خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد /

آیا یک نفر می تواند همزمان عاشق دو یا چند نفر باشد؟


صفحه  صفحه 6 از 22:  « پیشین  1  ...  5  6  7  ...  21  22  پسین »
REZAMAHMODI مرد #51 | Posted: 4 Aug 2012 23:58
کاربر

 
چرا نشه!
هر كس میتونه عاشق1پدر 2مادر 3خواهر و برادر 4همسر 5فرزند خودش باشه
میخندم...ساده میگیرم...ساده میگذرم...بلند می خندم و با هر سازی میرقصم...نه اینکه دل خوشم! نه اینکه شادم و از هفت دولت آزاد!
مدتی طولانی شکســــتم،زمین خوردم،سخــــتی دیدم،گــــریه کردم و حالا...
برای 'زنده ماندن' خودم را به 'کوچه ی علی چپ' زده ام
      
mostata مرد #52 | Posted: 11 Aug 2012 09:01
کاربر

 
بنظر من نمیشه بقیه اش شهوت هست
      
andishmand زن #53 | Posted: 19 Aug 2012 05:41


بعضی از آقایون میتونند همزمان عاشق چند نفر باشند . چون اصولا" نمیدونند عشق واقعی چیه ؟ هر کجا به هر کی برسند برای خام کردن طرف میگن عاشقتیم . ( البته بعضی ار آقایان) عشق باید در قلب آدم باشه نه در زبونش . و قلب جای یه نفره نه چند نفر
      
iraj_mirza مرد #54 | Posted: 3 Sep 2012 20:19
کاربر

 
بله اما درست نیست شاید از اون دو نفر یکیشون رو از روی شهوت بخواد
هر چه کمتر شود فروغ حیات / رنج را جانگدازتر بینی
سوی مغرب چو رو کند خورشید / سایه ها را درازتر بینی . . .
      
mohan1978 مرد #55 | Posted: 12 Sep 2012 02:52
کاربر

 
یصورت فیزیولوژیک و اثیات شده زنان فقز میتوانند عاشق یک نفر باشند ((عشق واقعی)) امام مردان میتوانند همزمان عاشق چند نفر باشند

اصطلاح غلمی هم داره و مفالات زنان منو گام و مردان پولیگام

در شماره 112 مجله زن روز تحت عنوان‏«آيا مرد طبيعتا خيانتكار است؟» نوشته است:«پروفسور اشميد آلمانى گفته است:...در طول تاريخ،مرد هميشه خيانتكار بوده و زن دنباله‏ رو خيانت.حتى در قرون وسطى نيز برابر شواهد موجود 90 درصد ازجوانان به دفعات رفيقه عوض می كردند و 50 درصد از مردان زن دار به همسرانشان‏ خيانت می ورزيدند. رابرت كينزى، محقق معروف امريكايى در گزارشش-كه به‏ كينزى راپورت مشهور شده-نوشته است:مردان و زنان امريكايى در بی وفايى وخيانت دست‏ ساير ملل دنيا را از پشت‏ بسته ‏اند...

كينزى در قسمت ديگر گزارشش ‏آورده است:«زن بر خلاف مرد از تنوع‏ جويى در عشق و لذت بيزار است.به همين‏ دليل بعضى اوقات از رفتار مرد سر در نمی ‏آورد. ولى مرد تنوع جويى را نوعی ماجراجويى تلقى می ‏كند،آسان از راه بدر می ‏رود و به نظر او آنچه مهم است لذت‏ جسمى است نه لذت عاطفى و روحى. تظاهر به تماس عاطفى و روحى در مرد فقط تا وقتى است كه فرصتى براى درك لذت جسمى پيش نيامده است.

روزى پزشك‏ مشهورى به من گفت:«پوليگام‏»بودن مرد(تنوع دوستى و تعدد خواهى)و«منوگام‏»بودن زن(انحصار خواهى و يكه شناسى)يك امر بديهى است، زيرا در مردميليونها سلول‏«اسپرم‏»توليد مي ‏شود در حالى كه زن در دوران آمادگى جز يك‏ تخم از تخمدان توليد نمی ‏كند. صرف نظر از فرضيه كينزى،بد نيست از خودمان‏ بپرسيم:آيا وفادار بودن براى مرد مشكل است؟

هانرى دومنترلان فرانسوى در پاسخ اين سؤال نوشته است:وفادار بودن براى مردمشكل نيست‏ بلكه غير ممكن است. يك زن براى يك مرد آفريده شده است و يك‏ مرد براى زندگى و همه زن ها. مرد اگر به تاريكى می پرد و به زنش خيانت می كندتقصير خودش نيست،تقصير خلقت و طبيعت است كه همه عوامل خيانت را در اوبه وجود آورده است.»

در شماره 120 همين مجله تحت عنوان‏«عشق و ازدواج به سبك فرانسوى‏» چنين مي‏ نويسد: «زن و شوهر فرانسوى مساله بی ‏وفايى را بين خودشان حل كرده و براى آن قاعده ‏و قانون و حد و حدودى قائل شده ‏اند. اگر مرد از مرز اين قاعده و قانون تجاوز نكند پرش به تاريكي‏ اش بي‏ اهميت است. آيا اصولا يك مرد بعد از دو سال زندگي‏ زناشويى مي ‏تواند وفادار بماند؟به طور يقين نه،زيرا اين خلاف طبيعتش است.امادر مورد زنان تا اندازه‏ اى تفاوت می كند و خوشبختانه آنها به اين تفاوت واقفند. درفرانسه اگر شوهرى مرتكب خيانت‏ شود زنش احساس نارضايى نمی كند ياعصبانى نمي‏ شود، زيرا به خودش دلدارى می دهد:او فقط جسمش را با خودش ‏نزد ديگرى برده نه روح و احساساتش را، روح و احساساتش مال من است.»

در چند سال پيش نظريه يك پروفسور زيست‏ شناس به نام دكتر راسل لى در همين‏ زمينه در روزنامه كيهان منتشر شد و مدتى مورد بحث و گفتگوى نويسندگان ايراني ‏بود. به عقيده دكتر راسل لى قناعت مرد به يك زن خيانت‏ به نسل است،نه از نظر كميت‏ بلكه از نظر كيفيت; زيرا بسنده كردن مرد به يك زن نسل او را ضعيف مي‏ كند. نسل درچند همسرى قوى و نيرومند مي‏گردد.

آیاطبیعت مرد چند همسری است
به عقيده ما اين توصيف از طبيعت مرد به هيچ وجه صحيح نيست. الهام بخش اين‏ مفكران در اين عقيده اوضاع خاص محيط اجتماعى آنها بوده نه طبيعت واقعى مرد. البته ما مدعى نيستيم كه زن و مرد از لحاظ زيست‏ شناسى و روانشناسى وضع‏ مشابهى دارند.

بر عكس، معتقديم زيست‏ شناسى و روانشناسى مرد و زن متفاوت است‏ و خلقت از اين تفاوت هدف داشته است،و به همين جهت نبايد تساوى حقوق انساني ‏زن و مرد را بهانه براى تشابه و يكنواختى حقوق آنها قرار داد. از نظر روحيه‏ تك همسرى نيز قطعا زن و مرد روحيه ‏هاى متفاوتى دارند.زن طبعا تك شوهر است; چند شوهرى بر ضد روحيه اوست. نوع تمنيات زن از شوهر با چند شوهرى سازگارنيست. اما مرد طبعا تك همسر نيست، به اين معنى كه چند زنى بر ضد روحيه او نيست. چند زنى با نوع تمنياتى كه مرد از وجود زن دارد ناسازگار نيست.

اما ما با آن عقيده كه روحيه مرد با تك همسرى ناسازگار است مخالفيم. ما منكر اين نظر هستيم كه مي‏ گويد علاقه مرد به تنوع‏«اصلاح ناپذير»است. ما با اين عقيده ‏مخالفيم كه وفادارى براى مرد غير ممكن است و يك زن براى يك مرد آفريده شده ويك مرد براى همه زن ها.

به عقيده ما عوامل خيانت را محيط هاى اجتماعى در مرد به وجود می ‏آورد نه‏ خلقت و طبيعت. مسؤول خيانت مرد خلقت نيست، محيط اجتماعى است. عوامل‏ خيانت را محيطى به وجود می آورد كه از يك طرف زن را تشويق می كند تمام فنون‏ اغوا و انحراف را براى مرد بيگانه به كار ببرد، هزار و يك نيرنگ براى از راه بيرون‏ رفتن او بسازد; و از طرف ديگر به بهانه اينكه يگانه صورت قانونى ازدواج‏ تك همسرى است،صدها هزار بلكه ميليون ها زن آماده و نيازمند به ازدواج را از حق ‏زناشويى محروم می كند و آنها را براى اغواى مرد روانه اجتماع می سازد.

در مشرق اسلامى پيش از آن كه آداب و رسوم غربى رايج گردد 90 درصد مردان،تك همسر واقعى بودند; نه بيش از يك زن شرعى داشتند و نه با رفيقه و معشوقه ‏سرگرم بودند. زوجيت اختصاصى به مفهوم واقعى كلمه بر اكثريت قريب به اتفاق‏ خانواده‏ هاى اسلامى حكم فرما بود.


من از مرد بودن شرمنده ام که علیرعم وجود همه امکانات فقط یکبار خیانت نصفه و نیمه کردم و زنم چون بخشید الان ۸ ساله با همه امکانات و حتی خونه و ودلا خالی دفکرش رو هم نمیکنم چون اون دفعه واقعا زنم داشت از لحاط سلامت جسم و روح از دستم میرفت
سعی کن از گناه نفرت داشته باشی نه از گناهکار.
هیچ وقت چیزی رو خوب نمیفهمی مگر اینکه بتونی به مادربزرگت کاملا توضیحش بدی ! "آلبرت انیشتین"

Signature
      
B_D_S_M مرد #56 | Posted: 12 Sep 2012 10:54
کاربر

 
آره میشه
اما یکیش از اون ۲ تا از اون یکی عشق تره
Bondage & Discipline .. Sadism & Masochism
B ♥ D ♥ S ♥ M
      
kambizz65 مرد #57 | Posted: 13 Sep 2012 13:59
کاربر
 
عشق غیوره یعنی همیشه دنباله رقیب میگرده تا نابودش کنه!
عمرا اگه دو تا عشق تو یه دل جا بشه
تو خیال مبر عشق زمینی است و معشوق اهل زمین...
عشق اکسیری است برای آسمانی کردن عاشق...
و فقط، هرآنچه آسمانی است ماندنی است...
      
akhavan مرد #58 | Posted: 13 Sep 2012 23:44
کاربر

 
چرا نمیشه البته دوتا جنس مخالف مثلن من خودم هم عاشق پسر بودم هم دختر اینم بگم بدون هیچ قصد و غرضیا
ولی عاشقه دوتا دختر یا پسر نمیشه.
بعضیا گفتن عشق به پدر و مادر به نظر من عشق پدر ومادر به فرزند و برعکس یه عشق غریضیه تو همه وجود داره حالا شاید به دلایلی از بین بره یا کمرنگ بشه البته به نظره من
هی زمان داره میره
منم یه پسر جوون که حسابی پیره
یه عاشق که از عشقش سیره
__________________
alinumber7
      
mohan1978 مرد #59 | Posted: 25 Sep 2012 00:45
کاربر

 
مردان میتونن همزمان عاشق چند نفر باشن و وفعا عاشف باشن ولی زنها همسشه لو میدت و نمیتونن
سعی کن از گناه نفرت داشته باشی نه از گناهکار.
هیچ وقت چیزی رو خوب نمیفهمی مگر اینکه بتونی به مادربزرگت کاملا توضیحش بدی ! "آلبرت انیشتین"

Signature
      
rezassi7 مرد #60 | Posted: 29 Sep 2012 21:46
کاربر

 
به نظرم عشق نيست
هوسه

روزگار غریبی ست نازنین ...
      
صفحه  صفحه 6 از 22:  « پیشین  1  ...  5  6  7  ...  21  22  پسین » 
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد / آیا یک نفر می تواند همزمان عاشق دو یا چند نفر باشد؟

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا