خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
مناسبتها انجمن لوتی / مناسبتها /

Ali Karimi | هفدهم آبان زادروز علی کریمی گرامی باد


صفحه  صفحه 6 از 13:  « پیشین  1  ...  5  6  7  ...  12  13  پسین »
maryy مرد #51 | Posted: 7 Nov 2012 12:20
کاربر
 
علی کریمی
علی کریمی خم شد تا در عکس نباشد!!

موقع حضور سرزده احمدی‌نژاد در تمرین تیم ملی فوتبال علی کریمی به هنگام گرفتن عکس خم شد تا به وضوح در عکس نباشد ...

بارها ثابت کرده که علی کریمی یعنی مردی از جنس ملت ...


نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #52 | Posted: 7 Nov 2012 12:22
کاربر
 

هنر همیشه در آفرینش یک اثر هنری نیست.ریشخند(پوزخند،نیشخند،تلخخند) علی کریمی را باید داوینچی نقاش می کشید.فوتبالی نیستیم ولی شرافت که این حرفها حالیش نیست.ماییم و سر تعظیم به شرافت شررر فوتبال ایران.به افتخار علی کریمی


نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #53 | Posted: 7 Nov 2012 12:22
کاربر
 
علی کریمی
جادوگر نارنجک را قایم کرد تا تیم ملی از یک مشکل بزرگ نجات پیدا کند !!


فکرش را بکنید اگرنارنجکی با این حجم در چنین مسابقه مهمی ممنفجر می شد چه پیامدهای منفی میتوانست برای فوتبال ملی ما داشته باشد.بازی باکره شمالی درمرحله مقدماتی جام جهانی 2006 را یادتان هست؟

جادوگر اینجا دست به یک عملیلت انتحاری زده وسراغ یک نارنجک عمل نکرده می رود که روی چمن افتاده وخوشبختانه برای خنثی کردن آن نیازی به ابزارخاصی نیست.خدارا شکر که سازنده نارنجک های بازی دیشب ناشی بوده وگرنه الان باید منتظرجریمه های فیفا وای اف سی می ماندیم.

از زبان یکی از شاهدان ماجرا: ب.ا. : من تو جایگاه روبروی همون جا بودم واقعا از ترس داشتم سکته میکردم که یه موقع اتفاقی براش نیفته ..
حتی خود مامور نیروی انتظامی هم جرات نمیکرد به نارنجک نزدیک بشه ...


نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #54 | Posted: 7 Nov 2012 12:24
کاربر
 
علی کریمی
در منطقه محروم پیشوای ورامین، در موسسه‌ای به نام «خانه سازندگان فردا» حدود ۱۲۰ نفر زندگی می‌کنند. از بچه‌های بی‌سرپرست گرفته تا سالمندان. این مجموعه هیات امنایی دارد که متشکل از افراد خیر، تحصیل کرده و اساتید دانشگاه‌ است.

بین اعضای هیات امنا، یک فوتبالیست نیز به صورت افتخاری حضور دارد. شرط حضورش این بود که کسی متوجه نشود آنجا فعالیت می‌کند اما یکی دیگر از اعضای این موسسه خیریه، نام او را افشا کرد.

این فوتبالیست کسی نیست غیر از علی کریمی. برنج سالیانه این موسسه را تامین می‌کند. کمک‌های نقدی، پوشاک و تهیه کولر برای آن منطقه بسیار گرم از دیگر اقدامات کریمی است.

به گفته بیژن معتمدی، علی کریمی همچنین رختشوی خانه مدرن و بسیار گرانقیمتی را نیز خریداری کرده و به این موسسه اهدا کرده است.

غیر از ارسال کمک، هر وقت فرصت کند سری به آنجا می‌زند و با بچه‌ها، فوتبال گل کوچک بازی می‌کند. ماجراهای مشابه فراوانی در زندگی علی کریمی وجود دارد که همه آن‌ها توسط دیگران افشا شده است.


نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #55 | Posted: 7 Nov 2012 12:26
کاربر
 
علی کریمی
حرف های تند دایی خطاب به رویانیان؛
ˈامثال ♥ علی کریمی و من در فوتبال می مانند اما تو رفتنی هستیˈ
وی تاکید کرد: این آقایانی که یک مرتبه در فوتبال پیدای شان می شود و دایه مهربان تر از مادر می شوند، به جز راهنمایی و رانندگی در جای دیگری هم کسی آنها را دیده است !؟
دایی افزود:مسلمانی و اعتقاد داشتن به ریش نیست، بلکه به ریشه است. من از يک من ريش تو نمي‌ترسم. شما آمده‌اي کهکشان به راه انداخته‌اي تا براي خودت تبليغ کني، ببینید علی دایی از کجا و چگونه به پرسپولیس آمده است ، ولی این فرد توسط بنده خدا به این تیم آورده شد. آن بنده خدا برود تو هم رفتني هستي،
اما امثال علي دايی و ♥ علی کريمی در اين کشور مي‌مانند و همیشه هواداران پرسپولیس آنها را دوست دارند.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن، گفت: این اقا اصلا گذشته ای ندارد که من بخواهم آن را یادآوری کنم، در حالیکه همه گذشته من را به خوبی می دانند. آدم باید ریشه داشته باشد و به مردم " دروغ " نگوید.
دایی خاطرنشان کرد: در حالیکه پرسپولیس به من بدهکار است، مدیر عامل آن به دنبال قهرمانان المپیک می رود و آنان را برای خودنمایی جذب می کند.

دایی در خصوص پول های هزینه شده در باشگاه پرسپولیس، گفت: سئوال من از این آقا این است که شمایی که مدیر دولتی هستید و همیشه از بی پولی پرسپولیس گفته اید از کجا این همه پول به باشگاه آورده اید.
وي ادامه داد: بايد يک خرده معرفت داشته باشيد و مرد باشيد. ادعا مي‌کنيد فوتبال ما ناپاک است و مي‌خواهيم جلوي خيلي چيزها بايستيم. نمي‌توانيد علي کريمي و علي دايي را خراب کنيد.
دایی خاطرنشان کرد: خجالت نمی کشند که این حرف ها را بیان می کنند.
من و ♥ علی کریمی ♥ در دل مردم خواهیم ماند.
واقعا تاسف می‌خورم شمایی که دو روز است به فوتبال آمده‌اید و اصلا به عمرتان ورزشگاه ندیده بودید می‌آیید شال قرمز می‌پوشید و طرفدار پرسپولیس می‌شوید.
آیا کسی انان را پیش از این یک بار با پرچم قرمز در ورزشگاه دیده بود !؟؟
مشکل ورزش ما همین است که افراد سیاسی و غیر فوتبالی به آن می‌آیند.

مرسی آقای دایی .. ولی علـی فقـط کـریمـی .. ♥نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #56 | Posted: 7 Nov 2012 12:27
کاربر
 
علی کریمی
احسان علیخانی در مصاحبه با رادیو پرسپولیس :
من کریمی رو یک بار از نزدیک دیده ام ، همون زمانی که آرزوی یکی از مهمان های برنامه ماه عسل من رو برآورده کرد. از شهرستان اومده بود و آرزوش بود کریمی رو از نزدیک ببینه که علی اومد و باهم خوش و بشی داشتن . ولی این رو دارم قاطعانه میگم بزرگترین اشتباه کادر فنی پرسپولیس کنار گذاشتن کریمی است . حداقل بازیکنیه که هممون میتونیم ادعا بکنیم تو پرسپولیس بازی کرده
و همیشه از جون مایه گذاشته حتی تو همین فصل . من اون عکس العملش رو تایید نمیکنم ولی آدمه ، پرسپولیسیه واقعیه ، از باخت تیمش ناراحت شده نمیتونه سرش رو بندازه بره تو رختکن . ممکنه داد بزنه ... ما نمیتونیم یک فوق ستاره فوتبالمون رو به همین راحتی کنار بزاریم . نمیتونیم یه همچین ستاره ای تو فوتبالمون نام ببریم که هواداراش تو اینترنت واسش فیلم درست کنن و با کریس رونالدو مقایسه اش کنن . من خیلی دیدم تو استادیوم تو بعضی بازی ها هوادار به غیرت و تعصب بازیکنا ایراد میگیره ولی بجاش کریمی رو تشویق میکنه . چون میدونن این آدم اگر تیمش باخته تمام توانش رو خرج تیمش کرده . کریمی باهوشه ، مثل اواخر زمان علی پروین که با وجود اضافه وزن مشهود و اینکه مربی تیم بود 15 دقیقه آخر میومد تو زمین و 2 تا پاس گل به فرشاد پیوس میداد و بازی رو به نفع پرسپولیس در می آورد . البته علی کریمی خیلی آماده تر از اون دوران علی پروین هست . علی کریمی 2 تا پاس تو درش به 100 تا کار دیگه ای که خیلی ها می کنن می ارزه . علی کریمی رو ما راحت به دست نیاوردیم اینو باید بفهمیم . من علی کریمی رو از بازی فتح و استقلال تو جام رمضان فوتسال دیدم . پرسپولیسی بودنش رو دیدم همه ما تکنیکش رو دیدیم . به همه دنیا پز دریبلای علی کریمی رو دادیم . از دریبلاش به گتوزو و سیدرف آث میلان و دریبلایی که تو آلمان و کشورهای عربی زده تا همین دریبلایی که تو این بازی آخر ایران و قطر زد رو دیدیم که عادل فردوسی پور مجبور شد تکرار کنه بابا راس میگن بهش میگن جادوگر آسیا . بهترین فوتبالیست فوتبال ماست...


نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #57 | Posted: 7 Nov 2012 12:27
کاربر
 
علی کریمی
* رفیق دردهای بابک معصومی

وقتی علی کریمی را به جرم آب خوردن در ماه رمضان از باشگاه استیل آذین اخراج کردند، معصومی در مصاحبه‌ای گفت: «مردم باید بدانند زمانی که پزشکان از من قطع امید کرده بودند، فقط علی کریمی بود که با سخاوتش مثل همیشه تمام هزینه‌های بیمارستان مرا پرداخت کرد. با هزینه او از یک اتاق عمومی به اتاق اختصاصی رفتم و تمام هزینه‌های مربوط به درمانم را هم او پرداخت کرد.»

تا قبل از این مصاحبه معصومی، کسی از این ماجرا مطلع نبود. جالب آنکه بسیاری از مسئولین ورزش بار‌ها با حضور در بیمارستان، مقابل دوربین‌های تلویزیونی و عکاسان رسانه‌ها، وعده کمک به معصومی را داده بودند. اما پس از پخش ویدئو‌ها در تلویزیون و چاپ عکس‌ها، وعده‌های خود را فراموش کردند.
کریمی وعده‌ای نداد. بی‌سر و صدا و به دور از دوربین‌ها فقط به آنچه احساسات انسانی‌اش ایجاب می‌کرد، عمل کرد. او حتی قصد داشت معصومی را برای معالجه به آمریکا بفرستد اما شرایط ادامه درمان در ایران مهیا شد.

البته بابک معضومی پس از درمان و بهبودی از این دنیا رفت ..
اما کاپیتان تیم ملی فوتسال و همینطور مردونگی علی کریمی در حق هم تیمی سابقش هیچوقت فراموش نمیشه ..


نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #58 | Posted: 7 Nov 2012 12:28
کاربر
 
علی کریمی
نامه سرگشــاده مهــرداد پولادی به هواداران:
از رویانیان عاجزانه خواهش میکنم هیچ تخفیفی در جریمه و تنبیه من لحاظ نکند اما نماد غیرت و تعصب پرسپولیس را به تیم برگرداند.
بازگشت کریمی مانند جریان دوباره خون در رگهای پرسپولیس خواهد بود.
-------------------------------------------------
درود به شهامت و شرف و غیرتت ♥ مهـــــرداد ♥


نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #59 | Posted: 7 Nov 2012 12:29
کاربر
 
علی کریمی
عـــاشــقـتـیم چون وقتی به جانباز جنگ رسیدی گفتـی :
بازي با توپ كجا... بازي باجون كجا... ♥


نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #60 | Posted: 7 Nov 2012 12:29
کاربر
 

ســـه ســال پیـش در چنـین روزی پرسپولیس به مصاف استیل آذین رفت و با نتیجه 2-1 شکست خورد ..
امــا تنهـا نکتـه ای که در 9 آبان 88 بـرای هوادارن پرسپولیس بـاعث خوشحـالی بـود، دیدن عـلی کریمی با پـیراهن پرسپولیس بـود ..
علی کریمی که در استیل آذین توپ میزد پس از اخراج، با خارج کردن پیراهن تیم استیل، بـا پیـراهـن تیـم محبوبش 'پــرسپـولیـس' و در میان تشویق هوادان زمین را ترک کـرد ..
حـال کـه پـس از سـه سـال باز هم کریمی را از پوشیدن پیراهن تیم محبوبش محروم کرده انـد و در میان نتایج بــد تیم پرسپولیس، تنها دلخوشی هواداران پرسپولیس دیدن مجدد پـیراهن پرسپولیس بـر تــن علی کریمی هست ..
' عـــاشــقـتـیم چون وقتی در تیم استیل آذین اخراج شدی،
با پیراهن پرسپولیس از زمین خارج شـدی ... ♥ '


نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
صفحه  صفحه 6 از 13:  « پیشین  1  ...  5  6  7  ...  12  13  پسین » 
مناسبتها انجمن لوتی / مناسبتها / Ali Karimi | هفدهم آبان زادروز علی کریمی گرامی باد

این تاپیک بسته شده. شما نمیتوانید چیزی در اینجا ارسال نمائید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا