خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
ورزش انجمن لوتی / ورزش /

Esteghlal FC | باشگاه استقلال


صفحه  صفحه 94 از 104:  « پیشین  1  ...  93  94  95  ...  103  104  پسین »
ALI2012 مرد #931 | Posted: 22 Jul 2013 19:19
کاربر

 
نقل انتقالات استقلال تهران فصل 92-93

تيم : استقلال تهرانبازيکنان ورودي به تيم :

مهدي نظري - جمشيديان - محمد قاضي- عابديني - پژمان نوري - نيکبخت واحدي - آندرانيک تيموريان - گوران لاوره - جاسم کرار

بازيکنان خروجي از تيم :

اشجاري - حمودي - بائو - کيانوش رحمتي - ايمان موسوي - ويسنته آرزه - محمدرضايي - فرزاد حاتمي - طهماسيان - مجتبي جباري


راز دلم را فقط تو میدانی و دلت
گوشه ای از قلبت پنهان دار دوستت دارم هایم را
*ای عشق*
***M***
      
LorenzoLotto مرد #932 | Posted: 24 Jul 2013 14:38 | Edited By: LorenzoLotto
کاربر

 
فتح‌الله‌زاده پاسخ کری‌خوانی‌های رویانیان را داد

مدیرعامل استقلال به سبک مدیرعامل پرسپولیس برای تیم رقیب کری خوانی کرد


*******هواداران پرسپولیس و استقلال مدت هاست که با نشان دادن اعداد 6 و 4 برای یکدیگر کری خوانی می کنند و این امر به بازیکنان شان نیز سرایت کرده است.

اخیرا محمد رویانیان در دو نوبت عدد 6 را رو به دوربین ها نشان داد تا وی نیز وارد این کری خوانی ها شود،‌ هرچند برخی تلاش می کنند اینگونه القا کنند که وی اولین بار تعداد کاندیداهای ریاست جمهوری را نشان داده و دومین بار نیز رقم قرارداد با اسپانسر جدید!

استقلالی ها اما مطمئن هستند که رویانیان برایشان کری خوانده چرا که خیلی زود واکنش نشان دادند.


علی فتح الله زاده روز گذشته به تمرین استقلال رفت و در میان هواداران این تیم عدد 4 را نشان داد تا مشخص شود رقابت مدیران دو باشگاه در تمام زمینه ها با قدرت ادامه دارد!با این همه سند و مدرک و عکس و فیلم و غیره و ذلک، قیافه لُنگیا دیدن دارهای بس که نباشیم و جهان خواهد بود
نی نام ز ما و نه نشان خواهد بود
زین پیش نبودیم و نبد هیچ خلل
زین پس چو نباشیم همان خواهد بود

حکیم عمر خیام


*******

مردم فقط "یک بار" بايد بمونن تا موفق بشن،
ولى جمهوری اسلامی "هر بار" باید موفق بشه تا بمونه . . .
      
LorenzoLotto مرد #933 | Posted: 13 Aug 2013 00:02
کاربر

 
دیگه شرح و تفسیر نمی خواد . . .


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


ای بس که نباشیم و جهان خواهد بود
نی نام ز ما و نه نشان خواهد بود
زین پیش نبودیم و نبد هیچ خلل
زین پس چو نباشیم همان خواهد بود

حکیم عمر خیام


*******

مردم فقط "یک بار" بايد بمونن تا موفق بشن،
ولى جمهوری اسلامی "هر بار" باید موفق بشه تا بمونه . . .
      
LorenzoLotto مرد #934 | Posted: 6 Sep 2013 14:56
کاربر

 


تاریخ‌نگاری یک واقعه / ۴ چطور ۴ شد؟!عدد ۴ از کجا پیدا شد؟ از کجا درآمد؟ چه کسی آن را اختراع کرد؟ در اینجور مواقع، ذهن یاری نمی‌دهد ولی تا آنجا که رسانه‌ها و طرفداران به خاطر دارند، فرهاد مجیدی جزو اولین کسانی بود که عدد ۴ را نشان داد.

دیگ جوشان آزادی برای الغرافه در لیگ قهرمانان آسیا، فرهاد مجیدی از زمین بازی اخراج شد.

او لباس الغرافه را درآورد تا لباس آبی را به طرفداران نشان دهد. فرهاد لباس آبی را بوسید و آشوبی به دل هواداران قرمز انداخت. آنها نیز حرف‌هایی به زبان آوردند تا فرهاد پیش از رسیدن به راهروی منتهی به رختکن، عدد ۴ را نشان دهد و یکی از مهمترین لحظه‌های عمرش را ثبت کند. پس از آن، عدد ۴ به نوعی اپیدمی شد. بی‌شک همان‌طور که لنز دوربین‌ها نمی‌توانند این عکس را فراموش کنند، آن عکس فرهاد مجیدی هنگام عقد قرارداد را نیز از یاد نخواهند برد‌؛ نشان دادن عدد ۴ پس از بازگشت به استقلال.

از آن اولین ۴ تا به حال، مکتب جدید از انگشت‌نشان‌ها در فوتبال ایران به‌وجود آمده است، مکتبی که مثل ویروس به جان طرفداران استقلال و پرسپولیس افتاده است. طرفداران استقلال، حالا سوژه مهمی به‌دست‌ آورده بودند. ۶، عددی تاریخی و مقدس در تاریخ پرسپولیس بود. آنها همیشه به ۶ تای سال ۵۲ می‌نازیدند و در سال ۹۰، حالا عددی داشتند که مثل ۶ قرمز، برای آبی‌ها مقدس باشد‌؛ ۴٫ حالا هر روز، عکس‌هایی منتشر می‌شود از بازیکنان، بازیگران، طرفداران و مدیرانی که عدد ۴ را نشان می‌دهند. اما ۴ چطور شکل گرفت؟


****

۱


۴ از یک شروع می‌شود. از ابتدا و شروع اما برای شکل گرفتن اولین یک استقلال، باید ۴۳ سال می‌گذشت، از اولین دربی. استقلال از دربی ۶۹ در سال ۸۹ استارت ۴ را زد. مسابقه‌ای حساس که به نظر می‌رسید مساوی به پایان برسد.

این بازی آبستن حوادثی بود. ابتدا پرسپولیس به گل رسید، با ضربه محمد نوری اما خوشحالی او با دیدن پرچم کمک‌داور، به درازا نکشید. او ایستاد و مبهم. مرتضی کریمی گلش را آفساید گرفته بود. داد و بیدادهای علی دایی از همین‌جا شروع شد.

شاید اگر مرتضی کریمی پایان بازی را می‌دانست، دستور مغزش را برای بالا بردن پرچم اجرا نمی‌کرد اما او نمی‌دانست، درست مثل فرهاد مجیدی، درست مثل شیث رضایی و علیرضا حقیقی. بازی تمام شده بود، به نوعی. همه منتظر سوت پایان پس از گذر از دقیقه ۹۰ بودند اما یک دقیقه بعد، فرهاد یکی از آن استارت‌های معروفش را زد.

رد کردن شیث رضایی و گل کردن توپ از لای پاهای علیرضا حقیقی. در عین ناباوری قرمزها، دربی ۶۹ با برد استقلال همراه بود و فردای آن روز که روزنامه‌ها پر شد از تیترهای تند پرسپولیسی‌ها علیه داوری و کمک‌داور. مرتضی کریمی اعتراف کرد اشتباه پرچم زده است.

سایت استقلال ناشیانه عکسی فتوشاپی از نوری منتشر کرد که در هنگام ارسال توپ در موقعیت آفساید است. رویانیان هنوز گهگاهی گریزی به آن عکس می‌زند و می‌گوید، دوستان استقلالی خیلی بیشتر در کار فتوشاپ هستند.****
۲


دوباره علی دایی و دوباره شکست. در آن‌سو، دوباره مظلومی و دوباره برد.

دربی ۷۰ در شرایطی آغاز شد که به نظر می‌رسید پرسپولیس در سال ۹۰ می‌خواهد اولین دربی را ببرد اما نیمه اول، آنجوری که آنها می‌خواستند از آب درنیامد.

آرش برهانی در نیمه‌ای که استقلال محتاط بازی می‌کرد، گل زد تا آبی‌ها با برد به رختکن بروند. نیمه دوم پرسپولیس با انگیزه جبران آمد و موقعیت‌هایی را نیز خلق کرد.

در پایان تلویزیون عدد ۹ را مقابل موقعیت‌های خطرناک پرسپولیس نوشت. دایی پس از بازی اعتقاد داشت نتیجه اوج بی‌انصافی است و از آن‌سو مظلومی که خندان، مثل بازی گذشته ورزشگاه را ترک می‌کرد. او آن شب هرگز به ۴ فکر نمی‌کرد.


****
۳


پرسپولیسی‌ها و استقلالی‌ها بر سر عدد ۳ این غائله اختلاف نظر دارند ولی اینجا، مجال پرداختن به آن نیست اما عدد ۳ برای مظلومی و استقلال در سال ۹۰ و دربی ۷۱ رقم خورد. پس از بازی باز هم نام محمد نوری وسط بود اما چرا؟ در نیمه اول استقلال در مجموع بهتر بازی کرد و در دقیقه ۱۴ توسط فرهاد مجیدی به گل رسید.

استقلال در این نیمه با شوت جباری یک بار هم تیر دروازه را لرزاند. در نیمه دوم استقلال کار را با برتری شروع کرد. شوت میلاد میداودی هم به تیر خورد اما با یک حرکت از سوی کریمی، پرسپولیس صاحب پنالتی شد.

منتظری عامل خطا بود. محمد نوری پشت این توپ ایستاد و در میان بهت بخش قرمز استادیوم، آن را به اوت زد. باز هم نوری و باز هم یک لحظه مهم در دربی. گل اول را آرش با پاس مجتبی زده بود و این بار آرش پاس داد و اتفاقی که نباید در دقیقه ۸۱ برای قرمزها رقم خورد‌؛ مجتبی گل دوم را زد و تمام.

حالا استقلال به هت‌تریک رسیده بود. پرویز در آسمان‌ها بود و حمید استیلی، مغلوبی بزرگ.


****
۴


در تاریخ ۱۸ اسفند ۹۰، ۴ مقدس برای استقلالی‌ها رقم خورد. مسابقه‌ای با برتری کامل آبی‌ها. دیداری که با نتیجه ۳ بر صفر به پایان رسید. مسابقه در جام‌حذفی برگزار می‌شد.

هرچند اولین حمله جدی از سوی پرسپولیسی‌ها صورت گرفت ولی استقلال کم‌کم جلو کشید. مجیدی خطرساز بود اما در دقیقه ۳۶ برهانی توپ را به تیر زد. نیمه اول مساوی تمام شد اما در نیمه دوم، سرنوشت بدی انتظار پرسپولیس را می‌کشید. این تیم دوباره اولین موقعیت را به وجود آورد، آن هم توسط کریمی. در دقیقه ۶۹ اسماعیل شریفات بازیکن تعویضی استقلال موقعیت تک‌به‌تک را از دست داد.

دقیقه ۸۰ کریمی یک کاشته زیبا زد که رحمتی را وادار به واکنش کرد. دقیقه ۹۰ بود و همچنان بازی مساوی. داور مجبور شد به سوتش بدمد تا بازی به وقت اضافه بکشد.

در وقت اضافه اول، استقلال به ناگهان تبدیل به تیمی قدرتمند شد. جباری در دقایق ۹۵ و ۹۸ دو گل زد. اسماعیل شریفات نیز در وقت دوم در دقیقه ۱۰۷ گل برتری را به‌ثمر رساند. مجیدی در این لحظات به سمت او دوید و بازوبند را بر بازویش بست. ۴ در این لحظه رقم خورد، ۴ مقدس برای استقلالی‌ها ...


آبیته

ای بس که نباشیم و جهان خواهد بود
نی نام ز ما و نه نشان خواهد بود
زین پیش نبودیم و نبد هیچ خلل
زین پس چو نباشیم همان خواهد بود

حکیم عمر خیام


*******

مردم فقط "یک بار" بايد بمونن تا موفق بشن،
ولى جمهوری اسلامی "هر بار" باید موفق بشه تا بمونه . . .
      
LorenzoLotto مرد #935 | Posted: 6 Sep 2013 15:06
کاربر

 
جواد لالیگایی سرور لنگیایی
عکس جواد نکونام روی جلد مجله‌ی AFCجواد نکونام که با تیم ملی ایران به جام جهانی ۲۰۱۴ راه یافت در جدیدترین شماره ی مجله ی AFC به سوژه اصلی مجله تبدیل شده است.

در این مجله از حضور ایران در جام جهانی می گوید و سه پیروزی آخر تیم کشورمان و هم چنین حضور نکونام با استقلال در جام باشگاه های آسیا.دانلود مجله

ای بس که نباشیم و جهان خواهد بود
نی نام ز ما و نه نشان خواهد بود
زین پیش نبودیم و نبد هیچ خلل
زین پس چو نباشیم همان خواهد بود

حکیم عمر خیام


*******

مردم فقط "یک بار" بايد بمونن تا موفق بشن،
ولى جمهوری اسلامی "هر بار" باید موفق بشه تا بمونه . . .
      
sepanta_7 مرد #936 | Posted: 12 Sep 2013 23:30
کاربر

 
ذوب آهن 2- استقلال صفر ؛ سومین باخت به دومین اصفهانی / امیر کنار خط رکورد شکست!
هفته نهم رقابتهای لیگ برتر

ورزشگاه : فولادشهر ، تماشاگر ؛ 5000 نفر

داور : یدالله جهانبازی
کمک داوران :سجاد طوری ، محمدرضا امینی


اخطار :هادی تامینی (24)سینا عشوری (90)ذوب اهن پژمان نوری (42)هاشم بیک زاده (81)محمدمهدی نظری (89)استقلال
اخراج :گلها : مهدی رجب زاده (15)قاسم حدادی فر (51)ذوب اهن

ذوب اهن
میلان میاتوویچ - سپهر حیدری -هادی تامینی -سینا عشوری -محمد صلصالی - قاسم حدادی فر - اکبرایمانی -اسماعیل فرهادی(علیرضا محمد 94) -مرتضی تبریزی(احسان پهلوان 92)- روح الله عرب(میلاد زنید پور 81) -مهدی رجب زاده
سرمربی : لوکا بوناچیچ


استقلال
سید مهدی رحمتی - امیر حسین صادقی -جی لوید ساموئل -حنیف عمران زاده - جواد نکونام -اندارنیک تیموریان - پژمان نوری(هاشم بیک زاده 64) -فردین عابدینی -محمد قاضی -علیرضا نیکبخت واحدی(فرهاد مجیدی 46) -ارش برهانی (محمد مهدی نظری 55)
سرمربی : امیر قلعه نوییشرح بازی

بعداز یک هفته انتقاد شدید از دربی 77 اکنون استقلال با لشکری مصدوم باید به مصاف ذوب اهنی برود که انان نیز در جدول رده بندی لیگ با لوکا بوناچیچ حال وروز خوشی ندارند . شاگردان قلعه نویی قصد دارند سه امتیاز این مصاف را بحساب خود واریز کنند تا با روحیه ای دو چندان جهت رویارویی با بوریرام تایلند به پرواز درایند .اما ذوبی ها که با لوکا بوناچیچ در هفته گذشته مغلوب شاگردان عبدالله ویسی شدند می خواهند با مغلوب ساختن قهرمان فصل گذشته لیگ ،شگفتی بزرگ هفته نهم را بنام خود ثبت کنند . با این اوصاف در پایان نود دقیقه معلوم می شود کدام تیم چه چیزهایی در چنته دارد
نیمه اول
برای ذوب اهن مصاف با آبی پوشان انقدر انگیزه ایجاد کرده بود که انان با توپ پر روبروی قهرمان لیگ برتر قرار گرفتند و از همان دقایق ابتدایی با دودندگی زیاد توانستند عرصه را به یاران قلعه نویی تنگ تر کنند . ذوبی ها با حمایت از یار خودی و فرارهای اسماعیل فرهادی از جناح راست در دوسه موقعیت روی دروازه رحمتی خطر ساز شدند . استقلالی ها که به انگیزه شاگردان لوکا واقف بودند با پاسهای کوتاه کوتاه تا حدودی از زیر فشار ذوبی ها تا حدوی خلاص شدند اما یک حمله گاز انبری از سوی تیم فوتبال ذوب اهن مصادف شد تا خطای کاشته را روح الله عرب در دهانه دروازه روی سر رجب زاده فرود آورد که تجربه بالای مهدی رجب زاده کار دست آبی پوشان دادو گل اول را به سود ذوبی ها رقم زد بعداز این گل آبی پوشان با پرتاپهای بلند اوت دستی و شوتهای قاضی قصد جبران مافات را داشتند که در دوسه موقعیت خطرناک میلان میاتوویچ ناجی دروازه اش شد تا نیمه اول یاران لوکا برنده به رختکن بروند .
نیمه دوم
قلعه نویی برای جبران گل خورده از همان دقایق آغاز نیمه دوم با وارد کردن فرهاد مجیدی دستور حمله را نزد شاگردانش صادر کرد . آبی ها وقتی سرتا پا حمله ورشدند فهمیدند که دیوار بتونی دفاعی ذوبی ها با پوشش همه جانبه اجازه هیچگونه نفوذی را به مهاجمان استقلال نمی دهند ،سفید وسبزپوشان بسان وقت اول با ترفند ضد حمله دوباره قصد فروپاشی دروازه استقلال را صادر کردند که در یکی از این نفوذها وقتی مرتضی تبریزی از سمت چپ پا به فرار گذاشت وی توپ را به شکل تماشایی به بیرون فرستاد که قاسم حدادی فر با شوتی جانانه توانست گل دوم مسابقه را به نفع تیم ذوب اهن به ثمر برساند . قلعه نویی در استانه دیدار با بوریرام که به ذهنش خطور نمی کرد اینچنین در مصاف با ذوب اهن با انگیزه کیش و مات شود با بیرون کشاندن برهانی ونیکبخت و وارد کردن نیروهای تازه نفس قصد جبران مافات را داشتند که ره به جایی نبردند تا با باخت هفتهشرح گلها

1-0 ذوب اهن سانتر روح الله عرب در دهانه دروازه استقلال با ضربه سر مهدی رجب زاده وارد گل شد .
2-0 ذوب اهن فرار وپاس روبه بیرون مرتضی تبریزی با شوت محکم قاسم حدادی فر برای مرتبه دوم دروازه رحمتی را فروپاشاند .دقایق کلیدی

4- شوت پای چپ اسماعیل فرهادی درداخل محوطه جریمه آبی پوشان راهی کرنر شد
8- علیرضا نیکبخت واحدی در میان غفلت مدافعان ذوب با شوتی نه چندان محکم بخت خود را برای گلزنی ازمایش کرد .
20 - جی لیوید ساموئل در محوطه شش قدم ذوب اهن از روی پرتاپ اوت بلند دروازه میلان میاتوویچ را به خطر انداخت .

25- جواد نکونام با شوتی محکم قصد فروپاشی دروازه ذوب اهن را داشت که توپ وی با برخورد به سپهر حیدری به کرنر رفت .
36- ضربه کاشته یک تیکه رجب زاده در آغوش رحمتی جای گرفت .
43 - ارش برهانی با سرعت بالای خود وقتی در داخل محوطه جریمه شد با شوت ضعیف خود میلان میاتوویچ را به زحمت انداخت .
61- گریز و شوت سینا عشوری از زاویه بسته به تور بغل دروازه استقلال اصابت کرد .
66- پاس مهدی رجب زاده با ضربه چیپ اسماعیل فرهادی در آستانه ورود به دروازه ختم به خیر شد .
78- ضربه کاشته اندو به بیرون با شوت سر ضرب نکونام و نوک انگشتان میاتوویچ به بیرون رفت .بهترین بازیکن : میاتوویچ گلر ذوب و مرتضی تبریزی و البته مهدی رجب زاده و قاسم حدادی فر نمایش خوبی در این بازی داشتند .


اتفاق ویژه : اعتراضات پی درپی کادر فنی استقلال به یدالله جهانبازی سبب شد تا داور مسابقه کریم بوستانی را از زمین مسابقه اخراج کند . قلعه نویی در این بازی بی سابقه ترین اعتراضهای عمرش را انجام داد. آنقدر عصبانی و ملتهب که باورنکردنی بود.
در دو چشم تو نشستم
به تماشای خودم
که مگر حال مرا
چشم تو تصویر کند
      
sepanta_7 مرد #937 | Posted: 17 Sep 2013 16:05
کاربر

 
انتقاد قلعه نویی از رفتار باشگاه بوریرام : کارشما برخلاف شعار بازی جوانمردانه است / هدف بزرگ ما قهرمانی آسیاست / از مالک و مردم بوریرام تشکر می کنم!نشست خبری پیش از مسابقه بوریرام تایلند مقابل استقلال ساعت 9:30 دقیقه به وقت تهران برگزار شد . در این نشست که فقط خبرنگاران تایلندی حضور داشتند

امیرقلعه نویی حرف هایش را با تشکراز مردم بوریرام آغاز می کند اما خیلی زود حرفش را برمی گرداند به انتقاد از بوریرام . کنفرانس مطبوعاتی سرمربی استقلال رابخوانید :

من ابتدا تشکر می کنم از مردم خوب شهر بوریرام بابت مهمان نوازی و رفتار خوبی که با ما داشتند . البته من دو انتقاد از تیم میزبان دارم . روزی که ما به این شهر آمدیم و تصمیم داشتیم بازی بوریرام در لیگ تایلند را ببینیم ، یک ساعت ما را معطل کردند و بعد از یک ساعت به ما گفتند که باید بلیت بخرید . اگر این موضوع را زودتر به ما می گفتند ما حتما از قبل بلیت تهیه می کردیم . دومین انتقاد ما این بود که دو نفر مربیان تایلند در تمرینات ما حاضر شدند و وقتی به آنها گفته شد که لطفا محل تمرین را ترک کنند به ساختمان باشگاهشان رفتند و از آنجا شروع به فیلمبرداری از تمرینات ما کردند . من فکر می کنم این کار باشگاه بوریرام بر خلاف شعار فیرپلی است .

البته من می خواهم از مالک باشگاه بوریرام هم تشکر کنم که در این شهر سرمایه گذاری کرده و باعث نشاط مردم بوریرام شده است .با توجه به اینکه بازی رفت را بردید ، برای بازی برگشت چه برنامه ای دارید ؟
- این بازی دو نیمه دارد . نیمه اول را در تهران ما بردیم اما نیمه اصلی فردا برگزار می شود و ما اعتقاد داریم که فقط یک نیمه را بردیم و باید منتظر نیمه اصلی باشیم . بوریرام تیم بسیار خوبی است . با اینکه سرمربی آنها نسبت به بازی رفت تغییر کرده اما با همان سیستم همچنان بازی می کنند . آنها خط هافبک و فوروارد بسیار خوبی دارند . برنامه برای بازی فردا این خواهد بود که ارتباط بین خط هافبک و حمله آنها را با یکدیگر قطع کنیم . در تهران هدف ما گل نخوردن بود اما اینجا هدف اول ما گل زدن است .


نظر شما درباره بازیکن شماره 2 بوریرام که در بازی رفت غایب بود ، چیست ؟
- ما برای کل تیم بوریرام برنامه داریم اما اعتقاد دارم که بازیکن شماره 2 تایلند یکی از خوبهای بوریرام است که رو به جلو بسیار خطرناک است و به اعتقاد من یکی از بهترین چپ پاهای آسیاست .


اینکه شما سه ، چهار روز زودتر به بوریرام آمدید آیا به شما کمکی برای آشنایی با شرایط کرده است ؟
- ما به دو دلیل زودتر به بوریرام آمدیم . اول اختلاف ساعت بین دو کشور بود . ما باید به ازای هر یک ساعت اختلاف یک روز زودتر آمدیم و مسئله دیگر بعد مسافت طولانی دو کشور است و برای اینکه شرایط بدنی تطبیق بشود ، زودتر آمدیم و فکر می کنم امروز کاملا بدن بازیکنان تطابق پیدا می کند و کاملا آماده می شویم .

آیا شکست شما در بازی آخرتان در لیگ برتر مقابل ذوب آهن تاثیری در بازی فردا خواهد داشت ؟
- باخت را نمی شود فراموش کرد . تیمی که ما را برد از ما بهتر بازی کرد و من نمی خواهم آن شکست را توجیه کنم اما در آن مسابقه خیلی از بازیکنان را نداشتیم ولی برای بازی فردا همه چیز فرق می کند و ما با تیم کامل به مصاف نماینده تایلند می رویم . ما بعد از آن شکست در این سه ، چهار روزه یک ریکاوری بدنی و ذهنی انجام دادیم . بازیهای لیگ قهرمانان آسیا داستانش فرق می کند و برای اینجا هدف بزرگتری داریم و آن هم قهرمانی آسیا است

من در آخر صحبتهایم باز هم از مردم بوریرام بابت مهمان نوازی خوبشان تشکر و قدردانی می کنم
در دو چشم تو نشستم
به تماشای خودم
که مگر حال مرا
چشم تو تصویر کند
      
sepanta_7 مرد #938 | Posted: 19 Sep 2013 22:04
کاربر

 
گزارش ویژه تصویری: نجات پروانه از جهنم/ آن شوت هدیه پروانه بود!چیزی در این عکس هست که حال آدم را خوب می کند

چیزی در این عکس هست که حال آدم را خوب می کند . تلاش سامورایی برای نجات یک پروانه از لای چمنهای مرطوب و پاخورده تایلندی . لابد آن شوت مهلک استثنایی دقیقه آخر ، هدیه پروانه بود به آندو . یک جوری که به قول عشقی ها ، انگار دستی توی کار بوده . نظری . نگاه خاصی ، چیزی که آن انرژِی عجیب را درون عضلات لاکتیکی ستاره ای می کند که نفس نفسش در لحظه ای قبل تابلوی تعویض را بالابرده بود . دم دنیا گرم.

2013/9/19

در دو چشم تو نشستم
به تماشای خودم
که مگر حال مرا
چشم تو تصویر کند
      
sepanta_7 مرد #939 | Posted: 20 Sep 2013 13:45
کاربر

 
فتح‌اله‌زاده و رد احتمال بازگشت جباری: تیم‌ما را کوچک نکنید / استقلال به جباری وابسته نیستمدیرعامل استقلال در برنامه ورزش و مردم حضور بازگشت مجتبی جباری به باشگاه استقلال را تلویحا رد کرد.

علی فتح‌اله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت‌وگوی حضوری‌اش در برنامه ورزش و مردم طوری صحبت کرد که هواداران استقلال احتمال بازگشت جباری را از ذهن بیرون کنند.
فتح‌اله‌زاده که در اواسط حضورش در این برنامه با سوال ناگهانی بهرام شفیع مواجه شد در پاسخ به او ابتدا سعی کرد از پاسخ دادن فرار کند اما پس از آن حرف‌هایش را با کمی احتیاط و رعایت جوانب هواداری به زبان آورد. فتح‌اله‌زاده گفت:«استقلال باشگاه کوچکی نیست معطوف یک بازیکن باشد ما در حال حاضر در جمع 4 تیم برتر آسیا حضور داریم و شانس قهرمانی آسیا هستیم بنابراین تیم بزرگی مثل استقلال را با یک بازیکن تراز نکنید. مثلا ما با ذوب آهن بازی کردیم و 2 بر صفر باختیم اما گسترش فولاد دیروز 2 بر صفر ذوب آهن را بردند آیا آنها مجتبی جباری نداشتند، نه.»
فتح‌اله‌زاده در ادامه حرف‌هایش تاکید کرد که اجازه بدهند او به عنوان مدیرعامل برای باشگاهش تصمیم بگیرد، مدیرعامل استقلال گفت:«تیم ما به جمع 4 تیم برتر آسیایی رسیده آن وقت همه درباره جباری از ما سوال می‌کنند. علی کریمی هم امسال پرسپولیس نیست. الان فوتبال حرفه‌ای شده و این چیزها در فوتبال طبیعی است اصلا شاید خود مجتبی نخواهد در استقلال بازی کند.»
با حرف‌های فتح‌اله‌زاده در حال حاضر بازگشت جباری به استقلال منتفی به نظر می‌رسد البته اگر امیر قلعه‌نویی روی این موضوع اصرار داشته باشد شرایط متفاوت خواهد بود ...
در دو چشم تو نشستم
به تماشای خودم
که مگر حال مرا
چشم تو تصویر کند
      
shomal مرد #940 | Posted: 20 Sep 2013 23:41
کاربر

 
تقابل دو برادر ,, دوتا عشق ,, رو در روی هم و کناره هم ,, یکی در استقلال و یکی در بهمن ,,

'' فرزاد هم مثل فرهاد هیچوقت به حقش نرسید ,, حتی وقتی به رم گل زد از تیم ملی کنار گذاشته شد ,, تو استقلالم همیشه عالی بود ,,

'' ولی تو استقلال موند و اسطوره شد ,, و اسطوره میمونه ,,
فرهاد همیشه حقش پوشیدن لباس تیم ملیُ داشت ولی ..

'' ما همیشه قدر این دو برادر استقلالیُ میدونیم


بودی تـــــــو تو بغلم

گردنت بود رو لبم
      
صفحه  صفحه 94 از 104:  « پیشین  1  ...  93  94  95  ...  103  104  پسین » 
ورزش انجمن لوتی / ورزش / Esteghlal FC | باشگاه استقلال

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا