گفتگوی آزاد

چاق سلامتى


صفحه  صفحه 88 از 94:  « پیشین  1  ...  87  88  89  ...  93  94  پسین »
 #871   Posted: 19 Nov 2020 19:45
  ویرایش شده توسط: aliazad77  
شب به خیر
در رفتن جان ازبدن , گویندهرنوعی سخن
من خود به چشم خویشتن , دیدم که جانم می رود
 
     
 #872   Posted: 19 Nov 2020 22:52
  ویرایش شده توسط: aliazad77  
شکست دوباره ترامپ در بازشماری مجدد آرا در ایالت جورجیا

شمارش دستی آرا در ایالت جمهوریخواه جورجیا نشان داد ترامپ با بیش از ۱۲ هزار رای اختلاف نتیجه را به بایدن واگذار کرده است.

ایرانی : این چیزی رو ثابت نمی کنه .تقلب که فقط درشمردن نیست ..این مثل سرشماری برره میشه
در رفتن جان ازبدن , گویندهرنوعی سخن
من خود به چشم خویشتن , دیدم که جانم می رود
 
     
 #873   Posted: 19 Nov 2020 22:53
  
در رفتن جان ازبدن , گویندهرنوعی سخن
من خود به چشم خویشتن , دیدم که جانم می رود
 
     
 #874   Posted: 19 Nov 2020 23:19
  
[Forwarded from همگام با شاهزاده رضا پهلوی]
[ Photo ]
سیدنی پاول:

کسی به جز پرزیدنت ترامپ در کاخ سفید نخواهد بود. دادگاه تکلیف را مشخص کرده و باید مجرمین تقلب ، مجازات شوند

‏در شب شمارش آرای انتخابات هر جا ماشین ها از کار افتاد به وضوح تقلب به نفع بایدن صورت گرفته..شیشه ها را با کاغذ پوشاندند و آرای ترامپ را از درهای پشت سالن ها به بیرون فرستادند.
ما شکست نمی خوریم و کوتاه نمی‌ آییم. آمریکا را پس می‌گیریم. این خرابکاری را جمع خواهیم کرد.
ترامپ پیروز این انتخابات است.

@SiasatTalkh
در رفتن جان ازبدن , گویندهرنوعی سخن
من خود به چشم خویشتن , دیدم که جانم می رود
 
     
 #875   Posted: 20 Nov 2020 01:21
  
‏⁧سیدنی پاول در کنفرانس خبری امروز گفت که مدیران «دومینیون» با سوروس و کلینتون پیوند نزدیک دارند. براي مثال، دامينيون (نرم افزار راي شماري مشكوك و متقلب) با يكي از مراكز جورج سوروس، دفتر مشترك در تورونتو دارند!
این افراد اکنون فراری هستند و دفاتر خود در تورنتو را که با بنیاد سوروس مشترک بودند بسته اند و در حال جابه جايي سريع هستند
در رفتن جان ازبدن , گویندهرنوعی سخن
من خود به چشم خویشتن , دیدم که جانم می رود
 
     
 #876   Posted: 20 Nov 2020 08:34
  
جیمی کارتر از آمریکا، ژیسکاردستن از فرانسه، کالاهان از انگلستان و اشمیست از آلمان تصمیم گرفتند:
برای نجات اروپا و آمریکا از ورشستگی کامل ، شاه از ایران برود و تمام مهرهای خود را در داخل ایران برای رسیدن به این هدف به کار انداختند .
شاه کشور را ترک کرد که ایران درگیر جنگ داخلی و هرج و مرج نشود، و دوسال بعد در جولای ۱۹۸۱ از جیمی کارتر پرسیدند ، در کنفرانس گوادالوپ چه گفتی که غرب موافق خروج شاه شد؟
«جیمی کارتر گفت به آنها یاداور شدم شما تاب مقابله با ژاپن را در صنعت ندارید چگونه با دست خودتان ژاپن دوم را در خاورمیانه بوجود می آورید.»
اسناد منتشر شده و از طبقه در آمده سازمان سیا در سال۲۰۰۱

سایت افشاگر ویکی لیکس
در رفتن جان ازبدن , گویندهرنوعی سخن
من خود به چشم خویشتن , دیدم که جانم می رود
 
     
 #877   Posted: 20 Nov 2020 09:26
  ویرایش شده توسط: aliazad77  
در رفتن جان ازبدن , گویندهرنوعی سخن
من خود به چشم خویشتن , دیدم که جانم می رود
 
     
 #878   Posted: 20 Nov 2020 09:27
  
[Forwarded from همگام با شاهزاده رضا پهلوی]

تیم حقوقی پرزیدنت ترامپ در کنفرانس مطبوعاتی رودی جولیانی وکیل ارشد پرزیدنت ترامپ :
پرزیدنت ترامپ با رای بسیار بالایی قاطعانه برنده انتخابات شده است‌ ، منتظر روز دادگاه می نشینیم و با شواهد زیادی که بدست آوردیم پیروز خواهیم شد.
‏ما تنها در دو هفته توانستیم این همه رسوایی تیم بایدن در تقلب و دزدیدن آرای مردم آمریکا را بر ملا کنیم

اقدام شرم آوری است که در این کشور انجام شده است ، ما دستگاههای ونزوئلایی را استفاده کردیم ، اگر اجازه دهیم این کارها انجام شود تبدیل به ونزوئلا خواهیم شد ، در دادگاه ثابت خواهیم کرد.

رای های آمریکایی ها که در آلمان شمرده شده توسط یک کمپانی که متعلق به مادورو دیکتاتور ونزوئلاست و توسط جورج سوروس حامی مالی آنتیفا حمایت مالی میشود‌ ، باور میکنید؟

‏بیش از ۶۰ شاهد زنده و قسم خورده تنها در پیتزبورگ پنسیلوانیا برای دادگاه آماده شهادت هستند.

بیش از 688هزار رأی تقلبی تنها در پنسیلوانیا به نفع بایدن شمارش شده است.

در سطح شهر میشیگان کامیون های حمل غذا را که از آنها برای نقل و انتقال آرای بایدن استفاده شده توسط دوربین های ترافیک در محل اخذ آرا کنترل کردیم.

هر جا دموکرات‌ها احساس می کردند از آرای ترامپ عقب افتاده اند هر رای بایدن را چندین بار حساب می کردند ، در شهر پیتزبورگ 15هزار بار این تقلب دیده شده است.

در ایالت ویسکانسین در شهر مدیسن آرای شمارش شده خیلی بیشتر از واجدین شرایط رای در آن شهر بوده است ، بیش از 2برابر جمعیت حتی با شمارش کودکان.

ایالت نیو مکزیکو و ویرجینیا هم به لیست شکایت خود اضافه کرده ایم.

شواهد گسترده از فساد دموکرات‌ها در نوادا و آریزونا همچنان به دست ما می رسد که فوراً رسیدگی خواهیم کرد.

اصلا اجازه نمی دهم سیستم شمارش آرا ، آمریکایِ ما را به ونزوئلایی دیگری تبدیل کند ، پرزیدنت ترامپ برنده شده است و بایدن این پیروزی را دزدیده است.

اینکه ما بخواهیم ثابت کنیم که تقلب شده بسیار ساده است و همه میدانند ، ما میخواهیم تیم آنها را شناسایی کنیم و افرادی را که در تقلب دست داشتند را به دست قانون بسپاریم تا مجازات بشوند ، این کار مهمی است که ما داریم انجام میدهیم.

برخی وکلا از تیم ما جدا شدند نه به خاطر اینکه ما شکایت خود را پس گرفتیم بلکه به خاطر اینکه خودشان و خانواده شان تهدید به مرگ شدند اما ما با قدرت به کار خود ادامه میدهیم.

ما امروز در میشیگان شکایت خود را پس گرفتیم ، چرا که به نتیجه‌ای که می‌خواستیم رسیده‌ایم ، ما می‌خواستیم که از قطعی شدن نتیجه‌ی انتخابات در وِین میشیگان پیش از اینکه اطمینان حاصل شود که تمام آرای قانونی شمرده شده‌اند و تمام آرای غیرقانونی کنار گذاشته شده‌اند ، جلوگیری شود.

‏سیدنی پاول وکیل حرفه ای برجسته پرزیدنت ترامپ‌ : پرزیدنت ترامپ پیروز این انتخابات است ، شک نکنید.

کسی به جز پرزیدنت ترامپ در کاخ سفید نخواهد بود ، دادگاه تکلیف را مشخص کرده و باید مجرمین تقلب و فاسد مجازات شوند ، ما تسلیم نمی‌ شویم و کوتاه نمی‌ آییم ، آمریکا را پس می‌گیریم ، این خرابکاری را جمع خواهیم کرد ، پرزیدنت ترامپ پیروز این انتخابات است ، شک نکنید.

در شب شمارش آراء انتخابات هر جا ماشین ها از کار افتاد به وضوح تقلب به نفع بایدن صورت گرفت ، شیشه ها را با کاغذ پوشاندند و آرای پرزیدنت ترامپ را از درهای پشت سالن ها به بیرون فرستادند ، ماشین های شمارش آرا به نفع مردم کشور کار نمی کنند بلکه باید به نفع خریدار ماشین ها عمل کنند ، ماشین های شمارش آرا براحتی قابل هک شدن بودند که به دلخواه نظر اپراتور تعداد و نتیجه آراء خوانده میشد.

مدیران «دومینیون» با سوروس و کلینتون پیوند نزدیک دارند. این افراد اکنون فراری هستند و دفاتر خود در تورنتو را که با بنیاد سوروس مشترک بودند بسته اند.
@SiasatTalkh
در رفتن جان ازبدن , گویندهرنوعی سخن
من خود به چشم خویشتن , دیدم که جانم می رود
 
     
 #879   Posted: 20 Nov 2020 10:15
  
نقل ازویکی پدیا
گلوبالیسم
این لفظ اولین بار در ایالات متحده مورد استفاده گسترده قرار گرفت.[۴] مفهوم مدرن گلوبالیسم در بحث‌های پس از جنگ در دهه ۱۹۴۰ در ایالات متحده شکل گرفت. برنامه ریزان ایالات متحده، که قدرتی بی‌سابقه پیدا کرده بودند، سیاست‌هایی را برای شکل‌دادن به جهان پس از جنگی که مورد نظرشان بود تدوین کردند، که از نظر اقتصادی، به معنای یک نظام جهانی سرمایه‌داری بود که منحصراً متمرکز بر ایالات متحده باشد. این دوره ای بود که قدرت جهانی ایالات متحده در اوج خود بود: این کشور بزرگترین قدرت اقتصادی بود که جهان تا آن زمان شناخته بود، با بزرگترین ماشین نظامی در تاریخ بشر.[۵] همان‌طور که ستاد برنامه‌ریزی سیاسیِ جورج کنان در فوریه ۱۹۴۸ بیان کرده: " حدود ۵۰٪ از ثروت جهان را داریم اما فقط ۶٫۳٪ از جمعیت آن را داریم. [...] وظیفه اصلی ما در دوره آینده ایجاد الگویی از روابط است که به ما امکان می‌دهد این موقعیت عدم توازن را حفظ کنیم.[۶] متحدان و دشمنان آمریکا در اوراسیا در این زمان هنوز در حال بهبود یافتن از خسارات جنگ جهانی دوم بودند.[۷]

جیمز پک، مورخ آمریکایی، این نسخه از جهانی سازی را «گلوبالیسم بصیر» توصیف کرده‌است. به عقیده پک، این شکل‌گیری پردامنه ای از «گلوبالیسم دولتی آمریکا-محور با استفاده از سرمایه‌داری به عنوان کلیدی برای رسیدن فراگیری جهانی، و ادغام هر آنچه که ممکن است در چنین اقدامی» بود. این ادغام اقتصادی جهانی که در جنگ جهانی اول و رکود بزرگ سقوط کرده بود را شامل می‌شد.[۸]

گلوبالیسم مدرن با ایده‌های ادغام اقتصادی و سیاسی کشورها و اقتصادها پیوند خورده‌است. اولین شخصی که در ایالات متحده از اصطلاح «ادغام اقتصادی» به معنای امروزی آن استفاده کرد (یعنی ترکیب از اقتصادهای مجزا به صورت مناطق بزرگتر اقتصادی) جان ده بیرز، از اقتصاددانان وزارت خزانه داری ایالات متحده، در اواخر ۱۹۴۱ بود.[۹] تا سال ۱۹۴۸، «ادغام اقتصادی» در تعداد فزاینده ای از اسناد و سخنرانی‌های آمریکایی ظاهر شد.[۱۰] پال هافمن، رئیس وقت اداره همکاری اقتصادی، این اصطلاح را در سخنرانی ۱۹۴۹ در سازمان همکاری اقتصادی اروپا به کار برد.

جهانی شدن به عنوان یک مجموعه مسلط از ایدئولوژی‌ها در اواخر قرن بیستم ظهور کرد. با استقرار این ایدئولوژی‌ها و تشدید روندهای مختلف جهانی شدن، آنها به تحکیم یک ساحت خیالی متصل جهانی کمک کردند.[۱۱] در سال ۲۰۱۰، مانفرد استگر و پال جیمز این فرایند را به صورت متشکل از چهار سطح تغییر نظریه‌پردازی کردند: تغییر ایده‌ها، ایدئولوژی‌ها، ساحت‌های خیالی و هستی‌شناسی‌ها.
در رفتن جان ازبدن , گویندهرنوعی سخن
من خود به چشم خویشتن , دیدم که جانم می رود
 
     
 #880   Posted: 20 Nov 2020 20:19
  
la2641
چرا دوست داری همراه من غرق بشی؟
تایپک چرا آقایان متاهل به سمت سکس با زن های دیگر میروند؟
 
     
صفحه  صفحه 88 از 94:  « پیشین  1  ...  87  88  89  ...  93  94  پسین » 
گفتگوی آزاد

چاق سلامتى

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites