تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
گفتگوی آزاد

Positive Thinking | مثبت اندیشی

صفحه  صفحه 41 از 48:  « پیشین  1  ...  40  41  42  ...  47  48  پسین »  
#401 | Posted: 13 Jun 2011 17:24
فکر، ارزشمندترین گنجینه های روح بشر است.


حقیقت و راستی شفا می بخشد و درمان می کند، ولی دروغ بیمار می سازد.

اصولا دنیا نیاز به ایده های والا و پاک و آسمانی دارد تا بشریت را بسازد و درمان کند و خیروبرکت بدان ببخشد و رفاه و آرامش آن را تامین کند.

ای انسان از جا برخیز و به آسمان ها بنگر و چشم از زمین و مادیات آن برگیر و به پیش گام بردار و به عقب نگاه نکن و همچنان به پیش برو!! بگذار ایده مسلط تو همین باشد تا کی می خواهی اسیر و برده افکار غلط و گمراه کننده باشی ؟

هرگز اجازه ندهید که اندیشه ها و هیجان های شما با خشم و خشونت ظاهر گردد، چون در آن صورت قادر به کنترل آن ها نخواهید شد و حوادثی که درپی این طلاتم و آشفتگی روی میدهد، چه مصائبی را که به بار نخواهد آورد.
بر اعصاب خود مسلط باشید و بر دیگران مهر و عشق نثار کنید.


عزت و احترام خریدنی نیست.

این قدرتی است که به شما الهام می بخشد و هدایت می کند و مراقب و پشتیبان شماست و نیرو می دهد و شما را در راه های ناشناخته رهنمود می گردد. ناظر و شاهد زندگی انسان است و نجات و رستگاری شخص بستگی به ادراک و شعور به این حقیقت دارد.

من هم خدایی دارم
     
#402 | Posted: 13 Jun 2011 17:24
قلب نمایانگر محبت است و خون نمایانگر شادی.

در قلب شما آنقدر محبت هست که می توانید با آن تمام این سیاره را شفا دهید.من همواره در حمایت و هدایت الهی قرار دارم، زندگی هرگز مانده و ایستا و کهنه نیست زیرا هر لحظه همواره سرشار از طروات و تازگی است.

آدمی با عقده و ترس به دنیا نمی آید.

محل سوختگی و بریدگی را با دارو التیام می بخشیم و سعی می کنیم تا به مرور ایام درد را به بوته فراموشی بسپاریم. حال چرا در مورد جراحات روحی خود چنین کاری
نمی کنیم . چرا آن را به صورت گناهی نابخشوده در می آوریم و روزوشب منتظر میمانیم
تا به خاطرد کاری که بعضا از روی میل و اراده انجام نداده ایم تقاص پس بدهیم و در نتیجه زندگی را برای خود و اطرافیان تلخ و غم انگیز سازیم.

نیروی ملکوتی و آسمانی موجود در باطن ما همواره در صدد بخشیدن و در مان ساختن و التیام دادن و مرهم گذاشتن است و هرگز درپی تنبیه و مجازات و کیفر و قصاص نمیباشد.

هرگز به برکتهای دیگری چشم طمع ندوزید، زیرا حتی اگر آن را بدست آورید احساس خرسندی نخواهید کرد، آنچه متعلق به دیگری است هرگز نمی تواند به طورکامل پاسخگوی نیاز های شما یاشد.

من هم خدایی دارم
     
#403 | Posted: 13 Jun 2011 17:25
به هنگام مشاوره در باره مشکلات گوناگون افراد دریافته ام اگر آروزیی درست باشد هر مانعی را که در برایر انجام آن بایستد از سر راه بر می دارد . آروزی درست نخستین گام برای حل مشکلات و رسیدن به جاده توانگری است.
چگونه می توان مشکلات را از سرراه برداشت و به توانگری و کامیابی رسید؟ با این شیوه که تمام توجه خودرا به هدفی بزرگ معطوف کنید . هدف بزرگ همواره با آرزوهایی کوچکتر همراه است که چون بدست آید آرزوهای کوچکتر نیز خود به خود برآورده می شود.من آروزمندم والاترین موهبت های زندگی هستم، و هم اکنون بالاترین و بهترین
موهبت های زندگی را به سوی خود می کشانم.
تنها زمانی ذهن آدمی ثمراتی معین به بار می آورد که به طرزی روشن به آن گفته شود که چه باید بکند.


هر گاه آروزیی درست و نیرومند به سرغتان می آید، دست خداست که در ذهنتان را
می کوبد و می خواهد موهبتی عظیم تر به شما عطا کند.


من به لطف خداوند ایمان دارم، هر آنچه از آن خدا است، از آن من است تا آن را با دیگران
قسمت کنم و از آن کام بجویم.


وقتی آرزوهایتان را می نویسید، با خودتان صادق باشید. احساس ها و آروزهای ژرف خودتان را بیان کنید، نه انچه را که دیگری برایتان می خواهد.
هر آنچه را می توانیم تصور کنیم، به یاری خدا می توانیم بدست آوریم.

من هم خدایی دارم
     
#404 | Posted: 13 Jun 2011 17:25
هیچ کس نمی گوید که زندگی عادل است، ای کاش بود. ولی حقیقت این است که نیست.زندگی ظالم است؟ درواقع زندگی، نه عادل است و نه ظالم.زندگی همین است که هست.
تمام جهان یک صحنه نمایش است و تمام انسان ها بازیگران آن در صحنه زندگی خود، شما نه تنها نقش اصلی را ایفا می کنید، بلکه نویسنده و کارگردان نمایش هم هستید!عشق الهی ثمراتی نیکو و کامل می آفریند و دیگربار میان ما صلح و صفا برقرار می شود.


همیشه از خود به خوبی یاد کنید و مرتبا زندگی را بدان گونه ای که دلخواه شماست تصور کنید تا از این طریق الگو های رفتاری مثبت را به زندگی خود جذب کنید.

من هم خدایی دارم
     
#405 | Posted: 13 Jun 2011 17:25
آدمی با اندیشه هایش کلید اوضاع و شرایط را می چرخاند، و همه ی عوامل تحول و تجدید حیاط برای اینکه آنچه را اراده می کند از خویشتن بسازد،پیشاپیش درون خود اوست.
اگر بخواهم تنه یک پیام را به گوش جهانیان برسانم می گویم: نمیتوانید در ازاء هیچ چیزی بستانید. اما به یمن بخشش ها و ایثارهای خود می توانید صاحب عالی ترین موهبت ها باشید.


من تنها در پناه عفو و بخشایش و لطف و مرحمت خدا هستم.
اجازه ندهید که محرومیت های شما، مانع استفاده از نعمتهایتان شود.


به اعتقاد من زندگی یک هنر است، نه یک تصادف


هیچ چیز ارزشمندی، بدون شورو اشتیاق بدست نمی آید

من هم خدایی دارم
     
#406 | Posted: 13 Jun 2011 17:28
سکوت و آرامش بهترین خوراک است. به خلوت بیایید و اندکی استراحت کنید.


خدایا دوستت دارم، خدایا تورا سپاس می گذارم، خدایا در حضور تو هستم،امروز روز خداست، در سکون و آرامشم.

خدارا شکر که هم اکنون درراههایی سرشار از آرامش و توانگری و شادمانی گام بر می دارم.آنچه را که به صورت اندیشه و احساس و تصاویر ذهنی کلام از خود بیرون می فرستید همان را به سوی زندگی و امورتان می کشانید.
عشق الهی هم اکنون از طریق من متجلی می گرددو همه ی آنچه را برای شادمانی و خوشبختی و تکمیل و کمال زندگیم لازم است به سوی من می کشاند.
در تجربه های زندگی در می یابید هر گاه نتوانسته اید به موهبت دلخواهتان برسید به این دلیل بوده است که می بایست چیزی را رها می کردید تا برای خواسته خود جا باز کنید. جوهر های نو نمی توانند در جایگاه آشفته بنشینند.ما برای تنبیه شدن به دنیا نیامد ایم، برای درس گرفتن آمده ایم.آدمهای زندگی ما معلم های ما هستند.


این اولین و آخرین زندگی شماست، پس هرچه در توان دارید بکار بگیریدو تاجایی که
می توانید زندگی خود را از نشاط، معنا، تنوع، مبارزو موفقیت انباشته سازید.

من هم خدایی دارم
     
#407 | Posted: 13 Jun 2011 17:28
هموراه حقیقت گو باش، درستی و راستی، کلید زندگی اصیل و راستین است.


زنان به دریافت حمایت درک و قوت قلب محتاج هستند و مردان به دریافت اعتماد، پذیرش و قدردانی.


از خشمگین شدن و مجادله بپرهیز، به دیگران اجازه بده که حق با آنان باشد تا جایی که به تو مربوط است. با هرکسی که مواجه می شوی مسالمت آمیز رفتار کن.
هرروز آنچه را که به سویت در جریان است به عنوان هدیه ای بپذیر، هرشب در ذهن، آن را ببخش بدین طریق آزاد خواهی بود .
خداوند می خواهد تمناها، نگرانی ها و نیایش های تورا بشنود، صادق باش و در عوض حکمت او را در میان داشته باش.برای آرامش، خاموشی، تنهایی و تسلیم شدن در مقابل مراقبت از خود که بسیار ضروری است وقت صرف کن.

من هم خدایی دارم
     
#408 | Posted: 13 Jun 2011 17:29
سپاس برای خدای بخشاینده موهبتها.انتظارتان را عوض کنید تا اوضاع و شرایطتان عوض شود.
آنچه را که خدا به من عطا کرده است هیچ کس نمیتواند باز ستاند، زیرا عطایای او جاودانه اند.
صبورانه در انتظار خداوند می مانم و به او توکل می کنم.
عشق خداوند تمام وجود مرا سرشار می سازد و آرامش او روح مرا در خود می گیرد و من شکر نعمت او را که تندرستی به من بخشیده به جای می آورم.چون در بستی شود دری بزرگتر و بهتر می گشاید.

من هم خدایی دارم
     
#409 | Posted: 13 Jun 2011 17:29
به هنگام دشواریها به خود بگویید از هیچ چیز نمی ترسم، فرشته نگهبانم پیشاپیش من گام بر می دارد و راهم را هموار و کامیاب می گرداند.

من معتقدم که همه ی ما در ابدیت، به سفری بی انتها سرگرمیم.
ما به این دلیل به سیاره می آییم که درس های ویژه ای را که برای تکامل معنوی ما لازم است بیاموزیم، بیایید از اندیشه هایی که مشکل و رنج می آفرینند دوری گزینیم. اندیشه هایی را درسر بپرورانیدکه خوشحالتان میکنند، دست به کارهایی بزنید که موجب شادمانی می شوند، با کسانی باشید که حضورشان به شما احساسی نیکو می بخشد.
زندگی بازی بزرگ دادوستتد است، زیرا آنچه آدمی بکارد همان را درو خواهد کرد یعنی هر آنچه از آدمی در سخن یا عمل آشکار شود یا بروز کند به خود او باز خواهد گشت و هرچه بدهد باز خواهد گرفت، اگر نفرت بورزد نفرت به او باز خواهد آمد و اگر عشق ببخشد، عشق خواهد ستاند. اگر انتقاد کند از او انتقاد خواهد شد، اگر دروغ بگوید به او دروغ خواهند گفت و اگر تقلب کند به او حقه خواهند زد.اکنون در می یابیم که چرا معمولا بیش از سحر، اینقدر تارک است، اغلب بیش از موفقیتی بزرگ،

اندیشه های عذاب دهنده می آیند.

من هم خدایی دارم
     
#410 | Posted: 13 Jun 2011 17:31
دعا نیرومندترین قدرت کائنات است.
برای نعماتی که نصیبتان شده هرروز چند بار به شکر گزاری بپردازید.
دعا یعنی صدا زدن و مدد خواستن در حل مشکلات از خالق خود، دعا کردن یکی از بهترین اعمالی است که هم خداوند کریم در قرآن و هم پیامبر اکر (ص)وهم امامان معصوم سفارش بسیار نموده اند.
شکرگزاری از پریشانی و فشار می کاهد و بیماری را درمان میکند، با ستایش و شکرگزاری هر مانعی رامیتوان پشت سر گذاشت.
اگر میخواهید دعایتان مستجاب شود و به خواسته ی خود برسید باید ایمان فعال نشان بدهید.
صحرا و بیابانم را با ایمان آبیاری میکنم تا ناگهان چون گل سرخی بشکفد.
صبورانه در اتظار خداوند می مانم و به او توکل می کنم

من هم خدایی دارم
     
صفحه  صفحه 41 از 48:  « پیشین  1  ...  40  41  42  ...  47  48  پسین » 
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد / Positive Thinking | مثبت اندیشی بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites