تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
گفتگوی آزاد

Non-political News | اخبار روز (غير سياسى)

صفحه  صفحه 51 از 77:  « پیشین  1  ...  50  51  52  ...  76  77  پسین »  
#501 | Posted: 29 Jul 2014 10:42
شلیک مرگبار پس از دعوا در صف نانوایی


دعوای ۲ مرد جوان در صف نانوایی به خیابان هم کشیده شد و در نهایت یکی از آنها با شلیگ گلوله دیگری را به قتل رساند.
این دو مرد جوان که پسردایی و پسرعمه هستند، 2هفته پیش زمانی که برای خرید نان به یک نانوایی در قزوین رفته بودند، بر سر مسئله‌ای پیش‌پا افتاده و جزئی در صف نانوایی با هم درگیر شدند. دعوای آنها هر چند به‌نظر می‌رسید در همانجا خاتمه یافته اما در ادامه به خیابان هم کشیده شد تا جایی که یکی از آنها هنگام رفتن به خانه با خودروی خود مقابل خودروی دیگر پیچید و سد راه وی شد. مرد جوان سپس با اسلحه شکاری به سوی پسردایی‌اش شلیک کرد و پا به فرار گذاشت.
به‌دنبال این ماجرا جوان مجروح به بیمارستان انتقال یافت اما شدت جراحات او به حدی بود که جانش را از دست داد. با مرگ وی دستور بازداشت عامل جنایت صادر شد و تیمی از مأموران تحقیقات برای دستگیری وی را شروع کردند. بررسی‌ها نشان می‌داد که عامل جنایت خانه‌اش را ترک کرده و زندگی مخفیانه‌ای در پیش گرفته است. درنهایت با انجام تحقیقات تخصصی، محل اختفای این مرد در بویین‌زهرا شناسایی شد و مأموران راهی آنجا شدند. سردار میرحیدری، رئیس پلیس استان قزوین با بیان این خبر گفت: با اقدامات انجام شده، عامل جنایت شنبه شب از مخفیگاه خود خارج و تسلیم مأموران شد. وی ادامه داد: در مخفیگاه این مرد یک قبضه سلاح غیرمجاز به همراه مقدار زیادی فشنگ جنگی و شکاری کشف شد و متهم برای ادامه تحقیقات در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#502 | Posted: 29 Jul 2014 10:45
ناگفته‌های قاتل خلبان تهرانی و همسرش در دادگاه


مردی که متهم است در جنایتی هولناک خلبان باسابقه ایران‌ایر و همسرش را در آپارتمان‌شان به قتل رسانده، در جلسه محاکمه جزئیات این جنایت را شرح داد.
به گزارش همشهری، او مدعی شد با انگیزه سرقت این دو نفر را به قتل رسانده است.شامگاه 16اسفند سال 91، مأموران کلانتری 140تهران در جریان جنایت هولناکی در آپارتمانی در بلوار همیلا در منطقه پونک قرار گرفتند و راهی محل حادثه شدند.
بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که در این جنایت منصور شهرکی 39ساله، از خلبانان با سابقه ایران‌ایر و پسر نماینده سابق مجلس و همسر 38ساله‌اش به نام سارا که وکیل دادگستری بود با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده‌اند.


شروع تحقیقات

کارآگاهان جنایی با بررسی محل جنایت دریافتند که از خانه قربانیان سرقت شده است بنابراین بررسی‌های خود را روی این انگیزه متمرکز کردند.کارآگاهان که به‌صورت شبانه‌روزی سرگرم رسیدگی به این پرونده بودند در ادامه به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می‌داد مردی به نام مرتضی در پشت پرده این جنایت قرار دارد.
شواهد نشان می‌داد او با استفاده از عابربانک مرد خلبان از یک طلافروشی در افسریه 8سکه طلا خریده است. به این ترتیب همه رفت‌وآمدهای مظنون پرونده زیرنظر گرفته شد تا اینکه بعد از چند روز تحقیقات، شواهد و مدارک محکمه‌پسندی به‌دست آمد که دست داشتن مرد مظنون را در قتل خلبان و همسرش ثابت می‌کرد. به این ترتیب مرتضی دستگیر شد.
مأموران در جریان بازرسی از خانه این مرد کارت عابربانک خلبان، جاکلیدی او و مقداری از وسایلش را کشف کردند. اینها همه مدارک نبود چرا که آثار انگشت متهم روی خودروی خلبان به جا مانده بود. در چنین شرایطی او تحت بازجویی‌های تخصصی قرار گرفت.


اعتراف به جنایت

مرتضی در جریان بازجویی‌ها گفت: من در کار خرید و فروش خودرو هستم. چند روز قبل از حادثه با آگهی فروش خودروی مرد خلبان روبه‌رو شدم و تصمیم گرفتم به بهانه خرید خودرو سراغ او بروم و از خانه‌اش سرقت کنم. روز حادثه یک چاقو، یک قبضه کلت کمری، مقداری تسمه و یک حلقه چسب نواری برداشتم و به خانه خلبان رفتم. هنوز چند دقیقه از حضورم در آنجا نگذشته بود که برای خلبان و همسرش اسلحه کشیدم و در ادامه با ضربات چاقو آنها را به قتل رساندم. سپس مقداری از وسایل‌شان را برداشتم و از آنجا فرار کردم. به‌دنبال اعترافات این مرد پرونده اتهامی‌اش به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.


عامل جنایت پای میز محاکمه

صبح دیروز بعد از آنکه قاضی حسین اصغر زاده، رئیس شعبه 113دادگاه کیفری رسمیت جلسه را اعلام کرد نماینده دادستان تهران در جایگاه ایستاد و کیفرخواست را قرائت کرد. او اتهام مرتضی را مباشرت در 2فقره قتل عمدی، جنایت بر میت و سرقت اعلام کرد و گفت: مطابق محتویات پرونده مرتضی، 38ساله متهم است منصور شهرکی و همسرش را در خانه‌شان با ضربات چاقو به قتل رسانده است. او همچنین کیف حاوی مدارک خودروی خلبان و عابربانک او را نیز سرقت و از آن مبلغ 7میلیون تومان برداشت کرده است.
در ادامه پدر و مادر خلبان در جایگاه ایستادند و گفتند خواسته‌شان قصاص متهم و دریافت دیه درخصوص جراحاتی که منجر به فوت نشده و همچنین دیه جنایت بر میت است. پدر منصور به نمایندگی از همسرش و فرزند مقتولان که او نیز یکی از اولیای دم است گفت: این مرد بعد از بستن دست و پای فرزند و عروسم حدود یک ساعت آنها را شکنجه کرده و با ضربات متعدد چاقو آنها را به بی‌رحمانه‌ترین شکل ممکن به قتل رسانده است.
او حتی به عروس بی‌دفاعم 14ضربه چاقو زده است. از این گذشته جراحت‌هایی در بدن پسرم وجود داشت که نشان می‌داد شکنجه شده است بنابر این او باید قصاص شود.سپس درحالی‌که خانواده 2مقتول اشک می‌ریختند پدر و مادر سارا در جایگاه ایستادند و آنها نیز گفتند خواسته‌شان قصاص متهم است. در این هنگام قاضی اصغرزاده دستور داد مرتضی در جایگاه قرار بگیرد و از خودش دفاع کند.


جزئیات جنایت از زبان متهم

مرتضی که سرش را پایین انداخته بود همه اتهاماتش را پذیرفت و گفت: من مجبور به انجام این گناه شدم. من گذشته خوبی نداشتم و از بچگی مجبور بودم روی پای خودم بایستم و گذشته تلخم آینده تلخ تری را برایم رقم زد. وی ادامه داد: من می‌دانم که سزای خلبان و همسرش مرگ نبود و به‌خاطر کاری که کرده‌ام شرمسارم و در مدتی که زندانی هستم توبه کرده‌ام.
در ادامه قاضی از او خواست درباره جزئیات این جنایت صحبت کند.
مرتضی گفت: من در زندگی اولم شکست خوردم و وقتی با همسر دومم ازدواج کردم زندگی‌ام سر و سامان گرفت اما او بیمار شد و من نمی‌توانستم مخارج درمانش را تأمین کنم به همین دلیل تصمیم گرفتم سرقت کنم. چون کارم خرید و فروش ماشین بود از آگهی‌های تبلیغاتی خلبان را پیدا کردم و به خانه‌اش رفتم. روز حادثه وقتی به بهانه خرید ماشین وارد خانه‌شان شدم ابتدا با اسلحه آنها را تهدید کردم.
سپس از خلبان خواستم دست و پای همسرش را ببندد و در ادامه خودم دست و پای خلبان را بستم و به دهان‌شان چسب زدم. حدود یک ساعت با آنها صحبت کردم و گفتم فقط برای سرقت آمده‌ام. گفتم 20میلیون تومان برای درمان همسرم می‌خواهم اما خلبان گفت پولی ندارد. با وجود این آنها را تهدید کردم و کارت عابربانک خلبان را همراه با رمزش از او گرفتم و از آنجا خارج شدم اما ترس از دستگیر شدن باعث شد دوباره برگردم. اول با چاقو ضربه‌ای به خلبان زدم و در ادامه ضربه‌ای به همسرش وارد کردم و در نهایت ضربات بیشتری به آنها زدم و کار را تمام کردم.
در ادامه اثرانگشتم را از آنجا پاک و فرار کردم. چند ساعت بعد به یک طلافروشی در افسریه رفتم و با استفاده از عابربانک مسروقه 8سکه بهارآزادی خریدم اما بالاخره دستگیر شدم.با پایان دفاعیات متهم قضات شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران، عامل قتل پسر و عروس نماینده سابق مجلس را به دو بار قصاص و زندان محکوم کردند.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#503 | Posted: 29 Jul 2014 11:44
اعتراض کارگران نیشکر هفت‌تپه در ایران


گروهی از کارگران کشت و صنعت نیشکر هفت تپه دیروز دوشنبه ۶ مردادماه در اعتراض به عدم پراخت حقوق معوقه خود دست از کار کشیدند و در محوطه این کارخانه تجمع کردند.
به گزارش خبرگزاری کار ایران (ایلنا) یکی از کارگران با اشاره به اینکه روز گذشته کارفرما ۵۰ درصد حقوق خردادماه را با پیگیری کارگران پراخت کرده است، گفت: "با این حال کارگران نیمی از حقوق خردادماه و حقوق کامل تیرماه را از کارفرما طلب دارند."
مجتمع کشت و صعنت هفت تپه حدود هزار کارگر دارد که به گفته این کارگر، بیش از ۷۰۰ نفر از آنان در آستانه عید فطر دست از کار کشیدند.
دبیرخانه کارگر استان خوزستان با تایید اعتراض صنفی کارگران نیشکر هفت تپه اعلام کرد: "تاخیر کارفرما مجتمع کشت و صنعت هفت تپه در پراخت حقوق کارگران، آنان را وادار به تجمع کره است."
کارگران کارخانه نیشکر هفت تپه در سالهای اخیر بارها در اعتراض به وضعیت معیشتی خود در محوطه کارخانه دست به اعتراض زده اند.
کارخانه هفت تپه که بیش از نیم قرن از فعالیت آن می گذرد، تنها کارخانه تصفیه نیشکر در ایران است.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#504 | Posted: 30 Jul 2014 12:37
قتل در باغ، پیامد سوء ظن به ارتباط نامشروع


سه مرد جوان که به قتل یکی از دوستان‌شان متهم بودند با رضایت اولیای‌دم از قصاص نجات یافتند ولی با توجه به جنبه عمومی جرم محاکمه شدند.
جام جم سرا: این پرونده با گزارش مردی باغبان به پلیس ورامین تشکیل شد. مرد باغبان، مهر سال84 خبر داد جسدی را در باغش پیدا کرده است. او گفت در حال بیل‌ زدن در باغ بود که به جسدی برخورد کرد اما چون چیزی از جنازه باقی نمانده است نمی‌داند جسد متعلق به کیست.
تیم جنایی پلیس ورامین، بازپرس ویژه قتل و کارشناسان بررسی صحنه جرم در محل حاضر شدند و بقایای جسد و تکه‌هایی از لباس او را پیدا کردند و تحقیقات برای مشخص‌شدن هویت مقتول آغاز شد.
بررسی‌ها حکایت از آن داشت جسد متعلق به مردی به نام فرهاد است که خانواده‌اش دو هفته قبل، گم شدن او را اعلام کرده بودند. دختر فرهاد در بازجویی‌ها گفت: «پدرم مطابق هر روز برای کار از خانه بیرون رفت اما دیگر برنگشت.»
او با دیدن تکه‌های لباس تایید کرد جنازه متعلق به پدرش است. بازپرس به گفته‌های این دختر بسنده نکرد و برای اطمینان بیشتر آزمایش دی‌ان‌‌ای انجام گرفت و هویت فرهاد تایید شد. نکته مبهم در این پرونده نحوه از بین رفتن جسد در مدت دوهفته بود.
به گزارش جام جم سرا، پزشکی‌قانونی با انجام آزمایش‌های تخصصی گزارش کرد بعد از قتل روی جسد اسید ریخته شده و به همین دلیل فقط استخوان‌ها باقی مانده‌است. ماموران برای مشخص شدن هویت عاملان قتل درباره زندگی شخصی مقتول تحقیق کردند و فهمیدند او مدتی قبل با یکی از دوستانش به نام کمال اختلاف مالی داشت و آنها چندبار با هم درگیر شده بودند. همچنین مشخص شد فرهاد مکانیک است و در مغازه‌ای در نزدیکی باغ محل کشف جسد کار می‌کرد.
صاحب مغازه در بازجویی‌ها گفت: فرهاد در مغازه من کار می‌کرد و تا جایی که می‌دانم او به‌جز با دو برادر دامدار که نام یکی از آنها کمال است دشمن دیگری نداشت. او ناگهان سرکار نیامد و خانواده‌اش گفتند از وی خبری ندارند. من هم نمی‌دانم چه اتفاقی برای او افتاده است.
به این ترتیب دو برادر دامدار برای پاسخ‌ دادن به سوالات پلیس به اداره آگاهی برده شدند و اعترافات آنها راز این جنایت را فاش کرد.
به نقل از شرق، کمال و برادرش حسین اعتراف کردند فرهاد را دزدیدند و او را با همدستی یکی دیگر از دوستان‌شان به نام غلام به باغ کشاندند و کشتند.
کمال گفت: «سال‌ها بود که فرهاد را می‌شناختم و با هم دوست بودیم اصلا فکر نمی‌کردم آدم بدی باشد و بخواهد به ناموس مردم چشم داشته باشد اما مدتی قبل از این حادثه فهمیدم او با همسر من رابطه دارد. از شنیدن این موضوع خیلی ناراحت شدم، دستم از هرجایی کوتاه بود و نمی‌توانستم ثابت کنم فرهاد با همسرم رابطه دارد. موضوع را با فرهاد در میان گذاشتم و گفتم تو خیانت بزرگی به من کردی که به همسرم تعرض کردی. فرهاد منکر این کار شد و گفت همسرم دروغ گفته و رابطه‌ای بین آنها نبوده ‌است اما گفته‌های فرهاد را قبول نداشتم به همین خاطر هم موضوع را با برادرم مطرح کردم. حسین گفت بهترین راه این است که فرهاد را بکشیم اینطوری هم انتقام گرفته و او را به مجازات رسانده‌ایم و هم همسرت متوجه می‌شود فرهاد ضعیف‌تر از توست. روز حادثه به همراه حسین و دوست‌مان غلام نقشه را اجرا کردیم. من به بهانه‌ای فرهاد را به باغ کشاندم بعد هر کدام از ما با چاقو و چوب ضربه‌ای به او زدیم هر سه‌ ما در قتل شریک هستیم. بعد هم مقدار زیادی اسید روی بدن او ریختم و دفنش کردیم تا جسد از بین برود اما باران باریده و جسد از زیر خاک بیرون آمده‌ بود.»
ادعای ناموسی‌‌بودن انگیزه این قتل در حالی توسط کمال مطرح شد که پلیس پی‌برد درست از زمانی که کمال مدعی است متوجه رابطه فرهاد و همسرش شد، اختلاف مالی میان این دو مرد به‌وجودآمده بود و کمال قصد داشت پولی را که به فرهاد داده بود پس بگیرد. ضمن اینکه آنچه او درباره رابطه همسرش با فرهاد تعریف کرد مورد تایید همسر کمال قرار نگرفت و مدارکی که این ادعا را ثابت کند به دست نیامد.
پرونده با اعتراف هر سه‌متهم به قتل و صدور کیفرخواست به شعبه71 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و بعد از اینکه متهمان جزییات قتل را به‌طورکامل توضیح دادند و دفاعیات خود را مطرح کردند با توجه به درخواست اولیای‌دم مقتول رای بر قصاص هر سه‌متهم صادر شد زیرا قضات عمل هر سه متهم را کشنده تشخیص دادند.
هشت‌سال بعد از این حادثه و در حالی‌که حکم قصاص تایید شده و به مرحله اجرا رسیده و سه‌ متهم در انتظار طناب‌دار بودند اولیای‌دم تصمیم گرفتند رضایت بدهند. از آنجایی که تنها ولی‌ دم قانونی فرهاد دخترش بود او بدون هیچ قیدوشرطی در دادسرای جنایی تهران حاضر شد و رضایت خود را اعلام کرد.
روز گذشته متهمان به‌لحاظ جنبه عمومی جرم مورد محاکمه قرار گرفتند. آنها با بیان اینکه از کرده خود پشیمان هستند از دادگاه درخواست تخفیف مجازات کردند و هیات قضات با پایان جلسه رسیدگی، برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#505 | Posted: 30 Jul 2014 19:18 | Edited By: andishmand
لغو پروازها، افزایش تمهیدات؛ ابولا بیش از نیمی از بیماران را کشتشرکت هواپیمایی «پان ‌افریکن آ‌سکی» پروازهای خود به کشورهایی در غرب آفریقا را که هدف ویروس مرگبار ابولا قرار گرفته‌اند، لغو کرده است، همزمان آمارها نشان می‌دهند که بیش از نیمی از مبتلایان به این ویروس تا کنون جان خود را از دست داده‌اند.

هواپیمایی «آسکی» در توگو که در کشورهای غرب آفریقا فعالیت زیادی دارد، تمام پروازهای خود به مقصد و از مبدا لیبریا و سیرالئون را لغو کرده است، انجمن فوتبال لیبریا نیز اعلام کرده است تمام فعالیت‌های آن متوقف می‌شوند.

دلیل لغو فعالیت‌های انجمن فوتبال لیبریا، تماس بدنی در هنگام بازی‌ها و افزایش احتمال انتقال ویروس مرگبار ابولا اعلام شده است.

وزارت دارایی آن کشور نیز پس از مرگ یکی از مشاوارن عالی‌رتبه‌اش بر اثر ابتلا به ابولا، گروهی از مقام‌های ارشد خود را تحت نظارت پزشکی قرار داده است.

پاتریک ساویر، مشاور این وزارت‌خانه، خود پس از پرواز کاری به نیجریه جان خود را از دست داد؛ آنچه سبب شده است تا نیجریه نیز ناگهان بر تهمیدات علیه ویروس ابولا بیافزاید.

در سیرالئون، از میان گروه پزشکی، دکتر عمر خان، تازه‌ترین قربانی بیماری به شمار می‌رود.

ابولا طی هفته گذشته جان چندین پزشک و امدادگر را گرفته است و برخی از آنها نیز در حال حاضر به دلیل ابتلا به این ویروس بستری شده‌اند؛ دو نفر از امدادگران بستری شده، آمریکایی هستند.

از ماه میلای مارس دست‌کم ۱۲۰۰ بیمار مبتلا به ابولا در غرب آفریقا شناسایی شده‌اند، که تا کنون ۶۷۲ نفر از آنها جان خود را از دست داده‌اند.

ابولا که به سرعت می‌تواند گسترش پیدا کند در سال‌های دهه ۷۰ جان تقریبا ۹۰ درصد از مبتلایان را گرفت. در دهه ۹۰ میلادی نیز بین ۶۰ تا ۷۷ درصد از مبتلایان در آفریقا قربانی این ویروس شدند.

در حال حاضر بیشترین شمار مبتلایان و قربانیان در گینه، سیرالئون و لیبریا در غرب آفریقا دیده شده‌اند؛ اما مرگ مقام دولتی لیبریا در نیجریه که از طریق توگو به آن کشور رفته بود، این خطر بالقوه را به وجود آورده است که فرد مبتلا، ویروس را به دیگران انتقال داده باشند.

مرگ مقام لیبریایی در نیجریه، در شهر ۲۱ میلیون نفری لاگوس، پرجمعیت‌ترین شهر آفریقا، رخ داده است، جایی که شیوع ویروس ابولا می‌تواند عواقبی به مراتب گسترده‌تر و شدیدتر از نقاط دیگر داشته باشد.

برای ابولا تا کنون دارویی یافت نشده است.

منبع خبر رادیو فردا

ناگهان رسیدی و خوشبختی شیشه عطری بود
که از دستم افتاد و در تمام زندگیم پخش شد
     
#506 | Posted: 1 Aug 2014 10:36
اسلحه شکاری,جنایت قتل عروس با شلیک خواهر شوهر


خواهر شوهر 17 ساله به دلیل مشکلات خانوادگی، عروس خانواده شان را به قتل رساند.
در اوایل تیر ماه سال جاری در شهرستان میاندوآب پلیس آگاهی از انتقال جسد یک خانم تیر خورده به بیمارستان اطلاع حاصل کرد.
ماموران پس از حضور در محل در بررسی به عمل آمده متوجه شدند، جسد متعلق به خانمی 19 ساله به نام «سارا» است که بر اثر اصابت گلوله اسلحه شکاری از پشت به قتل رسیده است.
همچنین در ادامه تحقیقات به عمل آمده با توجه به حالات روحی و روانی خواهر شوهر 17 ساله مقتوله ظن کارآگاهان را به خود معطوف کرد.
خواهر شوهر 17 ساله با دستور قضایی بازداشت و در بازجویی به قتل «سارا» معترف و بیان داشت با توجه به اینکه مرحومه با برادرم 2 سال بود ازدواج کرده بود و از این موضوع ناراضی بود بنا به خواسته خودش او را به قتل رساندم.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#507 | Posted: 1 Aug 2014 10:38
مردی در اهواز چهار عضو خانواده اش را طی یک جنایت هولناک کشت


مردی چهار عضو خانواده خود را به قتل رساند.
صبح پریروز مردی در اقدامی جنون آمیز اعضای خانواده‌اش را که شامل پدر ۶۰ ساله، خواهر ۳۶ ساله، دختر ۵ ماهه‌اش و پسر ۵ ساله‌اش می‌شد، در منزل مسکونی به قتل رساند.
همچنین این مرد به افرادی دیگر نیز از جمله همسر، مادر، یکی دیگر از خواهرانش و دامادشان نیز رحم نکرده و آنان را با ضربات چاقو مجروح می‌کند.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه خوزستان- شخصی با هویت معلوم صبح چهارشنبه در منطقه کوی صادقیه اهواز در اقدامی دلخراش چهار نفر از اعضای خانواده خود شامل همسر، دو فرزند و پدر همسرش را با استفاده از چاقو به قتل رساند و چهار نفر دیگر از بستگانش را نیز به شدت مجروح کرد.
بر اساس اطلاعات به دست آمده، نیروی انتظامی با حضور در محل، ضارب را دستگیر کرد و علت این اقدام جنون‌آمیز در دست بررسی است.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#508 | Posted: 1 Aug 2014 19:02
دلم سوخت...اونقدی که گفتن آیدین نیکخواه بهرامی مرده...اونقدی که گفتن عمو خسرو شکیبایی مرده...
حیف شد...از ته دلم سوختم...خدا به داد مادرت و همسرت برسه...خدا رحمتت کنه مرد...

     
#509 | Posted: 2 Aug 2014 11:23
قتل راننده ای دیگر از سوی تبهکاران جاده/ هشدار جدی یک قاضی جنایی


تبهکاران جاده در تازه ترین جنایت خود پس از سرقت محموله یک تریلی راننده آن را به طرز دلخراشی به قتل رساندند.
به گزارش خبرنگار مهر، چند سالی است راهزنان جاده با روش های مختلف اقدام به سرقت محموله های تریلرها در جاده های کشور می کنند. این سارقان که گاهی برای فریب طعمه خود در جاده های خلوت نقش پلیس را ایفا می کنند در سرقت ها به صورت کاملاً حرفه ای عمل کرده و هیچ ردی از خود برجای نمی گذارند.
دزدان در تازه ترین جنایت خود پس از سرقت یک محموله میله گرد راننده تریلر را به قتل رساندند. رسیدگی به این پرونده همزمان با شکایت اعضای خانواده مقتول در پلیس آگاهی زنجان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
خانواده راننده 50 ساله در شکایت خود به ماموران گفتند مرد ناپدید شده راننده تریلر بود و دهم تیرماه همراه یک محموله میله گرد از بستان آباد راهی قزوین شد. وی در آخرین تماسش اعلام کرد که در پلیس راه زنجان در حال استراحت بوده و به زودی به سمت قزوین حرکت می کند. پس از این تمام تلفن همراه او خاموش شد و تلاش ما برای ارتباط با وی بی نتیجه ماند.
پس از این شکایت تیمی از ماموران تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند و در بازجویی از رانندگان خودروهای عبوری متوجه شدند تریلر شب حادثه در نزدیکی پلیس راه زنجان دیده شده بود.
دو روز پس از این شکایت، اهالی منطقه ای در جاده ساوه در تماس با پلیس اعلام کردند دو روز است یک خودروی تریلر بدون صاحب در کنار جاده رها شده به همین خاطر احتمال می دهیم برای راننده آن اتفاق ناگواری رخ داده باشد.
در ادامه تیمی از ماموران با حضور در محل مورد نظر متوجه رد خون بر روی در و باک تریلر شدند که پس از ورود به کابین راننده با جسد غرق در خون وی روبرو شدند. تحقیقات پلیسی نشان داد جسد کشف شده متعلق به راننده ای است که دو روز قبل در پلیس راه زنجان ناپدید شده بود.
با انجام تحقیقات جنایی کارآگاهان دریافتند مرد راننده قربانی راهزنان جاده شده و سارقان پس از سرقت محموله میله گرد راننده را به قتل رسانده و جسدش را در محلی خلوت رها کردند.
در حال حاضر تحقیقات پلیسی برای کشف راز این جنایت ادامه دارد.
قاضی حسین اصغرزاده رئیس شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران در این باره می گوید: سرقت محموله های تریلرها و کامیون ها یک جرم سازمان یافته باندی است. در این جرم سارقان ابتدا قربانی خود را شناسایی کرده و در محلی خلوت نقشه سرقت را اجرا می کنند. نقشه سرقت به روشهای مختلفی انجام می شود.
وی افزود: این سارقان گاهی وقتی راننده در حال استراحت است به وی حمله ور شده و پس از ضرب و شتم، تهدید و حتی قتل نقشه سرقت را اجرا می کنند.
این قاضی جنایی ادامه داد: اعضای این باندها گاهی طعمه خود را تعقیب کرده و در محلی خلوت در پوشش مامور راننده را متوقف و نقشه خلوت را اجرا می کنند.
اصغرزاده خاطرنشان کرد: پس از اجرای مرحله اول سارقان مرحله دوم را اجرا می کنند. در این مرحله سارقان یک تریلر را به نزدیکی خودروی مورد نظر آورده و محموله آهن را بار خودروی خود کرده و آن را به انبارهای مورد نظرشان انتقال می دهند. این سارقان به صورت کاملاً حرفه ای عمل کرده و برای این که هیچ ردی از خود باقی نگذارند تریلر و تلفن همراه قربانیان را به هیچ عنوان سرقت نمی کنند.
وی تاکید کرد: اعضای این باندها بیشتر در استانهای شمال غربی و مرکزی کشور فعالیت دارند و رانندگان هنگام استراحت باید کاملاً هوشیار بوده و در محلهای تاریک و کم تردد استراحت نکنند.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
#510 | Posted: 3 Aug 2014 11:02
شبیخون به راهزنان دشت پلنگ


راهزنان خطرناک جاده‌های ترانزیتی جنوب ایران در عملیات 30 ساعته پلیس بوشهر در مخفیگاه کوهستانی زمینگیر شدند.رئیس این باند که جوان 25 ساله‌ای است می‌گوید ورشکست شده و با دوستانش به راه‌اندازی شبکه راهزنان مسلح پرداخته است.گردانندگان این باند روز یکشنبه هفته گذشته در جریان 30‌ساعت تعقیب، گریز و درگیری مسلحانه پلیس در کوه‌های دشت پلنگ بخش« شُنبه» از توابع دشتی به دام افتادند.
رئیس پلیس استان بوشهر در این خصوص گفت: یک شرور و دزد مسلح با تشکیل باندی حرفه‌ای اقدام به سرقت مسلحانه خودروهای عبوری در جاده‌های جنوب بویژه مسیر دوراهک- ریز می‌کرد که در آخرین اقدام مجرمانه خود پس از سرقت یک خودرو پرادو از شهر فراشبند فارس و یک پراید در شهر دشتی، در تور عملیاتی پلیس قرار گرفت.سردار «حیدر عباس‌زاده» اضافه کرد: پس از 30 ساعت عملیات پلیسی و درگیری پلیس با دزدان مسلح در کوه‌های منطقه دشت پلنگ شهر دشتی 10 عضو این باند راهزنان دستگیر و دو دزد از ناحیه کتف و کمر زخمی شدند.رئیس پلیس استان بوشهر افزود: در این عملیات سه کلاشنیکف و مهمات جنگی زیادی که راهزنان در درگیری با پلیس و سرقت از خودرو‌ها استفاده می‌کردند به‌دست آمد.
سردار عباس‌زاده ادامه داد: راهزنان مسلح تاکنون به شش سرقت مسلحانه در استان‌های بوشهر و فارس اعتراف کرده و شش خودروی سرقتی نیز از مخفیگاهشان به‌دست آمد.وی گفت: دزدان که ساکن استان فارس و جنوب این استان هستند، همگی 23 تا 25 سال سن دارند که در جریان تبادل آتش ‌بین آنان و مأموران یکی از راهزنان بشدت زخمی شده و سه تبهکار دیگر دستگیر شدند و پلیس موفق شد انبار و محل دپوی کالاهای سرقتی راهزنان را در یکی از تلمبه‌خانه‌های کشاورزی منطقه دشت پلنگ شهر دشتی شناسایی کند.

به راستی آیا این خداوند است که انسان را آفریده است یا عکس آن؟؟
     
صفحه  صفحه 51 از 77:  « پیشین  1  ...  50  51  52  ...  76  77  پسین » 
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد / Non-political News | اخبار روز (غير سياسى) بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites