ورزش

Arsenal Club | باشگاه آرسنال


صفحه  صفحه 3 از 17:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  14  15  16  17  پسین »
 مرد
#21   Posted: 22 Nov 2012 08:48
**مرور فصل 2011/12 - لیگ برتر**
وقتی هواداران آرسنال در سال های آینده به فصل 2011/12 نگاه می کنند، آمار موجود به سادگی قادر نخواهد بود تا عمق درام موجود در این دوره را نشان دهد. شاید آرسنال کار را در رده سوم تمام کرد و برای پانزدهمین فصل متوالی به لیگ قهرمانان اروپا رسید اما این همان جایگاهی است که چیزهای بیشتری را در مورد آنها به شما می گوید.
همه چیز در سخت ترین شرایط آغاز شد. مبارزه آرسنال و بارسلونا بر سر کاپیتان و جادوگر آرسنال، سسک فابرگاس در تمام طول تابستان ادامه داشت، در حالی که سمیر نصری نیز به درهای خروج نگاه می کرد. ممکن است آرسن ونگر نفراتی مانند جروینیو، الکس اوکسلید چمبرلین و کارل جنکینسون را به ترکیب تیمش اضافه کرده باشد اما نفراتی که از تیم جدا می شدند توجه بیشتری را به خود جلب کردند.
فابرگاس در ترکیب تیم، در نخستین بازی فصل حضور نداشت که یک تساوی بدون گل مقابل نیوکاسل به همراه داشت و چند روز پس از آن دیدار انتقال خود به باشگاه زادگاهش را تکمیل کرد. در عین حال نصری در دیدار بعدی لیگ حضور پیدا کرد که یک شکست 2 - 0 خانگی مقابل لیورپول بود اما او نیز به سرعت راهی منچستر سیتی شد.
در این شرایط وخیم، آرسنال باید در اولدترافورد مقابل مدافع عنوان قهرمانی منچستر یونایتد قرار می گرفت که به واسطه مصدومین و محرومین پر تعداد خود به مشکل بر خورد. تنها چند روز پیش از آن دیدار، آنها موفق شدند حضور خود در دور گروهی لیگ قهرمانان را قطعی کنند اماتوانی که در آن بازی به خرج دادند بهای سنگینی مقابل یونایتد به همراه داشت و شکست تلخ 8 - 2 را برای شاگردان آرسن ونگر رقم زد.
مرد فرانسوی آرسنال به سرعت وارد عمل شد و در آخرین دقایق نقل و انتقالات میکل آرتتا، پر مرته ساکر، آندره سانتوس، پارک جو یونگ و یوسی بنایون را به ترکیب خود اضافه کرد و این در حالی بود که پیروزی 1 - 0 مقابل سوانسی به افزایش روحیه تیم کمک کرد. اما شکست مخرب دیگری در راه بود، این بار مقابل بلکبرنکه موجب شد برخی رسانه ها با استفاده از موقعیت، آرسنال را کاندید سقوط در لیگ بنامند، چیزی که آرسن ونگر در انتهای لیگ به آن اشاره کرد...
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
 
     
  
 مرد
#22   Posted: 22 Nov 2012 08:56
تئوری افول توپچی ها با 3 پیروزی متوالی در لیگ کاملا رد شد و سپس آنها برای سنجش توان خود مقابل چلسی قرار گرفتند. شاگردان آرسن ونگر در نیمه دوم آن دیدار یک کلاس آموزشی همه جانبه را شکل دادند تا پیروزی 5 - 3 را در استمفورد بریدج رقم بزنند و در تمام طول ماه نوامبر به احیای دوباره خود ادامه دادند و جایگاهشان در ماه دسامبر نیز بهتر و بهتر شد.
با وجود انتقال کوتاه مدت تیری هانری در ماه ژانویه، شتاب آرسنال در سال جدید با مشکل روبرو شد و آنها 3 دیدار متوالی لیگ را با شکست پشت سر گذاشتند. اما مردان آرسن ونگر با واکنش حیرت انگیز خود در ماه بعد، ذهنیت قدرتمندشان را به رخ کشیدند و بعد از کسب تساوی در خانه بولتون، این بار بلکبرن و ساندرلند را شکست دادند و نتیجه به یاد ماندنی 5 - 2 مقابل تاتنهام را رقم زدند.
پیروزی درخشان در دربی شمال لندن نقش یک کاتالیزور رادر فرم درخشان پیش رو ایفا کرد و توپچی ها برای رسیدن به تاتنهام، توانستند لیورپول، نیوکاسل، اورتون و استون ویلا را شکست دهند و به جایگاه سوم جدول رسیدند. دو پیروزی دیگر مقابل منچستر سیتی و ولوز تنها حس خوشبینی را در سراسر ورزشگاه امارات اضافه کرد،اما درست زمانی که به نظر می رسید حفظ جایگاه سوم آسان است، تیم ونگر با ماموریت سختی روبرو شد و از12 امتیاز موجود تنها 3 امتیاز بدست آورد.
این مساله موجب شد همه چیز به روز آخر و جدال آرسنال، تاتنهام و نیوکاسل برای کسب جایگاه سوم بیانجامد تا بطور مستقیم به فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کنند.
شاگردان آرسن ونگر می دانستند یک پیروزی مقابل وست برومویچ جایگاه سومی آنها را تضمین می کند اما این دیدار منعکس کننده فصل آشفته آرسنال بود زیرا پیشتازیزودهنگام آرسنال، بعد از 15 دقیقه با 2 گل از سوی وست بروم پاسخ داده شد اما توپچی ها بار دیگر توان خود در بازگشت به بازی ها را به نمایش گذاشتند. آنها برای آخرین بار در این فصل اوضاع را به بهترین شکل تغییر دادند و یک پیروزی 3 - 2 حیاتی را کسب کردند.
این یک جدال دراماتیک، هیجان انگیز و و پراسترس بود اما آرسنال سفر خود را تکمیل کرد.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
 
     
  
 مرد
#23   Posted: 22 Nov 2012 08:59
**مرور فصل 2011/12 - جام اتحادیه**
آیا جام اتحادیه این فصل برای آرسنال می توانست باشد؟ قطعاً اما یک چهارم نهایی ناامید کننده ای مقابلمنچسترسیتی سپری شد. این جام مطابق معمول رقابت هایی است که به ستاره های در حال رشد و آینده ی آرسنال کمک می کند تا بتوانند خود را نشان دهند.
امثال ایگناسی میکل، فرانسیس کوکلن و امانوئل فریمپونگ در این رقابت ها توانستند خود را در اندیشه های آرسن ونگر قرار دهند. پیروزی دور سوم جام اتحادیه مقابل شروزبری با معرفی خرید جدید جوان تیم الکس اوکسلید چمبرلین همراه بود.
بازی بد شروع شد. تیم دسته دومی در دقیقه 16 در ورزشگاه امارات پیش افتاد اما بازیکنان جوان آرسنال عقب ننشستند و کایرن گیبز 10 دقیقه پیش از پایان نیمهاول اولین گل خود برای آرسنال را به ثمر راسند.
سپس نوبت خلاقیت اوکسلید چمبرلین بود. این بازیکن جوان که دومین بازی خود با پیراهن آرسنال را انجام می داد با یک شوت سنگین در میانه های نیمه دوم گل دوم تیم را به ثمر راسند و سپس نوبت یوسی بنایون بود که به کمک اوگوژان اوژیکوپ جوان سومین گل تیم را به ثمر برساند.
دور چهارم بار دیگر با قرعه خانگی همراه بود و این بار بولتون واندررز حریف آرسنال بود که این بازی نیز با دشواری برای آرسنال همراه بود.
تیم میهمان دو دقیقه پس از شروع نیمه دوم با گل بازیکن اسبق توپچی ها فابریس موامبا از آرسنال پیش افتاد. موامبا با یک و دوی بسیار خوب خود با ایوان کلاسنیچ توپ را به طاق دروازه آرسنال دوخت.
اما آرسنال با نمایش خیره کننده ی آرشاوین به بازی بازگشت. بازیکن روسی که به عنوان بازیکن آزاد پشت سر جو یونگ پارک کار می کرد با یک شوت نوک پا آدام بوگدان را شش دقیقه پس از گل موامبا مغلوب کرد و کار را به تساوی کشاند.
لحظاتی بعد بازی برگشت و مهاجم کره ایبا یک شوت چرخشی زیبا آرسنال را به دور یک چهارم نهایی رساند.
در جمع هشت تیم پایانی آرسنال با منچسترسیتی روبرو شد که دو بازیکن سابق توپچی ها کولو توره و سمیر نصری در ترکیب ثابت قرار داشتند. تیم روبرتو مانچینیدر آن مقطع دوران بسیار خوبی را سپری می کرد اما آرسنال بازی سختی را برای آن ها رقم زد.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
 
     
  
 مرد
#24   Posted: 22 Nov 2012 09:12
**مرور فصل 2011/12 - جام حذفی**
آیا جام حذفی شور افسانه وار خود را از دست داده است؟ در دور نخست این جام در فصل 2011/12 برای آرسنال این گونه نبود.
کسی درست نمی داند که چه انتظاری از تیری هانری در مدت زمان کوتاه قرضی اش در ژانویه می رفت. او از نیویورک رد بولز به طور قرضی به آرسنال بازگشت. آیا او حتی کمی به بازیکنی که سال 2007 آرسنال را به قمصد بارسلونا ترک کرد شباهت داشت؟ آیا آمادگیبدنی لازم را داشت؟ آیا به او بازی می رسید؟
اما با بازگشت شکوه انگیز هانری مقابل لیدزیونایتد دیگر کسی ناامید نبود.
تنها 20 دقیقه به پایان بازی باقی مانده بود که هانری جانشین مروان شماک شد و قفل دروازه ها را شکست. نمایشی که برای افسانه ی آرسنال ترتیب داده شده بود و هواداران آرسنال به این ستاره ی قدیمیخوش آمد گرمی گفتند.
او پاس در عمق زیبای سانگ را دریافت کرد و با یک استپ و یک ضربه ی بغل پا اندی لونگران را مغلوب کرد تا هانری و ورزشگاه امارات به یکباره منفجر شوند.این پیروزی به طرزی کاملاً احساسی به دست آمد.
در دور چهارم بار دیگر اتفاق خاطره انگیزی رخ داد و در بازی خانگی مقابل تیم لیگ برتری استون ویلا د تیم ونگر در خانه با دو گل ریچارد دان و درن بنت از میهمان خودعقب افتاد.
اما فصل آرسنال با بازگشت به بازی ها عجین شده بود و این بازی نیز در همین جرگه قرار گرفت و در هفت دقیقه طولانی آرسنال توانست از حریف پیش بیفتد.
رابین ون پرسی روی سرنگونی آرون رمزی در محوطه جریمه از روی نقطه پنالتی گزنی کرد و سپس تئو والکات با خوش شانسی گل تساوی را به ثمر رساند.پنج دقیقه بعد ون پرسی بار دیگر از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد. این بار روی کوسیلنی خطا انجام شده بود.
آرسنال تا به حال در جام حذفی معجزه انگیز کار کرده بوداما در دور پنجم این روند مقابل ساندرلند متوقف شد.
تیم ونگر در ورزشگاه لایت پس از شکست سنگینی کهمقابل آث میلان داشت بدون روحیه کار کرد و بازی بدیر به نمایش گذاشت.
با حضور لوکاس فابیانسکی، فرانسیس کوکلن، یوهان جورو، جروینیو و اوکسلید چمبرلین در تیم اصلی و تغییرات در ترکیب تیم هم روحیه به تیم بازنگشته بود.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
 
     
  
 مرد
#25   Posted: 23 Nov 2012 16:42
**اولین پیراهن باشگاه**

باب بوکانان در 1894
در سال 1895، دو سال پیش از آن که باشگاه حرفه ای شود، گروه کوچکی از بازیکنان ناتینگهام فارست به نام های، فرد بردسلی (Fred Beardsley)، بیل پرر (Bill Parr) و چارلی بتیس (Charlie Bates) به دایال اسکوئر اف سی (Dial Square FC) (اولین نام باشگاه) پیوستند وباعث شد به واسطه آن ها، پیراهن قرمز قدیمیشان نیز وارد تیم شود. در حالی که باشگاه با بودجه بسیار کمی به کار خود ارامه می داد، بنابراین باشگاه تصمیم گرفت برای فراهم کردن لباس های جدید، ارزان ترین روش را پیش گیرد و آن استفاده از همان لباسی بود که بازیکنان سابق فارست بر تن می کردند.
لباس اصلی قرمز تیره بود با آستین های بلند، یقه دار و سه دکمه در پایین یقه در قسمت جلو، همراه با شرت های سفیدی که بلندیشان تا زانو بود و جوراب های پشمی سنگین که با حلقه های آبی و سفید تزئینشده بود. دروازه بان همان لباس را می پوشید به جز پیراهنش که یک پلوور یقه اسکی کرم رنگ دست باف و پشمی بود. در اولین فصل حضور آرسنال در هایبوری در فصل 1913/1914، تیم همین پیراهن قرمز تیره را به تن کرد.
کمک های بی دریغ بردسلی (Beardsley)،پیر (Parr) و بیتس (Bates) در تهیه. . .
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
 
     
  
 مرد
#26   Posted: 23 Nov 2012 17:23
نمونه ای شبیه سازی شده از اولین پیراهن آرسنال با آستین های سفید

نمایی کلی از تاریخچه پیراهن های آرسنال

لوگوی شرکت هایی که تاکنون روی پیراهن آرسنال نقش بسته اند
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
 
     
  
 مرد
#27   Posted: 24 Nov 2012 11:10
*بيوگرافي اندري ارشاوين*
آندری آرشاوین در 29 ماه می سال 1981 در لنینگراد روسیه به دنیا آمده است. هم اکنون او 27 سال سن دارد. وی 172 سانتیمتر قد و 69کیلوگرم نیز وزن دارد.
دوران بازیگری :
او بازی فوتبال خود را در سن 7 سالگی شروع کرد. او بازیکن تیم مدرسه اسمنا به مربی گری وینوگرادوف و گوردیف بود. در سال 1999 تا 2000 آندری برای تیم رزرو زنیت بازی می کرد. او اولین بازی خود را درترکیب اصلی، مقابل بردفورد در کاپ اینترتوتو به میدان رفت که آن بازی با نتیجه 3 بر صفر به سود زنیت به پایان رسید. در اولین بازی خود در ترکیب 11 نفرهزنیت او مورد توجه مربی خود یعنی موروزوفقرار گرفت. او بازی خود را در پست هافبک راست آغاز کرد. بازی هماهنگ او با الکساندر کرژاکوف در لیگ قهرمانی روسیه مخصوصا درسال 2001 و 2003 ، باعث قهرمانی آنها شد. او می گفت که سرگرمی او در بازی اینست که برای سایرین اعضای تیم گل بسازد و برای او فرقی ندارد که خودش گل بزند یا برای کس دیگر گل بسازد !
سرانجام این پترجلا بود که تصمیم گرفت آرشاوین را در سال 2003 به عنوان هافبک هجومی مورد استفاده قرار دهد ! و این باعث شد آندری در بازی مقابل اورالان دو گل به ثمر برساند ! این پست جدید به نظر میرسیدکه به آندری روحیه بیشتری داده و تا الان آرشاوین موفق شده در این پست 58 گل به ثمر برساند ! (اولین گل او مقابل تیم فاکل و پنجاهمین گل را در بازی مقابل لوک انرژیبه ثمر رسید.)
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
 
     
  
 مرد
#28   Posted: 24 Nov 2012 11:30
*روسیچکی*
هافبک تهاجمی ملقب به موتزارت کوچک. روسیچکی برای عملکرد فوق العاده و قدرت دیدبال مشهور است.اودوران حرفه ای را با اسپارتا پراگ در سال 1998 شروع کرد. جایی که او مقام سوم لیگ چک را بدست آورد و شد جوانترین بازیکنی عنوان مرد سال فوتبال چک را بدست آورده است
او در 18 سالگی به اسپارتا پیوست دورانی که او بعدها از آن به عنوان هدیه ای با برادرم یاد کرد. اسپارتا تیم پر طرفداری در زمان برادریزرگتر یاری روسیچکی بود. در آن زمان یاری یکی از آینده داران تیم چکوسلواکی سابق بود.
توماس سال 2001 به دورتموند رفت و به آنها درکسب مقام در بوندس لیگا سال 2002 و رسیدن به فینال جام یوفا و جلوگیری از سقوط به دستهدوم در فصل 1004 _ 2005 کمک کرد . او در مجموع 150 بازی در بوندس لیگاو 23 بازی در لیگ قهرمانان و جام یوفا انجام داد.
شهرت توماس در دورتموند بیشتر شد. دورتموند در آخرین روزهای حضور توماس دچار مشکلات مالی بود علی رغم تاثیر فروان توماس در تیم نتوانستند اورا حفظ کنند .خبر ها حاکی انتقال او بهیکی از باشگاه های رئال مادرید ,آرسنال چلسیویا آتلتیکو مادرید بود و خود اونیز اظها کرده بودخواسته او از دورتمود ترک باشگاه در پاین فصل 2005 _2006 است .این خواسته توماس با ورود استیون چینار آفریقایی محقق شد
می 2006 آرسنال یک قراداد طولانی مدت با توماس روسیچکی امضا کرد. مبلغ قراداد فاش نشد اما شایع شد در حدود 6.8میلیون پوند شرط دورتموند برای دادن روسیچکی بوده است . وبدینترتیب توماس پیراهن شماره هفت رابرت پیرس را بر تن کرد.
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
 
     
  
 مرد
#29   Posted: 24 Nov 2012 11:53
*سانیا*
باکاری ساینا بازیکن فرانسوی تیم آرسنالکه در این تیم توانسته جایگاه مطمئنی کسب کند . با شماره 3 این تیم در دفاع راست آرسنال هنر نمایی می کند .
وی در 14 فوریه سال 1983 در فرانسه متولد شد . پسر عموی وی ابراهیم سونکو نیز در لیگ فوتبال انگلیس و در تیم ردینگ مشغول بازیست . این بازیکن نیز اصلیتی فرانسوی ندارد و متعلق به کشور سنگال است که طی یک مهاجرت از سنگال به فرانسه آمده اند .
اوسر
باکاری در تیم اوسر و در لیگ ب این کشور 34 بار برای تیمش به میدان رفت . این بازی های در فواصل سال های 2002 تا 2004 رقم خورد . در نهایت در تیم اوسر 81 بار بازی کرد و در این مدت توانست یک گل برای این تیم به ثمر برساند . . باکاری در پایان فصل 2006 - 07 به باکاری در پایان فصل 2006 - 07 به عنوان بهترین بازیکن در دفاع راست شناخته شد و در تیم منتخب فصل کشورش نیز قرار گرفت .
آرسنال
در جولای سال 2007 بود که آرسنال توانست وی را به امارات بیاورد . در این حالآرسنال دارای دو مدافع راست بود . جاستین هویت و امانوئل ابوئه . اما آرسن تصمیم گرفت ابوئه را یک خط جلوتر ببرد و بدین ترتیب باکاری با بازی های درخشان خود در فصل اول سمت راست آرسنال را بیمه کرد . وی از اولین بازی لیگ برتر به طور کامل بازی کرد و از همان اولین روز به عنوانیار کلیدی آرسنال شناخته شد . او توانست اولین گل خود را در ماه مارس برابر چلسی بهثمر برساند .در ادامه همان بازی بود که ساینا دچار یک مصدومیت از ناحیه زانو شد و ازآن لحظه به بعد نظم بازی آرسنال به هم. . .
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
 
     
  
 مرد
#30   Posted: 24 Nov 2012 13:21
**والکات**

تئو در دهکده کوچک کامپتون در نزدیکی نیو باری بزرگ شد . فوتبال خود را از تیم زیر 11 ساله های نیو باری آغاز کرد . او در تیم مدرسه خود توانست وارد این تیم فوتبال شود . تئو در این لیگ نونهالان رکورد عجیب و غریب بالای 100 گل زده در تنها فصل حضور در نیوباری را ثبت کرد حتی با وجود باخت 4 - 2 در فینال به تیم گرنگ آلبیون .وی سپس نیو باریرا به مقصد سویندون تاون ترک کرد و سپس راهی ساتمپتون شد . تئو با والدین خود دان و لین زندگی کرد . یک برادر به نام اشلی دارد .
ساتمپتون
در فصل 2004 - 05 در جوانان ساتمپتون بازی کرد و توانست در مهم ترین بازی فصل در فینال جام حذفی برابر ایپسویچ تاون به میدان برود . هم چنین وی جوان ترین بازیکن تیم ساتمپتون نیز لقب گرفت . آن روز ها تئو فقط 15 سال و 175 روز داشت . در این فصل تئو به نیمکت ساتوپتون رسید ولی نتوانست برای این تیم به میدان برود . در سن 14 سالگی نیز شرکت نایک پذیرفت تا اسپانسر تئو شود. فصل بعدی والکات همراه تیم اصلی ساتمپتون راهی اردوی تمرینی اسکاتلند شد وبرای این تیم در بازی های دوستانه به میدان رفت و لقب جوانترین بازیکن تاریخ این تیم را به نام خود ثبت کرد . تئو با 16 سال و 143 روز توانست این عنوان را کسب کند . در 18 اکتبر 2005 توانست اولین بازی 90 دقیقه ای خود را برای ساتمپتون انجام دهد و در همان بازی نیز اولین گل خود رابرای این تیم به ثمر رساند . مراحل رشد ویسریعتر از حد عادی سپری می شد . گلزنی های تئو در این فصل برای ساتمپتون ادامه داشت و در نهایت به عنوان 3 بازیکن برتر جوان لیگش از نگاه بی بی سی انتخاب شد . نگاه تیز آرسن او را پسندید و انتخاب شد . نگاه تیز آرسن او را پسندید و به آرسنال آورد . آن روز ها وی را بهترین فروش برای ساتمپتون تلقی می کردند .
آرسنال
ادامه روند خوب تئو همراه شد با پیشنهاد از سوی آرسنال . وی با وجود علاقه قلبی به لیورپول برای پیشرفت خود به آرسنال آمد و این فرصت طلایی را از دست نداد . تئو بازیکن آرسنال شد . اولین روزی که بهتمرین آمد برایش بسیار جذاب بود ...
ﻋﻴﺐ ﻧﺪﺍره ﻛﻪ " ﺗﻨﻬﺎیی "
ﺧﺪاﻡ ﺗﻨﻬﺎﺳﺖ. . .
 
     
  
صفحه  صفحه 3 از 17:  « پیشین  1  2  3  4  5  ...  14  15  16  17  پسین » 
ورزش
ورزش

Arsenal Club | باشگاه آرسنال

پاسخ شما روی این آیکون کلیک کنید تا به پستی که بازگفت کردید برگردید

رنگ ها List Insert YouTube video   

 ?
برای دسترسی به این قسمت میبایست عضو انجمن شوید. درصورتیکه هم اکنون عضو انجمن هستید با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور وارد انجمن شوید. در صورتیکه عضو نیستید با استفاده از این قسمت عضو شوید.

 

 
Report Abuse (گزارش)  |  News  |  Rules  |  How To  |  FAQ  |  Moderator List  |  Sexy Pictures Archive  |  Adult Forums  |  Advertise on Looti
↑ بالا
Copyright © 2009-2020 Looti.net. Looti.net Forum is not responsible for the content of external sites