گفتگوی آزاد

The Conference | میزگرد بچه های لوتی...!!!!


صفحه  صفحه 1 از 32:  1  2  3  4  5  ...  29  30  31  32  پسین »
 مرد
#1   Posted: 10 Jan 2011 02:56
سلام به همه ی دوستان....

این تاپیك صرفا" برای بحث در مورد اتفاقات اخیری كه در كشور یا جهان افتاده ویا موضوع جالبی که مورد توجه سایرین قرار می گیره زده شده....

اگه موضوع جالبی دارید بگید تا بقیه در موردش نظر بدن....خواهشا" قوانین تالار های عمومی را نیز رعایت کنید و از موضوعات سکسی بپرهیزید...
بدرد نخور هم واژه ایست .....
 
     
  
 مرد
#2   Posted: 10 Jan 2011 02:57
خوب پیشنهاد خودم برای اینکه بحث شروع بشه:

سانحه هوایی ارومیه
بدرد نخور هم واژه ایست .....
 
     
  
 زن
#3   Posted: 10 Jan 2011 03:01
admin


mimi: سانحه هوایی ارومیه
خیلی دلخراش بود واقعا جای تاسف داره خدا به خانواده های بازماندگان صبر بده
عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
 
     
  
 مرد
#4   Posted: 10 Jan 2011 03:05
Princess: خیلی دلخراش بود واقعا جای تاسف داره خدا به خانواده های بازماندگان صبر بده
پرنسس جان زیادم دلخراش نبودا,تعداد کشته ها 20 تا اعلام شده فعلا"

یعنی نسبت به حوادث قبلی هوایی دلخراش نبود
بدرد نخور هم واژه ایست .....
 
     
  
 زن
#5   Posted: 10 Jan 2011 03:08
admin


mimi: تعداد کشته ها 20 تا اعلام شده فعلا
20 تا كمه؟؟؟
حتی اگر یكی هم باشه باز دلخراشه در ضمن فقط كشته ها نیستن كلی هم مجروح داره بلاخره
عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
 
     
  
 مرد
#6   Posted: 10 Jan 2011 03:14
Princess: 20 تا كمه؟؟؟
البته توی ایران همیشه واقعه های خیلی بدتر از این اصلا" به چشم نمیاد و خبرش به ما نمیرسه
بدرد نخور هم واژه ایست .....
 
     
  
 زن
#7   Posted: 10 Jan 2011 03:17
admin


بله اون كه پر واضحه

ایرانه دیگه
عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
 
     
  
 مرد
#8   Posted: 10 Jan 2011 20:34
با اعلام اینكه 77 نفر كشته و 27 نفر زخمی شدن واقعا" یه فاجعه اتفاق افتاده
بدرد نخور هم واژه ایست .....
 
     
  
 زن
#9   Posted: 10 Jan 2011 20:38
admin


mimi: با اعلام اینكه 77 نفر كشته و 27 نفر زخمی شدن واقعا" یه فاجعه اتفاق افتاده
هر چند من به آماری كه صدا سیما میده اعتماد ندارم همیشه كمتر میگن
عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
 
     
  
 مرد
#10   Posted: 11 Jan 2011 15:12
حمید بهبهانی وزیر راه در دولت نهم و دهم بلافاصله پس از سانحه هوایی ارومیه و کشته و زخمی شدن بیش از 100 نفر از مسافران اعلام کرده است که هنوز هم آمار سوانح هوایی ایران نسبت به متوسط حوادث هوایی جهان پایین است.

به گزارش «فردا» ، سوانح هوایی در طول 6 سال عمر دو دولت نهم و دهم همواره یکی از مشغولیات وزارت راهی بوده که حمید بهبهانی سکاندار آن بوده و هنوز هم در جهت مخالف همه آمار و ارقام منتشر شده ، همه چیز را عادی نشان می دهد.

وزیر راه بدون توجه به انتقادات و نگرانی افکار عمومی، مدعی شده این دومین حادثه با این وسعت طی 2.5 سال گذشته در کشور است که آمار بالایی محسوب نمی شود. برخلاف برخی جوسازی ها هنوز هم امنیت پروازی در ناوگان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران بالاست.

با این همه مشخص نیست منظور بهبهانی از جوسازی و امنیت پرواز و آمار بالا چیست که سازمان های بین المللی و نگاهی به سوانح هوایی کشور در سالهای اخیر و مقایسه آن با آنچه در کشور های دیگر جهان اتفاق افتاده ، خلاف پفته های وی را نشان می دهد.

سخنگوی سازمان بین المللی امنیت پرواز در مصاحبه ای با آسوشیتدپرس،گفته است : از سال 57تا88شمسی، 17 سانحه هوایی در طول تاریخ صنعت هواپیمایی در نقاط مختلف دنیا به وقوع پیوسته كه این تعداد جزو بدترین و مرگ بارترین سوانح محسوب می شوند.

به گفته این مقام مسئول طی این 32 سال در كشورهای جهان، پنج هزار و 248 نفر جان خود را از دست دادند.

بنابراین گزارش، طی این مدت پنج هزار و 248 نفر در جهان جان خود را در سوانح هوایی از دست داده اند كه بااحتساب 168 كشته حادثه سقوط هواپیما در قزوین این رقم به 5416 نفر می رسد كه متاسفانه در مقایسه با آماركشته شدگان سوانح هوایی كشورمان در 29 سال گذشته ( 1610 نفر) میتوان گفت كه سهم كشورمان از تلفاتسوانح هوایی به نسبت كل جهان نزدیك به 30 در صد است.

به گزارش «فردا» ، همچنین تعداد كشته شدگان سوانح هوایی در هفت سال گذشته سه هزار و 496 نفر است كه 795نفر آنها در سوانح هوایی ایران جان سپرده اند، بنابراین حدود 23 درصد از كشته شدگان سوانح هوایی در هفت سال اخیر مربوط به سوانح هوایی ایران است .

بر اساس آمار سازمان جهانی هواپیمایی غیرنظامی (ایكائو) ایران در مقایسه با كشورهای همسایه نیز، بیشترین میزان سوانح هوایی را به خود اختصاص داده است. كشورهایی نظیر قطر، كویت، سوریه و عمان تاكنون هیچ كشته ای را در سوانح هوایی خود نداشته اند .

این در حالی است از سوی دیگر با وجود آنكه میزان پروازهای انجام شده در كشورهایی چون تركیه، امارات و بحرین بیش ازپروازهای ایران است، این كشورها در مقایسه با ایران تلفات جانی كمتری را در سوانح هوایی خود تجربه كرده اند .

امار و ارقام اعلام شده در مورد سوانح هوایی کشور بدون در نظر گرفتن حادثه اخیر در ارومیه بوده و با احتساب آن باید 77 نفر کشته را به آمار های فوق افزود و سپس از آقای بهبهانی پرسید باز هم آمار سوانح را بالا نمی دانید؟ آیا نباید فارغ از فرافکنی و حاشیه سازی به فکر جان هم وطنانی بود که مجبورند خطوط هوایی داخلی را برای مسافرت انتخاب کنند؟

بهبهانی اگر تاکنون توانسته به راه های مختلف و دلایل متعدد و البته مبهم با استیضاح مجلسی ها روبرو نشود ولی باید در پیشگاه مردم پاسخگو باشد که آماره بالای کشته شدگان و سوانح هوایی از نظر ایشان چقدر است تا راضی شوند فکری به حال جان این مردم بکنند.

به هر تقدیر دیگر صحبت از افتتاح چند باره پروزه های نیمه تمام نیست ، موضوع خلف وعده آقای وزیر در مورد فلان بزرگراه و راه آهن و امثالهم نیست ، موضوع جان مردم است که متأسفانه خم به ابروی آقایان نیانداخته و اینجا است که نماییندگان مردم در مجلس نیز باید در قبال رأی های خود جوابگو باشند که می خواهند در رأس امور باقی بمانند یا نه؟
بدرد نخور هم واژه ایست .....
 
     
  
صفحه  صفحه 1 از 32:  1  2  3  4  5  ...  29  30  31  32  پسین » 
گفتگوی آزاد

The Conference | میزگرد بچه های لوتی...!!!!

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites