خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
ورزش انجمن لوتی / ورزش /

عکسها ویدئو های بازیهای یورو 2012


صفحه  صفحه 15 از 64:  « پیشین  1  ...  14  15  16  ...  63  64  پسین »
maryy مرد #141 | Posted: 11 Jun 2012 07:34
کاربر
 
یادداشت فنی : کرواسی 3- ایرلند 1/پیرمردهای بی‌تجربه!
شکست ایرلند برابر کرواسی همان قدر که پسران سبز و عمو تراپ را به حذف نزدیک کرد، زنگ خطری برای دو تیم مدعی این گروه یعنی اسپانیا و ایتالیا را به صدا در آورددو تیم هم گروه ایتالیا و اسپانیا در گروه C یورو 2012 که هر دو با تبصره ی بازی های پلی آف راهی این مسابقات معتبر شده اند بازی پر گل و پر حادثه ای را به نمایش گذاشتند. استاديوم سيتي پوزنان در کشور لهستان در شبی بارانی میزبان یک دیدار پر گل دیگر بود. جایی که شاگردان اسلاون بیلیچ برابر پسران سبز تراپاتونی صف آرایی کرده بودند. عمو تراپ با حضور روی نیمکت ایرلند جنوبی حالا مسن ترین مربی تاریخ اروپا هم لقب گرفت.

بازی دو تیم درجه دو فوتبال اروپا درست بعد از مسابقه ی بزرگان این قاره تفاوت های زیادی را آشکار کرد. هر دو تیم کرواسی و ایرلند بیشترین موقعیت های گل خود را به وسیله توپ های ارسالی از جناحین به دست آوردند و کمتر متمایل به کارهای تیمی و روی زمین بودند. در ضمن هیچ کدام از این دو تیم، به استثنای مودریچ بازیکن تکنیکی و خلاقی نداشتند و همین مساله موجب شده بود توپ در بیشتر دقایق به خصوص نیمه اول روی هوا ضربه بخورد.


کم تجربگی مسن ترین تیم جام (!) در تورنمنت های بزرگ خیلی زود کار دست این تیم داد و در سومین دقیقه بازی روی اشتباه مدافعین و دروازبان با سابقه ی ایرلندی ها دروازه این تیم با ضربه ی سر مانجوکیچ باز شد. جایی که ایرلند آن را نقطه قوت خود می دانست. بازی در ادامه کمی به هم ریخته از سوی هر دو تیم دنبال شد و این بار نوبت اشتباه تیم دیگر میدان بود. خطاهای متعدد بازیکنان کرواسی که برای سبزها چند موقعیت فراهم آورده بود در نهایت روی سانتر مک گیدی با ضربه سر سنت لجر، مدافع پیش تاخته ی ایرلندی ها بازی را به تساوی کشاند.

ضعف تکنیکی بازیکنان تنومند بریتانیایی باعث شده بود آنها مالکیت توپ را به حریف بسپرند جایی که ریزه کاری های شماره 10 کرواسی چشم نواز بود. پرس شدید مهاجمان کرواسی روی مدافعین ایرلندی خط هافبک شاگردان تراپاتونی را از جریان بازی خارج کرد و همین مساله موجب شد بازی ضعیفی از ایرلند در اولین دیدارشان در جام چهاردهم ببینیم. آنها اگر بخواهند اینگونه پیش بروند باید در مقابل اسپانیا و ایتالیا فقط به فکر حفظ آبرویشان باشند. عدم قدرت ایرلندی ها در خط حمله آن قدر بود که آنها حتی نتوانستند از قدرت سر زنیشان بهره کافی ببرند.

موثرترین بازیکن: لوکا مودریچ یک سر و گردن ازتمامی بازیکنان حاضر در زمین بالاتر بود. کلاس بالای بازی او در بین 22 نفر حاضر در زمین به خوبی حس می شد. واقعاً تاتنهام برای او کوچک شده است. مودریچ خیلی راحت می تواند به یکی از قدرت های اول باشگاهی اروپا برود. شاید این اتفاق در تابستان پیش رو بیفتد. انتقالی که می تواند بی نهایت برای نامی تر شدن او مفید باشد.

برنده نیمه مربیان: بیلیچ جوان که جای پسر همتای ایتالیایی اش به حساب می آید به خوبی توانسته بود نقاط قوت رقیب را تشخیص دهد و آنها را از کار بیندازد. ایرلندی ها روی توپ های هوایی بسیار خطرناکند اما او با دستور پرس شدید در بیشتر نقاط زمین کاری کرد که توپ های بی شماری که به کناره ها می رفت کمتر روی دروازه ارسال شود تا موقعیتی نصیب حریف نگردد. تیم یک دستی که او ساخته نیمه دوم را به خوبی اداره کرد و اجازه حرکت خاصی به حریف نداد.

اتفاق ویژه: شکست ایرلند برابر کرواسی همان قدر که پسران سبز و عمو تراپ را به حذف نزدیک کرد، زنگ خطری برای دو تیم مدعی این گروه یعنی اسپانیا و ایتالیا را به صدا در آورد که اگر بخواهند کروات ها را دست کم بگیرند باید به خانه هایشان بازگردند. باید منتظر نشست و دو بازی دیگر کرواسی در این گروه را دید تا مشخص شود آیا این تیم می توانند نمایش خوبش برابر ایرلند را در آن بازی ها هم تکرار کنند و به عنوان تیمی شگفتی ساز راهی دور حذفی مسابقات شود یا خیر.

نکته ویژه: هیچ تیمی به اندازه فرانسه از باخت ایرلند خوشحال نیست. آنها حالا با خیالی راحت از حذف احتمالی سبزها به بازی های خودشان فکر می کنند و دیگر وحشت بازی مقابل زخم خورده های دست آنری را ندارند.
نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #142 | Posted: 11 Jun 2012 07:35
کاربر
 
تراپاتونی:گل دوم کرواسی آفساید بود؛ کرواسی دراکثر دقایق کنترل بازی را دردست داشت
مربی 73 ساله ایتالیایی معتقد است که خط نگهدار تصمیم اشتباهی در مورد گل دوم کرواسی گرفتجیووانی تراپاتونی سرمربی باتجربه جمهوری ایرلند بعداز باخت 1-3 تیمش مقابل کرواسی در اولین دیدار این تیم درمرحله گروهی یورو2012 به شدت ناراحت بود.

مربی سابق تیم ملی ایتالیا الان باید امیدوار باشد که بتواند با شاگردان سبزپوشش مقابل ایتالیا و اسپانیا امتیاز گرفته تا بدین ترتیب بتواند شاهد حضور ایرلند در مرله حذفی این رقابتها باشد. اتفاقی که بعید به نظر می رسد.

در ابتدا این ماریو ماندزوکیچ بود که کرواسی را پیش انداخت و بعد از آن لگر بازی را به تساوی کشاند ولی گل جنجالی و بحث برانگیز کرواسی، باعث شد که تراپاتونی از ضربه ای کاری به تیمش صحبت کند.


درپایان مسابقه تراپاتونی به آر.تی.ای سپورت گفت:« ما بعداز دریافت گل واکنش چندانی نداشتیم ولی گل دوم دو متری آفساید بود. من این را به داور بازی گفتم.»

تراپاتونی درعین حال به این نکته اشاره کرد که تیمش در بخش اعظمی از زمان بازی، تیم دوم میدان بود:« در نیمه اول کرواسی بربازی تسلط داشت؛ آنها موقعیت های بیشتری را خلق کردند و ما در میانه میدان، تیم دوم بودیم . فکر می کنم که اولین اشتباه ما این بود که در خروج از محوطه جریمه خیلی کند بودیم و گل حریف ما را از نظر روانی در جایگاه خیلی بدی قرار داد.»

این مربی باتجربه ایتالیایی با این شکست تیمش را در قعر جدول گروه سی می بیند. با این وجود تراپ معتقد است که چیزی از دست نرفته:« ما باید باور داشته باشیم؛ هر بازی در یورو ممکن است یک سورپرایز باشدو باید به این موضوع باور داشته باشیم.»
نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #143 | Posted: 11 Jun 2012 07:37
کاربر
 
بیلیچ: می دانستیم که تیم برتر میدان هستیم؛همه چیزرا راجع به ایرلند می دانستیم
مربی جوان بعد از برد 1-3 تیمش دراولین دیدار گروهی یورو، مملو از شادی بوداسلوان بیلیچ، سرمربی تیم ملی کرواسی بعد ازبرد 1-3 تیمش مقابل جمهوری ایرلند در اولین بازی این تیم در مرحله گروهی یورو2012 غرق در شادی بود.

دو گل از ماریو ماندزوکیچ ویک گل از نیکیکا جلاوویچ، این برد را رقم زد و تک گل لگر هم برای ایرلند راه به جایی نبرد.

درپایان بازی، بیلیچ بیش از هرزمان دیگری خوشحال بود واین برد را نتیجه تمرینات خوب آماده سازی شاگردانش و توانایی آنها در بهره گیری از توپ دانست.

بیلیچ درپایان مسابقه به خبرنگاران گفت:« بله.من توقع چنین نتیجه ای را داشتم. ما کاملا آماده بودیم و همه چیز را راجع به تیم ایرلند می دانستیم. ما می دانستیم که ما تیم برتر میدان هستیم. نفوذهای ما فوق العاده موفق بود. من به هر دو تیم و به طرفداران هر دو تیم تبریک می گویم.جو ورزشگاه فوق العاده بود و به نظرم، بازی هم بازی خیلی خوبی بود.»


مربی جوان کرواسی ادامه داد:« من کاملا از شیوه بازی تیمم راضی هستم. ما مالکیت توپ را در اختیار گرفتیم و در میانه میدان هم قوی بودیم و خیلی خوب بازی کرده و تیم قدرتمندی را شکست دادیم. البته آنها از روی اشتباه مابه گل رسیدند ولی ما تیم برتر میدان بودیم و خلاقانه تر بازی می کردیم. بله، آن ها گل زدند ولی ما واکنش خیلی خوبی داشتیم.»

بیلیچ درادامه درمورد بازی بعدی تیمش دراین گروه مقابل ایتالیا صحبت کرد و درمورد آن بازی گفت:« من امیدوار بودم که بتوانیم بازی مقابل ایرلند را ببریم.خب بردیم و الان در جایگاه بهتری هستیم. ما در صدر جدول گروهی هستیم و سه امتیاز داریم. شاید یک برد دیگر برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی کافی باشد. تیم ایتالیا بازی کاملا متفاوتی نسبت به ایرلند دارد. آنها به خوبی جام جهانی قبلی نیستند ولی فکر می کنم که آنها دوست دارند مالکیت توپ را دراختیار گرفته و بازی را از دروازه بانشان شروع کنند. فکر می کنم که ایتالیا یکی از مدعیان است. پراندلی نشان داده که مربی تاکتیکی خوبی است و فکر می کنم که آنها انگیزه های زیادی دارند.»
نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #144 | Posted: 11 Jun 2012 07:49
کاربر
 
کرواسی 3 ایرلند 1به روایت عکس


نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #145 | Posted: 11 Jun 2012 07:53
کاربر
 
ایرلند 1-3 کرواسی | خلاصه بازی به روایت ویدئو

نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #146 | Posted: 11 Jun 2012 12:28
کاربر
 

دیروز شکیرا برای دیدن بازی پیکه به ورزشگاه آمده بود. مثل همیشه ساده و دوست داشتنی :

نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #147 | Posted: 11 Jun 2012 12:30
کاربر
 
نمایی از ورزشگاه ملی ورشو | لهستان

نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #148 | Posted: 11 Jun 2012 12:32
کاربر
 

فرانسه - انگلستان دوشنبه 22 خرداد ساعت 20:30 به وقت تهران

دوستان این بازی به صورت رایگان از شبکه ماهواره آلمانیZDF در ماهواره" هاتبرد" قابل مشاهده می باشد

فرکانس :

ZDF:11054 H 27500 5/6

نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #149 | Posted: 11 Jun 2012 15:36
کاربر
 
فرانسه- انگلیس:جنگ خروس با شیر
هشت سال پیش فرانسوی ها اولین بازی شان در یورو2004 را با برد مقابل انگلیس به پایان بردند و اکنون هم به دنبال تکرار آن نتیجه دل نشین هستندلوران بلان، سرمربی تیم ملی فرانسه بعید است که در به میدان فرستادن یان ام ویلا مقابل انگلیس ریسک کند؛ چرا که اکنون آلو دیارا و بلایس ماتوئیدی به روزهای اوجشان بازگشته و از بند مصدومیت رها شده اند. ام ویلا چند روزی است که با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند و بلان نگرانی های دیگری هم دارد؛چرا که لوئیک رمی به خاطر مصدومیت از ناحیه عضله ران قادر به همراهی تیمش نیست
کریم بنزما در خط حمله فرانسه بازی می کند و مربی تیم او را به ژیرود ترجیح داده است. از سوی دیگر انتظار می رود که فیلیپ مکسس جایگاهش را در خط دفاع تیم فرانسه حفظ کند.

بحث های استراتژیک، میزان آمادگی بازیکنان و شرایط کنونی رختکن تیم می تواند تاثیرات زیادی در انتخاب اصلی روی هاجسون داشته باشد. جان تری بعد از دردی که در عضله همسترینگ (در روز 5شنبه احساس کرد) به ترکیب اصلی تیم بازخواهد گشت و در کنار گلن لسکات به عنوان مدافع میانی قرار خواهد گرفت و فیل جگیه لکا در کناره به عنوان بال خدمت می کند.
اندی کارول و دانی ولبک هر دو می توانند جای رونی محروم را در جط حمله پر کنند و ولبک در بازی مقابل بلژیک برای انگلیس گلزنی کرده ولی هاجسون احتمال کارول را در ترکیب اصلی تیمش به کار خواهد گرفت
در جناح راست، به احتمال قریب به یقین جیمز میلنر بازی خواهد کرد و احتمالا استوارت داونینگ در جناح چپ ترجیح داده خواهد شد.

فرانسه تیمی با دو قهرمانی اروپایی است. آنها یک بار در سال 1984 قهرمان یورو شدند و برای بار دوم در سال 2000 و در رقابتهای بلژیک و هلند جام رابالای سر بردند.
تنها 5 بازیکن از بازیکنان حاضر دراین میدان در فینال لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا حضور داشتند. فرانسه از این 5 بازیکن، فرانک ریبری و فلوران مالودا را در اختیار دارد.
فرانسه در پرگل ترین بازی تاریخ رقابتهای اروپایی که در سال 1990 برگزار شد و با باخت 4-5 فرانسه مقابل یوگسلاوی همراه بود، شرکت داشت

میشل پلاتینی،اسطوره تیم ملی فرانسه رکورد سریع ترین هت تریک در رقابتهای اروپایی را در اختیار دارد . او در بازی فرانسه مقابل یوگسلاوی که با برد 2-3 فرانسه در سال 1984 همراه بود، در طول 18 دقیقه سه گل به ثمر رساند.
انگلیس تنها سه بار در طول تاریخ رقابتهای یورو، توانسته از مرحله گروهی به دور بعد راه یابد. آنها درسالهای 1964 و 1996 به مرحله نیمه نهایی رسیدند و در سال 2004 به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند.
روی هاجسون تصویر سمت راست چهاردهمین مربی تیم ملی انگلیس است و در ماه می از سوی مسئولان اتحادیه فوتبال انگلیس به این سمت معرفی شد. او بعد از سر الف رمزی و تری ونبلز، سومین مربی تیم ملی انگلیس است که متولد لندن است.
انگلیس درآخرین دیدارش با فرانسه در رقابتهای اروپایی شکست خورده. دراولین دیدار این تیم در مقابل فرانسه در رقابتهای یورو2004، و در پرتغال، دو گل زین الدین زیدان از روی ضربه ای ایستگاهی و سپس از روی نقطه پنالتی باعث شد تا فرانسه با نتیجه 1-2 انگلیس را شکست دهد.

انگلیس تا به حال به 16 بردمقابل فرانسه دست یافته و 8 شکست مقابل این تیم داشته؛ این دو 28 بار مقابل هم قرار گرفته اند.
نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
maryy مرد #150 | Posted: 11 Jun 2012 15:38
کاربر
 
باکاری سانیا: دیدار فرانسه-انگلیس مثل دربی است
این مدافع 29 ساله به دلیل مصدومیت در فهرست نهایی بلان برای رقابت های یورو قرار نگرفت،باکاری سانیا، مدافع آرسنال، معتفد است رقابت فرانسه- انگلیس مانند یک دربی است.

این مدافع 29 ساله که به دلیل مصدومیت در فهرست نهایی بلان برای رقابت های یورو قرار نگرفت، معتقد است رقابت بین دو کشور، قرار گرفتن دو تیم را به یک دیدار ویژه مانند دربی تبدیل کرده است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" این دیدار مانند دربی است. هر دیدار فرانسه مقابل انگلیس فوق العاده است. هیچ تیمی نمی خواهد شکست بخورد."

فرانسه در دیدار قبلی مقابل انگلیس به پیروزی رسید اما سانیا معتقد است دیدار در یک تورنمنت کاملا متفاوت است.

" ما در ومبلی به پیروزی رسیدیم اما این بازی کاملا متفاوت است. آنها سرمربی شان را تغییر دادند و بازیکنان جدیدی در تیم شان بازی می کنند و به همین دلیل شرایط کاملا متفاوت است."
نه دسترسی به یار دارم
نه طاقت انتظار دارم
هر جور که از تو بر من آید
از گردش روزگار دارم
      
صفحه  صفحه 15 از 64:  « پیشین  1  ...  14  15  16  ...  63  64  پسین » 
ورزش انجمن لوتی / ورزش / عکسها ویدئو های بازیهای یورو 2012

این تاپیک بسته شده. شما نمیتوانید چیزی در اینجا ارسال نمائید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا