خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
سکس ضربدری و محارم انجمن لوتی / سکس ضربدری و محارم /

چرا بعضی از خانومایی كه شوهر دارن به طرفه سكس با دوس پسر یا فامیلشو یا.. میرن؟


صفحه  صفحه 3 از 88:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  85  86  87  88  پسین »
javad_f مرد #21 | Posted: 12 Nov 2011 03:15
کاربر

 
کار خوبی نیست خوب یه جور خیانته اصلا خود خیانته!فک کنم خوب ارضا نمیکنه خانمشو چون اگه میکرد نمی رفت بعدش زن میتونه به شوهرش بگه نه اینکه خیانت کنه بعد دلیل هم بیاره که تو خوب ارضا نکردی!
تنهایی بد است ،
اما بد تر از آن اینست
که بخواهی تنهاییت را با آدم های مجازی پر کنی
آدم هایی که بود و نبودشان
به روشن یا خاموش بودن یک چراغ بستگی دارد
      
SexyBoy مرد #22 | Posted: 23 Nov 2011 23:21 | Edited By: SexyBoy


۱- عدم یک رابطه گرم و صمیمانه با همسر
یکی از عوامل اصلی خیانت زنانه روابط زن و شوهر است؛ زمانی‌که بین زوجین، روابط زناشویی خوبی حاکم نباشد، این احتمال وجود دارد که زن به همسر خود خیانت کند. اختلالات جنسی که به مرور زمان برای برخی مردان به وجود می‌آید و مشکلات شخصیتی باعث می‌شود که مرد نتواند به همسر خود محبت کند و فقدان محبت، عاطفه و روابط گرم و صمیمی باعث این خیانت‌ها می‌شود.
زنانی که محبت خوب و لازم را از همسرخود دریافت کرده و یا روابط زناشویی خوبی بین آن‌ها برقرار باشد، احتمال خیانت در آن‌ها بسیار کم است.

۲- گذشته بی‌بندوبار زن
یکی دیگر از عوامل خیانت زن، گذشته اوست که در یک خانواده بی‌بندوبار و خیلی آزاد پرورش یافته و تربیت شده‌ است و تربیت غلط گذشته باعث می‌شود همچنان حتی بعد از ازدواج هم این روابط را حفظ کند. برخی از زنان که روابط زیادی داشته‌اند، به دلیل اینکه روابط صمیمانه و یا دوستی‌های دوران مجردی خود را نمی‌توانند به اتمام برسانند و برایشان بسیار سخت است تا خود را در زمان تاهل کنترل کنند در‌‌ همان چارچوب به روابط خود ادامه می‌دهند.

۳- احساس تنهایی کردن
مسایل شخصیتی وجود دارد که امکان دارد یک زن تحمل تنهایی و بیکاری را نداشته و به سختی می‌تواند دقایق و یا ساعتی را تنها و بیکار بگذراند. این زنان زمانی‌که می‌خواهند تنهایی خود را پر کنند وقتی می‌بینند همسرشان به دلیل مشغله کاری نمی‌تواند برای آن‌ها وقت بگذارد گرایش پیدا می‌کنند که وقت خود را با دیگران و یا جنس مخالف خود پر کنند.

۴- عوامل فردی و اختلالات شخصیتی زنان
عوامل فردی و اختلالات شخصیت و یا ویژگی‌های طرفین می‌تواند بستری برای خیانت باشد. وقتی در جامعه این روابط ناشایست، رواج پیدا کند امکان دارد وسوسه در زن ایجاد شود که این رابطه‌ها را تجربه کند. مسایلی مانند ماهواره، تهاجم فرهنگی، الگوهای فرهنگی ناهنجار و غلط در خانه، همه این عوامل می‌توانند در خیانتهای زنانه دخیل باشد؛ در نتیجه حرمت و حریم‌های خانواده شکسته می‌شود و افراد پایبند چارچوب‌های اخلاقی نیستند.

۵- دوران مجردی محدود
برخی از زنان به دلیل اینکه گذشته خوبی نداشته‌اند و یا زمان مجردی خیلی محدود بودند وقتی شرایطی را می‌بینند که زنان و مردان، رابطه آزادانه‌ای با هم دارند. این افراد چون می‌خواهند گذشته خود را جبران کنند، به خیانت رو می‌اورند. شرکت درپارتی، ارتباط با دوست ناباب و مسائلی دیگر می‌توانند انگیزه خیانت را زیاد کند.

۶- مشکلات اقتصادی
مسئله دیگر مشکلات اقتصادی که در جامعه است، البته مسئله اقتصادی به تنهایی عامل خیانت زنانه نیست. فرد ممکن است نیازهای مالی بیشتری را در خود احساس کند؛ ولی اگر پایبند چارچوب‌های اخلاقی باشد؛ امکان ندارد با هر تحریک، وضعیت معیشتی کنار بیایند؛ اما فردی که به خاطر پول با جنس مخالف خود ارتباط برقرار می‌کند، بیشتر به دلیل میل به تجمل گرایی، مصرف بیشتر، مدگرایی و خرید کردن، به جنس مخالفی فرا‌تر از چارچوب خانواده رو می‌آورد تا مورد حمایت او قرار گیرد.

در این زمینه تعداد زنانی که به دلیل فقر مادی به ارتباط با جنس مخالف رو می‌آورند بسیار کم است. اما وقتی زن به دلیل اینکه همسرش معتاد بوده و یا بیکار و مریض است خیانت می‌کند در واقع «فحشا» است؛ یعنی زن خودفروشی می‌کند تا نیازهای مالی خود را تامین کند.

۷- تنوع طلبی
علت دیگر خیانت زنانه، تنوع طلبی است. در برخی اوقات مشخص شده است فرد نتوانسته است با همسرخود زندگی کند و شاید بار‌ها و بار‌ها ازدواج کرده است.
بهترین راهکار این است که باید علت این رابطه‌ها را در سطح فردی مشخص شود و باید فرد به روان‌شناس مراجعه کند. باید مشخص شود که فرد اختلالات شخصیتی داردو یا خیر. ممکن است درگیر روابط چندگانه شوند و زیاد وفادار نباشد، برخی از افراد شخصیت ناهنجار و ضد اجتماعی داشته و در سطح خانوادگی باید مداخلات اجتماعی و فرهنگی صورت بگیرد.
.What's life? Life is love
.What's love? A kissing
.What's kissing? Come here and I'll show you

Sexy
      
ms66 مرد #23 | Posted: 4 Dec 2011 14:47
کاربر
 
دلایل زیادی داره
شاید یکیش این باشه که مرد هم میره به زن خیانت میکنه و نا خاسته زن هم این کار رو میکنه
چرا نمیگید چرا خیلی از مردا با اینکه زنشون پاک و خوب هست و هیچی واسشون کم نمیزارن باز میرن و خیانت میکنن
دیدی غزلی سرود؟

عاشق شده بود ...

انگار خودش نبود ...

افتاد،

شکست،

زیر باران پوسید ...

آدم که نکشته بود ...

عاشق شده بود ..
      
saye_sexi زن #24 | Posted: 4 Dec 2011 16:37
کاربر

 
دلایل مختلفی میتونه داشته باشه
ولی معمولا همه تابوها برای خانماس
من میگم این کار بده ولی نه فقط برای خانما که برا آقایون هم بده.
هر دو طرف میتونن زندگی رو برا هم اونقدر شیرین کنن که هیچکدوم دلش نخواد بجز همسرش به کس دیگه ای فکر کنه.
من میشناسم خانمهایی که اونقدر بی احساسن که آدم دلش به حال آقاهه میسوزه.خب خانمه وقتی به خودش نرسه و همسرشو جذب نکنه معلومه که مرد میره جای دیگه محبت و عشقشو خرج میکنه.
اون طرف قضیه هم همینطوره.متاسفانه بعضی آقایون اونقد تو خودشون و مشکلاتشون غرق هستن که همسر و بچه هاشونو از یاد میبرن.وای از اون روزی که اون زن جوان و زیبا و سالم هم باشه(به نظرم زن و مردی که میلی به جنس مخالف نداشته باشن مریض هستن)
یکی دیگه از دلایلش وجود یک ازدواج بی عشق و علاقه اس که اونجاس که حتما یه عشق بی ازدواج اون وسط پیدا میشه...
و اینکه اگه دو نفر از نظر سطح فکر و اخلاق و سواد و خانواده و تربیت و خلاصه خیلی چیزا با هم همخوانی نداشته باشن هم ازین اتفاقا می افته.
چه بهتر که قبل از ازدواج به فکر همچون روزی باشیم و خیلی مواظب انتخابمون باشیم.
چراغی در دست، چراغی در دلم.
زنگار ِ روحم را صیقل می‌زنم.
آینه‌ای برابر ِ آینه‌ات می‌گذارم
تا با تو
ابدیتی بسازم
      
sajoli مرد #25 | Posted: 4 Dec 2011 17:33
کاربر
 
شاید برخی دلیلاتون درست باشه اما بظر من علتش 2 چیزه یکی اینکه زنه کلا ... که جای بحث نداره 2 اینکه هر زنی بعد از اینکه از باکرگی درامد و زن شد احتیاج به همبستری داره اما ممکنه قبل از ازدواج اصلا چنین حسی نداشته باشه , اما بعد از ازدواج و همبستری این خاصیت زنهاست که به همبستری نیاز پیدا میکنن و اگه چنین اتفاقی نیوفته در خودشون یک کمبودی میبینن که ممکنه با کوچکترین اشاره دوست و یا هر کس دیگه ای که این هم خودش چند نوع داره در پی پر کردن کاستی که در ارگانیسمشون بوجود امده میگردن و به اشتباه در مردان غریبه میبینند .
شاید ان نقطه نورانی دشت , چشم گرگان بیابان باشد .
      
rastgoo مرد #26 | Posted: 5 Feb 2012 05:44
کاربر
 
اصلی ترین دلیلش عدم ارضا شدنش توسط شوهرش میتونه باشه. وقتی توسط شوهرش ارضا بشه سرش که درد نمیکنه بره سر وقت یکی دیگه... یه مورد دیگه ام تنوع طلبی بعضی از خانماست که با یه کیر حال نمیکنن و ارضا نمیشن... البته هستند خانمایی که از بیخ و بن جنده تشریف دارن که حساب اونا جداست...
من آبی ام تاجی ام اسم تیمم استقلاله
جلو تاج ایستادی واست باخت اجباره....
      
djjjjjjavad مرد #27 | Posted: 22 Feb 2012 15:58
کاربر

 
بعضی ها خیانت تو ذاتشونه بعضی ها هم از نظر جنسی از شوهرشون راضی نیستن
من برگشتم
      
shadok مرد #28 | Posted: 22 Feb 2012 16:40
کاربر

 
باید اطلاع رسانی بشه یعنی اینکه اونای که خیانت میکنن حتما از شوهرشون ارضاع نشدن وباید به مشاوره خانواده برن یااینکه اسپری تاخیری بهشون پیشنهاد بدن یا انواع قرص های ویاگرا یا غیره بخورن که بتونن حسابی بترکونن تا اون دیگه نا نداشته باشن که به چیز دیگه ای فکر کنن چه برسه به سکس یا خیانت با کس دیگه ای...
الاغ با اون خریتش از خیلی ها بهتره
      
amir8531 مرد #29 | Posted: 25 Feb 2012 08:39
کاربر

 
بنظر من جامعه امروز ما تویه حالت گذر از سنت به مدرنیسمه ...
قدیمیا اگه مردا به زناو زنها به شوهراشون وفادار بودن بیشترش بدلیل باورهای مذهبی بود...
ولی الان با رفتاری که حاکمیت مدعی دینداری از خودش نشون داده و افزایش سواد و آگاهی مردم باورهای دینی کاملا تو جامعه کمرنگ یا منحرف شدن ... دیگه یه زن قبول نداره وقتی با مرد نامحرم صحبت میکنه ممکنه به گناه بیافته و مردهم نگاه از روی لذت به زن رو حرام نمیدونه ... که بنظرم خیلی هم خوبه!!!!
ولی جامعه ما تو راه آزادی تازه کاره و این میشه که نمیتونه تو آزادی رو کنترل کنه ...
من خانومی رو از نزدیک میشناسم که حجابش معمولیه ، نماز شب میخونه ، تمام ماه رمضون هم روزه میگیره ولی با داشتن شوهر ، دوست پسر داره و باهاش سکس میکنه درحد خون وخونریزی....و میگه قرائت من از دین این شکلیه !!!
هیچ فیلسوفی تا امروز هیچ روحانی را نکشته " در حالیکه روحانیون فلاسفه زیادی را کشته اند"
دنیس دیدرو
      
vampire15 مرد #30 | Posted: 26 Feb 2012 09:16
کاربر

 
تنوع چیه داداش من؟ اگه تنوع میخواد دیگه چرا ازدواج میکنه؟ این دوستمون (فایا) حرفه خیلی خوبی زد عامل خیانت همسرت خودت هستی.فقط بی توجهی تو یا مشکلاتی که در خانواده برای همسرت درست میکنی مثل قهر و دعوا و ... باعث میشه همسرت برای رفع نیازهای جنسی و عاطفی خودش به طرف کس دیگه بره.حالا چه زن و چه مرد
هیچ وقت هیچکس ندانست.
.
.
شاید شیطان عاشق حوابودکه به آدم سجده نکرد...:
      
صفحه  صفحه 3 از 88:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  85  86  87  88  پسین » 
سکس ضربدری و محارم انجمن لوتی / سکس ضربدری و محارم / چرا بعضی از خانومایی كه شوهر دارن به طرفه سكس با دوس پسر یا فامیلشو یا.. میرن؟

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا