خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
مناسبتها انجمن لوتی / مناسبتها /

۲۲ خرداد سالروز شهدای سبز گرامی باد


صفحه  صفحه 11 از 17:  « پیشین  1  ...  10  11  12  ...  16  17  پسین »
Prince مرد #101 | Posted: 12 Jun 2012 08:47


mmaryamm:
شما قدرت یک سایت رو به عهده گرفتید انقدر توهین و تهدید می کنید
وای به زمانی که قدرت یک حکومت رو به دست بگیرید

مثل این میمونه رفتی توی یه مجلس یا جایی که این روز رو گرامی بدارند بعد اونجا تو اون جمع یا بالای قبرشون بشینی بحث کنی و دنبال مدرک بگردی؟ ببین دوست عزیز هر چیزی جایی داره.. معنای آزادی رو اول یاد بگیرید بعد دنبالش باشید.

آزادی این نیست هرکاری دلت خواست بکنی.. هیچ کشوری توی سیاره زمین همچین چیزی نداره.. مثلا میگی کشور دموکراسی یا آزادیه بری تو مسجد موسیقی بزنی برقصی یا اینکه توی کلوب دیسکو بری قرآن بخونی.. چون آزادی اشکالی نداره هرکاری بکنی؟؟؟

دنبال بحث و این چیزا هستی فکر کنم خیلی از این تاپیک های جنبش سبز یا تاپیک های دیگه در قسمت سیاست هست برو اونجا مودبانه بحثتو بکن جوابتو شاید گرفتی و باهات هم بحث کردند ولی این قسمت ربطی به هیچگونه بحثی نداره بلکه فقط به احترام اون اشخاص کشته شده در راه آزادی گرامی میداریم و همه دور هم باشیم بدون هر بحثی!

ولی فقط ۲-۳ نفر اینجا ریختن که جو این تاپیک رو بهم بزنن من نمیدونم شما خودتون طرف اون رژیم هستید یا مخالف اون رژیم هستید ولی فقط میخواهید خودشیرینی کنید یا جو رو بهم بزنید.
عشق من عاشقم باش!
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

دل نه اجبار میفهمد نه نصیحت...
آنکه لایق دوست داشتن است را دوست می دارد.
      
mmaryamm زن #102 | Posted: 12 Jun 2012 08:56 | Edited By: mmaryamm
کاربر

 
Prince
پست من کاملا حذف شد
اولا ای کاش پست رو کامل می ذاشتید تا معلوم بشه من خطاب به چه کسی و در جواب چه حرفی این جمله رو گفتم
علاوه بر این برداشتن قسمتی از یک پست و نگذاشتنش به صورت کامل باعث برداشت غلط از ان می شود
دوما ادامه بحث و شروع توهین به وسیله معاون انجمن بوده نه بنده
وقتی که من عاشق شدم
شیطان به نامم سجده کرد!
آدم زمینی تر شد و
عالم به آدم، سجده کرد!
      
SexyBoy مرد #103 | Posted: 12 Jun 2012 08:58


mmaryamm:
دوما ادامه بحث و شروع توهین به وسیله معاون انجمن بوده نه بنده

.What's life? Life is love
.What's love? A kissing
.What's kissing? Come here and I'll show you

Sexy
      
nazaninsexyy زن #104 | Posted: 12 Jun 2012 09:43 | Edited By: nazaninsexyy
کاربر

 
شوق و اشک - جنبش سبز ، از شروع تا سرکوب


دلم می خواست زمان را به عقب باز می گرداندم…
نه برای اینکه آنهایی که رفتند را باز گردانم…
برای اینکه نگذارم آنها بیایند…!
      
nazaninsexyy زن #105 | Posted: 12 Jun 2012 09:46
کاربر

 
در گفتگوی جرس با خانواده عرب سرخی و نیلی: شرح “اعتصاب ملاقات” زندانیان بند ۳۵۰ اوین

جرس: صبح دوشنبه (22 خرداد) نزدیک به چهل نفر از زندانیان سیاسی بند 350 زندان اوین در اعتراض به محدودیت ها و افزایش برخوردهای غیرقانونی از حضور در سالن ملاقات خودداری کردند. آقایان ابوالفضل قدیانی، محسن میردامادی، فیض الله عرب سرخی، عبدالله مومنی، سید علیرضا بهشتی شیرازی، علیرضا رجایی، محسن محققی، رضا انصاری راد، عماد بهاور، بهمن احمدی امویی، محمد فرید طاهری قزوینی، امیرخسرو دلیرثانی، رضا بنی تبار، سیامک قادری، جعفر گنجی، محمد داوری، مزدک علی نظری، جواد علیخانی، مصطفی نیلی و مهدی خدایی از جمله زندانیان سیاسی هستند که در این اعتراض جمعی شرکت کردند.مریم شربتدار قدس، همسر فیض الله عرب سرخی عضو ارشد سازمان مجاهدین انقلاب، با ابراز نگرانی از شرایط حاضر در این زمینه به "جرس" می گوید: "متاسفانه امروز نتوانستیم آقای عرب سرخی را ملاقات کنیم. آقای عرب سرخی کسی نیست که از روی احساسات تصمیم بگیرد و واقعا نمی دانم چه رفتاری و برخوردی صورت گرفته که این زندانیان دست به اعتصاب ملاقات زده اند."

وی با اشاره به محرومیت های زندانیان سیاسی و خانواده هایشان از حقوق اولیه خود خاطرنشان می کند: "زندانیان سیاسی نه تنها جرمی مرتکب نشده اند و ناعادلانه در زندان بسر می برند، بلکه همان قوانین سازمان زندانها هم رعایت نمی شود و بخاطر همین دست به اعتراض و اعتصاب ملاقات زدند. ملاقات حضوری و مرخصی که نداریم. خود من برای درمان آقای عرب سرخی خیلی پیگیری کردم اما بی نتیجه بود. الان ایامی است که سالروز شهادت هدی صابر است و این حرکت اعتراضی در حقیقت یادآور این است که با همین بی توجهی ها و مشکلات او به شهادت رسید. چند نفر که مشکلات جسمانی داشتند و باید سریع تحت درمان قرار می گرفتند، بخاطر اینکه با دستبند و پای بند می خواستند آنها را به بیمارستان ببرند، آنها موافقت نکردند و مقاومت کردند. خب، اینها مشکلاتی است که عزیزان ما با آن دست به گریبان هستند و واقعا اینگونه برخوردها انسانی نیست."

فاطمه نیلی، خواهر مصطفی نیلی فعال دانشجویی دربند هم که امروز موفق به ملاقات برادر خود نشده است، در این زمینه می گوید: "تعدادی از زندانیان سیاسی بند 350 بخاطر حق و حقوق طبیعی خود که از آن "محروم" هستند اعتصاب کردند و به سالن ملاقات نیامدند. در حالیکه این زندانیان اساسا جرمی مرتکب نشده اند و ناعادلانه در زندان بسر می برند و از سوی دیگر حقوق اولیه آنها هم رعایت نمی شود. از تلفن، ملاقات حضوری، مرخصی و ...محروم هستند. مثلا برادرم در این مدت دو سال و اندی که در حبس بوده، اصلا نتوانسته به مرخصی بیاید. الان شش ماه است که ملاقات حضوری نداده اند و زمانی هم که می دهند هر جور که خودشا میلشان باشد می دهند. یعنی بعضی از اعضای خانواده نمی توانند به ملاقات حضوری بروند و تبعیضات زیادی است. چند نفری هم که به تازگی می توانستند تماس تلفنی داشته باشند، دو ماه است که تلفنشان کاملا قطع شده است. خیلی از زندانیان سیاسی هم مشکلات جسمانی دارند و نیاز به پیگیری پزشکی دارند اما هیچ توجهی به این مسئله نمی شود. حدود چهل و پنجاه نفر تا آنجایی که من متوجه شدم به سالن ملاقات نیامدند. تنها دو، سه نفر از زندانیان که از شهرستان آمده بودند و مادرانشان بی تابی کردند به دیدن خانواده اشان آمدند، اما اکثریت بر سر حرف خود بودند و به ملاقات نیامدند."

خواهر نیلی می افزاید: "از ساعت نه صبح تا دو بعد ازظهر در آنجا ماندیم تا ببینیم چه می شود. خود مسئول زندان به خانواده ها گفت بروید پیش دادستان من نمی توانم کاری برای شما انجام دهم. بعد که ما گفتیم اصلا دادستان را نمی توانیم ملاقات کنیم به ما گفت من خودم ساعت نه شب دادستان را دیدم. ما هم گفتیم والله تا الان به ما ملاقات نداده اند، شما حداقل یک ملاقات از ایشان برای ما بگیرید. جلوی ما به دادستان زنگ زدند و بعد به ما گفتند که دادستان می گوید "من نه وقت ملاقات به شما می دهم و نه به آنجا می آیم". این هم دادستان که اصلا برای خانواده ها ارزشی قائل نمی شود."

هفته پیش خانواده های 46 زندانی سیاسی بند 350 زندان اوین در نامه ای خطاب به دادستان با یادآوری عرف جاری و آیین نامه اداره زندان های کشور برای زندانیان، تاکید کرده اند که در تبعیضی آشکار توسط شخص شما حقوق قانونی و انسانی از فرزندان، همسران، پدران، مادران، و بستگان بیگناه ما که به صرف حق گویی و مبارزه با تقلب و دروغ در بند به سر می برند سلب شده است.

در بخشی از این نامه آمده است:

" آقای دادستان!
إِیّاکَ وَ الظُّلْمَ مَنْ لا یَجِدُ عَلَیْکَ ناصِرًا إِلاَّ اللّهَ عَزَّوَجَلَّ
بترس از ستم بر کسانی که در برابرت یاوری جز خدا ندارند.
آقای دادستان، ما برای عزیزان خود خواسته هایی فراتر از همه حقوقی که سایر زندانیان از آن برخوردارند و تا پیش از تصدی شما در مورد زندانیان سیاسی بعد از انتخابات به بند 350 حتی در این زندان به رسمیت شناخته می شد، نداریم. آیا در کشوری که مدعی اجرای عدل اسلامی است اینها انتظاری گزافه است؟..."
همسر عرب سرخی در ادامه می افزاید: "خانواده ها زندانیان سیاسی با مشکلات زیادی روبرو هستند و پیگیری های آنها به نتیجه ای نمی رسد. خانواده هایی که به دادستانی مراجعه می کنند اصلا نمی توانند دادستان را زیارت کنند. پرونده آقای عرب سرخی هم که در دست سپاه است و معلوم نیست تصمیم گیرنده چه کسی است؟!"

دوشنبه هفته گذشته به علت تعطیلی، خانواده ها و زندانیان سیاسی از ملاقات محروم بودند و در این روز که روز پدر نامیده می شد، زندانیان سیاسی حتی از حق تماس تلفنی با خانواده خود محروم بودند. این در حالی است که این محدودیت ها و فشارهای غیرقانونی تنها برای زندانیان سیاسی که ناعادلانه و غیرقانونی در حبس بسر می برند است و در خصوص زندانیان غیر سیاسی اعمال نمی شود.

خانم شربتدار قدس با تاکید بر اینکه ظلم پایدار نیست، اظهار داشت: "حتی در روز پدر هم نگذاشتند که این زندانیان با خانواده خود تماس بگیرند. امروز نزدیک هشت ماه می شد که نوه ام پدربزرگش را ندیده بود و با یک ذوق و شوقی به سالن ملاقات آمده بود اما بعد از این وضعیت خیلی حالش بد شد و گرفته و افسرده برگشت. مادر همسرم هم که مادر دو شهید است آنچنان از این وضعیت ناراحت شد که رفت پیش مامور اطلاعاتی که در سالن ملاقات بود و به او گفت به رئیس خود بگو که من هیچوقت کسی را نفرین نکرده ام اما الان از ته دل می گویم که به خدا می سپارم تا هر بلایی می خواهد بر سرتان بیاورد. بخدا من از نفرین این مادر سالخورده دو شهید تنم لرزید. مطمئن هستم که اینجور نمی ماند. من امروز در سالن ملاقات هم گفتم "دیدید که شاه ظلم کرد و سرنوشتش چه شد." ظالم هیچگاه نمی ماند، بالاخره ما به قیامت که اعتقاد داریم، شاید الان قدرت در دست آنها باشد و نتوانیم کاری کنیم اما قطعا روزی باید پاسخگو باشند و این روزها به پایان می رسد."

دلم می خواست زمان را به عقب باز می گرداندم…
نه برای اینکه آنهایی که رفتند را باز گردانم…
برای اینکه نگذارم آنها بیایند…!
      
nazaninsexyy زن #106 | Posted: 12 Jun 2012 09:58
کاربر

 
کلیپی برای جنبش سبز


دلم می خواست زمان را به عقب باز می گرداندم…
نه برای اینکه آنهایی که رفتند را باز گردانم…
برای اینکه نگذارم آنها بیایند…!
      
amir8531 مرد #107 | Posted: 12 Jun 2012 11:55
کاربر

 
فکر میکنم یکی از عزیزانی که با شلیک گلوله مستقیم از بالای پایگاه بسیج (مقداد) جونشو از دست داد
علی حسن پور بود که ندیدم اسمی ازش آورده بشه ...
همون مرد میانسالی که جمجمه اش شکافته شد و جنازه اش بعد ۱۰۰ روز در اختیار خانواده اش قرار داده شد
و تنها جواب سپاه به همسرش این بود :
حقش بود کشته بشه ...!!!
یادشون گرامی .. همه شهدایی که نقاب از چهره پلید حکومت جمهوری اسلامی انداختن...
هیچ فیلسوفی تا امروز هیچ روحانی را نکشته " در حالیکه روحانیون فلاسفه زیادی را کشته اند"
دنیس دیدرو
      
abidar مرد #108 | Posted: 12 Jun 2012 12:53
کاربر

 
یادتمام شهدای آزادی ایران مبارک باد
ولی ایکاش ملت ایران اینقدر فراموش کار نبود وهمه چیز و زود فراموش نمی کرد انگار نه انگار اتفاقی افتاده
      
patrol6921 مرد #109 | Posted: 12 Jun 2012 15:05
کاربر
 
یاد و نام شهدای جنبش همیشه سبز همیشه سبز و جاودان باد
خود را فدا کنم بهتر از آنست که دیگران را نابود کنم
      
setare2 زن #110 | Posted: 12 Jun 2012 15:22
کاربر

 
جرس: یک ماه پیش در آستانه فرا رسیدن خرداد ماه، محسنی اژه‌ای در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اعلام کرد که بر اساس اسناد سازمان پزشکی قانونی کشور، مرگ هاله سحابی و هدی صابر، عادی بوده و هیچ کس مقصر نیست. این اظهارات در شرایطی بیان شد که پیش از این،چهار شاهد کشته شدن هاله سحابیبا حضور در دادگاه، شهادت خود رادر باره آنچه که در روز تشییع پیکر عزت الله سحابی دیده بودند، اعلام کردند و همبندی‌های هدی صابر نیز در نامه‌ای به دادستان،شهادت دادند که او در زندان مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. همچنین در واکنش به اظهارات سخنگوی قوه قضائیه، تقی شامخی همسر هاله سحابی در گفت‌و‌گویی با وب سایت کلمه،اعلام کرد که پرونده هنوز در دادگاه باز است و شاهدان قتل هالهدر دادگاه حاضر شده و شهادت خود را اعلام کرده‌اند. حامد منتظرییکی از شاهدان ضرب و شتم هاله سحابی بوده است که شهادت خودرا در دادگاه به صورت کتبی و شفاهی با قسم به قرآن اعلام کرده است
      
صفحه  صفحه 11 از 17:  « پیشین  1  ...  10  11  12  ...  16  17  پسین » 
مناسبتها انجمن لوتی / مناسبتها / ۲۲ خرداد سالروز شهدای سبز گرامی باد

این تاپیک بسته شده. شما نمیتوانید چیزی در اینجا ارسال نمائید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا