تالارها ثبت نام نظرسنجی جستجو موقعیت قوانین آخرین ارسالها   چت روم
ورزش

Persepolis FC | باشگاه پرسپولیس

صفحه  صفحه 38 از 105:  « پیشین  1  ...  37  38  39  ...  104  105  پسین »  
#371 | Posted: 17 Nov 2012 17:21
ژوزه خطاب به رویانیان: پرسپولیس لیست مازاد ندارد/ بازیکن مصری به پرسپولیس نمی‌آید
خبرگزاری پرسپولیس : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به مدیر عامل باشگاه اعلام کرد که با وجود حرف و حدیث‌های فراوان، فعلا برای نیم فصل هیچ لیست مازادی ندارد.


هر چه به اتمام نیم‌فصل اول لیگ برتر فوتبال نزدیک می‌شویم، صحبت‌ها و شایعه‌ها در مورد ارائه لیست مازاد از سوی سرمربی پرسپولیس قوت می‌گیرد.

در این رابطه محمد رویانیان، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به این شایعات پایان داد و گفت: من به حرف و حدیث‌ها توجهی ندارم، تا این لحظه نیز هیچ گونه لیست مازادی برای نیم فصل ندارم چون به کلیه بازیکنانم نیاز دارم تا به پرسپولیس کمک کنند.

همچنین ژوزه خطاب به رویانیان درباره جذب یک بازیکن مصری به نام عبدالمالک نیز گفت: من در مورد بازیکن مصری هیچ حرفی ندارم چون مد نظر من نبوده نمی‌دانم چرا اخباری در رابطه با او اعلام شده است. اگر در آینده بازیکن مصری بخواهم قطعا به شما معرفی خواهم کرد تا در صورتی که پیشنهاد مالی‌اش مناسب باشد با او مذاکره رسمی انجام دهیم. فعلا با هیچ کسی برای جذب صحبتی نداشتم.

سقــوط ؛
تـاوانِ پریــدن با بعضــی هـاست....
     
#372 | Posted: 21 Nov 2012 15:10
پولادی: بگذارید به جام‌جهانی برویم بعد همدیگر را بکشید/دوست دارم لژیونر شوم
خبرگزاری پرسپولیس : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اجازه دهید به جام‌جهانی برویم بعد همدیگر را بکشید.
به نقل از فارس، مهرداد پولادی در گفت و گویی پس از چند روز سکوت خود را شکست و در خصوص وضعیت تیم ملی و پرسپولیس صحبت‌‌های زیر را اعلام کرد:
* ابتدا در خصوص وضعیت تیم ملی بگو آیا با شکست مقابل ازبکستان کار برای صعود پیچیده‌تر نشد؟
متاسفانه در شرایط بسیار سخت و عجیبی قرار گرفته‌ایم ولی مطمئن باشید صعود به جام جهانی نشدنی نیست. باید با یک همت ملی سعی و تلاش چند برابر به جام جهانی برویم. متاسفانه غفلت بدی کردیم و نتیجه را مقابل ازبکستان واگذار کردیم. ما 3 بازی حساس را که بسیار سخت و دشوار است، پیش رو داریم باید همه به یکدیگر کمک کنیم که از این مسیر سخت در فوتبال کشورمان با قدرت و سربلند بیرون بیایم. امیدوارم همه تا دقیقه 90 به تیم ملی کمک کنند.
* اگر جدول را ببینی بازی‌های ازبکستان نسبت به تیم ملی ایران راحت‌تر است آنها روی کاغذ شانس بیشتری برای صعود دارند؟
شما به دنبال این نباشید که روی کاغذ حساب کنید چه تیمی به مرحله بعدی صعود می‌کند. فوتبال غیر قابل پیش بینی است، قبل از بازی با ازبکستان همه این شانس را به ما داده بودند که پیروز می‌شویم و مسافر برزیل خواهیم شد ولی به یکباره همه چیز تغییر کرد. قطعا در 3 بازی آینده نیز خیلی از مسائل تغییر پیدا خواهد کرد به شرط اینکه ما خودمان باشیم و با امتیازهای کامل زمین بازی را ترک کنیم.
* اما تیم‌های دیگر نیز بیکار نشسته اند؟
مطمئن باشید ما منتظر نمی‌شویم تا تیم‌های دیگر یک گام بردارند و انشاالله مستقیم به جام جهانی می‌رویم. حیف است که فوتبال ایران در جام جهانی نباشد و حسرت بخوریم.
* قبول داری که در بازی مقابل ازبکستان کمی متفاوت‌تر از بازی با کره بودید؟
روبروی ازبک بازی بدی را به نمایش نگذاشتیم. شرایط داوری و همه چیز دست به دست هم داد در یک بازی که باید می‌بردیم نتیجه را به حریف واگذار کردیم. باور کنید برای همه بچه‌ها و کادر فنی خیلی سخت بود. شخصا هنوز باورم نمی‌شود که این اتفاق افتاده اما این هم جزئی از فوتبال است و باید قبول کنیم شرایط برای ما بسیار سخت شده. اگر بخواهیم هر روز به فکر بازی با ازبکستان و شکست مقابل این تیم باشیم مطمئن باشید 3 بازی آینده خودمان را از دست می‌دهیم. ما باید گذشته را فراموش کنیم و با سعی و تلاش چند برابر در 3 بازی آینده به نتیجه خوب برسیم. در حال حاضر نیاز به آرامش داریم.
* اما روزهایی که نیاز به آرامش دارید همه با همدیگر جنگ و دعوا دارند و انگار همه چیز به آخر رسیده؟
متاسفانه در فوتبال ما همیشه جنگ و دعوا وجود دارد. شما یک روزی را به من بگویید که در فوتبال ما جنگ و دعوا نباشد اما من خواهش می‌کنم همه این جنگ‌ و دعواها را کنار بگذارید چون 3 بازی سرنوشت ساز و مهم در انتظار فوتبال ایران است. بگذارید به جام جهانی برویم بعد همدیگر را بکشید. اجازه بدهید تیم ملی به جام جهانی برود. در حال حاضر به نظر من مردم هستند که عذاب می کشند، پس باید برای رضایت دل آنها تلاش کنیم.
* قبول داری حضور در جام جهانی نه تنها برای مردم بلکه برای بازیکنان هم مهم است؟
بله، 100 در 100 این موضوع مهم است. اگر نگاهی به جام جهانی قبلی داشته باشیم متوجه می شویم همه بازیکنان ما با درخشش در جام جهانی توان این را پیدا کرده‌اند ترانسفر شوند. اگر به جام جهانی نرویم یک نسل فوتبال کشورمان می‌سوزد و مطمئن باشید ضربه این موضوع را فوتبال ما می‌خورد. من از همه می‌خواهم هر کمکی که می توانند از امروز به تیم ملی کمک کنند. مسئولان، بازیکنان مربیان، رسانه‌ها باید بدانند تا با کمک آنها می‌توانیم به جام جهانی برویم.
* راستی در مورد پیشنهاد خارجی خودت چه تصمیمی گرفتی آیا به بلژیک می‌روی؟
درباره این موضوع باید آقای رویانیان صحبت کند اما فکر نکنم با جدایی من موافقت شود. پرسپولیس در حال حاضر نیاز به کمک من دارد، شخصا دوست دارم در این تیم بمانم. اگر وضعیت تیم در جدول بهتر شود و به بالا بیاید دوست دارم ترانسفر شوم اما با این شرایط کمک به پرسپولیس بسیار مهم تر است. همیشه در تیم ملی و پرسپولیس به تیم فکر می کنم.
* تو در تیم ملی در جناح چپ بازی می‌کنی و کی‌روش اصرار دارد که باید در پرسپولیس هم همین اتفاق بیفتد آیا این موضوع درست است؟
یک صحبت‌هایی مبنی بر این موضوع شده. من در تیم ملی در جناح چپ بازی می‌کنم اما نظر سرمربی پرسپولیس متفاوت با تیم ملی است. در پرسپولیس هر جا ژوزه صلاح بداند بازی می‌کنم تا در خدمت تیم باشم. برایم هیچ فرقی ندارد و فقط به دنبال خدمت به پرسپولیس هستم.
* شرایط پرسپولیس را چگونه ارزیابی می‌کنی؟
خوشبختانه با 20 امتیاز تنها با تیم دوم 5 امتیاز اختلاف داریم انشاالله اگر در دو بازی آینده تا نیم فصل 6 امتیاز بگیریم در نیم فصل دوم می‌توانیم اتفاقات نیم فصل اول را جبران کنیم، البته اگر 4 امتیاز هم بگیریم بد نیست چون با این شرایط می‌توانیم مدعی قهرمانی باشیم.
* به نظر تو چرا بازی مقابل ذوب آهن سخت شد؟
در بازی مقابل ذوب آهن شرایط طوری بود که 20 دقیقه اول خیلی بد بودیم و 2 گل هم خوردیم اما اتفاقات فوتبال باعث شد ذوب آهن 10 نفره و بعد 9 نفره شود شرایط برای ما تغییر کرد و با یک پیروزی شیرین در دقیقه 96 توانستیم دل هواداران را شاد کنیم.
* بعد از اتفاقات بازی با مس کرمان نگاه ها روی تو زوم شد و در بازی با ذوب آهن هم که تعویض شدی باز ناراحت بودی.
مربی صلاح می‌داند که کدام بازیکنی چه اندازه در زمین باشد، چون مربی خودش باید جواب بدهد نه من. این هم جزئی از فوتبال است مربی نفر اول است و اگر صلاح بداند یک بازیکن تعویض می‌شود. ناراحتی من روی نیمکت بیشتر بابت این موضوع بود که 2 بر صفر عقب بودیم فکر کردم اگر در زمین بودم بیشتر می‌توانستم به پرسپولیس کمک کنم اما بیرون آمدم و خدا را شکر در دقیقه 96 پیروز میدان بودیم. امیدوارم با اضافه شدن سایر بازیکنان مصدوم پرقدرت‌تر شویم.
* کریمی هم به پرسپولیس برگشت؟
اکثر مردم از جمله خودم دوست داشتیم، کریمی برگردد. خدا را شکر ژوزه و رویانیان هم با کریمی کنار آمدند تا او برگردد. امیدوارم هر چه سریعتر مصدومیتش برطرف شود به ما کمک کند. کریمی بازیکن بزرگی است و باید قدر او را بدانیم.
* بعد از اینکه مهدوی کیا پنالتی را از دست داد چه احساسی داشتی، برخی‌ها می‌گویند پرسپولیس به زور و کمک داور ذوب آهن را شکست داد؟
سؤال خوبی پرسید، چند سال پیش پرسپولیس در دربی 9 نفره مقابل استقلال بازی کرد و در آن بازی گل نخورد و نباخت. شرایط فوتبال همین است در بازی مقابل ذوب آهن همه به آب و آتش زدیم که پرسپولیس برنده باشد. ما به جز اینکه پنالتی را از دست دادیم چند موقعیت 100 در 100 را گل نکردیم. خدا هم به هواداران لطف کرد و توانستیم این بازی حساس را با برد پشت سر بگذاریم. امیدوارم در بازی‌های آینده مخصوصا خارج از خانه پرقدرت‌تر ظاهر شویم تا به نتایج دلخواه برسیم و به بالای جدول برویم.

سقــوط ؛
تـاوانِ پریــدن با بعضــی هـاست....
     
#373 | Posted: 22 Nov 2012 12:44
حقیقی: در 8 هفته استقلال را می گیریم/ دلم روشن است پرسپولیس جان می گیرد
خبرگزاری پرسپولیس : بالاخره پرسپولیسی شد. بازیکنی که از اول فصل بارها گفته هوادار پرسپولیس است، سرانجام با مسئولان این باشگاه به توافق رسید تا در نیم فصل دوم پیراهن این تیم را بر تن کند.

رضا حقیقی، هافبک دفاعی فجر سپاسی خیلی خوش شانس بود که پرسپولیس در میان تمام خریدهای پر سر و صدایش، سراغ یک هافبک دفاعی نرفت. ضعف این تیم در خط هافبک باعث شد رویانیان جدی‌تر از قبل دنبال جذب رضا حقیقی برود و با یک رقم درشت، رضایت‌نامه این بازیکن را از باشگاه شیرازی بگیرد. رضا حقیقی حالا یکی از بازیکنان تیم کهکشانی است. او می‌گوید به دلش افتاده که پرسپولیس در ادامه لیگ نتایج خوبی می‌گیرد؛ البته نه به خاطر حضور خودش، بلکه به این دلیل که اخیرا نتایج خوبی گرفته و این نتایج را ادامه خواهد داد.
*تو تنها بازیکنی هستی که با وجود حضور در یک تیم دیگر، دائم می‌گفتی طرفدار پرسپولیس هستی. خیلی رک و روراست گفتی پرسپولیسی هستی. فکر نمی‌کنی این باعث دلخوری محمود یاوری شده باشد؟
راستش من پارسال که نیم فصل دوم با پرسپولیس بازی کردیم و سه بر دو بردیم، خیلی خوب بازی کردم. با رویانیان که صحبت می‌کردیم می‌گفت دنیزلی همان موقع گفته شماره 9 فجر را باید بگیری. گفته بود اگر من هم از پرسپولیس رفتم باید این را بگیری که به درد تیم می‌خورد. 3-4 هفته مانده بود به پایان فصل. باشگاه‌ها معمولا در همین زمان با بازیکنان مورد نظرشان صحبت می‌کنند. من هم با رویانیان صحبت کردم و یک سری قول و قرار گذاشتیم. این صحبت‌ها در صورتی بود که فجر رضایتنامه من را صادر کند. متاسفانه یا خوشبختانه آن زمان جعفری مدیرعامل فجر مصاحبه کرد و گفت اگر یک میلیارد هم بدهی رضایتنامه‌ات را نمی‌دهم. بعد هم یاوری در تیم ابقا شد. یاوری به من خیلی کمک کرده بود. با آمدن او به فجر، یک تحولی در فوتبال من ایجاد شد. اول فصل دیدم یاوری هم در فجر هست، دلگرم شدم و اصرار نکردم که بروم پرسپولیس. این طوری شد تا این‌که رسید به نیم فصل. هفته ششم این فصل دوباره در این مورد صحبت شد و دوباره جعفری گفت یک میلیارد هم رویانیان بدهد نمی‌گذارم بروی. تا این‌که من در اردوی بازی با سایپا که بودیم دیدم جعفری زنگ زد که هنوز سر حرفت هستی که می‌خواهی بروی پرسپولیس؟ گفتم بله. فکر کردم شوخی می‌کند. گفت باشد، می‌گویم سردار به تو زنگ بزند. دیدم بحث جدی است و انگار یک قراردادی هم بین خودشان امضا کرده بودند.
*بالاخره یک میلیارد را دادند به فجر سپاسی؟
نه. یک میلیارد نشد.
*700 میلیون دادند؟
نه. 600 تا دادند.
*بالاخره سرهنگ جعفری با یک میلیارد شروع کرده که 600 تا گرفته.
من 20 دقیقه قبل با جعفری صحبت کردم گفتم من در این 4 سالی که در فجر بودم300 میلیون هم گیرم نیامد. پارسال خیلی خوب کار کردم ولی 180 تا گرفتم.
*ولی به هر حال در مکتب فجر بودی.
من همیشه تشکر کردم از این باشگاه. ولی با این حال خیلی‌ها به این شرایط نمی‌رسند. پشتکار خود بازیکن هم بوده. با این حال من تشکر می‌کنم از این باشگاه و مسئولانش. سربازی ام در فجر با خوبی و خوشی تمام شد. بعد به لیگ برتر رسیدم. کاپیتان و ستاره هم شدم. در مورد پرسپولیس هم دروغی نگفتم. گفتم پرسپولیسی هستم. ولی اگر قرار بود به استقلال بروم، باید با غیرت برای این باشگاه بازی می‌کردم.
*در این چند روز اخیر داشتند برای تو شایعه درست می‌کردند که کلاس می‌گذاری و مصدوم شده‌ای.
خودتان هم نوشته بودید پرسپولیس را کوچیک نکنید.
*خب به نظر می‌رسید شما برای پرسپولیس شرایط تعیین می‌کنید.
پرسپولیس رویای بچگی من بوده. ولی این ملاک نیست که بخواهم تا زنگ زدند با سر بدوم، آن هم بدون هیچ منطقی. باید شرایط را بسنجم. هر کسی خودش را بیشتر دوست دارد. من هم پرسپولیس را دوست دارم ولی خودم را بیشتر از پرسپولیس دوست دارم. یک جلسه‌ای هم با ژوزه داشتم. من به ژوزه گفتم خودت خواستی من را؟ گفت من با کسی تعارف ندارم. به آپیا گفتم چرا آمدی ایران؟ اگر بازیکن خوبی بودی چرا آنجا نماندی؟ تازه او خیلی بزرگ‌تر از توست. ولی در ایران من به مدیرعامل گفتم شماره 9 تیم زردها را بگیر.
*در پرسپولیس چه شماره‌ای می‌پوشی؟
فرقی نمی‌کند. چون شماره‌ای نمانده گفتم 40 را بدهند به من. 9 را دوست دارم که کریم پوشیده. 6 و 7 هم دست کسی دیگر است.
*حالا چرا 40؟
چون نمایش قشنگ‌تر است!
*نمایش سنگ است که قشنگ‌تر است؟!
شما 40 را با 27 مقایسه کن.
*99 بهتر نبود؟
نمی‌شود 99 پوشید. در لیگ امارات تا شماره 200 دارند. ولی اینجا نمی‌شود.
*الان به آرزوی بچگی‌ات رسیدی ولی فشار زیادی روی تو خواهد بود که ضعف خط هافبک پرسپولیس را جبران کنی. خودت را آماده کردی برای این فشار؟
این طوری نیست که من مشکل پرسپولیس را حل کنم. من هم یک بازیکن هستم. پرسپولیس خیلی بازیکنان بزرگ دارد. بیشتر ملی پوشان کشور از پرسپولیس هستند. تنها قولی که داده ام به خودم این است که بیایم بیشترین تلاش را بکنم. برای تیمی بازی می‌کنم که از ته دل دوستش دارم و خانواده ام هم دوستش دارند. پرسپولیس با دل و جان پای من ایستاد. جعفری تحت هیچ شرایطی حاضر نمی‌شد من را بدهد اما رویانیان مردانگی کرد و من را خواست.
*یک خبری آمده بود که باید از دوشنبه به تمرین فجر بروی. ماجرای آن چه بود؟
گفتم از این پولی که گرفته اید باید یک درصدی هم به من بدهید که آقای جعفری گفت نه، تو باید از خودشان پول بگیری. این دیگر حل شد.
*انگار خسیس هستی؟
بالاخره من رباطم را داده ام در فجر. ولی مشکل حل شد.
*گفتی خانواده‌ات هم پرسولیسی هستند؟
پدرم شدید پرسپولیسی است.
*پدرت وقتی فهمید با پرسپولیس قرارداد بستی چه گفت؟
دیشب که شنید، گفت به سردار بگو قضیه را تمام کند. دوست داشت بروم پرسپولیس. پدرم قبلا گزارشگر رادیو بوده. صدای گرمی دارد. کشتی و فوتبال گزارش می‌کرد. روز اولی که رفتم پیام مشهد، پدرم این قدر خوشحال بود که توی خانه یک بازی را گزارش کرد که انگار من در پرسپولیس هستم. خیلی دوست داشت من بروم پرسپولیس.
*پرسپولیسی شدن تو، رویای پدرت هم بوده؟
پدرم خیلی بیشتر از من دوست داشت این اتفاق بیفتد. البته یک خواهر و یک برادر دارم که استقلالی هستند ولی گفتم ولش کنید استقلال را!
*خودت را آماده کردی برای یک سری از شعارها که در استادیوم‌ها می‌دهند؟
قبل از جواب دادن به این سوال، باید بگویم فجر هم که بودیم قبل از بازی به بچه‌ها می‌گفتم بازی را می‌بریم. نمی‌دانم الهام می‌شود به من یا چی. به دلم می‌آید. الان هم دلم روشن است که پرسپولیس خیلی جان می‌گیرد ان‌شاءالله. البته نه به خاطر من. الان خوب نتیجه گرفته‌اند اخیرا.
*پس با این حساب خوب پیش بینی می‌کنی و بچه‌های تیم فجر تو را «پل» اختاپوس صدا می‌کردند؟
پیش بینی نمی‌کنم. ولی به دلم می‌افتد اگر یک چیزی باشد.
*ماجرای استخاره چه بود؟ می‌خواستی واقعا به خاطر استخاره به پرسپولیس نیایی؟
آقای جرجانی از مشهد برای من استخاره گرفت که بد آمد. با پدرم صحبت کردم. چون افتخار این را دارم که مداح اهل بیت هستم، زیاد استخاره می‌کنم. رویانیان گفت از فجر داری می‌آیی پرسپولیس. فکر نمی‌کنم استخاره‌ای لازم باشد. یک استخاره دیگر گرفتم که اگر موانعش برطرف شود بروم یا نه. رویانیان هم گفت پیش آیت الله گرامی استخاره گرفته ام. خودش گفت که خیلی خوب است بلکه لازم است ولی یک سری مشکلاتی ایجاد می‌شود. این که شد، در مصاحبه‌اش گفت دیگر ول کن حقیقی نیستم.
*به نظرت در ترکیب ثابت پرسپولیس قرار می‌گیری؟
نه آقا اصلا مشخص نیست.
*دو تا رقیب داری. مهدوی کیا و نقی زاده. نمی‌ترسی؟ مخصوصا رقابت با مهدوی‌کیا.
مهدوی‌کیا را خیلی دوست دارم چون واقعا نمونه یک فوتبالیست سالم است. این را هم بگویم که وقتی بحث استخاره آمد می‌خواستم منصرف بشوم، یکی از بانیانی که به من دلگرمی داد که برگردم، آقای مهدوی کیا بود که تماس گرفت با من. چون من دلسرد شدم و نمی‌خواستم بیایم پرسپولیس. ولی مهدوی‌کیا گفت بیایی اینجا خیلی به نفع فوتبالت است.
*سردار خواسته بود که مهدوی‌کیا به تو زنگ بزند؟
نمی‌دانم. ولی خب مهدوی‌کیا کاپیتان تیم است.
*الان مهدی همه کاره تیم است. با آپیا هم رفت شهر را به او نشان داد.
به هر حال من از نظر او استفاده کردم.
*چی گفت دقیقا؟
گفتم استخاره کرده‌ام. گفت استخاره برای یک کاری است که دو دل شده باشی. ولی اینجا یک پیشنهادی هست که اگر قبول کنی می‌توانی هم به خودت کمک کنی هم به تیم. اگر بیایی اول به خودت و بعد به ما کمک می‌کنی.
*در مورد مسائل فنی صحبت کردید؟
نه زیاد.
*نگفت قدرت سرزنی و شوت زنی خوبی داری؟
خب از بازی من تعریف کرد. در هفته‌های اول لیگ امسال وقتی پرسپولیس را بردیم، یکی از نفراتی که به من تبریک گفت مهدوی کیا بود. پارسال هم بعد از باخت فجر به پرسپولیس، ناراحت بودم که هاشمیان آمد دست کشید روی سر من و گفت آینده دار هستی. من رقابتی با مهدوی کیا ندارم. ما یک خانواده ایم و باید تلاش کنیم که تیم موفق شود.
*پرسپولیس را مدعی قهرمانی می‌دانی؟
ما پارسال با فجر سپاسی زمانی که آقای یاوری آمد قبلش هفدهم بودیم. در 14 بازی 11 امتیاز گرفته بودیم. نیم فصل دوم چهار پنج بازی را بردیم و در نیم فصل دوم شدیم چهارم. البته در کل دوازدهم سیزدهم شدیم. لیگ است دیگر. فرسایشی هم می‌شود. تیم‌ها شرایط خوبشان را ندارند. اختلاف 8 امتیاز جبران شدنی است. در 8 هفته می‌شود بگیری این اختلاف را.
*خیلی از بازیکنان بزرگ تیم‌های شهرستانی آمدند پرسپولیس ولی افت کردند. چه کار می‌کنی که افت نکنی؟
من یک آدمی هستم که خیلی مثبت نگر هستم. یکی از خصوصیات خوبم این است که مثبت نگر هستم. در مورد هیچ چیزی منفی فکر نمی‌کنم. فکر می‌کنم که در پرسپولیس پیشرفت می‌کنم و می‌توانم بروم اروپا. در فجر دو تا پیشنهاد خارجی داشتم. از دانمارک و قطر. در پرسپولیس پیشنهادهای بیشتری به من می‌رسد. من اولین دوره‌ای که دعوت شدم به تیم ملی بازی با اردن بود که فکر نمی‌کردم فیکس بازی کنم. می‌گفتند جزو بهترین بازیکنان تیم هستی. یعنی بیایم در یک تیم قوی‌تر انگیزه‌ام بیشتر می‌شود. فجر تیم خوبی دارد. ولی خودمان را نمی‌توانیم گول بزنیم. پرسپولیس بازیکنان ملی پوش دارد و کنار آن ها بودن انگیزه را زیاد می‌کند.
*الان آمدی به تیمی که ژوزه در آن کار می‌کند. اختلاف ژوزه و کروش می‌تواند در حضور تو در تیم ملی تاثیرگذار باشد؟
من را به حاشیه نکشید. اصلا نمی‌دانم اختلاف آن‌ها چیست. در پرسپولیس باید نظر ژوزه و در تیم ملی نظر کروش را اجرا کرد.
*چی شد که نتوانستی در تیم ملی زیاد باشی و ثابت بشوی؟
من مقابل موزامبیک و موریتانی هم بازی کردم. با اردن هم بازی کردم. نمی‌دانم دو مسابقه اول که گفتم، بازی ملی حساب می‌شود یا نه. عملکردم خوب بوده در این سه مسابقه.
*از شانست بازی‌هایی را بودی که رقبای خوبی نداشتیم.
بله. راستش من یک بار خیلی آماده بودم که بحث ویزا بود که نتوانستم بروم مجارستان. من و محسن فروزان نتوانستیم برویم چون ویزایمان آماده نشد. یک بار هم برای بازی با لبنان بود که یک دفعه اصلا شوکه شدم. وقتی لیست را دادند دیدم من نیستم. بعدش هم برای بازی با کره جنوبی یک هفته قبل مصدوم شدم دائم دکترهای تیم صحبت می‌کردند با من که چطور است وضعیتت. ولی متاسفانه مصدومیتم به درازا کشید و احساسم این است که کروش نظر مثبت به من دارد. هر مربی خارجی بوده به من نظر مثبت دارد.
*دلیلش چیست؟ به سبک بازی‌ات برمی‌گردد؟ سبک بازی‌ات را با چه بازیکنی مقایسه می‌کنی؟ در ایران می‌گویند مثل نکونام هستی.
بیشتر شنیده‌ام که می‌گویند سبک بازی‌ام مثل کریم باقری است. چون پای چپ و راست را خیلی عوض می‌کنم. الگوی خارجی‌ام میشائیل بالاک است. خیلی بازی‌هایش را نگاه می‌کردم.
*الان الگوی خاصی داری؟
الان بازی جرارد را خیلی دوست دارم چون واقعا یک مدیر است در زمین.
*نظرت در مورد مقایسه خودت با نکونام چیست؟
من نمی‌توانم خودم را مقایسه کنم با کسی. من در مصاحبه‌ام گفته‌ام که جواد را از نظر اخلاقی دوست دارم. در دو اردویی که بودم خیلی چیزها یاد گرفتم از او. جلوی کره اگر با گل جواد امتیاز نمی‌گرفتیم الان امیدی نداشتیم برای صعود به جام جهانی. من باید به او احترام بگذارم. به اندازه بازی‌های باشگاهی من بازی ملی دارد.
*کریم باقری چطور؟ می‌خواهی یک کریم جدید باشی برای پرسپولیس؟
بازی کریم را وحشتناک دوست داشتم. سعی می‌کنم یک سری از مسائل را از او الگوبرداری کنم.
*دوست داری جا پای چه کسی بگذاری؟
دوست دارم یک رضا حقیقی باشم. خوب کار کنم که اگر بعدها بحث شد بگویند خوب بوده رضا حقیقی.
*امسال بازیکنان خوبی آمدند به پرسپولیس. فکر می‌کنی امسال پرسپولیس می‌تواند بر خلاف یکی دو سال گذشته تیمی معرفی کند که مثل تیم چند سال قبل باشد؟
به نظرم تیم خیلی خوبی داریم.
*تیم واقعا کهکشانی است یا بادش کردند؟
دیگر خودتان می‌بینید چه بازیکنان بزرگی هستند در تیم.
*با حضور تو، کهکشان پرسپولیس تکمیل شد. مدافعان و هافبک‌ها اکثرا در تیم ملی هستند.
گفتن این واژه کهکشان خیلی از نظر روانی فشار می‌آورد. گذشت زمان باعث شد کم کم تیم روی دور بیفتد. واقعا از پرسپولیس توقع هست. الان هم جایگاه اصلی پرسپولیس این نیست.
*بزرگان پرسپولیس که آمدند اینجا می‌گفتند بازیکنان پرسپولیس مایه بزرگ شدن ندارند.
من فقط می‌توانم این را بگویم که خودمان را نمی‌توانیم گول بزنیم. من یک بازیکن نسل جدید هستم. اگر فوتبال الان نسبت به آن زمان افت کرده، ولی همین بازیکنان که الان در پرسپولیس هستند الان بهترین‌های ایران هستند.
*در زمین هم همین است؟
در زمین بحث روانی نگذاشته این طور باشند ولی به مرور عالی می‌شوند.
*خاصیت روانی بزرگی که این تیم دارد می‌تواند در مواقع حساس شما را نجات دهد؟
من احساسم این است که خیلی خوب می‌شود شرایط پرسپولیس. طوری می‌شود که هواداران راضی بشوند.
*یعنی بازی‌های پرسپولیس این قدر زیبا می‌شود که برای هر مسابقه 60 – 70 هزار نفر می‌آیند استادیوم؟ قول می‌دهی این اتفاق بیفتد؟
قول نمی‌دهم ولی به شخصه تلاشم را می‌کنم. من قول می‌دهم شرایط خیلی خوب شود. نه به خاطر اینکه من آمده‌ام، بلکه به خاطر خود تیم.
*گفته بودی استقلال هم من را می‌خواست. آن‌ها چه شرایطی داشتند؟
یک فرقی که پرسپولیس با استقلال داشت، این بود که پرسپولیس پای من ایستاد.
*اگر فتح الله می‌ایستاد پای تو، می‌رفتی به استقلال؟
آدم دو تا گزینه که دارد بهترین را انتخاب می‌کند. شاید پیشنهاد استقلال بهتر بود و می‌رفتم آنجا. ولی سردار مصاحبه کرد که من ول کن حقیقی نیستم. با خودم هم صحبت کرد. وقتی این پشتکار را از آقای رویانیان دیدم جالب بود.
*از استقلال چه کسی صحبت کرد با تو؟
یک واسطه بود که صحبت می‌کرد. من گفتم این مبلغ را بدهید به فجر. گفتند ما این پول را نداریم. شاید بازیکن بدهیم به جایش. قرار شد خبر بدهند که دیگر خبر نشد.
*بهترین موقع آمدی پرسپولیس چون تیم دارد نتیجه می‌گیرد. شاید اگر اول فصل می‌آمدی شرایط بد می‌شد.
شاید من هم می‌آمدم و مثل حسین ماهینی می‌توانستم خوب بازی کنم و بازی‌ام از فجر بیشتر به چشم بیاید. ولی در فجر هم که بودم آقای یاوری می‌گفت در 9 تا بازی فجر بهترین بازیکن تیم بودم.
*الان آماده‌ای؟
مصدومیتم تمام شد. از اول نیم فصل دوم می‌روم سر تمرین پرسپولیس. دو ماه است پایم به توپ نخورده. مطمئن باشید اگر یک بازی برای پرسپولیس بکنم در بازی بعدی خیلی بهتر می‌شوم. هرچه بگذرد بهتر می‌شوم.
*آمدی پرسپولیس که بروی تیم ملی و اروپا؟
من فجر هم که بودم تیم ملی بودم. ولی با حضور در پرسپولیس، جای پایم را در تیم ملی سفت می‌کنم.
*دوست داری در چه تیم اروپایی بازی کنی؟
چلسی.
*حضور در پرسپولیس رویایی است یا ممکن است؟
شاید سه سال قبل پرسپولیس برایم رویا بود. ولی احساسم این است که اگر بخواهم می‌توانم به چلسی هم بروم.
*یعنی پیراهن آبی تنت می‌کنی؟
بحث پیراهن نیست.
*پرسپولیس بعد از دایی و مهدوی کیا لژیونر بزرگی نداشته. می‌توانی یک لژیونر بزرگ برای پرسپولیس بشوی؟
من می‌گویم چیزی که در برنامه ریزی خودم هست این است که لژیونر شوم. پارسال نیم فصل دوم یک مربی آلمانی به نام میشل آمد فجر سپاسی کار کند که ببینند کارش چطوری است برای حضور در کنار محمود کمک یاوری. دو هفته آنجا بود از طریق مدیر برنامه اش با من صحبت کرد که من می‌توانم ببرمت هوفنهایم. نمی‌دانم بحث دلالی بود یا نه. ولی از بین آن همه بازیکن به من این حرف را زد. الان می‌خواهم بگویم خیلی هم رویایی نیست بازی در چلسی. البته به دست آوردنش هم خیلی آسان نیست. خدا باید کمک کند. باید حرفه‌ای بازی کنم. باید توی حاشیه نروم.
*خوبی اش این است که ازدواج کرده‌ای.
همسرم خیلی به من کمک کرد. خانمم می‌گوید وقتی با من ازدواج کردی لیگ یک بودی. الان آمدی لیگ برتر و پرسپولیس و تیم ملی.
*فکر نمی‌کنی یکی دو سال حضور در پرسپولیس، تو را اشباع کند و این باعث شود افت کنی؟
شرایط من را در فجر ببینید. در فجر چون تیم کوچکی است باید زودتر اشباع می‌شدم. من کاری ندارم که تیم چه تیمی است. من می‌خواهم پیشرفت کنم. من با سردار هم صحبت کردم گفتم که پیشنهاد اروپایی داشتم. سردار گفت اگر لژیونر شوی هم افتخار ما این است که از تیم ما داری می‌روی به اروپا. دوست دارم این قدر خوب کار کنم که تیمی که دنبال من می‌آید از نظر مالی قوی باشد تا هم به خودم کمک شود هم به باشگاه پرسپولیس.
*این خبر را دیده‌ای؟ فجری‌ها گفته‌اند پرسپولیس هنوز مبلغ رضایت‌نامه حقیقی را نداده و این بازیکن نمی‌تواند به این تیم برود.
600 میلیون را که نمی‌شود کارت به کارت کرد. فکس زدند و شماره حساب گرفتند و بالاخره پول را می‌ریزند. 600 میلیون را چه امروز بگیری چه فردا. چه فرقی می‌کند. من تازه نیم فصل می‌خواهم بروم پرسپولیس تمرین کنم. هیچ کسی نمی‌تواند این پول را به این سرعت بریزد به حساب باشگاه فجر. ما تازه توافق کرده‌ایم.
*فوتبالت را از کجا شروع کردی؟
از وقتی که دبستان بودم. سوم دبستان بودم که خوب بودم و انتخاب شدم در تیم مدرسه. یک مسابقه با تیم نونهالان پیام داشتیم که من خیلی دیمی بازی می‌کردم و می‌خواستم همه را دریبل کنم. ولی مربی آن‌ها گفت این بازیکن می‌تواند خیلی پیشرفت کند. من فوتبال را مدیون دو تا داداشم هستم. ایمان و امیر. ایمان استقلالی است و امیر پرسپولیسی. واقعا خیلی فوتبالیست‌های خوبی بودند. یکی متولد 60 است یکی 64. فوتبالیست‌های خوبی بودند واقعا.
*برادر استقلالی‌ات با تو قطع رابطه نکرده؟
اتفاقا الان گفت گوش کردم اخبار را خیلی خوشحال شدم که شنیدم رفتی پرسپولیس. قبلا سر دربی دعوایمان می‌شد.
*کتک کاری می‌کردید؟
7 سال از من بزرگ‌تر است. با برادر بزرگ‌تر که نمی‌شود کتک کاری کرد. ولی کل کل می‌کردیم زیاد.
*فکر می‌کنی می‌توانی به ترکیب ثابت تیم ملی برسی؟
الان آندو و نکونام بهترین‌ها هستند که دارند دعوت می‌شوند. من ولی هم می‌رسم به آن‌ها. من باید به اردو بروم و کنار آن‌ها کار کنم که ببینم خودم واقعا در چه سطحی هستم.
*فکر می‌کنی چقدر فاصله داری با بازیکنان فیکس تیم ملی؟
به هر حال آن‌ها بهترین‌ها هستند در ایران. من باید سعی کنم به آن‌ها برسم و فکر می‌کنم می‌توانم به آن‌ها برسم. جواد و آندو تجربه خیلی خوبی دارند در تیم ملی و بازی‌های ملی زیادی دارند.
*با کارلوس کروش صحبت کردی در مورد خودت؟
کارلوس گفت من به سیموئز گفتم این می‌تواند به تیم ملی کمک کند. می‌تواند بیمه کند تیم ملی را. ولی باید بیشتر کار کنی. من هم خوشحال شدم. یک فرقی که ما ایرانی‌ها با خارجی‌ها داریم در تعارف است. ژوزه می‌گفت من اگر تو را نخواهم چرا بروم به مدیرعامل بگویم که با تو مذاکره کند؟ در مورد آپیا هم هیچ تعارفی نداشت و خیلی راحت گفت او را نمی‌خواهد.
*با کروش در مورد بازی در اروپا صحبت کردی؟
نه. من زیاد در اردو نبودم. شاید اگر بیشتر بودم صحبت می شد. مربی تیم ملی هم تک تک نمی‌تواند با همه صحبت کند.
*پرسپولیسی‌ها می‌توانند توقع تولد یک کریم باقری جدید داشته باشند در تیمشان؟
من بازی کاویانپور و استیلی و باقری را خیلی دوست داشتم. همیشه می‌نشستم بازی آن‌ها را نگاه می‌کردم. کریم باقری واقعا یک دانه بود. من خودم را که مقایسه می‌کنم با باقری، در پاس‌های 60 – 70 متری شاید بتوانم مثل او کار کنم. در شوت زدن خیلی قوی تر از من است. بحث دیگر این است که کریم باقری در این پست شم گلزنی و سر زنی خوبی داشت که کمتر کسی این شم را دارد. شاید اگر او 100 باشد من 50 هم نباشم. من خودم هم طبق خصوصیاتی از خودم می‌شناسم، خودم را با کریم باقری مقایسه می‌کنم البته در حد پایین‌تر.
*می‌توانی کریم باقری بشوی؟
کریم باقری شاید نشوم ولی یک رضا حقیقی می‌شوم.
*می‌توانی یک ژنرال باشی برای پرسپولیس؟
بحث ژنرال نیست. در فجر که بودم یک عملکردی داشتم که نظر پرسپولیسی‌ها را جلب کردم. سعی می‌کنم همان بازی را در پرسپولیس هم انجام دهم. البته می‌دانید که در فجر بازی کردن خیلی راحت‌تر از بازی کردن در پرسپولیس است. ما در فجر اگر 3 تا بازی را هم ببازیم کسی ایراد نمی‌گیرد. ولی از پرسپولیس توقع بیشتر است. در فجر هر وقت ببازی می‌توانی بگویی بودجه کمی داشتیم. اینجا سخت‌تر است. من سعی می‌کنم بهترین بازی‌هایم را انجام دهم که پشیمان نشوم.
*نیکبخت هم از مشهد آمد. فکر می‌کنی شباهت‌هایی با نیکبخت داری؟
چون نیکبخت همشهری‌ام است دوست داشتم پیشرفت کند. من دوست دارم همه پیشرفت کنند. من خیلی هیات می‌روم. همیشه برای همه فوتبالیست‌ها دعا می‌کنم. امروز ظهر دعا کردم خدایا به حق این اذان هیچ فوتبالیستی مصدوم نشود. دوستم گفت یک دعایی کن که بشود. نمی‌شود هیچ فوتبالیستی مصدوم نشود که. گفتم اگر خدا بخواهد می‌شود.
*برای سکونت، در سعادت‌آباد خانه می‌گیری؟
دیشب بحث خانه شد ولی نگفتیم کجا. یک جایی باشیم که راحت باشیم.
*حرف آخر را هم خودت بزن.
شاید خنده دار باشد ولی من یک تشکر ویژه از خود شهید سپاسی می‌کنم. من روز اولی که آمدم فجر با سیروس سنگچولی بودیم که رفتیم سر مزار شهید سپاسی. گفت

سقــوط ؛
تـاوانِ پریــدن با بعضــی هـاست....
     
#374 | Posted: 23 Nov 2012 16:27
حسینی: می‌خواهند من را به حاشیه ببرند/ دلیلی نداشت خودم را سه اخطاره کنم
خبرگزاری پرسپولیس : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از مکتب ملوان آمده‌ام و عده‌ای می‌خواهند من را به حاشیه ببرند.
سید جلال حسینی در گفت‌وگو با فارس، درباره آخرین شرایط پرسپولیس و حواشی‌های این روزهای فوتبال صحبت های زیرا مطرح کرد:
* ابتدا در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس نظرت را بگو؟
خوشبختانه پس از برد مقابل پیکان و یک بازی خاص مقابل ذوب آهن به 6 امتیاز شیرین رسیده‌ایم. خوشبختانه در تیم ما یکدلی و هماهنگی خیلی بیشتر شده و همه از تدارکات تیم تا بازیکنان و بالاترین مسئول باشگاه دوست دارند تا هر چه سریع‌تر به صدر جدول برسیم. موضوعی که 100در 100 شدنی است تا ناکامی‌های اول فصل را جبران کنیم.
* چرا در ابتدای فصل به نتیجه نمی‌رسیدید؟
واقعا نمی‌دانم اما دلیل اصلی‌اش عدم هماهنگی بود. بالاخره شناخت بازیکنان نسبت به یکدیگر کمتر بود. پس از اینکه بیشتر کنار همدیگر بازی کردیم با تفکرات یکدیگر آشنا شدیم. متاسفانه امتیازهای بدی را از دست دادیم اما خدا را شکر می‌کنم که جای جبران داریم. نباید به یکی دو پیروزی اکتفا کنیم بلکه باید فکر شکست را از ذهن بیرون کنیم و به 3 امتیاز هر مسابقه فکر کنیم.
* منظورت در نیم فصل دوم است؟
بله. خوشبختانه از لحاظ روحی و روانی به شرایط ایده‌‌آل رسیده‌ایم. در ساختار دفاع و حمله بسیار منطقی و باهوش بازی می‌کنیم. این نشانه این است که می‌توانیم به بالای جدول برسیم. شاید روی کاغذ از تیم‌های بالای جدول عقب باشیم اما با این روحیه باید چهره واقعی پرسپولیس را در نیم فصل دوم به نمایش بگذاریم تا به خواسته‌های خودمان برسیم. من با هدف به پرسپولیس آمدم.
* از حضورت در پرسپولیس راضی هستی؟
چرا که نه. بالاخره من با این تیم قرارداد امضا کردم و حالا می‌خواهم سال خوبی را با پیراهن قرمز داشته باشم. آمده‌ام تا کمک کنم تا به نتایج دلخواه برسیم و مطمئن باشید از جانم مایه می‌گذارم تا پرسپولیس سربلند باشد. من احساس مسئولیت دارم و قطعا برای رسیدن به هدفم هر بازی را برای خودم یک فینال می‌دانم.
* محروم شدن تو از بازی با ملوان سوژه اصلی رسانه‌ها شده،‌واقعا ماجرا چیست؟
سؤال خوبی است. اما برخی صحبت‌ها آزارم می‌دهد. متاسفانه در چند روز گذشته دیده‌ام که حرف‌های زیادی درباره این اتفاق نوشته شده است که واقعا تعجب می‌کنم. من همیشه به رسانه‌ها احترام می‌گذارم چون زحمات آنها در فوتبال ما به تیم ملی کمک می‌کند. این موضوع را در بازی با کره جنوبی دیدیم. اما همه جلال حسینی را می‌شناسند. من از مکتبی وارد فوتبال ایران شدم به نام ملوان که جنگندگی، تعصب و غیرت در آن حرف اول را می‌زند. خود ملوانی‌ها هم همیشه تاکید دارند تا یک بازیکن حتی برای شهر خودشان با تیم دیگری قرارداد بست باید با تمام وجود بازی کند. چون مردم انزلی فوتبال را خوب می‌فهمند. من چرا باید خودم را از قصد سه اخطاره کنم؟ در بازی برابر ذوب آهن در شرایطی مرتکب خطا شدم که خطر دروازه ما را تهدید می‌کرد. دوست داشتید اجازه بدهم گل سوم را بخوریم؟ در شرایطی که سر تا پا به فکر حمله و گلزنی به ذوب آهن بودیم.
* پس با این حساب معلوم شد چرا کارت زرد گرفتی؟
خواهش می‌کنم دیگر درباره این موضوع حرف نزنید و همین جا همه چیز را تمام کنید. هواداران پرسپولیس و ملوان جلال حسینی را می‌شناسند. من سال‌ها افتخار این را داشتم در تیم ملوان، سایپا و سپاهان تیم‌های خوب و مدعی ایران توپ بزنم و حتی با آنها قهرمان ایران شوم. همه می‌دانند همیشه با تمام وجود در زمین تلاش می‌کنم تا تیمم سربلند باشد و به هیچ چیز دیگر فکر نمی‌کنم. قصدم تعریف و تمجید از خودم نیست چون بازار گرمی برای من معنی نمی‌دهد. پرسپولیس و ملوان هر کدام جداگانه در قلبم جای دارند و من به هر دو تیم و اصلا تمام تیم‌های ایران احترام می‌گذارم. ملوان به خاطر اینکه زادگاهم و تیمی بود که من را به فوتبال ایران معرفی کرد، پرسپولیس هم چون در حال حاضر با این تیم قرارداد دارم و باید انتظارات هواداران پرسپولیس را برآورده کنم. پس وظیفه‌ام این است که برای این تیم بجنگم. خوشبختانه در این باره هواداران پرسپولیس و حتی ملوان همه چیز را می‌دانند و قضاوت را بر عهده آنها می‌گذارم اما متاسفانه برخی‌ها به دنبال مسائل دیگری هستند.
* منظورتان چیست؟
می‌خواهند جلال حسینی را با این گونه مسائل به حاشیه ببرند. البته ملوانی‌های دیگری هم که در پرسپولیس بودند از این ماجراها برایشان اتفاق افتاده اما آقایان بدانند به هیچ عنوان به این مسائل حاشیه‌ای و حرف و حدیث‌ها گوش نمی‌دهم. چون برایم معنی نمی‌دهد. خدا را شکر می‌کنم تا به الان با هر مربی که کار کرده‌ام از من راضی بوده و حتی هواداران به من نمره خوبی دادند. این برایم یک دنیا ارزش دارد و به چیز دیگری فکر نمی‌کنم. هواداران پرسپولیس این را بداند که قطعا در بازی‌های آینده سعی خواهم کرد با تمام توانم به پرسپولیس خدمت کنم.
* خبر داری کریمی در جمع 3 بازیکن برتر آسیا قرار گرفته؟
بله خدا را شکر . انشاءالله علی بهترین بازیکن آسیا شود چون واقعا حق او در فوتبال ما بسیار بالاست. کریمی بازیکنی است که فوتبال را به تمام معنا بازی می‌کند و آرزوی قلبی من است که بهترین بازیکن آسیا باشد.
* نظرت درباره بازی با ملوان در چارچوب جام حذفی چیست؟
شاید این جزو بدشانسی دو تیم باشد تا در اولین گام به یکدیگر برخورد کردند. اما به نظرم یکی از زیباترین بازی‌های جام حذفی را خواهید دید. حتی این بازی حکم فینال را دارد. چون هر دو تیم بسیار خوب و فرصت طلب هستند.
* در پایان اگر صحبتی درباره تیم ملی داری بگو؟ برخی‌ها می‌گویند گل خورده از ازبکستان مقصرش تو و یا رحمتی بودید.
من هیچ حرفی ندارم در این شرایط نیاز به حمایت ملی داریم تا پشت تیم ملی فوتبال کشورمان باشد. الان وقت این حرف‌ها نیست. بعد از بازی با ازبکستان متاسفانه بچه‌های تیم ملی از لحاظ روحی و روانی خیلی بد بودند. معتقدم همیشه در بازی‌های سخت فوتبال ایرانی به نمایش داده شده پس به جای یکسری حرف‌ها من از رسانه‌ها، مسئولین، پیشکسوتان می‌خواهم کمک کنند تا مسافر جام جهانی شویم. افرادی که همیشه و حتی در بازی‌های قبل پشت سر ما بودند و حالا هم به عنوان یار دوازدهم باز هم باید به تیم ملی فوتبال خودشان حمایت کنند تا انشاءالله در سه بازی بسیار سخت هفته آینده روسفید بیرون آییم. مسئله‌ای که دور از دسترس نیست.

سقــوط ؛
تـاوانِ پریــدن با بعضــی هـاست....
     
#375 | Posted: 23 Nov 2012 18:37
رویانیان: با مسئولان آث میلان دیدار می‌کنیم/2 بازیکن جدید خواهیم گرفت/ به بقیه ربطی ندارد به کریمی جایزه بدهند/ نشان شوالیه در ایران ارزشی ندارد
خبرگزاری پرسپولیس : مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس از دیدار با مسئولان تیم فوتبال آث میلان طی چند روز اینده خبر داد.


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حاشیه دیدار تدارکاتی این تیم برابر شهرداری باغستان در جمع خبرنگاران درباره جذب رضا حقیقی، اظهار کرد: یک ماه پیش ژوزه سه نفر را به ما معرفی کرده بود که یکی از آنها رضا حقیقی بود. او وقتی فهمید که من در حال مذاکره با این بازیکن هستم، خیلی خوشحال شد و از من خواست که حتما این بازیکن را جذب کنم. حقیقی بازیکن بسیار خوبی است و در ادامه فصل به ما کمک می‌کند.

رویانیان در مورد اینکه پرسپولیس در نیم فصل بازیکن دیگری به جز حقیقی جذب خواهد کرد اظهار داشت: قرار بود سه بازیکن را برای تقویت تیم در نیم فصل جذب کنیم. حقیقی را بر اساس سیاست‌های باشگاه و نظر سرمربی تیم به پرسپولیس آوردیم و دو بازیکن دیگر را نیز جذب خواهیم کرد. می‌خواهیم در نیم فصل دوم تیمی قدرتمند را روانه مسابقات کنیم.

وی درباره حضور مدیران آکادمی فوتبال برزیل در ایران که به دعوت پرسپولیس انجام گرفته، گفت: ما مذاکرات خود را با این افراد از چند ماه پیش شروع کرده بودیم تا سیاست‌های باشگاه را در فوتبال پایه پیگیری کنیم. این دوستان در حال حاضر به ایران آمدند و به زودی با آنها یک قرارداد همکاری امضا می‌کنیم.

وی افزود: قرار نیست در ایتالیا اردو برگزار کنیم و اردوی ما در کشور دیگری خواهد بود. امیدوارم با مسئولان این تیم برزیلی به توافقات خوبی برسیم. با آنها در مورد تیم‌های پایه می‌خواهیم همکاری داشته باشیم. دوست دارم تیم‌های پایه خوب و هدفمندی را تشکیل دهیم تا بتوانیم بستر موفقیت پرسپولیس را در آ‌ینده پایه‌ریزی کنیم.

رویانیان در ادامه درباره انتخاب کریمی به عنوان یکی از سه نامزد کسب جایزه بهترین بازیکن سال آسیا، گفت: خیلی خوشحالیم که یک پرسپولیسی در این فهرست حضور دارد. امیدوارم که کریمی انتخاب شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که شنیده‌اید برخی افراد برای انتخاب کریمی جایزه تعیین کرده‌اند و گفته اند به او اتومبیل خواهند داد؟ گفت: بله. این را شنیده‌ام، اما اصلا به این افراد ربطی ندارد که بخواهند به بازیکن ما جایزه بدهند، من خیلی ناراحت شدم. مخالفم که کریمی این جایزه را بگیرد. باشگاه پرسپولیس بزرگ‌تر از این افراد است. متاسفانه این افراد می‌خواهند خود را به پرسپولیس بچسبانند، اما نباید دیگر از این کارها کنند.

وی همچنین درباره دریافت نشان «شوالیه» از سوی فتح‌الله‌زاده، اظهار کرد: فتح‌الله‌زاده خیلی علاقه داشت که نظامی شود، اما در اینجا نتوانست این کار را انجام دهد. بنابراین به اروپا رفت. البته استقلال را یک نظامی تاسیس کرده است و ریشه نظامی‌گری هنوز در این باشگاه باقی مانده است، اما لقب شوالیه در ایران ارزشی ندارد. نمی‌دانم این لقب اعتبار دارد یا نه. این موضوع در زمان تیمساز خسروانی وجود داشت که چنین لقب‌هایی را به نظامیان می دادند. حالا این لقب را آقای فتح الله زاده کسب کردند، ما به ایشان تبریک می‌گوییم و انشاءالله موفق باشند.

رویانیان با اشاره به همکاری باشگاه پرسپولیس با باشگاه میلان ایتالیا گفت: قرار است طی دو، سه هفته‌ آینده برای عقد قرارداد همکاری با آ . ث . میلان به ایتالیا برویم. همچنین از طریق مدیرعامل باشگاه اسپورت تیوو برزیل که در حال حاضر در ایران حضور دارد و با منچستر یونایتد رابطه تنگاتنگی دارند قرارداد سه جانبه ای با باشگاه منچستر منعقد کنیم. اولویت ما این است که برای تیم‌های پایه خود برنامه‌ریزی کنیم و این کار را از طریق این دوستان برزیلی پیش خواهیم برد.

وی همچنین درباره جام حذفی هم گفت: خوب شد که جام حذفی برگزار می‌شود، اما تاریخ برگزاری آن مناسب نیست. تصمیم اولی که برای عدم برگزاری جام حذفی گرفته بودند اشتباه بود و تصمیم دوم هم که تاریخ برگزاری آن را تعیین کردند، عجولانه بود.

سقــوط ؛
تـاوانِ پریــدن با بعضــی هـاست....
     
#376 | Posted: 23 Nov 2012 18:39
پولادی: كريمی مرد سال آسيا می شود/ شارلروا و بروندبی مرا می خواهند اما كمك به پرسپوليس مهم‌تر است
خبرگزاری پرسپولیس : بر خلاف برخی هاي ديگر، مهرداد پولادي معتقد است علي كريمي لياقت حضور در جمع برترين‌هاي 2012 آسيا را داشته است.


پولادي كه هنوز بابت شكست تيم ملي مقابل ازبكستان ناراحت است از كريمي، تيم ملي، پرسپوليس و تعويضش در بازي آخر اين تيم سخن گفته است.

چند روز خبري از تو نبود. چه شد كه بعد از بازي با ازبكستان بي‌سر و صدا بودي؟

ناراحت بودم و شوكه. فكر مي‌كنم بعد از آن باخت همه بازيكنان ناراحت شدند. شرايط تيم ملي به هم ريخت و همه ضرر كرديم. خود من خيلي ناراحت بودم، شايد باورتان نشود اما الان 8 روز است كه خواب و خوراك ندارم.

دليل باخت به ازبكستان را در چه موضوعي مي‌داني؟

روبروي ازبك بازي بدي به نمايش نگذاشتيم، شرايط داوري و اتفاقاتي كه در بازي افتاد دست به دست هم داد تا در ديداري كه بايد مي‌برديم نتيجه را به حريف واگذار كنيم. باز هم مي‌گويم كه هنوز باورم نمي‌شود اين اتفاق افتاده اما بايد قبول كنيم كه باخت هم جزيي از فوتبال است.

اما همين باخت كه به قول تو جزيي از فوتبال است انتقاد خيلي‌ها را به همراه داشته. حتماً شنيده‌اي كه همه با هم جنگ و دعوا دارند و انگار همه چيز به آخر رسيده؟

در فوتبال ما هميشه جنگ و دعوا وجود دارد. شما يك روز را به من بگوييد كه در فوتبال ما جنگ و دعوا نباشد اما من خواهش مي‌كنم همه اين جنگ و دعواها كنار گذاشته شود چون 3 بازي سخت و سرنوشت‌ساز در انتظار فوتبال ايران است. بگذارند به جام جهاني برويم بعد همديگر را بكشند! به نظر من در حال حاضر مردم عذاب مي‌كشند پس بايد براي رضايت دل آنها تلاش كنيم.

شنيديم كه دو پيشنهاد خارجي داري اما رويانيان و ژوزه با جدايي تو مخالفت كرده‌اند. پيشنهادهاي تو از كدام تيم‌ها است؟

از شارلروا بلژيك و بروندبي دانمارك.

يعني از پرسپوليس جدا مي‌شوي و به يكي از اين تيم‌ها مي‌روي؟

درباره اين موضوع بايد رويانيان صحبت كند اما همان‌طور كه گفتيد انگار ايشان با جدايي من موافقت نكرده‌اند. شرايط پرسپوليس در اين مقطع زماني حساس است و من هم بايد بمانم و به تيم محبوبم كمك كنم. حضور در پرسپوليس از بازي در شارلروا و بروندبي مهم‌تر است البته دوست دارم ترانسفر شوم و در فوتبال اروپا بازي كنم اما هر وقت شرايط پرسپوليس مناسب شد از اين تيم جدا مي‌شوم.

در بازي مقابل ذوب‌آهن دوباره تعويض شدي. درست مثل بازي روبروي مس كرمان. دليلي داشت؟

دليل خاصي نداشت. تشخيص ژوزه بود و او صلاح دانست كه تعويض شوم. مربي نفر اول است و اگر صلاح بداند يك بازيكن بايد از بازي بيرون بيايد.

ولي انگار از تعويض ناراحت بودي؟

ناراحتي كه طبيعي است اما بيشتر ناراحتي من بابت اين موضوع بود كه 2-صفر عقب بوديم و فكر مي‌كردم اگر در زمين بودم بيشتر مي‌توانستم به پرسپوليس كمك كنم.

البته با اينكه ناراحت بودي اما همانطور كه قول دادي اتفاقات كرمان تكرار نشد.

بازي در كرمان كه شرايط خاصي داشت اما من بعد از آن قول دادم ديگر از اين حركات انجام ندهم. من بازيكن حرفه‌اي هستم، پول حرفه‌اي مي‌گيرم و بايد رفتارم هم حرفه‌اي باشد. تعويض جزيي از فوتبال است و من هم نبايد از اين موضوع ناراحت شوم.

علي كريمي هم كه سرانجام به پرسپوليس برگشت. تو از جمله بازيكناني بودي كه خيلي دوست داشتي كريمي برگردد. حالا چه احساسي داري؟

اكثر مردم از جمله خود من دوست داشتيم كريمي برگردد. خدا را شكر ژوزه و رويانيان هم با كريمي كنار آمدند تا او برگردد. اميدوارم هرچه سريع‌تر مصدوميتش برطرف شود و به ما كمك كند. او بازيكن بزرگي است و بايد قدرش را بدانيم.

فكر مي‌كني بتواند مرد سال فوتبال آسيا شود؟

چرا كه نه. كريمي لياقت انتخاب به عنوان مرد سال فوتبال آسيا را دارد. به نظر من رقيبان كريمي نمي‌توانند با او رقابت كنند و در نهايت علي‌آقا مرد سال فوتبال آسيا مي‌شود.

سقــوط ؛
تـاوانِ پریــدن با بعضــی هـاست....
     
#377 | Posted: 23 Nov 2012 18:43
حاشیه های پرسپولیس - شهرداری باغستان / به احترام سردار شوالیه خبردار!
خبرگزاری پرسپولیس : پرسپولیس در دیدار دوستانه برابر شهرداری باغستان به پیروزی ۵ بر صفر رسید.


تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز با حضور در زمین درفشی‌فر در یک دیدار دوستانه برابر شهرداری باغستان حاضر شد.

* مسئولان باشگاه ترافیک برزیل همراه با محمد رویانیان در مجموعه درفشی‌فر برای بازدید از مکان تمرین پرسپولیس حاضر شدند و پس از بررسی امکانات درفشی فر، در جلسه‌ای با مانوئل ژوزه و دستیاران او به صحبت پرداختند. همچنین این گروه گفت و گویی با علی کریمی داشتند.در این بازی رویانیان با حضور در ورزشگاه «درفشی فر» جلسه‌ای کوتاه با مدیران آکادمی فوتبال برزیل برگزار کرد. او همچنین بعد از پایان بازی در رختکن با ژوزه و کادر فنی جلسه گذاشت.

* دو بنر از طرف هواداران پرسپولیس در زمین درفشی‌فر نصب شده بود. روی یکی از این بنرها نوشته شده «به احترام سردار، آقای شوالیه خبردار» . بنر دوم به حمایت از علی کریمی نصب شده بود.

* تماشای این مسابقه برای هواداران رایگان بود و حدود 200 پرسپولیسی از نزدیک این بازی را تماشا کردند.

* علی کریمی به دلیل مصدومیتی که دارد مشغول فیزیوتراپی است.

* اسماعیل زاده که دچار مصدومیت شده، دور زمین به صورت اختصاصی می دود.

*کریم انصاری‌فرد غایب بود. همچنین محمد قاضی و علی کریمی با حضور در کلینیک باشگاه به فیزیوتراپی پرداختند.

* پرسپولیس در نیمه اول با ترکیب شهاب گردان ، جلال حسینی، حسین ماهینی، مهدوی‌کیا، نقی‌زاده، مهرداد پولادی، رضا نورمحمدی، جواد کاظمیان، محسن بنگر، هادی نوروزی و امیرحسین فشنگچی به میدان رفت.

*نیمه اول بازی دوستانه پرسپولیس با شهرداری باغستان با برتری 2 بر صفر سرخپوشان به پایان رسید. جواد کاظمیان و هادی نوروزی گل‌های پرسپولیس را به پایان رساندند.

*پرسپولیس در نیمه دوم با ترکیب عابدزاده، قدمی، آقازمانی، بنگر، پولادی، ‌علی‌عسگر، نورمحمدی، خانزاده، احمدزاده‌، رضایی و سیف الهی به میدان رفت.

*پرسپولیس در نهایت با نتیجه 5 بر صفر موفق شد از سد تیم شهرداری باغستان عبور کند. گل های پرسپولیس را در نیمه دوم آقازمانی، سیف الهی و پولادی به ثمر رساندند.

*در پایان تمرین محمد رویانیان، علی کریمی و مهدی مهدوی کیا کنار دیگ خورشت نذری که در محل تمرین برای مراسم عزاداری وجود داشت حاضر شدند و آن را هم زدند. کریمی و رویانیان به این ترتیب نشان دادند اختلافات را پشت سر گذاشتند و با هم آشتی کردند. بعد از بازگشت کریمی به تمرینات پرسپولیس این برای اولین بار بود که کریمی و رویانیان کنار هم حضور می یافتند.

سقــوط ؛
تـاوانِ پریــدن با بعضــی هـاست....
     
#378 | Posted: 23 Nov 2012 18:47
پرسپوليس بازهم معادلات را برهم مي زند؟ / سرخپوشان با سرعت 2 برابر فعلي، به قهرماني هم مي رسند
تيم پرسپوليس تهران اگرچه هم اکنون در جايگاه دهم جدول است، ولي با عملکرد خوش در هفته پانزدهم حتي هواداران را به "مدعي قهرماني بودن" هم دلخوش کرد.


باشگاه خبرنگاران؛ تيم پرسپوليس تهران که بحران سختي را در فصل گذشته تجربه کرد، در فصل دوازدهم نيز روند سينوسي با دامنه گسترده مينيمم را طي کرد.

پرسپوليسي ها اگرچه خود را از نيمه دوم جدول بالا آمده اند و در جايگاه دهم جدول قرار گرفتند، ولي راه دشواري در پيش دارند تا بتوانند از مدعيان قهرماني باشند.

تيم رويانيان امسال کهکشاني بود، ولي عدم نتيجه گيري متوالي در چند هفته و بعد از آن حاشيه هايي که علي کريمي و ژوزه در تيم بوجود آوردند، پرسپوليس را از روزهاي اوج خود دور و دورتر کرد، اما پرسپوليس در هفته پانزدهم، با کاري که کرد، نشان داد هنوز حرف هاي زيادي براي گفتن دارد.

سرخپوشان بازي 2 بر صفر باخته را 3 بر 2 بردند. اين کاري است که معدود تيم هايي قادر به انجامش هستند.

اغلب تيم هاي احساسي ليگ برتر با دريافت گل و همين که مي فهمند از جريان بازي عقب افتاده اند، تمام انگيزه خود را از دست مي دهند، ولي پرسپوليس در گذشته نيز سابقه چنين کارهايي براي کسب نتيجه از يک بازي باخته را داشت.

در نزديکترين نمونه پرسپوليسي ها در دربي 74 در حاليکه 2 بر صفر از استقلال عقب افتاده بودند، با هت تريک ايمون زايد موفق شدند نتيجه ديدار را به نفع خود تغيير دهند.

اگر به نتايج گذشته پرسپوليس هم بنگريم، در ليگ ششم در زمان سرمربيگري قطبی، اين تيم با اشتباهات گلر خود از تيم ابومسلم با 3 گل عقب افتاد، ولي در ادامه موفق شد نتیجه را جبران کند.

کاري که سرخپوشان نشان داده اند، در برخي مواقع خوب از پس آن بر مي آيند.

پرسپوليس مي تواند حتي تا مرز قهرماني هم پيش برود، ولي اين راه خيلي دشوار است. پرسپوليس تا به حال از 15 بازي، 20 امتياز گرفته است. آنها 19 مسابقه ديگر هم دارند.

آمار مسابقات ليگ، نشان مي دهد تيم هاي ليگ با ميانگين امتياز حدود 65، مي توانند قهرماني را تجربه کنند. پرسپوليس اگر با همين سرعت نتيجه گيري در ليگ بازي کند، در 19 مسابقه بعدي 25 امتياز کسب مي کنند.

اين در حالي است که پرسپوليسي ها حداقل به حدود 45 امتياز نياز دارند و بايد سرعتي در حدود 2 برابر داشته باشند. البته شرايط پرسپوليس براي ادامه مسير با اين سرعت خيلي دشوار است؛ چرا که پرسپوليسی ها با رقيبان زيادي در ليگ مواجه هستند.


در اين قسمت از گزارش، سعي داريم حريفان و رقيبان اصلي پرسپوليس در جدول را مدنظر قرار دهيم.

*** صدرنشينان پافشار، حريف اصلي پرسپوليس

شايد صدرنشيناني که هم اکنون 3 جايگاه اول جدول را به خود اختصاص داده اند، اجازه ندهند تيمي به همين آساني جايشان را پرکند.

استقلال امسال با قلعه نوعي خودش را براي قهرماني آماده کرده است. ملواني ها نشان داده اند که يکي از قدرت هاي ليگ دوازدهم هستند.

تراکتوري ها نيز در اين ليگ از مدعيان اصلي هستند. سپاهان هم عليرغم اينکه همچون گذشته عمل نمي کند، ولي خوب کار کرده است.

*** گروه دوم رقيبان: تيم هاي نيمه بالاي جدول

تيم هاي نيمه بالاي جدول نيز تمام تلاش خود را بکار مي برند تا صدر جدول را از آن خود کنند.

مثلا تيم هاي سايپا، فجر، فولاد، راه آهن و نفت تهران جايگاه تقريبا ثابتي را به خود اختصاص داده اند. آنها براي بهتر شدن و رسيدن به پله هاي بالاي جدول تلاش مي کنند.

پرسپوليس در ابتدا بايد با اين گروه رقابت کند. رقابتي که چندان آسان هم نيست. بدون شک همه تيم هاي ليگ علاقه دارند به صدر برسند و در اين راه از هيچ تلاشي هم دريغ نمي کنند.

پرسپوليس در حال حاضر در 15 مسابقه، 5 برد، 5 تساوي و 5 باخت دارد و با 18 گل زده و 14 گل خورده و 20 امتياز، در رتبه 10 قرار گرفته است.

پرسپوليس در حال حاضر مديريتي دارد که مشکلات مالي را حل کرده است. ستاره هايي دارد که هر تيمي در ليگ، آرزوي داشتنشان را دارد.

پرسپوليس سرمربي قاطعي دارد که هم کارنامه خوبي دارد و هم در کارش بسيار جدي است. براي ژوزه ستاره و غير ستاره فرقي ندارد.

ژوزه از بيان واقعيت ها هراس ندارد و همين يکي از ويژگي هاي خوب وي است.

البته پرسپوليس نقاط ضعفي نيز دارد که بايد درصدد رفع آنها برآيد. اين راه دشواري است که سرخپوشان براي رسيدن به صدر جدول دارند.

سقــوط ؛
تـاوانِ پریــدن با بعضــی هـاست....
     
#379 | Posted: 23 Nov 2012 18:49
مدیر عامل سابق پرسپولیس: آقای سجادی، چرا روحیه تیم ملی را پایین می‌آوری؟
عباس انصاری‌فر گفت: در جلسات هیات رئیسه فدراسیون باید 4 تا آدم مشخص و با تجربه حاضر باشند تا خروجی خوبی داشته باشد.


عباس انصاری‌فر مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برای بررسی علل ناکامی‌های اخیر فوتبال ایران جلسه‌ای تشکیل داده که هیچ خروجی مثبتی نداشته است به نظر من اگر قرار است جلساتی باشد، هیات رئیسه باید از 4 آدم متخصص و با تجربه استفاده کند و در این صورت جلسات می‌تواند خروجی خوبی داشته باشد و گر نه با این هیات رئیسه چیزی حل نمی‌شود.

وی افزود: اتفاقات امروز فوتبال و ناکامی‌ها با همین هیات رئیسه به دست آمده و در چنین جلساتی باید کارشناسان خبره و متخصص حضور داشته باشند. خروجی هیات رئیسه همین ناکامی‌های فوتبال ایران است که باعث ناراحتی و سرخوردگی مردم و هواداران فوتبال شده است. اعضای هیات رئیسه باید دست به کار شوند و 4 آدم صاحب نظر را بیاورند و از نظرات آنها استفاده کنند.

وي در ادامه گفت: من راجع به استعفای کفاشیان نظر نمی‌دهم چون علت مشکلات فوتبال ما خیلی ریشه دار تر است و با استعفا این معضلات حل نمی شود. باید از راس ورزش کشور مسئولان ما هماهنگ و پیگیر باشند تا راه به جایی برویم . حالا کفاشیان برود و یک نفر دیگر بیاید، چه مشکلی حل می شود؟ با این تغییرات هیچ مشکلی حل نمی شود و هیچ اتفاقی نمی افتد.

وی افزود: کفاشیان اعلام کرده که اگر استعفا بدهد، خیانت به فوتبال ایران است. به هر حال نظر ایشان است و شاید یک سری چیزهایی می داند که ما نمی دانیم .

کفاشیان حتما از پشت پرده خبر دارد و فکر می کند که اگر از فدراسیون برود، شاید مشکلات دیگری برای فوتبال ما به وجود بیاید.

مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: اگر می خواهیم مشکلات فوتبال ما حل شود، باید از وجود کارشناسان استفاده کنیم. متاسفانه هر وقت که می بازیم، یک جلسه ای تشکیل می شود و همه چیز بعد از آن جلسه تمام می شود. این جلسات هیچ دردی را از فوتبال ما دوا نمی کند. متاسفانه مشکلات فوتبال ما زیاد است و باید ریشه ای حل شود. ساختار فوتبال ما باید درست شود و اینکه دور هم بنشینیم و چای بخوریم و حرف بزنیم، مشکل فوتبال ما حل نمی شود.

وی افزود: من نسبت به صحبت های سجادی معاون وزارت ورزش انتقاد دارم. بعد از شکست تیم ملی مقابل ازبکستان یک مصاحبه از سجادی دیدم و طوري صحبت کرد که ما این دوره جام جهانی نرفتیم و برای دور بعد تلاش کنیم. باید به سجادی بگویم که ما نه از جام جهانی حذف شده ایم و نه ناامید هستیم. اگر مسئولین ورزش ما این طور ناامید باشند، بازیکنان تیم ملی چه کار باید کنند و با چه روحیه ای مقابل حریفان بازی کنند.

انصاري فر در ادامه گفت: بحث برکناری کی‌روش پس از باخت به ازبکستان مطرح شد اما با برکناری کی‌روش کاری درست نمی‌شود. باید به تیم ملی روحیه بدهیم و این تیم را تقویت کنیم و منتظر نتیجه آن باشیم. ما 3 بازی داریم که می توانیم در این دیدار ها موفق شویم.

البته کارمان سخت شده اما این طور نیست که ناامید شویم. تعجب می کنم که مسئولان چرا اینقدر ناامید صحبت می کنند.

وی افزود: خیلی متاسف شدم وقتی دیدم سجادی به عنوان معاون فنی وزارت ورزش این قدر مایوس و ناامید صحبت می کرد. سجادی باید خیلی محکم تر صحبت می کرد و از الان حرف حذف شدن را نمی زد. چه کسی گفته که ما از جام جهانی حذف شده ایم؟ کجا حذف شده ایم در حالی که هنوز 3 بازی دیگر داریم وقتی یک مسئول این گونه صحبت می کند، چه انتظاری از بازیکنان دارید تا با روحیه در مسابقات شرکت کنند.

وي در ادامه گفت: ما برای صعود به جام جهانی خیلی امید داریم و واقعا می توانیم به جام جهانی صعود کنیم. اگر تیم ملی ما به جام جهانی صعود نکند، کم کاری از خودمان بوده است. ما اگر نتوانیم لبنان و قطر را ببریم و به جام جهانی صعود کنیم، پس چرا به خودمان زحمت بدهیم و به جام جهانی برویم. اگر قطر و لبنان را نمی توانیم ببریم اصلا چرا باید به جام جهانی برویم.

انصاري فر در ادامه گفت: شانس صعود ما به جام جهانی خیلی زیاد است یعنی ما می توانیم از ازبکستان خیلی امیدوارتر باشیم و فقط نباید در سئول به کره جنوبی ببازیم.

ما در زمان قطبی این کار را انجام داده ایم و در سئول نباختیم در صورتی که آن موقع شرایط ما خیلی از الان بدتر بود وقتی آن موقع از کره جنوبی در خانه اش مساوی گرفتیم، الان هم می توانیم چنین کاری بکنیم.

انصاری فر در پایان گفت: آیت اللهی اعلام کرده که 3 ساعت قبل از بازی با ازبکستان پول تهیه کرده اند و به کی روش داده اند چون تهدید کرده بود که اگر پولش را ندهند، نمی گذارد دستیارانش روی نیمکت تیم ملی بنشینند. حرف من این است که چرا بگذاریم کار به این جا برسد، اگر قرار است حقوق پرداخت شود، یک ماه قبل از بازی بدهند و چرا روز بازی مربی تیم ملی ما را تهدید می کند تا استرس در تیم ملی و فدراسیون ایجاد شود اگر قرار است پرداخت کنیم، چرا لحظه آخر این کار را می کنیم و یک ماه قبل چنین کاری را انجام نمی دهیم. متاسفانه ما با کی روش ضعیف برخورد می کنیم که این گونه تهدید می کند طوری در سیستم رفتار می کنیم که کی روش فکر می کند اگر الان پول نگیرد، شاید بعدا نتواند پولش را بگیرد یا اگر ببازد برای دریافت پولش به مشکل می خورد.

سقــوط ؛
تـاوانِ پریــدن با بعضــی هـاست....
     
#380 | Posted: 23 Nov 2012 19:42
حالا ايمون زايد قرارداد خودش رو فسخ كرد و رفت؟

تن آدمیت شریفست به جان آدمیت نه همین لباس زیباست نشان آدمیت
اگر آدمی به چشمست و دهان و گوش و بينی چه میان نقش دیوار و میان آدمیت
خور و خواب و خشم و شهوت و جهل و ظلمت حیوان خبر ندارد ز جهان آدمیت
به حقیقت آدمی باش وگرنه مرغ باشد که همین سخن بگوید به زبان آدميت
     
صفحه  صفحه 38 از 105:  « پیشین  1  ...  37  38  39  ...  104  105  پسین » 
ورزش انجمن لوتی / ورزش / Persepolis FC | باشگاه پرسپولیس بالا
جواب شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که نقل قول کردید برگردید
رنگ ها  Bold Style  Italic Style  Highlight  Center  List       Image Link  URL Link   
Persian | English
  

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید. 
Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti

Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites