انجمن لوتی
صفحه  صفحه 2 از 3:  « پیشین  1  2  3  پسین »
موسیقی خارجی

Country Music | موسیقی کانتری

 زن
#11   Posted: 1 Jul 2012 15:04


 3 Star

ارسالها: 4603
زندگی اولیه و شروع حرفه اش

قسمت دوم بیوگرافی
خانم هیل در Ridgeland, Mississippi به دنیا آمد که در شمال جکسون،می سی سی پی هست.او زمانی که بسیار کوچک (نوزاد) بود به فرزندی پذیرفته شد و اسمش را اودری فیت پری گذاشتند.
او در نزدیکی شهر استار که در 25 مایلی خارج از جکسون،می سی سی پی هست بزرگ شد.خانواده ای که او را بزرگ کردند ،2 پسر هم داشتند و فیت در خانواده ای مذهبی و مسیحی پرورش یافت.

استعداد صدای هیل خیلی زود مشخص شد و در اولین اجرای عمومیش در یک مهمانی غذا در 4-H زمانی که او 7 سال داشت اجرا کرد.
در سال 1976 چند روز قبل از تولد 9 سالگیش او در کنسرت الویس پریسلی در State Fair Coliseum در جکسون می سی سی پی حضور داشت و عمیقا این کنسرت او را تحت تاثیر گذاشت.با گذشت زمان او بزرگ شد و در زمان نوجوانی او در کلیسا های محلی مرتب اجرا میکرد.
او در 17 سالگی باند موسیقی تشکیل داد که در نمایشگاههای عمومی و محلی مهارتهای کابویی ها می نواختند.
او در کالجی در Hinds Community College در ریموند می سی سی پی حضور داشت ،او با گروهی که the Hinds Connection نام داشت اوقاتش را به سر می برد و در آن زمان او برای زندانیان حومه Hinds آهنگ Amazing Grace را اجرا کرد.

او در سن 19 سالگی مدرسه را ترک کرد و به نشویل رفت تا به دنبال رویایش یعنی یک خواننده کانتری شدن برود.در همان روزهای اولش در نشویل او آزمایش هنرپیشگی برای خواننده پشت صحنه ربا مک انتایر Reba McEntire را داد اما موفق نشد که شغلش را نگه داره
او بعد از محدود کردن فروش تی شرت ، به عنوان یک منشی در بنگاه انتشارات موسیقی مشغول به کار شد.او همچنین در مک دونالد فروشی نیز کار میکرد اما در این کار نیز موفق نبود. خانم هیل درباره آن زمان میگه: "سیب زمینی سرخ کردن،همبرگر درست کردن،صندوق دار شدن من همه این کارها را انجام دادم،من متنفر بودم از این کارها"

در سال 1988 او با مدیر عامل انتشارات موسیقی Daniel Hill ازدواج میکنه.2 سال بعد او جستجویی برای مادر اصلی خودش میکنه و سرانجام او را ملاقات می کنه و او با مادرش ارتباط داشت تا سرانجام مادرش از دنیا میره.

یک روز یکی از همکاران هیل می بینه فیت داره با خودش آهنگ می خوانه و زود رییس کمپانی انتشارات موسیقی او را تشویق می کنه تا یک خواننده آزمایشی برای بمبگاه انتشارات موسیقیشون بشه.او کارش را با خواندن صدای پشتیبان خواننده Gary Burr تکمیل می کنه خواننده ای که اغلب آهنگ های جدیدش را در Bluebird Cafe نشویل اجرا میکرد.
در طول یکی از اجراها Bob Saporiti یکی از مدیر عاملان شرکت Warner Bros. Records در آدینس او حضور داشت و تحت تاثیر صدای زیبای هیل قرار گرفت و تصمیم گرفت با او قرارداد موسیقی امضا کنه.
مدت کمی بعد از انتشار اولین آلبوم هیل ،او ازدواجش را شکسته و در حال از بین رفتن دید.او و Daniel Hill در سال 1994 از هم جدا شدند.
 
     
  
 زن
#12   Posted: 1 Jul 2012 15:11


 3 Star

ارسالها: 4603
حرفه موسیقیش:

قسمت سوم بیوگرافی

آلبوم اول او Take Me as I Am نام داشت ( سال 1993 ) آلبوم او موفق های زیادی کسب کرد.او اولین خواننده زن کانتری شد که در این 30 ساله تونسته بود موقعیت شماره 1 برای 4 هفته پیاپی برای آهنگ Wild One در جدول حفظ کنه
آهنگ "Piece of My Heart او نیز در بین بهترین آهنگهای کانتری رفت.آلبوم او در مجموع 3 میلیون نسخه فروش داشت
آلبوم دوم او . It Matters to Me بود که در سال 1995 عرضه شد و موفقیت دیگری برای او کسب کرد و بیش از 3 میلیون نسخه فروش داشت.
5 امین آهنگ آلبوم او I Can't Do That Anymore نام داشت و توسط خواننده نام آشنا یعنی Alan Jackson نوشته شده بود.

در بهار 1996 او توری با تیم مک گرا گذاشت،در آن زمان تازه هیل با تولید کننده قبلیش نامزد کرده بود ( Scott Hendricks ) و تیم نیز با نامزدش به هم زده بود.تیم و فیت خیلی سریع جذب هم شدند و شروع به عشق + بازی و کار کردن با هم کردند.بعد از اینکه هیل باردار شده بود آنها در 6 اکتبر 1996 با هم ازدواج کردند.آنها 3 دختر با هم دارند . Gracie Katherine متولد 1997 - Maggie Elizabeth متولد 1998 و Audrey Caroline متولد 2001
یکی از نکات جالب ازدواج آنها این هست که پس از ازدواج با هم، این زوج موفق حتی بیش از 3 روز متوالی از هم جدا نبودند.

بعد از انتشار دومین آلبوم هیل او 3 سالی از دنیای موسیقی دور بود تا به خانوادش برسه.او سپس با آهنگی که با تیم خواند و It's Your Love نام داشت 6 هفته در جدول بهترین آهنگها قرار داشت و آکادمی موسیقی کانتری و انجمن موسیقی کانتری به هر دو جوایز دادند.

خانم هیل در سال 1998 به کار خود ( خوانندگی ) برگشت و آلبومی به نام Faith عرضه کرد.آهنگ زیبای This Kiss او بهترین آهنگ کانتری شد و برای اولین بار نیز در بین بهترین خواننده های سبک پاپ قرار گرفت.آلبوم او بیش از 6 میلیون فروش داشت.

او سپس آهنگ Breathe را عرضه کرد که سبب شد او در بین بهترین های بیلبورد قرار بگیره و آلبوم او در نهایت در بین بالاترین از جدول تمام سبکها باشه حتی بالاتر از آلبوم "ماریا کری" و "سویج گاردن".آهنگ Breathe رتبه شماره 2 بهترین آهنگ جدول بیلبورد را کسب کرد.
در نهایت آلبوم او سه جایزه گرمی را از آن خود کرد: 1 -جایزه بهترین آلبوم کانتری 2-بهترین همکاری کانتری با صدا 3-بهترین اجرای خواننده زن کانتری

سال 2000 سال پر مشغله تری برای او بود،علاوه بر تور موفقی که با شوهرش داشت.او در بسیاری از برنامه های تلویزیونی مثل شبکه Cbs - پشت صحنه موسیقی در Vh1 - فستیوال VH1 Divas 2000 - Grammy Awards و Academy Awards اجرا داشت ،همچنین در Super Bowl
او در بسیاری از مجلات عکس انداخت و برای فیلم Dr. Seuss یعنی How the Grinch Stole Christmas آهنگ Where Are You Christmas را خواند.
او با این آهنگ باز در جدول بهترین آهنگهای کانتری راه یافت و برنده بهترین خواننده زن در فستیوال CMA شد.

او در سال 2001 آهنگ بسیار زیبای There You'll Be را برای فیلم Pearl Harbor خواند که در آلبوم There You'll Be: The Best Of Faith Hill قرار گرفت.
او در سال 2002 آلبوم Cry را به بازار عرضه کرد.این آلبوم او موفقیت آلبوم قبلش را کسب نکرد ولی به هر حال یک جایزه گرمی و 3.7 میلیون نسخه فروش داشت.
یک آهنگ از آلبوم او یعنی Baby You Belong به عنوان تم آهنگ فیلم Lilo & Stitch انتخاب شد.


 
     
  
 زن
#13   Posted: 2 Jul 2012 21:01


 3 Star

ارسالها: 4603
بیوگرافی دیکسی چیکس

پرفروش ترین گروه زن در تاریخ موسیقی آمریکا

فروش بالای آلبوم "پیمودن راه طولانی تر"، "دیکسی چیکس" را به پرفروش ترین گروه زن در تاریخ موسیقی آمریکا تبدیل کرده است.

در سال ۱۹۸۹ دو خواهر تگزاسی -امیلی رابینسون و مارتی مگوایر- به همراه دو دوست دیگر خود - لورا لینچ و رابین لین میئسی-، گروه "دیکسی چیکس" را در شهر دالاس (ايالت تگزاس) تشکیل دادند.
موضوع ترانه اصلی آلبوم جدید "دیکسی چیکس" پاسخی به واکنش های جامعه آمریکا به نقطه نظرات سیاسی این گروه است.

ناتالی مئینز نیز در سال ۱۹۹۵ به این گروه پیوست و پس از جدا شدن لورا و رابین، به خواننده اصلی آن تبدیل شد.
منتقدان قدرت صدای ناتالی مئینز و تبحر امیلی و مارتی در نواختن سازهای زهی - که پایه اصلی موسیقی کانتری است-، را علت استقبال عمومی از کارهای آنها می دانند. دو آلبوم قبلی این گروه هم، جزء پرفروش ترین های موسیقی کانتری بودند.

در عین حال به رغم علاقه زیاد طرفداران این موسیقی - که معمولاً از ساکنان روستایی مناطق جنوبی و غربی آمریکا هستند-، انتقاد صریح ناتالی مئینز از جورج بوش در کنسرتی در لندن، باعث شد تا بسیاری از این افراد که از حامیان سنتی محافظه کاران هستند، گروه "دیکسی چیکس" را تحریم کنند.

ناتالی در آستانه آغاز جنگ عراق، در سخنانی ضمن انتقاد از سیاست های کشورش، از این که آقای بوش از ساکنان ایالت تگزاس است ابراز شرم کرده بود.

بلافاصله پس از این سخنان، محافظه کاران آمریکایی که طرفداران اصلی آقای بوش هستند، "دیکسی چیکس" را گروهی غیرمیهن دوست و خائن نامیدند و به تحریم گسترده آثار آنها پرداختند.

هزاران رادیوی محلی در سرتاسر آمریکا که رسانه اصلی پخش موسیقی کانتری هستند هم، به کارکنان خود دستور دادند تا از اجرای کارهای "دیکسی چیکس" خودداری کنند. در عین حال، اعضای این گروه نیز، در طول سه سال گذشته بارها به مرگ تهدید شده اند.

در واکنش به سخنان ناتالی مئینز، آقای بوش در مصاحبه ای با اشاره به آزادی بیان در آمریکا گفت که اعضای "دیکسی چیکس" آزادند تا هر چه می خواهند بگویند، ولی هشدار داد که آزادی یک مسیر دو طرفه است و انتقادهای این گروه می تواند به قیمت از دست دادن طرفدارنشان تمام شود.

جورج بوش پیش از رسیدن به مقام ریاست جمهوری آمریکا، یکی از طرفداران موسیقی "دیکسی چیکس" بود و همیشه از این گروه دعوت می کرد که در ابتدای مسابقات تیم بیس بال "تگزاس رنجرز" - که در مالکيت آن سهيم بود-، سرود ملی کشور را اجرا کنند.

اما ناتالی مئینز در مصاحبه اخیر خود با لاری کینگ که از شبکه تلويزيونی سی ان ان پخش شد، گفت از سخنان خود متاسف نیست و از ديگر سیاست های آقای بوش به خصوص عملکرد او در زمان توفان کاترینا انتقاد دارد.

اعلان عمومی سه دختر تگزاسی

موضوع ترانه اصلی آلبوم جدید "دیکسی چیکس" پاسخی به واکنش های جامعه آمریکا به نقطه نظرات سیاسی این گروه است.

این ترانه "برای خوب بودن آماده نیستم" نام دارد و مضمون شعر آن استواری اعضای گروه بر نظرات سیاسی خود و انتقاد از تهدید به مرگشان، می باشد.
به رغم فروش بالای آلبوم "پیمودن راه طولانی تر"، هنوز بسیاری از ساکنان مناطق روستایی و حاشیه ای نسبت به "دیکسی چیکس" نظر مساعدی ندارند.
ناتالی مئینز در مصاحبه اخیر خود گفت از سخنان خود متاسف نیست و از ديگر سیاست های آقای بوش به خصوص عملکرد او در زمان توفان کاترینا انتقاد دارد

این گروه قرار است ماه آینده در چند شهر آمریکا و کانادا به اجرای کنسرت بپردازد. در حالی که همه بلیت های کنسرت های تورنتو و برخی از شهرهای آمریکایی مانند فیلادلفیا به فروش رفته، ولی عدم استقبال ساکنان برخی از شهرهای جنوبی و غربی آمریکا باعث شده تا برگزار کنندگان به لغو یا انتقال محل اجرای برنامه به سالن های کوچک تر، اقدام کنند.


اهنگ هلاشونو هم قرار میدم
 
     
  
 مرد
#14   Posted: 4 Jul 2012 10:24

 1 Star

ارسالها: 1373
هنک ویلیامز

هنک ویلیامز(به انگلیسی: Hank Williams) (زاده ۱۷ سپتامبر ۱۹۲۳ - ۱ ژانویه ۱۹۵۳) خواننده-ترانه‌سرای آمریکایی بود که به نماد موسیقی کانتری و یکی از تاثیرگذارترین نوازندگان و ترانه‌سرایان قرن بیستم بدل شد.[۱] او از پیشگامان سبک هانکی تانک بود و ترانه‌های پرفروش بسیاری داشت و شیوه و سبک اجرایش به شهرتش می‌افزود. ترانه‌های او پشتوانهٔ اصلی موسیقی کانتری هستند و بعضی از مهمترین ترانه‌های موسیقی پاپ هم اثر اوست. مرگ زودهنگامش در بیست و نه سالگی در افزایش شهرتش نقش داشت. پسرش، رندال هنک ویلیامز جونیور، دخترش، جتی ویلیامز و نوه‌هایش هانک ویلیامز سوم، هالی ویلیامز، و هیلاری ویلیامز همه خوانندگان حرفه‌ای هستند.

[ویرایش توسط نازنین

دلیل :پاک شدن لینکها
 
     
  
 مرد
#15   Posted: 14 Jul 2012 12:07


 4 Star

ارسالها: 8724
آهنگ بسیار زیبای Tim McGraw به نام Better Than I Used To Be
Tim McGraw - Better Than I Used to Be Lyrics
I know how to hold a grudge
I can send a bridge up in smoke
And I can't count the people I've let down, the hearts I've broke
You ain't gotta dig too deep
If you wanna find some dirt on me
I'm learning who you've been
Ain't who you've got to be
It's gonna be an uphill climb
Aww honey I won't lie

I ain't no angel
I still got a still few more dances with the devil
I'm cleanin up my act, little by little
I'm getting there
I can finally stand the man in the mirror I see
I ain't as good as I'm gonna get
But I'm better than I used to be

I've pinned a lot of demons to the ground
I've got a few old habits left
There's one or two I might need you to help me get
Standin in the rain so long has left me with a little rust
But put some faith in me
And someday you'll see
There's a diamond under all this dust

I ain't no angel
I still got a still few more dances with the devil
I'm cleanin up my act, little by little
I'm getting there
I can finally stand the man in the mirror I see
I ain't as good as I'm gonna get
But I'm better than I used to be

I ain't no angel
I still got a still few more dances with the devil
But I'm cleanin up my act, little by little
I'm getting there
I can finally stand the man in the mirror I see
I ain't as good as I'm gonna get
But I'm better than I used to be


Mp3 192 kB / Size: 5 mB


Tim McGraw - Better Than I Used to Be


راز دلم را فقط تو میدانی و دلت
گوشه ای از قلبت پنهان دار دوستت دارم هایم را
*ای عشق*
***M***
 
     
  ویرایش شده توسط: ALI2012  
 مرد
#16   Posted: 14 Jul 2012 12:10


 4 Star

ارسالها: 8724
آهنگ بسیار زیبای گروه Train به نام Feels Good At FirstTrain - Feels Good At First Lyrics
teach me a full
and i’d teach you to sing
when lives keeps stealing your melody
around your finger i’ll be a string
i will forget everything i know
about love, i don’t know, about love
sure feels good at first

i’d learn to dance if you promise not to laugh
and i’ll end up in a cast
for falling over
and you can’t get mad when some girl you think i have
puts a story in your head
when i hardly know her so
about love, i don’t know, about love
sure feels good at first

ooh, every spring needs a honey bee that stings
some things can’t change
ooh, every fire get too close and it reminds you
things can change in love
but sure feels good at first

for every heartbreak, there’s a sermon to be said
and this pastor in my head, preaching to the choir
don’t get me wrong cause it’s too soon to decide
but the same in my first rodeo when my heart spent road down town
in love, i don’t know, about love
but sure feels good at first

ooh, every arm kalescome, that you forgotten
some things can’t change
ooh every frost some live and some are lost
things can change in love
but sure feels good at first

na na na na na, mmmmmm
na na na na na, mmmmmm

but sure felt good at first


Mp3 256 kB / Size: 6 mB

Train - Feels Good At First

راز دلم را فقط تو میدانی و دلت
گوشه ای از قلبت پنهان دار دوستت دارم هایم را
*ای عشق*
***M***
 
     
  ویرایش شده توسط: ALI2012  
 
#17   Posted: 16 Feb 2013 22:05


 1 Star

ارسالها: 1310

Bret Michaels ft. Miley Cyrus - Nothing to Lose


۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰Download Links
_________________________________________________________________________________

 
     
  ویرایش شده توسط: amin137398  
 
#18   Posted: 16 Feb 2013 22:28


 1 Star

ارسالها: 1310

Hank Williams - I'm So Lonesome I Could Cry


۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰Download Links
_________________________________________________________________________________

 
     
  
 
#19   Posted: 16 Feb 2013 23:59


 1 Star

ارسالها: 1310

Brad Paisley - Then


۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰Download Links
_________________________________________________________________________________

 
     
  
 
#20   Posted: 17 Feb 2013 22:24


 1 Star

ارسالها: 1310

Roger Miller - King of the Road


۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰Download Links
_________________________________________________________________________________

 
     
  ویرایش شده توسط: amin137398  
صفحه  صفحه 2 از 3:  « پیشین  1  2  3  پسین » 
موسیقی خارجی

Country Music | موسیقی کانتری

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید
رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
DMCA/Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2022 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites

RTA