تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
گفتگوی آزاد

Non-political News | اخبار روز (غير سياسى)

صفحه  صفحه 4 از 77:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  73  74  75  76  77  پسین »  
#31 | Posted: 10 Jan 2010 12:49
دكتر متجاوز

دخترانی که برای عمل زیبایی بینی به بیمارستان آیت الله کاشانی اصفهان مراجعه می کردند، پس از عمل متوجه می شدند که بکارت خود را از دست داده اند. به دنبال شکایت این دختران به نیروی انتظامی اصفهان، نیروی انتظامی دوربین مداربسته ای را به صورت نا محسوس در اتاق عمل قرار داد و مشخص شد که پزشک بیهوشی این عمل زشت را با این دختران انجام داده است.

عکس های منتشر شده از این اتفاق شرم آور به قدری تکان دهنده است که تنها یک عکس از این عمل قبیحانه منتشر شده است.عشق من عاشقتم!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
پرنسس
     
#32 | Posted: 20 Feb 2010 09:26
رابطه پنهانی، دختر جوان را به تله مرگ کشاند!
دو پسر جوان که بعد از دوستی خیابانی دختری را به بیابان کشانده و بعد از ...

دو پسر جوان که بعد از دوستی خیابانی دختری را به بیابان کشانده و بعد از سوءاستفاده جنسی او را به قتل رسانده بودند روانه زندان شدند. به گزارش خبرنگار ما زمانی که والدین دختر 23ساله یی به نام هانیه از مفقود شدن او خبر دادند ماموران پلیس آگاهی پاکدشت برای افشای سرنوشت وی وارد عمل شدند.

آنها وقتی نتوانستند ردی از این دختر پیدا کنند و از سویی خبری از آدم ربایان احتمالی نشد خود را در برابر دو فرضیه دیدند؛ احتمال اول بر فرار هانیه از خانه دلالت داشت و گزینه دوم از مرگ او حکایت می کرد. پلیس برای اثبات یا ابطال این فرضیه ها راهی جز بررسی روابط خصوصی دختر جوان نداشت. در این مرحله از تحقیقات بود که فاش شد هانیه با پسری به نام محسن دوست بود.
محسن بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت. او رابطه اش با هانیه را انکار نکرد اما گفت از سرنوشت این دختر بی اطلاع است. این مظنون به کارآگاهان توضیح داد آخرین بار در محل کارش بود که با هانیه تلفنی گفت وگو کرد. از آنجا که بنا به ادعای محسن وی در آخرین تماس، تلفن همراه یکی از همکارانش به نام مجید را قرض گرفته بود، این بار انگشت اتهام به سوی مجید نشانه گرفته شد.کارآگاهان هنگامی که به محل سکونت مجید رفتند متوجه شدند او با اطلاع از دستگیری محسن فرار کرده و در مکان نامعلومی پنهان شده است.

همین موضوع ظن کارآگاهان را نسبت به وی تقویت کرد و باعث شد تجسس های وسیعی برای یافتن وی انجام شود. سرانجام بعد از چند روز مجید نیز دستگیر شد و به داشتن رابطه دوستانه با دختر ناپدیدشده اقرار کرد ولی زیر بار اتهام قتل نرفت. بازجویی ها از این مظنون به رغم انکارهای وی ادامه یافت تا اینکه بالاخره او به کشتن هانیه اعتراف کرد و گفت این کار را با همدستی محسن انجام داده است.

مجید نحوه قتل را این طور شرح داد؛ «روز جنایت هانیه برای دیدن محسن به محل کارمان آمد و ما او را به بیابان های اطراف جاده یوردشاه بردیم و پس از آزار و اذیت وی را با روسری خفه کردیم.»مجید همچنین گفت؛ «بعد از دستگیری محسن از آنجا که احتمال می دادم من هم بازداشت شوم برای اینکه راز قتل فاش نشود بار دیگر سراغ جسد رفتم و با گذاشتن یک لاستیک ماشین روی پیکر هانیه آن را به آتش کشیدم و از بین بردم.» بعد از این اعترافات مجید و محسن به محل قتل منتقل شدند و صحنه جنایت را بازسازی کردند.

سرهنگ زنده شو - فرمانده انتظامی پاکدشت - با تایید این خبر خاطرنشان کرد؛ «در این پرونده شاهد هستیم منشأ و ریشه وقوع قتل یک رابطه ناسالم و غفلت دختر جوان است. بنابراین برای پیشگیری از این گونه جرائم خانواده ها باید ضمن حفظ روابط دوستانه و صمیمی با فرزندان خود کنترل و نظارت مستمر نیز بر آنها داشته باشند و آنقدر از آنها غافل نمانند که متوجه روابط فرزندان خود با دوستان شان نشوند.»

این مقام انتظامی به جوانان نیز هشدار جدی داد هیچ وقت سعی نکنند عاطفه، علاقه و محبت را در بیرون از خانواده و به صورت نادرست جست وجو کنند چراکه چنین رفتارهایی پشیمانی را دنبال دارد و حتی گاه فرصتی برای پشیمانی نخواهد ماند.

گروه خبری سیمرغ

عشق من عاشقم باش!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

دل نه اجبار میفهمد نه نصیحت...
آنکه لایق دوست داشتن است را دوست می دارد.
     
#33 | Posted: 29 Mar 2010 06:14
جشن نوروزی در سوئد با حضور سیما بینا و آبجیزسیما بینا، خواننده، آهنگساز و پژوهشگر موسیقی محلی ایران، برای نخستین بار در جشن بزرگ نوروزی در سوئد، سه ترانه بلوچی خواند.

جشن بزرگ نوروزی تئاتر سراسری سوئد، امسال در دومین سال برپایی بین روزهای 20 تا 27 مارس، گسترده‌تر از سال پیش، در شش شهر سوئد برگزار شد.

سیما بینا، گروه آبجیز، گروه گلبانگ، شیما نیاورانی، آینور دوگان، هوکان ورسکالا، اوز نوژن و ملودی فرشین از جمله هنرمندانی بودند که در این جشن هنرنمایی کردند. سیما بینا و آینور دوگان (خواننده 35 ساله کردتبار اهل ترکیه) اما فقط در دو شهر گوتنبرگ و استکهلم به اجرای کنسرت پرداختند.

کنسرت این دو هنرمند در جشن نوروزی استکهلم، در سالن آبی شهرداری سوئد برگزار شد که یکی از بهترین و مجلل‌ترین سالن‌های استکهلم به شمار می‌رود و هرساله ضیافت نوبل در آن برگزار می‌شود.

سیما بینا ابتدا پنج ترانه از ترانه‌های قدیمی خود از جمله "عزیزم"، "با سبز آواز" و "قلعه پیر" را خواند که مورد استقبال علاقه‌مندان حاضر در سالن قرار گرفت.

او که پیش از این بیشتر در زمینه‌های موسیقی خراسانی، لری، بختیاری، کردی و مازندرانی فعالیت کرده بود، سپس با جایگزینی دو نوازنده برای موسیقی بلوچی، برای نخستین بار سه ترانه بلوچی به نام‌"مجنون"، "آرمان" و "نورشاه" خواند. دو نوازنده به نام‌‌ عبدالرحمن و سورن‌جان با ساز بلوچی و نوای طبله او را در اجرای این ترانه‌ها همراهی می‌کردند.

سیما بینا می‌گوید: "این سه ترانه بلوچی برای من تجربه‌ای نو و نوعی آزمایش در مسیری تازه به شمار می‌آیند."

او درباره ضرورت برگزاری برنامه‌هایی درباره فرهنگ و هنر ایران در کشورهای مختلف اروپایی می‌گوید: "همه اینها تلاشی است برای معرفی فرهنگ و هنر ملی و دیرینه کشورمان به مردم جهان که بسیار ارزش دارد. وضعیت کشور ما و آنچه در آنجا می‌گذرد باعث شده تا خبرهای مربوط به آن خبرهای مثبتی نباشد. ایرانی‌ها در خارج از ایران، از طریق برپایی جشنواره‌هایی چون جشن بزرگ نوروزی می‌توانند از زاویه دیگری خواست و آرزوی مردم ایران را نشان بدهند. چراکه هنر و فرهنگ ایرانی، همواره دوستدار اصالت، اندیشه و آزادی بوده است."

مجری جشن نوروزی در استکهلم، کمدین معروف کردتبار، "اوز نوژن" بود.

دوستی بین فرهنگ‌هاجشن نوروزی تئاتر سراسری سوئد، امسال بیش از پیش در رسانه‌های سوئدی انعکاس داشت. در کل بیش از 3 هزار نفر در این جشن شرکت کردند و بیشترین استقبال نیز مربوط به گوتنبرگ و استکهلم بود.

در جشن نوروزیِ گوتنبرگ که همزمان با عید نوروز برگزار شد، بیش از 950 نفر شرکت کردند و شب بعد در استکهلم بیش از 1250 نفر در سالن آبی شهرداری استکهلم حضور یافتند.

تهیه‌کننده جشن بزرگ نوروزی، همچون سال گذشته، تئاتر سراسری سوئد بود. چند انجمن دیگر نیز در زمینه‌های اجرایی با آن همکاری داشتند: "انجمن فرهنگ" و "ابتکار ایران" در استکهلم، "انجمن تئاتر سراسری سوئد" در یوله، "تئاتر شهر" در اپسالا، "شورای شهر" لوند و "ارکستر سمفونیک" و "اتحادیه آموزشی کارگران سوئد" در گوتنبرگ.

به گفته "منصور حسینی"، تهیه‌کننده تئاتر و یکی از دست اندرکاران جشن نوروزی تئاتر سراسری سوئد، 20 درصد شرکت‌کنندگان این جشن نوروزی سوئدی بودند و بقیه جمعیت شرکت‌کننده را اقوام مختلف کرد، افغان و ایرانی تشکیل می‌دادند.

وی تاکید کرد که چند چهره‌ سرشناس سیاسی و اجتماعی سوئد در این برنامه‌ها شرکت کردند که حضورشان می‌تواند در سیاستگذاری‌های فرهنگی کشور سوئد و توجه بیش از پیش آنها به فرهنگ‌های اقوام مختلف تاثیر داشته باشد.

وی انگیزه سازمان تئاتر سراسری سوئد را از برپایی جشنواره بزرگ نوروزی، ارج نهادن به آزادی بیان در فعالیت‌های فرهنگی و دوستی بین فرهنگ‌های مختلف دانست و گفت: "هیچ‌چیز مثل هنر نمی‌تواند آدم‌ها را به یکدیگر نزدیک کند."

پرداختن به هنر و فرهنگ اقوام مختلف جزو اساسنامه تئاتر ملی سوئد است. منصور حسینی می‌گوید: "یکی از کارهای ما ایرانی‌ها می‌تواند این باشد که با شناخت سیاست‌های فرهنگی کشورهای میزبان در اروپا و امکانات موجود، با برپایی برنامه‌های مناسب، فرهنگ خود را به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم معرفی کنیم."

همبستگی با مردم ایراندر شهرهای یوله، خوده، اپسالا و لوند، خواننده سوئدی "هاکان وراسکالا" همراه با گروهش و هم‌چنین دو گروه "آبجیز" و "گلبانگ" برای علاقه‌مندان در سالن خواندند.

رستم میرلاشاری، خواننده گروه گلبانگ می‌گوید که استقبال از جشن نوروزی امسال بسیار بیش از پیش بود.

به عقیده او احساس همبستگی ایرانیان برون‌مرز و همراهی آنها با جنبش اعتراضی مردم ایران بیشتر شده است: "حضور گسترده ایرانیان در برنامه‌های ایرانی نشانی از این همبستگی است. ایرانیان می‌خواهند در نمایی بزرگ‌تر دیده شوند و صدای‌شان در جامعه میزبان بلندتر از همیشه باشد."

او درباره نقش سازمان‌های سوئدی در برگزاری برنامه‌های فرهنگی سیاسی ایرانیان گفت: "سازمان‌های بزرگ سوئدی برای برپایی جشنواره‌هایی چون جشن بزرگ نوروزی، هم دارای امکانات هستند و هم تجربه اجرایی دارند. همین می‌تواند کمک کند تا علاوه بر اینکه فرهنگ ما به جامعه میزبان معرفی می‌شود، از این مدخل صدای اعتراض مردم ایران نیز بهتر به گوش جهان برسد."

رستم میر لاشاری در این جشنواره هشت ترانه خواند که از آن جمله‌اند ترانه‌های "آرمان"، "بهار" و "سرود عشق".

صفورا که با خواهر خود ملودی در گروه "آبجیز" می‌خواند می‌گوید: "فکر می‌کنم برپایی چنین جشنواره‌هایی که در قیاس با برنامه‌های برگزارکنندگان ایرانی، کیفیت بالاتری دارند، خیلی روی جامعه‌ای که ما در آن زندگی می‌کنیم تاثیر داشته باشد. به عنوان نمونه برنامه چهارشنبه سوری در داخل شهر استکهلم برگزار شد و توانست حتی سوئدی‌ها را جلب کند. هم فرهنگ ما را معرفی کرد و هم در کنار آن فرصتی پیش آمد تا مشکلات مردم ایران مطرح شوند. اینطوری و در چنین برنامه‌هایی صدای اعتراض ما به جهان می‌رسد و می‌توانیم از مردم ایران که زیر فشار هستند بگوییم."

گروه آبجیز در این جشنواره شش ترانه خواند که از آن جمله‌اند آهنگ‌های "پرچم"، "نسل من"، "آزادی"، "جای تو خالیه"، "بیا" و ...

در جشن بزرگ نوروزی تئاتر سراسری سوئد، علاوه بر اوز نوژن دو کمدین دیگر نیز حضور داشتند: "ملودی فرشین" جوان 22 ساله ایرانی‌تبار که یکی دو سالی است فعالیت خود را در زمینه برنامه‌های کمدی آغاز کرده و "شیما نیاورانی"، هنرمند سوئدی- ایرانی که علاوه بر این، هم می‌خواند و هم در زمینه کارگردانی و بازیگری تئاتر فعالیت می‌کند. این دو در هر شش شب جشن بزرگ نوروزی شرکت داشتند.

شیما نیاورانی برخی از ترانه‌های خوانندگان معروف از جمله گوگوش را برای حاضران در جلسه خواند که با استقبال مردم روبه رو شد.

عشق من عاشقم باش!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

دل نه اجبار میفهمد نه نصیحت...
آنکه لایق دوست داشتن است را دوست می دارد.
     
#34 | Posted: 4 Apr 2010 06:34
مجری صدای آمریکا به جرم تجاوز بازداشت شد

رابر اطلاعات مندرج در سايت مرکز ثبت جرائم عمومي وابسته به دادگاه هاي فدرال آمريکا مهدي فلاحتي مجری صدای آمریکا باشکايت الهام ستاکي،به اتهام تجاوز و ايراد ضرب توام با توهين و افترا دستگير و روانه زندان شده است


عين اتهامات و اطلاعات درج شده در وبسايت رسمي دادگستري آمريکا را در ذيل ميتوانيد ببينيد


این شکایت در تاریخ 19 مارچ 2010 به دادگاه بخش کلمبیا در آمریکا ارایه شده است و در آن الهام ستاکی به اتهام ایجاد ضرب و هتاکی از آقای مهدی فلاحتی شکایت کرده است.

     
#35 | Posted: 4 Apr 2010 16:58 | Edited By: Alihandicam
این هم آدرس سایت اصلی تنظیم شکایت که مربوط می شه به همون دادگاه کلمبیا دفتر واشنگتن

http://dockets.justia.com/docket/court-dcdce/case_no-1:2010cv00466/case_id-141310

با تو سرسبزی از ایثار سیه پوشان است

ای مسلط دستت از خون شهیدان سرخ است
     
#36 | Posted: 17 Apr 2010 17:59
می دونم ربطی به سیاست نداره اما جائی براش پیدا نکردم

شجاع‌الدین شفا، ادیب و مترجم درگذشت

شجاع‌الدین شفا، پژوهشگر، ادیب و مترجم، در سن ۹۲ سالگی در پاریس درگذشت.

آقای شفا، به علت وضعیت نامناسب جسمی، چهار هفته در بیمارستان بستری بود.

با این حال، وی با وخیم‌شدن شرایط جسمی‌اش، به خواست خود، از بیمارستان به منزل منتقل شده بود.

شجاع‌الدین شفا در سال ۱۲۹۷ خورشیدی در شهر قم متولد شد و در رشته ادبیات در دانشگاه‌های تهران، بیروت و پاریس تحصیل کرد و موفق به کسب درجه دکترا شد.

«کمدی الهی» دانته، آثاری از گوته و آندره ژید از ترجمه‌های وی به‌شمار می‌رود.

«تولدی دیگر»، «پس از ۱۴۰۰ سال» و «حقوق بشر، قانون بیضه و بمب اتمی» از جمله تالیفات شفا است.

وی پیش از انقلاب سال ۱۳۵۷، مسئولیت‌های مختلف علمی و فرهنگی بر عهده داشت و از دانشگاه‌های رم، مسکو، اسپانیا و اتریش، دکترای افتخاری دریافت کرده بود.

معاون فرهنگی دربار، سفیر بین‌المللی ایران در امور فرهنگی، دبیرکل شورای فرهنگی سلطنتی و دبیر کل انجمن بین‌المللی ایران‌شناسان، از جمله سمت‌های وی پیش از انقلاب بود.

با تو سرسبزی از ایثار سیه پوشان است

ای مسلط دستت از خون شهیدان سرخ است
     
#37 | Posted: 21 Jun 2010 03:21
ستون گزارش پلیس در روزنامه: یک زوج ساکن اوک ویل در روز شنبه متوجه حضور یک سارق در خانه خود شدند. این اتفاق زمانی افتاد که مرد جوکی برای همسرش تعریف کرد و از طبقه بالا صدای خنده به گوش رسید.

http://failblog.org/2010/03/05/burglar-fail-3/
     
#38 | Posted: 22 Jun 2010 18:29
تالار مولوی به دلیل عدم رعایت حجاب، پلمپ شد

در اصلی تالار مولوی پلمب شده است.

به گزارش خبرآنلاین، صبح امروز سه‌شنبه اول تیرماه وقتی گروه‌های تئاتری برای تمرین قصد ورود به تالار مولوی را داشتند با در بسته و پلمب شده آن روبه‌رو شدند.
هنوز مهدی مکاری و هیچ یک از دیگر مسئولان تالار پاسخگوی علت این پلمب شدن نیستند، ولی ظاهرا این دستور به وسیله جهاد دانشگاهی اجرا شده است.

علت این اقدام از سوی منابع غیررسمی، بدحجابی و رعایت نکردن پوشش ظاهری از سوی گروه‌های تئاتری اعلام شده است. البته عده‌ای هم مسائل و اختلافات مالی را دلیل این حرکت می‌دانند.

در حال حاضر گروه‌های تئاتری که برای تمرین می‌خواستند وارد تالار شوند پشت در و در محوطه بیرونی سالن منتظر هستند.
تالار مولوی یکی از سالن‌های نمایش تهران است و در خیابان 16 آذر در نزدیکی میدان انقلاب قرار دارد.

این بار تو بگو "دوستت دارم "
نترس........من آسمان را گرفته ام که به زمین نیاید
     
#39 | Posted: 22 Jun 2010 18:30
62 هزار زن در استان قم به خاطر 'بدحجابی' تذکر گرفتند

عملیات مبارزه با آنچه جمهوری اسلامی بدحجابی می داند در طول تابستان شدت می گیرد

پلیس ایران می گوید که اخیرا در استان قم به 62 هزار زن به دلیل آنچه جمهوری اسلامی "بدحجابی" می خواند تذکر داده است.

روزنامه تهران امروز همچنین به نقل از سرهنگ مهدی خراسانی رئیس پلیس امنیت عمومی این استان نوشت که "بیش از 100 دستگاه خودرو به علت بدحجابی" سرنشینان توقیف شده است.

او ادعا کرد که "ترویج بدحجابی و بی‌بندوباری در جامعه از اهداف دشمن در به راه انداختن جنگ نرماست و دشمنان با این کار سعی در خدشه‌دار کردن عفت عمومی جامعه را دارند."

در این گزارش اشاره ای نشد که پلیس در کدام دوره زمانی به این تعداد زن تذکر داده است.

استان قم بیش از یک میلیون نفر جمعیت دارد که اکثر آنها در شهر قم زندگی می کنند.

نهادهای جمهوری اسلامی اغلب در طول تابستان عملیات مبارزه با "بدحجابی" را شدت میبخشند، اما این موضوع پس از آنکه محمود احمدی نژاد گفت او با اینگونه رفتارها با مردم مخالف است جنجال آفرید.

او پیشتر در ماه جاری در یک مصاحبه تلویزیونی گفته بود که روش های موجود درزمینه برخورد با "بدحجابی" را قبول ندارد و تا آنجایی که بتواند با این نوع عملکرد پلیس برخورد و آن را کنترل خواهد کرد.

این اظهارات با واکنش خشم آلود برخی چهره های حکومت از جمله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان و خطیب نماز جمعه تهران روبرو شد

این بار تو بگو "دوستت دارم "
نترس........من آسمان را گرفته ام که به زمین نیاید
     
#40 | Posted: 22 Jun 2010 18:30
شمار معتادان افغانستان کمتر از ایران است

سازمان ملل متحد اعلام کرد افغانستان در تعداد معتادان با ایران رقابت می کند.

سازمان ملل متحد دیروز دوشنبه اعلام کرد افغانستان به عنوان بزرگترین صادرکننده مواد مخدر در جهان، هم اکنون در زمینه تعداد افراد معتاد، با ایران رقابت می کند.

دفتر مبارزه با مواد مخدر و جرایم سازمان یافته سازمان ملل متحد اعلام کرد : 2/7 درصد از ساکنین بالغ در افغانستان به صورت منظم، مواد مخدر مصرف می کنند ولی شمار مصرف کنندگان مواد مخدر بیش از این میزان است چرا که شمار زنان و کودکان معتاد، در این بررسی در نظر گرفته نشده است.
این درحالی است که براساس بررسی های سازمان ملل متحد، شمار معتادان به مواد مخدر در ایران در سال 2009 ، رقمی بین 1/5 تا 3/2 درصد است.

پس از این دو کشور، روسیه با داشتن رقم 1/64 درصد برای شمار معتادان نسبت به کل جمعیت این کشور، در جایگاه بعدی قرار می گیرد.

میانگین جهانی شمار معتادان، 0/3 درصد است.
معاون نماینده سازمان ملل متحد در افغانستان نیز گفت شمار معتادان در میان نیروهای نظامی و پلیس افغانستان، ما را نگران کرده است.

بنابه گفته وی، 12 تا 41 درصد از نتیجه آزمایش ها درباره اعتیاد نظامیان افغانی، مثبت است.

این بار تو بگو "دوستت دارم "
نترس........من آسمان را گرفته ام که به زمین نیاید
     
صفحه  صفحه 4 از 77:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  73  74  75  76  77  پسین » 
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد / Non-political News | اخبار روز (غير سياسى) بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites