تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
گفتگوی آزاد

The Bitter Defeat | شکست تلخ

صفحه  صفحه 39 از 42:  « پیشین  1  ...  38  39  40  41  42  پسین »  
#381 | Posted: 7 Jan 2013 23:57 | Edited By: andishmand
mereng

من میگم چاره ای نیست . باید به دست زمان سپرد . اگه نسپاریم چه کنیم ؟ بعدشم کم کم ، دردش از یاد نمیره . ولی تخفیف پیدا میکنه . اینو میدونم چون تجربه نشونم داده .

به نام بی نام او بیا تا شروع کنیم
در امتداد شب نشینیم و طلوع کنیم
     
#382 | Posted: 8 Jan 2013 00:06
پس همه معتقدیم که راه چاره نداره‎
     
#383 | Posted: 8 Jan 2013 00:09
mereng:
پس همه معتقدیم که راه چاره نداره‎

استادی داشتم که زمانی عاشق یک دختری بود که بر حسب اتفاقاتی به هم نرسیدند.حالا ۴۰ سال میگذره وقتی ازش حرف میزد اشک گوشه ی چشمش بود و صداش می لرزید.خودش می گفت هنوز که هنوز هست هر اهنگ عاشقانه و یا غمگین یا هر شعر عاشقانه اونو یاد اون میندازه.فکر کن بعد از ۴۰ سال هنوز نتونسته بود از یاد ببره.فقط تونسته بود کنار بیاد با خودش که نمیتونه داشته باشدش .

من یک زن خوشبختم
و خیابانی که راه مرا دنبال می کند
خوشبخت است
و کوچه ای که
به گریبان خانه ام می رسد
خوشبخت است
     
#384 | Posted: 8 Jan 2013 00:17
آتنا جان حالا بنظرت این فقط خاصه ی ایرانی هاست؟آخه من دیدم در کشورهای دیگه براحتی از هم جدا میشن و مثل دو تا دوست میمونن.بنظرت یکم تنگناهای ایران باعث نشده این شکست ها فراموش ناشدنی تر بشن؟
     
#385 | Posted: 8 Jan 2013 00:30 | Edited By: Aatena
mereng:
آتنا جان حالا بنظرت این فقط خاصه ی ایرانی هاست

اینی که گفتم ایرانی نبود.

ولی کلا ما شرقی ها روحیه و فرهنگ تربیتی که در اون رشد می کنیم عشق طلب تر هست.و احساساتمون درگیرتر از منطقمون هست خیلی وقتا.تا جایی که من دیدم در کشورهای غربی یا کشورهای غیر شرقی هم عشق های عمیقی هست.اینکه از هم جدا میشن این همون غلبه ی منطق بر احساس هست.نوع تفکرشون نسبت به عشق هست.اینکه عاشق بودن رو لزوما در مالک شدن اون نمی بینن ممکنه از هم جدا بشن ولی همچنان عاشق هم باشن.

یه سوال پیش میاد.به نظرتون اینکه ما عاشق کسی هستیم و اون هم عاشق ما ایا این الزاما معناش اینه با هم زندگی کنیم خوشبخت میشیم که با از دست دادنش خوشبختیمون هم از بین بره برای همیشه؟

من یک زن خوشبختم
و خیابانی که راه مرا دنبال می کند
خوشبخت است
و کوچه ای که
به گریبان خانه ام می رسد
خوشبخت است
     
#386 | Posted: 8 Jan 2013 00:43 | Edited By: mereng
Aatena:
اینی که گفتم ایرانی نبود.

از دلیران افغانستان بودن‎‎موفق باشن.
Aatena:
ولی کلا ما شرقی ها روحیه و فرهنگ تربیتی که در اون رشد می کنیم عشق طلب تر هست.و احساساتمون درگیرتر از منطقمون هست خیلی وقتا.تا جایی که مندیدم در کشورهای غربی یا کشورهای غیر شرقی هم عشق های عمیقی هست.اینکهاز هم جدا میشن این همون غلبه ی منطق بر احساس هست.نوع تفکرشون نسبت به عشق هست.اینکه عاشق بودن رو لزوما در مالک شدن اون نمی بینن ممکنه از هم جدا بشن ولی همچنان عاشق هم باشن.

خیلی جوابت واسم جالب و آموزنده بود.احساس میکنم ما نسبت به اونا با احساستر باشیم.و یکم بهتر بگم قلبمون فرای عقلمونه.
Aatena:
یه سوال پیش میاد.به نظرتون اینکه ماعاشق کسی هستیم و اون هم عاشق ما ایااین الزاما معناش اینه با هم زندگی کنیم خوشبخت میشیم که با از دست دادنش خوشبختیمون هم از بین بره برای همیشه؟

نه.الزامأ معناش این نیست.اما با از دست دادنش خوشبختی برای مقطعی از آدم دور میشه.اما خب عشق هم الکی بین دو تا قلب ایجاد نمیشه و رابطه هایی که باعشق ایجاد میشه پایدارترن.
     
#387 | Posted: 8 Jan 2013 00:51
mereng:
نه.الزامأ معناش این نیست.اما با از دست دادنش خوشبختی برای مقطعی از آدم دور میشه.

پس به نظرت این احساس خوشبختی نکردن مقطعی هست و چیزها و یا کسان دیگه ای وارد زندگی میشن که باهاشون حس خوشبختی می کنیم؟
شاید این عشق ناکام مثل یه زخم و یا درد کهنه همون گوشه ی ذهن و قلبمون می مونه.
می دونی گاهی واقعا نمی تونیم کاری کنیم.همینه که هست.چاره ای نیست.وقتی اون پرده ی احساسات رو کمی کنار بزنیم تا منطقون هوایی بخوره می بینیم که باید ادامه بدیم وبرای ادامه حتما که نباید فراموش کرد.فقط باید یاد گرفت چطور بدونش زندگی کرد و حتی خوشبخت بود.شاید در لحظاتی که الان تو یا خیلی از ماها هستیم هنوز خوشبختی مفهوم مجرد باشه و بدون اون عشقمون معنایی نداشه باشه اما وقتی درست به جلو بریم این خاطره ی زیبا میتونه بهمون لذت بده هرچند لذتش اندوهناک باشه اما هم راستا با اون از زندگی و از جریان زندگی همچنان لذت ببریم و سعی کنیم خوشبختی رو بدون عشقمون تجربه کنیم.شاید اینجا قدرت ما هست که تعیین کننده هست.و اولین قدم در این راه واقع نگرا بودن هست.بعضی از ما اونقدر غرق در رویاها و فانتزی هامون میشیم که دیگه دنیای واقعی برای ما انگیزه ای برای تلاش نمیزاره.

من یک زن خوشبختم
و خیابانی که راه مرا دنبال می کند
خوشبخت است
و کوچه ای که
به گریبان خانه ام می رسد
خوشبخت است
     
#388 | Posted: 8 Jan 2013 00:59
Aatena:
پس به نظرت این احساس خوشبختی نکردنمقطعی هست و چیزها و یا کسان دیگه ای وارد زندگی میشن که باهاشون حسخوشبختی می کنیم؟

منطقی نیست،اما طبیعی هست.طبیعی که هست که شکست عشقیت چند مدت نزاره دنبال خوشبختیت باشی.
Aatena:
شاید این عشق ناکام مثل یه زخم و یادرد کهنه همون گوشه ی ذهن و قلبمون می مونه.
می دونی گاهی واقعا نمی تونیم کاری کنیم.همینه که هست.چاره ای نیست.وقتی اون پرده ی احساسات رو کمی کنار بزنیم تا منطقون هوایی بخوره می بینیم که باید ادامه بدیم وبرای ادامه حتما که نباید فراموش کرد.فقط باید یاد گرفت چطور بدونش زندگی کرد و حتی خوشبخت بود.شاید درلحظاتی که الان تو یا خیلی از ماها هستیم هنوز خوشبختی مفهوم مجرد باشه و بدون اون عشقمون معنایی نداشه باشه اما وقتی درست به جلو بریم این خاطره ی زیبا میتونه بهمون لذت بده هرچند لذتش اندوهناک باشه اما هم راستا با اون از زندگی و ازجریان زندگی همچنان لذت ببریم و سعی کنیم خوشبختی رو بدون عشقمون تجربه کنیم.شاید اینجا قدرت ما هست کهتعیین کننده هست.و اولین قدم در این راه واقع نگرا بودن هست.بعضی از ما اونقدر غرق در رویاها و فانتزی هامون میشیم که دیگه دنیای واقعی برای ما انگیزه ای برای تلاش نمیزاره.

آتنا جان اما من میگم این حرفت غیر ممکنه.تضاد بین منطق و عشق نمیشه.واقعأ نمیشه واقع نگر بود.منم زیاد بهش فکر کردم و در لحظه گفتم میرم دنبال زندگیم اما در عمل نتونستم.واقعأ نشد.
     
#389 | Posted: 8 Jan 2013 01:09
mereng:
آتنا جان اما من میگم این حرفت غیر ممکنه.تضاد بین منطق و عشق نمیشه.واقعأ نمیشه واقع نگر بود.منم زیاد بهش فکر کردم و در لحظه گفتم میرم دنبال زندگیم اما در عمل نتونستم.واقعأ نشد.

میشه.
کم کم یاد می گیری عشقت رو توی قلبت مثل یک نور مثل یک اتفاق تکرار نشدنی نگه داری ولی زندگی کنی.همونجور که گفتم یه وقتایی خاطره ها میاد سراغت.و روزهای زیادی ممکنه در گیرت کنه و حتی شاید تا پایان عمر این اتفاقا بارها و بارها بیفته اما هنر اینه که تو همچنان زندگی کنی و سعی کنی خوشبخت باشی.و اگر اون ادم هم واقعا عاشق تو باشه خوشبختی تو باعث شادیش میشه.گاهی برای اینکه اونو شاد کنیم باید تلاش کنیم زندگی کنیم به معنای واقعی.این بزرگترین انگیزه برای ادامه میتونه باشه.اینکه روزی عشقت توی چشمای تو نگاه کنه و برق شادی و خوشبختی رو ببینه و اون برق از صمیم قلب شادش کنه و تو از شادی اون جوون بگیری.
شاید به نظر شعار بیاد اما من چیزی رو که عمل نکرده باشم و یا نتونم عمل کنم بهش هیچوقت حرفشو نمی زنم.

من یک زن خوشبختم
و خیابانی که راه مرا دنبال می کند
خوشبخت است
و کوچه ای که
به گریبان خانه ام می رسد
خوشبخت است
     
#390 | Posted: 8 Jan 2013 01:16
Aatena:
کم کم یاد می گیری عشقت رو توی قلبتمثل یک نور مثل یک اتفاق تکرار نشدنی نگه داری ولی زندگی کنی.

بنظرت این که عشقی در قلبت باشه و با کس دیگه زندگی کنی،خیانت به کسی که باهاش زندگی میکنی نیست؟
Aatena:
ی خاطره ها میاد سراغت.و روزهای زیادی ممکنه در گیرت کنه و حتی شاید تا پایان عمر این اتفاقا بارها و بارها بیفته اما هنر اینه که تو همچنان زندگی کنی و سعی کنی خوشبختباشی.و اگر اون ادم هم واقعا عاشق تو باشه خوشبختی تو باعث شادیش میشه.گاهی برای اینکه اونو شاد کنیمباید تلاش کنیم زندگی کنیم به معنای واقعی.این بزرگترین انگیزه برای ادامه میتونه باشه.اینکه روزی عشقت توی چشمای تو نگاه کنه و برق شادی و خوشبختی رو ببینه و اون برق از صمیم قلب شادش کنه و تو از شادی اون جوون بگیری.
شاید به نظر شعار بیاد اما من چیزی رو که عمل نکرده باشم و یا نتونم عمل کنم بهش هیچوقت حرفشو نمی زنم.

باور کن منم دوست دارم زندگی کنم.اما میترسم.
     
صفحه  صفحه 39 از 42:  « پیشین  1  ...  38  39  40  41  42  پسین » 
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد / The Bitter Defeat | شکست تلخ بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites