن حکم در سال ۱۹۷۲ پس از ممنوعیت موقت مجازات اعدام در کالیفرنیا تخفیف داده شد.
منسون در سال ۲۰۱۲ درخواست عفو کرد که رد شد. این دوازدهمین بار بود که او خواستار آزادی می شد.
بار آینده که او خواهد توانست درخواست عفو دهد سال ۲۰۲۷ خواهد بود.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#134 | Posted: 23 Nov 2014 13:33
داماد بعد از دیدن روی عروس خانم، او را طلاق داد


العربیه :یک داماد سعودی در شب عروسی، بعد از دیدن روی عروس خانم، او را طلاق داد. این زوج، در شهر مدینه منوره، قبل از آنکه همدیگر را ببینند تصمیم به ازدواج گرفته بودند.
زمانی که عروس خانم تور را برای گرفتن عکس از صورت خود برداشت، داماد با عصبانیت از جا پرید.
به گزارش روزنامه عکاظ، عروس خانم در حالیکه اشک می ریخت از حال رفت، و مهمانان وحشت زده برای حل دعوا به پادرمیانی پرداختند.
عکاظ به نقل از داماد نوشت: "من پیش از ازدواج نتوانستم صورت عروس را ببینم. تو آنی که من فکر می کردم نیستی. من متاسفم، ولی باید ترا طلاق بدهم." وقتی داماد عروس را طلاق داد، مجلس ازدواج تبدیل به مجلس عزا و ماتم شد.
این رویداد در شبکه های اجتماعی با اعتراض کاربران نسبت به عمل داماد روبرو شد.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#135 | Posted: 27 Nov 2014 18:24
مجری کانادایی ایرانی‌تبار رسما به خشونت جنسی متهم شد


ژیان قمیشی، مجری مشهور ایرانی‌تبار شبکه سی‌بی‌سی کانادا که مدتی پیش از کار اخراج شده بود، رسما به اعمال چند مورد خشونت جنسی و یک مورد اقدام به خفه کردن متهم شد.
آقای قمیشی، ۴۷ ساله، دیروز سه شنبه ۲۵ نوامبر شکایتی را که علیه سی‌بی‌سی برای دریافت ۵۰ میلیون دلار غرامت مطرح کرده بود، پس گرفت.
ژیان قمیشی در خانواده‌ای ایرانی در لندن متولد شده است.
او در موسیقی و ادبیات تجربه‌هایی داشته اما عمده موفقیتش در اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری رادیویی و تلویزیونی بوده است.
او از جمله مجری یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های رادیویی سی‌بی‌سی به نام کیو بوده است که پرشنونده‌ترین برنامه صبحگاهی در تاریخ رسانه‌های کانادا است.
بعضی گزارش ها از بازداشت آقای قمیشی توسط پلیس حکایت دارد، اما بعضی دیگر از گزارش ها می گوید که او با اراده خود به پلیس مراجعه کرده تا به اتهاماتی که علیهش مطرح شده، پاسخ دهد.
آقای قمیشی تایید کرده بود که از شکل‌هایی از رابطه جنسی سادومازوخیستی لذت می‌برد، اما تاکید کرد که خشونت، درد و آزار در روابط جنسی‌اش تنها با رضایت طرف مقابل بوده است.
اما چند زن شکایت کردند که او بدون رضایتشان، با آنها با خشونت رفتار کرده است.
سی‌بی‌سی شبکه ملی کانادا است و ژیان قمیشی هم یکی از مشهورترین مجریان و ستاره‌های برنامه‌های موسیقی و فرهنگی آن بوده است.
روزنامه تورنتواستار پس از اخراج آقای قمیشی گزارشی منتشر کرده بود که در آن چهار زن، بدون افشای هویتشان، او را متهم می‌کردند که بدون رضایتشان آنها را به رابطه جنسی خشن وادار کرده است.
به ادعای آنها، ژیان قمیشی وقتی بیرون می‌رفتند به این اشاره می‌کرده که از رابطه جنسی خشن لذت می‌برد اما اطمینان می‌داده که آنها را خلاف میلشان به این شکل رابطه وادار نمی‌کند.
با این حال این زنان در مصاحبه با تورنتواستار ادعا کردند که آقای قمیشی بدون رضایت آنها را زده، گلویشان را تا سرحد خفگی فشار داده و مجبورشان کرده تسلیم شوند.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#136 | Posted: 27 Nov 2014 18:26
مردی که کشور خودش را بنا کرد


"رناتو باروش" مردی پرتغالی است که سال ها در آمریکا زندگی کرد و همیشه دوست داشت تا حکومت خودش را راه اندازی کند و پس از چند سال تلاش توانسته است یک کشور جدید را در جزیره ای کوچک بنا کند.
او پس از جستجو در قاره آفریقا سرانجام توانست یک خشکی کوچک را در نزدیکی پرتغال پیدا کند و کشور جدیدش را راه اندازی کند. او که همیشه دوست داشت یک پادشاه باشد نام خودش را به "پادشاه رناتو دوم" تغییر داده است.
این جزیره "پونتی ها" نامگذاری شده است و یک خانه کوچک و تک اتاق خوابه است همچنین تنها 4 نفر در این جزیره زندگی می کنند که اعضای خانواده باروش هستند. او برای این جزیره پاسپورت اختصاصی نیز درست کرده است که شماره پاسپورت خودش 0001 است.
باروش این جزیره را با قیمت بسیار پایین خریاری کرده است و خودش آن را یک شانس بزرگ می داند. این جزیره حالا تبدیل به یک کشور پادشاهی شده است و باید برای ورود به آن اجازه رسمی داشته باشید. او قصد دارد کشورش را تبدیل به یک نقطه کوچکی توریستی کند.به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#137 | Posted: 2 Dec 2014 11:05
زندان و شلاق برای زنده سوزاندن یک روباه در عربستان


افرادی که در عربستان سعودی، یک روباره را زنده زنده سوزانده با حکم زندان و شلاق روبه رو شدند.
به گزارش عصرایران به نقل از مطبوعات سعودی، دادگاه منطقه عسیر عربستان سعودی برای افرادی که یک روباه را زنده زنده سوزانده بودند 70 روز زندان و 118 ضربه شلاق تعزیری صادر کرد.
این اتفاق در استان سراه عبیده عربستان سعودی روی داده بود.
عوامل این اتفاق پس از زنده زنده سوزاندن یک روباه، فیلم آن را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#138 | Posted: 2 Dec 2014 11:07
محمد 'محبوبترین' اسم پسر در بریتانیا


بی بی سی : نتیجه یک بررسی نشان داده است که محبوب‌ترین اسم برای نوازدان پسر در بریتانیا، محمد است.
این بررسی که توسط وبسایت 'بیبی سنتر' انجام شده، نشان می دهد که در سال ۲۰۱۴ نام های عربی دیگر از جمله عمر، علی و ابراهیم نیز در فهرست صد اسم محبوب برای نوزادان پسر در بریتانیا وارد شده است.
در میان صد نام محبوب پسر، "کیان" هم به چشم می خورد که هم یک نام ایرانی است و هم در ایرلند متداول است.
اما در میان نام‌های محبوب برای دختران، "نور" و "مریم" هستند که به فهرست صد اسم محبوب دختران راه یافته اند و به سرعت به رده های بالاتر رسیدند.
سارا ردشاو، سردبیر بیبی سنتر گفت: "افزایش محبوبیت اسم‌های عربی و 'آراو' که یک نام هندی است نشانه تنوع فرهنگی در بریتانیای امروز است."
نام های ستارگان جهان موسیقی، هنر و ورزش نیز تاثیر زیادی روی والدین هنگام انتخاب اسم برای نوزادان داشته است.
محبوبیت بروکلین، کروز، رومئو که همه نام های فرزندان دیوید بکهام، ستاره فوتبال هستند در سال های اخیر به حدی افزایش داشته که وارد فهرست صد اسم محبوب بریتانیا شده است.
فیلم و تلویزیون نیز در این میان تاثیر شگفت انگیزی در انتخاب اسم برای نوزادان داشته است.
نام "السا" شخصیت ملکه یخ در فیلم انیمیشن "یخ زده" تولید شرکت دیزنی برای نوزادان دختر در رده ۷۵ فهرست قرار گرفته است.
همچنین نام های والتر، جسی و اسکایلر شخصیت های مجموعه موفق تلویزیونی "بریکینگ بد" (Breaking Bad) به شدت محبوب شده و به این فهرست اضافه شده اند.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#139 | Posted: 2 Dec 2014 11:14
اقدام جالب یک میلیونر


بسیاری از مردم پس از تغییر وضعیت زندگی و بدست آوردن ثروت به اسراف و تجمل گرایی روی می آورند اما این مرد چینی تصمیم گرفته است که تمامی کوخ ها و منازل قدیمی روستای محل تولد خود را خراب کرده و به جای آن خانه هایی فاخر برای مردم زادگاه خود بسازد.
به گزارش خبرگزاری شارل آیوب، یک میلیاردر چینی در اقدامی جالب توجه، اقدام به بازسازی روستای محل تولد خود نمود.
شیونگ شیهوا که بیش از 54 سال سن دارد در روستای "شیونگ کینگ" یکی از روستاهای شهر "شینیو" در جنوب چین به دنیا آمد و خانواده اش از کمک ها و حمایت های مردم روستا بهره مند می شد.
اکنون که شیونگ به جمع میلیاردر های صنعت فولاد پیوسته است تصمیم دارد محبت اهالی روستای خود را جبران کند و برای همه آنها خانه هایی فاخر بسازد.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#140 | Posted: 6 Dec 2014 13:19
به قیمت جان نوزادش از دیوید بکهام عکس گرفت


دیوید بکهام ستاره فوتبال، به تازگی سفری به ویتنام داشته است تا در برنامه‌های تبلیغی شرکت کند. سه روز پس از بازگشتش، او عکسی از سفر خود به ویتنام منتشر کرد که به بحثی ملی بدل شده است.
این عکس پر ماجرا تاکنون بیش از 700 هزار بار "لایک" شده است. در عکس خانمی طرفدار دیوید بکهام در حال راندن یک موتور سیکلت، عکسی از خودروی این ستاره فوتبال گرفته است.
خانم موتورسوار، کلاه ایمنی به سر ندارد و با یک دست در حال حرکت است و با تمامی این اوصاف، نوزاد در حال خوابش را نیز روی موتور با دو پایش نگه داشته است.
دیوید بکهام درباره این عکس در صفحه فیسبوک‌ نوشت: "هواداران می‌توانند عکس بگیرند اما مطمین نیستم که این امن‌ترین روش باشد".
کار به جایی رسیده است که کلنل دائو وین تانگ، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ویتنام وادار به واکنش در این رابطه شده و گفته است پلیس در جستجوی این خانم است.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
صفحه  صفحه 14 از 45:  « پیشین  1  ...  13  14  15  ...  44  45  پسین » 
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد / Interesting News | اخبار جالب بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites