خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
ورزش انجمن لوتی / ورزش /

Sepahan Club | طرفداران طوفان زرد آسیا سپاهان همراه بانظرسنجی


صفحه  صفحه 7 از 16:  « پیشین  1  ...  6  7  8  ...  15  16  پسین »
ACTOR_SS2012 مرد #61 | Posted: 29 Jun 2012 12:21
کاربر

 
جان واريو به جمع سپاهان در ترکيه پيوست

جان واريو بازيکن برزيلي تيم فوتبال سپاهان اصفهان به جمع ديگر بازيکنان اين تيم در اردوي ترکيه پيوست.

''جان واريو'' به همراه ''برونو سزار'' ديگر بازيکن برزيلي تيم سپاهان قرار بود از روز دوشنبه گذشته خود را به کادر فني اين تيم در اردوي ترکيه معرفي کنند.

مشکلات گذرنامه اي مانع از آن شد که اين دو بازيکن برزيلي در زمان تعيين شده در اردوي ترکيه حضور يابند.

''برونو سزار'' ديگر بازيکن برزيلي تيم سپاهان قرار است روز يکشنبه هفته آينده، خود را به کادر فني تيم فوتبال سپاهان در اردوي ترکيه معرفي کند.

اردوي آمادگي تيم فوتبال سپاهان اصفهان، قهرمان ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي ايران، از روز يکشنبه گذشته در مجتمع تفريحي ورزشي ''قزلجه حمام'' در نزديکي شهر آنکارا پايتخت ترکيه برپا شده است.

مجتمع تفريحي ورزشي ''قزلجه حمام'' در 70 کيلومتري شهر آنکارا قرار دارد و داراي حمام هاي آبگرم همانند سرعين در استان اردبيل است.

کاروان ورزشي تيم فوتبال سپاهان اصفهان متشکل از 38 بازيکن و همراه، در مجتمع تفريحي ورزشي ''قزلجه حمام'' اسکان يافته است.

بازيکنان اين تيم که خود را براي شرکت در مسابقات قهرماني باشگاه هاي ايران و آسيا آماده مي کنند، در مدت حضور در اين اردو زير نظر کادر فني، تمرينات خود را پي خواهند گرفت.

طبق برنامه ريزي صورت گرفته، تيم فوتبال سپاهان اصفهان در مدت حضور خود در اردوي شهر آنکارا، چهار ديدار دوستانه برگزار مي کند.

خیلی وقت نیستی اینجا تنهام
      
ACTOR_SS2012 مرد #62 | Posted: 29 Jun 2012 12:32
کاربر

 
تمرينات ويژه نويدي کيا و اشجاري

کادر فني تيم فوتبال سپاهان اصفهان ، تمرينات ويژه اي را براي ' محرم نويدي کيا ' و ' حسن اشجاري ' دو بازيکن اين تيم تدوين کرده است.

نويدي کيا و اشجاري دو بازيکن تيم سپاهان اصفهان که دوران مصدوميت را مي گذرانند ، تمرينات ويژه اي را در اردوي آمادگي اين تيم در ترکيه انجام مي دهند.

اين دو بازيکن زير نظر کادر پزشکي تيم فوتبال سپاهان تمرينات ويژه اي را انجام مي دهند و بيشتر به تمرينات بدنسازي مي پردازند.

کادر فني تيم فوتبال سپاهان اصفهان انتظار دارد که اين دو بازيکن تا پايان اردوي آمادگي اين تيم ترکيه از بند مصدوميت رهايي يافته و بتوانند به همراه ديگر بازيکنان اين تيم به تمرين بپردازند.

محمد غلامي مهاجم تيم فوتبال سپاهان نيز که از ناحيه پا دچار شکستگي شده است هم اکنون با پاي گچ گرفته در اردوي اين تيم در ترکيه حضور دارد.

پيش از اين اعلام شده بود که غلامي با رفع مصدوميتش بزودي به جمع ديگر بازيکنان اين تيم خواهد پيوست.

ردوي آمادگي تيم فوتبال سپاهان اصفهان، قهرمان ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي ايران، از روز يکشنبه گذشته در مجتمع تفريحي ورزشي ''قزلجه حمام'' در نزديکي شهر آنکارا پايتخت ترکيه برپا شده است.

مجتمع تفريحي ورزشي ''قزلجه حمام'' در 70 کيلومتري شهر آنکارا قرار دارد و داراي حمام هاي آبگرم همانند سرعين در استان اردبيل است.

کاروان ورزشي تيم فوتبال سپاهان اصفهان متشکل از 38 بازيکن و همراه، در مجتمع تفريحي ورزشي ''قزلجه حمام'' اسکان يافته است.

بازيکنان اين تيم که خود را براي شرکت در مسابقات قهرماني باشگاه هاي ايران و آسيا آماده مي کنند، در مدت حضور در اين اردو زير نظر کادر فني، تمرينات خود را پي خواهند گرفت.

طبق برنامه ريزي صورت گرفته، تيم فوتبال سپاهان اصفهان در مدت حضور خود در اردوي شهر آنکارا، چهار ديدار دوستانه برگزار مي کند.

خیلی وقت نیستی اینجا تنهام
      
ACTOR_SS2012 مرد #63 | Posted: 30 Jun 2012 07:27
کاربر

 
خوروش: با سزار برخورد مي‌کنيم

سرپرست تيم فوتبال سپاهان از مذاکره برون سزار با النصر اظهار بي‌اطلاعي کرد.

رسول خوروش درباره شايعه به توافق رسيدن برون سزار مهاجم تيم فوتبال سپاهان با مسئولان باشگاه النصر امارات گفت: سزار يک فصل ديگر با سپاهان قرارداد دارد و طبق برنامه قرار بود 22 ژوئن (دوم تير) به سپاهان برگردد. صحبت شده بود که او همراه با فابيو جانواريو حداکثر تا چهارشنبه هفته‌ پيش به اردوي ترکيه بپيوندند، اما او هنوز نيامده است!

وي افزود: از اين که سزار با باشگاه النصر مذاکره‌اي کرده يا به توافقي رسيده باشد، اطلاع نداريم و کادر فني کماکان منتظر او است. قطعا سزار براي غيبتش بايد به باشگاه پاسخگو باشد. با او برخورد جدي خواهد شد، چرا که اکنون سپاهان در حساس‌ترين مقطع تمرينات بدنسازي پيش از فصل خود به سر مي‌برد.

سرپرست تيم فوتبال سپاهان درباره احتمال حضور محمدرضا خلعتبري و مجتبي جباري در اين تيم نيز، خاطرنشان کرد: صحبت‌هايي با خلعتبري انجام شده است، اما هنوز به نتيجه‌‌اي نرسيديم. سپاهان تمايل به جذب خلعتبري را دارد و در صورت موافقت جدي خلعتبري مذاکرات جدي‌تر خواهد شد. اما با توجه به تکميل شدن سهميه جذب بازيکنان ليگ برتري سپاهان ديگر امکان به خدمت گرفتن جباري را نخواهيم داشت، هر چند سپاهان دوست داشت او را جذب کند.

خوروش درباره روند تمرينات آماده سازي سپاهان در ترکيه و بازي‌هاي تدارکاتي اين تيم نيز به ايسنا، گفت: کادر فني براي هماهنگ کردن بازيکنان فصل گذشته با بازيکنان جديدي که به سپاهان پيوسته‌اند، ديدارهاي تدارکاتي را در اردوي ترکيه در نظر گرفته است، ما دو مسابقه خوب مقابل نماينده آذربايجان و تيم ولگاي روسيه برگزار کرديم. فردا (يکشنبه) نيز برابر قهرمان بلغارستان يعني زسکاي صوفيه قرار مي‌گيريم. مربيان از روند برنامه‌هاي آماده سازي در محل کمپ تمريني ابراز رضايت مي‌کنند. آنها از پيشرفت بازيکنان هم راضي هستند. پنج بازيکن پايه تيم سپاهان در اين اردو همراه تيم هستند.

خیلی وقت نیستی اینجا تنهام
      
ACTOR_SS2012 مرد #64 | Posted: 30 Jun 2012 13:34
کاربر

 
خوروش پيوستن سزار به النصر را تکذيب کرد

سرپرست تيم فوتبال سپاهان اصفهان خبر پيوستن 'برونو سزار' بازيکن برزيلي اين تيم به النصر امارات عربي متحده را تکذيب کرد.

''''''''رسول خوروش'''''''' افزود:سزار يک سال ديگر با تيم سپاهان اصفهان قرارداد دارد.

به گزارش ايرنا وي افزود:اين بازيکن برزيلي به دليل برخي مشکلات در گذرنامه اش با چند روز تاخير و روز دوشنبه يا سه شنبه هفته جاري در اردوي آمادگي تيم سپاهان در ترکيه حضور خواهد يافت.

خوروش همچنين به تماسش با مدير آژانسي که اين بازيکن را به تيم سپاهان منتقل کرد،گفت:مدير اين آژانس نيز هرگونه تماس سزار براي ملحق شدن به تيم النصر امارات عربي متحده را رد کرد.

وي در ادامه به تمرينات تيم سپاهان در اردوي ترکيه اشاره کرد و گفت:بازيکنان تيم سپاهان در طول يک هفته گذشته روزانه دو نوبت به تمرين پرداختند و دو ديدار دوستانه نيز با تيم هاي نفت چي جمهوري آذربايجان و ولگا روسيه برگزار کردند.

خوروش تصريح کرد : تيم ولگا از جمله تيم هاي برتر فوتبال روسيه به شمار مي رود و ديدار دو تيم در سطح بسيار مطلوبي برگزار شد.

سرپرست تيم فوتبال سپاهان به سومين ديدار تدارکاتي اين تيم با تيم چسکا بلغارستان اشاره کرد و گفت : اين ديدار فردا يکشنبه ساعت 16 به وقت محلي برگزار خواهدشد.

اردوي آمادگي تيم فوتبال سپاهان اصفهان، قهرمان ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي ايران، از روز يکشنبه گذشته در مجتمع تفريحي ورزشي ''''''''قزلجه حمام'''''''' در نزديکي شهر آنکارا پايتخت ترکيه برپا شد.

مجتمع تفريحي ورزشي ''''''''قزلجه حمام'''''''' در 70 کيلومتري شهر آنکارا قرار دارد و داراي حمام هاي آبگرم همانند سرعين در استان اردبيل است.

بازيکنان اين تيم که خود را براي شرکت درمسابقات فوتبال قهرماني باشگاه هاي ايران و آسيا آماده مي کنند، در مدت حضورشان در اين اردو زير نظر کادر فني، تمرينات خود را پي خواهند گرفت.

خیلی وقت نیستی اینجا تنهام
      
ACTOR_SS2012 مرد #65 | Posted: 30 Jun 2012 13:38
کاربر

 
سپاهان امسال مدعي اول قهرماني نيست

سرمربي قهرمان فصل گذشته ليگ برتر فوتبال معتقد است تيمش در فصل آينده مدعي اول قهرماني نخواهد بود.

زلاتکو کرانچار در گفت‌وگو باايسنا با بيان اينکه سپاهان در فصل آينده مدعي شماره يک قهرماني نيست، در اين باره اظهار کرد: ما امسال مدعي شماره يک قهرماني نيستيم. تيم‌هاي پرسپوليس، استقلال و تراکتورسازي هم از مدعيان اصلي قهرماني ليگ دوازدهم هستند. سپاهان تنها يکي از مدعيان است. ما مي‌دانيم امسال همه مي‌خواهند مبارزه کنند و همکاري انجام دهند تا سپاهان قهرمان نشود، بنابراين ما نمي‌توانيم مدعي اصلي قهرماني باشيم، هرچند سعي مي‌کنيم مدعي اصلي شويم. سپاهان در رقابت‌هاي امسال بايد تلاش کند سرنوشت قهرماني به روزهاي آخر بازي‌ها کشيده شود و آن موقع کار را تمام کنيم.

وي درباره تمرينات آماده‌سازي سپاهان در اردوي ترکيه، اظهار کرد: تمرينات خوبي را سپري مي‌کنيم و بازيکنان براي ساخته و آماده شدن يک تيم قدرتمند انگيزه بالايي دارند. چند بازيکن از تيم‌ پايه سپاهان به جمع ما ملحق شدند و نفرات خوبي هستند. تيم‌هاي پايه سپاهان همواره جزو قهرمانان ليگ پايه ايران هستند. چند بازيکن جديد ليگ برتري هم به تيم ما پيوستند که بايد با سايرين هماهنگ شوند. جان‌واريو به جمع بازيکنان پيوست اما برونو سزار با وجود آن که بايد تا الان به ترکيه مي‌آمده اما هنوز نيامده است.

کرانچار درباره جدايي سيدصالحي از تيم سپاهان و انتقاداتي که در اين باره به تفکر شما داشت، اظهار کرد: ما به سيدصالحي اعتقاد داشتيم. او بازي‌هاي زيادي را براي سپاهان انجام داده و تمايل داشتيم در اين تيم بماند اما موضوع بر سر اضافه شدن محمد غلامي به خط حمله سپاهان بود و اينکه ما نمي‌توانستيم به بازيکن قول حضور در ترکيب اصلي را بدهيم. سيدصالحي از بازيکنان خوب ايران است که معتقدم او مي‌تواند در تراکتورسازي هم موفق باشد.

وي در واکنش به اينکه سيدصالحي معتقد بود شما قايل به رقابت مهاجمان نيستيد و فقط به بازيکنان خودتان اعتقاد داريد نيز به ايسنا گفت: طبيعتا يک مربي وقتي به ساختار اصلي‌اش مي‌رسد، تغييرات در ترکيب بازيکنان کمتر مي‌شود. سيدصالحي در هفته‌هاي اول فصل گذشته بيشتر براي ما بازي مي‌کرد اما مصدوميت‌ها و محروميت‌ها او را تاحدي از ترکيب اصلي اوليه تيم دور کرد. اعمال تغييرات در ترکيب نياز به وقت و هماهنگي داشته و بي‌شک الان که بازيکنان جديدي به تيم اضافه شدند بايد تلاش کنم که دوباره به ساختار اصلي برسم. معتقدم سيدصالحي، حسيني، بنگر، کريميان و ساير نفراتي که از ما جدا شدند نقش بسزايي در موفقيت تيم در فصل گذشته داشتند که از آنها تشکر مي‌کنم.

سرمربي سپاهان در پاسخ به اين سوال که با توجه به رقابت‌هاي حساس اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا و دفاع از عنوان قهرماني‌اش در ليگ برتر، آيا بازيکنان جديدتري را جذب مي‌کنيد؟ اظهار کرد: فکر مي‌کنم کادر بازيکنان سپاهان حتي براي موفقيت در آسيا هم کافي است. ما نفرات با کيفيتي داريم که مي‌توانند در سخت‌ترين روزها بيشترين فايده را براي ما داشته و همواره به پيروزي فکر مي‌کنند. ما بازيکنان جديد را به گونه‌اي گرفتيم که بتوانيم در ليگ برتر همچنان جزو مدعيان قهرماني باشيم.

وي در واکنش به اينکه فشردگي بازي‌هاي ليگ و ليگ قهرمانان نيز عاملي براي تقويت تيم شما نخواهد شد؟ خاطر نشان کرد: سپاهان مرحله مقدماتي ليگ قهرمانان آسيا را تقريبا با همين نفرات پشت‌سر گذاشت؛ هرچند از آن تيم چند بازيکن اصلي از جمله دو مدافع وسط ما جدا شدند اما بازيکنان جديد جايگزين هم تجربه حضور در اين رقابت‌ها را دارند. ما براي بازي با استقلال تنها چهار روز فرصت براي استراحت داشتيم. سابقه قرار گرفتن در آن شرايط سخت را داريم. اطلاعات ما درباره شرايط روحي و فيزيولوژي بازيکنان تقريبا کامل است. به جرات مي‌گويم امکان انجام بازي‌هاي با کيفيت با همين بازيکنان را داريم حتي به صورت هر سه يا چهار روز يکبار.

کرانچار در پاسخ به اين سوال که آيا تمايل به جذب مجتبي جباري داشتيد و از چه زمان دنبال به خدمت گرفتن عادل کلاه کج بوديد؟ به ايسنا گفت: موضوع حضور جباري در سپاهان زماني مطرح شد که کادر تيم ما تقريبا بسته شده بود. آن زمان تنها يک جاي خالي در ليست بازيکنان وجود داشت و از طرفي جباري گفته بود براي حضور در سپاهان نياز به وقت براي تفکر دارد، از طرفي ما زمان زيادي نداشتيم و در نهايت تصميم گرفتيم يک هافبک دفاعي براي قرار گرفتن کنار اميد ابراهيمي جذب کنيم؛ در نهايت عادل کلاه کج را که از زمان حضور در پرسپوليس او را مي‌شناختيم، جذب کرديم.

سرمربي سپاهان درباره ديدار پلي‌آف اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا مقابل الاهلي عربستان نيز خاطرنشان کرد: بازي با الاهلي البته بستگي به تغييرات‌شان در ليست بازيکنان دارد. الاهلي از تيم‌هاي قدرتمند آسياست اما سپاهان هم با مهره‌هاي جديدي که گرفته اجازه قدرت‌نمايي به اين تيم را نخواهد داد.

خیلی وقت نیستی اینجا تنهام
      
Hitler_is_all مرد #66 | Posted: 12 Jul 2012 05:44
کاربر

 
کرانچار: سپاهان هنوز بهترين تيم ايران است

سرمربي سپاهان گفت: ما مي‌خواهيم شرايط سال قبل را ادامه دهيم و تفکرات من نيز روي سيستم 2-4-4 و 3-3-4 است ولي متاسفانه چون در ترکيه 3 فوروارد آماده نداشتيم نتوانستيم روي اين سيستم درست کار کنيم. مطمئن باشيد با بازيکنان فوق العاده اي که داريم مي خواهيم بار ديگر قهرمان ايران شويم.
کرانچار در آستانه فصل دوازدهم ليگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران درباره روند نقل و انتقالات تيم فوتبال سپاهان اظهار کرد: مهم‌ترين بحث، بحث حرفه‌اي و رفتار حرفه‌اي است. يعني اينکه رفتاري درست داشته باشيم و نسبت به قراردادها متعهد باشيم و با استفاده از اين رفتار حرفه‌اي بتوانيم موفقيت بزرگي را کسب کنيم.

وي با بيان اينکه قبل از اينکه فصل تمام شود درباره جانواريو صحبتي با مسئولان داشتيم ادامه داد: من اشاره‌اي به مسئولان باشگاه کردم که فابيو سنش بالا رفته و مي‌توان در دقايقي براي تيم موثر باشد و همچنين چون ارتباط خوبي با سزار دارد همديگر را خوب مي‌فهمند که اين مساله مثبتي است و اين مساله به اينجا کشيد که وقتي در اردوي ترکيه بوديم 14 روز بود از فابيو و سزار خبر نداشتيم و حتي يک تماس هم با ما نداشتند. پس از 14 روز بعد از استراحت خودش را به ما معرفي کرد که اين توهين بزرگي به مسئولان باشگاه و بازيکنان بود. ما اين بي نظمي را در مورد يانوش و عماد هم داشتيم و ديديد که فرقي بين آنها قايل نشديم.

کرانچار در خصوص سيد صالحي هم گفت: سيد صالحي پيش من آمد و از من گارانتي خواست که بازيکن اصلي باشد ولي من گفتم که من هيچ گارانتي به هيچ بازيکني نمي دهم، با توجه به اينکه سيد صالحي پيشنهاد خوبي از تراکتور داشت با دريافت رضايتنامه به اين تيم رفت.

وي ادامه داد: هم سيد صالحي و هم سه نفر ديگر از بازيکنان خواستند که به سپاهان ملحق شوند ولي ما نتوانستيم خواسته آنها را عملي کنيم.

سرمربي سپاهان درباره کريميان خاطرنشان کرد: کريميان تقاضاي مالي بالايي داشت و ما با صحبت‌هايي که انجام داديم تصميم گرفتيم به دنبال جايگزين بگرديم و چندين ماه به دنبال بازيکن بوديم و در نهايت توانستيم بازيکن خوبي را جايگزين بازيکنان جدا شده کنيم و مي دانم اين نيروهايي که جذب کرديم آينده درخشاني خواهند داشت.

کرانچار با بيان اينکه ساليان سال است که تيم هاي پايه سپاهان خوب کار مي کنند، يادآور شد: برخي از بازي هاي تيم هاي پايه را ديده ايم و 6 بازيکن نيز از پايه جذب کرده ايم که سه نفرشان کيفيت خيلي بالايي دارند و مي خواهيم بازيکناني بسازيم که افتخار اصفهان باشند و هواداران نيز با اين تيم غريبه نباشند.

وي با بيان اينکه بازيکنان پايه حاشيه کمتر و روحيه مبارزه طلبي زيادي دارند افزود: با توجه به شرايط اقتصادي باشگاه و با توجه به محورهايي که باشگاه مدنظرش بود نتوانستيم رحمان، سيدجلال و بنگر را نگه داريم و بعد از جذب محمد باقر صادقي،‌ رحمان احمدي اظهار علاقه کرد که در سپاهان بماند ولي من مخالفت کردم چون نمي‌خواستم وجود دو دروازه‌بان خوب در يک تيم مشکل ساز شود.

سرمربي کروات سپاهان با بيان اينکه نمي توان گفت امسال کار سختي در قهرماني داريم افزود: سال گذشته همه متحد شديم تا بتوانيم با کيفيت بالا و انگيزه زياد سپاهان را از جهنم به بهشت برسانيم. ما فضاي سال قبل را داريم و با توجه به شرايط تيم در ليگ و آسيا 22 بازيکن خوب در اختيار گرفتيم که از ويژگي‌هاي فني خوبي بهره مي برند.

کرانچار درباره اردوي ترکيه هم گفت: در ترکيه همه چيز را زير نظر داشتيم و بدانيد که ما مي خواهيم به سمت قهرماني حرکت کنيم و از قهرماني مان دفاع کنيم که کاري بس دشوار است.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا سپاهان مي تواند در ليگ دوازدهم مثل اسپانيا در يورو فوتبال خوبي را ارائه دهد خاطرنشان کرد: ما دو مهاجم خوب استخدام کرديم و قصد داريم تا آخر فصل بازيهاي هجومي خوبي را ارائه دهيم. اسپانيا خوب تيم هاي حريف را دچار مشکل کرد و ما نيز سعي مي کنيم بازيهاي خوب و هجومي را ارائه دهيم.

سرمربي سپاهان درباره بازي با الاهلي نيز گفت: ما در گروه خوبي قرار داشتيم و بازيهاي خوبي را ارائه کرديم. در برابر الاهلي نيز محکوم به برد هستيم.

کرانچار در پاسخ به اين سوال که چرا در پرسپوليس از کلاه کج استفاده نکرديد و حالا چه اتفاقي افتاده که از او استفاده مي کنيد، گفت: من هميشه از کلاه کج استفاده مي کردم ولي بعد از من نمي دانم چه شد که علي دايي به اين بازيکن کم ميدان داد. عادل کلاه کج بازيکن فوق العاده اي است.

وي درباره برونو سزار افزود: برونو نمي تواند به تيم ما کمک کند چون ديگر قلبش با ما نيست و همين مساله را نيز جانواريو داشت اما اين را هم بگويم که بازيکناني که جذب کرده ايم انگيزه فوق العاده اي دارند و مي خواهند خودشان را در حد يک قهرمان نشان دهند.

کرانچار با بيان اينکه ما مي خواهيم شرايط سال قبل را ادامه دهيم افزود: تفکرات من با دو سيستم 2-4-4 و 3-3-4 است اما در ترکيه 3 فوروارد آماده نداشتيم و نتوانستيم به خوبي روي اين سيستم کار کنيم.

وي بارديگر درباره جذب کلاه‌کج، غلامي و ساير بازيکنان جديد افزود : الان زود است که درباره اين بازيکنان نظر دهيم و اجازه دهيد که بعد از چند بازي در خصوص اين بازيکنان اظهار نظر کنيم.

کرانچار در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا مبني بر اينکه با توجه به اينکه يکي از عوامل موفقيت تيم ترکيب خوبي از مديريت،‌ کادر فني و بازيکنان است و با توجه به روند نقل و انتقالات شما کدام تيم را در فصل جديد داراي ترکيب قوي‌تري مي بينيد اظهار کرد: به جرات مي توانم بگويم که بهترين تيم ايران سپاهان است. درست است که پرسپوليس ستاره‌هايي را به تيمش اضافه کرده است ولي اين تيم سال پيش هم اين شرايط را داشت. ما مي دانيم چه کار مي کنيم و همه ي فاکتورهاي يک تيم حرفه اي را نيز دارا هستيم. مطمئن باشيد که بازيکنان هدفمند به تيم اضافه شده اند.
سلامت را نمی خواهند پاسخ گفت
سرها در گریبان است
کسی سر بر نیارد کرد
پاسخ گفتن و دیدار یاران را
نگه جز پیش پا را دید ، نتواند
که ره تاریک و لغزان است .
      
ACTOR_SS2012 مرد #67 | Posted: 15 Jul 2012 06:26
کاربر

 
اشجاري: تيم با نظر کرانچار بسته شده است

مدافع تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: سپاهان مثل فصل گذشته قدرتمند است و همه تيمها بايد از اين تيم حساب ببرند.

حسن اشجاري در گفتگو با ايپنا، اظهارداشت: سپاهان شرايط خوبي دارد و از بقيه تيمهاي ليگ هم عقب نيفتاده است. ما پارسال هم تعدادي از بازيکنانمان را از دست داديم اما نه تنها به مشکل نخورديم بلکه قهرمان هم شديم. الان هم سپاهان با نظر کرانچار بسته شده و هر اتفاقي بيفتد مسئول خودش است. کرانچار بازيکناني را آورده که مد نظرش بوده و حتما هم مي تواند با آنها موفق شود.

وي ادامه داد: سپاهان بازيکنان خوبي مثل بنگر، حسيني، سزار و جانواريو را از دست داده اما بازيکناني که آمده اند هم در حد سپاهان هستند و به تيم کمک مي کنند. مهاجمي که از مونته نگرو آمده بازيکن خوبي است و خلعتبري هم که بمب فصل نقل و انتقالات بود. او بازيکني با تجربه و ملي پوش است که يکي از ستاره هاي ليگ خواهد بود.

اشجاري ادامه داد: بقيه تيمهاي ليگ برتري فکر نکنند سپاهان ضعيف شده و مدعي نيست. همه تيمها بايد از ما حساب ببرند و بدانند سپاهان الکي 3 بار قهرمان ليگ نشده است. سپاهان پارسال از امسال بيشتر مهره از دست داد امام نداشتن حاشيه و يکدلي کادر فني و بازيکنان باعث موفقيت ما شد. ما فرصت زيادي داريم تا در ادامه ليگ قهرمانان هم هماهنگ شويم.

مدافع سپاهان در پايان گفت: خوبي ليگ امسال اين است که همه ستاره ها در همه تيمها پخش شده اند و ليگ خيلي داغ است. البته به نظر من ستاره ها يک تيم را قهرمان نمي کنند بلکه مديريت و برنامه ريزي باعث قهرماني مي شود.

خیلی وقت نیستی اینجا تنهام
      
ACTOR_SS2012 مرد #68 | Posted: 15 Jul 2012 06:41
کاربر

 
جالوويچ: مي‌خواهم 3سال در سپاهان بدرخشم

مهاجم جديد تيم فوتبال سپاهان که مهاجم مورد علاقه کرانچار است گفت: آمده ام تا حداقل 3 فصل در سپاهان بدرخشم.

رادومير جالوويچ در مورد شرايط شهر اصفهان اظهار داشت: من فقط چند روز است که به اصفهان آمدم و نتوانسته ام همه چيز را بررسي کنم اما تاکنون همه چيز به نظرم خوب آمده است. در کل خوشحال هستم که به اين شهر و اين تيم آمده ام.

من در مورد سپاهان شناخت زيادي نداشتم و با بعضي از بازيکنان و سرمربي اين تيم صحبت کردم و در نهايت اين تيم را انتخاب کردم. سوکاي بازيکني بود که به من در انتخاب اين تيم بسيار کمک کرد؛ اکنون هم آمده ام که حداقل 3 سال در سپاهان و اصفهان بمانم و اميدوارم بتوانم به موفقيت اين تيم کمک کنم.

مهاجم جديد سپاهان در مورد کار کردن با "زلاتکو کرانچار" تصريح کرد: کرانچار مربي بسيار خوب و باهوشي است. من در تيم ملي مونته نگرو هم با وي کار کرده بودم و خوشحالم که دوباره با وي کار مي کنم.

مهاجم مونته نگرويي سپاهان که فصل پيش در آمکار روسيه بازي مي کرد اما نتوانسته بود گلي به ثمر برساند، در اين مورد گفت: فصل پيش مصدوم بودم. در 25 بازي به ميدان رفتم که اکثر آنها به عنوان يار تعويضي درون زمين بودم و نتوانستم خودم را نشان بدهم. اکنون مصدوميت من برطرف شده و اميدوارم بتوانم دوباره به دوران اوج خود برگردم.

جالوويچ در پايان خطاب به هواداران سپاهان خاطر نشان کرد: با تمام وجودم براي سپاهان و اين هواداران پرشورش بازي خواهم کرد تا آنها را شاد کنم.

خیلی وقت نیستی اینجا تنهام
      
ACTOR_SS2012 مرد #69 | Posted: 15 Jul 2012 18:38
کاربر

 
خوروش: سزار نمي‌تواند در هيچ تيمي بازي‌کند

مدير تيم فوتبال سپاهان با بيان اينکه "منتظر وضعيت نهايي شکايت‌مان به فيفا از سزار هستيم"، گفت: اين بازيکن برزيلي بدون دريافت رضايت‌نامه از باشگاه سپاهان نمي‌تواند در هيچ تيمي به ميدان برود.

رسول خوروش در گفتگو با مهر از مذاکره با "اروين" که در بازي تدارکاتي ايران برابر آلباني با پيراهن هشت بازي مي‌کرد خبر داد و ضمن بيان مطلب فوق افزود: با اين بازيکن مذاکراتي خوبي داشتيم اما هنوز تکليف سزار مشخص نيست. اين بازيکن نمي‌تواند بدون توافق با ما به تيم ديگري برود اما به نظر مي‌رسد اين مهاجم برزيلي به گونه‌اي عمل مي‌کند که اگر هم برگردد به درد ما نخورد.

وي با بيان اينکه مديران باشگاه النصر و مدير برنامه‌هاي اين بازيکن حاضر به مذاکره با باشگاه سپاهان شدند، افزود: منتظر پاسخ فيفا در مورد شکايت از اين بازيکن هستيم و تا زمانيکه فيفا راي نهايي‌اش را صادر نکرده و يا اين بازيکن از ما رضايت‌نامه دريافت نکند، نمي‌تواند در تيم ديگري بازي کند.

مدير تيم فوتبال سپاهان اضافه کرد: متاسفانه در اين مدت يکسري با بي انصافي و بدون اينکه از مفاد قرارداد سزار با ما اطلاع دقيقي داشته باشند، از باشگاه سپاهان انتقادات زيادي کردند. البته درحاليکه افرادي حقوقي نبوده و نيستيم اما قراردادي که با اين بازيکن بستيم، هيچ مشکلي ندارد و امروز حق با باشگاه سپاهان است.

وي در مورد اينکه سپاهان در اين فصل تنها يک دروازه‌بان مطرح به نام محمدباقر صادقي را در اختيار دارد که اين گلر هم در بازي‌هاي مهم امتحان پس نداده است، تصريح کرد: صادقي گلر با استعدادي است و در مشورتي که با کارشناسان داشتم، به اين نتيجه رسيدم که وي دروازه‌بان آينده تيم فوتبال ايران خواهد بود. البته تکيه بر اين دروازه‌بان ريسک 10 درصدي است زيرا در همه رده‌هاي ملي باز کرده و تيم ذوب‌آهن را در مسابقات مهم همراهي کرده است.

خوروش در پايان حضور خلعتبري در سپاهان را يک وزنه روحي بسيار خوب براي اين تيم دانست و گفت: شرايط تيم خوب است و با ديدار تدارکاتي مقابل تيم جوانان ايران آماده حضور در مسابقات ليگ برتر مي‌شويم.

خیلی وقت نیستی اینجا تنهام
      
ACTOR_SS2012 مرد #70 | Posted: 16 Jul 2012 14:18
کاربر

 
فدراسيون ايران به سزار ITC نمي‌دهد

سزار با باشگاه سپاهان قرارداد رسمي امضا کرد و حتي اين قرارداد را در هيئت فوتبال به ثبت رساند و براي تعطيلات به کشورش رفت.

در حالي که برونو سزار مهاجم فصل قبل سپاهان با تيم النصر قرارداد بسته، اما مشکلات موجود بر سر راه اين انتقال هنوز حل نشده است. به همين دليل فدراسيون فوتبال ايران تقاضاي باشگاه اماراتي براي صدور کارت بازي سزار را رد کرد.

به نقل از فارس، باشگاه النصر امارات که از يک باشگاه برزيلي برونو سزار را خريداري کرده در نامه اي از فدراسيون فوتبال ايران درخواست ITC اين بازيکن را کردند. سزار در حالي که با باشگاه سپاهان قرارداد رسمي امضا کرد و حتي اين قرارداد را در هيئت فوتبال به ثبت رساند بعد از پايان فصل براي تعطيلات به کشورش رفت و قرار بود به اردوي سپاهان در ترکيه ملحق شود اما بدون اطلاع قبلي غيبت کرد و سپس خبر آمد که با باشگاه النصر امارات قرارداد بسته است.

با پيگيري‌هاي باشگاه سپاهان مشخص شد باشگاه برزيلي که سزار را به صورت قرضي به سپاهان داده بود بدون در نظر گرفتن قرارداد اين بازيکن با سپاهان وي را به باشگاه النصر فروخته است. فدراسيون فوتبال ايران نيز با توجه به قرارداد سزار با سپاهان درخواست باشگاه النصر امارات براي صدور کارت بازي را رد کرد. فيفا در روزهاي آينده دليل رد درخواست ايران را جويا خواهد شد و فدراسيون فوتبال بر اساس مدارک باشگاه سپاهان جواب خود را خواهد داد.

ضمن اينکه باشگاه سپاهان از باشگاه برزيلي به دليل فروش اين بازيکن شکايت به فيفا شکايت کرده است.

خیلی وقت نیستی اینجا تنهام
      
صفحه  صفحه 7 از 16:  « پیشین  1  ...  6  7  8  ...  15  16  پسین » 
ورزش انجمن لوتی / ورزش / Sepahan Club | طرفداران طوفان زرد آسیا سپاهان همراه بانظرسنجی

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا