تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
موبایل

بازی های تلفن های هوشمند (اخبار,بررسی,معرفی و...)

صفحه  صفحه 3 از 13:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  9  10  11  12  13  پسین »  
#21 | Posted: 16 Nov 2012 15:48
برترین بازی های این هفته

جدال بر روی قطارphoto hosting sites

جمعه های خود را چگونه می‌گذرانید؟ به پارک می‌روید؟ سینما را ترجیح می‌دهید؟ بعد از ظهر آرامی را کنار خانواده سپری می‌کنید؟ شاید بد نباشد برای یک روز هم که شده از کامپیوتر و گجت های خود دل بکنید و چشم بر روی زیبایی های زندگی بگشایید.

جملات بالا، حرف هایی درست و منطقی بود؛ حرف هایی که معمولا انتظار شنیدن آن را از بابابزرگ هایمان داریم. اما دوره زمانه عوض شده است. من به گجتم عشق می‌ورزم، شما چطور؟ لذت بازی کردن در یک روز تعطیل، بدون هیچگونه استرس و دغدغه ای را ما گیک ها به خوبی درک می‌کنیم. پس گجت های خود را آماده کنید تا با هیجان انگیز ترین بازی های هفته، لحظات خوشی را سپری کنیم.

جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
     
#22 | Posted: 16 Nov 2012 15:50
Zombiewood


images

زامبی ها این بار به لوس آنجلس هجوم برده اند. اما در محاسبات خود اشتباه خطرناکی را مرتکب شده اند، هالیوودی ها در این شهر از هر فرصتی برای فیلم سازی استفاده می‌کنند. در هر فیلم قهرمانی متفاوت به جنگ زامبی ها می‌رود با اسلحه های متفاوت به کشتار آن ها مشغول می‌شود. شما باید نقش این قهرمانان را ایفا کنید. گرافیک این بازی بسیار شاد طراحی شده است و کارکتر ها به خوبی شکل گرفته اند. به هر ترتیب از محصولات Gameloft از این کمتر هم انتظار نمی‌رود.

قیمت : رایگان / دانلود از بازار برای اندروید - دانلود از اپ استور برای آیفون و آیپد (‌ با حجم ۲۳۰ مگابایت )

جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
     
#23 | Posted: 16 Nov 2012 15:52
Storm The Train


pic hosting

قبلا از کمپانی چیلینگو بازی‌های Robbery bob و Rope Rescue را معرفی کرده بودیم. بازی جدید این شرکت که سر و صداهای زیادی نیز به راه انداخته است، یک بازی اکشن فانتزی است که بر روی قطار اتفاق می‌افتد. این قطار در حال حرکت همه گونه جانوری را در خود جای داده است، از زامبی و نینجا گرفته تا روبات‌های خونخوار. اسلحه‌ها و گجت‌های بسیار متنوعی در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد که با کسب امتیازات کافی در هر مرحله می‌توانید آن‌ها را ارتقا بخشید.

قیمت : رایگان / دانلود از اپ استور برای آیفون و آیپد ( با حجم ۴۹ مگابایت )

جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
     
#24 | Posted: 16 Nov 2012 15:54
Extraction: Project Outbreak


image

آزمایش های خطرناک و مخفیانه دولت برای ساخت ارتشی فنا ناپذیر، در یکی از آزمایشگاه‌های سری شهر با مشکل مواجه می‌شود و صد‌ها سرباز آلوده میکروبی خطرناک می‌شوند. شما یک گروه نظامی خصوصی هستید که به کمک دولت می‌روید و باید با سربازانی که اکنون غیر از خون چیز دیگری آرامشان نمی‌کند، به مبارزه بپردازید. دوربین این بازی از بالا به پایین قرار دارد و از گرافیک ۳ بعدی قابل قبولی برخورداراست. این بازی هم از دیگر محصولات کمپانی Chillingo است.

قیمت : ۲.۹۹ دلار برای آی‌او‌اس - ۰.۹۹ دلار برای ویندوز فون / دانلود از اپ استور برای آیفون و آیپد ( با حجم ۶۶ مگابایت ) - دانلود از وینفون استور برای ویندوز فون ( با حجم ۳۸ مگابایت )

جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
     
#25 | Posted: 27 Nov 2012 22:44
بهترین بازی های این هفته

Gear Jack


upload

سفینه فضایی بسیار به سیاه چاله نزدیک شده است و امواج الکترو مغناطیس کلیه کارکنان و قطعات کشتی را دیوانه کرده است. در این بین تنها جک که یک روبات دوست داشتنی است، موفق شده جان سالم به در برد. در این بازی جک برای نجات جانش در حال دویدن است و شما باید از روی موانع به موقع بپرید و به موقع سر بخورید. قطعات خراب کشتی ممکن است بر سر شما سقوط کنند که قبل از رسیدن آن‌ها به جک باید نابودشان کنید. با کسب امتیازات لازم می‌توانید قابلیت‌های جک را بهبود بخشید تا در مراحل دشوار تر به خوبی از پس موانع بر بیاید. بازی محیطی بسیار سرگرم کننده دارد و می‌تواند تا مدت‌ها شما را پای خود نگه دارد.

قیمت: ۰.۹۹ دلار / دانلود از اپ استور برای آیفون و آیپد ( با حجم ۳۶ مگابایت )

جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
     
#26 | Posted: 27 Nov 2012 22:46
Flick Kick Football


upload pics

یک بازی فوتبال با سبکی متفاوت. در این بازی باید با انگشت خود ضربات کاشته را راهی دروازه کنید. اگر فکر می‌کنید که با مراحلی حوصله سر بر طرف خواهید بود، سخت در اشتباه هستید. تنوع بازی به گونه‌ای است که به شکلی اعتیاد آور تا ساعت‌ها به توپ ضربه خواهید زد. شما باید انگشت خود را با زاویه‌ای خاص بر روی صفحه بکشید تا توپ کات لازم را بگیرد و پس از رد کردن دیوار دفاعی و دروازه بان، وارد دروازه شود. اگر بتوانید سه کنج دروازه را هدف بگیرید، جان اضافه‌ای به شما داده می‌شود و هربار که موقعیتی را از دست دهید، از جان تان کاسته می‌شود.

قیمت: رایگان / دانلود از گوگل‌پلی برای اندروید ( با حجم ۱۵ مگابایت ) - دانلود از اپ‌ استور برای آیفون و آیپد ( با حجم ۱۶ مگابایت )

جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
     
#27 | Posted: 27 Nov 2012 22:48
Nun Attack


upload

در شرایطی که نیروهای شیطانی کنترل دنیا را در دست گرفته‌اند، دیگر دعا کردن فایده‌ای ندارد. راهبه‌ها دست به اسلحه شده‌اند و می‌خواهند پلیدی را از زمین دور کنند. این بازی از گرافیک بسیار جالبی برخوردار است و شما در آن باید به همراهی گروه راهبه‌ها دشمنان خود را از پای درآورید. در این بازی ۴ کاراکتر (شخصیت) وجود دارد که هرکدام قدرت و توانایی مختص به خود را دارد. در ۴۰ مرحله‌ای که ساخته شده می‌توانید از بیش از ۸۰ نوع اسلحه‌ مختلف استفاده کنید و از میدان نبرد پیروز خارج شوید.

قیمت: رایگان / دانلود از گوگل‌پلی برای اندروید ( با حجم ۱۷۵ مگابایت )
این بازی برای iOS نیز موجود بود که ظاهرا فعلا از اپ‌ استور خارج شده است. کاربرانی که جیل‌بریک هستند شاید بتوانند آن را از منابع دیگر پیدا کنند.

جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
     
#28 | Posted: 27 Nov 2012 22:50
Samurai ll: Vengeance


photo sharing

قبلا از کمپانی Madfinger Games دو بازی فوق‌العاده Dead Trigger و Shadowgun را معرفی کرده بودیم. این بازی نیز کیفیت همیشگی این کمپانی را دارا است و هیجان خالص را به گجت‌های شما می‌آورد. در این بازی باید مانند یک سامورایی واقعی هوشمند باشید. لحظه‌ای غفلت، گردن شما را به تیغ تیز دشمنان خواهد سپرد. با مهارت بالای خود در شمشیرزنی، راه تان را از میان سربازان امپراطور باز کنید و انتقام خونین خود را از دوست قدیمی و دشمنان کنونی بگیرید.

قیمت: ۰.۹۹ دلار / دانلود از گوگل‌پلی برای اندروید ( با حجم ۴۱ مگابایت ) - دانلود از اپ استور برای آیفون و آیپد ( با حجم ۹۳ مگابایت )

جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
     
#29 | Posted: 27 Nov 2012 22:52
Gerbil Invasion


photo uploader

بازی آخر امروز را نیز به ویندوز فون اختصاص می‌دهیم. ارتش موش کور‌ها به قلمروی دشمن حمله کرده است. ولی در راه با مشکل مواجه شده و به کمک شما نیاز دارد. در این بازی باید کمک کنید تا چتربازان ارتش موش‌های کور سالم به زمین برسند. این بازی به شدت اعتیاد آور است و از گرافیک بامزه‌ای نیز برخوردار است.

قیمت: رایگان / دانلود از استور ویندوز فون (با حجم ۷ مگابایت)

جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
     
#30 | Posted: 30 Nov 2012 13:06
برترین بازی های این هفته


upload photos

جایی که همه ادعای خاص بودن دارن، تو عادی باش،
.
.

اینجوری خاص ترین آدمی
     
صفحه  صفحه 3 از 13:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  9  10  11  12  13  پسین » 
موبایل انجمن لوتی / موبایل / بازی های تلفن های هوشمند (اخبار,بررسی,معرفی و...) بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites