تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
گفتگوی آزاد

The Conference | میزگرد بچه های لوتی...!!!!

صفحه  صفحه 11 از 32:  « پیشین  1  ...  10  11  12  ...  31  32  پسین »  
#101 | Posted: 13 Nov 2011 17:18
Daadaa:
نقطه نظرات متفاوتى اينجا ثبت شده كه نميشه موضوع تالار رو حدث زد.

شما می تونید در مورد اخرین بحث های ایجاد شده حرف بزنید...صفحه های اخر هر کدومو با نقل قول در موردش صحبت کنید درسته و فرقی نمی کنه..کلا موضوع واحدی نیست حتی خود شما می تونید حرفی رو به نظرسنجی بزارید و دشدر مور حرف بزنید و اگر دوستان دیگه نظری داشتن بگن

چون مات توام دگر چه بازم ...!!؟!
     
#102 | Posted: 17 Nov 2011 15:37
خوب یه موضوعی كه این چند وقته توی ذهنم میچرخید و میخواستم در موردش صحبت كنم ولی بیخیالش شدم تا الان كه باز یكی بهم حسشو داد كه حتما در موردش صحبت كنم و اون موضوع در این مورد هست

حـــــــــــــــــریم خصـــــــــــوصـــــــــــی

خوب طبیعتا هر شخصی توی زندگیش یه حریم خصوصی داره كه هیچ كس حق وارد شدن به اونو نداره و فقط و فقط متعلق به اون شخصه و بس
اما توی ایران به دلیل محیط اجتماعی یه جوری همه عادت كردن به حریم خصوصی همدیگه سرك بكشن تا یه آتویی از طرفشون داشته باشن حالا به هر دلیل فرقی نمیكنه مهم عملی هست كه انجام میدن یعنی وارد شدن به حریم خصوصی افراد و این رفتار همگیره از بزرگترین ارگانهای دولتی تا یه آدم عادی بعنوان مثال وقتی یكی رو به جرم مثلا دزدی میگیرن عادت دارن توی بازجویاشون از مسائل خصوصی متهم هم سر دربیارن حالا اون مسئل چه ربطی به جرمش داره خدا داند ما كه سر درنمیاریم
كلا یه جوری به كسی یاد ندادن كه معنی حریم خصوصی رو بدونه و حد و مرز خودشو رعایت كنه و همه به این سرك كشیدن كه یه عادت خیلی زشت و ناپسند هم هست عادت كردن و براشون كاملا عادی شده
اما به ما (مدیران كل انجمن) از بچگی یاد دادن كه هرگز پامونو از حد و مرز خودمون بیرون نذاریم و به حریم خصوصی افراد همیشه باید احترام بذاریم و سعی نكنیم وارد حریم خصوصی كسی بشیم و این هم جزو زندگی ما شده و اخلاق ما و احترام به حریم خصوصی هر شخص درس اول زندگی ما
پیام خصوصی در این انجمن كاملا واضح اسمش روش هست یعنی خصوصی یعنی پیامی كه فقط خود كاربر میتونه بخونه نه هیچ شخص دیگه ایی حتی مدیران كل اگر غیر این بود خوب چه دلیلی داشت اسمش خصوصی باشه میتونست عمومی بشه
اونایی كه فكر میكنن پیام خصوصیشون توسط مدیر كنترل میشه دلیلش اینه كه خودشون معنی حریم خصوصی رو نمیدونن و سرك كشیدن به خصوصیترین مسائل زندگی مردم براشون یه عادت شده به قول معروف كافر همه را به كیش خود پندارد پس خیلی راحت میتونن از این انجمن برای همیشه برن و دیگه هم پشت سرشونو نگاه نكن چون وقتی فكرتون این باشه و اگر به حریم خصوصیتون احترام میذارید بهتره نذارید كسی وارد این حریمتون بشه به همین راحتی

عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
#103 | Posted: 29 Nov 2011 08:54
انفجار مهیب اصفهان را لرزاند (تکمیلی)


عصر امروز یک انفجار مهیب شهر اصفهان را لرزاند.
به گزارش خبرنگار فرهنگ آشتی آنلاین، انفجاری مهیبی عصر امروز اصفهان را به لرزه در آورد که تا لحظه تنظیم این خبر هنوز گزارشی در خصوص علل حادثه منتشر نشده است.
برخی شاهدان از احتمال انفجار بمب یا زاغه مهمات در این شهر یا حوالی آن خبر می دهند.
گزارشها حاکیست شدت انفجار به حدی بود که مردم وحشت زده از خانه ها بیرون آمدند.

خبر تکمیلی

منابع مطلع می گویند صدای انفجار مهیبی که امروز بعد ازظهر در اصفهان شنیده شده در حوالی دروازه شیراز و حوالی دانشگاه نظامی اصفهان بیشتر محسوس بوده است.
به گزارش خبرنگار فرهنگ آشتی آنلاین، با وجودی که مسئولان محلی صدای انفجار را تائید کرده اند اما اعلام کرده اند هنوز نمی دانند دلیل این انفجارها چه چیزی ممکن است باشد.
یک منبع مطلع در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در حوالی دروازه شیراز یعنی محدوده ای که شدت انفجار در آن بیشتر حس شده دانشگاه نظامی اصفهان قرار دارد.

اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت

#من نفر پانزدهم هستم #رای- بی‌ -رای #نه به جمهوری اسلامی
     
#104 | Posted: 29 Nov 2011 08:55
اخبار ضد و نقیض در مورد انفجار اصفهان


انفجار حوالی دانشگاه نظامی اصفهان رخ داده است

فرهنگ آشتی ashtidaily : منابع مطلع می گویند صدای انفجار مهیبی که امروز بعد ازظهر در اصفهان شنیده شده در حوالی دروازه شیراز و حوالی دانشگاه نظامی اصفهان بیشتر محسوس بوده است.
به گزارش خبرنگار فرهنگ آشتی آنلاین، با وجودی که مسئولان محلی صدای انفجار را تائید کرده اند اما اعلام کرده اند هنوز نمی دانند دلیل این انفجارها چه چیزی ممکن است باشد.
یک منبع مطلع در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در حوالی دروازه شیراز یعنی محدوده ای که شدت انفجار در آن بیشتر حس شده دانشگاه نظامی اصفهان قرار دارد.

آخرین خبری که در این رابطه منتشر شده :

صدای مهیبی در اصفهان گزارش نشده است

معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان گفت: تاکنون گزارش هیچ صدایی از هیچ دستگاه و ارگانی در اصفهان دریافت نشده است.
به گزارش فرهنگ آشتی آنلاین، محمدمهدی اسماعیلی با اشاره به انتشار برخی اخبار در خصوص شنیدن صدایی مهیب در اصفهان که بعضاً در گفتگو با وی مطرح شده، افزود: تاکنون توسط هیچ دستگاه و ارگان و حتی نیروی انتظامی گزارشی را در این خصوص دریافت نکرده ایم.
معاون سیاسی استاندار اصفهان ادامه داد: شاید اتفاقی در نقطه ای از شهر اصفهان افتاده باشد، به طور مثال انفجار آب گرمکن و یا هر چیز دیگر در خانه ولی در خصوص صدای مهیب هیچ گزارشی را نداشته ایم.
خاطر نشان می شود پیش از این برخی از رسانه ها با انتشار خبری مبنی بر گفتگو با محمدمهدی اسماعیلی معاون سیاسی استاندار اصفهان این صدا را مربوط به انفجار پمپ گاز در دولت آباد اصفهان اعلام کرده بودند.

اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت

#من نفر پانزدهم هستم #رای- بی‌ -رای #نه به جمهوری اسلامی
     
#105 | Posted: 29 Nov 2011 08:56
رئیس دادگستری اصفهان: صدای انفجار را شنیدم


دیگربان : غلامرضا انصاری٬ رئیس کل دادگستری استان اصفهان می‌گوید روز دوشنبه (هفتم آذر) صدای «بزرگی» شبیه انفجار در این شهر شنیده و امیدوار است «مسئله خاصی» نبوده باشد.

آقای انصاری به خبرگزاری فارس گفته است: «من هم صدا را شنیدم و زمانی که از مسئولان پرس‌وجو کردم، نتیجه‌ای نگرفتم و دوستان اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند.»

وی به خبرگزاری ایسنا هم گفته که «حوالی بعد از ظهر صدایی شبیه انفجار شنیده شد اما گزارشی در مورد منشاء آن و حوادث احتمالی در این زمینه از سوی عوامل امنیتی و انتظامی دریافت نکردیم.»

پیش‌تر خبرگزاری فارس اعلام کرده بود حدود ساعت دو و چهل دقیقه بعد از ظهر دوشنبه صدای انفجار مهیبی در اصفهان شنیده شد که از خیابان بزرگمهر تا دروازه شیراز به گوش رسید.

آن‌طور که این خبرگزاری اعلام کرده است٬ برخی مسئولان استان اصفهان نیز تائید کرده‌اند که صدای مهیبی در شهر به گوش رسیده است.

این در حالی است که محمدمهدی اسماعیلی معاون سیاسی، امنیتی استاندار اصفهان در گفتگو با ایرنا گزارش‌ها در خصوص وقوع انفجار در این شهر را تکذیب کرده است.

سایت «فرهنگ آشتی» نیز گزارش کرده که «شدت انفجار به حدی بود که مردم وحشت زده از خانه‌ها بیرون آمدند.»

این سایت نوشته است: «صدای انفجار مهیب در حوالی دروازه شیراز و حوالی دانشگاه نظامی اصفهان بیشتر محسوس بوده است.»

سایت «عبرت‌نیوز» هم گزارش کرده که «صدای انفجاری شدید در بخش‌های مختلف اصفهان به طور ملموس شنیده و احساس شده است.»

این سایت نزدیک به دادستانی اصفهان نوشته بنابر ملاخظات امنیتی از انتشار این خبر خودداری کرده بود تا اینکه استانداری اصفهان در این خصوص واکنش نشان داد

[تاريخ مطلب: هفتم آذر ۱۳۹۰ برابر با بيست و هشتم نوامبر ۲۰۱۱]
[کد مطلب: 41455]

اصل ولایت فقیه یعنی‌ توهین به شعور یک ملت

#من نفر پانزدهم هستم #رای- بی‌ -رای #نه به جمهوری اسلامی
     
#106 | Posted: 30 Nov 2011 15:32
روایت یکی از تسخیر کننده های دیروز سفارت بریتانیا که در آن حضور داشت، بخوانید تا حد وقاحت و دروغ گویی را با تمام وجود درک کنید! خیلی باید اعصاب داشته باشید تا پایان بخوانید!...؟

اطلاعیه هایی که بر در و دیوار دانشگاه بود خبر از یک مراسم مذهبی و اعتراض گونه جلوی سفارت استعمار پیر می داد.

ساعت حدود ۳:۳۰ دقیقه به مقابل سفارت انگليس رسيديم، مراسم ساعت ۲:۳۰ شروع شده بود همان موقع عده ای از كساني که آنجا بودند بالای دیوار سفارت رفته بودند و پرچم های عزای حسینی را تکان می دادند.

قبل از آن عده ای از مردم داخل رفته بودند، پرچم انگلیس را پایین کشیده و پرچم جمهوری اسلامی ایران را بر افراشته بودند.

به نظر مي رسيد مردم دل پری از انگلیس داشتند که اينطور به زور از در و دیوار سفارت به داخل مجموعه نفوذ کرده بودند؛ من هم سعی کردم و با دومین گروه که وارد سفارت شد وارد شدم.

آن موقع خبر خاصی نبود فقط اینکه ۳ دستگاه کامپیوتر از طبقات بالای ساختمان به جلوی در سفارت پایین انداخته شده بود.

هاردهای اين كامپيوترها هم در همان لحظات اول گم و گور شد، عده ای از آن افراد هاردها را برداشته بودند.

بعد از آن حدود نیم ساعت افراد پشت حفاظ ورودی سفارت ایستادند و كسي کار خاصی انجام نمی داد تنها شعار می دادند آن هم پراکنده ولی صدای شعارهایی که از بیرون می آمد به طور مشخص شنیده می شد.

حدود پنجاه تا شصت نفر از افراد آمدند بیرون اما هنوز نفراتی که ۱۵۰ تا ۳۰۰ نفر برآورد می شدند داخل بودند.

موقع اذان مغرب که شد فشارهای مردمی از بیرون سفارت بیشتر شد تا اینکه حدود ۲۰ دقیقه بعد از اذان یک گروه حدود ۱۷۰۰-۲۰۰۰ نفری خود را به داخل سفارت رساندند و بعد از آن اتفاقاتی که داخل سفارت افتاد بيشتر شبیه به هرج و مرج بود.

آن چه كه از فضای سفارت دیده مي شد یک ساختمان با حریم های حفاظتی شدید در جلوی درب اصلی در سمت راست، یک ناقوس و کلیسا کمی جلوتر در سمت چپ، ساختمان های تشریفاتی به علاوه کتابخانه ای بسیار خاص و اتاق های خدماتی بود که در آنها وسایل حیرت انگیزی وجود داشت مثلا چند دست لباس غواصی و...قابل توجه اینکه مشروبات الکلی بشدت و با تنوع بسیار بالا در آشپزخانه ها، اتاق ها و ... وجود داشت و اگر می خواهی کمی فضا برای شما تداعی شود در ذهن خود کاخ های سعد آباد ولی با تجهیزاتی بسیار مدرن تر را به یاد آورید، آشپزخانه های بسیار تشریفاتی، اتاقی پر از لباس و به علاوه یخچال هایی پر از مواد خوراکی مختلف و بعضا حرام مانند گوشت های حرام و در پشت کتابخانه و در حیاط پشتی استخری به نسبت کوچک وجود داشت.

از محوطه داخلي كه خارج شديم در سمت راست به ساختمان های اداری برخورد كرديم که از خوراکی ها و لباس ها معلوم بود آنجا محل مشترک فعالیت های اداری کارمندان ایرانی سفارت و کارمندان انگلیسی است؛ فضای اداری ساده اما مجهز به انواع تجهیزات اداری بود.

در تمام اتاق هاي بخش اداري بیسیم و چند خط تلفن وجود داشت حتی پریزهاي اتاق ها و شیرآلات موجود همه از نوع رایج در اروپا بود و در نهايت پشت این ساختمان ها فضای کارگاهی و تعمیرات قرار داشت.

مجموعه اداری و مجموعه مسکونی از طریق یک دیوار به هم متصل بود. دانشجویانی كه وارد سفارت شده بودند هيچ اقدامي براي تخریب اموال آن نکردند جز اينكه چند شیشه مشروب را شكستند اما با ورود جمعیت زیادي تخریب ها شروع شد.

از يك سو دانشجویان سعي مي كردند از فضای سفارت حفاظت كنند از سوي ديگر افرادی مایل به تخریب اموال داخل سفارت بودند و بر تخریب اصرار می ورزیدند.

معلوم نبود اين افراد كه به تخريب اصرار داشتند در چه گروه یا حزبی بودند اما کاملا مشهود بود که دانشجو نبودند؛ بعضی هم فقط برای تخریب آمده بودند بعید نیست که خود استعمار پیر می خواست به وسیله اینان اهداف رسانه ای خود را تامین کند.

چيزي که بسيار قابل توجه و غير عادي به نظر مي رسيد این بود که درب تمام اتوموبیل ها، اتاق ها و مجموعه ها باز بود که شاید کمتر کسی به آن توجه می کرد و اينكه در چنين فضاي شديد امنيتي بسیار غیر طبیعی به نظر می آمد.

در نهايت حدود ساعت ۷:۴۰ بود كه سردار رادان وارد سفارت شد و به افراد داخل سفارت اولتیماتوم داد، عمده دانشجویان در اثر اولتیماتوم نیروی انتظامی از سفارت خارج شدند و كساني كه نسبت به اين اولتيماتوم بي توجه بوده و مقاومت مي كردند با اعمال فشار و زور خارج شدند.

رفتار نیروی انتظامی تا قبل از اولتیماتوم سردار در عین ممانعت از ورود، بسیار محترمانه بود اما پس از اولتیماتوم عده ای هر چند اندک به شکل فجیعی کتک خوردند و حتی عده ای راهی بیمارستان شدند...

تخریب کننده ها فرستاده خود بریتانیا از همه خواندنی تر است..

چون مات توام دگر چه بازم ...!!؟!
     
#107 | Posted: 30 Nov 2011 16:50
اینم فیلمی از حمله به سفارت انگلیش در تهران..واقعا این آدمها چی فکر کردند؟

حمله به سفارت

پس از آلمان، فرانسه و هلند هم سفیران خود را فراخواندن!..
.
به قول یک دوستی زیر عمامه ی این آخوندها هنوز هم مید این انگلند نوشته شده...
گاهی فکر میکنم این دولت بیشتر روسی هست یا بیشتر انگلیسی؟..اما اشکارتر از همه اینها اینه که به تنها چیزی که وابسته نیست به ملت خودشون هست

اینقدر احمق هستن که حتی پرچمشون رو چپه زدن و اللهشون سرنگون اومده..چی میشه گفت به نظرتون؟


چون مات توام دگر چه بازم ...!!؟!
     
#108 | Posted: 2 Jan 2012 16:49
فاش شده که دولت سایبری برا بر هم ریختن نظم انجمنهای مخالف نظام یکسری نیرو استخدام کرده و به آنها ساعتی هفت هزار تومان حقوق میدهد که فقط در سایتهای سیاسی مخالف و معاند نظام وارد شده و با ایجاد بحثهای توهین آمیز مسیر اطلاع رسانی را منحرف کنند و یا اینکه با جا زدن خود در جرگه مخالفان بموقع ضربات مهلکی بر پیکر این سایتها بزنند. البته کاربران این انجمن نگران نباشند شما هر چقدر در سایتهای سک..ی و خرافه پرستی و حتی در سایتهای ضد دین فعالیت کنید تا زمانی که اصل ولایت فقیه در خطر نباشد در حاشیه امن قرار دارید
     
#109 | Posted: 15 Feb 2012 11:06
کسی هست شبکه ی تازه تاسیس وصال حق رو دیده باشه؟

چون مات توام دگر چه بازم ...!!؟!
     
#110 | Posted: 15 Feb 2012 17:13
salamijoon:
اگه خواستی میتونم اطلاعات جالبی درموردش بدم بهتون

جالبیش به چیه؟
البته من فیس بوکشون رو دیدم و نگاه کردم یه سری از برنامه هاسون رو..تقریبا همون سیاست های شبکه ی نور رو داره البته این سیاسی تر به نظر میرسه

چون مات توام دگر چه بازم ...!!؟!
     
صفحه  صفحه 11 از 32:  « پیشین  1  ...  10  11  12  ...  31  32  پسین » 
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد / The Conference | میزگرد بچه های لوتی...!!!! بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites