گفتگوی آزاد

☻ A Fascinating Content | یه مطلب جالب بنویس☺


صفحه  صفحه 11 از 52:  « پیشین  1  ...  10  11  12  ...  51  52  پسین »
 #101   Posted: 29 Mar 2011 09:49
  
هزینه عکس گرفتن با کریس رونالدو در تمرین رئال مادرید


در فوتبال مثلا حرفه آی ایران باشگاه ها فقط هزینه زا هستند شاید بتوان در سال جهاد اقتصادی به درآمدزا بودن فوتبال نیز توجه کرد واز جیب بیت المال کمتر برای فوتبال هزینه کرد
آتی نیوز: باشگاه رئال مادرید یکی از ثروتمندترین باشگاه های جهان است و تیم فوتبال این باشگاه نیز طرفداران بیشماری در سراسر جهان دارد.

جالب است بدانید دیدن تمرینات تیم فوتبال رئال مادرید در اسپانیا به راحتی امکانپذیر است تنها شرط حضور در تمرین رئال مادرید و بازدید از ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مادرید خرید یک بلیت 16 یورویی است( حدود 24 هزار تومان البته اگر هر یورو را 1500 تومان محاسبه کنید.)

البته شما فقط از دور ستاره های اسم و رسم دار این تیم را نخواهید دید و اگر بخواهید می توانید با پرداخت 100 یورو( حدود 150 هزار تومان) با کریس رونالدو یا هر ستاره دیگر این تیم عکس یادگاری بگیرید.
عکس یادگاری شما در کمتر از 10 دقیقه به شما تحویل می شود.

این تنها یکی از راه های درآمدزایی باشگاه های جهان است.باشگاه هایی که نه تنها هزینه ای بر دوش دولت ها نمی گذارند که با پرداخت مالیات بردرآمد برای کشور و دولت خود نیز درآمدزا هستند.

اما در فوتبال مثلا حرفه آی ایران باشگاه ها فقط هزینه زا هستند شاید بتوان در سال جهاد اقتصادی به درآمدزا بودن فوتبال نیز توجه کرد واز جیب بیت المال کمتر برای فوتبال هزینه کرد.
 
     
 #102   Posted: 29 Mar 2011 09:59
  
سرویس مدرسه ای در ژاپن25
 
     
 #103   Posted: 29 Mar 2011 10:10
  
پیرزن 69 ساله، پیرترین دی.جی جهان


او که هم اکنون لقب «مادر راک» را دارا می‌باشد کارهای جالبی انجام می‌دهد. او لباس‌های ورزشی و اسپرت به تن می‌کند و همواره خود را همراه مد روز پیش می‌برد.


fee
 
     
 #104   Posted: 29 Mar 2011 10:18
  
پوستر جالب یک ایرانی در حمایت از زنان!


جایزه دوم مسابقه بین المللی طراحی پوستر «مبارزه با خشونت علیه زنان» به یک طراح ایرانی تعلق گرفت.

«نادیا آقا بیگی» در مسابقه بین المللی طراحی پوستر شهر فون تنی- سو- بوآ) فرانسه) مقام دوم را کسب کرد. این کمپین که به منظور مبارزه و جلوگیری از خشونت علیه زنان، طراحان حرفه ای را از سراسر جهان به رقابت فراخوانده بود در ماه نوامبر برگزار شد و آثار شرکت کنندگان برتر را به نمایش گذاشت.


3


اعضای هیات داوران این مسابقه را پیر برنارد ، فیلیپ شاو ، پاسکال بیژون، ژولیت ویسبک وایولین شاو تشکیل می دادند. این رویداد توسط فون تنی-آن-سن(انجمن برگزارگنندگان گرافیک خیابانی) و با همکاری نمایندگان حقوق برابر برای زنان، برگزار و از حمایت مالی اداره محلی امور فرهنگی ایل-دو-فرانس (DRAC) برخوردار می باشد.
 
     
 #105   Posted: 29 Mar 2011 11:04
  
مدلهای جدید مو

vd

vs

cs

dv
 
     
 #106   Posted: 29 Mar 2011 11:11
  
مدلهای جدید موsv

vs

vsv

vsvs
 
     
 #107   Posted: 29 Mar 2011 11:14
  
مدلهای جدید مو
vd

dvv

vs
 
     
 #108   Posted: 29 Mar 2011 11:19
  
طولانی ترین بوسهزن و شوهر تایلندی اکاچای و لاکسانا تیرانارات ( Ekkachai and Laksana Tiranarat ) پس از نگه داشتن لب های خود به مدت ۴۶ ساعت و ۲۴ دقیقه برای جشن روز والنتاین در مسابقه طولانی ترین بوسه در شهر پاتایا ( PATTAY ) توانستند رکورد پیشین طولانی ترین بوسه جهان را بشکنند.

به این زن و شوهر تایلندی یک انگشتر با نگین الماس به ارزش ۱۰۱۶ یورو و یک جایزه نقدی ۲۰۳۲ یورویی داده شد.
بنابر قوانین گینس آنها می توانستند نوشیدنی بنوشند ولی نباید از آغوش هم بیرون می آمدند و همچنین آنها نمی توانستند بنشینند یا بخوابند.
 
     
 #109   Posted: 29 Mar 2011 11:26
  
پسر 18 ساله عجیب غریب

به گزارش ایسنا، «خاگندرا تاپا ماگار» یک نوجوان ۱۸ ساله اهل «نپال» است که با داشتن قدی حدود ۵۶ سانتیمتر و وزنی حدود ۲۰ کیلوگرم کوتاه قدترین و سبک وزن ترین فرد در جهان است. به همین دلیل نمایندگان کتاب رکوردهای گینس نام او را در این کتاب به ثبت نام رساندند.

این پسر ۱۸ ساله در مصاحبه ای با خبرگزاری آسوشیتدپرس، خاطر نشان کرد: من برای دستیابی به این رکورد چهار سال صبر کردم.

vsvsv


ر اساس گزارشات رسمی رسانه های «نپال» درست یک روز پیش از جشن تولد ۱۸ سالگی، مقامات دولتی این کشور با حضور نمایندگان کتاب رکوردهای گینس، به ثبت رساندند.

به گزارش ایسنا، «مین بهادر راناماگار» ـ یکی از مقامات انجمن «تاپا ماگار» ـ نیز تصریح کرد: «خاگندرا» درست چهار سال پیش برای کتاب رکوردهای گینس درخواست داد، اما پزشکان کتاب رکوردهای گینس اعلام کردند که رشد وی باید متوقف شود و اگر قد وی همین قدر باقی ماند، نام او را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت می رساندند

svsv


گفته می شود، رکورد پیشین کوتاه قدترین فرد جهان متعلق به یک جوان ۲۱ ساله به نام «هه پینگ پینگ» اهل «چین» با ۷۳ سانتیمتر قد بود.
 
     
 #110   Posted: 29 Mar 2011 11:29
  
عشق آدم را کور می‌کند! باور نمی‌کنید؟


به احتمال زیاد شما عکس و تصویر یو ژنگ را بارها مشاهده کرده‌اید، مردی که با نام کینگ کونگ (یا مرد میمونی) معروف شده است. او که 30سال سن دارد، تمام بدنش (96درصد) با مو پوشانده شده است. یو ژنگ تلاش‌های زیادی برای از بین بردن این موها انجام داده است اما تا اکنون موفق به بهبود بیماری‌اش نشده است.
حالا ماجرای تازه‌ای در زندگی او پیش آمده است. در یک مهمانی او دختری را می‌بیند و عاشق یکدیگر می‌شوند و تصمیم به ازدواج می‌گیرند.

l

نامزد این مرد می‌گوید: ما در اولین نگاه عاشق یکدیگر شدیم، به نظر من او مرد درستکاری است و برای عشقش همه کار انجام می‌دهد، من او را دوست دارم.

svsv


و ژنگ که از این اتفاق خوشحال است می‌گوید: وقتی که جوان‌تر بودم، خیلی ناراحت بودم و خودم را آدم پستی می‌دانستم که کسی من را دوست نخواهد داشت اما حالا شرایط کاملا عوض شده است. من نامزدم را دوست دارم و برای زندگی‌مان همه کار خواهم کرد.
 
     
صفحه  صفحه 11 از 52:  « پیشین  1  ...  10  11  12  ...  51  52  پسین » 
گفتگوی آزاد

☻ A Fascinating Content | یه مطلب جالب بنویس☺


این تاپیک بسته شده. شما نمیتوانید چیزی در اینجا ارسال نمائید.

 

 
Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites