خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
ورزش انجمن لوتی / ورزش /

Persepolis FC | باشگاه پرسپولیس


صفحه  صفحه 23 از 105:  « پیشین  1  ...  22  23  24  ...  104  105  پسین »
maryy مرد #221 | Posted: 9 Jun 2012 10:35
کاربر
 
درخواست رویانیان از رسانه ها؛ کری خواندن ها و الفاظی مانند بمب ترکاندن در شأن مطبوعات و رسانه ها نیست

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با بیان اینکه کری خواندن و استفاده از الفاظی مانند بمب ترکاندن در شأن مطبوعات و رسانه ها نیست گفت: به خدا قسم این حرف ها و صحبت ها باعث ضربه به جوانان می شود و اثرات منفی آن به مراتب بیشتر از خبرهای دیگر است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سردار محمد رویانیان گفت: ما به دنبال یک گفتمان جدید در فوتبال هستیم و بر همین اساس پیش از این نیز تاکید کردم که در کری خواندنی ها استفاده از الفاظی مثل بمب و موشک باعث تخریب روحیه می شود و نباید از این الفاظ استفاده کرد و حتی خودم نیز به خاطر اینکه در گذشته از چنین عباراتی استفاده کرده بودم از مردم و رسانه ها عذرخواهی کردم.
وی ادامه داد: بعضی رسانه ها با استفاده از چنین کلماتی، هم مدیران باشگاه و هم هواداران را آزرده می کنند. آیا می ارزد که با توجه به این موارد، چنین عباراتی تیتر یک روزنامه ها شود بیان چنین کلماتی باعث تخریب روحی و روانی تیم می شود.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در ادامه افزود: استفاده از چنین الفاظی باعث تخریب مدیران مسلمان، پر تلاش و ارزشمند باشگاه ها شود به عنوان مثال تیمی مثل استقلال با توجه به خریدهایی که در فصل های گذشته داشته است، چه چیزی کم دارد که بخواهد به کم کاری و عدم ترکاندن بمب در نقل و انتقالات متهم شود؟ پرسپولیس هم اگر چند بازیکن فوتبال را به خدمت گرفته است برای بمب ترکاندن نیست، بلکه برای ساختن یک تیم فوتبال قوی است.
محمد رویانیان در پایان ادامه داد: من امیدوارم روزنامه ها و باشگاه پرسپولیس با همراهی با هم کمک کنند که ادبیات جدیدی وارد فوتبال ایران شود. به خدا قسم این حرف ها به جوانان ضربه وارد می کند و خواهش می کنم از اینگونه کلمات استفاده نشود، چون اثرات منفی آن به مراتب بیشتر است.


نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #222 | Posted: 10 Jun 2012 08:24
کاربر
 
محمد نوری؛ یک ساله با پرسپولیس ثبت کرد

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس قرارداد محمد نوری را برای یکسال دیگر تمدید کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛ محمد نوری که پیش از این با باشگاه پرسپولیس به توافق رسیده و قرارداد داخلی بین دو طرف منعقد شده بود، امروز (یکشنبه) همراه با نماینده باشگاه پرسپولیس در هیات فوتبال استان تهران حاضر شد و قرارداد یکساله خود را به ثبت رساند.
قرارداد نوری که در فصل گذشته با توجه به آمار گل های زده، پاس گل و شروع حمله از بهترین های پرسپولیس بود، برای یکسال تمدید شد.



نوری: سال بعد هر دو جام را می خواهیم

محمد نوری گفت: با توجه به تیمی که باشگاه در حال بستن آن است، پیش بینی من برای فصل بعد این است که می توانیم هر دو جام را بگیریم. من علاوه بر این می خواهم به تیم ملی هم برگردم.

هافبک موثر پرسپولیس که در فصل گذشته دومین بازیکن موثر تیم بود، پس از آنکه امروز قراردادش با پرسپولیس را به ثبت رساند در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: ادامه حضور من در پرسپولیس همان 20 روز پیش قطعی شده بود. با توجه به شناختی که از آقای رویانیان داشتم و صحبتی که کردیم، شک نداشتم پرسپولیس امسال یک تیم قدرتمند می سازد.
وی افزود: باید از این بابت از مدیریت تشکر کنیم و امیدواریم کنار هم بتوانیم یک تیم قدرتمند بسازیم. با توجه به تیمی که باشگاه در حال بستن آن است، پیش بینی من برای فصل بعد این است که بتوانیم هر دو جام را بگیریم. من علاوه بر این می خواهم به تیم ملی برگردم.
نوری به استناد آمار که دومین بازیکن موثر تیم در فصل گذشته بود، در ادامه تصریح کرد: سال قبل هر چه تلاش کردم، تحت تاثیر نتایج تیم قرار گرفت و دیده نشد. سال بعد برای همه ما متفاوت خواهد بود، تا امروز 24 گل برای پرسپولیس زده ام و دوست دارم این آمار را افزایش دهم. البته شخصا ترجیح می دهم، آمار خودم پائین بیاید اما پرسپولیس بازیهایش را ببرد.
نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #223 | Posted: 10 Jun 2012 08:26
کاربر
 
معاون اقتصادی پرسپولیس؛ هواداران را در اداره باشگاه شریک می کنیم

باشگاه پرسپولیس در راستای حرکت به سمت خوداتکایی مالی، مطالعه روی پروژه های اقتصادی و اجرای آنها در مراحل بعدی را در دستور کار قرار داده است. در همین راستا کمیته اقتصادی باشگاه پرسپولیس پروژه های مختلفی را در دست بررسی و اجرا دارد.

بر همین اساس سراغ دکتر فرهاد بیاشاد، معاون اقتصادی و رئیس کمیته اقتصادی و بازرگانی رفتیم تا گزارشی از اقدام های صورت گرفته یا در دست اقدام ارایه کنیم.
یک ظرفیت بکر اقتصادی
در وهله اول باید بگویم این باعث افتخار است که در باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس برای دل هواداران گام بر می داریم. ضمن آنکه پرسپولیس یک ظرفیت بکر و فرصت ایده آل برای سرمایه گذاری و انجام فعالیت های اقتصادی و تجاری است. در یک برآورد سرانگشتی این باشگاه حداقل 30 میلیون هوادار دارد. این هوادار سرمایه غنی و منبع بزرگ در جهت پیشبرد اهداف باشگاه است و می توانند کمک های شایان توجهی بکنند.
هواداران دیده نشده اند
این هواداران از روز اول بوده اند، اما آنطور که باید دیده نشدند. متاسفانه هیچ پل ارتباطی بین باشگاه و آنها وجود نداشته است. نهایت امر این بوده است که هواداران در استادیوم حضور داشته اند. در حالی که سالها است مفهوم باشگاه داری در دنیا عوض شده است و باشگاه ها در تمام ابعاد زندگی هواداران خود حضور دارند. باشگاه پرسپولیس و شخص سردار رویانیان با چنین تفکری معاونت و کمیته اقتصادی خود را فعال کرده است.
درآمد با تعداد هواداران سازگار نیست
هدف ما ایجاد یک زیربنای نوین اقتصادی همپای سایر باشگاه های دنیا است. امروز در مقوله ورزشی از اصطلاح صنعت باشگاهداری استفاده می شود و دیگر فقط بازی نیست. مجموعه هایی مثل پرسپولیس نهادهایی فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و اقتصادی است. باشگاه ها در سطح دنیا با بودجه های کلان و عمدتا با پشتیبانی هواداران خود اداره می شوند. بعضی از این باشگاه ها تا 480 میلیون یورو بود و گردش مالی دارند اما باشگاهی مثل پرسپولیس باید با 10، 12 میلیارد تومان پاسخگوی 30 میلیون هوادار باشد. ارقامی که اصلا با هم سازگار نیستند و تازه این در حالی است که در دریافت همین بودجه به خاطر مسائل دولتی با مشکل مواجه هستیم.
باید مردم پای کار بیایند
در این شرایط ما به دنبال آن هستیم که باشگاه را بر اساس تعریف معقول و منطقی صنعتی ببینیم. صنعت باید درآمد داشته باشد. صنعتی که فقط از سوی منابع دولتی تغذیه شود و مصرف کننده باشد، موفق نیست.
ما مردمی داریم که وقتی به ریشه های تاریخ آنها نگاه می کنیم می بینیم اگر به درستی توجیه شوند و پای کار بیایند می توانند یک صدا و همدل کارهای بزرگی را انجام بدهند. باید بتوانیم کمک های مردمی را به گونه ای جذب کنیم که هم خواسته های آنها برای داشتن یک تیم قدرتمند برآورده شود و هم نیازهای آنها به عنوان یک هوادار بر آورده شود، موفق خواهیم بود. در واقع ما اگر می گوییم هواداران صاحبان تیم مردمی پرسپولیس هستند باید این امکان را داشته باشند که در اداره آن مشارکت کرده و حضور تیم محبوب خود را در زندگی خود احساس کنند.
با نسبت یک به 25 نمی توان خواسته ها را برآورد کرد
در حال حاضر ما در همین آسیا با لیگ هایی رقابت می کنیم که خیلی جلوتر از ما هستند. طبق اعداد و ارقامی که ارایه می شود؛ لیگ ژاپن بودجه ای 25 برابر لیگ ایران دارد. با این تناسب یک به 25 چگونه می توان، تعادل برقرار کرد.
پرسپولیس هوادارانی دارد که باید گفت به معنای واقعی جان بر کف هستند. اگر بستر مناسبی فراهم باشد، این هوادار می تواند به تیمش کمک کند و البته با ادامه شرایط فعلی و زیاد شدن فاصله روزافزون با سایر باشگاه های دنیا پاسخگویی به انتظارات هواداران دشوار تر می شود چون باشگاه دست بسته است و نمی تواند امکانات لازم را ایجاد کند. با این شرایط لزوم ایجاد تغییرات بیش از پیش احساس می شود.
پرسپولیس با حق عضویت هواداران بی نیاز می شود
اگر نگاهی به تاریخ کشورمان بیندازیم، می بینیم هر جایی مشکلی در کار بوده است با حضور مردم برطرف شده است. از انقلاب گرفته تا جنگ اینطور بوده است
پرسپولیس 30 میلیون هوادار دارد و آنها با خریدن ارزانترین کارت هواداری، پرسپولیس را بی نیاز خواهند کرد. البته این مساله با توجه به مشکلاتی که در گذشته وجود داشته است و لزوم جلب اعتماد هواداران یک پروژه زمانبر است. به عنوان مثال هواداری که کارت عضویت دریافت می کند، می تواند با استفاده از یک خدمت ارایه شده، هزینه پرداختی را جبران کند.
هواداران، رایگان کارت می گیرند
هواداران در واقع با دریافت کارت هواداری نه تنها به عضویت رسمی بدل می شوند بلکه یکسری خدمات و مزایا را خریداری می کنند. آنها در واقع با این اقدام فقط صاحب یک تیم کهکشانی و ایده آل نمی شوند، بلکه در زندگی شخصی از آن استفاده می کنند.
به عنوان مثال با قراردادی که در شرف انعقاد آن با بیمه ایران هستیم. هواداران می توانند با تخصیصی که برای دریافت خدمات بیمه ای مورد نیاز خود دریافت می کنند. تمام هزینه پرداختی برای حق عضویت را جبران خواهند کرد. در واقع این یک همکاری بوده است در واقع هیچیک از طرف ها هزینه ای نمی کند، اما همه سود می برند اما جا انداختن این مساله در فوتبالی که با این مباحث غزیبه است، آسان نیست.
این تازه یکی از خدماتی است که ارایه می شود و اقدامات دیگری مثل عقد قرارداد با مراکز پزشکی در دست انجام است که برای هواداران تخفیف های پزشکی را به همراه خواهد داشت.
در واقع وقتی این پروژه تکمیل شود. دارنده کارت هواداری با صرفه جویی در هزینه ها در طول سال از ناحیه شرکت های طرف قرارداد با باشگاه در واقع درآمدی خواهد داشت.
دفاتر بازرگانی پرسپولیس در خارج از مرزها
فعالیت های کمیته اقتصادی فقط به این بخش محدود نمی شود. تیمی که 30 میلیون هوادار دارد، می تواند مخاطبان خود را در عرصه های نامحدودی پیدا کند. یکی از اقدامات باشگاه در بخش خدمات بازرگانی و اقتصادی خواهد بود. کمیته بازرگانی و اقتصادی در اربیل عراق و مالزی دفاتری به عنوان ارایه دهنده خدمات بازرگانی در نظر گرفته است. تاجران و بازرگانان پرسپولیس که برای انجام فعالیت های خود نیاز به شریک معتبری در خارج از مرزها دارند، می توانند از امکانات باشگاه مورد علاقه خود استفاده کنند.
درخواست های بسیار برای همکاری با پرسپولیس
این فعالیت ها در آینده گسترش می یابد هر روز با پیغام هایی از سوی نهادهای خدماتی، بازرگانی و صنعتی روبرو هستیم که برای همکاری اعلام آمادگی می کنند و این نشان دهنده شروع موج تازه ای در فوتبال و ورزش ایران است که البته با حمایت هواداران از باشگاه محبوبشان محقق می شود.
در همین راستا ما ثبت نام برای راه اندازی دفاتر نمایندگی باشگاه در شهرستان ها و حتی خارج از کشور را آغاز کرده ایم که هدف از آن ایجاد ارتباط بهتر با هواداران و همچنین کانال های قابل اطیمنان با باشگاه برای انتقال خواسته ها و نظرات هواداران، گسترش فعالیت های باشگاه و بهبود خدمت رسانی است.
به حمایت های قانونی نیاز داریم
یکی از درخواست های هواداران باشگاه های محبوب این است که بتوانند محصولاتی اختصاصی را خریداری کنند. باشگاه پرسپولیس با فعال کردن بخش فروشگاه ها آمادگی این را پیدا می کند که چنین خدماتی را ارایه نماید. از سوی دیگر هواداران با خرید کالاهای عرضه شده، ضمن به دست آوردن هدایا و کالاهای مورد نیاز از تیم محبوب خودشان حمایت می کنند.
باشگاه های معتبر دنیا سالانه 40 تا 50 میلیون دلار از این ناحیه درآمد دارند. البته برای اجرای چنین برنامه هایی نیاز به حمایت های قانونی داریم. قانون مالکیت معنوی یا همان کپی رایت از نیازهای تجارت و اقتصاد ما، بویژه در حوزه فوتبال است.
درآمد کم از حق پخش تلویزیونی
از دیگر موانع افزایش درآمد در ورزش فوتبال بحث حق پخش تلویزیونی است. این حرکت تازه آغاز شده است و باید بطور جدی روی آن کار کرد. درآمد باشگاهی مثل پرسپولیس از حق پخش تلویزیونی با توجه به مخاطبانی که ارایه می کند باید به مراتب بیش از این باشد. همین حالا درآمد سازمان آگهی های صدا و سیما از محل پخش بازی های پرسپولیس به مراتب بیشتر از مجموع بودجه سالانه باشگاه پرسپولیس است. در این راستا به حمایت های بیشتری نیازمندیم و روی کمک های وزارت ورزش حساب کرده ایم.
کمک به پرسپولیس به جای مالیات
یکسری ظرفیت های قانونی هم داریم که مورد توجه قرار نگرفته است. در حال حاضر پروژه ای را با وزارت دارایی و امور اقتصادی دنبال می کنیم. برنامه این است که کمک های مالی فعالین پرسپولیس در حوزه اقتصاد، صنعت و تجارت به باشگاه پرسپولیس به عنوان مکانی عام المنفعه با ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی در قالب هزینه های قابل قبول در صورت های مالی پذیرفته شود.
طبق قانون در صورتی که فرد یا افرادی اعم از حقیقی و حقوقی به باشگاه های فرهنگی و ورزشی مبالغی را اهدا کنند با ضرایب مشخص جز و هزینه های قابل قبول برای وزارت دارایی به حساب می آید. احیای این قانون تلاش می کنیم تا زمینه ای فراهم شود که هواداران ضمن کمک به باشگاه مورد علاقه خود از مزایای مالی آن بهره مند شوند.
به هر حال طرح ها و ایده های بسیاری وجود دارد که امیدواریم مرحله به مرحله آنها را اجرایی کنیم. البته تردیدی نیست که این موارد فقط با پشتیبانی هواداران و حمایت نهادهای بالادستی امکان پذیر خواهد بود تا روزی که آرزوی دیرینه خود اتکایی باشگاه های بزرگ عملی شود.

نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #224 | Posted: 10 Jun 2012 08:27
کاربر
 
در جلسه سردار رویانیان با مربیان تیم های پایه مطرح شد / رویانیان: در بحث تیم های پایه زیر صفر هستیم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در جلسه با مدیران و مربیان تیم های پایه با انتقاد شدید از وضعیت موجود گفت: متاسفانه در بحث تیم های پایه زیر صفر هستیم و باید به طور جدی در این زمینه اقدامات لازم انجام شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛ این جلسه به ریاست محمد رویانیان و با حضور جمشید زارع قائم مقام، محمد حسن عالمی معاون ورزشی و حمیدرضا غریب مدیر روابط عمومی باشگاه و کلیه مربیان و مسئولان تیم های پایه در رده های مختلف تشکیل شد.
در این جلسه مدیر عامل پرسپولیس ابتدا شنونده نقطه نظرهای مربیان تیم های پایه پرسپولیس بود. سپس خود خطاب به آنها گفت: سوال من این است که خروجی تیم های پایه پرسپولیس چه بوده است؟ این تیم ها به چه دلیل بازی می کنند؟ چند بازیکن از این تیم ها به اردوی تیم ملی معرفی شدند؟ بچه های مردم را یک سال معطل می کنید که سر آخر چه اتفاقی روی بدهد؟ به دنبال قهرمانی هستید در حالی که اینطور مشکل دارید؟
وی ادامه می دهد: از مشکلات اصلی باشگاه پرسپولیس، نداشتن تیم های پایه قدرتمند است. تیم هایی که یک راهبرد و برنامه مشخص داشته باشند. به جای اینکه با من از آب معدنی صحبت کنید. نیامدید یک برنامه بیاورید که قصد دارید ظرف سه سال آینده چه می کنید. چرا تیم های پایه پرسپولیس باید اینطور ضعیف باشد که من نتوانم حتی یک بازیکن از تیم پایه به بزرگسالان بیاورم. تیمداری و مسابقاتی که خروجی نداشته باشد چه فایده ای دارد. این شرایط اصلا برای هواداران و من قابل قبول نیست.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در ادامه با اشاره به اینکه هدف او ساختن یک باشگاه است، تصریح کرد: من نیامده ام که یکسال مدیریت کنم، نتیجه ای بگیرم و بروم. یک مدیر باید سرباز باشد. باید بسازد حتی اگر خودش خراب شود. برای من مهم است روزی که می روم، پرسپولیس تیم های پایه قدرتمند و با برنامه ای داشته باشد. من ساختار 15 باشگاه معتبر دنیا را در رده های پایه مطالعه کرده ام. می دانم چه می خواهم و باید دنبال چه چیزی بروم.
وی در ادامه افزود: تفکر دنیای فوتبال روی تیم های پایه اقتصاد محور است. آنها بازیکن تولید می کنند و بعد می فروشند تا درآمد ایجاد کنند یا اینکه با جذب آنها در تیم اصلی، از هزینه ها کم کنند که باز تولید درآمد است. ما باید بتوانیم در این مسیر برنامه ریزی کنیم.
سردار رویانیان در ادامه گفت: مربی که با تیم های پایه پرسپولیس کار می کند باید برنامه داشته باشد. باید به دنبال کشف استعدادها باشد. اگر قرار باشد با هم کار کنیم باید این مسایل درست شود. مربی من باید سوابقش در باشگاه موجود باشد. یک بازیکن باید 15، 16 صفحه بیوگرافی در باشگاه داشته باشد.
مدیر عامل پرسپولیس خاطرنشان کرد: اگر به مربی حکم بدهم باید پاسخگو باشد. مربیان باید بطور مداوم معلومات خود را بالاببرند.
وی در ادامه با اشاره به جایگاه پرسپولیس در فوتبال ایران، گفت: پرسپولیس بسیار بزرگ است. ما حق نداریم که این باشگاه بزرگ را کوچک کنیم و من انتظار دارم در این مسیر، همه مسئولانه برخورد کنیم.
در ادامه این جلسه، جمشید زارع با بیان اقدامات صورت گرفته در تیم های پایه گفت: زمانی که آمدیم و باشگاه را تحویل گرفتیم. یک کپی شناسنامه هم از بازیکنان تیم های پایه در باشگاه موجود نبود و بطور کلی یک ویرانه را در این حوزه تحویل گرفتیم که ساماندهی آن نیاز به زمان داشت. این مساله باعث شد در تیم های پایه حرفی برای گفتن نداشته باشیم. در آن زمان بازیکنان پایه هر کدام یک رنگ لباس می پوشیدند و به عنوان مثال در همین بخش با دستور سردار رویانیان نسبت به خریداری البسه و در اختیار گذاشتن آن به کلیه رده های پایه اقدام شد.

نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #225 | Posted: 10 Jun 2012 08:37
کاربر
 
نگاهی به پرسپولیس 92-91

یکشنبه, 21 خرداد 1391 ساعت 12:44
کانون هواداران پرسپولیس : شكل شمايل پرسپوليس براي ليگ دوازدهم حرفه‌اي تا 80 الي 90 درصد مشخص شده است. از 7 سهميه ليگ برتري تنها يك سهميه ديگر براي سرخ‌پوشان باقي مانده است.

نكته جالب در نحوه يارگيري پرسپوليس اين بود كه تمام ياران جديد خود را از دو تيم اصفهاني سپاهان و ذوب‌آهن گرفتند و ديگر نكته اين كه 5 سهميه از 6 سهميه جذب شده مهره‌هاي دفاعي هستند! موضوع ديگري كه در نحوه يارگيري پرسپوليس جلب توجه مي‌كند، جمع و جور‌تر شدن نفرات تيم به نسبت فصل گذشته است.

آنها تا به امروز 9 بازيكن جديد گرفتند اما در نقطه مقابل 14 بازيكن را از دست دادند و در ليست مازاد خود گذاشتند. به اين ليست بلند و بالا بايد نفراتي چون اميرحسين فشنگچي، حسین بادامکي و سامان آقازمانی كه هنوز قرارداد خود را تمديد نكردند را هم اضافه كرد.

3 دروازه‌بان پرسپوليس در فصل گذشته يعني ميثاق معمارزاده، عليرضا حقيقي و حسين هوشيار امسال جايي در جمع سرخ‌پوشان ندارند و جاي آنها تاكنون فقط شهاب گردان دروازه‌بان فصل پيش ذوب‌آهن و گلر دخزیره تيم ملي جذب شده است. هر چند آودوكيچ در ليگ برتر براي پرسپوليس بازي نكرد اما مي‌توان نام او را هم به ليست نفرات از دست رفته پرسپوليس اضافه كرد.

در خط دفاع هم پرسپوليس مثل دروازه ريزش زيادي داشت. محمد نصرتي، شيث رضايي، مجتبي شيري و ممدوتال از دفاع مياني و ابراهيم شكوري و عليرضا محمد هم دو دفاع كناري پرسپوليس بودند كه براي فصل آينده جايي در اين تيم نخواهند داشت. جالب اين كه شكوري هم مثل هوشيار در شرايطي در ليست مازاد قرار گرفته كه يك فصل ديگر قرارداد دارد!

در نقطه مقابل جلال حسيني و محسن بنگر از سپاهان و حسين ماهيني از ذوب‌آهن جذب شدند و مهرداد پولادي هم كه فصل قبل قرضي از مس كرمان آمده بود، اين فصل به شكل قطعي بازيكن پرسپوليس شد و مي‌تواند در ليگ برتر بازي كند. به اين نفرات بايد محمدرضا خانزاده، مدافع زير 23 سال راه‌آهن را كه توانايي بازي در دفاع وسط و دفاع كناري را دارد هم اضافه كرد. خانزاده فصل گذشته در ليگ برتر براي راه‌آهن به ميدان رفته بود. اما در يك خط جلوتر دنيزلي تمام داشته‌هاي فصل گذشته خود را از دست داد و هنوز بازيكن جديدي جذب نشده است. مازيار زارع، سامان آقازماني و حسين بادامكي سه هافبك دفاعي پرسپوليس در فصل گذشته بودند كه همگي در ليست مازاد قرار گرفتند!

البته شنيده مي‌شود شايد آقازماني دوباره به ليست تيم برگردد! در خط هافبك پرسپوليس تقريبا داشته‌هاي خود در فصل گذشته را يا حفظ كرده يا مي‌خواهد حفظ كند. حميدرضا علي‌عسگر ،محمد نوری و جواد كاظميان رسما ماندگار شدند. ماندگاري مهدوي‌كيا هم قطعي خواهد بود، اما هنوز تمديد قرارداد انجام نگرفته است. اميرحسين فشنگچي و علي كريمي هم هنوز قرارداد خود را تمديد نكردند. از اين جمع دونفره، احتمال جدايي فشنگچي وجود دارد.

افشين اسماعيل‌زاده و علي جهانبخش، دو هافبك زير 23 سال فصل گذشته داماش، تنها خريدهاي پرسپوليس در اين قسمت از زمين تا به امروز هستند. اما در خط حمله مهرداد اولادي و وحيد هاشميان رفتني شدند و جاي آنها محمد قاضي از ذوب‌آهن جذب شده است. قرارداد ايمون زايد، غلامرضا رضايي و هادي نوروزي هم تمديد شد تا پرسپوليس چهار مهاجم داشته باشد.

به اين ترتيب تنها يك سهميه ليگ برتري پرسپوليس باقي مي‌ماند كه شايد آن را براي نيم‌فصل حفظ كنند، البته نمی توان از رضا حقیقی هم به سادگی گذشت بازیکنی که رویانیان به شدت دنبال اوست اما فجر سپاسی خواهان حفظ اوست، محمدرضا خلعتبري، پژمان نوري، كريم انصاري‌فر و ادينهو گزينه‌هاي مورد نظر پرسپوليس هستند كه غير از انصاري‌فر كه زير 23 سال است، سايرين بازيكنان سهمیه لیگ برتر را پر نخواهند کرد.

نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #226 | Posted: 10 Jun 2012 10:05
کاربر
 
پله پرتغال در یک قدمی پرسپولیس/ توافق اولیه با بازیکن سابق اینترمیلان

مرجع خبری پرسپولیس : مسئولان باشگاه پرسپولیس همچنان با ویکتور هوگو پاسوس ملقب به پله پرتغال برای پیوستن به این تیم در حال مذاکره هستند.

همانطور که پیش از این نیز خبر داده بودیم باشگاه پرسپولیس برای پست هافبک دفاعی به دنبال یک بازیکن 25 ساله اهل پرتغال است و مذاکرات میان طرفین همچنان ادامه دارد، حتی شنیده می شود این بازیکن با سرخپوشان به توافق اولیه رسیده است.

این بازیکن که در کشور پرتغال به پله مشهور است فوتبال خود را در سال 2005 با باشگاه بنفیکا لیسبون آغاز کرد و در سال 2006-07 با امضای قراردادی 5 ساله به اینترمیلان ایتالیا پیوست اما یکسال بعد این تیم را به مقصد پورتوی پرتغال ترک کرد.

در سال 2010 پس از دو سال حضور در پورتو به باشگاه پورتموث انگلستان پیوست اما در این تیم هم بیش از یکسال نماند و دوباره راهی پورتو شد. پله در سال 2010 با قراردادی قرضی با وایادولید اسپانیا رفت تا تجربه حضور در لیگ این کشور را نیز پیدا کند. وی پس از وایادولید راهی شرق اروپا شد و اسکی شهیر ترکیه آخرین مقصد این بازیکن بوده است.

البته این بازیکن در اسکی شهیر یک مصدومیت سخت را سپری کرد و چند ماه دور از میادین بود اما خودش را به بازی های آخر لیگ ترکیه رساند و در آخرین بازی اسکی شهیر نیز از دقیقه 72 در پست تخصصی به زمین بازی آمد.

ویکتور هوگو پاسوس در حال حاضر جدی ترین گزینه سرخپوشان برای پست هافبک دفاعی محسوب می شود، هر چند رویانیان برای آنکه دستش در پوست گردو نماند نیم نگاهی نیز به جذب رضا حقیقی دارد تا بزرگترین ضعف فعلی تیمش را نیز مرتفع کند.

نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #227 | Posted: 13 Jun 2012 07:43 | Edited By: maryy
کاربر
 
اختصاصی/ کریمی: مشکل من مالی نیست / صبر می کنم تا حرف های نهایی را به رویانیان بزنم
چهارشنبه, 24 خرداد 1391 ساعت 01:18
هنوز هیچ چیز قطعی نیست، نه رفتنم، نه ماندنم!
کانون هواداران پرسپولیس : بلافاصله بعد از اینکه خبر جدایی علی کریمی از پرسپولیس مطرح شد، به همراه یکی از دوستان نزدیک جادوگر به هتل تیم ملی مراجعه کرده و خواستار صحبت فوری با وی شدیم.

بعد از بازی تیم ملی و با مصاحبه ی علی کریمی مبنی بر جدایی از پرسپولیس، موجی از نگرانی در میان هواداران پرسپولیس به وجود آمده و همگان با شنیدن این خبر شوکه شدند.


به همین دلیل با مراجعه به محل اقامت بازیکنان تیم ملی و با واسطه گری یکی از نزدیکان علی کریمی، پیگیر وضعیت وی شدیم.

علی کریمی به هیچ عنوان دوست نداشت در این مورد صحبت کند، اما اصرار دوست نزدیک وی باعث شد تا جادوگر صحبت های جالبی را به زبان بیاوردکه متاسفانه نمی شود همه ی آن ها را به رشته ی تحریر درآورد، اما گزیده ای از صحبت های وی به صورت زیر است:

*هیچ مشکل مالی بین من و پرسپولیس وجود نداره.

* هنوز هیچ چیزی قطعی نشده، نه رفتنم، نه ماندنم، همه چیز 50-50

*با رویانیان جلسه داشتم، صحبت هایی با هم داشتیم که متاسفانه به نتیجه نرسیدیم و من با توجه به اینکه پرسپولیس من را نمیخواهد، مجبورم جدا شوم.

*صبر می کنم تا طی یک جلسه با رویانیان صحبت های نهایی رو انجام میدم، اما تا آن موقع هیچ چیزی معلوم نیست.




کریمی: امیدوارم شجاعت پذیرش اشتباه را داشته باشند / هیچ شرطی نگذاشته ام (تکمیلی)

کانون هواداران پرسپولیس : علی کریمی اعلام کرد که حضورش در فصل آینده در پرسپولیس منتفی است.

علی کریمی پس از تساوی بدون گل تیم ملی مقابل قطر گفت: خیلی فشار آوردیم اما آنها با 11 نفر دفاع می‌کردند. متاسفانه نتوانستیم از فرصت‌ها استفاده کنیم و بازی مساوی شد.

خبرنگاری پرسید اگر بازی شما را کنار بگذاریم چیزی از تیم ملی ندیدیم که کریمی گفت: شما به بازی همه تیم‌ها نگاه کنید، در همین جام ملت‌های اروپا می‌بینید که همه زحمت می‌کشند تا یک تیم گل بزند.

آن خبرنگار دوباره پرسید که شما بازی خوبی انجام دادید اما... که کریمی حرف‌های او را قطع کرد و گفت: شما چرا تکرار می‌کنید که من خوب بازی کردم؟ مگر یک و دوها را ندیدید؟ کار تاکتیکی انجام دادیم و وقتی وسط را بسته باشند باید از کناره‌ها حمله کنیم. خیلی از سانترها کوتاه و یا بیش از اندازه بلند بود اما فکر می‌کنم برای بازی بعد وقت زیاد داریم و البته باید قبول کنیم که یکسری‌ها خسته بودند اما بازی به بازی بهتر می‌شویم.

کریمی در خصوص اینکه بازی تیم ملی قطر مثل بازی ایران و بحرین سال 2006 بود، گفت: وقت کشی خودش یک نوع تاکتیک است و ما باید آنقدر خوب باشیم که دو ساعت هم وقت کشی کنند، تاثیری نداشته باشد و اتفاقا در همان وقت کشی‌ها نفس بگیریم.

وی در خصوص اشکان دژاگه و تاثیرش در تیم ملی گفت: این بازیکن می‌تواند به تیم ملی کمک کند و به گفته خودش مصدوم بود و از لحاظ بدنی شرایط مناسبی نداشت.

خبرنگاری در خصوص سیستم بازی تیم ملی که کریمی گفت: 4-3-3 تهاجمی بازی کردیم و به هر حال کادر فنی این بازی را آنالیز می‌کند و ضعف‌های ما را می‌بیند.

هافبک تیم ملی ایران در پاسخ به این سؤال که شوچنکو در بازی اوکراین دوندگی زیادی داشت که کریمی حرف او را قطع کرد و گفت:‌ من که بازی اوکراین را ندیدم اما تمام بازیکنان زحمت کشیدند فقط در ضربات آخر کم دقت بودیم.

وی افزود: متاسفیم که نتیجه نگرفتیم اما در بازی‌های آینده به خصوص دیدار مقابل لبنان جبران خواهیم کرد.

کریمی در خصوص اینکه موقعیت خاصی برای مهاجمان فراهم نشد، گفت: ما باید بیشتر زحمت بکشیم و البته یک سری‌ها تازه به تیم اضافه شدند و همه چیز به زودی حل خواهد شد.

هافبک فصل گذشته پرسپولیس در خصوص سقف قراردادها و پول‌هایی که به بازیکنان پرداخت می‌شود،‌ تصریح کرد: ‌باید به اندازه کافی به یک بازیکن پول دهند. اگر کسی زد و بند می‌کند، من نمی‌دانم اما هر بازیکنی پولی بگیرد باید بر اساس معیار باشد و اگر حق او بود نوش جانش.

کریمی در خصوص وضعیت پرسپولیس در پاسخ به سؤال خبرنگاران مبنی بر آینده‌اش در این تیم گفت: وضعیتم مشخص نشده است. شرایطم را به رویانیان گفتم اما ادامه حضور من منتفی است و آنها می‌توانند هر کسی را که دوست دارند بیاورند. باشگاه این اختیار را دارد که بازیکنان خودش را بگیرد و همانطور که به من جواب رد دادند و ما را نخواستند، این حرف را می‌پذیریم اما امیدوارم بعدها اگر اتفاق‌هایی افتاد شجاعت داشته باشند و اشتباهات را به گردن بگیرند.

کریمی در پاسخ به این سؤال که آیا شرط شما این بوده که مازیار زارع در تیم بماند، گفت: این صحبت از کجا آمده؟ نمی‌دانم چرا روزنامه‌ها چنین چیزهایی می‌نویسند. یک سری‌ها جام ملت‌ها آغاز نشده، جو گیر شده‌اند و چیزهایی که مطمئن نیستند را می‌نویسند.

وی افزود: من صحبتی که کردم شرط نبود و پرسپولیس می‌تواند در هر پستی بازیکنان خود را بگیرد. همه می‌دانند در یکسری پست‌ها بازیکن کم داریم اما اصلا اجباری نیست که بازیکنان معرفی شده را بگیرند بلکه می‌توانند از اروپا بازیکن بیاورند اما اینکه بگویند من شرط گذاشته‌ام درست نیست. فکر می‌کنم سردبیران برخی روزنامه‌ها جوگیر شده‌اند و نمی‌دانند که خبرنگار مطلب را از کجا می‌آورد. امیدوارم حداقل یک بار مطالب آنها را بخوانند و منتشر کنند.
نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #228 | Posted: 13 Jun 2012 12:54 | Edited By: maryy
کاربر
 

علی کریمی در پرسپولیس ماند
تا ساعاتی دیگه رو سایت میاد
این شماره روابط عمومی باشگاه88609389 بعد هم داخلی 2 رو بگیر
هرچقدر با این خبر خوشحالتون کردم پس بزن قشنگرو




کريمي فرزند پرسپوليس است


مدير روابط عمومي باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس گفت: علي کريمي فرزند پرسپوليس و پرسپوليس خانه او است. رويانيان علاقه بسياري به او دارد و جدايي او از پرسپوليس قابل تصور نيست.

--------------------------------------------------------------------------------




حميدرضا غريب در گفت‌وگو با سايت باشگاه پرسپوليس گفت: باشگاه پرسپوليس خانه علي کريمي است و اين بازيکن بزرگ بايد در خانه خود باشد.

وي ادامه داد: سردار رويانيان علاقه بسياري نسبت به علي کريمي دارد و همواره او را جزو سرمايه‌هاي بزرگ اين باشگاه مي‌داند. متاسفانه طي روزهاي اخير نقل قول‌هايي از جانب اين بازيکن ارزشمند مطرح شده است که بنابر اعلام خود وي صحت ندارد. از رسانه‌ها که همواره به باشگاه پرسپوليس کمک کرده‌اند، مي‌خواهيم که با هوشياري تمام به نقل و قول‌هايي که در جهت تخريب پرسپوليس منعکس مي‌شود، توجه نکنند و از صحت آن اطمينان حاصل کنند.



مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس در پايان افزود: پرسپوليس پس از شرايط دشواري که در فصل گذشته پشت سر گذاشت، در شرايط حساسي قرار دارد. هواداران اميد بسياري به فصل آينده بسته اند. مدير عامل باشگاه مصمم به ساختن يک تيم قدرتمند، منضبط و هدفمند است و در اين راه تمام تلاش خود را بکار بسته تا دل هواداران پرسپوليس در فصل آينده با بازي‌هاي زيبا شاد شود.



كريمي: پرسپوليس همچنان گزينه اول من است/ باشگاه اخبار كذب درباره من را پيگيري كند

تا دقیقه 90 منتظر پرسپولیس می مانم/ هیچ شرطی ندارم
مرجع خبری پرسپولیس : كاپيتان پرسپوليس مي‌گويد اين تيم همچنان گزينه اول او براي فصل آينده است و تا دقيقه 90 براي پرسپوليس صبر مي‌كند.

علي كريمي درباره حرف و حديث‌هايي كه پيرامون جدايي او از پرسپوليس و شرط و شروطي كه براي ماندن در اين تيم گذاشته مطرح مي‌شود گفت: متاسفانه بعضي‌ها صحبت‌هاي من را به شكل ديگري به اطلاع باشگاه مي‌رسانند. همان طور كه روز گذشته گفتم پرسپوليس در چند پست نياز به تقويت خود دارد.

كريمي با تاكيد بر اينكه هيچ وقت نگفته‌ام كه فلان بازيكن بايد در پرسپوليس باشد گفت: حتي درباره يك بازيكن از من نظر خواستند كه من گفتم خودتان مي‌دانيد. جالب اينكه آن بازيكن چند بار با من تماس گرفت و پيغام داد اما جوابش را ندادم تا حرف و حديثي به وجود نيايد.

هافبك ملي‌پوش پرسپوليس ادامه داد: يك روز هم اگر لازم باشد اسم آن بازيكن را به مدير باشگاه مي‌گويم. متاسفانه مي‌گويند كريمي براي تمديد قراردادش شرط گذاشته كه فلان بازيكن بايد حتما باشد. حالا براي من جاي سوال دارد چرا وقتي بعضي نقل قول‌ها از طرف من مطرح مي‌شود كه صحت ندارد و خودم آن را تكذيب مي‌كنم باشگاه از آن رسانه پيگيري نمي‌كند. به هر حال اين اخبار بايد توسط كسي داده شده باشد يا اينكه بعضي روزنامه‌ها از خودشان نوشته باشند.

علي كريمي در ادامه گفت: من در حال حاضر به مسافرت رفته‌ام اما همچنان مي‌گويم كه گزينه اول من پرسپوليس است و تا دقيقه 90 هم منتظر اين تيم مي‌مانم. با پيشنهاد من مخالفت شده است. شايد شرايطم را طور ديگري به باشگاه اعلام كرده بودند.
نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #229 | Posted: 17 Jun 2012 11:55 | Edited By: maryy
کاربر
 
تمرین امروز پرسپولیس به روایت عکس

يكشنبه 28 خرداد


نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
mereng مرد #230 | Posted: 17 Jun 2012 17:57
کاربر

 
جمشيدي:
پرسپوليس يکي از شانس هاي قهرماني است
هافبک سابق تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات نسبت به 2-3 سال اخير قدرتمند ظاهر شده است.
پژمان جمشيدي در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات نسبت به 2- 3 سال اخير قدرتمند ظاهر شده است پرسپوليس نفرات خوب و تاثير گذاري را جذب کرده و اصول کار هم همين است چون تيم بزرگ بايد بازيکن بزرگ داشته باشد و پرسپوليس محل امتحان شدن نيست.
وي افزود: متاسفانه پرسپوليس در سال هاي اخير در تيم هاي پايه بسيار ضعيف و بد عمل کرده است پرسپوليس بايد سالي 4 يا 5 بازيکن از تيم هاي پايه اش به تيم بزرگسالان ببرد اما چنين کاري نمي کند بارسلونا هر سال چنين کاري مي کند و بازيکنان تيم هاي پايه اش را به تيم بزرگسالانش مي برد و پرسپوليس هم بايد چنين کاري کند.
جمشيدي گفت: زمان آن رسيده که تيم بزرگسالان پرسپوليس از تيم هاي پايه اش تغذيه شود. همه خانواده ها آرزو مي کنند که بچه هاي آن ها در تيم هاي پايه باشگاه بزرگي مثل پرسپوليس ثبت نام شوند و رشد کنند اگر اين اتفاق بيفتد باعث شکوفايي فوتبال پايتخت مي شود.
هافبک سابق پرسپوليس اظهار داشت: به کار دنيزلي اعتقاد دارم چون با اوکار کرده ام دنيزلي در بحث مديريت تيم خيلي موفق است و با توجه به نفراتي که گرفته روي نقاط ضعف پرسپوليس تمرکز کرده تا آن ها را بااين نفرات برطرف کند پرسپوليس سال خوبي پيش رو دارد و قطعا يکي از شانس هاي قهرماني است.
وي افزود: پرسپوليس با اين نفرات انتظارات را به حداکثر رسانده اما نبايد اين طوري باشد که با يک تساوي انتقادات اوج بگيرد چون
تفاوت بازيکنان ايراني زياد نيست و نبايد فکر کنيم که پرسپوليس امسال بسيار متفاوت تر از تيم هاي ديگر است اميدوارم پرسپوليس در اين فصل تيم قدرتمندي داشته باشد ونتايج خوبي کسب کند.
جمشيدي افزود: فکر نمي کنم مشکلات فصل قبل روي عملکرد تيم در ليگ جديد تأثيري داشته باشد. فصل قبل به تاريخ پيوست و متأسفانه 3 سال است که پرسپوليس خوب و قدرتمندي را نمي ديديم.
او ادامه داد: پرسپوليس در اين مدت مريض بود و نياز به درمان اساسي داشت که رويانيان از قدرت سياسي بالايي که دارد، استفاده کرد و به اوضاع تيم سر و سامان داد.
جمشيدي در پايان اظهار داشت: باشگاه پرسپوليس بايد با تماشاگران و پيشکسوتان تيم هم تعامل بسيار خوبي داشته باشد، خودم را پيشکسوت پرسپوليس نمي دانم و هيچ انتظاري هم از باشگاه پرسپوليس تنها 4-5 نفري که هميشه در بورس هستند، نيستند و باشگاه بايد با تمام پيشکسوتان تيم تعامل بسيار خوبي داشته باشد همانطور که بايد با هواداران رابطه بسيار خوب و نزديکي داشته باشد.
پرسپوليس تيم بزرگي است و هواداران بسيار زيادي دارد اگر باشگاه با طرفداران و پيشکسوتان تيم تعامل خوبي داشته باشد، پرسپوليس بهتر نتيجه مي گيرد چون حواشي به حداقل مي رسد و تيم با تمرکز و آرامش کامل به کارش ادامه مي دهد و نتايج ايده آلي کسب خواهد کرد.
      
صفحه  صفحه 23 از 105:  « پیشین  1  ...  22  23  24  ...  104  105  پسین » 
ورزش انجمن لوتی / ورزش / Persepolis FC | باشگاه پرسپولیس

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا