انجمن لوتی
صفحه  صفحه 100 از 103:  « پیشین  1  ...  99  100  101  102  103  پسین »
گفتگوی آزاد

چاق سلامتى

 مرد
#991   Posted: 3 May 2021 17:56


 3 Star

ارسالها: 3042
Erfan1993:
بیا باهم بخونیم اق ایی

یعنی تو جدا بخونی منم جدا بخونم ؟ راستش من توی تلگرام ..توی هرجای دیگه ای وقتی که یه چیزی از شاه و کارای قبلش می خونم و می شنوم حسرت می خورم و داغون میشم که واقعا ملت ایران چه ضربه ای به خود زد ...یه جا یه مصاحبه بود با خبر نگار وابسته به ملکه انگلیس ...می گفت به شاه نفت رو چرا گرون کردید شاه بهش گفت شما چرا گندم رو گرون کردید ؟شاه فکرش پنجاه تا صد سال از ملت ایران جلوتر بود درجوانی دراروپا تحصیل کرده بود و شرایط اون جا رو دیده بود افسوس که ملت ایران مثل ملت سوئیس ..یا اروپا نبودند و نیستند .هرچند همون ملت در دینداری خیلی بهتر از ما مسلمونا به دینشون اعتقاد دارند به کلیسا میرن و با تمام وجودشون از خدا حاجت می خوان و به مریم مقدس و عیسی مسیح احترام می ذارن ..اما یاد گرفتن که چگونه سیاست و دین رو با هم قاطی نکنن ..
در رفتن جان ازبدن , گویندهرنوعی سخن
من خود به چشم خویشتن , دیدم که جانم می رود
 
     
  
 مرد
#992   Posted: 3 May 2021 17:57


 3 Star

ارسالها: 3042
عصر به خیر
در رفتن جان ازبدن , گویندهرنوعی سخن
من خود به چشم خویشتن , دیدم که جانم می رود
 
     
  ویرایش شده توسط: aliazad77  
 مرد
#993   Posted: 3 May 2021 18:21


 3 Star

ارسالها: 3042
عرفان جان مطالب زیر رو از کانال تلگرامی همگام با شاهزاده رضا پهلوی نقل قول می کنم و اینها همه واقعیات تاریخیه که خودم شاهد بعضی از اونا در دوران کودکی بودم .شاه سهام دهها شرکت و کارخانه خارجی رو خریده بود 25 درصد کارخانه فولاد کروب یا کروپ آلمان رو ..که این کارخانه یا یکی از شرکتهای بسیار بزرگ جهانه ...اون همه این کارها را برای ایران انجام می داد اون زمان که بچه بودم حتی اوایل انقلاب ..وقتی در ایستگاه راه آهن روی ریل ها راه می رفتم روی بعضی از قطعات آهن هنوز این نوشته به چشم می خورد 1935کروب ..حالا از اون روزگاران جز یاد و خاطره چیزی نمونده و ما این روزها جای اتحاد و اعتماد به هم دنبال مقصر می گردیم که چی شد این بلا سرمون اومد ..الان وقت رفع بلاست

[Forwarded from همگام با شاهزاده رضا پهلوی]

لطفا شرایط کار در اون سالها را بخونید(شرایط کارگری درشرکت مینو ):

۱- سهیم شدن در سود کارخانه به مبلغ قابل توجه!
۲- استفاده از مزایای بهره وری کارگاه و پاداش سالیانه
۳ - وام برای رفع احتیاجات فوری و ضروری
۴ - وام رهن و خرید مسکن طبق آئین نامه
۵ - غذای کامل شامل: سوپ - غذای اصلی - میوه
۶ - بهره مند شدن از مزایای بیمه خدمات درمانی - بازنشستگی - حواث
۷ - استفاده از صندوق تعاون رفاه کارگران
۸ - استفاده از مزایای شرکت تعاونی جهت خرید مایحتاج و کلیه وسائل زندگی به قیمت مناسب بطور نقد و اقساط
۹ - کمک هزینه عائله مندی طبق مقررات
۱۰ - وسیله ایاب و ذهاب به تمام نقاط تهران - کرج - شر ری
۱۱ - ساعت کار بین ۷:۳۰ صبح الی ۴:۴۰ بعد از ظهر ( ۴۰ دقیقه آن صرف نهار )
۱۲ - امکان انجام کار برای شیفت شب و استفاده از مزایای آن و همچنین سه ساعت اضافه کاری در شیفت روز یا شب برای داوطلبان

@SiasatTalkh

سخنانی کمتر شنیده‌شده از‌شاهنشاه آریامهر ، محمدرضا شاه پهلوی درباره ضرورت مدرن کردن صنایع و کارخانجات ایران، آموزش نیروی انسانی متخصص، حمایت از کارگر ایرانی، و لزوم توسعه‌ی بخش صنعت ایران به‌عنوان پیش‌نیاز توسعه اقتصادی و سیاسی کشور برای رسیدن به کشورهای پیشرفته جهان

او معتقد بود که ترقی و پیشرفت صنعتی و اقتصادی ایران بر اساس برده‌کشی و استثمار کارگر ارزان‌قیمت نمی‌تواند بنا بشود. بلکه کارگر ایرانی به اندازه مهارتش باید مزد بگیرد.

شاهنشاه در همین سخنانش درباره خانه‌سازی برای کارگران نیز می‌گوید: «دستور من به دولت این است که به شما زمین ۹۹ساله که درواقع مجانی‌ست بدهد. پیش از هر چیز، این برای خود کارگر است که مانند همه افراد مملکت باید شرایط حداقل زندگی را داشته باشد. یکی از شرایط حداقل زندگی، داشتن خانه سالم و بهداشتی و روح‌پرور است.»

@SiasatTalkh

روزنامه اطلاعات ۱۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۳ روز جهانی کارگر
به تمام کارگران خانه داده می شود

شاهنشاه آریامهر بزرگ؛
ما در تمام شئون ملی تاکنون کارهایی انجام داده و قدمهایی برداشته ایم که هر یک از آنها به نسبت خود می‌تواند نمونه و سرمشقی باشد. با همه اینها شاید احتیاجی بتذکر این حقیقت نباشد که همه پیشرفتهایی که تاکنون حاصل شده تازه نتایج اولیه این تحول عظیم است و ما بایستی منتظر بهره‌گیری بسیار وسیعتری از این بابت در آینده باشیم. باید صراحتاً بگویم که هیچ چیز مرا راضی نخواهد کرد مگر آنکه ایران را در صف اول ملل مترقی جهان ببینم (پیام شاهنشاه اریامهر به ملت ایران ۲۵۲۵/۰۵/۲۸)

وقتی یک بچه میوه فروش از میدون خراسون تهران توسط محمدرضا شاه پهلوی و با هزینه پادشاهی پهلوی به آمریکا فرستاده میشود تا در رشته مهندسی مکانیک تحصیل کند و برگردد در ایران خدمت کند، اما او به جای تحصیل مشی تروریستی و مبارزه مسلحانه را در مبارزه با پادشاهی پهلوی در نظر میگیرد و ایران را به نابودی می کشد، او کسی نیست جز «مصطفی تاجزاده» که نام برازنده او مصطفی «عمامه زاده» است.

"مصطفی تاجزاده از تروریست های 57 می‌گوید: من وقتی به آمریکا رفتم تقریبا درس نخواندم، فقط در کالج ها ثبت نام می کردم.

مصطفی تاجزاده می‌افزاید: من به مشی چریکی معتقد بودم و من به ایران بازگشتم و همکلاسی های هم دوره ایم به سوریه و لبنان رفتند دوره دیدند، آقای واعظی و آقای خسروی و...

مصطفی تاجزاده می‌افزاید: گروه فلق را در آمریکا تشکیل دادیم که چند نفر بودیم که اعتقاد داشتیم که باید کار مسلحانه شود و شدیدا با رژیم شاه مشکل داشتیم و در این اعضا من فقط به ایران بازگشتم و آنان در همان فاصله به سوریه و لبنان رفتند و دوره دیدند.

مصطفی تاجزاده: ما انحراف در مارکسیست بودن سازمان مجاهدین خلق می دانستیم و نه در مشی مسلحانه آن
در #زمان_شاهنشاه نه ۳میلیون تن فولاد گم می‌شد، نه دکل، نه طلا!

نقل از کانال تلگرامی همگام با شاهزاده رضا پهلوی
در رفتن جان ازبدن , گویندهرنوعی سخن
من خود به چشم خویشتن , دیدم که جانم می رود
 
     
  
 
#994   Posted: 3 May 2021 22:14


 2 Star

ارسالها: 2045
aliazad77
ایوا دستت درد نکنه اق ایی

andishmand
 
     
  
 مرد
#995   Posted: 3 May 2021 22:51


 3 Star

ارسالها: 3042
Erfan1993:
ایوا دستت درد نکنه اق ایی

سرت درد نکنه عرفان جان خیلی خیلی ارادتمندم
در رفتن جان ازبدن , گویندهرنوعی سخن
من خود به چشم خویشتن , دیدم که جانم می رود
 
     
  
 مرد
#996   Posted: 3 May 2021 22:52


 3 Star

ارسالها: 3042
در رفتن جان ازبدن , گویندهرنوعی سخن
من خود به چشم خویشتن , دیدم که جانم می رود
 
     
  ویرایش شده توسط: aliazad77  
 مرد
#997   Posted: 4 May 2021 00:14


 3 Star

ارسالها: 3042
نیمه شب به خیر
در رفتن جان ازبدن , گویندهرنوعی سخن
من خود به چشم خویشتن , دیدم که جانم می رود
 
     
  ویرایش شده توسط: aliazad77  
 مرد
#998   Posted: 4 May 2021 13:21


 0 Star

ارسالها: 17
سلام به همه دوستان
آریا ۴۴
 
     
  
 مرد
#999   Posted: 4 May 2021 14:55

 5 Star

ارسالها: 23393
aliazad77

سلام ایرانی جان

aliazad77:
من این جوری فکر می کنم ..و به نظرم شما اشتباه می کنید حالا اون نوراحساسی را که خداوند درقلب من روشن کرده شاید روزی سراغ شما هم بفرستذ

نظرتون هستش و به عنوان نظر شخصی شما قابل احترام هستش اما من قبولش ندارم.نور خدا در من وجود دارد و هر کسی در هر نقطه دنیا میتونه نور خداش درونش باشه.حتما نباید اون نور خدا زمانی در فرد ایجاد بشه که به محمد پسر عبدالله اعتقاد داشته باشه.

aliazad77:
به نظر شما خداوند درمورد میهن پرستی چه اعتقادی دارد و اگر وطن پرستان چند کشور با هم مجادله داشته باشند و احیانا درگیر شوند حکم و نظر خداوند چیست ؟

جان هر فردی از هر نزادی که باشه مهمترین چیز در دنیاست.هر فردی در هر جا باید بتونه عقایدش بگه.وطن پرستی مساوی با نزادپرستی نیست.خداوند همه دنیا را بدون مرز آفریده و همه مردم با هم برابرند،اما در طول زمان با خروج انسان های اولیه از آفریقا مردمانی در جاهایی مستقر شدند و کم کم هم که نژاد ها و فرهنگ های مختلف شکل گرفت.این مقدمه بود.اون موقع باید دید حق با چه کسی بوده که این جنگ به وجود امده و اصلن نیاز به پیش کشیدن خدا نیست.من با دین پیامبر شما اگر به عنوان یک دین بود مشکل ندارم بلکه با جبر و زور دین شما مشکل دارم.اینکه وقتی به کشوری حمله میکردند علاوه بر تصرف اون سرزمین ها در دین افراد هم دفاع می کردند.جنایاتشون در حق یهودی ها توسط شخص محمد بن عبدالله و حمله یار وفادارش عمر بن خطاب ملعون به ایران و کشتارهایی که در ایران انجام داد.اگر دین مسلمانان بره در پستوی خونه هاشون من هیچ مشکلی باهاش نخواهم داشت.
 
     
  
 مرد
#1,000   Posted: 4 May 2021 14:57

 5 Star

ارسالها: 23393
aliazad77:
من متعصب نیستم ...اگرهم کاره ای بودم به همه آزادی می دادم چون خداوند به تمام انسانها این حق رو داده ..اما عقیده شخصی من برای من است و نباید مزاحم دیگران باشم ...چه اشکالی دارد این اعتقاد ؟ مگر شما طرفدار آزادی اندیشه نیستید ؟

در این مورد باهاتون موافقم.اصلا اگر کسی به چنین عقاید اولیه ای اعتقاد نداشته باشه نمیشه بهش انسان گفت
 
     
  
صفحه  صفحه 100 از 103:  « پیشین  1  ...  99  100  101  102  103  پسین » 
گفتگوی آزاد

چاق سلامتى

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید
رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2021 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA