خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
ورزش انجمن لوتی / ورزش /

Persepolis FC | باشگاه پرسپولیس


صفحه  صفحه 15 از 105:  « پیشین  1  ...  14  15  16  ...  104  105  پسین »
maryy مرد #141 | Posted: 23 May 2012 08:42
کاربر
 
maryy:
سلام به دوستان پرسپولیسی

امروز اومدم یه چندتا عکس و والپیپر زیبا از کاپیتان محبوب پرسپولیس زلزله بزارم

به امید اینکه امشب روزش باشه و جلوی عربها آبرو داری کنه

با معرفت فوتبال ایران شماره ۸ کاپیتان علی کریمی

نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #142 | Posted: 23 May 2012 08:46
کاربر
 
maryy:
سلام به دوستان پرسپولیسی

امروز اومدم یه چندتا عکس و والپیپر زیبا از کاپیتان محبوب پرسپولیس زلزله بزارم

به امید اینکه امشب روزش باشه و جلوی عربها آبرو داری کنه

با معرفت فوتبال ایران شماره ۸ کاپیتان علی کریمی

نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #143 | Posted: 23 May 2012 08:48
کاربر
 
maryy:
سلام به دوستان پرسپولیسی

امروز اومدم یه چندتا عکس و والپیپر زیبا از کاپیتان محبوب پرسپولیس زلزله بزارم

به امید اینکه امشب روزش باشه و جلوی عربها آبرو داری کنه

با معرفت فوتبال ایران شماره ۸ کاپیتان علی کریمی

نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #144 | Posted: 23 May 2012 08:53
کاربر
 
maryy:
سلام به دوستان پرسپولیسی

امروز اومدم یه چندتا عکس و والپیپر زیبا از کاپیتان محبوب پرسپولیس زلزله بزارم

به امید اینکه امشب روزش باشه و جلوی عربها آبرو داری کنه

با معرفت فوتبال ایران شماره ۸ کاپیتان علی کریمیبا امید اینکه از این عکسها خوشتون اومده باشه مرسی از همتون ایشالا که امشب پرسپولیس
سربلندمون کنه.آمین
نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
roohiiii مرد #145 | Posted: 26 May 2012 07:45
کاربر

 
رویانیان: باقی مانده قرارداد بازیکنان را نمی دهم


رویانیان: باقی مانده قرارداد بازیکنان را نمی دهم/ همه شان را بیرون می کنم...
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با انتقاد شدید از بازیکنان این تیم به خاطر شکست برابر الاتحاد گفت : امکان دارد کسر قرارداد بازیکنان از 20 درصد به 30 درصد افزایش پیدا کند. محمد رویانیان افزود: کم کاری بسیاری از بازیکنان پرسپولیس برابر الانحاد واضح بود.
وی افزود: شاید این بازیکنان مراقب ساق پاهای خود بودند تا مصدوم نشوند و بتوانند با تیم های بعدی خود قرارداد ببندند. خداراشکر که قرارداد همه شان هم تمام شده است و از این تیم می روند.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به جریمه 20 درصدی قرارداد بازیکنان این تیم گفت: من قبل از بازی در دبی به آنها گفتم اگر الاتحاد را ببرید 10 هزار دلار پاداش به شما می دهم و گذشته را هم فراموش میکنم، اما اگر ببازید باقی مانده قراردادتان را نمی دهم. جریمه 20 درصدی را هم فعلا برای احتیاط اعلام کردم و ممکن است تا 30 درصد جریمه افزایش پیدا کند.
رویانیان با اشاره به قانون سقف قرارداد گفت: متاسفانه مدیریت های اشتباه در فوتبال ما قیمت بازیکنان را بسیار بالا برده است. قراردادهای بازیکنان را اگر به پول تومان حساب کنید میلیاردی و اگر به ریال حساب کنید تیلیاردی شده است!
وی ادامه داد: بازیکنانی که ما با آنها صحبت کرده ایم درخواست های میلیاردی دارند و من مجبورم با آنها قراردادهای پشت پرده ببندم. این 400 میلیون سقفی که گذاشته اند بر چه اساسی است ، این الکی است. مگر می شود فقط گفت 400 میلیون و انتظار اجرایی شدن داشت؟ آیا ساز و کار آن را فراهم کرده اید؟ چه کسی باید بازیکنان را به این سمت هدایت کند؟ منه مدیرعامل قرارداد بالاتر از سقف می بندم و تخلف می کنم ، آن وقت آقای دلالی که تخلف می کند راست راست می گردد و هیچ کس به او کاری ندارد ، چرا من باید سرم پایین باشد؟ این سیستم درست است؟ همه باید قرارداد پشت پرده ببندند و من هم می بندم.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بدون اشاره به نام بازیکنان در خصوص کم کاری آنان گفت: شاید خیلی مراقب پاهایشان بودند که برای امضای قرارداد با تیم هایشان در فصل جدید مشکلی نداشته باشند. هه شان قراردادشان تمام شده است الحمدالله ، به جای آنها بازیکنانی که برای خرید مد نظرم است آورده ام و کارشان تمام شده، دو سه تا از بهترین بازیکنان خارجی را هم گزینش کرده ام و کار جدیدی هم که امسال کرده ام این است که یک تعداد جوان را هم می خواهم به پرسپولیس اضافه کنم و خودم آنها را تربیت کنم به تیم اضافه کنم.


ﺍﺯ ﺗﻨﻬﺎﯾﯿﻢ ﺭﺍﺿﯽ ﻧﯿﺴﺘﻢ . . .
ﻭﻟﯽ ...
ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﻫﺎ ﻧﯿﺴﺘﻢ . . . .
      
maryy مرد #146 | Posted: 26 May 2012 07:55
کاربر
 

رويانيان مذاکره با دايي را تکذيب کرد/ پرسپولیس با دنیزلی تا پایان فصل آینده قرارداد دارد و او فصل آینده هدایت تیم پرسپولیس را بر عهده خواهد داشت


مدير عامل باشگاه پرسپوليس ضمن تکذيب مذاکره با ابراهيم زاده و دايي از حضور پرسپوليس در روز دوشنبه و ادامه همکاري با او خبر داد و گفت: وقتي برخي بازيکنان بعد از شکست مقابل الاتحاد با بي تفاوتي مي خنديدند، شکست بزرگتر و تلخ تري از باخت برايم رقم خورد.محمد رويانيان در خصوص مسائل مختلف باشگاه پرسپوليس از جمله وضعيت سرمربي فصل آينده اين تيم ضمن بيان مطلب فوق گفت: زماني که من مسئوليت باشگاه پرسپوليس را بر عهده گرفتم اميد زيادي داشتم تا پرسپوليس قهرمان رقابت هاي جام حذفي شود، اما متاسفانه اين اتفاق نيفتاد. ما با صرف هزينه هاي زياد از جمله با آوردن دنيزلي و بازيکناني نظير مهرداد پولادي، آسمير آودوکيچ و ايمون زايد، خواستيم تا با حضور قدرتمندانه در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا ناکامي هاي هاي فصل جاري را به نوعي در رقابت هاي ليگ برتر جام حذفي جبران کنيم. بر همين اساس من هدف اصلي خود را قهرماني در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا قرار داده بودم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس تصريح کرد: ما بازيهاي آسيايي را قدرتمندانه شروع کرديم اما ضربه اصلي را با تساوي با تيم الغرافه در تهران خورديم و بعد از آن نيز شکست مقابل تيم الهلال عربستان در ورزشگاه آزادي باعث شد ضربه سهمگين ديگري به ما وارد شود.

وي افزود: ما اگر الغرافه را شکست مي داديم و يا حتي مقابل الهلال مساوي مي کرديم مي توانستيم به عنوان تيم سرگروه به مرحله بعد رقابت ها صعود کرده تا در مرحله يک هشتم نهايي با شکست تيمي مانند بني ياس امارات در ورزشگاه آزادي به جمع 8 تيم برتر رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا صعود کنيم و پس از آن با فرصتي که در اختيار ما قرار مي گرفت با ساختن تيمي جديد و به مراتب قدرتمندتر از تيم قبل قهرماني در ليگ قهرمانان آسيا را هدف بگيريم.

رويانيان تصريح کرد: از بازي با تيم الغرافه در ورزشگاه آزادي ضعف و اشکالات برخي بازيکنان و همچنين اشکالاتي که در کادر فني وجود داشت نمود پيدا کرد و باعث شد تا ما از هدف اصلي خود تا حدود زيادي دور شويم، اما اين موضوع باعث نشد نااميد شويم، چون با شکست تيم الشباب توانستيم به عنوان تيم دوم گروه خود صعود کنيم.

مديرعامل پرسپوليس ادامه داد: من پس از شکست الشباب در اردوي تيم حاضر شدم و به بازيکنان گفتم اگر تيم الاتحاد عربستان را شکست داده و به مرحله بعد صعود کنيد،به هر کدام از شما 10 هزار دلار پاداش مي دهم اما براي آنها قسم نيز خوردم که اگر از تيم الاتحاد شکست بخوريد و از گردونه رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا حذف شويد هر چقدر طلب مالي از باشگاه پرسپوليس داشته باشيد را به شما نخواهم داد و آن را بلوکه مي کنم. ضمن اينکه بين 20 تا 30 درصد از مبلغ قراردادهايتان جريمه خواهيد شد.

وي در همين خصوص افزود: با اين وجود متاسفانه شاهد بوديم که پرسپوليس با شگفتي مقابل الاتحاد شکست خورد. البته اشتباهات داوري، نداشتن تمرکز و انسجام بين بازيکنان و کادر فني از دلايل اصلي ديگري بود که باعث شد تا ما بازي را در زمين الاتحاد به اين تيم واگذار کنيم.

رويانيان خاطرنشان کرد: با شکست مقابل الاتحاد و حذف از رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا تلخ ترين نتيجه ممکن براي من رقم خورد. اما وقتي که برخي از بازيکنان پرسپوليس بعد از شکست مقابل الاتحاد با بي تفاوتي مي خنديدند، شکست بزرگتر و تلخ تري براي من رقم خورد که بهتر است در اين خصوص بيش از اين چيزي نگويم.

مدير عامل باشگاه پرسپوليس تاکيد کرد: 20 تا 30 درصد جريمه بازيکنان کمترين حقي است که من و هواداران پرسپوليس بر گردن بازيکنان داريم. بايد نسبت به طرحي نو و ساختن پرسپوليسي جديد بينديشيم، بايد با دنيزلي نيز جدي تر صحبت کنم تا بتوانيم پرسپوليسي شايسته و قدرتمند را در فصلي که پيش رو داريم براي هواداران به نمايش بگذاريم.

وي در پاسخ به اين پرسش که مذاکراتي بين مسئولان باشگاه پرسپوليس با دايي و ابراهيم زاده براي هدايت اين تيم در فصل آينده رقابت هاي ليگ برتر صورت گرفته، تاکيد کرد: من وجود چنين مذاکراتي را تکذيب مي کنم. ما با هيچ فردي براي هدايت پرسپوليس در فصل آينده مذاکره نکرده ايم چون با دنيزلي تا پايان فصل آينده قرارداد داريم و او فصل آينده نيز همچنان هدايت تيم پرسپوليس را بر عهده خواهد داشت.

وي در خاتمه در خصوص بازيکناني که از پرسپوليس جدا خواهند شد و يا به اين تيم خواهند پيوست نيز گفت: دنيزلي دوشنبه به ايران مي آيد، ما هر گونه مذاکره اي که با بازيکنان انجام مي دهيم بر اساس نظر دنيزلي است و او در خصوص نقل و انتقالات بازيکنان تصميم نهايي را مي گيرد. در حال حاضر قرارداد بسياري از بازيکنان پرسپوليس به پايان رسيده اما جدايي و تمديد نشدن 60 درصد از بازيکنان تيم قطعي است. مطمئن باشيد پس از حضور دنيزلي، تا پايان هفته جاري ليست بازيکناني که از تيم جدا خواهند شد و يا جذب مي شوند را اعلام خواهيم کرد

نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
roohiiii مرد #147 | Posted: 26 May 2012 10:32
کاربر

 
بنگر: از بچگی پرسپوليسی بودم/ اگر سپاهان پيشنهاد میداد قطعا میماندم
محسن بنگر مدافع 32 ساله سپاهان تصميم نهايی خود را برای جدايی از اين تيم گرفته و سال آينده به طور حتم در پرسپوليس بازی خواهد كرد. اين در حالی است كه به نظر میرسد باشگاه سپاهان خيلی راحت بازيكنانش را از دست میدهد و شايد چند مهره تاثيرگذار تيم اصفهانی هم سال آينده در اين تيم نباشند. با اين حال سپاهانیها در سالهای اخير ثابت كردهاند كه چنين اتفاقاتی نمیتواند مانع از موفقيت آنها شود. مصاحبه بنگر در مورد جدايی از سپاهان را میخوانيد و او به سوالات خبرنگار سايت گل پاسخ داد.نمیخواهی تكليفات را مشخص كنی؟
تكليف من روشن است و الان هم در مسافرت هستم. هيچ عجله ای برای تصميمگيری ندارم چون تيمم را انتخاب كرده ام.
منظورت پرسپوليس است؟
بله. من تصميم قطعیام را گرفتم و پرسپوليس را انتخاب كردم.
جدايی از اين سپاهان سخت نيست؟
باشگاه سپاهان هيچ تلاشی برای حفظ من انجام نداد و من هم حق داشتم به پيشنهادهای ديگرم فكر كنم. هواداران سپاهان هم نبايد از من ناراحت باشند در ضمن از وقتی بحث جدايی من به ميان آمد باشگاه هيچ تلاشی انجام نداد و فقط برخی از هواداران تماس گرفتند و گفتند كه از سپاهان نروم.
اين حرفهای تو بهانه نيست، واقعا اگر پيشنهاد میداد از اين تيم جدا نمیشدی؟
خير. مطمئنا باشيد حتی اگر يك پيشنهاد كوچولو هم میدادند در سپاهان میماندم. متاسفانه آنها تلاشی نكردند و من هم تصميم گرفتم كه به پرسپوليس بروم. به هر حال پرسپوليس تيم بزرگ و مردمی است و يكی از دلايل حضورم در اين تيم بودن آقای رويانيان است.
میگويند پول ميلياردی از پرسپوليس گرفتی.
مطمئن باشيد اينطور نيست و من به اندازه سقف قرارداد از پرسپوليس پول میگيرم.
فكر میكنی پرسپوليس فصل آينده چه شرايطی در ليگ برتر داشته باشد؟
مسوولان باشگاه دنبال اين هستند كه يك تيم خوب را برای فصل آينده تشكيل بدهند. من مطمئنم پرسپوليس میتواند مدعی قهرمانی باشد و اميدوارم با پرسپوليس قهرمانی در ايران را تجربه كنم. بازيكنان سپاهان هر جا كه بروند دنبال قهرمانی هستند.
تو از بچگی پرسپوليسی بودي؟
ما 4 برادريم كه 2 نفر پرسپوليسی و 2 نفر استقلالی هستيم. من از بچگی پرسپوليسی بودم.
برای تماشای بازیهای اين تيم به استاديوم میرفتی؟
خير، زياد فرصت نمیشد و خودمان سرگرم فوتبال بازی كردن بوديم.
دوست داری چه شمارهای را در پرسپوليس برتن كنی؟
پوشيدن پيراهن پرسپوليس افتخار بزرگی است و شماره پيراهن چندان برايم مهم نيست.
نظرت در مورد مصطفی دنيزلی چيست؟
دنيزلی مربی بزرگی است و من دوست دارم كار كردن با او را تجربه كنم.
راستی سيدجلال هم قرار است به پرسپوليس بيايد؟
من با حسينی حرف زدم و او گفت كه دوست دارم فصل آينده هم در كنار هم باشيم. من اميدوارم كه سيدجلال هم در نهايت پرسپوليسی شود.


ﺍﺯ ﺗﻨﻬﺎﯾﯿﻢ ﺭﺍﺿﯽ ﻧﯿﺴﺘﻢ . . .
ﻭﻟﯽ ...
ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﻫﺎ ﻧﯿﺴﺘﻢ . . . .
      
King05 مرد #148 | Posted: 27 May 2012 09:48
کاربر

 

رويانيان:حضور سه بازيکن درپرسپوليس قطعي شد
مدير عامل باشگاه پرسپوليس با نام بردن از سه بازيکني که حضور آنها در تيم پرسپوليس قطعي شده، نظرش را در خصوص وضعيت تمديد قرار داد علي کريمي اعلام کرد و گفت: دوست دارم فصل آينده علي کريمي جديدي را ببينم.
محمد رويانيان در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص بازيکناني که حضور آنها در پرسپوليس قطعي شده و همچنين تمديد قرار داد علي کريمي ضمن بيان مطلب فوق گفت: من شخصا به علي کريمي علاقه زيادي دارم و پرسپوليس قدرتمندي که براي فصل آينده خواهيمساخت نياز دارد که يک کاپيتان ششدانگ و مقتدر داشته باشد، به همين دليل قصد داريم که علي کريمي را در پرسپوليس حفظ کنيم.
وي درهمين خصوص تاکيد کرد: اما من لازم مي دانم که قبل از تمديد قرارداد وي در خصوص برخي از مسائل مهم با علي کريمي صحبت کنم. شايد در حال حاضر گفتن اين حرف درست نباشد که اگرفردي عليه باشگاه و خود من صحبت کند ناراحت نمي شوم ، البتهبازيکنان نيز در برخي از موارد حق دارند اما بايد بدانند که گفتن هر حرفي درست نيست چون انسجام و همدلي تيم را بهم مي زند که نتيجهاين موضوع را دررقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا ديديد.
مدير عامل باشگاه پرسپوليس تاکيد کرد: من براي فصل آينده انتظار يک علي کريمي جديد را دارم.
رويانيان در خصوص ادامه همکاري با دنيزلي نيز خاطر نشان کرد: دنيزلي مربي پرسپوليس بوده و قرارداد وي با ما 18 ماهه است که هنوز فقط 6 ماه از آن گذشته است. قرار است دوشنبه دنيزلي به ايران بيايد و پس از آن من با وي جلسه اي داشته باشم.
وي تصريح کرد: دراين جلسه او بايد قول قهرماني به من بدهد و بابت اين موضوع حتما دل من را قرص و محکم کند، چون پرسپوليسي که در فصل آينده در رقابتهاي ليگ برتر و جام حذفي حضور پيدا مي کند ديگر تيمي است که مربوط به خود ماست و ما آن را بسته ايم.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس در همين خصوص تاکيد کرد: از همه چيز مهمتر اين است که هواداران پرسپوليس فصل سخت و زجرآوري راپشت سر گذاشته و قلبشان شکسته شده است بنابراين وظيفه ماست که با کسب عنوان قهرماني در فصل آينده رضايت آنها را جلب کرده و باعث شادي دلهايشان شويم.
مديرعامل باشگاه پرسپوليس در خصوص بازيکناني که تا اين لحظه حضور آنها در تيم پرسپوليس براي فصل آينده قطعي شده است، گفت: تا اين لحظه ايمون زايد قرارداد خود را تمديد کرده و محمد قاضي نيز با ما قرارداد امضا کرده است، ضمن اينکه با محسن بنگر نيز به توافق نهايي رسيده ايم و او را به طور قطعي پرسپوليسي بدانيد.
از چی بگم از حالم خودم از فردام بگم دست بردار
منو توو این حاله خودم بذارو برو دست بردار
از تو نه از خودم پرم تو این حال خوبم ترکم کن
دنیا خارم کرد دنیا قانعم کردم دنیا درکم کن
      
maryy مرد #149 | Posted: 28 May 2012 13:05 | Edited By: maryy
کاربر
 
تیم محبوب به این میگن ، عشق است ♥♥پرسپولیس♥♥
برخی از طرفداران پرسپولیس

حامد بهداد : پرسپولیس
کامبیز دیرباز : پرسپولیس
پژمان بازغی : پرسپولیس
حمید فرخ نژاد : پرسپولیس
مرتضی احمدی : پرسپولیس
احسان علیخانی : پرسپولیس
تهمینه میلانی : پرسپولیس
مهراوه شریفی نیا : پرسپولیس
زنده یاد خسرو شکیبایی : پرسپولیس
داود رشیدی : پرسپولیس
سیروس گرجستانی : پرسپولیس
حمید ماهی صفت : پرسپولیس
مجید صالحی : پرسپولیس
هادی ساعی : پرسپولیس
فاطمه گودرزی : پرسپولیس
ساعد هدایتی : پرسپولیس
لاله صدیق : پرسپولیس
سیاوش خیرابی : پرسپولیس
مهران مدیری : پرسپولیس
امین حیایی : پرسپولیس
محمدرضا گلزار : پرسپولیس
الناز شاکردوست : پرسپولیس
نیکی کریمی : پرسپولیس
نیوشا ضیغمی : پرسپولیس
مهدی سلوکی : پرسپولیس
لیلا اوتادی : پرسپولیس
حمید لولایی : پرسپولیس
رضا شفیعی جم : پرسپولیس
سعید پیردوست : پرسپولیس
رامبد جوان : پرسپولیس
فرزاد فرزین : پرسپولیس
محسن یگانه : پرسپولیس
شادمهر عقیلی : پرسپولیس
بابک جهانبخش : پرسپولیس
رضا صادقی : پرسپولیس
حسین مخته : پرسپولیس
شهاب رمضان : پرسپولیس
عرفان ( خواننده رپ ) : پرسپولیس
مهدی مقدم : پرسپولیس
مازیار فلاحی : پرسپولیس
کامران و هومن : پرسپولیس و پرسپولیس
رضایا : پرسپولیس
آرمین 2afm : پرسپولیس
فرزاد حسنی : پرسپولیس
حسین رفیعی : پرسپولیس
رضا رشیدپور : پرسپولیس
فرشید منافی : پرسپولیس
مریم حیدرزاده : پرسپولیسنه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #150 | Posted: 29 May 2012 08:59
کاربر
 

رضا نورمحمدی:پرسپولیس بازیکن میخواد نه...

درباره حضورش در لیست دنیزلی برای ادامه همکاری با قرمز‌پوشان اظهار داشت: از وقتی که پیراهن پرسپولیس راپوشیدم هیچ وقت به فکر این نبودم کهچرا برای پرسپولیس به میدان رفتم یا خیر، چون همیشه به دنبال موفقیت این تیم بودم و آنچه در توان داشتم با تمامتلاشم به معرض نمایش گذاشتم.
وی افزود: خدا را شکر می‌کنم که در لیست دنیزلی جا دارم. این موضوع خیلی مهم است که مربی یک بازیکن را قبول داشته باشد. متاسفانه ما فصل گذشته سال خوبی را نداشتیم اما خوشحالم که از دنیزلی نمره قابل قبولی گرفتم.
نورمحمدی ادامه داد: خبر حضورم در بین 10 بازیکن پرسپولیس که دنیزلی آنها را تائید کرده من را غافلگیر کرد و امیدوار هستم در صورتی که با این تیم به توافق برسم سال تلخ 1390 را فراموش کنیم.
وی در پاسخ به سوالی که پرسپولیسبه دنبال مدافعان بزرگی است، گفت: این موضوع اشکالی ندارد. پرسپولیس تیمبزرگی است، یک تیم بزرگ هم 22 بازیکن بزرگ می‌خواهد. من اگر ماندم قطعا با توجه به اینکه عاشق رقابت هستم رقابت می‌کنم اگر این توان در من بود در ترکیب اصلی قرار می‌گیرم در غیر این صورت سعی می‌کنم روز به روز بهتر شوم.
وی در پایان تاکید کرد: برای تمدید قراردادم باید با مسئولان باشگاه صحبت کنم و امیدوار هستم که افتخار این را داشته باشم 1 سال دیگر در پرسپولیس بمانم. من باز هم تکرار می‌کنم در هر بازی که به میدان رفتم دنبال این نبودم در آینده در پرسپولیس باشم یا نباشم. همیشه بهترین عملکردم را در روزی که پیراهن پرسپولیس را پوشیدم به نمایش گذاشتم


نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
صفحه  صفحه 15 از 105:  « پیشین  1  ...  14  15  16  ...  104  105  پسین » 
ورزش انجمن لوتی / ورزش / Persepolis FC | باشگاه پرسپولیس

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا