خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد /

Interesting News | اخبار جالب


صفحه  صفحه 27 از 45:  « پیشین  1  ...  26  27  28  ...  44  45  پسین »
pixy_666 مرد #261 | Posted: 6 Apr 2015 10:05
کاربر

 
اولین زن خلبان جنگنده در پاکستان


بلندپروازی عایشه فاروغ چند جهت مختلف دارد. عایشه 26 سال دارد و اهل بهاوال‌پور در شرق پاکستان است. او اولین و تنها خلبان نظامی زنِ آماده‌ی جنگ در پاکستان است.
به گزارش فرادید به نقل از رویترز، فاروغ یکی از نوزده زن پاکستانی است که در دهه اخیر به عنوان خلبان به استخدام نیروی هوایی درآمده‌اند. البته این نوزده زن تنها نمونه‌ای از زنان پاکستانی هستند که در سال‌های اخیر به کمک نیروهای دفاعیِ ملی پاکستان شتافته‌اند.
فاروغ در کابین خلبان جت جنگی F-7PG (ساخته چین) نشسته و می‌گوید: «در جامعه ما اغلب دختران حتی به این مسئله فکر هم نمی‌کنند که می‌توانند خلبان یک هواپیما باشند.»
او اضافه می کند: «من هیچ فرقی میان خود و سایر خلبانان قائل نیستم. ما فعالیت های مشابه داریم و همقطارانم بسیار به من کمک می کنند. ما حتی یکدیگر را به چالش می کشیم، مثلاً کدامیک از ما می تواند بمباران یا موشک بارانِ دقیق تری انجام دهد. از این رو هنگام تمرینات، آموزش ها یا سایر فعالیت های روزمره، من هیچ تفاوتی میان خود و سایر خلبانانِ مرد، احساس نمی کنم.»
اما به نظر می‌رسد که زمان تغییر آمده است. نسیم عباس، سرهنگ‌ دوم‌ هوایى‌ِ اسکادران‌ فاروغ، می‌گوید که پاکستان اکنون از 316 زن در نیروی هوایی خود استفاده می‌کند، در حالی که پنج سال پیش فقط 100 زن در نیروی هوایی استخدام بود.
عباس می‌گوید: «اکنون زنان بیشتر و بیشتری وارد نیروی هوایی می‌شوند. این کار دیگر تابوشکنی نیست. در طرز فکر جامعه و کشور، تغییری اساسی رخ داده است.»
از نوزده نفری که در ده سال گذشته به عنوان خلبان خدمت کرده‌اند، به جز فاروغ پنج نفر دیگر توانایی پرواز با هواپیمای جنگی دارند. با این حال، او تنها زنی است که آزمون‌های نهاییِ مرتبط با نبرد را با موفقیت پشت سر گذاشته است.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #262 | Posted: 6 Apr 2015 10:13
کاربر

 
تبرئه مرد آمریکایی پس از ۳۰ سال انتظار برای اعدام


مرد آمریکایی که به اتهام قتل ۲ نفر از مدیران یک فروشگاه فست‌فود در آلاباما به اعدام محکوم شده بود پس از گذراندن ۳۰سال حبس از اتهام قتل تبرئه و آزاد شد.
این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که حدود 10روز پیش نیز یک زن آمریکایی که بیش از 20سال، به اتهام قتل پسرش در حبس بود، از سوی دادگاه بی‌گناه تشخیص داده شد تا انتقادها از سیستم قضایی این کشور بیش از پیش آشکار شود.
روز گذشته خبرگزاری رویترز خبر از آزادی مردی داد که 30سال پیش به اتهام قتل 2نفر دستگیر و به اعدام محکوم شده بود. آنچه باعث شد که آنتونی ری هینتون به جرم قتل دستگیر شود در سال 1985 رخ داد. در آن سال یک فروشگاه فست‌فوت در ایالت آلابامای آمریکا 3بار مورد حمله فردی مسلح قرار گرفت که در جریان سومین تیراندازی به این فروشگاه، 2نفر از مدیران آنجا هدف گلوله قرار گرفتند و به قتل رسیدند.
به‌دنبال این حادثه، تحقیقات پلیس برای کشف راز این جنایت شروع شد و مأموران در جریان بررسی‌های خود به آنتونی هینتون که در آن زمان 28ساله بود مشکوک شدند. مرد جوان که در همان حوالی زندگی می‌کرد دستگیر شد و مأموران در بازرسی خانه‌اش سلاحی پیدا کردند که بعدها اعلام شد گلوله‌های مرگبار از این سلاح شلیک شده است.
به این ترتیب آنتونی به جرم قتل 2نفر دستگیر شد و به زندان افتاد. حتی اظهارات همکارانش مبنی بر اینکه آنتونی نمی‌توانسته عامل این جنایت باشد و در زمان شلیک مرگبار او در یک انبار در 24کیلومتری محل جنایت سرگرم کار بوده است هم نتوانست به این مرد کمک کند و در نهایت دادگاه مرد سیاهپوست را به اعدام محکوم کرد. به این ترتیب آنتونی به زندان منتقل شد و این در حالی بود که طبق نظر قاضی می‌بایست مدت زیادی را در سلول انفرادی و در انتظار مرگ بماند.
سال‌ها از این ماجرا گذشت و انکارهای مرد سیاهپوست و تلاش او برای اثبات بی‌گناهی‌اش نتیجه‌ای نداد و نام او همچنان در فهرست اعدامیان بود تا اینکه چندسال پیش یک وکیل تصمیم گرفت درباره پرونده او یک‌بار دیگر تحقیق کند. به این ترتیب پرونده، بازنگری و مشخص شد تنها عاملی که باعث شده بود آنتونی به اعدام محکوم شود، گزارش اسلحه‌شناسی درباره تطبیق گلوله‌های شلیک شده به قربانیان با سلاح کشف شده در خانه این مرد بوده است. بنابراین وکیل آنتونی درخواست آزمایش دوباره گلوله‌ها با تجهیزات پیشرفته و جدید داد و درنهایت آزمایش‌های دقیق نشان داد که گلوله‌های مرگبار از سلاح کشف شده در خانه آنتونی شلیک نشده است.
به این ترتیب، دادگاه یک‌بار دیگر رسیدگی به این پرونده را از سر گرفت و در نهایت رأی به بی‌گناهی مرد سیاهپوست داد و او از زندان آزاد شد.به گفته وکیل او: آنتونی به اعدام محکوم شده بود؛ چرا که او فقیر بود. برایان استیونسون در جمع خبرنگاران گفت: سوء‌رفتار دادستانی و بی‌تفاوتی قضات درباره مرگ آنتونی باعث صدور حکم اعدام برای او شد و در زمانی که این مرد در زندان بود، مادرش فوت کرد و او حالا کسی را ندارد و به همین دلیل می‌خواهد بقیه عمرش را در کنار دوستان قدیمی‌اش زندگی کند.


اعدام برای زنی که قاتل نبود
آنتونی تنها کسی نیست که قربانی ضعف سیستم قضایی در آمریکا شده است. حدود 10روز پیش بود که خبرگزاری رویترز خبر از تبرئه زنی در ایالت آریزونای آمریکا داد که بیش از 20سال به اتهام قتل فرزندش در انتظار اعدام بود. دبرا میلکه در سال 1989میلادی به جرم قتل پسر 4ساله‌اش به نام کریستور دستگیر و یک سال بعد به اعدام محکوم شد. به گفته مقامات دادستانی، میلکه در دسامبر سال 1989میلادی، لباس تن فرزندش کرده و گفته است که او را برای دیدن بابانوئل به فروشگاه می‌برد. بعدا 2مرد که یکی از آنها همسایه دبرا میلکه بوده است، این کودک را به بیابانی در حوالی «فینیکس» برده و از ناحیه پشت سر به او تیراندازی می‌کند.
به گفته مقامات، انگیزه قتل این بوده است که دبرا دیگر فرزند خود را نمی‌خواسته است. دبرا میلکه بر بی‌گناهی خود اصرار داشت اما با این حال دادگاه او را به اعدام محکوم کرد. در سال 2013میلادی، دادگاه تجدید نظر حکم صادر شده برای میلکه را لغو و اعلام کرد دادستانان در این پرونده به سوء‌پیشینه کارآگاه مسئول پرونده اشاره نکرده‌اند. به این ترتیب پرونده، بازنگری و درنهایت مشخص شد که کارآگاه پرونده با گزارش دروغ باعث محکومیت دبرا شده است و به این ترتیب این زن از اتهام قتل تبرئه شد.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #263 | Posted: 6 Apr 2015 10:26
کاربر

 
بیش از ۳۰ راننده تاکسی چینی پس از 'خودکشی دسته‌جمعی اعتراضی' بستری شدند


این راننده های تاکسی در یکی از خیابان های منطقه وانفوجنگ که از مراکز خرید قشر متوسط چین است یافت شدند
بیش از سی راننده تاکسی که در مرکز پکن، پایتخت چین دست به اعتراض زده بودند به بیمارستان انتقال یافتند.
گمان می رود آنها برای نشان دادن اعتراض خود برای خودکشی تلاش کرده و پس از خوردن سم دفع آفات مسموم شده باشند.
پلیس چین می‌گوید این راننده ها در حالی که به زمین افتاده بودند در خارج ساختمانی در احاطه بطری های سم پیدا شدند.
به گفته پلیس زندگی هیچ یک از این رانندگان را خطری تهدید نمی کند و هنوز روشن نیست که آیا آنها سم خورده اند یا خیر و اگر خورده باشند به چه مقدار.
بر اساس گزارشها این معترضان از استان هیلانجینگ در شمال شرق به پایتخت آمده اند تا ضد افزایش مبلغ پرداختی رانندگان به شرکت های تاکسیرانی اعتراض کنند.
در چین رانندگان تاکسی سالانه به اندازه چهار هزار یوان در سال تعرفه می پردازند. گفته می شود رانندگان معترض شاکی بوده اند که مبلغ تعرفه ای که برای رانندگان تاکسی در استان هیلانجینگ مقرر شده از تعرفه رانندگان تاکسی در پکن بالا است.
خبرنگاران می گویند از مناطق دوردست به مرکز آمدن برای بیان اعتراض در چین امری معمول است.
اعتراض به مسایل مربوط به شغل، زمین، مسایل زیست محیطی و سایر مسایل اجتماعی در چین زیاد اتفاق می افتد.
طی سال های اخیر به خصوص مناطق شهرنیشین این کشور شاهد اعتراضات گسترده در ارتباط به مشکلات محیط زیست بوده است.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #264 | Posted: 8 Apr 2015 10:10
کاربر

 
تولد نوزادی که عدد ۱۲ روی پیشانی‌اش درج شده


هانروفن نیرک از شهر ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی، در حالی پا به این جهان گذاشت که عدد ۱۲ لاتین روی پیشانی‌اش ثبت شده بود.
اما نکته جالب اینجاست که پدر ومادر هانرو در ابتدای متوجه این عدد نشدند. کاترین ژوست، مادربزرگ ۷۰ ساله‌ی هانرو گفت: «چند روز پس از تولد نوه‌ام بود که دختر متوجه اعداد ۱ و ۲ روی پیشانی‌ فرزندش شد.»
او گفت: «ما نگرانی نداریم، چون دکتر او گفت که وقتی هانرو بزرگ شود این اعداد از پیشانی‌اش محو می‌شود.»
پاتریس هاید، متخصص پوست گفت ممکن است قبل از تولد و حتا اندکی پس از تولد روی پوست نوزادان ظاهر شود.
او گفت: «همانژیوم، دسته‌ای از رگ‌های کوچک هستند که در یک نقطه‌ی مشخص از پوست رشد می‌کنند – به همین دلیل است که معمولا قرمز یا ارغوانی به نظر می‌رسند. عروق خونی، لوله‌های کوچکی هستند که خون را در بدن حمل می‌کنند.کسی نمی‌داند چه چیزی باعث تجمع عروق‌های خونی می‌شود، اما خوب است بدانید که اکثر خال‌های مادرزادی نشانه‌ی هیچ بیماری نیست و معمولا هیچ آسیبی به بدن نمی‌زند.»
خانم‌ هایر گفت که معمولا اکثر خال‌های مادرزادی به طور کامل محو می‌شوند، اما اگر دردسر ایجاد کنند یا زشت باشند، ترفندها و درمان‌هایی برای برداشتن آنها وجود دارد. او گفت در اکثر موارد کورتیکو استروئید برای برداشتن خال‌ها استفاده می‌کنند. هم می‌توان آن را مستقیما به خال تزریق کرد اما آن را خورد.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #265 | Posted: 8 Apr 2015 10:14
کاربر

 
مردی که ۱۸ سال با موتور دنبال پسرش گشت!


یک مرد چینی ۱۸ سال است که با موتور سیکلت در جاده های چین به دنبال پسربچه گمشده اش می گردد.
مجله مهر: رسانه های اجتماعی چین چند وقتی است که داستان مردی به نام « گوا گانتانگ» را روایت می کنند که ۲۱ سپتامبر ۱۹۹۷ کودک دوساله اش را گم کرد. این کودک زمانی ربوده شد که روبروی دروازه خانه اش در حال بازی بود. از آن زمان تاکنون این پدر دلشکسته حدود ۴۰۰ هزار کیلومتر را با ۱۰ موتور سیکلت در طول این ۱۸ سال طی کرده است تا تمام استان‌های چین را به دنبال فرزند گمشده‌اش بگردد به امید آنکه شاید کسی بتواند چهره اش را شناسایی کند و اطلاعات مفیدی از وی را بدهد.
موتور سیکلت آقای گوا همیشه دارای دو پرچم است. پرچم هایی که عکس قدیمی از پسربچه دو ساله اش روی آن نقش بسته است. حالا باید کودک وی جوانی ۲۰ ساله باشد اما او همچنان به امید پیداکردن فرزندش عکس های دوسالگی اش را برای شناسایی به مردم نشان می‌دهد.
حالا آقای گوا از مردی جوان و خوش تیپ تبدیل به میانسالی با چشم‌های گودافتاده شده است. مردی با خانواده ای که بعد از ۱۸ سال هنوز دلشان نمی آید بدون فرزندشان یک عکس خانوادگی بگیرند و این موضوع را تا بازگشت پسر گمشده شان و تبدیل شدن به یک خانواده کامل عقب انداخته اند.
با اینکه تلاش های گوا برای پیداکردن پسرش تاکنون بی ثمر بوده اما توانسته چندین بچه گمشده را به خانواده هایشان برساند. با این حال گذشت زمان نمی تواند گوا را ناامید کند و او همچنان با موتورش در خیابان های چین می گردد.
داستان غم انگیز زندگی این مردچینی الهام بخش یکی از فیلم های سینمایی نیز شد تا مردم جهان بعد از دیدن این فیلم وی را در پیدا کردن فرزندش از طریق شبکه های اجتماعی حمایت کنند.
به گزارش «بی بی سی» سالانه حدود ۲۰ هزار کودک چینی از خانواده هایشان ربوده می شوند و در بازارهای سیاه به فروش می رسند. این پدیده غم انگیز تاکنون در مستندهای زیادی نیز مطرح شده است.
گوآ ناامید نیست، او حالا هوادارانی دارد که حاضرند او را برای پیدا کردن فرزندش همراهی کنند.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
charli1369 مرد #266 | Posted: 10 Apr 2015 23:10
کاربر

 
pixy_666
خسته نباشی پیکسی جان سال نوتم مبارک
حرف نداری داداش

خنده های زندگی را روزگار ازما گرفت
ای خوشا روزی که ماهم روزگاری داشتیم
      
pixy_666 مرد #267 | Posted: 12 Apr 2015 13:01
کاربر

 
داستان پیرزن 114 ساله‌ای که مجبور شد در فیس‌بوک دروغ بگوید


ایسنا نوشت: پیرترین شهروند مینیسوتا که تولد 114 سالگی‌اش را روز یکشنبه جشن گرفت برای عضویت در فیس بوک مجبور شد درباره سنش دروغ بگوید.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اگرچه ممکن است هر کسی درباره سن و سالش در شبکه‌های اجتماعی دروغ بگوید اما استوهر 114 ساله مجبور شد برای آنکه به دوستان و خانواده‌اش در شبکه فیس بوک بپیوندد سنش را کمتر از آنچه در واقعیت است وارد کند.
این پیرزن که به تازگی طرز استفاده از ایمیل، جستجوی کلمه از طریق گوگل و ویدیوچت کردن با استفاده از برنامه اپل را یاد گرفته است تصمیم گرفت برای حفظ ارتباط با دوستان و آشنایانش در دنیای مدرن به شبکه فیس بوک بپیوندد. اما این کار برای پیرترین شهروند میتیسوتا کار چندان آسانی نبود.
وی شرکت فیس بوک و مارک زاکربرگ را برای اینکه علاقه‌مندان به پیوستن به این شبکه را محدود کرده‌اند تنها تا سال 1905 را به عنوان تاریخ تولد خود انتخاب کنند سرزنش کرد.
این پیرزن که متولد سال 1900 است در نهایت مجبور شد مانند بسیاری دیگر از کاربران شبکه‌های اجتماعی که درمورد سن خود دروغ می‌گویند، سنش را 15 سال پایین تر از سن حقیقی‌اش اعلام کند بنابراین دوستان وی در فیس بوک در روز یک شنبه تولد 99 سالگی‌اش را به وی تبریک گفتند.
به همین دلیل این پیرزن 114 ساله نامه‌ای خطاب به فیس بوک نوشت و برای این شرکت ارسال کرد؛ وی در این نامه به سادگی مشکل خود را این گونه بیان کرد: «من هنوز اینجا هستم!»


charli1369:
خسته نباشی پیکسی جان سال نوتم مبارک

مرسی چارلی جان، همچنین...
charli1369:
حرف نداری داداش

فدای مهربونیات...
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #268 | Posted: 12 Apr 2015 13:23
کاربر

 
دستبرد حیرت‌ انگیز به خزانه بزرگ جواهرات لندن


ایران :در این خزانه فولادی، جواهرات گرانبهای جواهرفروشان و ثروتمندان نگهداری می‌شد دزدان در عملیات ماهرانه‌ای برای ورود به خزانه جواهرات، زنگ خطر و دوربین‌های مداربسته را از کار انداخته بودند
گروه شوک ـ زهره صفاری : سارقان حرفه‌ای انگلیس در فرصت تعطیلات چهار روزه عید پاک و در جریان یک سرقت عجیب و کم‌سابقه، صندوق امانات «هاتون گاردن» لندن را غارت کردند و میلیون‌ها پوند جواهرات ذخیره شده جواهرفروشان و مردان ثروتمند لندن را به سرقت بردند.
این سرقت بزرگ سه‌شنبه صبح (18 فروردین) با آغاز روز کاری به اسکاتلندیارد گزارش شد و از همان دقایق اولیه تیم‌های تفحص و تحقیق مالباختگان ثروتمند را به محل کشاندند.


نقشه زیرکانه برای سرقت
به گزارش پلیس لندن، بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد سارقان با نقشه‌ای برنامه‌ریزی شده پس از پایان آخرین روز کاری قبل از تعطیلات و خالی شدن ساختمان خزانه طلا و جواهرات، از طریق پشت‌بام و تونل آسانسور وارد ساختمان شده‌اند و با قطع کردن زنگ خطر و از کار انداختن دوربین‌های مداربسته ساختمان با طناب از میله عمودی آسانسور خود را به زیرزمین و سپس خزانه طلا و جواهرات این ساختمان رسانده‌اند.شواهد نشان می‌دهد این گروه تبهکار برای باز کردن در فولادی خزانه و شکستن در صندوق‌های جواهرات از ابزار سنگینی استفاده کرده‌اند که چگونگی ورود این وسیله به ساختمان ابهام بزرگتری را پیش‌روی پلیس و کارآگاهان قرار داده است.
این سرقت بزرگ ظاهراً از پنجشنبه شب (13 فروردین) آغاز شده و در فواصل مختلف تا پایان تعطیلات ادامه داشته است.در این غارت میلیونی 300 صندوق از 600 جعبه امنیتی داخل خزانه باز شده و جواهرات موجود در آنها را به سرقت برده‌اند.


جزئیات اشیای سرقتی
بر‌اساس بررسی‌ها، خزانه «هاتون گاردن» مورد اعتماد بسیاری از جواهرفروشان انگلیسی بوده که گرانبهاترین جواهرات خود را در این خزانه نگهداری می‌کردند. علاوه بر آنها افراد متمول لندن هم هر ساله مخصوصاً در تعطیلات طولانی مانند عید پاک، جواهرات خود بویژه الماس‌های گرانقیمت‌شان را به «هاتون گاردن» می‌سپردند و با آرامش خاطر به تعطیلات می‌رفتند.به گزارش پلیس، با‌ارزش‌ترین جواهر به سرقت رفته در این غارت چهار روزه یک الماس آبی 500 هزار پوندی بود که هنوز گزارشی درباره آن فاش نشده است.
سخنگوی پلیس اسکاتلندیارد مدعی است با توجه به اینکه مشتریان این صندوق امانات هرگز محتویات جعبه‌های امنیتی خود را فاش نکرده‌اند و نمی‌کنند، بعید به نظر می‌رسد که در آینده بتوان میزان دقیق این سرقت را تخمین زد.
کارآگاهان اسکاتلندیارد احتمال همدستی فردی از کارکنان داخلی «هاتون گاردن» با دزدان را در این سرقت بزرگ بعید نمی‌دانند.به گفته کارآگاهان، سارقان در این غارت صدها میلیونی جواهرات با برنامه خاصی عمل کرده‌اند و با دسترسی به ساختار زنگ خطر و دوربین‌های مداربسته ساختمان، آنها را از کار انداخته‌اند و با خیال راحت به کار سرقت پرداخته‌اند.
به گفته نگهبان ساختمان، زنگ خطر خزانه جواهرات تنها یک بار روز جمعه (14 فروردین) به صدا درآمده که با توجه به کوتاه بودن طنین زنگ و نبود مورد مشکوکی در تصاویر دوربین‌ها مورد توجه هیچ‌کس قرار نگرفته است.بسیاری بر این باورند که این هماهنگی دزدان و آگاهی از تمامی اصول امنیتی می‌تواند نشان‌دهنده وجود همدستی در داخل ساختمان با آنها باشد.


سومین سرقت هاتون گاردن در 40 سال گذشته
خزانه «هاتون گاردن» در سال‌های 1975 و 2003 میلادی دو بار هدف سرقت قرار گرفته است که در سرقت اول گروه خلافکاری با تهدید کارکنان 5/1 میلیون پوند جواهرات و اشیای قیمتی را در سرقتی مسلحانه با خود بردند و در حمله دوم نیز مردی مسلح به عنوان مشتری این صندوق امانات 5/1 میلیون پوند جواهر را به سرقت برده است.
سرقت از صندوق‌های امانات برای نخستین بار در سال 1971 میلادی در بانک لیدز انگلیس اتفاق افتاد که سارقان آن هرگز پیدا نشدند. این اتفاق سوژه فیلمی در سال 2008 میلادی (7 سال پیش) شد که در آن «جیسون استاتهام» ستاره هالیوودی در نقش سردسته دزدان ظاهر شد، دزدان با روشی خاص و دیدنی صندوق امانات بانکی در خیابان «بیکر» انگلیس را غارت کرده بودند.
تحقیقات پلیس اسکاتلندیارد برای یافتن سرنخ کوچکی از سرقت اخیر خزانه جواهرات هاتون گاردن لندن بی‌وقفه ادامه دارد اما انتشار اطلاعات تکمیلی به بعد از تحقیقات موکول شده است.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #269 | Posted: 12 Apr 2015 18:26
کاربر

 
عکسی از یک پزشک اورژانس که در شبکه‌های اجتماعی همه‌گیر شد


سایت یک پزشک می نویسد: شبکه‌های اجتماعی کم نیستند: فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام، وایبر و لاین. اما شاید کاربران هیچ کدام از این شبکه‌های اجتماعی هوشمندتر و خردمندتر از کاربران شبکه اجتماعی Reddit نباشند.
کاربران این شبکه بارها خلاق بودن و محتواساز بودن خود را اثبات کرده‌اند.
آخرین مورد جالب در ردیت، زمانی اتفاق افتاد که کسی با نام کاربری NickMoore911 روز پنج‌شنبه هفته پیش، عکس نسبتا کم‌کیفتی را که با دوربین موبایل گرفته شده بود، به اشتراک گذاشت.
عکس در پارک کوچک مجاور یک بیمارستان گرفته شده بود.
عکس طبق توضیح، یک پزشک اورژانس را نشان می‌دهد که لحظاتی بعد از اینکه موفق نشد، جان پسر جوان ۱۹ ساله‌ای را نجات بدهد، این چنین به هم ریخته است و ترجیح داده است لَختی از بیمارستان بیرون بزند. دقایقی دیگر او اما دوباره سرش را بالا گرفت و به سر کارش برگشت.
کامنت‌های بسیار زیادی که پای این عکس در ردیت گذاشته شده بود، همه خواندنی هستند و مسلما در اینجا فرصت و مجال نوشتن در مورد این کامنت‌ها نیست.
انگیزه کاربر ردیت از اشتراک این عکس، آگاه کردن من از دشواری کارهای کسانی است که دارای حرفه‌ای هستند که با مرگ و زندگی مردم، سر و کار دارد...
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
pixy_666 مرد #270 | Posted: 12 Apr 2015 18:29
کاربر

 
خوردن گوشت بدن زن توسط شوهر مجاز شد!


یک مفتی سعودی به تازگی با صدور فتوای عجیب و غریبی گفت: اگر مرد تا حد مرگ دچار گرسنگی شود و چیزی برای خوردن پیدا نکند، می‌تواند تکه یا همه گوشت بدن زن خود را بخورد.
پایگاه خبری شبکه العالم: "عبدالعزیز آل شیخ" مفتی عربستان گفت: مرد می تواند یکی از اعضای بدن همسر خود یا تمام آن را در صورت گرسنگی شدید بخورد.
روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی نوشت: این مفتی سعودی چنین فتوایی را "دلیلی بر جانفشانی و اطاعت زن از شوهر دانسته به نحوی که زن حس کند هر دو، در نهایت یک جسم واحد" می شوند.
این فتوای عجیب جنجال گسترده ای را در شبکه های اجتماعی به ویژه توییتر برانگیخته و کاربران را شوکه کرده است.
آل شیخ چند هفته پیش نیز مجوز ازدواج دختران زیر سن 15 سال را صادر کرد. بحث ازدواج دختران کم سن و سال و زیر سن قانونی جنجال اجتماعی، قانونی و حقوقی در عربستان سعودی به راه انداخته است.
در ماههای گذشته روزنامه های محلی عربستان به بررسی این نوع ازدواج پرداخته که در آن دختر بچه ها مجبورند با مردانی هم سن پدر یا پدربزرگ هایشان ازدواج کنند. این نوع ازدواج ها بیشتر به انگیزه تامین منافع صورت می گیرد.
به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
      
صفحه  صفحه 27 از 45:  « پیشین  1  ...  26  27  28  ...  44  45  پسین » 
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد / Interesting News | اخبار جالب

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا