خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد /

اهدا عضو (همراه با نظرسنجی)


صفحه  صفحه 9 از 18:  « پیشین  1  ...  8  9  10  ...  17  18  پسین »
saeid1371 مرد #81 | Posted: 26 Jun 2013 17:21
کاربر

 
اهداي اعضاي بدن نوجوان 14 ساله کاشاني به چند بيمار نيازمند :

خبرگزاری آریا- مسئول بخش مراقبت های ویژه مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی کاشان از اهدای اعضای بدن یک نوجوان 14 ساله کاشانی به چند بیمار نیازمند خبر داد.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از وب دا، زهرا غلامی ضمن اعلام این خبر گفت: مرحوم مجید فرخ شاد بر اثر سانحه تصادف در شهرستان آران و بیدگل به مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی کاشان انتقال داده شد و با اعلام مرگ مغزی وی از سوی پزشکان، خانواده وی رضایت خود را برای اهدای اعضای بدن ایشان به بیماران نیازمند پیوند اعلام کردند.
وی افزود: بیمار شب گذشته به بیمارستان امام خمینی تهران جهت اهداء قلب، کلیه، کبد، قرنیه و ریه منتقل شد.
غلامی تصریح کرد: از آنجا که این بیمار نوجوان قبل از تصادف از سلامت کامل برخوردار بوده، امکان دارد بعد از بررسی های تخصصی در تهران از تعداد بیشتری از اعضایش استفاده شود.
وی اذعان داشت: داوطلبان اهدای عضو می توانند با مراجعه وب سایت اهداي عضو (ehda.ir) و یا روابط عمومی بیمارستان شهید بهشتی کاشان نسبت به تکمیل فرم اهداء و دریافت کارت مربوطه اقدام کنند
همه از آدمای عوضی بیزارن غافل ازاینکه خودشون آدم عوضی قصه زندگی یکی دیگه ن.
      
saeid1371 مرد #82 | Posted: 26 Jun 2013 17:21
کاربر

 
جشنواره فرهنگي نفس :[b][/b]واحد فراهم آوري اعضاي پيوندي دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی(بیمارستان دکتر مسیح دانشوری) با همکاری جمـعیت حمایـت از پیوند اعضای ایرانیان، هفتمین جشنواره فرهنگی"نفس" را در راستای ترویج فرهنگ مقدس اهدای عضو از بیماران مرگ مغزی با موضوع "اهدای عضو، اهدای زندگی" برگزار می نماید.

اهداف جشنواره:

ترویج و بسط فرهنگ اهدای عضو

نجات جان بیماران نیازمند پیوند اعضا

ایجاد ارتباط نزدیک بین هنر و فرهنگ مقدس اهدای عضو

مشارکت مردم و هنرمندان در بسط و توسعه فرهنگ اهدای عضو

بخش های جشنواره:

نقاشی، عکس، پوستر، مجسمه سازی، کاریکاتور، شعر، جمله کوتاه، داستان کوتاه، فیلم نامه، نمایشنامه، انیمیشن، تیزر، فیلم کوتاه و فیلم مستند

گاه شمار جشنواره:

آخرین مهلت ارسال آثار:دهم مرداد ماه 1392

نمایشگاه و مراسم معرفی آثار برتر و اعطای جوایز: در روز برگزاری جشن نفس

شرایط شرکت در بخش های مختلف جشنواره:

نقاشی: آثار در دو گروه سنـی کودک و بزرگسال بررسـی می شوند. علاقه منـدان می توانند اصل اثر خود را از طریق پست یا به صورت حضـوری به دبیرخانه جشنواره تحویل دهند.

پوستر: آثار باید به صورت عکس، پرینت رنگی یا CD، در ابعاد 50 در 70 سانتیمتر با رزولوشن 300dpi و فرمت CMYK ارسال شوند.لازم به ذکر است ارسال یک نسخه پرینت A4 طرح اصلی همراه CD الزامیست.

عکس و کاریکاتور: علاقه مندان می توانند آثار خود را به صورت عکـس، پرینت رنگی یا CD با رزولیشن 300dpi و فرمت CMYK ارسال نمایند، آثـاری که با نرم افزارهای کامپیوتری اجرا شده باشند نیز مورد پذیرش می باشد.لازم به ذکر است ارسال یک نسخه پرینت A4 طرح اصلی همراه CD الزامیست.

انیمیشن: تکنیک در این بخش آزاد بوده و محدودیتی برای مدت زمان انیمیشن وجود ندارد.اثر می بایست در قالب DVD ارائه شده و در صورت تمایل پوستر انیمیشن نیز ضمیمه شود.

مجسمه سازی: علاقه مندان می توانند اثر خود را (تنها یک اثر) با جنس اختیاری و در ابعاد هر ضلع حداکثر 30 سانتیمتر ارسال نمایند.

نکته: چنانچه اثر منتخب شرایط اجرای بزرگ را اخذ نماید و منجر به عقد قرارداد گردد، حق نظارت اجرا با هنرمند صاحب اثر می باشد.

جمله كوتاه، داستان و شعر: علاقه مندان می توانند با ارسال آثار خود در قالب جمله کوتاه(حداکثر 100 کلمه)، شعر و داستان کوتاه تایپ شده با فونت نازنین سایز 12 در این بخش شرکت نمایند(از طریق ارسال ایمیل به نشانی admin@ehda.ir نیز امکان پذیر می باشد)

فیلم نامه: فیلم نامه ها می توانند در قالب داستانی، مستند، پویا نمایی و گونه های (ژانر) مختلف ارائه گردد. فیلمنامه ها باید با رعایت اصول ماشین نویسی با فونت 12 و حداکثر در 15 صفحه ارسال شود(از طریق ارسال ایمیل به نشانی admin@ehda.ir نیز امکان پذیر می باشد)

نمایشنامه: آثار نمایشی در حوزه های مختلف (کودک، نوجوان، بزرگسال) وگونه های مختلف(صحنه، عروسکی، رادیو، خیابانی....) قابل پذیرش می باشد.

تیزر: تکنیک در این بخش آزاد و حداکثر زمان آن 2 دقیقه می باشد. اثر می بایست در قالب DVDو با فرمت AVI ارائه شود.

فیلم کوتاه: زمان فیلم های تولید شده باید حداکثر 20 دقیقه باشد. اثر می بایست در قالب DVD ارائه شود.

فیلم مستند: فیلم های تولید شده هیچگونه محدودیت زمانی ندارند. اثر می بایست در قالب DVD ارائه شود.

شرایط عمومی شرکت در هفتمین جشنواره فرهنگی نفس:

کلیه شرکت کنندگان لازم است به همراه آثار، مشخصات فردی از جمله نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه، آدرسو شماره تلفن خود را نیز ارسال نمایند.(علاوه بر ارسال مشخصات به صورت جداگانه، درج نام و شماره تلفن بر روی آثار الزامیست)

داوری بر آثار نوشتاری بر اساس کدهای مخصوص به هر اثرانجام خواهد شد و نام صاحب اثر، همچون رشته های دیگر، در اختیار داوران قرار نخواهد گرفت.

ستاد برگزاری جشنواره مجاز است که آثار انتخاب شده را در امور انتشاراتی ، فرهنگي و اطلاع رسانی مربوط به اهدای عضو استفاده کند.

ستاد برگزاری جشنواره هیچ مسئولیتی در قبال آسیب های ناشی از ارسال نامطلوب پست را نمی پذیرد.

تصمیم گیری در موارد و مسائل پیش بینی نشده و تغییر شرایط و مقررات اعلام شده به عهده ستاد برگزاری جشنواره می باشد. آثار ارسال شده عودت داده نمی شوند و واحد پیوند اعضا مختار است در راستای فرهنگ سازی اهدای عضو از آن ها استفاده نماید.

فقط آثار بخش های جمله کوتاه، شعر، داستان، فیلمنامه و نمایشنامه می توانند به جای ارسال پستی ، به همراه مشخصات کامل به آدرس پستی admin@ehda.ir ارسال گردند.

نشانی پستی دبیرخانه جشنواره نفس: تهران- خیابان نیاوران - خیابان باهنر(دار آباد)- بیمارستان دکتر مسیح دانشوری- واحد پیوند اعضا

صندوق پستی: 634-19575 - کد پستی: 1955841452

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات اداری با تلفن های 26109966 و 26109419

(واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی) تماس حاصل فرمایید.

جوایز نفیس جشنواره بر طبق نظر داوران برجسته هر رشته، به آثار برگزیده تعلق خواهد گرفت.
همه از آدمای عوضی بیزارن غافل ازاینکه خودشون آدم عوضی قصه زندگی یکی دیگه ن.
      
marjan1369 زن #83 | Posted: 24 Aug 2013 08:37
کاربر
 
من حاضرم یکی از کلیه هام رو اهداء کنم.
Signature
      
saeid1371 مرد #84 | Posted: 1 Sep 2013 00:28
کاربر

 
marjan1369:
من حاضرم یکی از کلیه هام رو اهداء کنم.

ببخشید دیر جواب دادم

واحد پیوند دانشگاه شهید بهشتی فقط و فقط از افراد مرگ مغزی شده اهدا عضو به عمل می اورد.......
همه از آدمای عوضی بیزارن غافل ازاینکه خودشون آدم عوضی قصه زندگی یکی دیگه ن.
      
saeid1371 مرد #85 | Posted: 1 Sep 2013 00:31
کاربر

 
كبدو كليه هاي زنده ياد زينب سادات طباطبايي جان 3 بيمار را نجات داد.

فرشته ي كوچك ناجي جان سه بيمار شد :

به گزارش دكتر عبدالهي هماهنگ كننده پيوند اعضاي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي، زنده ياد زينب سادات طباطبايي، فرشته ي 10ساله اي بود كه به تازگي از سفر كربلا بازگشته و براي زيارت امام هشتم راهي مشهد بود كه متاسفانه در راه سفر بر اثر سانحه تصادف به بيمارستان منتقل شده و تحت مداوا قرار ميگيرد.

وي افزود: زينب كه با كاهش سطح هوشياري روبرو بود با پايينترين سطح هوشياري به مركز اهداي عضو معرفي شد، پس از معاينه اوليه و مشهود بودن مرگ مغزي وي؛ خانواده بزرگوارش در اوج ايثار در روز 22تيرماه همزمان با سالروز ميلادش به اهداي اعضاي او رضايت دادند.

دكتر عبدالهي در آخر گفت: پس از انتقال به بيمارستان مسيح دانشوري و انجام تائيدات متخصصين، 23تيرماه كبد و كليه هاي اين زنده ياد به سه بيمار جاني دوباره بخشيد.واحد فراهم آوري اعضاي پيوندي

دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي
همه از آدمای عوضی بیزارن غافل ازاینکه خودشون آدم عوضی قصه زندگی یکی دیگه ن.
      
saeid1371 مرد #86 | Posted: 1 Sep 2013 00:36
کاربر

 
اهداي عضو يک بيمار مرگ مغزي جان 4 بيمار را نجات داد

خبرگزاری آریا-معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اعلام خبر هفتمین اهدای عضو سال 92 در کهگیلویه و بویراحمد، گفت: با انجام این عمل اهدای عضو، چهار بیمار نیازمند به عضو حیات دوباره یافتند.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از وب دا؛دکتر اورنگ ایلامی افزود: مرحومه مهناز جوزاریان، از اهالی روستای نره‌گاه بخش مرکزی شهرستان بویراحمد که در اثر خونریزی مغزی دچار مرگ مغزی شده بود، با رضایت خانواده‌اش به چهار بیمار نیازمند پیوند زده شد.
وی با بیان اینکه مردم کهگیلویه و بویراحمد همواره از پیشگامان این عمل نیک بوده‌اند، افزود: دو کلیه، کبد و پانکراس مرحومه جوزاریان برای پیوند به بیمارستان نمازی شهر شیراز انتقال داده و به بیماران نیازمند پیوند زده شد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، تصریح کرد: از ابتدای سال جاری، 81 درصد از خانواده‌های بیماران مرگ مغزی کهگیلویه و بویراحمد، به انجام عمل پیوند عضو رضایت داده‌اند.
همه از آدمای عوضی بیزارن غافل ازاینکه خودشون آدم عوضی قصه زندگی یکی دیگه ن.
      
narges_arash زن #87 | Posted: 1 Sep 2013 01:05
کاربر

 
به خانوادم گفتم اگر من مرگ مغزی شدم
اعضام رو بدن
اما پولشو حتما بگیرن
وقتی مهربانیت از دور این قدر نزدیک است، حس میکنم جغرافیا یک دروغ تاریخی است....
      
Oriental_Girl زن #88 | Posted: 7 Sep 2013 17:07
کاربر

 
من اگر مرگ مغزی بشم حاضرم اعضای بدنمو رایگان اهدا کنن
به خانواده ام هم گفتم
Man_Of_Iran
      
saeid1371 مرد #89 | Posted: 14 Sep 2013 12:48
کاربر

 
narges_arash:
به خانوادم گفتم اگر من مرگ مغزی شدم
اعضام رو بدن
اما پولشو حتما بگیرن

نرگس خانوم پیوند اعضا از فرد مرگ مغزی شده رایگان هستش به هیچ وج پولی ردوبدل نمیشه
همه از آدمای عوضی بیزارن غافل ازاینکه خودشون آدم عوضی قصه زندگی یکی دیگه ن.
      
saeid1371 مرد #90 | Posted: 14 Sep 2013 12:50
کاربر

 
ahvazi88:
منم گفتم اگه مرگ مغزی شدم اعضام رو هدیه کنید و اگرم مردم هر جام که میشد بر دارن و استفاده کنن(مثل اینکه کبد یه مدتی بعد از مرگ بازم قابل برداشته و پیونده)
من به خانواده م گفتم اگر تصادف کردمو مردم دیه نگیرید چون از قصد نبوده...

داداش من کبد فقط و فقط از فرد زنده یعنی مرگ مغزی شده هنوز قلبش از کار نیافتاده میتونه پیوند بشه از فرد فوت شده فقط قرنیه چشم و نسجوج میشه پیوند زد
همه از آدمای عوضی بیزارن غافل ازاینکه خودشون آدم عوضی قصه زندگی یکی دیگه ن.
      
صفحه  صفحه 9 از 18:  « پیشین  1  ...  8  9  10  ...  17  18  پسین » 
گفتگوی آزاد انجمن لوتی / گفتگوی آزاد / اهدا عضو (همراه با نظرسنجی)

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا