تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
گفتگوی آزاد

The Conference | میزگرد بچه های لوتی...!!!!

صفحه  صفحه 14 از 32:  « پیشین  1  ...  13  14  15  ...  31  32  پسین »  
#131 | Posted: 23 Apr 2012 06:26
رضا داوود نژاد حال خیلی بدی داره فقط 48ساعت وقت داره تا یه کبدپیدا شه
.
برای این هنرمند خوب آرزوی سلامتی می کنم..کسی که لبخند به لبهای خیلی از ماها آورد
.

ایشون نیاز فوری به انجام پیوند کبد -گروه خونی o مثبت- دارند. فقط 48ساعت وقت هست وگرنه کما

چون مات توام دگر چه بازم ...!!؟!
     
#132 | Posted: 14 May 2012 08:22
در بـرنامه جنجـالی خـاله شادونـه چه گـذشت ؟

جـان باختـن سه کـودک در جـشن شـادی !

روزنامه ایران نوشت: برنامه خاله شادونه برای کودکان خرمدره پایان دلخراشی داشت و مرگ 3 کودک را زیر دست و پا رقم زد. وقتی خاله شادونه در پایان برنامه از بچه‌‌‌ها خواست نزد مادرانشان بروند هیچ کس تصور نمی‌کرد فاجعه‌ای آفریده شود.

عصر پنج‌شنبه 21 اردیبهشت ماه سال جاری هر کسی می‌شنید در برنامه خاله شادونه حادثه‌ای فاجعه‌آمیز رخ داده است، شوکه می‌شد و باور نمی‌کرد. 3 کودک کشته شدند و 7 کودک در بیمارستان‌‌‌های مختلف تحت درمان قرار گرفتند.

- شادی رنگ باخته !

بلیت‌‌‌ها از یک هفته پیش به فروش رسیده بود. بچه‌‌‌ها ثانیه​شماری می‌کردند تا روز اجرای برنامه برسد. پلاکارد‌‌‌های توزیع شده در شهر، هیجان بچه‌‌‌ها را بیشتر می‌کرد. عسل تا صبح رویای خاله شادونه را می‌دید و صبح‌‌‌ها از مادر می‌پرسید چند شب دیگر باید بخوابد تا در برنامه خاله شادونه حاضر شود. برای همبازی‌هایش گفته بود که قرار است در برنامه خاله شادونه شرکت کند و بلیت را هم در دست دارد.

روز پنج‌شنبه زودتر از همیشه از خواب بیدار شد. دل توی دلش نبود تا خاله‌ شادونه را از نزدیک ببیند. از ظهر لباس‌هایش را پوشید و آماده شده بود تا ساعت 3 بعد از ظهر به همراه مادر به سالن برود. طاقت و قرار نداشت، مادر وقتی بی‌صبری وی را دید، زودتر حاضر شد و تصمیم گرفت برای آن‌که عسل کوچولو بیش از این انتظار نکشد وی را به سالن برگزاری مراسم ببرد. مسیر زیادی نبود و نیم ساعته به سالن رسیدند اما با جمعیت زیادی پشت در سالن روبه‌رو شدند. قرار بود بچه‌‌‌ها از مادرانشان جدا شوند و همگی کنار هم بنشینند. عسل، هم دستان مادرش را ر‌‌ها کرد و بین بچه‌‌‌ها نشست. برنامه شروع شد. برایش مانند رویا بود و وقتی خاله شادونه را برابرش و نزدیک خود دید آنقدر ذوق کرده بود که مانند بقیه بچه‌‌‌ها نمی‌توانست روی زمین بنشیند و سعی می‌کرد سر پا خاله شادونه را تماشا کند.

سروصدای زیاد بود اما بچه‌‌ها همه می​خندیدند و مادران از شنیدن شادی بچه‌هایشان به وجد آمده بودند. برنامه یک ساعت طول کشید و انتهای برنامه بود که خاله شادونه با صدای بلند گفت: حالا بچه‌‌ها پیش مامان‌هاشون برند. همین که خاله شادونه از روی سن بیرون رفت غوغایی فاجعه‌آور به پا شد. هرکدام از بچه‌‌ها باید مادرشان را از میان جمعیت مادران پیدا می‌کردند. در اصلی سالن هم بسته شده بود و جمعیت باید از در‌های فرعی کوچکی که در اطراف سالن قرار داشت خارج می‌شدند. عسل کوچولو و دیگر بچه‌‌ها نمی‌توانستند مادرشان را در میان این زنان پیدا کنند و همگی بی‌اختیار در هجوم جمعیت به سمت در‌های خروجی کشیده می‌شدند و مدام مادرشان را صدا می‌کردند اما انگار هیچ‌کس صدایشان را نمی‌شنید. عسل پایش لغزید و به زمین افتاد. هجوم جمعیت و عبور آنها از روی جسم کوچک عسل، وی را بی‌هوش کرده بود. این کودک 4 ساله پس از خروج جمعیت به بیمارستان منتقل شد و نمی‌دانست رویای تماشای برنامه خاله شادونه برای همیشه در ذهنش به کابوس تبدیل می‌شود. عسل کوچولو نجات پیدا کرد اما 3 کودک در سرنوشت مشابهی تسلیم مرگ شدند.

بنا به تحقیقات خبرنگاران شوک از هفته گذشته بلیت‌‌های برنامه خاله شادونه در مهد‌های کودک و مدارس به فروش رسیده و با اعلام همگانی به مردم اطلاع داده شد که مراسم ویژه مادران و کودکان است. قرار بود این مراسم در سالن ورزشی خرمدره برگزار شود که گفته می‌شود گنجایش سه‌هزار نفری دارد. بیش از سه هزار بلیت به فروش رسیده بود اما هنوز تقاضا برای فروش بلیت ادامه داشت و مسئولان برگزاری تصمیم گرفتند بلیت بیشتری به فروش برسانند. آنها برگه‌‌های سفیدرنگ را به قسمت‌‌های کوچک‌تری تقسیم کرده و با مهر برنامه آنها را به عنوان بلیت به فروش می‌رساندند. بیش از 7 هزار بلیت به فروش رسیده بود. در حالی که گنجایش سالن فقط سه هزار تن بود. وقتی در‌ها بسته شد نفس کشیدن هم سخت شده بود با وجود این که ازدحام جمعیت بیشتر از دو برابر ظرفیت سالن بود اما برنامه با وجود بی‌نظمی‌‌های زیادی شروع شد. خبرنگاران شوک در بررسی‌‌های میدانی پی بردند که در پایان برنامه چون گروه نمایش قرار بود از در بزرگ سالن خارج شوند، پس از خروج آنها در بزرگ بسته شد و جمعیت زیادی که داخل سالن بودند به سمت در‌های کوچک دو طرف سالن هجوم بردند. جالب اینکه داربست​هایی که در دو طرف سالن برپا شده بود، فشرده شدن جمعیت را بیشتر می‌کرد.

- رقم خوردن یک فاجعه

در زمان خروج جمعیت از سالن هیاهویی برپا بود تا این که فاجعه رقم خورد. به دلیل ازدحام زیاد جمعیت سه کودک زیر 7 سال زیر دست و پا خفه شدند و 7 کودک نیز مجروح و به بیمارستان آیت‌الله موسوی زنجان و بیمارستان ابهر و خرمدره منتقل شدند.

- بازداشت چند مسئول

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس زنجان گفت: مسئولان اجرایی برای برگزاری این مراسم مجوز داشتند و برنامه مختص زنان بود. در طول اجرای برنامه اتفاقی نیفتاد، اما از آنجا که بچه‌‌ها از مادرشان جدا شده بودند در پایان برنامه خاله شادونه اعلام کرد که بچه‌‌‌ها پیش مادرانشان بروند و پس از خروج گروه نمایش در‌های محل نیز بسته شد که این مسئله باعث ایجاد شلوغی بیش از اندازه در سالن شده و چند کودک زیر دست و پا گیر می‌کنند. در حال حاضر مسئول برنامه، مدیر برنامه، خاله شادونه و مسئول سالن از سوی پلیس دستگیر شده‌اند و خانواده قربانیان نیز از آنان شکایت کرده‌اند و تا پیگیری پرونده آنها مهمان پلیس هستند و با دستور قضایی سالن ورزشی خرمدره نیز تا اطلاع ثانوی پلمب شده است.

- مرگ 2 دختر و یک پسر

پس از این حادثه بررسی‌‌های قضایی و پلیسی نشان داد که کشته شدگان نگار صالحی 7 ساله از هیدج، مهدی مولایی 3 ساله از ابهر و بهاره شادمهر 6 ساله از خرمدره، هستند و فاطمه محمدی 4 ساله، سیدعلی موسوی 7 ساله، نیلوفر قهرمانی 10 ساله و عسل محمدلو 6 ساله از خرمدره نیز در این حادثه بشدت زخمی شده و در بیمارستان‌‌های مختلف تحت درمان گرفته شده‌اند.

- گفت‌وگو با عموی مهدی (مهدی مولایی)

عموی مهدی کوچولو که از مرگ نابهنگام برادرزاده خود هنوز شوک زده است گفت: پنجشنبه عصر مهدی که 3 ساله بود به همراه مادرش برای دیدن نمایش خاله شادونه به سالن 3 هزار نفری رفته بود که البته تنها 1700 صندلی دارد، اما برای این برنامه بیش از 4 هزار بلیت به فروش رفته بود که مادران در دور سالن نشسته بودند و بچه‌‌ها وسط سالن بودند. در خروجی سه پله داشت که بسیار باریک بود و هنگام خروج بچه‌‌ها از این در، شماری از آنها روی زمین افتادند و به دلیل فشاری که از جمعیت روی آنها آمده بود دچار مصدومیت شدند و سه کودک نیز خفه شدند که مهدی یکی از آنها بود. مهدی تنها بچه خانواده بود و وضع روحی خانواده بسیار خراب است و انتظار داریم مسئولان شهری پاسخگوی مصیبت این خانواده‌‌ها باشند.

- مرگ تلخ نگار کوچولو (نگار صالحی)

دایی نگار کوچولو نیز که از این ماجرا بسیار متأثر است، گفت: نگار ساعت 2 بعد از ظهر به همراه مادر و خواهر 3 ماهه‌اش از خانه خارج شد. اما پس از پایان برنامه وقتی بچه‌‌ها به سمت مادران خود حرکت می‌کردند شماری از مادران به خاطر ازدحام جمعیت به طبقه پائین افتاده و بچه‌‌ها زیر دست و پای آنها له شده بودند. این مرد با اعلام این که وضع روحی پدر و مادر نگار بسیار ناراحت‌کننده است، گفت: مادر نگار می‌گوید در لحظه آخر نگار را دیده که برای وی دست تکان داده است، اما در یک لحظه از جلوی چشمش ناپدید شده و پس از چند دقیقه جنازه وی را روی دست یکی از زنان دیده است.

- مسئولان پاسخگو نیستند

در پیگیری‌‌های خبرنگار شوک با مسئولان امدادی شهر هیچ کدام از مسئولان پاسخگو نبودند. تلفن همراه فرماندار از دسترس خارج بود و مسئولان هلال‌احمر اعلام کردند روز حادثه مأموریت به آنان اعلام شده و در میان راه بودند که مأموریت لغو شده است. اورژانس نیز هیچ پاسخی نداد و گفت که ما اعزام نشده‌ایم. بیمارستان‌‌هایی که مصدومان به آنها اعزام شده بودند نیز پاسخگوی خبرنگاران نبودند و جالب‌تر این که چون این مراسم برای مادران و کودکان اجرا می‌شد هیچ عکس و فیلمی از این مراسم در دست نیست.


پیام خاله شادونه به مناسبت درگذشت سه کودک
ملیکا زارعی مجری برنامه "باغ شادونه" در پیامی درگذشت سه کودک را در خرمدره‌ تسلیت گفت. متن پیام تسلیت ملیکا زارعی که به طور اختصاصی در اختیار خبرآنلاین قرار گرفته به شرح زیر است:

"برای کسی که بیش از نیمی از زندگی خویش را در راه خوشنودی و شادی کودکان سرزمینش سپری نموده و روز‌ها و شب‌های خود را جز با عشق کودکان با واژه دیگری نیامیخته، چه فاجعه‌ای سهمگین‌تر از درگذشت ناگهانی سه کودک معصوم و چه خبری دردناک‌تر از این فاجعه تلخ و غمبار بعد از شور و شادی برنامه‌ای است که با حضور من به پایان رسیده.

من به دلیل عدم تخصص در امور مربوط به چگونگی برقراری نظم در ورود و خروج افراد از سالن‌های برگزاری نمایش و جشن، نمی‌دانم چرا و چگونه این اتفاق دردناک هنگام خروج از سالن شهدای خرمدره رخ داد، اما همواره با خود زمزمه می‌کنم‌ ای‌کاش آن هنگام من نیز در سالن حضورداشتم تا با فدا کردن جان خود مانع وقوع این حادثه دلخراش می‌شدم.

و حالا بعد از یک دنیا آه و افسوس، پس از گذشت دو روز از شنیدن خبر درگذشت عزیزان دلم، نگار صالحی، بهاره شادمهر و مهدی مولایی در حالی که نفس در سینه‌ام حبس شده و تلخی این فاجعه دم و بازدم را برایم رنج آور ساخته، بر آن شدم، اشک را جوهر قلم خویش نمایم و با قلبی اندوهناک وقوع این حادثه دلخراش را به خانواده‌های صالحی، شادمهر و مولایی و مردم خوب و محترم شهرستان‌های خرمدره و ابهر و به مردم کشورم که همیشه در این سال‌ها کنار من بوده و عشق به کودکانشان خون را در رگ‌هایم جاری ساخته، تسلیت گفته و در انتها از کودکان و عزیزانم می‌خواهم تا بهبودی احوال روح و جانم اجازه دهند، از همراهی با گروه برنامه‌سازم، معذور باشم.

تصویر معصومانه‌تان برای همیشه در قلبم حک شد."


عصر پنجشنبه 21 اردیبهشت‌ماه در جشنی که در خرمدره با حضور عوامل برنامه "باغ شادونه" برگزار شد، هنگام خروج بچه‌ها از سالنی که مراسم جشن در آن برگزار می‌شد، به دلیل ازدحام جمعیت سه کودک کشته و هفت نفر مجروح شدند. این درحالیست که ظرفیت سالن 3 هزار نفر بوده ولی بیش از 4 هزار نفر را در سالن مراسم پذیرش کرده بودند.

عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
#133 | Posted: 14 May 2012 08:31
Princess:
در بـرنامه جنجـالی خـاله شادونـه چه گـذشت ؟
جـان باختـن سه کـودک در جـشن شـادی !

واقعا حادثه دردناکیه
خدا به پدر و مادر بچه هاشون صبر بده

بی برنامگی و بی کفایتی افراد در این جور مراسم ها همیشه دیده میشه
چند وقت پیش هم برنامه خاله شادونه تو یه شهر دیگه باعث همچین حادثه ای شده ولی اونجا آسیب خاصی به کسی نرسیده .

لوتی جون تولدت مبارک
     
#134 | Posted: 15 May 2012 06:12
Princess:
بنا به تحقیقات خبرنگاران شوک از هفته گذشته بلیت‌‌های برنامه خاله شادونه در مهد‌های کودک و مدارس به فروش رسیده و با اعلام همگانی به مردم اطلاع داده شد که مراسم ویژه مادران و کودکان است. قرار بود این مراسم در سالن ورزشی خرمدره برگزار شود که گفته می‌شود گنجایش سه‌هزار نفری دارد. بیش از سه هزار بلیت به فروش رسیده بود اما هنوز تقاضا برای فروش بلیت ادامه داشت و مسئولان برگزاری تصمیم گرفتند بلیت بیشتری به فروش برسانند. آنها برگه‌‌های سفیدرنگ را به قسمت‌‌های کوچک‌تری تقسیم کرده و با مهر برنامه آنها را به عنوان بلیت به فروش می‌رساندند. بیش از 7 هزار بلیت به فروش رسیده بود. در حالی که گنجایش سالن فقط سه هزار تن بود. وقتی در‌ها بسته شد نفس کشیدن هم سخت شده بود با وجود این که ازدحام جمعیت بیشتر از دو برابر ظرفیت سالن بود اما برنامه با وجود بی‌نظمی‌‌های زیادی شروع شد. خبرنگاران شوک در بررسی‌‌های میدانی پی بردند که در پایان برنامه چون گروه نمایش قرار بود از در بزرگ سالن خارج شوند، پس از خروج آنها در بزرگ بسته شد و جمعیت زیادی که داخل سالن بودند به سمت در‌های کوچک دو طرف سالن هجوم بردند. جالب اینکه داربست​هایی که در دو طرف سالن برپا شده بود، فشرده شدن جمعیت را بیشتر می‌کرد.

این چیزا عادیه مرده پرستیو عشق است
مردن که مردن به جهنم کی اهمیت میده بچسب به آهنگ نقی اون مهمتره

متاسفانه مردم ما اینن مرگ ۳تا کودک بیگناه و معصوم هیچ تاثیری روی هیچ احدی نذاشت اونم به این صورت و بخاطر حرص و طمع مسئولین و دولتمردان این نظام اما یه آهنگ ایرانو لرزوند به این میگن عدالت
شرمم میشه که یه ایرانیم

.What's life? Life is love
.What's love? A kissing
.What's kissing? Come here and I'll show you

Sexy
     
#135 | Posted: 15 May 2012 06:14
SexyBoy:
متاسفانه مردم ما اینن مرگ ۳تا کودک بیگناه و معصوم هیچ تاثیری روی هیچ احدی نذاشت

توی خبر های صدا و سیما هم پخش نشد

لوتی جون تولدت مبارک
     
#136 | Posted: 15 May 2012 06:17
jems007:
توی خبر های صدا و سیما هم پخش نشد

چه اهمیتی داره آخه اینروزا بی ارزشترین چیز جون انسانه مرده پرستی و خرافاتو بچسب داداش اونو عشقه بچسب به آهنگ نقی یه وقت ستون دین رو سرمون خراب نشه

.What's life? Life is love
.What's love? A kissing
.What's kissing? Come here and I'll show you

Sexy
     
#137 | Posted: 15 May 2012 06:34
SexyBoy:
چه اهمیتی داره آخه اینروزا بی ارزشترین چیز جون انسانه مرده پرستی و خرافاتو بچسب داداش اونو عشقه بچسب به آهنگ نقی یه وقت ستون دین رو سرمون خراب نشه

دقیقا دادا
ظاهرا ستون دین از چوب بستی ساخته شده
anisaa

لوتی جون تولدت مبارک
     
#138 | Posted: 15 May 2012 06:37
anisaa:
من تو کشوری زندگی میکنممممممممممم که بعضیاااااااااا میلیاردها میبرن ازش اما یه کودکی بخاطر برداشتن یه لقمه نون بزهکاره.


.What's life? Life is love
.What's love? A kissing
.What's kissing? Come here and I'll show you

Sexy
     
#139 | Posted: 15 May 2012 13:14
anisaa:
من تو کشور زندگی میکنممممممم که نه تنها نتونسته مشکلات جووناشو حل کنه برای حل مشکلات نوجونا ازدواج موقت دختر باکره رو پیشنهاد میکنه. من تو کشوری زندگی میکنممممممممممم که تو یه شهرش دو تاقوم ۴۵ سال با همه قهرن جاااااااش میخوان مشکل اسراییلو فلسطینو حل کنن. من تو کشوری زندگی میکنممممممممممممم که مجبوره به چینو روسیه و هند باج بده تا به امریکا و انگلیس باج نده. من تو کشوری زندگی میکنممممممممممم که بعضیاااااااااا میلیاردها میبرن ازش اما یه کودکی بخاطر برداشتن یه لقمه نون بزهکاره. من تو این کشور زندگی میکنممممممممممممممم که میشد زندگی نکنم امااااااااااااااااااااااااااااا دوسش دارم

عالی

به قول سکسی چه اهمیتی داره ۳تا کودک بیگناه مردن و کسی هم که به لطف خدا اهمیتی نمیده مردن که مردن به من و شما چه مهمترین چیز اینه که به خرافه پرستی توهین شده
مملکتی که ۳۰۰۰میلیارد به باد میره کسی ککش نمیگزه
مملکتی که جونای مردم رو توی خیابون کشتن کسی جرات نداشت اعتراض کنه
مملکتی که هر روز تورم داره خفشون میکنه و منگنشون میکنه اما همه لال شدن
باید به حال این مملکت گریست که توی بدبختی خفه شده و مشکل بزرگش یه ترانه شده متاسفم برای این جماعت نابینا

عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
#140 | Posted: 15 May 2012 13:24
Princess:
باید به حال این مملکت گریست که توی بدبختی خفه شده و مشکل بزرگش یه ترانه شده متاسفم برای این جماعت نابینا

هه هه

تقصیر خودشونه حقشونه بچه هاشون مردن تا اینا باشن بجای مسجد بچه هاشونو به مکانهای جلف نبرن یعنی دیدن خاله شادونه از نماز خوندن واجبتر بوده؟
همینه که بلاهای آسمونی داره سرمون نازل میشه
چه معنی داره بجای اینکه بچه هاشونو ببرن تو گوهکهای حزب الله ثبت نام کنند تا از بچه گی یاد بگیرن با دشمنان بزرگ اسلام بجنگن میبرن اینجور جاها خوبشون شد تا یاد بگیرن و درس عبرت بشه
این نفرین خدا و پیغمبرش بود تا آدم کنه بقیه ایرانیهارو
اصن خجالت هم نمیکشن من اصن با پخش کارتون هم مخالفم بهتر نیس بجاش یسره تلاوت قرآن بذارن این بچه ها باید از همین الان بشناسن دین و ایمونشونو
هر کی از این به بعد بره مکانهای تفریحی خدا قهرش میگیره این بلا سرش میاد
شاهینم خودم میرم ترور میکنم مرتیکه .....

.What's life? Life is love
.What's love? A kissing
.What's kissing? Come here and I'll show you

Sexy
     
صفحه  صفحه 14 از 32:  « پیشین  1  ...  13  14  15  ...  31  32  پسین » 
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد / The Conference | میزگرد بچه های لوتی...!!!! بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites