خانه | ثبت نام | نظرسنجی | جستجو | موقعیت | قوانین   چت روم
ورزش انجمن لوتی / ورزش /

Arsenal Club | باشگاه آرسنال


صفحه  صفحه 2 از 17:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  14  15  16  17  پسین »
amirhoo3in مرد #11 | Posted: 19 Nov 2012 11:41 | Edited By: amirhoo3in
کاربر

 
***
در طول بیش از 122 سالی که از عمر آرسنال می گذرد؛ 20 مربی رهبری توپچی ها را بر عهده داشتند. با هم نگاهی به کارنامه این مربیان می اندازیم ...
:
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
      
amirhoo3in مرد #12 | Posted: 19 Nov 2012 13:08
کاربر

 
1 - Sam Hollis - سام هولیس - (1897-1894)
او اولین مربی آرسنال بود. قبل از آمدن او تیم توسط بازیکنان و عده ای از اعضای کمیته باشگاه هدایت می شد. او 3 سال مربی آرسنال بود و در این مدت تیم در میانه های جدول در دسته دوم حضور داشت. در تابستان 1987 مربیگری تیم بریستول سیتی را بر عهده گرفت.
**************
2 - Thomas Brown Mitchell - توماس بروون میشل (1898-1897)
بروون اولین مربی حرفه ای آرسنال به شمار می رفت. این مرد اسکاتلندی به عنوان منشی 12 سال در تیم بلکبرن فعالیت داشت و 12 سال در تیم بلکبرن فعالیت داشت و سپس به آرسنال آمد. او کمتر از یک سال مربی آرسنال بود و موفق شد مجوز حضور در جام حذفی را بدست بیاورد، اما در دور اول مقابل بارنلی شکست خورد و حذف شد. او همچنین توانست تیم را از مکان 10 لیگ به مکان 5 انتقال دهد. وی در مارچ سال 1898 از کار استعفا داد و دوباره به بلکبرن بازگشت و تا سال 1921 در آن جا فعالیت کرد و در سن 78 سالگی درگذشت.

*****************
3 - George Elcoat - جورج الکات (1899-1898)
الکات دوست سابق بروون بود و بعد از رفتن بروون یک سال هدایت تیم را در دستگرفت. او هم اسکاتلندی بود و به بازیکنان کشورش بیش از حد بها می داد. در پاره ایاز فصل 8 اسکاتلندی همزمان در ترکیب آرسنال به میدان می رفتند!! الکات آرسنال را در لیگ به مقام هفتم رساند هر چند در آن سال تیم های لیگ به 18 تیم افزایش پیدا گرده بود. همچنین با شکست سنگین مقابل دربی کانتی از گردونه مسابقات جام حذفی کنار رفت.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
      
amirhoo3in مرد #13 | Posted: 19 Nov 2012 13:12
کاربر

 
4 - Harry Bradshaw - هری برادشو(1904-1899)
وقتی او تیم را از الکات تحویل گرفت 5 سال مربی آرسنال باقی ماند و موجب دگرگونی های فراوان در باشگاه شد. آرسنال بیش از پیش شناخته تر شد زیرا هری بردشو از سال 1891 - 1899 هدایت تیم بارنلی را بر عهده داشت و با این تیم موفقیت های زیادی کسب کرد. و حالا او مربی آرسنال بود. هری سیستم تاکتیکی آرسنال را متحول کرد و توانست آرسنال را در لیگ 1802 - 1803 به مقام سوم برساند. او بعدها به فولهام پیوست و قبل از مرگش در سال 1924 به عنوان منشی در لیگ های جنوبی فعالیت کرد.
******************
5 - Phil Kelso - فیل کلسو (1908-1904)
فیل کلسو یک اسکاتلندی سخت کوش بود. او قبلاً در هیبرنیان مربیگری کرده بود و با تغییر نام باشگاه به (وولویچ آرسنال) او به مدت 4 سال مربی آرسنال شد. کلسو تیم را 2 بار تا دور چهارم جام حذفی پیش برد امادر لیگ نتایج دلچسبی کسب نکرد. او آرسنال را ترک کرد و به یک هتل بزرگ در اسکاتلندبازگشت. و در 1909 به عنوان مدیر باشگاه فولهام منسوب شد. او 15 سال آخر عمر خود را در غرب لندن سپری کرد و در 1935
در سن 64 سالگی درگذشت.

****************
6 - George Morrell - جورج مورل (1915-1908)
او 7 سال مربی وولویچ آرسنال بود. در زمان مربیگری او آرسنال می خواست به خانه جدید خود در شمال شرقی لندن نقل مکان کند (ورزشگاه هایبوری) بنابراین او مجبور شد 6 تن از بهترین بازیکنان خود را بفروشد تا بخشی از هزینه های استادیوم جدید جبران شود. او توانست تیم را به مقام ششم لیگ برساند. رفتن به استادیوم جدید مشکلات فراوانی را برای آرسنال بوجود آورد. نداشتن بازیکن جدید و توانمند باعث شد آرسنال نتایج ضعیفی بگیرد و در لیگ 1913 در مکان20 جدول قرار گیرد و به رقابت های لیگ دو سقوط کند. مورل موفق شد در سال 1915 تیمرا به مقام 5 لیگ دو برساند و مجددا جواز حضور در لیگ یک را بدست آورد.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
      
perspolisp22 مرد #14 | Posted: 19 Nov 2012 21:33
کاربر

 
ونگر: نقطه عطف ما اخراج آدبايور بود
آرسنال شنبه شب موفق شد تا در ديدار تيمش در هفته يازدهم رقابت هاي ليگ برتر با نتيجه 2-5 از سد ميهمانش تاتنهام عبور کند. درپايان اين بازي، ونگر از برد تيمش راضي و خوشحال بود و در کنفرانس خبري در مورد مسائل مختلف صحبت کرد.
ونگر درمورد امانوئل آدبايور، بازيکن سابق تيمش که حالا پيراهن تاتنهام را برتن مي کند و درجريان اين بازي با دريافت کارت قرمز از زمين مسابقه اخراج شد،صحبت کرد. به گزارش گل به نقل از آرسنال دات آي آر، دراينجا مي توانيد متن صحبت هاي ونگر را مطالعه کنيد:
*در مورد عملکرد...
تاتنهام شروع خوبي داشت،ما کمي عصبي بوديم و گل را زماني دريافت کرديم که خط دفاعي در تنظيم جايگيري دچار اشتباه شد. آنها براي زدن گل دوم نيز شانس داشتند،مانند بازي فصل گذشته،اما نقطه عطف آرسنال با اخراج آدبايور شکل گرفت.
*در مورد کارت قرمز...
اين مطمئنا روند بازي را تغيير داد زيرا آدبايور شروعي خوب داشت ،او سرزنده بود.برداشتي که من از صحنه داشتم اين بود که جريمه آن تنها کارت قرمز بود،نه کارت زرد و نه هيچ چيز ديگر.فکر نمي کنم زماني که او اخراج شد آنها بازي را برنده شده بودند.
*در مورد پاسخ قدرتمند آرسنال...
ما به بازي برگشتيم و چيزي که مي خواستيم اين بود که بازي را ببريم.هميشه بازي برابر 10 نفر آسان نيست.ما حتي زماني که 10 نفره بوديم بازي رابرده ايم.فکر مي کنم حتي اين موضوع باعث دشوارتر شدن بازي مي شود زيرا آنها مي توانند دفاعي تر کار کنند و منتظر ما باشند.اما ما در خطوطمان با کيفيت بوديم و بسيار سريع توپ را به حرکت در آورديم و موقعيت ايجاد کرديم.کارهاي انفرادي تهاجمي فوق العاده اي وجود داشت.در نيمه دوم مي توانستيد ببينيد هنوز اعتماد به نفس کاملي نداشتيم،اميدوارم اين نتيجه به ما کمک کند.
*در مورد آدبايور...
او واکنش خود را کنترل کرد،گاهي اوقات بازيکنان زماني که در زمين نا اميد هستند اين نوع واکنش را از خود نشان مي دهند،در اين مورد او اينگونه نبود.من فکر مي کنم او شروع بسيار خوبي داشت.من بازي هفته قبل او را در برابر من سيتي تماشا کردم و صادقانه بگويم او بازي برجسته اي انجام داد.او هرچقدر براي تيمهاي بيشتري بازي مي کند بازي اش فوق العاده تر مي شود،زيرا در مقابل تيمهاي سابقش قرار مي گيرد.
* در مورد ادعاي ويلاس بواس در رابطه با تسلط بر بازي...
اگر تيم حريف از ابتدا تا انتهاي بازي،آن را در کنترل داشته باشد و سپس ما با نتيجه 5-2 پيروز بازي باشيم،آن وقت براي من اين زياد مهم نيست.
*در مورد شباهت به 5-2 فصل قبل...
در اين فصل با گرفتن دو نتيجه مقابل شالکه و منچستر يونايتد احساس مي کنم اعتماد به نفسمان فوق العاده کم شده بود.و به خاطر اينکه ما تيمي هستيم که بازي تهاجمي را دوست داريم،هنگامي که اعتماد به نفسمان کم شود،بلافاصله بازي تان افت پيدا مي کند.براي ما مهم بود که به نتايج مثبت باز گرديم،به سطح خودمان برگرديم.اين تيم چيزي خاص دارد-آنها مي خواهند بازي خوبي به نمايش بگذارند و کيفيت آن را نيز دارند.ما بايد در بازيهايمان ثبات پيدا کنيم و زمان بيشتري نياز داريم بر روي آن کار کنيم.اما چيز خاصي در تيم وجود داشت.همانطور که همه شما بارها در نشريات نوشته ايد ما در بين تيمهاي بالا نشين نيستيم،بنابراين فرصت زيادي براي بهتر شدن نداريم و بايد اين اتفاق سريعا بيفتد.
*در مورد اينکه زماني که بازي 4-2 شد،تيم مضطرب بود...
اين به شما نشان مي دهد که تيم مي خواهد از يک نتيجه خوب اطمينان پيدا کند.
* در مورد عملکرد ولکات...
به نظر من او در حال انجام بازيهاي خوبي است.ذهنيت من در مورد او هنوز تغيير نکرده است.هميشه گفته ام که مي خواهم او را حفظ کنم.و مي خواهيم تلاش کنيم تا به توافق برسيم.ما هنوز موفق به اين کار نشديم اما مذاکرات را ادامه خواهيم داد.او مانند کسي که مي خواهد تيم را ترک کند بازي نمي کند و من مانند کسي که مي خواهد برود با او برخورد نمي کنم.زيرا او براي ما بازي مي کند.
*در مورد درک ولکات و ژيرود.
ژيرود در خط حمله ما براي گلزني حضور دارد.او به نوعي مهاجم مرکزي ما است.او در محوطه جريمه حضور دارد،بنابراين شما بيشتر تشويق مي شويد تا توپ را براي او سانتر کنيد.
*در مورد عملکرد کاسورلا و ويلشر...
کاسورلا برجسته بود.اين به شما نشان مي دهد که بهترين تمرين سفر به پاناما و بازگشت است.
*در مورد عملکرد اوگو لوريس...
فکر مي کنم او خوب بازي کرد.صادقانه او چند بار دروازه را نجات داد.خروج هايي دقيق و قاطع داشت.و بسيار سريع و قاطع بود.شما نمي توانيد او را مقصر گل خوردن بدانيد.او کمي بد شانس بود،مخصوصا در مورد گل پودولسکي،چه کسي مي توانست آن را بگيرد؟در مورد گلها او را مقصر نمي بينم.
سقــوط ؛
تـاوانِ پریــدن با بعضــی هـاست....
      
amirhoo3in مرد #15 | Posted: 19 Nov 2012 23:09
کاربر

 
7 - Leslie Knighton - لسلی نایگتون (1925-1919)
او به عنوان کمک مربی در لیدز یونایتد و منچستر سیتی فعالیت داشت. او هیچ وقت نتوانست تیم را از مقام 10 بالاتر بیاورد و توسط اسطوره همیشگی آرسنال هربرت چاپمن کنار گذاشته شد. بعد از ترک توپچی ها او به عنوان مربی در تیم های برونموث، بیرمنگام و چلسی فعالیت کرد.

*******************
8 - Herbert Chapman - هربرت چاپمن (1934-1925)
هربرت چاپمن متولد شهر شفیلد بود. بدون شک بخشی از فوتبال امروز آرسنال - انگلستان و جهان مدیون فعالیت های چاپمن است. او نه تنها تفکرات خود را در آرسنال به اجرا گذاشت بلکه تمامی مدیران و مربیانفوتبال جهان از تاکتیک های او به عنوان الگوئی بی مانند استفاده می کردند. او در لیدز یونایتد و هادرزفیلد مربیگری کرد. او آرسنال را به موفقیت های بسیاری رساند. وی برای اولین بار در هایبری از سیستم 4 - 3 - 3 استفاده کرد (سیستمی که به خاطر شکل ظاهریش در موقع حمله و دفاع به دو حرف انگلیسی WM معروف بود) تیم او موفق شد 127 گل در فصل (31-1930) بهثمر برساند که رکوردی تکرار نشدی است. چاپمن در این سال جام حذفی و لیگ را با هم به دست آورد تا اولین مربی ای باشد که آرسنال را قهرمان لیگ و جام حذفی می کند. 2سال بعد او تیم را دوباره به مقام اول لیگ رسانید (1933). حالا دیگر همه آرسنال بزرگ رامی شناختند. اما مرگ نا به هنگام هربرت چاپمن در ژوئن سال 1934 همه را شوکه کرد.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
      
amirhoo3in مرد #16 | Posted: 19 Nov 2012 23:15
کاربر

 
وی در هایبوری ساخته شد.
9 - George Allison - جورج آلیسون (1947-1934)
آلیسون در دارلینگتون متولد شد و قبل از آمدنشبه آرسنال در سال 1905 یک روزنامه نگار بود. او ابتدا به عنوان سردبیر برنامه های باشگاه به تیم پیوست و سپس به عنوان منشی و مدیر باشگاه منسوب شد. وی در ژوئن سال 1934 به عنوان سرمربی تیم انتخاب گردید. بعد از مرگ چاپمن او توانست کار نیمه تمام وی را با شایستگی به اتمام برساند و برای دومین سال پیاپی و سومین بار در تاریخ باشگاه تیم را قهرمان لیگ کرد (1934). در سال 1935 آرسنال برای سومین سال پیاپی قهرمان لیگ شد. آلیسون همچنین در سال 1936 موفق شد جام حذفی را به دست بیاورد و 2 سال بعد در سال 1938 دوباره قهرمان لیگ شد. در فصل 47-1946 آلیسون تصمیم گرفت تا بازنشسته شود.

**************
10 - Tom Whittaker - تام ویتاکر (1956-1947)
توماس جیمز ویتاکر در آلدرشات متولد شد. او در1919 به باشگاه آمد و در 1927 به عنوان یکی از دستیاران چاپمن فعالیت کرد. او نقش مهمی در موفقیت چاپمن داشت. او با ایجاد رژیم درمانی فیزیکی، بازیکنان را همیشه در اوج آمادگی نگه می داشت. وی در سال 1947 جانشین چاپمن و الیسون شد. ویتاکر در سال های 1948 و 1953 دو بار قهرمان لیگ شد و یک بار نیز در 1950 قهرمان جام حذفی شد. تام ویتاکر نیز در کمال ناباوری درسن 58 سالگی بر اثر سکته قلبی درگذشت.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
      
amirhoo3in مرد #17 | Posted: 19 Nov 2012 23:21
کاربر

 
11 - Jack Crayston - جک کرایستون (1958-1956)
کرایستون سال 1910 در لانکشیر متولد شد و در سال 1956 به عنوان مربی آرسنال منصوبشد. او بازیکن پیشین آرسنال بود و بیش از 200 بازی برای تیم انجام داده بود. او آرسنال را از مکان 11 جدول به مکان سوم آوردولی در پایان فصل پنجم شد. او بعد از 24سال خدمت به باشگاه در ماه می 1958 استعفا کرد و به دانکستر راورز رفت تا شاید موفق شود. کرایستون در سال 1992 درگذشت.

*******************
12 - George Swindin - جورج سویندین (1962-1958)
وی دروازبان سابق آرسنال بود و بیش از 272 بازی برای تیم اول انجام داد. وی بعد از مربیگری در پترزبورگ یونایتد در سال 1958 به هایبوری آمد تا مربیگری تیم را بر عهده بگیرد. وی یک بازبینی کلی تیمانجام داد و در اولین فصل حضور خود به مقام سومی لیگ دست پیدا کرد. بعد از ترک توپچی ها او به تیم های نوریچ و کاردیف رفت و سپس به اسپانیا رفت و در تیم های کترینگ و کوربی مربیگری کرد. جورج در اکتبر2005 در سن 90 سالگی درگذشت.
*****************
13 - Billy Wright - بیلی رایت (1966-1962)
بیلی متولد 1924 است. او اولین بازیکنی بهشمار می رفت که بیش از 100 بازی کامل برای تیم ملی انگلستان انجام داده بود. او در 3 دوره جام های جهانی 50، 54 و 58 حضور داشت. او سال 62 مربی آرسنال شد اما هیچ وقت مقامی بهتر از هفتمی کسب نکرد. در فصل 166-1965 او باشگاه را ترک کرد. زمانی که آرسنال چهاردهم لیگ شد و در جام حذفی توسط بلکیرن کنار رفت. بیلی رایت هم اکنون با 84 سال سن به عنوان کارشناس در تلویزیون آرسنال فعالیت دارد.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
      
amirhoo3in مرد #18 | Posted: 21 Nov 2012 12:19
کاربر

 
15 - Terry Neill - تری نیل (1983-1976)
ویلیام جان ترنس ملقب به تری نیل در سال 1942 در بلفاست متولد شد و و در سال 1959 به عنوان بازیکن به تیم آرسنال ملحق شد. او تا سال 73 به بازی ادامه دادو در باشگاه رقیب، تاتنهام زیر نظر بیل نیکولسون از فوتبال خداحافظی کرد. او 2 فصل به عنوان مربی در تاتنهام فعالیت کردو تقریبا موفق بود.وی در سال 76 به آرسنال آمد تا جوانترین مربی تاریخ باشگاهلقب گیرد. با آمدن تری آرسنال جان تازه ای گرفت و موفق شد 3 سال متوالی در سال های 78 - 79 و 80 به فینال جام حذفی راهپیدا کند. ولی فقط توانست در سال 79 برنده این جام شود. همچنین در فینال جام در جام اروپا در مقابل والنسیا در ضربات پنالتی شکست خورد. او در دسامبر 1983 از آرسنال اخراج شد و برای همیشه از فوتبال خداحافظی کرد.
**************
16 - Don Howe - دوون هاوو (1986-1984)
وی در 12 اکتبر 1935 متولد شد. او بازیکن وست برومویچ بود و در زمان بیلی رایت درسال 64 به آرسنال آمد و به عنوان کاپیتان مشغول بازی شد. او در زمان برتی می مربی تیم ذخیره ها بود و در سال 1968 بعداز رفتن دیو $$$تون به تیم بزرگسالان آمد. او بعدها دوباره به باشگاه خود وست برومویچ بازگشت. او همچنین در گالاتاسرای ترکیه و لیدز مربیگری کره است. وی در سال 77 دوباره به آرسنال بازگشت. وقتی به عنوان سرمربی تیم انتخاب شد بازیکنانی راکه خودش در تیم جوانان پرورش داده بود به تیم اصلی آورد. (تونی آدامز - دیوید روکاستل - نیال کویین) وی در مارچ سال 86 برای معالجه بیماری خود از آرسنال رفت. بعداز رفع بیماری به عنوان کمک در ویمبلدون و همچینن مربی در کویینز پارک رنجرز و کاونتری مشغول فعالیت شد. او هم اکنون به روزنامه نگاری و کار در رادیو مشغول است.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
      
amirhoo3in مرد #19 | Posted: 21 Nov 2012 12:23
کاربر

 
17 - George Graham - جورج گراهام(1995-1986)
بازیکن سابق آرسنال، گراهام بعد از 3 سال مربیگری در میلوال به آرسنال ملحق شد. دو قهرمانی در لیگ، دو قهرمانی در جام اتحادیه، یک قهرمانی در جام حذفی و یک قهرمانی درجام یوفا و جام در جام اروپا کارنامه فوق العادهدرخشانی از وی به جا گذاشته است. تیم او ساخته شده از استعدادهای ناب انگلستان بینسال های 80 تا 90 بود. او برای ایجاد این ساختمان تیمی منسجم، مشهور شد. تله آفسایدگیری که او پدید آورده بود نتیجه گرفتن برای هر تیمی را مشکل می ساخت.وی یان رایت را پرورش داد و او را به بهترین گلزن تاریخ آرسنال تبدیل کرد. رکوردی که بعدها توسط هانری شکسته شد. وی در سال 95 آرسنال را ترک کرد و مربیگری تیم های لیدز و تاتنهام را بر عهده گرفت. گراهام بعد از قهرمانی در جام یوفادر اوج افتخار آرسنال را ترک کرد. او هم اکنون یک کارشناس فوتبال است.
*******************
18 - Stewart Houston - استیوارت هاستون (1996-1995)
بعد از استعفای گراهام او مربی موقت آرسنال شد. وی مدتی با ریوچ کار کرد ولی بعد به تاتنهام رفت و کمک گراهام شد. سپس به عنوان مربی در کویینز پارک رنجرز فعالیت کرد.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
      
amirhoo3in مرد #20 | Posted: 21 Nov 2012 12:27
کاربر

 
19 - Bruce Rioch - بروس ریوچ (1996-1995)
ریوچ توسط گراهام به دیوید دین معرفی شد.او باور داشت که ریوچ می تواند تیم را موفق کند. او قبل از آرسنال مربی بولتون بود. وی در ادامه فصل 96- 1995 آرسنال را درجام یوفا هدایت کرد و در آخرین روزهای این فصل برابر اورتون، بلکبرن و تتنهام روی نیمکت آرسنال نشست. وی توانست به نیمه نهایی جام اتحادیه برسد ولی مقابل استون ویلا شکست خورد و حذف شد. او در انتهای فصل باشگاه را ترک گفت و به کویینز پارک رنجرز رفت تا در کنار هاستون فعالیت کند. او بعدها مربی ویگان و نوریچ سیتی شد و هم اکنون در باشگاه دانمارکی ادنسن فعالیت می کند. بزرگترین حرکت او برای آرسنال خرید دنیس برگ کمپ از اینتر میلان بود.
*********************
20 - Arsène Wenger - آرسن ونگر (1996 - تا به امروز)
ونگر در سپتامبر سال 96 به آرسنال آمد. او قبلاً مربیگری تیم های نانسی و موناکو در فرانسه و گرامپوس ایت در ژاپن را بر عهده داشت. ونگر در دومین فصل حضورش در آرسنال موفق شد که با این تیم دابل کند و هم جام حذفی و هم لیگ را برنده شود (98-1997). او بعدها 2 بار دیگر در سال های 2002 و 2004 قهرمان لیگ شد. وی چهار بار جام حذفی را بالای سر برده و هرگز رتبه تیمش در لیگ از 4 پائینتر نیامده است. ونگر آرسنال را به فینال جام یوفا 2000 رسانید ولی مقابل گالاتاسرای در یوفا 2000 رسانید ولی مقابل گالاتاسرای در ضربات پنالتی مغلوب شد. همچنین به فینال جام باشگاههای اروپا در سال 2006 رسید که در آن دیدار از بارسلونا شکست خورد.آرسن ونگر همچنان هدایت توپچی ها را بر عهده دارد و بعد از جابجایی از هایبوری به استادیوم جدید امارات به فکر روزهای موفق آینده است.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
      
صفحه  صفحه 2 از 17:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  14  15  16  17  پسین » 
ورزش انجمن لوتی / ورزش / Arsenal Club | باشگاه آرسنال

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها Center  List   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.


 

 

Report Abuse  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites
↑ بالا