خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
ورزش انجمن لوتی / ورزش /

Arsenal Club | باشگاه آرسنال


صفحه  صفحه 14 از 17:  « پیشین  1  ...  13  14  15  16  17  پسین »
foozool_bashi مرد #131 | Posted: 24 Apr 2016 23:29
کاربر

 
آرسن ونگر ناامید از هواداران ...
ونگر جو استادیوم امارات در بازی با وستبرم را افسرده ترین جو ۲۰ سال اخیر ورزشگاه های آرسنال دانست.

خیلی از صندلی ها خالی بودند و این عدم حضور هواداران به معنای نا امیدی آنها از قهرمانی آرسنال در فصل جاری بود. آرسنال در بازی با وست برم به لطف دبل الکسیس سانچز توانست تا به مقام سوم لیگ بازگردد و با 5 امتیاز اختلاف از تاتنهام در این جایگاه قرار گیرد.
آرسن ونگر به Sky گفت : من هواداران را درک میکنم ، اما روز بازی جو بسیار ناامید و افسرده ای بر ورزشگاه حاکم بود.

آرسن ونگر با پایین کشیدن انتظارا هواداران گفت : ما برای بقا در لیگ نمیجنگیم که هواداران این رفتار را میکنند ، هرچند دوست داریم آنها راضی و شادمان باشند، آنها باید به این باشگاه افتخار کنند. ما میخواهیم آنها به باشگاه آرسنال افتخار کنند و به آن چیز هایی که به دست آورده این ببالند. میدانم که این چیزهایی که به دست آورده ایم کافی نیستند و باید بیشتر تلاش کنیم اما دلیل نمیشود بازی در سطح بالای خود را فراموش کنیم.

تیری آنری هم معتقد است هواداران باید به استادیوم بروند و تیم را پشتیبانی کنند حتی اگر از نتایج اخیر راضی نیستند. درک میکنم که برخی هواداران به استادیوم نرفته اند تا نشان دهند که معترض هستند و از شرایط رضایت ندارند. الان ونگر باید بگوید که به استادیوم بیایید و از تیم حمایت کنید ، به نظر من درستش هم همین است. بازیکنان باید هواداران را به استادیوم دعوت کنند اگر اعتراضی دارند در پایان بازی اعتراض خود را به نوعی نشان دهند اما به استادیوم نیامد راه درستی نیست.
      
foozool_bashi مرد #132 | Posted: 24 Apr 2016 23:32
کاربر

 
ساندرلند ۰ - آرسنال ۰
شانس قهرمانی آرسنال با توقف برابر ساندرلند به حداقل ممکن رسید

نکات بازی:
مسوت اوزیل تا اینجای فصل 135 شانس گلزنی ایجاد کرده - بیشترین آمار از فصل 2003/04

الیویه ژیرو حالا 14 بازیِ لیگ برتری است که موفق به گلزنی نشده.

جک ویلشر پس از 330 روز برای آرسنال به میدان رفت.

آرسنال تنها 3 بازی از 12 بازی اخیر خودش خارج از خانه خودش را به پیروزی پشت سر گذاشته است. 6 تساوی و 3 شکست.

ساندرلند در 4 بازی اخیر خودش در لیگ برتر 3 کلین شیت ثبت کرده است.

آرسنال پس از 4 پیروزی متوالی در زمین ساندرلند، امروز و در کورس قهرمانی برابر این تیم متوقف شد.
      
foozool_bashi مرد #133 | Posted: 2 May 2016 09:46
کاربر

 
آرسنال ۱ - نوریچ ۰
آرسنال با تک گل دنی ولبک مقابل نوریچ به برتری رسید
آرسنال:
Cech; Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal; El Nenny, Ramsey; Sanchez, Ozil, Iwobi; Giroud
Arsenal substitutes: Ospina, Gabriel, Coquelin, Wilshere, Cazorla, Walcott, Welbeck
نوریچ:
Ruddy; Martin, Pinto, Bassong, Olsson; Redmond, O'Neil, Howson, Brady; Hoolahan; Jerome
Norwich City substitutes: Rudd, Whittaker, Dorrans, Mulumbu, Jarvis, Naismith, Mbokani
تک گل بازی:
دقیقه 59 - دنی ولبک - پاس گل: الیویه ژیرو
نکات بازی:
آرسنال در این بازی با نخستین شوت در چارچوبش به گل رسید.
نوریچ به صورت مشترک با استون ویلا با 5 کلین شیت بدترین آمار لیگ در این زمینه را دارد.
حالا آرسنال در 13 بازی اخیر خانگی خودش برابر نوریچ، 9 بار به پیروزی رسیده است.
      
foozool_bashi مرد #134 | Posted: 2 May 2016 09:51
کاربر

 
مصاحبه ونگر بعد از بازی با نورویچ
درباره پیروزی بسیار مورد نیاز آرسنال
بسیار مورد نیاز و مهم بود . دست یابی به آن سخت بود . برابر تیمی بازی کردیم که به خوبی سازماندهی شده بود . در بازی خود به خوبی فضاها را پیدا نمی کردیم اما جدی بودیم و سازماندهی خوبی داشتیم، در نهایت توانستیم بازی را پیروز شویم . در نیمه اول نیاز داشتیم صبور باشیم و یکی دو بار نیز پیتر با واکنش های خوبش به ما کمک کرد .در نیمه دوم سزاوار پیروزی برابر تیم جنگنده نورویچ بودیم . بازی سختی برای پیروزی بود . برابر ساندرلند و نورویچ بازی کردیم و این دو بازی در یک سبک بودند .
درباره حرکت تماشاگران برابر ونگر
این جو ورزشگاه کمی غریب بود . باید با آن زندگی کنیم . بعضی هواردان معترض بودند، بله، اما اکثریت بزرگی اینگونه نبودند و اکثریت پشت تیم بودند . آن ها نشان دادند که این قدردانی ای برای کار هایی است که تا کنون انجام دادم . پس این خوب است . بله فضای سختی بود اما باید با آن سپری کرد، بیشتر کار کرد و روی عملکردمان تمرکز کنیم و تلاش کنیم که 100 درصد هواداران را خوشحال کنیم . این هدف ماست .
جو ورزشگاه برای چه کسی سخت بود
بازی به نوبه ی خود سخت بود و جو ورزشگاه نیز اینگونه بود . فکر می کنم هواداران پشت تیم بودند و من باور دارم عملکرد با استایلی برای بلند کردن هواداران از سر جایشان نداشتیم . عملکرد منظم و جدی ارائه دادیم و برخی مواقع آرام بودیم . می خواستیم قطعا به پیروزی برسیم .
در مورد امروز و وقایع آن
من یک حرفه ای هستم و 19 سال است سعی کردم بهترین کاری که میتوانم را برای آرسنال انجام دهم. قضاوت را به هواداران میسپارم. تنها چیزی که هرگز به آن شک نداشته ام، علاقه ام و پایبند بودن به باشگاه آرسنال است.
متاسف هستم اگر نتوانسته ام افرادی را 100% راضی نگه دارم. این فصل کمی متفاوت بود ، همه هواداران برای مدتی حس کردند ما میتوانیم قهرمان شویم ، اما نشد و این اتفاق آنها را بیشتر ناامید کرد.
آرسنال در فصل جاری کمتر از فصل قبل گل زده است
مشکلی که این فصل داشتیم دقیقا مشکل فصل پیش بود! در ابتدای فصل به تیمی باختیم که در بازی خود عقب نشت و منتظر ماند تا بتواند به ما گل بزند. در بازی امروز هم تیم رقیب عقب نشست و ما (جز یک گل) نتوانستیم راهی از زمین یا هوا برای زدن گل پیدا کنیم. ما نمیتوانم در مقابل تیم هایی که بسته بازی میکنند خوب نتیجه بگیریم ! گاهی 1-0 میبریم، گاهی مثل بازی با پالاس 1-1 میشود ! نتایج خوبی دربرابر تیم های بالا جدولی داشته ایم، آنها از لاک خود بیرون میآیند و اجازه بازی کردند میدهند.
      
foozool_bashi مرد #135 | Posted: 9 May 2016 18:46
کاربر

 
مصاحبه آرسن ونگر پس از تساوی برابر منچسترسیتی
درباره بازی
بازی بسیار سنگینی بود و شروع سختی در بازی داشتیم چرا که منچستر سیتی بسیار قدرتمندانه در بازی حضور پیدا کرده بود . کمی از این بابت ضربه خوردیم اما هر زمان که عقب بودیم نشان دادیم شخصیت داریم و دو بار به بازی برگشتیم . مجموعا فکر می کنم منچستر سیتی ثبات خوبی در بازی داشت و زمان هایی بود که ما را در دردسر می انداختند اما به خوبی با عملکردی قدرتمند کار را برگرداندیم .
درباره تمام کردن لیگ در رده ی سوم
حالا این مسئله در دستان ماست اما باید دوباره امروز این را ببینید که می خواهیم با نتایج کار را تمام کنیم . این نشان می دهد که متمرکز هستیم و تمرکزمان را حفظ می کنیم . مهم بود که این مئسله را هندل کنیم . نگرانی زیادی در بازی های اخیر داشتیم و از این بابت شخصیت تیمی گاهی اوقات مورد سوال بود . امروز واکنش درستی داشتیم و اگر نگاه بکنید بهترین نتایج را برابر 4 تیم بالای لیگ داشتیم . این بدون شخصیت تیمی بدست نمی آید .
درباره ولبک
دنی مشکل زانو دارد . امیدوارم زیاد بد نباشد . باید برای اسکن ها صبر کنیم و امیدوارم وضعیت بد نباشد . دنی پسر قوی ای است و پسری نیست که سریعا از مسائل عبور کند . تلاش کردیم او را در زمین نگه داریم و او نیز تلاش کرد بازی کرد اما گفت امکان پذیر نیست . در بین دو نیمه به او نگاه کردم و وضعیت او خوب نبود و درد داشت . بگذارید امیدوار باشیم که فردا اخبار خوبی از اسکن ها بگیریم .
چقدر می تواند بد باشد
وقتی می گویم خوب است یعنی اینکه برای یورو بیرون نخواهد بود . خبر بد این است که ممکن است یورو را از دست بدهد اما نمی دانم . هنوز خوشبین هستم . نمی دانم ضرب دیدگی چگونه است . بگذارید تا وضعیت قطعی مشخص شود .
درباره عملکرد ویلشر
احساس کردم از نظر فیزیکی به خوبی آماده شده است . روی هم رفته باور دارم عملکرد او متاثر کننده بود و حضورش برای این نوع بازی تاثیر گذار بود . وقت زیادی برای فکر کردن در بازی نداشت اما برخی اوقات بهترین تصمیمات را گرفت و عملکرد مثبتی داشت .
      
foozool_bashi مرد #136 | Posted: 9 May 2016 18:50
کاربر

 
نقل و انتقالات
آرتتا به پپ در منچستر ملحق میشود
آرسن ونگر تایید کرد که آرتتا در پایان این فصل آرسنال را ترک میکند و به پپ گواردیولا در منچسترسیتی ملحق میشود.
هاملز ناراضی از دورتمند
به نظر میرسد یکی از اهداف آرسنال در تابستان آماده ی جدا شدن از تیمش است.
لواندوفسکی، هدف آرسنال خواهد بود ؟!
آرسنال به دنبال خرید لواندوفسکی از مونیخ و کیران تیرنی ، مدافع چپ سلتیک است.
بایرن خواهان آلکسیس
براساس گزارشات منتشره، مونیخی ها علاقمند هستند تا سانچز را به آلیانزآرنا ببرند.
آث میلان به دنبال خرید تئو والکات
هافبک کناری آرسنال که آخرین بازمانده دوران بازی در هایبوری بود هم مشتری پیدا کرده است !
آرسنال به دنبال خرید ماهرز
آرسن ونگر به دنبال خرید ریاد ماهرز بازیکن لستر سیتی میباشد.
اوزیل عجله ای برای تمدید ندارم
مسوت اوزیل تمدید قراردادش را برای تابستان گذاشت و برای تمدید آن خیلی عجله ندارد.
      
foozool_bashi مرد #137 | Posted: 17 Sep 2016 09:52
کاربر

 
کنفرانس خبری ونگر در مورد اوزیل، الکسیس، دروازبانان و...
در مورد عملکرد اوسپینا برابر PSG...
نمی‎خواهم در مورد برنامه ریزی برای اینکه کدام دروازبان در کدام رقابت بازی می‌کند صحبت کنم. فکر می‎کنم پیش از بازی همه بازی دادن به اوسپینا در لیگ قهرمانان را زیر سوال بردند که البته درک می‎کنم ولی من دو دروازبان در کلاس جهانی دارم. برای آن بازی من اوسپینا را انتخاب کردم و فکر می‌کنم نمایشی فوق‌العاده داشت.
در مورد اینکه بارسا هم برای لالیگا و لیگ قهرمانان دروازبانان متفاوتی دارد...
تیم‌های بیشتری به این شکل هستند. اگر دو دروازبان در کلاس جهانی دارید نمی‌توانید با فقط بازی دادن به یکی از آنها هر دوی آنها را در سطح جهانی نگه دارید در این صورت اگر لازم باشد دروازبان دوم به میدان برود، مشکل بزرگی خواهید داشت. اگر می‌خواهید مثل ما دو دروازبان در کلاس جهانی داشته باشید، باید در مسابقات بزرگ به هر دو آنها بازی بدهید.
در مورد شروع آرسنال در این فصل...
شروع سختی داشتیم و می‌دانستیم خیلی زود زیر فشار قرار خواهیم گرفت و قدرت ذهنی بازیکنان خیلی زود مورد آزمون قرار گرفت. در حال حاضر به شیوه‌ای مطلوب از آن شرایط بیرون آمدیم ولی هنوز باید به تیم‌هایی که شروع خوبی داشتند برسیم. وضعیت ذهنی تیم خیلی خوب است ولی حالا باید با نتایج‌مان ثبات را نشان دهیم.
      
foozool_bashi مرد #138 | Posted: 2 Oct 2016 18:25
کاربر

 
مهاجم انگلیسی آرسنال در ارتباط با وضعیت آرسنال در این فصل به صحبت پرداخته است.
به گزارش دیلی میل، توپچی‌ها در این فصل دو نمایش عالی برابر چلسی و بازل داشته اند که ولکات در هر دو بازی بسیار خوش درخشیده است. این بازیکن در اواخر فصل قبل از فرم مطلوبی برخوردار نبود و یورو 2016 را از دست داد اما معتقد است وضعیت کنونی آرسنال از فصل قبل -که منتج به کسب رتبه‌ دوم در لیگ شد- بهتر شده است.

او اضافه کرد:
به عنوان یک بازیکن ما احساس می‌کنیم که به همه ثابت شده‌ایم؛ اما ما حرفه‌ای هستیم و می‌دانیم باید همیشه بهتر ظاهر شویم. بهتر بودن تنها به زبان ساده است اما اگر نگاهی به عملکرد ما در فصل پیش بیندازید متوجه این امر می‌شوید که هرچند ما در عمل پایانی بسیار عالی داشتیم، اما با این وجود باز هم قهرمان نشدیم. در حال حاضر هم ما بازی بسیار خوبی ارائه می‌دهیم، اما باید منتظر انتهای فصل باشیم. شیوه‌ بازی ما و فشاری که به حریف وارد می کنیم به گونه‌ای است که هر تیمی را سردرگم می کند. مطمئناَ برنلی برای بازی با ما در این شرایط چندان مشتاق نیست؛ اما این کفایت نمی کند و ما باید به آن حد از پیشرفت برسیم که در برابر تمام تیم‌ها قدرتمند ظاهر شویم.
برنلی در برابر لیورپول نمایش بسیار خوبی ارائه داد و توانست واتفورد را هم شکست دهد. این تیم با دوندگی بالا اجازه نمی‌دهد که حریف مالکیت توپ را در اختیار داشته باشد.
تئو در این باره می‌گوید:
"درست است که آن‌ها هم عملکرد خوبی داشته‌اند اما ما مانند لیورپول و واتفورد عمل نخواهیم کرد. ما تردیدها را برای برد کنار گذاشته‌ایم و این همان تغییری است که در ذهنیت ما ایجاد شده است. حرکت تیم بسیار رو به جلو است و به همین دلیل است که معتقدم برنلی برای بازی با این آرسنال چندان مشتاق نیست. با حفظ این فرم آرسنال می‌تواند این فصل پس از مدت‌ها به قهرمانی برسد. ما تنها باید بر روی حال تمرکز کنیم. بازی با برنلی برای ما بسیار مهم است. بازیکنانی که به ما اضافه شده اند کمک کرده‌اند تا بتوانیم فشار را از خطوط هجومی خود آغاز کنیم. ما به سختی تمرین می‌کنیم و این تمرینات تا به این جای کار خوب جواب داده است. همکاری من و هکتور بیرین در سمت راست بسیار مثبت است. سرعت ما هر تیمی را دچار مشکل خواهد کرد. هکتور بازیکن پرتلاشی است و این به من قوت قلب می‌دهد، اما تنها ما نیستیم که چرخ تیم را می‌چرخانیم؛ در زمین من با الکسیس سانچز هم بسیار هماهنگ ظاهر می شوم. شکودران موستافی یک رهبر عالی است. او اشتباهات ما را گوش‌زد می‌کند. و در رده‌ بسیار بالایی از آمادگی به سر می‌برد. او و کوشیلنی در قلب دفاع ما بسیار عالی ظاهر شده‌اند.
      
foozool_bashi مرد #139 | Posted: 2 Oct 2016 23:00
کاربر

 
آرسنال در آخرین دقیقه به پیروزی رسید
نیمه اول
دقیقه 6 فرصتی خوب برای سانچز. وارد محوطه می شود از سمت راست شوت می زند اما ضربه اش بعد از سایش به ایووبی از کنار دروازه به بیرون می رود.
دقیقه 9 بازی متعادل پیش می رود. آرسنال مالکیت بالایی ندارد.
دقیقه 17 سانچز ولکات را درون محوطه جریمه پیدا می کند و او هم بعد از یک چرخش به توپ ضربه می زند اما توپ با فاصله از بالای دروازه به بیرون می رود.
دقیقه 29 کازورلا با یک پاس زیبای در عمق اوزیل را صاحب توپ می کند اما دو مدافع حریف او را پرس می کنند و کنترل توپ بازیکن آلمانی هم کمکی به او نمی کند تا توپ را از دست بدهد.
دقیقه 30 ولکات توپ را در میانه میدان تصاحب می کند و تیم را راه می اندازد؛ بعد از پاسکاری های پیاپی در یک سوم زمین برنلی، کین توپ را پس می گیرد.
دقیقه 38 بزرگترین موقعیت بازی برای برنلی به دست می آید. سانتری روی دروازه آرسنال ارسال می شود اما ضربه سر ووکس که کسی او را یارگیری نکرده است با اختلاف کم به بیرون می رود.
بازی در این نیمه با یک دقیقه وقت اضافی و بدون اتفاق خاضی به پایان می رسد.
نیمه دوم
دقیقه 50 در شرایطی پشت به دروازه سانچز در محوظه جریمه صاحب توپ می شود، برم ی گردد و به سمت تیز تزدیک ضربه می زند اما هیتون به سرعت زمین می نشیند آن را مهار می کند و در دومین تلاش توپ را جمع می کند.
دقیقه 58 سانچز در محوطه جریمه اوزیل را صاحب توپ می کند اما ضربه اوزیل را کین بلاک یم کند.
دقیقه 60 وارد توپ را برای گودموندسون ارسال می کند و او با یک پرش خوب با ضربه توپ را به سمت دروازه آرسنال شلیک می کند اما چک آنجاست تا توپ را مهار کند.
دقیقه 67 اوزیل توپ را از بالای سر مدافعین برای سانچزی که در حال فرار است می فرستد اما هیتون بیرون می آید و توپ را از آن خود می کند.
دقیقه 74 می سانتر کازورلا را برمی گرداند و به نظر می رسد توپ به دست کین برخورد کرده باشد و آرسنالی ها تقاضای پنالتی دارند. اما تماس غیرعمدی است و خبری از پنالتی نیست.
دقیقه 75 سانتر الننی به سانچز می رسد و او هم تصمیم به زدن یک ضربه والی می گیرد اما توپ با اختلافی اندک از بالای دروازه به بیون می رود.
دقیقه 77 تیرک برای برنلی! کین روی یک ضربه کرنر به هوا بلند می شود و ضربه سری می زند اما با بدشانسی ضربه اش به تیر می خورد.
دقیقه 87 سانچز نفوذ می کند و توپ را برای اوزیل می فرستد اما می آن را دور می کند؛ اما توپ در برابر ولکات قرار می گیرد و ضربه او از بالای دروازه به بیرون می رود.
دقیقه 91 توپ ارسالی به درون محوطه را ولکات نمی تواند به خوبی کنترل کند و توپ دوباره به دست کین برخورد می کند و آرسنالی ها دوباره ادعای پنالتی دارند، اما باز هم داور نظر دیگری دارد.
دقیقه 93 گل برای آرسنال! ضربه ای از چمبرلین یک کرنر نصیب آرسنال می کند و کوسیلنی روی کرنر با ضربه سر در آخرین فرصت دروازه برنلی را فرو می ریزد!
      
foozool_bashi مرد #140 | Posted: 3 Oct 2016 00:40
کاربر

 
آرسن ونگر: اشتباهات تکنیکی زیادی داشتیم؛ شاید کمی روی گل خوش شانس بودیم
آرسن ونگر بعد از بازی درباره نمایش تیمش گفت:
بازی سختی بود؛ باید گل نمی خوردیم و برابر تیمی که بسیار سازمان یافته و با روحیه است صبور می بودیم. هوشیاری نداشتیم و پاهایمان سنگین بودند و این بازی ای بود که می توانستیم روی ضربات شروع مجدد 1-0 ببریم و یا ببازیم.
ویدئوی گل را ندیده ام؛ شاید کمی روی گل خوش شانس بودیم. اگر بخواهید قهرمان شوید باید در خانه کارا باشید و چند بازی خارج از خانه را هم ببرید. امروز اشتباهات تکنیکی زیادی داشتیم. می خواستیم ببریم و می دانستیم هفته عالی ای برای ماست و شاید با آزادی زیادی بازی نکردیم. این به خاطر بازی خوب برنلی بود وهم اینکه ما کمی پائین تر از حدمان بودیم.
      
صفحه  صفحه 14 از 17:  « پیشین  1  ...  13  14  15  16  17  پسین » 
ورزش انجمن لوتی / ورزش / Arsenal Club | باشگاه آرسنال

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا