خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
ورزش انجمن لوتی / ورزش /

معرفی مكملهای غذايی ورزشی


صفحه  صفحه 9 از 11:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  پسین »
sinarv1 مرد #81 | Posted: 7 Jan 2013 11:54
کاربر

 
معرفی مکمل های بدنسازی
images

نام محصول:


ریسورکتورمعرفی محصول:ریسورکتور ترکیب کاملی از کربوهیدراتهایی با سرعت جذب سریع و متوسط است که همچنین دارای پپتایدها و آمینو اسیدهای آزاد است که عضلات شما را پر قدرت، سفت و مقاوم می کند.این ویژگی ها باعث می شود که تحمل بدنتان در طی مبارزات طولانی و سخت در هنگام تمرین افزایش یابد و همچنین مدت زمان مورد نیاز برای ریکاوری بدن را کاهش دهد که به این ترتیب حداکثر میزان ریکاوری بدن را به همراه خواهد داشت.ریسورکتور، علاوه بر این با موادی غنی شده است که مقاومت مفاصل، تاندون ها و رباط ها را در برابر کشیدگی های عضلانی و صدمات گوناگون افزایش می دهد.این ترکیب قدرتمند باعث جلوگیری از صدمات مفاصل و اجزاء آنها و همچنین تسریع ریکاوری بدن پس از انجام تمرینات فرسوده کننده می شود.هر پیمانه از مکمل ریسورکتور، شامل طیف وسیعی از موادی است که تا کنون به صورت تخصصی برای ورزشکاران تولید می شده است.ریسورکتور اولین مکملی است که تمام آن مواد خاص را ترکیب کرده و در خود جای داده است.

این محصول منحصر به فرد برای مصرف گروه خاصی از مردم (ورزشکاران) طراحی شده است.با نگاهی به ویژگی های ارزشمند مکمل ریسورکتور، در می یابید که به شکلی هوشمندانه ترکیبی از ویتامین ها و مواد معدنی در آن گنجانده شده است.اضافه نمودن این مواد باعث می شود که از عملکرد مناسب بسیاری از فرآیندهای بدن اطمینان حاصل شود.

این فرآیندها (واکنش های شیمیایی) در سراسر شبانه روز در بدن اتفاق می افتند و چرخه تولید انرژی را به وجود می آورند.چیزی که شما بعد از یک مبارزه طاقت فرسا به آن نیاز دارید مکملی است که قدرت و توان از دست رفته را به شما بازگرداند.و تنها ریسورکتور است که می تواند شما را آماده بازگشت به مبارزه کند و کاری کند که روی پا بایستید.و این، دلیل تولید ریسورکتور است.ریسورکتور: برخاستن از گور پس از یک تمرین کشنده و طاقت فرسا (احیا کننده)کارایی:1- قویترین مکمل ریکاوری برای رزمی کاران

2- عضله ساز و ضد تخریب عضلات

3- ریکاوری کننده مفاصل

4- حاوی مرغوب ترین پروتئین ها و غنی از ویتامین و مینرالنحوه مصرف:


روزی 1 وعده (معادل 60 گرم) را در 120 میلی لیتر آب حل کرده و بلافاصله بعد از تمرین مصرف کنید.
      
sinarv1 مرد #82 | Posted: 7 Jan 2013 11:56
کاربر

 
معرفی مکمل های بدنسازی
photo sharing

نام محصول:سول ریپرمعرفی محصول:پیرو Soul Ripper باشید ...... قوانین را زیر پا بگذارید.این حس خستگی لعنتی را بیش از این تحمل نکنید.حسی که به خاطر مصرف مکملهای مضحکی که فقط سرشار از کافئین هستند، به شما دست می دهد.این مکملها کاری نمی کنند به جز ایجاد لرزش در بدن شما در حین تمرین، افت سریع انرژی قبل از اتمام تمرین و احساس خستگی بیش از حد پس از تمرین.مکملی را برای مصرف قبل از تمرین خود پیدا کنید که در هر ثانیه از تمرینتان احساسش می کنید و به یاد می آورید.مانند کسانی نباشید که وقتی لرزش دستشان - که در اثر مصرف مکملهایی با کافئین زیاد اتفاق می افتد- متوقف می شود، قادر به کنترل آنچه اطرافشان می گذرد نیستند.Soul Ripper در حال حاضر حاوی پیشرفته ترین ترکیب از عصاره های گیاهی طبیعی است که با دقت انتخاب شده اند و شامل ویتامین ها، مواد معدنی و مواد شیمیایی منحصر به فردی که عملکرد چند جانبه دارند، می باشد.Soul Ripper برای افزایش عملکرد ورزشکاران و حمایت از تولید نیتریک اکسید توسط خود بدن تولید شده است.2 سال طول کشید تا فرمول Soul Ripper به یک فرمول توسعه یافته و پیشرفته تبدیل شود. این توسعه یافتگی به این دلیل است که هر بار ترکیب جدیدی از مواد مختلف به دست می آمد، بر روی 12 نفر از ورزشکاران نقاط مختلف اروپا آزمایش می شد.و افراد تحت آزمایش، بیش از 8 سال و حتی 15 سال تجربه در ورزش بدنسازی و رشته های ورزشی قدرتی داشتند.افرادی از رشته ورزشی MMA (مبارزات آزاد رینگی) نیز برای انجام آزمایش دعوت شده بودند که نظرات ارزشمندی در جهت ارتقاء ترکیبات Soul Ripper ارائه کردند که در نتیجه این مکمل توانست سطح مقاومت و پرخاشگری را در تمرینات آنها بهبود دهد.AChE Inhibitory Blend یا (مخلوط مهار کننده درد)مخلوطی است که با نسبت استانداردی از عصاره های گیاهی به دست آمده است و با هدف افزایش تحریک پذیری عضلات و تشدید اثر گذاری روی انقباضات عضلانی تولید شده است.

که این ویژگی ها نه فقط در ابتدای تمرین، بلکه در تمام طول تمرین احساس می شود و بزرگترین مزایای مکمل Soul Ripper را برایتان فراهم می کند.

به هر حال شما انرژی زیادی در ابتدای فعالیتهای فیزیکی تان دارید که با مصرف Soul Ripper هیچ احساسی در رابطه با از بین رفتن انرژی و بی حالی نخواهید داشت و از طرفی Soul Ripper به استفاده از ذخایر انرژی بدن سرعت می بخشد که این ویژگی کمی بعدتر یعنی اواسط و اواخر تمرین که شدت تمرین زیاد است، بسیار ضروری خواهد بود.

اگر دمای بدن شما - در اثر مصرف مکملهایی که صرفأ کافئین زیاد دارند - به سرعت بالا برود و گداخته شوید، پس از مدت زمان کوتاهی بلافاصله این گداختگی و دم عضلانی از بین می رود، درست مانند شرکت در یک رقابت بسیار کوتاه.

در نتیجه قدرت عضلات شما به سرعت افت خواهد کرد و احساس کوفتگی فراوانی خواهید داشت و با این کار وقت خود را تلف خواهید کرد.تمرکز شما و سپس درگیری بدنی شما در هنگام تمرین، به همان مقدار که بیشتر تمرین می کنید، بیشتر کاهش می یابد و شما نمی توانید جلوی این اتفاق را بگیرید.قدرت و خصوصیات بدنی شما توسط مصرف این مکمل و با گذشت زمان پیشرفت می کند، این در حالیست که شما در حالت عادی (بدون مصرف این مکمل) ضعیف تر و خسته تر خواهید بود.آیا می دانید چرا حرفه ایی های پرورش اندام دارای جثه های بسیار بزرگی هستند؟

زیرا آنها با وجود تمام اتفاقاتی که در حین تمرین در اطرافشان می افتد، می توانند سخت تر و طولانی تر تمرین کنند.

(منظور، داشتن تمرکز و قدرت بدنی زیاد به دلیل مصرف مکملهای مناسب ویژه قبل از تمرین است.)

آنها (حرفه ایی ها) قادر به انجام 2 یا چند تکرار بیشتر در تمرین نسبت به شما می باشند و شما فقط می توانید بنشینید و به آنها نگاه کنید، با احساس نا امیدی یا عصبانیت (یا هر چه شما اسمش را می گذارید)، در حالیکه آنها به تکرار تمرینشان ادامه می دهند و در پایان عضلاتشان را پر از شکاف های عمیق (عضلانی) می کنند.چرا؟

زیرا آنها قادرند روی آنچه انجام می دهند تمرکز کنند و انرژی باقیمانده شان را به سمت عضلات بسیار خسته شان هدایت کنند.

پمپاژ عضلانی در حین تمرینات شدید رشد می کند و این موضوع از زمانی آغاز می شود که جریان خون بیشتری به سمت عضلات می رود و برای ادامه این روند باید فیبرهای بسیار بیشتری درگیر کار عضلانی شوند.AChE Inhibitory Blend یا (مخلوط مهار کننده درد)، نه تنها اجازه می دهد که فیبر های عضلانی بیشتری در بدن فعالیت کنند، بلکه از خستگی ادامه دار عضلات تحت فشار جلوگیری می کند و این ترکیب (AChE Inhibitory Blend) متناسب با مدت زمان تمرین طراحی شده است.ما چگونه توانستیم به AChE Inhibitory Blend دست پیدا کنیم؟

اجازه دهید برایتان توضیح دهم.

افزایش تحریک پذیری ماهیچه، نتیجه مستقیم بهبود انتقال سیناپسی است. (سیناپس به محل انتقال یک نورون با نورون دیگر می گویند.)

برای بیان آن به زبان ساده می توانیم بگوئیم طولانی کردن زمان تمرین، عضلات شما را بیشتر درگیر می کند و در نتیجه افزایش قدرت، استقامت و بافت عضلانی به وجود خواهد آمد.

بدن شما مثل یک کوره آتش که دهانه آن باز است و حرارت از آن بیرون می زند، داغ می شود و به این ترتیب پمپاژ باور نکردنی عضلات آغاز می شود.

اما کشف دقیق عملکرد بیوشیمیایی آن بر عهده شماست که موجب شد ما برای آزمایش Soul Ripper ، فرمول آن را تقویت کنیم.AChE Inhibitory Blend (مخلوط مهار کننده درد) ترکیب پایه ایی Soul Ripper است و قرار دادن آن ایده ایی است برای حداکثر تأثیر گذاری این مکمل که با ترکیبی با نام کد گذاری شده Soul Rush & Endo Pump مخلوط شده که فرمول بسیار کارآمد این مکمل را تکمیل می کند.و ما ترکیب Soul Rush & Endo Pump را با همان روش AChE Inhibitory Blend آزمایش کردیم که در نتیجه تأثیر چند جانبه مواد گیاهی طبیعی که در ساخت این مکمل با دقت انتخاب شده بودند، با تأثیر نیروزایی مطلق آنها ترکیب شد.ترکیب Soul Rush & Endo Pump نتایج بسیار خوبی را در حمایت از تولید نیتریک اکسید توسط خود بدن نشان داد و تأمین مواد اکسیژن رسان و نیروزا را برای فعالیتهای عضلانی به بهترین نحو بهبود داد.با مصرف Soul Ripper شما به خوبی می دانید که چیزی که بطور محسوس افزایش پیدا می کند، توان و قدرت بدنی شماست و به این معنی است که حجم کل تمرین شما افزایش می یابد.

نتیجه نهایی بسیار قوی تر از یک تحریک ساده برای تمرین است که بدن بتواند با تغییرات به سرعت تطبیق پیدا کند و به این ترتیب می توان حجم عضله بدون چربی بیشتری کسب کرد.

انجام تمرینات مداوم توسط داوطلبان، طولانی و شدید بود اما برای دستیابی به نتایج فرضیات، ضروری بود.

در حال حاضر ما می دانیم که بهتر است فعالیت آنزیم ها را افزایش دهیم، برخلاف آنچه معمولأ تصور می شد که می بایست بسترهای اضافی را برای واکنش آنزیم ها تأمین می کردیم.

بر اساس کشفیات ساخته شده توسط برندگان جایزه نوبل، ما قادر به تولید یک مکمل کامل و بی نقص شدیم.

مصرف کنندگان Soul Ripper از توان و قدرتی عالی همراه با حداکثر تمرکز ذهنی برخوردار می شوند.

فقط شما و تجهیزات بدنسازی با تمرینات خو می گیرید.و پمپ؟

....این بسیار زیاد است.

اگر شما بعد از مصرف Soul Ripper منتظر توقف در انرژی رسانی هستید، قطعأ نا امید می شوید. در این صورت بهتر است به همان مکملهای مزخرفی که قبلأ استفاده می کردید بچسبید که حین تمرین شما را دچار افت انرژی می کردند.Soul Ripper برای افراد معقول و منطقی است که می دانند برای چه تمرین می کنند و برای آنهایی که برای به تعریق در آوردن بدنشان کار می کنند.Soul Ripper عصاره تمرکز ذهنی در حین بزرگترین فعالیتهاست و یک مکمل پمپاژ خون بسیار قوی برای کسی است که می تواند انرژی اش را تحت کنترل خویش در آورد.شاید شما فکر کنید که می دانید انتظارتان از مکمل قبل از تمرین چیست؟بله حق با شماست. شما فکر می کنید و می دانید.شما در اولین مرتبه ایی که Soul Ripper را می نوشید حقیقت آن را کشف خواهید کرد.مکملی را مصرف کنید که حتی ورزشکاران حرفه ایی ایالات متحده آمریکا هم هیچ نظری درباره اش ندارند. (به دلیل عدم وجود این مکمل در آمریکا)

ما قصد نداریم که درباره نتایج استفاده از Soul Ripper از کسی سؤال کنیم.

ما می دانیم که این مکمل کامل و بی نقص است.

و به این دلیل است که ما Soul Ripper را روانه بازار کردیم.

حالا که ما همه چیز را در مورد Soul Ripper بطور کامل می دانیم، پس اکنون نوبت شماست.

Soul Ripper تنها به معنی دست یابی به موفقیت در مکملهای ویژه قبل از تمرین نیست.

این مکمل یک شورش ویرانگر در این دسته از مکملهاست.


پیرو Soul Ripper باشید......قوانین را زیر پا بگذارید!کارایی:

1- افزایش انرژی در تمرین

2- پمپاژ قوی خون در عضلات

3- افزایش سطح هوشیاری و تمرکز در تمرین

4- کاهش حس خستگی


نحوه مصرف:

روزی 1 سروینگ 45 - 30 دقیقه قبل از تمرین. هر سروینگ شامل 20 گرم پودر است که برابر با 1 پیمانه و 1/4 پودر یا 3 قاشق غذا خوری از این محصول می باشد.

مقدار توصیه شده را در 200 میلی لیتر آب سرد حل کرده و بنوشید.توصیه ها:

مکملهای غذایی نباید به عنوان جایگزین رژیم غذایی متعادل و متنوع روزانه استفاده شوند.

رعایت رژیم غذایی متعادل و متنوع و شیوه زندگی سالم (بدون دخانیات و الکل) به مصرف کننده توصیه می شود.

هشدار:

هنگام استفاده از این مکمل از محصولات مشابه دیگری استفاده نکنید.

از این محصول در دوران بارداری و شیردهی استفاده نکنید.

در بیماران مبتلا به ناراحتی های قلبی، فشار خون بالا و دارای حساسیت زیاد به هر یک از ترکیبات این محصول استفاده نشود.

این محصول حاوی مقدار زیادی کافئین است.

قبل از استفاده، بروشور این محصول را مطالعه کنید.
      
sinarv1 مرد #83 | Posted: 7 Jan 2013 11:58
کاربر

 
معرفی مکمل های بدنسازی
picture sharing

نام محصول:آنابولیک استیتمعرفی محصول:آيا وقت آن نيست كه به سمت وضعيت آنابوليكي برويد؟

شركت نوترابوليكس قوي ترين، خلاق ترين و پيشرفته ترين مكمل BCAA حين تمرين كه تا به حال ساخته شده را طراحي كرده است.

اين مكمل در هر سروينگ سرشار از 10.000 ميلي گرم از خالص ترين و با كيفيت ترين نوع BCAA، گلوتامين، HICA و ليزين مي باشد.

Anabolic state استاندارد جديدي را براي مكمل هاي آنابوليكي پيشرفته حين تمريني به وجود آورده است.

Anabolic state تنها فرمول هنرمندانه اي است كه با دوزهاي علمي و روش هاي تحويل دهنده آمينو تركيب شده است.

بنابراين عضلات شما در هنگامي كه تمرين مي كنيد رشد مي كنند پس براي مصرف Anabolic state ديگر درنگ نكنيد.

از دوز اول مصرف، Anabolic state در جهت عضله سازي، ترميم و رشد عضلات شما حركت مي كند و در نهايت هنگامي كه شما تمرين مي كنيد منجر به ساخت بافت عضلاني جديد مي شود.

تجربه بطور چشمگيري ريكاوري، قدرت، استقامت، عملكرد و رشد عضلاني شما را افزايش مي دهد. پس براي مصرف Anabolic state ديگر درنگ نكنيد.

هنگامي كه شما سخت تمرين مي كنيد، مي خواهيد كه نتايج آن را ببينيد. پس دليل نياز به مصرف مكمل Anabolic state همين است.

نتايج بدست آمده از Anabolic state چشمگير و فوري است.

Anabolic state استاندارد جديدي براي مكمل هاي پيشرفته، عضله ساز و حين تمريني است.

سوئيچ ساخت عضلات را بچرخانيد و فرآيند عضله سازي را با مصرف مكمل Anabolic state استارت بزنيد.

مزايا: رشد شديد عضلاني، قدرت فوق العاده و ريكاوري پرشتاب

دلايل: با 10 گرم از خالص ترين و قوي ترين مواد در دسترس، Anabolic state در جهت تقويت، ترميم و بازسازي سلول ها و بافت هاي عضلاني كار مي كند.

بنابراين شما مي توانيد بر روي بدن خود، عضلات سخت و بزرگي را سوار كنيد در حالي كه به طرز چشمگيري قدرت شما در حين هر تمرين افزايش پيدا مي كند.

مزايا: جلوگيري از تخريب و ريزش عضلات

دلايل: مواد تشكيل دهنده Anabolic state به نحو قدرتمندي از تجزيه عضلات در حين تمرين شما جلوگيري مي كنند و اساساً روند تخريب عضلات قبل از شروع متوقف مي شود و اين خاصيت شما را براي آماده سازي جهت مسابقات مايل ها جلوتر مي برد و اجازه مي دهد كه حجم عضلاني تان خودش حرف اول را بزند.

ال لوسين و HICA عوامل قوي ضد كاتابوليك (ضد تخريب) هستند كه موضوع چندين مطالعه معتبر باليني بوده اند.

هر دو عامل ثابت شده اند كه توده خالص عضلاني و قدرت را افزايش مي دهند، در حالي كه از رفتن بدن به حالت كاتابوليكي جلوگيري مي كنند. اين فرمول انقلابي براي اين منظور طراحي شده كه كاتاليزوري براي حداكثر عضله سازي باشد.

مزايا: هل دادن بدن شما به جلو براي رد شدن از محدوديت هاي گذشته.

دلايل: Anabolic state برخلاف محصولات ديگر عمل مي كند. آنها به سادگي شكر و محصولات ارزان قيمت را به داخل سلول ها پمپاژ مي كنند و با اين كار بطور موقت باعث افزايش اندازه حجم سلول مي شوند كه با اين عمل اساساً هيچ كار قانوني براي رشد عضلات انجام نمي دهند.

اما Anabolic state با بهره گيري دقيق از BCAA، گلوتامين و HICA كه از داخل كار مي كند، به شما اين اجازه را مي دهد كه بطور دائم بدنتان را در وضعيت آنابوليكي نگهداريد. كه اين شرايط با تحريك شدن مستمر ساخت پروتئين و جلوگيري از تخريب عضلات همراه است. نتايج واقعي هستند. نه تنها مي توانيد آنها را ببينيد بلكه مي توانيد آنها را احساس كنيد.

مزايا: كاهش زمان ريكاوري

ويژگي ها: با استفاده از Anabolic state در قبل، حين تمرين و پس از تمرينتان نشان داده شده، زمان ريكاوري (بازسازي عضلات) به سرعت كاهش پيدا كرده است كه اين به دليل استفاده از تركيبات كليدي در مكمل Anabolic state است.

اين بدين معني است كه در هر زمان قادر است يك مكمل كامل باشد. اثرات كاهش درد و خستگي از مزاياي آن است و به بدن اين اجازه را مي دهد كه تمام مواد مغذي اي را كه براي رشد نياز دارد را ترميم كند.

BCAA و HICA موجود در اين محصول فوق ميكرونيزه و داراي درجه داروسازي مي باشد كه بطور مستقيم براي ترميم و تقويت بافت ماهيچه اي به كار مي رود، در حاليكه بدنتان را وادار به تحريك بافت عضلاني جديد مي كند.

ال گلوتامين روند ريكاوري (بازسازي عضلات) را تقويت مي كند و در حالي كه سيستم ايمني بدنتان را قوي نگه مي دارد.

قرار دادن تمام اين مواد با هم باعث مي شود كه كاهشی چشمگير و كاملاً بي تأخير در زمان ريكاوري شدن بدست بياوريد.کارایی:1- افزایش توده خالص عضلانی

2- کاهش حس خستگی

3- آنابولیک و آنتی کاتابولیک بسیار قوی

4- افزایش قدرت و استقامت در تمریناتنحوه مصرف:1 پیمانه از این محصول را در 1 لیوان آب حل کرده و 30 دقیقه قبل از تمرین بنوشید. برای کسب حداکثر نتیجه، وعده بعدی را در حین تمرین یا بلافاصله بعد از تمرین مصرف کنید.
      
sinarv1 مرد #84 | Posted: 7 Jan 2013 11:59
کاربر

 
معرفی مکمل های بدنسازی
upload foto

نام محصول:آموکمعرفی محصول:


این مکمل یک قاتل واقعی است. مصرف آن انگیزه و مقاومت بسیار بالایی به شما می دهد و خشمی وحشیانه و موجی از انرژی سوزان، مانند رعد و برق را پس از مصرف آن به سرعت حس خواهید کرد که در تمام طول تمرین همراهتان خواهد بود.مکمل آموک دارای یک ترکیب منحصر به فرد از مواد تشکیل دهنده اش است، که به دقت انتخاب شده اند.این مواد شامل بتا آلانین، ال تیروزین و تائورین است که به آنها مقادیری 7،3،1 تری متیل زانتین و جین سنگ اضافه گردیده تا "تکه ایی از وجودتان را پاره کند."


ترکیب شگفت انگیز مواد تشکیل دهنده آموک، با مخلوط بسیار خوبی از ویتامین ها و مواد معدنی همراه شده است که روند تامین انرژی بدن را در طی فعالیت های شدید فیزیکی، پایدار و طولانی حفظ می کند.

که این ترکیب نتیجه یک اندیشه علمی و خوب است.آموک چنان انرژی ایی به شما می دهد که هیچ چیز توان ایستادن بر سر راهتان را نخواهد داشت.آموک: دیوانگی


کارایی:


1- تأمین انرژی فوق العاده زیاد

2- افزایش توان و استقامت در تمرین

3- کاهش حس خستگی

4- مناسب رزمی کاران و بدنسازاننحوه مصرف:وزن کمتر از 70 کیلوگرم، 1 کپسول، 30 دقیقه قبل از فعالیت بدنی و وزن بالاتر از 70 کیلوگرم، 2 کپسول در همان زمان مصرف شود.
      
sinarv1 مرد #85 | Posted: 7 Jan 2013 12:00
کاربر

 
معرفی مکمل های بدنسازی
free image hosting

نام محصول:
ناك آوت

كار آيي:
- افزایش دهنده حجم عضلانی در سریع ترین زمان ممکن
- حافظ تعادل ازت در بدن و مانع کاتابولیزم در حین تمرینات
- غنی ترین منبع پروتئین در زمان کاهش وزن
- موثر در بازسازی بافت ماهیچه ها پس از تمرینات ورزشی
- حاوی كمپلكس كراتين با طعم ليمو – پرتقال و شيرين كننده

طرز مصرف:
يك وعده 14 الی 15 گرم دو بار در روز، در بهترین حالت 30 دقيقه پیش از تمرين و 30 دقيقه پیش از غذا مصرف شود، حداقل 7 ساعت فاصله ميان وعده­ها يا روزي يك وعده 14 الی 15 گرم 30 دقيقه قبل از تمرين رعایت شود.
يك وعده 30 واحد سنجش را به 400 میلی لیتر آب اضافه كنيد. در حین مصرف يك وعده روزانه توصيه مي­شود محصول را با انواع كراتين (TCM، 3 الی 5 گرم هر وعده و مونوهيدرات، 3 الی 5 گرم هر وعده) مخلوط كنيد كه براساس زمان تمرين مي­تواند صبح يا درست پس از تمرين انجام شود. از دسترس کودکان دور نگهدارید. از مقدار دوز روزانه تجاوز نكنيد. مكمل غذايي جانشين غذاي متعادل و متنوع نمی باشد .

تعريف عمومي:

كاربرد:
اين محصول براي افراد فعال و ورزشكاران حرفه­اي است كه به افزایش سريع قدرت و حجم عضلاني زياد نياز دارند.
مكمل ناک آوت الیمپ پودر حاوی كمپلكس حمل كراتين با طعم ليمو – پرتقال و شيرين كننده بوده و منبع فنيل آلانين است.
سيستم پيشرفته كراتين، كه 4 نوع جديد كراتين را تركيب مي­كند ، داراي خصوصيات جنبشي متنوع بوده و به ثبت رسيده است. داراي فرمول محرك NO و تنظيم Ph است و با اسيد آمينه­هاي ويژه حمل و نقل و ضد كاتابوليك يعني تاورين و گلوتامين موجود به شكل استر با دسترسي زيستي زياد تركيب گرديده است. اين محصول براي افراد فعال از نظر جسماني و ورزشكاران حرفه­اي تهيه شده كه به افزایش سريع قدرت و حجم عضلاني زياد نياز دارند.
      
sinarv1 مرد #86 | Posted: 7 Jan 2013 12:02
کاربر

 
معرفی نیتریک اکسید پمپ های بدنسازی
online photo storage

نام محصول:


AAKG اکسپلودمعرفی محصول:فرمول فوق العاده، دوز حداکثر، طعم فوق العاده، اما اول از همه حداکثر تاثیر گذاری.و این خاصیت محصولات سری اکسپلود است.


اکسپلود یک سری از مکملهای شرکت الیمپ است که صرفأ بر اساس ترکیبات واقعا نو آورانه برای کسانی طراحی شده است که انتظاراتشان به راحتی بر آورده نمی شود.ترکیب منحصر به فرد این سری محصولات (سری اکسپلود) نتیجه تلاشهای دانشمندان آزمایشگاههای شرکت الیمپ است که همواره در تلاش برای طراحی و تولید محصولی هستند که بر اساس آخرین تحقیقات در رابطه با رژیم غذایی و مکملی ورزشکاران و افراد فعال باشد.شرکت الیمپ دارای سالها تجربه در زمینه تولید مکملهای ورزشی است که بدون شک، این تجربیات به موفقیت موفق ترین ورزشکاران تیم الیمپ کمک نموده است.که این ورزشکاران نیز در خلق سری اکسپلود توسط شرکت الیمپ مشارکت داشته اند.ترکیب نو آورانه هر یک از محصولات سری اکسپلود، توسط مؤثر ترین مواد فعال خالص و بر پایه علم داروسازی تولید شده است که میزان بالای تأثیر گذاری آن اثبات شده و مستند است.مکمل جایگزین ارزان قیمت برای سری اکسپلود وجود ندارد!


اکسپلود یک سری از محصولات است با قابلیت حلالیت بسیار بالا و تأثیر گذاری زیاد که دارای طعم های میوه ایی بسیار لذیذ و معطر می باشد و شما آزادانه می توانید طبق سلیقه تان نوشیدنی خود را با آن ترکیب کنید.استفاده از ذرات فوق العاده میکرو نایز شده که بسیار قابل حل می باشند، آنها را تبدیل به یک عامل مهم در جذب کامل توسط بدن نموده است که این مواد فعال در هر کدام از محصولات سری بی همتای اکسپلود وجود دارند.سری اکسپلود یعنی فقط نهایت تأثیر گذاری


حالا اینجا عنصر دیگری از سری اکسپلود وجود دارد که منتظرش بودید.پودر AAKG اکسپلود:


آنابولیسم (عضله سازی) نامحدود، استقامت بالا و پمپاژ عضلانی فوق العاده قدرتمند.پودر AAKG اکسپلود چیست؟مکملی غذایی تشکیل شده از بالاترین کیفیت از آرژینین ترکیبی با آلفا کتو گلوتارات (AKG)، که قابلیت بیشترین میزان جذب را دارد و رژیم غذایی شما را با اسید آمینه آرژینین تکمیل می کند.پودر AAKG اکسپلود چگونه کار می کند؟ال آرژینین:


· بستر اساسی تولید اکسید نیتریک در بدن است، که نشان داده در طیف گسترده ایی باعث کشیده شدن دیواره رگهای خونی و در نهایت اتساع (گشاد شدن) رگهای خونی می شود که در نتیجه به سرعت جریان خون را در عضلات افزایش می دهد.

· این ویژگی (اتساع عروق) باعث بهبود عرضه اکسیژن و مواد مغذی به عضلات می شود و همچنین هورمونهای آنابولیک، که محرک رشد هستند را بیشتر در جریان خون قرار می دهد و جریان بیشتر هورمونهای آنابولیک در بدن باعث می شود که نتایج حاصل از تمرینات شما قوی تر و پایدار تر شود و حتی برای چند ساعت شما را در وضعیت آنابولیک حفظ کند.

ترشح هورمون رشد را افزایش می دهد و فرآیند ساخت پروتئین عضله را آغاز می کند.به دلیل افزایش دادن قدرت و استقامت و در نتیجه افزایش حجم تمرین، به طور غیر مستقیم بر رشد عضلات تأثیر می گذارد.کیفیت رابطه جنسی را بهبود می دهد و پایداری عملکرد جنسی را در مردان افزایش می دهد.تحقیقات اخیر نشان داده که تجویز طولانی مدت ال آرژینین، علاوه بر اینکه وضعیت گردش خون را بهبود می بخشد، بلکه باعث کاهش فشار خون می شود و برای متعادل کردن سیستم ایمنی بدن هم سودمند است.آلفا کتوگلوتارات (AKG):


· ذرات اولیه برای ساختن گلوتامین و آمینو اسید های دیگر.

· آلفا کتوگلوتارات مانع از افت غلظت (مقدار) آمینو اسید ها در جریان خون در هنگام تمرین شدید فیزیکی و بین وعده های غذایی می شود.AAKG مولکول کاملأ یکپارچه


اتصال آلفاکتوگلوتارات و آمینو اسید ال آرژینین در یک ذره، در حین تمرینات ورزشی عضله سازی را در سطح وسیعی تحریک می کند و موجب افزایش اثرات مثبت تمرین می شود.از طرفی موجب دستیابی به حداکثر ریکاوری بافت های عضلانی در زمان بعد از تمرین می شود.و مزیت دیگر این اتصال، ایجاد احساسی است موسوم به " پمپاژ عضلانی"،که این پمپاژ عضلانی سایز عضلات را تا بیشترین حد ممکن افزایش می دهد.مزایای استفاده از پودر AAKG اکسپلود:یک دوز قوی از ال آرژینین در فرم کاملأ قابل جذب به نام ال آرژینین آلفا کتوگلوتارات (نزدیک به 4 گرم در هر روز).اقتصادی - 1 بسته بندی از این محصول حاوی بیش از 55 دوز است که می شود، مصرف 2 ماه تمرین.جذب فوری - با توجه به شکل سستی که دارد (منظور پودری بودن آن است) و جذب آن به گونه ایست که مانند اغلب قرص ها و کپسول ها - که جذبشان تأخیر دار است - نمی باشد و به راحتی وارد جریان خون می شود.دوز مصرفی، کاملأ آزادشما دیگر با دوز های ثابت که در اغلب مکملها وجود دارد محدود نمی شوید . شما دقیقأ آن مقدار از آرژینینی که در یک لحظه خاص نیاز دارید را اندازه گیری کرده و مصرف می کنید.حلالیت کاملطعم و مزه عالی و قابل توجهمکمل قبل از تمرین خود را ترکیب کنید.

" بمب آنابولیکی خود را با پودر AAKG اکسپلود ترکیب کنید."نحوه مصرف:1 سروینگ 1 روز قبل از تمرین یا فعالیت بدنی دیگری مصرف شود.

هر سروینگ برابر با 8 گرم پودر از این محصول یا 3/1 پیمانه یا 1 قاشق غذاخوری می باشد.

هر 1 سروینگ را در 250 میلی لیتر آب حل کرده و بلافاصله پس از آماده شدن بنوشید.توصیه ها:مکملهای غذایی نباید به عنوان جایگزین رژیم غذایی متنوع و متعادل مصرف شوند.

هنگام مصرف این محصول رعایت یک رژیم غذایی متعادل و متنوع و سبک زندگی سالم (بدون الکل و دخانیات) توصیه می شود.هشدار:


پس از حل کردن این محصول ممکن است محلول به دست آمده دارای رسوباتی باشد که در کیفیت و تآثیر گذاری آن، اثر نا مطلوبی نمی گذارد.
      
sinarv1 مرد #87 | Posted: 7 Jan 2013 12:04
کاربر

 
معرفی نیتریک اکسید پمپ های بدنسازی
free image hosting

به یک منظور ساده ساخته شده است.

هدف اینست که ظرفیت تمرین را از طریق حداکثر تعامل سیستم هورمون – عصبی بالا برده ، تهیه مواد مغذی و اکسیژن را برای عملکرد عضلات بهبود بخشد و باعث قوی تر شدن آنها به وسیله فشار جریان خون شوند.

کارنو پمپ : پپتید های بیو اکتیو 2 فرآورده خاص پروتئین وی ایزولیت که در تعامل، خواص نیرومندی را در جهت ساخت اکسید نیتروژن فراهم می کند . آنها به شدت تولید اکسید نیتروژن را در بدن افزایش داده و مقدار پمپاژ خون به عضلات را در حین تمرین به حداکثر ممکن می رساند . در زمان آزمایش ها افزایش تولید 9 الی 13 برابر اکسید نیتروژن نسبت به محصولات دیگر قابل مشاهده بود. آزمایشگاه الیمپ اکنون اکشنز را عرضه می دارد .

آرژینو کارن

مواد افزایش دهنده اسید های چربی در ساخت انرژی میتو کندریا . همچنین نقل و انتقال شکر داخل خون را بهینه می سازد.

همچنین تاثیر مستقیمی بر کاهش بافت چربی داشته و ذخیره انرژی سلول ها ، دوام ورزش و کاهش زمان مورد نیاز برای باز سازی را افزایش می دهد . تولید موثر ATP قابل ملاحظه در سلول ها کمک به بهبود عملکرد سیستم های عصبی وشناختی می کند.

این به متمرکز شدن و باقی ماندن در این شرایط را برای مدت زمان طولای تر در حین یک تمرین سنگین کمک می کند .

AAKG نیز به این فرمول اضافه شده است زیرا کلید حیاتی برای عملکرد موثر به شمار می رود.

ال – آرژنین ماده اصلی برای ساخت اکسید نیتروژن (NO) محسوب می شود . عرضه ناکافی آن می تواند منجر به وقوع این عکس العمل در حد بسیار محدود شود، ناکافی در وضعیت عملکرد بسیار سنگین بدنی .اثر پمپ عضلانی بسیار پایین خواهد بود. آلفا- کتوگلوتریت محصول غیر مستقیم چرخه کربس است که نقش بسیار مهمی در متابولیسم انرژی هر سلول به همراه بهبود انتقال آرژینو کارن ارائه می کند .Nutrition information


1 capsule


3 capsule


4 capsule

CarNO PUMP:


460 mg


1380 mg


1840 mg

Actinos™


60 mg


180 mg


240 mg

ArginoCarn® (Acetyl-L-Carnitine)


100 mg


300 mg


400 mg

AAKG (arginine alpha-ketoglutarate)


300 mg


900 mg


1200 mg

Burning Energy MTRX:


645 mg


1935 mg


2580 mg

beta-alanin


500 mg


1500 mg


2000 mg

Caffein


37,5 mg


112,5 mg


150 mg

from:


guarana extrakt


12,5 mg


37,5 mg


50 mg

caffeine anhydrous


25 mg


75 mg


100 mg

glucuronolactone


37,5 mg


112,5 mg


150 mg

schisandra chinensis extract


12,5 mg


37,5 mg


50 mg

AstraGin™


7,5 mg


22,5 mg


30 mg

Cayenne pepper extract


7,5 mg


22,5 mg


30 mg

Niacin


6 mg (37,5%*)


18 mg (112,5%*)


24 mg (150%*)

Vit. B6


0,53 mg (37,5%*)


1,59 mg (113,5%*)


2,1 mg (150%*)

Vit. B12


0,94 &mico;g (37,5%*)


2,82 µg (112,8%*)


3,75 µg (150%*)


*% -RDA percentage of recommended daily allowance

» Packages


Nutrition information


1 capsule


3 capsule


4 capsule

CarNO PUMP:


460 mg


1380 mg


1840 mg

Actinos™


60 mg


180 mg


240 mg

ArginoCarn® (Acetyl-L-Carnitine)


100 mg


300 mg


400 mg

AAKG (arginine alpha-ketoglutarate)


300 mg


900 mg


1200 mg

Burning Energy MTRX:


645 mg


1935 mg


2580 mg

beta-alanin


500 mg


1500 mg


2000 mg

Caffein


37,5 mg


112,5 mg


150 mg

from:


guarana extrakt


12,5 mg


37,5 mg


50 mg

caffeine anhydrous


25 mg


75 mg


100 mg

glucuronolactone


37,5 mg


112,5 mg


150 mg

schisandra chinensis extract


12,5 mg


37,5 mg


50 mg

AstraGin™


7,5 mg


22,5 mg


30 mg

Cayenne pepper extract


7,5 mg


22,5 mg


30 mg

Niacin


6 mg (37,5%*)


18 mg (112,5%*)


24 mg (150%*)

Vit. B6


0,53 mg (37,5%*)


1,59 mg (113,5%*)


2,1 mg (150%*)

Vit. B12


0,94 &mico;g (37,5%*)


2,82 µg (112,8%*)


3,75 µg (150%*)
      
sinarv1 مرد #88 | Posted: 7 Jan 2013 12:05
کاربر

 
معرفی نیتریک اکسید پمپ های بدنسازی
pic upload

نام محصول:
آرژي پاور 1500 مگاكپس
كار آيي:

افزایش حجم عضلانی
افزایش پمپاژ جریان خون به عضلات در طی تمرینات
تسهیل جذب مواد آنابولیک و مغذی
بهبود درعملکرد عضلات و افزایش استقامت آنها

- تمرکز و مقاوم سازی سیستم های عصبی در تمرین های فشرده

حافظ فرآیندهای فیزیولوژی بدن

طرز مصرف:
روزانه یک كپسول پیش از تمرین و یا قبل از فعاليت فيزيكي مصرف نمائید. از دسترس كودکان دور نگهداريد.
تعريف عمومي:
ال-آرژنين HC1 در قالب كپسول جایگزین وعده غذایی جهت مصرف در تمرینات سخت عضلانی ، خصوصاً مناسب ورزشکاران.
ال-آرژنينHC1 آمينواسيدی است كه بدن از آن براي حفظ فرآيندهاي فيزيولوژي استفاده مي كند. اين ماده توان بدن در كاربرد ساير مواد مغذي را افزایش می دهد. آرژنين به عنوان ماده ی پیشرو نیتریک اکسید ، طاقت و توان را بالا مي­برد.
      
sinarv1 مرد #89 | Posted: 7 Jan 2013 12:07
کاربر

 
معرفی نیتریک اکسید پمپ های بدنسازی
picture hosting

نام محصول:سول ریپرمعرفی محصول:پیرو Soul Ripper باشید ...... قوانین را زیر پا بگذارید.این حس خستگی لعنتی را بیش از این تحمل نکنید.حسی که به خاطر مصرف مکملهای مضحکی که فقط سرشار از کافئین هستند، به شما دست می دهد.این مکملها کاری نمی کنند به جز ایجاد لرزش در بدن شما در حین تمرین، افت سریع انرژی قبل از اتمام تمرین و احساس خستگی بیش از حد پس از تمرین.مکملی را برای مصرف قبل از تمرین خود پیدا کنید که در هر ثانیه از تمرینتان احساسش می کنید و به یاد می آورید.مانند کسانی نباشید که وقتی لرزش دستشان - که در اثر مصرف مکملهایی با کافئین زیاد اتفاق می افتد- متوقف می شود، قادر به کنترل آنچه اطرافشان می گذرد نیستند.Soul Ripper در حال حاضر حاوی پیشرفته ترین ترکیب از عصاره های گیاهی طبیعی است که با دقت انتخاب شده اند و شامل ویتامین ها، مواد معدنی و مواد شیمیایی منحصر به فردی که عملکرد چند جانبه دارند، می باشد.Soul Ripper برای افزایش عملکرد ورزشکاران و حمایت از تولید نیتریک اکسید توسط خود بدن تولید شده است.2 سال طول کشید تا فرمول Soul Ripper به یک فرمول توسعه یافته و پیشرفته تبدیل شود. این توسعه یافتگی به این دلیل است که هر بار ترکیب جدیدی از مواد مختلف به دست می آمد، بر روی 12 نفر از ورزشکاران نقاط مختلف اروپا آزمایش می شد.و افراد تحت آزمایش، بیش از 8 سال و حتی 15 سال تجربه در ورزش بدنسازی و رشته های ورزشی قدرتی داشتند.افرادی از رشته ورزشی MMA (مبارزات آزاد رینگی) نیز برای انجام آزمایش دعوت شده بودند که نظرات ارزشمندی در جهت ارتقاء ترکیبات Soul Ripper ارائه کردند که در نتیجه این مکمل توانست سطح مقاومت و پرخاشگری را در تمرینات آنها بهبود دهد.AChE Inhibitory Blend یا (مخلوط مهار کننده درد)مخلوطی است که با نسبت استانداردی از عصاره های گیاهی به دست آمده است و با هدف افزایش تحریک پذیری عضلات و تشدید اثر گذاری روی انقباضات عضلانی تولید شده است.

که این ویژگی ها نه فقط در ابتدای تمرین، بلکه در تمام طول تمرین احساس می شود و بزرگترین مزایای مکمل Soul Ripper را برایتان فراهم می کند.

به هر حال شما انرژی زیادی در ابتدای فعالیتهای فیزیکی تان دارید که با مصرف Soul Ripper هیچ احساسی در رابطه با از بین رفتن انرژی و بی حالی نخواهید داشت و از طرفی Soul Ripper به استفاده از ذخایر انرژی بدن سرعت می بخشد که این ویژگی کمی بعدتر یعنی اواسط و اواخر تمرین که شدت تمرین زیاد است، بسیار ضروری خواهد بود.

اگر دمای بدن شما - در اثر مصرف مکملهایی که صرفأ کافئین زیاد دارند - به سرعت بالا برود و گداخته شوید، پس از مدت زمان کوتاهی بلافاصله این گداختگی و دم عضلانی از بین می رود، درست مانند شرکت در یک رقابت بسیار کوتاه.

در نتیجه قدرت عضلات شما به سرعت افت خواهد کرد و احساس کوفتگی فراوانی خواهید داشت و با این کار وقت خود را تلف خواهید کرد.تمرکز شما و سپس درگیری بدنی شما در هنگام تمرین، به همان مقدار که بیشتر تمرین می کنید، بیشتر کاهش می یابد و شما نمی توانید جلوی این اتفاق را بگیرید.قدرت و خصوصیات بدنی شما توسط مصرف این مکمل و با گذشت زمان پیشرفت می کند، این در حالیست که شما در حالت عادی (بدون مصرف این مکمل) ضعیف تر و خسته تر خواهید بود.آیا می دانید چرا حرفه ایی های پرورش اندام دارای جثه های بسیار بزرگی هستند؟زیرا آنها با وجود تمام اتفاقاتی که در حین تمرین در اطرافشان می افتد، می توانند سخت تر و طولانی تر تمرین کنند.

(منظور، داشتن تمرکز و قدرت بدنی زیاد به دلیل مصرف مکملهای مناسب ویژه قبل از تمرین است.)

آنها (حرفه ایی ها) قادر به انجام 2 یا چند تکرار بیشتر در تمرین نسبت به شما می باشند و شما فقط می توانید بنشینید و به آنها نگاه کنید، با احساس نا امیدی یا عصبانیت (یا هر چه شما اسمش را می گذارید)، در حالیکه آنها به تکرار تمرینشان ادامه می دهند و در پایان عضلاتشان را پر از شکاف های عمیق (عضلانی) می کنند.چرا؟زیرا آنها قادرند روی آنچه انجام می دهند تمرکز کنند و انرژی باقیمانده شان را به سمت عضلات بسیار خسته شان هدایت کنند.

پمپاژ عضلانی در حین تمرینات شدید رشد می کند و این موضوع از زمانی آغاز می شود که جریان خون بیشتری به سمت عضلات می رود و برای ادامه این روند باید فیبرهای بسیار بیشتری درگیر کار عضلانی شوند.AChE Inhibitory Blend یا (مخلوط مهار کننده درد)، نه تنها اجازه می دهد که فیبر های عضلانی بیشتری در بدن فعالیت کنند، بلکه از خستگی ادامه دار عضلات تحت فشار جلوگیری می کند و این ترکیب (AChE Inhibitory Blend) متناسب با مدت زمان تمرین طراحی شده است.ما چگونه توانستیم به AChE Inhibitory Blend دست پیدا کنیم؟اجازه دهید برایتان توضیح دهم.

افزایش تحریک پذیری ماهیچه، نتیجه مستقیم بهبود انتقال سیناپسی است. (سیناپس به محل انتقال یک نورون با نورون دیگر می گویند.)

برای بیان آن به زبان ساده می توانیم بگوئیم طولانی کردن زمان تمرین، عضلات شما را بیشتر درگیر می کند و در نتیجه افزایش قدرت، استقامت و بافت عضلانی به وجود خواهد آمد.

بدن شما مثل یک کوره آتش که دهانه آن باز است و حرارت از آن بیرون می زند، داغ می شود و به این ترتیب پمپاژ باور نکردنی عضلات آغاز می شود.

اما کشف دقیق عملکرد بیوشیمیایی آن بر عهده شماست که موجب شد ما برای آزمایش Soul Ripper ، فرمول آن را تقویت کنیم.AChE Inhibitory Blend (مخلوط مهار کننده درد) ترکیب پایه ایی Soul Ripper است و قرار دادن آن ایده ایی است برای حداکثر تأثیر گذاری این مکمل که با ترکیبی با نام کد گذاری شده Soul Rush & Endo Pump مخلوط شده که فرمول بسیار کارآمد این مکمل را تکمیل می کند.و ما ترکیب Soul Rush & Endo Pump را با همان روش AChE Inhibitory Blend آزمایش کردیم که در نتیجه تأثیر چند جانبه مواد گیاهی طبیعی که در ساخت این مکمل با دقت انتخاب شده بودند، با تأثیر نیروزایی مطلق آنها ترکیب شد.ترکیب Soul Rush & Endo Pump نتایج بسیار خوبی را در حمایت از تولید نیتریک اکسید توسط خود بدن نشان داد و تأمین مواد اکسیژن رسان و نیروزا را برای فعالیتهای عضلانی به بهترین نحو بهبود داد.با مصرف Soul Ripper شما به خوبی می دانید که چیزی که بطور محسوس افزایش پیدا می کند، توان و قدرت بدنی شماست و به این معنی است که حجم کل تمرین شما افزایش می یابد.

نتیجه نهایی بسیار قوی تر از یک تحریک ساده برای تمرین است که بدن بتواند با تغییرات به سرعت تطبیق پیدا کند و به این ترتیب می توان حجم عضله بدون چربی بیشتری کسب کرد.

انجام تمرینات مداوم توسط داوطلبان، طولانی و شدید بود اما برای دستیابی به نتایج فرضیات، ضروری بود.

در حال حاضر ما می دانیم که بهتر است فعالیت آنزیم ها را افزایش دهیم، برخلاف آنچه معمولأ تصور می شد که می بایست بسترهای اضافی را برای واکنش آنزیم ها تأمین می کردیم.

بر اساس کشفیات ساخته شده توسط برندگان جایزه نوبل، ما قادر به تولید یک مکمل کامل و بی نقص شدیم.

مصرف کنندگان Soul Ripper از توان و قدرتی عالی همراه با حداکثر تمرکز ذهنی برخوردار می شوند.

فقط شما و تجهیزات بدنسازی با تمرینات خو می گیرید.و پمپ؟

....این بسیار زیاد است.اگر شما بعد از مصرف Soul Ripper منتظر توقف در انرژی رسانی هستید، قطعأ نا امید می شوید. در این صورت بهتر است به همان مکملهای مزخرفی که قبلأ استفاده می کردید بچسبید که حین تمرین شما را دچار افت انرژی می کردند.Soul Ripper برای افراد معقول و منطقی است که می دانند برای چه تمرین می کنند و برای آنهایی که برای به تعریق در آوردن بدنشان کار می کنند.Soul Ripper عصاره تمرکز ذهنی در حین بزرگترین فعالیتهاست و یک مکمل پمپاژ خون بسیار قوی برای کسی است که می تواند انرژی اش را تحت کنترل خویش در آورد.شاید شما فکر کنید که می دانید انتظارتان از مکمل قبل از تمرین چیست؟بله حق با شماست. شما فکر می کنید و می دانید.شما در اولین مرتبه ایی که Soul Ripper را می نوشید حقیقت آن را کشف خواهید کرد.مکملی را مصرف کنید که حتی ورزشکاران حرفه ایی ایالات متحده آمریکا هم هیچ نظری درباره اش ندارند. (به دلیل عدم وجود این مکمل در آمریکا)

ما قصد نداریم که درباره نتایج استفاده از Soul Ripper از کسی سؤال کنیم.

ما می دانیم که این مکمل کامل و بی نقص است.

و به این دلیل است که ما Soul Ripper را روانه بازار کردیم.

حالا که ما همه چیز را در مورد Soul Ripper بطور کامل می دانیم، پس اکنون نوبت شماست.

Soul Ripper تنها به معنی دست یابی به موفقیت در مکملهای ویژه قبل از تمرین نیست.

این مکمل یک شورش ویرانگر در این دسته از مکملهاست.پیرو Soul Ripper باشید......قوانین را زیر پا بگذارید!کارایی:1- افزایش انرژی در تمرین

2- پمپاژ قوی خون در عضلات

3- افزایش سطح هوشیاری و تمرکز در تمرین

4- کاهش حس خستگی


نحوه مصرف:روزی 1 سروینگ 45 - 30 دقیقه قبل از تمرین. هر سروینگ شامل 20 گرم پودر است که برابر با نصف پیمانه پودر یا 1 قاشق غذا خوری از این محصول می باشد.

مقدار توصیه شده را در 200 میلی لیتر آب سرد حل کرده و بنوشید.

توصیه ها:مکملهای غذایی نباید به عنوان جایگزین رژیم غذایی متعادل و متنوع روزانه استفاده شوند.

رعایت رژیم غذایی متعادل و متنوع و شیوه زندگی سالم (بدون دخانیات و الکل) به مصرف کننده توصیه می شود.

هشدار:

هنگام استفاده از این مکمل از محصولات مشابه دیگری استفاده نکنید.

از این محصول در دوران بارداری و شیردهی استفاده نکنید.

در بیماران مبتلا به ناراحتی های قلبی، فشار خون بالا و دارای حساسیت زیاد به هر یک از ترکیبات این محصول استفاده نشود.

این محصول حاوی مقدار زیادی کافئین است.

قبل از استفاده، بروشور این محصول را مطالعه کنید.
      
sinarv1 مرد #90 | Posted: 7 Jan 2013 12:09
کاربر

 
معرفی نیتریک اکسید پمپ های بدنسازی
host images

نام محصول:سل پمپ لژندمعرفی محصول:كراتين يكي از مؤثرترين مكمل هاي كاركرد بالاي عضله سازي و نيروزاي مواد غذايي است كه راديكال هاي فسفات پر انرژي را از مكان خود به جايي منتقل مي كند كه براي توليد الياف ماهيچه اي ريبوزوم استفاده مي شوند. همچنين محرك ساخت پروتئين ماهيچه و انقباض آن مي باشند كه اين موضوع قوياً به اثبات رسيده است.

شايع ترين مكمل هاي كراتين كه استفاده مي شوند در شكل مونوهيدرات هستند كه به شكل طبيعي در سلول هاي كبد حضور دارند.

اين شكل طبيعي كراتين به سرعت متابوليزه شده و در سلول هاي عضلاني غير فعال مي شوند و تنها به ميزان اندكي سطح فسفوكراتين را افزايش مي دهند و عموماً در دوره هاي زماني بسيار كوتاه اثرگذارند. اگرچه اين كار، نتيجه بسيار ارزشمندي براي روند بازسازي پس از تمرينات دارد، اما اين عملكرد براي پايداري شدت فرآيندهاي سازنده بسيار كوتاه است و نمي تواند تمام طول روز را در بر بگيرد.

Cell Pump Legend ارائه دهنده يك رويكرد انقلابي براي حمايت از كراتين است. در اين محصول، فرمول بندي ارائه شده، كراتين پيوندي با ثبات و فعال تري نسبت به كراتين هاي تركيبي پيشرفته عرضه مي كند و عواملي در آن وجود دارد كه تسهيل كننده انتقال كراتين و پيش سازهاي آن به داخل فيبر عضلاني مي باشد.

مولكول كراتين مالات موجود در اين محصول با اسيد كربوكسيليك جفت شده كه همراه اسيدكربوكسيليك به چرخه كربس وارد مي شود. در سلول هاي عضلاني ممكن است يك حوضچه پشتيبان از كراتين تشكيل بشود كه در زمان افزايش تقاضا مورد استفاده قرار بگيرد. در همان زمان مولكول هاي مالات مسئول تقريباً تمام توليد راديكال هاي فسفات در سوخت و ساز گلوكز هستند. آنها اجازه ميدهند كه كراتين و محرك ساخت و فعاليت عضله سازي (منظور فسفوكراتين نيروزا) به هم متصل شوند.

در مرحله اول:ساخت ذاتي فسفو كراتين در كليه اتفاق مي افتد. در اينجا آرژنين با ساركوزين واكنش نشان داده و گليكوسيامين را توليد مي كند. در مورد ساركوزين گفته مي شود كه از بتائين تشكيل شده است. يا بطور مستقيم يا غير مستقيم از طريق گليسين.

در نشريات قديمي مي توان پيدا كرد كه مي گويند گليكوسيامين از آرژنين و گليسين تشكيل شده است. مكمل هاي آزاد آرژنين اين روند (منظور تشكيل گليكوسيامين است) را در اندازه ضعيفي افزايش مي دهند و چون عمل بلعيدن، آرژنين آزاد را به سرعت تخريب كرده و به تركيبات ساده كربن تبديل مي كند. در حالي كه تشديد اين روند بسيار مؤثر، به وسيله همراه شدن آرژنين و آلفاكتوگلوتارات مي باشد. آلفاكتوگلوتارات بطور مؤثر مانع از فروپاشي آرژنين و سطح بالاي ساخت گليكوسيامين است.

در مرحله دوم:

گليكوسيامين به سمت كبد مي رود، جايي كه توسط بتائين يا متيونين متيله مي شود و به مولكول كراتين تبديل مي شود. تكميل شدن با بتائين براي تحريك اين روند (منظور تبديل شدن به مولكول كراتين) مفيد است. چون متيونين بيش از حد مي تواند باعث دگرگوني سلامتي و آسيب رساندن به هوموسيستئين شود. اما بتائين بالعكس دوباره هوموسيستئين را به سمت سلامتي سوق مي دهد و براي ساخت كراتين نيز مفيد است.

در مرحله سوم:

كراتين از كبد به سمت جريان خون مي رود و همچنين از جريان خون با كمك انسولين به سلول هاي عضلاني مي رود.البته اين مرحله به كمك محرك هاي انسولين شدت مي گيرد كه به اصطلاح انتقال دهنده هاي كراتين گفته مي شود و بطور خاص منظور آمينواسيد تائورين است.

در مرحله چهارم:

در عضله راديكال هاي كراتين فسفات و گيرنده هايي به عنوان فسفات آنها به سمت فيبرها و ساخت پروتئين عضله منتقل مي كنند.

البته در اين مرحله مالات به شدت افزايش مي يابد كه تقريباً از همه راديكال هاي فسفات توليد مي شود كه ساختار آن حاصل از سوخت و ساز گلوكز است.

با اين حال، در اينجا آلفاكتوگلوتارات فعال است كه به مالات تبديل شده است و اين كار به شيوه اي انجام مي شود كه اثر آن شبيه به ساخت فسفوكراتين به وسيله كراتين است.

تركيبات Cell Pump Legend كه بر پايه تحقيقات علمي انتخاب گرديده اند كليد تمام عناصر و محرك هاي ساخت فسفوكراتين (كراتين، آرژنين، گليكوسيامين، بتائين، آلفاكتوگلوتارات و تائورين) با ثبات را فراهم مي كنند و جريان مداوم و كارآمدي از كراتين را به داخل سلول ها هدايت مي كنند.

همين طور باعث به وجود آمدن سطح بالايي از فسفوكراتين در سلول ها و افزايش دسترسي به انقباض ماهيچه اي مي شوند; كه در نتيجه ساخت پروتئين عضله و امنيت در انباشت انرژي و سعي و تلاش مداوم در طول تمرين را به همراه دارند و به طور مستقيم فرآيندهاي عضله سازي و رشد را شدت مي بخشند.

آرژنين به ويژه در شكل آلفاكتوگلوتارات ساخت عضله را تحريك مي كند و نيتريك اكسايد NO)) را افزايش مي دهد. كه اين ماده گازي شكل گلوكز، اسيدهاي آمينو و كراتين را در سلول هاي عضلاني افزايش مي دهد و ميزان اكسيژن را در بافت عضلاني بالا مي برد.

( NO) نيتريك اكسايد به همراه راديكال هاي فسفات مسئول قدرت انقباض فيبرهاي عضله است.

همه تركيبات نيتروژني Cell Pump Legend (كراتين، آرژنين، گليكوسيامين، بتائين، آلفاكتوگلوتارات و تائورين) مربوط به جايي است كه حوضچه نيتروژني اوره ناميده مي شود . زماني كه اين حوضچه از نيتروژن خالي مي شود، بدن براي حفظ سطح مناسب آن بايد مقدار قابل توجهي از پروتئين عضله را كاهش دهد كه در اين صورت عضلات وارد مرحله تخريب مي شوند. Cell Pump Legend علاوه بر فعاليت هاي عضله سازي و نيروزايي كراتين، تخريب پروتئين را مهار مي كند و در نتيجه فعاليت هاي ضد تخريب خود را نشان مي دهد.کارایی:1- افزایش قدرت و توده عضلانی بدن

2- انتقال سریعتر کراتین به سلولهای عضلانی

3- افزایش انرژی پایدار در تمرین

4- ایجاد پمپاژ قوی خون به سمت عضلات

ميزان مصرف:روزانه 1 تا 2 پيمانه مصرف شود.

نحوه مصرف:هر پيمانه را در 250 تا 400 ميلي ليتر آب يا آبميوه حل كرده و بنوشيد. زمان هاي پيشنهادي براي مصرف اين محصول 1 وعده در صبح و 1 وعده پس از تمرين مي باشد. بين هر وعده مصرف از اين محصول 8 ساعت فاصله زماني را رعايت كنيد.

توصيهه ها:1- اين مكمل به عنوان مكمل غذايي به بزرگسالان توصيه مي شود.

2- دور از دسترس كودكان نگهداري شود.

3- بيشتر از مقدار توصيه شده مصرف نكنيد.
      
صفحه  صفحه 9 از 11:  « پیشین  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  پسین » 
ورزش انجمن لوتی / ورزش / معرفی مكملهای غذايی ورزشی

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا