انجمن لوتی
صفحه  صفحه 10 از 13:  « پیشین  1  ...  9  10  11  12  13  پسین »
مناسبتها

Ali Karimi | هفدهم آبان زادروز علی کریمی گرامی باد

 زن
#91   Posted: 7 Nov 2014 14:59


 3 Star

ارسالها: 5428
علی کریمی همچنان به عنوان یک ایرانی پرسپولیسی در دلهایمان جای دارد . با خود می گفتم آیا خواهد آمد روزی فوتبالیستی که چون سلطان علی پروین بزرگی کند ؟ ناچار شدم زمان را به دو قسمت کنم . سلطان علی پروین اسطوره ای ازگذشته ها و سلطان علی کریمی اسطوره ای مربوط به عصر حاضر است . گفتن و نوشتن در مورد علی کریمی جز تکرار هیچ نمی تواند باشد تنها همین را می گویم که اگر علی کریمی در برزیل و یا در آرژانتین رشد و نمو می یافت و پایه های ورزشش در آنجا ریخته می شد بی تردید پله و یا لئونل مسی دیگری در جهان متولد می گردید . تولدت مبارک مرد نیکی ها و کرامت ها ! تولدت مبارک جادوگر فوتبال ایران و آسیا و جهان علی کریمی نازنین . نقل از چند صفحه قبل .. نظر سال گذشته ...
و اما از امسال : علی آقا ! همچنان اسطوره ای همچنان بهترین و تکنیکی ترینی .. ولی ای کاش به جمع پرسپولیسی ها بر می گشتی و فوتبالت را در این تیم ادامه می دادی . هنوز هم می توانی . این هایی که من می بینم سایه هایی از تو هم نیستند . آخر چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است . فیلم بازیهای تو را اگر نشان دهند به غیر از موارد خاص و کوتاه که شاید روز روز تو نبوده در بیشتر زمانها مشخص می گردد که چرا به علی کریمی می گویند جادوگر ..اگر دفاعهای حریف شش جهت را می پوشاندند علی کریمی جهت هفتم و هشتم می ساخت گویی که پرواز می کرد و از حریف می گذشت . ای کاش کمک مربی تیم ملی نمی شدی ... امید وارم موفق باشی و موفق شوی ولی باز هم می گویم ای کاش به تیم بحران زده و بی تاکتیک و تکنیک پرسپولیس بر می گشتی تا این تیم جان دوباره ای گیرد .. بر می گشتی و نشان می دادی که اگر علی کریمی در زمین راه برود بهتر از آن است که عده ای در هوا بدوند . : یک مرد ایرانی پرسپولیسی
 
     
  
 زن
#92   Posted: 7 Nov 2014 17:54

 1 Star

ارسالها: 381
جادوگر دخترش هم به دنیا اومده اسمش هیماست
نازی عسیسیم

عاشقشم جادوگر
razeghi
 
     
  
 
#93   Posted: 7 Nov 2014 21:11


 5 Star

ارسالها: 10767
این کارهاست که علی کریمی را محبوب میکند تولدت مبارک تو عشق اول آخر منی مثل تو تو تاریخ نیست
مرادنگی یعنی این یعنی داش علی اخه همه دوسش دارند و بهش میگن داش علیimage free hosting


image hosting site no sign up


image hosting 10mb limitعلی کریمی در کنار بلندقدترین پسر ایران که در برنامه ماه عسل شرکت کرد. از بلندی قد خودش دچاره عارضه شده بود. مجری ازش پرسید چه آرزویی داری. گفت سه تا آرزو دارم. یکی اینکه سالم باشم. لپ تاپ داشته باشم. و علی کریمی رو از نزدیک ببینم. همون شب علی کریمی یه لپ تاپ براش خرید و رفت به دیدنش و گفت هزینه درمانتو هم میدم بری آلمان. هر سه تا آرزوشو برآورده کردupload gif from url
علی کریمی در جمع کودکان بی سرپرست

windows screen capture

post images

image hosting 10mb limit
Signature

خوش به حال مسافرکشان میدان آزادی که آزادانه فریاد میزنند: آزادی...
آزادی... آزادی... و عابران خسته میپرسند آزادی چند؟
و من عابری را دیدم که از راننده سوال کرد آزادی کجاست؟
راننده گفت: رد کردی... آزادی قبل از آنقلاب بود...
 
     
  
 مرد
#94   Posted: 8 Nov 2014 02:32


 1 Star

ارسالها: 90
تولدت مبارک بهترین بازیکن تاریخ ایران که قدر خودتو ندونستی!
از صمیم قلب برات آروزی بهترین هارو دارم!
 
     
  
 مرد
#95   Posted: 8 Nov 2014 09:54


 4 Star

ارسالها: 8963

مردی در تو ماند و افسانه شد
بر این روزگار نامردی به بار
ای تمام مردی


به قول قدیمی ها داش علی علـــــــــــی علـــــــــــــینه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
 
     
  
 زن
#96   Posted: 8 Nov 2014 09:58


 3 Star

ارسالها: 4603
منم علی کریمی رو خیلی دوست دارم فوتبالیست بزرگی بود.

تولدش مبارک
 
     
  
 مرد
#97   Posted: 8 Nov 2014 11:07


 0 Star

ارسالها: 27
یه روز تمام سهم ما از فوتبال، جادوگری بود که ۸ می پوشید...

بخاطر خلقت داش علی ازت ممنونیم خدا !

علی کریمی
بــوي بــــاران تـــازه مـي آيد
نکنـد بـوي چشم تر باشد...
 
     
  
 
#98   Posted: 8 Nov 2014 22:22


 5 Star

ارسالها: 10767

pic host
36 نکته از 36 سالگي جادوگرعلي کريمي 36 ساله شد تا ستاره تاريخ ساز پرسپوليس و فوتبال ملي اولين تولد خود را بعد از پايان دوران فوتبال سپري کند.


به گزارش "ورزش سه"، تلاش داریم 36 نکته از 36 سالگی او را از نکات شنیدنی و جذابی که احتمالا کمتر شنیده اید انتخاب کنیم:

1 نام اصلی او محمد علی کریمی پاشاکی و متولد شهرستان کرج در 17 آبان 1357، 4 روز بعد از 13 آبان 57 و کشتار دانشجویان در دانشگاه تهران بوده است.
2 بازی را در تیم نفت تهران شروع کرد و در این تیم از فرشید برادرش دستمزد کمتری می گرفت.
3 بعد از نفت به تیم سایپا رفت ودر سال 75 برای انجام خدمت سربازی به تیم فتح سپاه پاسداران رفت.
4 در کاپ سالنی سال75 برای اولین بار با علی دایی به صورت حریف بازی کرد ودر یکی از بازیهای مقابل دایی در طول بازی 3 بار به او لایی زد.
5 اصالت او و خانواده‌اش لاهیجانی است ودر این شهرستان خانه ای بزرگ به سبک معماری شرقی ساخته و در لاهیجان خانه او معروف ترین و زیباترین در نوع خود است.
6 در سال 1377 با تیم فتح به فینال فوتبال رمضان رسیده وحریف استقلال شد او ومرحوم بابک معصومی 2 ستاره فتح در این روز بودند ،فتح بازی را 7-4 برد ،تماشاگران استقلال او را که ستاره تیمش بود هو کردند واو بعد از به ثمر رساندن گلی دیگر به سمت تماشاگران رفت وبا حرکتی شبه سکوت مردان تماشاگر حریف را تحقیر کرد تا موج توهین به او بالا رود.
7 او که در این سال با استقلال قرارداد بسته بود با توهین تماشاگران استقلال قرارداد خود را که داخلی وبا فتح الله زاده منعقد شده بود را لغو کرد وبا یک میلیون بیشتر (به روایتی ) با 5 میلیون به پرسپولیس پیوست.
8 در فروردین 1377 ایویچ مرحوم سرمربی وقت تیم ملی در راه آمائه سازی تیم ملی برای جام جهانی 1998 فرانسه اعلام کرد درهای تیم ملی به روی همه باز است ،حمید خداداد(با احمد اشتباه گرفته شده است)دست او را گرفت وبعد از مشورت با حسین شمس مربی وقت تیم فتح او را به اردوی تیم ملی در بروجرد برد اما ایویچ که فهرست نهایی تیم ملی را به مسیولان فیفا داده بود از پذیرش او استنکاف ورزید.
9 در روز 22 شهریور 1377 برابر تیم پلی اکریل اصفهان در تهران برای اولین بار پیراهن تیم ملی را بر تن کرد این بازی را پرسپولیس با 2 گل مهدوی کیا وتک گل علبد زاده 3-0 برد وکریمی برای سرخ پوشان در پیستون چپ یکی از پست های مالوف آن زمان بازی کرد.
10 در روز 10 مهر 1377 برابر سایپا اولین گل خود را برای پرسپولیس زد وفردای آن روز توسط منصور پور حیدری سرمربی وقت تیم ملی اولین دعوت خود را به تیم ملی تجربه کرد.
11 روز 21 مهرماه 1377 در حالی که 19 سال و339 روز داشت برابر تیم ملی کویت اولین بازی ملی خود را تجربه کرد ودر بازیهای آسیایی 1998 بانکوک ستاره وپدیده تیم ملی بود وبرابر تیم ملی کویت در فینال اولین گل ملی خود را زد ایران در این بازیها قهرمان شد.
12 علی کریمی تا سال 1391 در تیم ملی ماند و128 بازی ملی انجام داد و38 گل ملی زد از حیث تعداد بازیهای ملی بعد از دایی ونکونام واز حیث گلهای ملی بعد از دایی وباقری رتبه سوم این عرصه را دارد.
13 در حالی که ستاره تیم پرسپولیس شده بود در 9 بهمن 1377 کاپیتان تیم ملی امید در دیدار مقابل تیم ملی امید روسیه شد اما در تورنمنت دان هیل ویتنام برابر میزبان زمانی که داور حکم به اخراج علی انصاریان را از میدان داد او به سمت (تورو کامیکاوا داور بازی رفت واو را هل داد ، کنفدراسیون فوتبال آسیا او را 2 سال محروم کرد اما بعدها این محرومیت را به یک سال تخفیف داد .
14 بعد از 57 بازی وزدن 18 گل پرسپولیس را در 5 خرداد 1380 ترک وبه تیم الاهلی امارات رفت این در حالی بود که در این مقطع از تیم های آتلتیکو مادرید اسپانیا و پروجای ایتالیا دعوت رسمی داشت.
15 در جام ملک حسین اردن در خرداد 1379 ستاره بازیها شد ،در جام ملتهای 2000 لبنان ،عملکردش چنگی به دل نزد وجلال طالبی او را در بیشتر بازیها نیمکت نشین کرد .
16 رفتن به تیم الاهلی وآمدن بلاژویچ به تیم ملی باعث شد که روند کارش رو به رشد شود در مقدماتی جام جهانی 2002 عملکرد او ودایی بهتر از دیگران بود ودر بازی ایران وایرلند که منجر به حذف ایران شد نیال کویین مهاجم باتجربه تیم ایرلند برای اولین بار به او لقب شعبده باز داد که در ایران جادوگر عنوان شد.
17 سال 1381 درفینال جام امیر در امارات 2گل از 3 گل تیم فوتبال الاهلی امارات را زد و ستاره این تیم شد.
18 در سال 1382 عنوان بهترین بازیکن خارجی لیگ امارات را به دست آورد.
19 در سال 1383 که بهترین سال فوتبالش بود ،با زدن 5 گل آقای گل جام ملتهای آسیا شد ودر پایان یک سال پر شور عنوان بهترین بازیکن سال 2004 آسیا را به دست آورد .
20 در همین سال بازدن 14 گل آقای گل لیگ امارات وبهترین بازیکن این لیگ شد.
21 در فصل 2005 تیم های ریال مادرید ،مارسی وبایر مونیخ به گواه نشریه کیکز خواهان پیوستن او به تیمشان بودند اما مدیر برنامه هایش خبر مذاکرن با تیم های هامبورگ،هرتابرلین،یونتوس ،آ.اس رم وبایرمونیخ را تایید کرد واو بالاخره به بایر رفت.
22در اولین سال حضور در تیم فوتبال بایر 25 بازی انجام داد که 25 بازی جواز بستن قراداداتوماتیک برای سال بعد بود ،اودر این مدت در خط میانی تیمی 25 بازی کرده وسپس سایر بازیها را به علت مصدومیت از دست دادکه بالاک،دمیکلیس،شواین اشتانگر،مهمت شول،وزی روبرتو را داشت.
23 سردبیر کیکر در ابتدای آن فصل نوشت کریمی برف مونیخ را نمیبیند وبه نحوی کنایی پیش بینی کرد که او در این کشور ناکام میشود.
24 بعد از جام جهانی روزهای بد او در جام جهانی 2006 از جمله تعویضش توسط برانکو ولگد زدن به وسایل نیمکت وسپس مصدومیت سبب شد بیشتر اوقات فصل در این تیم ذخیره باشد وسپس این تیم را ترک کرد.
25 در دوران 4 ساله برانکو در تیم ملی او ومهدوی کیا بهترین روزهای فوتبال خود را تجربه کردند اما پایان همکاری این 2 در تیم ملی به علت همان اتفاق بازی ایران -پرتغال در جام جهانی تلخ بود ،او در دوران هدایت قلعه نویی در تیم ملی روزهای خوب دوران برانکو را نداشت ودر دوران دایی که ابتدا به تیم ملی دعوت نمیشد وسپس وقتی به پرسپولیس برگشت وخوب کار کرد وعلی دایی دعوتش کرد این بار صرفا برای انتقام از عدم دعوت قبلی از برگشت به تیم ملی استنکاف ورزید.
26 در سال 2007 در حالی که موناکو مشتری پروپاقرصش بود اما ترجیح داد به منطقه برگشته در تیم القطر همبازی مارسل دسایی و کانیجیا شد ،در این تیم خوب کار کرد اما اختلافش باعث شد توسط کمیته المپیک قطر که مسیول انتقالات خارجی ها در لیگ این کشور است به تیم السیلیه برود.در این تیم تنها 2 بازی کرد وبا دعوت پرسپولیس به این تیم برگشت.
27 در سال 87 پرسپولیسی شد ابتدا افشیت قطبی او را نخواسته وجذب پایولو دی کارمو را به او ترجیح داد اما روحیه قطبی با درخشش فوق العاده کریمی و حضور 100 هزار تماشاگر در هفته هشتم لیگ برای تماشای بازی او عوض شد او در 6 بازی اول برای سرخها عالی کار کرد و5 گل زد ودایی به تیم ملی دعوتش کرد و آنچنان که گفتیم او نپذیرفت و...کریمی بعد از 2717 روز برای پرسپولیس برگشت او در هر 2 دربی که 1-1 تمام شد پرسپولیس را در دقایق پایانی یک بار با گل ویک بار با یک پنالتی که گرفت نجات داد.
28 در سال 87 وقتی مصدوم شد سرخپوشان از 18 امتیاز تنها 2 امتیاز گرفتند،در سال 88 عباس انصاری فرد او را جذب نکرد و2 جای خالی را به عادل کلاه کج وحوار ملا محمد داد. بعدها که او به استیل آذین رفت و عالی کار کرد ،انصاری فرد مورد انتقاد شدید واقع شده ،اعلام کرد که یک اراده مانع پیوستن او به پرسپولیس شده ومنظور او تلاشهای هدایتی واغوای کریمی بود.در این سال پرسپولیس 2-1 به استیل باخت وهر 2 پاس گل را کریمی داد ووقتی به اشتباه داور از زمین اخراج شد مقابل تماشاگران پیراهن از تن خارج کرده ،پیراهن زیر را نمایان کرد ،پیراهنی که متعلق به پرسپولیس فصل قبل بود ،سرخپوشان رسما درخواست بازگشت دادند که استیل نپذیرفت وسپس با آمدن دایی به عنوان سرمربی سرخها ، پروژه برگشت کان لم یکن شد.
29 سال 1389 آجورلو مدیر عامل تیم استیل آذین شد ،درگیری او با کریمی وادعای روزه خواری باعث اخراج او شد ،هدایتی مدیر تیم اخراج را برنتابید ،آجرلو رفتنی شد ،استیل پر ستاره ورشکست شد وبه لیگ یک سقوط کرد اما قبل از آن کریمی با درخواست فیلیکس ماگات ،سرمربی وقت شالکه بار دیگر این بار با یک قرارداد5 ماهه به بوندیس لیگا برگشت.
30 کریمی که درزمان دایی از تیم ملی کنار نشسته بود در زمان قطبی به تیم ملی برگشت اما همکاریش با قطبی نیمه کاره ماند،کریمی که یک بار در 18 مهر 87 وزمان دایی از تیم ملی رسما خداحافظ وسپس با رفتن او به تیم ملی برگشته بود ،در 2 تیر 1388 بعد از ناکامی تیم ملی در صعود به جام جهانی 2010 بار دیگر از تیم ملی خداحافظی کرد اما در سال 90 با حضور کی روش ودعوت او بار دیگر به تیم ملی برگشت.
31 آمار فوتبال باشگاهی حرفه ای او در تیم های فتح،پرسپولیس ،الاهلی امارات،بایرمونیخ آلمان ،القطر ،السیلیه ،استیل آذین ،شالکه وتراکتورسازی که شرحش را خواهیم داد با 407 بازی و150 گل باشگاهی شکل میگیرد.
32 در آستانه جام جهانی 2006 مجله فیفا پیش بینی کرد که او جزو 20 ستاره تاثیر گذار جام جهانی میشود که البته جام جهانی 2006 برای کریمی چالشی ناکام ونا به هنجار بود.
33 در سال 1390 بارفتن دایی از پرسپولیس به این تیم برگشت وسال خوبی راسپزی کرد وبا زدن 12 گل بهترین هافبک گلزن لیگ شداما سال دوم او یک سال توام بادرگیری بود در این درگیریها این بار رویانیان روبروی کریمی ایستاد ،او که در ابتدای فصل از العجمان قرارداد 1 میلیون دلاری داشت با پرسپولیس قرارداد سفید بست اما مدیریت او رفتاری خصمانه با او داشت وکریمی را عامل ناکامی این تیم عنوان کرد ،در فینال ناکام جام حذفی ودر روز 15 اردیبهشت 92 برای سومین بار از فوتبال خداحافظی کرده وبا طعنه اعلام کرد که فوتبال را برای امثال رویانیان میگذارد اما سپس با تیم تراکتور سازی بار دیگر به فوتبال برگشت ودر فینال جام حذفی این سال قهرمانی راتجربه کرد.
34 روز 29 تیر ماه سال 1393 در حالی که حرف از بازگشت او به پرسپولیس بود، رسما اعلام خداحافظی کرد.
35 با پرسپولیس صاحب 2 قهرمانی در لیگ ویک قهرمانی در جام حذفی شد ، با تیم تراکتور سازی قهرمان لیگ شد ، با تیم الاهلی قهرمان لیگ وجام حذفی امارات شد این 2 عنوان را با تیم فوتبال بایر مونیخ هم به دست آورد ،با شالکه قهرمان جام حذفی آلمان شد ،با تیم ملی به جام جهانی رفت وقهرمان بازیهای آسیایی شد.
36 بی گمان در حال حاضر بهترین عنصر انسانی فوتبال ماست، مردی که به جادوگر و مارادونای آسیا معروف است، روزی که پنجعلی در سال 1377 گفت او می‌تواند یکی از 3 بازیکن برتر دنیا باشد. این اظهار نظر احساساتی گونه را سخت عجیب حس کرده و آن را جدی نگرفتیم ،اگر انگیزه های 3 سال پایانی در وجود کریمی سالهای 81 تا 87 وجود داشت ،در سرنوشت او بسیار مثمر ثمر تر بود.
Signature

خوش به حال مسافرکشان میدان آزادی که آزادانه فریاد میزنند: آزادی...
آزادی... آزادی... و عابران خسته میپرسند آزادی چند؟
و من عابری را دیدم که از راننده سوال کرد آزادی کجاست؟
راننده گفت: رد کردی... آزادی قبل از آنقلاب بود...
 
     
  
 مرد
#99   Posted: 9 Nov 2014 02:28
SexyBoyارسالها: 8481
تولدت مبارک اسطوره دوست داشتنی
بی شک اگه یه روزی بگن فقط یه مرد ا تاریخ فوتبال ایران میتونید نام ببرید مطمئنم اسم تو، تو ذهن و قلب خیلیا میاد جادوگر


.What's life? Life is love
.What's love? A kissing
.What's kissing? Come here and I'll show you

Sexy
 
     
  ویرایش شده توسط: SexyBoy  
 زن
#100   Posted: 9 Nov 2014 16:09
andishmandارسالها: 24485
هفدهم آبان زادروز علی کریمی اسطوره زمین فوتبال و قهرمان مروت ، جوانمردی و سخاوت گرامی باد
هزار قصه نوشتیم بر صحیفه دل
هنوز عشق تو عنوان سر مقاله ماست
 
     
  ویرایش شده توسط: andishmand  
صفحه  صفحه 10 از 13:  « پیشین  1  ...  9  10  11  12  13  پسین » 
مناسبتها

Ali Karimi | هفدهم آبان زادروز علی کریمی گرامی باد


این تاپیک بسته شده. شما نمیتوانید چیزی در اینجا ارسال نمائید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2022 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA